Onder 17 competitie (voorjaar), 5e klasse 06
RKDVC JO17-5
Teamleden
Spelers | |||||||
Sander de Gier | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Bianca van Breugel | Leider | ||||||
Aschwin van der Schoot | Leider | ||||||
Patrick van Hamond | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-05-2017 11:00 | SCI JO17-3 | FC Engelen JO17-3 | 105635 | 0-0 | ||
C | 13-05-2017 13:15 | Ophemert JO17-1 | SCI JO17-3 | Wal, J.C. van der | 106283 | 5-1 | |
C | 13-05-2017 13:00 | Uno Animo JO17-3 | RKDVC JO17-5 | Brekelmans, S. | 106430 | 7-2 | |
C | 13-05-2017 12:45 | SV BLC JO17-4 | Haarsteeg JO17-4 | Franken, A.J.A. | 104905 | 0-5 | |
C | 13-05-2017 11:00 | GRC-14 JO17-2 | Hedel JO17-2 | Moree, T. | 104808 | 2-3 | |
C | 13-05-2017 15:00 | FC Engelen JO17-3 | RKTVC JO17-4 | Geerts, B. | 104966 | 1-7 | |
C | 11-05-2017 19:00 | DESK JO17-4 | Den Dungen JO17-3 | Saleming, W.C. | 106731 | 3-1 | |
C | 10-05-2017 19:30 | WSC JO17-6 | Wilhelmina JO17-4 | Spruit, H.C.M. | 105765 | 6-3 | |
C | 09-05-2017 19:00 | SV BLC JO17-4 | SCI JO17-3 | Biyikli, O. | 105465 | 2-4 | |
C | 09-05-2017 19:00 | Uno Animo JO17-3 | DESK JO17-4 | Brekelmans, S. | 105673 | 4-3 | |
C | 09-05-2017 19:00 | FC Engelen JO17-3 | Hedel JO17-2 | Geerts, B. | 104795 | 3-1 | |
C | 06-05-2017 15:00 | Den Dungen JO17-3 | Ophemert JO17-1 | Heijden, G. van der | 106269 | 0-17 | |
C | 06-05-2017 14:45 | Wilhelmina JO17-4 | Uno Animo JO17-3 | Wijnen, H.G.M. | 106379 | 4-5 | |
C | 06-05-2017 13:00 | Haarsteeg JO17-4 | FC Engelen JO17-3 | 106611 | 0-0 | ||
C | 06-05-2017 14:30 | RKDVC JO17-5 | WSC JO17-6 | Verhoeven, DG | 106102 | 3-4 | |
C | 06-05-2017 16:00 | SCI JO17-3 | RKTVC JO17-4 | Schaik, S.F.H. van | 105250 | 2-10 | |
C | 06-05-2017 14:30 | Hedel JO17-2 | SV BLC JO17-4 | Schey, W.M.J. | 106038 | 1-7 | |
C | 29-04-2017 15:30 | RKTVC JO17-4 | Wilhelmina JO17-4 | Hofsommer, D. | 105387 | 16-0 | |
C | 29-04-2017 13:15 | Ophemert JO17-1 | RKDVC JO17-5 | 105761 | 0-0 | ||
C | 29-04-2017 12:00 | WSC JO17-6 | Haarsteeg JO17-4 | Leijtens, R. | 105754 | 0-7 | |
C | 29-04-2017 11:00 | GRC-14 JO17-2 | Den Dungen JO17-3 | Brienen, A. | 105714 | 17-1 | |
C | 25-04-2017 19:30 | DESK JO17-4 | GRC-14 JO17-2 | Saleming, W.C. | 106531 | 5-0 | |
C | 22-04-2017 15:00 | Den Dungen JO17-3 | SV BLC JO17-4 | Steen, M. v.d. | 105036 | 0-3 | |
C | 22-04-2017 13:00 | Haarsteeg JO17-4 | DESK JO17-4 | Derriks, T. | 105490 | 4-2 | |
C | 22-04-2017 14:30 | Hedel JO17-2 | Uno Animo JO17-3 | Schey, F.S.W. | 106137 | 1-4 | |
C | 22-04-2017 13:30 | RKTVC JO17-4 | WSC JO17-6 | Bahar, A. | 106077 | 3-2 | |
C | 22-04-2017 13:00 | SCI JO17-3 | GRC-14 JO17-2 | Nipius, R. A. | 104932 | 3-4 | |
C | 22-04-2017 14:30 | RKDVC JO17-5 | FC Engelen JO17-3 | Maas, F.H. | 106545 | 1-13 | |
C | 22-04-2017 14:45 | Wilhelmina JO17-4 | Ophemert JO17-1 | Linden, R. van der | 106215 | 6-6 | |
C | 19-04-2017 19:30 | Hedel JO17-2 | RKTVC JO17-4 | Engelen, B. van | 137344 | 2-3 | |
C | 15-04-2017 14:30 | WSC JO17-6 | GRC-14 JO17-2 | Boxel, H. van | 105015 | 2-3 | |
C | 15-04-2017 14:45 | DESK JO17-4 | Ophemert JO17-1 | Groot-Bluemink, J.E.M. | 104974 | 0-5 | |
C | 15-04-2017 13:00 | Uno Animo JO17-3 | SV BLC JO17-4 | Wanrooij, P. van | 105860 | 3-1 | |
C | 15-04-2017 13:00 | Haarsteeg JO17-4 | Hedel JO17-2 | Arendonk, J.M. | 104891 | 4-0 | |
C | 15-04-2017 14:30 | RKDVC JO17-5 | RKTVC JO17-4 | Klerks, A.J. | 104912 | 2-7 | |
C | 12-04-2017 19:30 | Den Dungen JO17-3 | Wilhelmina JO17-4 | Aa, S.J.G.L. van der | 106286 | 2-4 | |
C | 12-04-2017 19:45 | GRC-14 JO17-2 | RKTVC JO17-4 | Brienen, A. | 105788 | 3-5 | |
C | 08-04-2017 13:00 | Haarsteeg JO17-4 | SCI JO17-3 | Stolwijk, G.B | 105735 | 2-0 | |
C | 08-04-2017 12:55 | Uno Animo JO17-3 | Den Dungen JO17-3 | Brekelmans, S. | 105584 | 5-0 | |
C | 08-04-2017 10:45 | GRC-14 JO17-2 | RKDVC JO17-5 | Moree, T. | 105475 | 11-1 | |
C | 08-04-2017 13:15 | Ophemert JO17-1 | FC Engelen JO17-3 | Wal, J.C. van der | 104886 | 2-4 | |
C | 08-04-2017 14:30 | Hedel JO17-2 | RKTVC JO17-4 | Olde Scholtenhuis, P.R.A. | 105951 | 0-0 | |
C | 08-04-2017 14:45 | DESK JO17-4 | Wilhelmina JO17-4 | Dannenberg, C | 105988 | 1-0 | |
C | 08-04-2017 12:45 | SV BLC JO17-4 | WSC JO17-6 | Tiesing, H.H. | 105940 | 2-3 | |
C | 05-04-2017 18:30 | Uno Animo JO17-3 | Haarsteeg JO17-4 | Brekelmans, S. | 105371 | 1-0 | |
C | 01-04-2017 13:00 | FC Engelen JO17-3 | SV BLC JO17-4 | Geerts, B. | 104897 | 5-0 | |
C | 01-04-2017 11:45 | WSC JO17-6 | Ophemert JO17-1 | Spruit, H.C.M. | 106692 | 2-5 | |
C | 01-04-2017 13:30 | RKTVC JO17-4 | Uno Animo JO17-3 | Bakker, E. | 105139 | 8-1 | |
C | 01-04-2017 14:30 | RKDVC JO17-5 | Haarsteeg JO17-4 | Douwes, K. | 106040 | 1-4 | |
C | 01-04-2017 14:45 | Wilhelmina JO17-4 | GRC-14 JO17-2 | Veen, J.J van | 104942 | 2-7 | |
C | 01-04-2017 15:00 | Den Dungen JO17-3 | Hedel JO17-2 | Hanegraaf, A.J.A.M. | 104806 | 1-3 | |
C | 01-04-2017 13:00 | SCI JO17-3 | DESK JO17-4 | Sluis, A.M.M. vd. | 105822 | 1-4 | |
C | 25-03-2017 15:00 | DESK JO17-4 | WSC JO17-6 | Hout, J. van den | 105703 | 0-2 | |
C | 25-03-2017 14:30 | Hedel JO17-2 | SCI JO17-3 | Scheij, S.M.C. | 106556 | 4-0 | |
C | 25-03-2017 14:30 | RKDVC JO17-5 | Den Dungen JO17-3 | Deventer, H.L. van | 105320 | 1-2 | |
C | 25-03-2017 13:00 | Haarsteeg JO17-4 | Wilhelmina JO17-4 | Bruurmijn, J.P.W. | 105753 | 1-1 | |
C | 25-03-2017 13:00 | Uno Animo JO17-3 | FC Engelen JO17-3 | Hooijmaijers, H.L. | 105248 | 1-4 | |
C | 25-03-2017 12:45 | SV BLC JO17-4 | RKTVC JO17-4 | Schut, F.J. | 105328 | 1-3 | |
C | 25-03-2017 10:45 | GRC-14 JO17-2 | Ophemert JO17-1 | Tilborg, W. van | 105042 | 2-4 | |
C | 18-03-2017 13:15 | Ophemert JO17-1 | SV BLC JO17-4 | Wal, J.C. van der | 106350 | 8-1 | |
C | 18-03-2017 14:00 | Den Dungen JO17-3 | Haarsteeg JO17-4 | Heijden, G. van der | 105064 | 1-4 | |
C | 18-03-2017 13:15 | FC Engelen JO17-3 | GRC-14 JO17-2 | Geerts, B. | 105917 | 4-2 | |
C | 18-03-2017 13:30 | WSC JO17-6 | Uno Animo JO17-3 | Leijtens, R. | 104844 | 6-3 | |
C | 18-03-2017 13:30 | RKTVC JO17-4 | DESK JO17-4 | Bahar, A. | 105203 | 4-3 | |
C | 18-03-2017 14:45 | Wilhelmina JO17-4 | Hedel JO17-2 | Wolvekamp, J. | 104870 | 0-5 | |
C | 18-03-2017 13:00 | SCI JO17-3 | RKDVC JO17-5 | Thomas, P.G. | 105992 | 6-1 | |
C | 15-03-2017 20:00 | FC Engelen JO17-3 | Den Dungen JO17-3 | Geerts, B. | 105443 | 6-1 | |
C | 11-03-2017 12:45 | Uno Animo JO17-3 | Ophemert JO17-1 | Beerens, H. | 104873 | 3-1 | |
C | 11-03-2017 12:45 | SV BLC JO17-4 | GRC-14 JO17-2 | Dayioglu, D. | 105245 | 4-1 | |
C | 11-03-2017 13:00 | Haarsteeg JO17-4 | RKTVC JO17-4 | Bruurmijn, J.P.W. | 104944 | 5-2 | |
C | 11-03-2017 14:30 | RKDVC JO17-5 | Wilhelmina JO17-4 | Cate, NM ten | 106436 | 1-3 | |
C | 11-03-2017 14:30 | Hedel JO17-2 | WSC JO17-6 | Olde Scholtenhuis, P.R.A. | 105731 | 0-3 | |
C | 11-03-2017 15:00 | DESK JO17-4 | FC Engelen JO17-3 | Hout, J. van den | 105124 | 1-2 | |
C | 11-03-2017 15:00 | Den Dungen JO17-3 | SCI JO17-3 | Hout, W. van | 106649 | 1-2 | |
C | 04-03-2017 12:45 | SV BLC JO17-4 | Wilhelmina JO17-4 | Tiesing, H.H. | 104809 | 6-1 | |
C | 04-03-2017 14:30 | DESK JO17-4 | RKDVC JO17-5 | Saleming, W.C. | 106094 | 6-0 | |
C | 04-03-2017 13:30 | WSC JO17-6 | SCI JO17-3 | Boxel, H. van | 106150 | 4-2 | |
C | 04-03-2017 13:15 | Ophemert JO17-1 | Hedel JO17-2 | Helderton, H.J. | 105665 | 1-7 | |
C | 18-02-2017 14:45 | Wilhelmina JO17-4 | SCI JO17-3 | Wijnen, H.G.M. | 105388 | 0-1 | |
C | 18-02-2017 13:30 | RKTVC JO17-4 | Den Dungen JO17-3 | Bahar, A. | 106189 | 3-6 | |
C | 18-02-2017 13:15 | Ophemert JO17-1 | Haarsteeg JO17-4 | Wal, J.C. van der | 105651 | 7-4 | |
C | 18-02-2017 13:00 | SV BLC JO17-4 | DESK JO17-4 | Oijen, A.F.M. van | 105678 | 0-3 | |
C | 18-02-2017 12:45 | Hedel JO17-2 | RKDVC JO17-5 | Olde Scholtenhuis, P.R.A. | 105721 | 4-2 | |
C | 18-02-2017 13:00 | FC Engelen JO17-3 | WSC JO17-6 | Geerts, B. | 105239 | 6-3 | |
C | 18-02-2017 11:00 | GRC-14 JO17-2 | Uno Animo JO17-3 | Moree, T. | 105281 | 0-4 | |
C | 04-02-2017 13:00 | SCI JO17-3 | Uno Animo JO17-3 | Thomas, P.G. | 105204 | 2-2 | |
C | 04-02-2017 15:00 | Den Dungen JO17-3 | WSC JO17-6 | Aa, S.J.G.L. van der | 105230 | 0-4 | |
C | 04-02-2017 14:45 | Wilhelmina JO17-4 | FC Engelen JO17-3 | Wijnen, H.G.M. | 106453 | 4-5 | |
C | 04-02-2017 14:30 | RKDVC JO17-5 | SV BLC JO17-4 | Beurden, J.P.A. van | 106179 | 2-3 | |
C | 04-02-2017 11:45 | RKTVC JO17-4 | Ophemert JO17-1 | Mourik, D. van | 106516 | 5-2 | |
C | 04-02-2017 13:00 | Haarsteeg JO17-4 | GRC-14 JO17-2 | Koks, J.W.L. | 105597 | 5-2 | |
C | 04-02-2017 12:55 | Hedel JO17-2 | DESK JO17-4 | Schey, W.M.J. | 105299 | 0-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 29-10-2016 13:00 | Haarsteeg JO17-5 ZA | RKDVC JO17-5 ZA | Verhoofstad, J.A. | 15881 | 7-0 | |
B | 29-10-2016 14:30 | SC Elshout JO17-1 ZA | OSC'45 JO17-2 ZA | 15544 | 0-0 | ||
B | 10-09-2016 13:00 | OSC'45 JO17-2 ZA | RKDVC JO17-5 ZA | Bounouhi, S. el | 16038 | 4-1 | |
B | 10-09-2016 14:30 | SC Elshout JO17-1 ZA | Haarsteeg JO17-5 ZA | Fitters, MCM | 15543 | 4-1 | |
B | 03-09-2016 13:00 | Haarsteeg JO17-5 ZA | OSC'45 JO17-2 ZA | Verhoofstad, J.A. | 15880 | 5-1 | |
B | 03-09-2016 14:30 | RKDVC JO17-5 ZA | SC Elshout JO17-1 ZA | Otte, W.C. | 15666 | 0-8 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-12-2016 13:00 | Jan van Arckel JO17-2 | FC Drunen JO17-1 | Hoskam, F.H.M. | 56632 | 4-4 | |
C | 17-12-2016 14:30 | Taxandria JO17-5 | RKDVC JO17-5 | Weijdeven*, B. van de | 56653 | 7-0 | |
C | 10-12-2016 13:00 | Jong Brabant JO17-4 | Jan van Arckel JO17-2 | Hul, A.P.F. van den | 56822 | 0-5 | |
C | 10-12-2016 12:30 | FC Drunen JO17-1 | Nemelaer JO17-2 | Smit, R.J.C. | 56694 | 5-0 | |
C | 03-12-2016 11:00 | WSC JO17-6 | RKDVC JO17-5 | Spruit, H.C.M. | 56602 | 3-3 | |
C | 03-12-2016 12:15 | Nivo Sparta JO17-5 | Haarsteeg JO17-4 | Rahou, W. | 56276 | 0-2 | |
C | 03-12-2016 12:45 | SVSSS JO17-4 | FC Drunen JO17-1 | Iersel, W. | 56138 | 0-7 | |
C | 03-12-2016 14:30 | Nemelaer JO17-2 | Jong Brabant JO17-4 | Hooft, W. van | 56251 | 9-2 | |
C | 03-12-2016 14:45 | Helvoirt JO17-3 | Taxandria JO17-5 | Bresser, J.M. de | 56229 | 6-2 | |
C | 26-11-2016 12:15 | Nivo Sparta JO17-5 | Nemelaer JO17-2 | Donker, P. | 56759 | 1-2 | |
C | 26-11-2016 12:30 | FC Drunen JO17-1 | WSC JO17-6 | Maas, M. | 56854 | 8-2 | |
C | 26-11-2016 12:45 | Taxandria JO17-5 | Haarsteeg JO17-4 | Willems, A.M. | 56536 | 8-0 | |
C | 26-11-2016 13:00 | SVSSS JO17-4 | Helvoirt JO17-3 | Gils, D. van | 56860 | 3-8 | |
C | 19-11-2016 12:30 | Nivo Sparta JO17-5 | Helvoirt JO17-3 | Versluis, A.C. | 56487 | 1-8 | |
C | 19-11-2016 12:30 | FC Drunen JO17-1 | Haarsteeg JO17-4 | Ruter, W. | 56066 | 6-1 | |
C | 19-11-2016 13:00 | SVSSS JO17-4 | Jan van Arckel JO17-2 | Gils, D. van | 56277 | 1-8 | |
C | 19-11-2016 14:30 | Nemelaer JO17-2 | WSC JO17-6 | Hooft, W. van | 56305 | 4-2 | |
C | 16-11-2016 20:00 | Haarsteeg JO17-4 | RKDVC JO17-5 | Koks, J.W.L. | 56417 | 2-3 | |
C | 12-11-2016 14:45 | Helvoirt JO17-3 | FC Drunen JO17-1 | 56654 | 0-0 | ||
C | 12-11-2016 14:30 | Nemelaer JO17-2 | SVSSS JO17-4 | Hooft, W. van | 56849 | 12-1 | |
C | 12-11-2016 13:30 | WSC JO17-6 | Jong Brabant JO17-4 | Huysmans, LM | 56626 | 0-1 | |
C | 12-11-2016 12:45 | Jan van Arckel JO17-2 | Taxandria JO17-5 | Hoskam, F.H.M. | 56514 | 3-0 | |
C | 05-11-2016 12:45 | Taxandria JO17-5 | WSC JO17-6 | Bakkeren, D. | 56362 | 5-2 | |
C | 05-11-2016 13:00 | SVSSS JO17-4 | Nivo Sparta JO17-5 | Laarhoven, W. van | 56868 | 4-2 | |
C | 05-11-2016 13:00 | Jong Brabant JO17-4 | Helvoirt JO17-3 | Moonen, J. | 56365 | 2-5 | |
C | 05-11-2016 14:30 | RKDVC JO17-5 | Jan van Arckel JO17-2 | Koole, J. | 56665 | 2-7 | |
C | 02-11-2016 19:45 | RKDVC JO17-5 | Nivo Sparta JO17-5 | Otte, W.C. | 56834 | 1-2 | |
C | 22-10-2016 14:30 | Baardwijk JO17-2 | Taxandria JO17-5 | 56820 | 0-0 | ||
C | 22-10-2016 13:15 | WSC JO17-6 | SVSSS JO17-4 | Dongen, H. van | 56650 | 6-2 | |
C | 22-10-2016 13:00 | Haarsteeg JO17-4 | Jong Brabant JO17-4 | Stolwijk, G.B | 56881 | 3-1 | |
C | 22-10-2016 12:45 | Helvoirt JO17-3 | Nemelaer JO17-2 | Glas, H.J.M. | 56648 | 5-4 | |
C | 15-10-2016 14:30 | Taxandria JO17-5 | Nemelaer JO17-2 | Weijdeven*, B. van de | 56340 | 2-0 | |
C | 15-10-2016 14:30 | Baardwijk JO17-2 | WSC JO17-6 | 56649 | 0-0 | ||
C | 15-10-2016 14:30 | RKDVC JO17-5 | Helvoirt JO17-3 | Maas, F.H. | 56874 | 0-5 | |
C | 15-10-2016 13:00 | Haarsteeg JO17-4 | Jan van Arckel JO17-2 | Kivits, M.C.A. | 56596 | 2-3 | |
C | 15-10-2016 13:00 | Jong Brabant JO17-4 | SVSSS JO17-4 | Phaff, R. | 56480 | 11-2 | |
C | 15-10-2016 12:30 | FC Drunen JO17-1 | Nivo Sparta JO17-5 | Smit, R.J.C. | 56140 | 5-2 | |
C | 08-10-2016 11:30 | Nivo Sparta JO17-5 | Jan van Arckel JO17-2 | Rahou, W. | 56228 | 1-3 | |
C | 08-10-2016 12:30 | FC Drunen JO17-1 | Jong Brabant JO17-4 | Ruter, W. | 56565 | 4-1 | |
C | 08-10-2016 13:00 | SVSSS JO17-4 | Taxandria JO17-5 | Korthout, B. | 56072 | 0-6 | |
C | 08-10-2016 13:45 | WSC JO17-6 | Haarsteeg JO17-4 | Spruit, H.C.M. | 56175 | 0-2 | |
C | 08-10-2016 14:30 | Nemelaer JO17-2 | RKDVC JO17-5 | Hooft, W. van | 56314 | 4-2 | |
C | 08-10-2016 14:45 | Helvoirt JO17-3 | Baardwijk JO17-2 | Glas, H.J.M. | 56700 | 0-4 | |
C | 05-10-2016 19:30 | Baardwijk JO17-2 | Nemelaer JO17-2 | Verboven, J.M.M. | 56573 | 5-1 | |
C | 01-10-2016 12:45 | Jan van Arckel JO17-2 | WSC JO17-6 | Hoskam, F.H.M. | 56215 | 4-2 | |
C | 01-10-2016 12:45 | Taxandria JO17-5 | FC Drunen JO17-1 | Weijdeven*, B. van de | 56190 | 1-0 | |
C | 01-10-2016 13:00 | Jong Brabant JO17-4 | Nivo Sparta JO17-5 | Straalen, P.V.A.J. van | 56243 | 1-0 | |
C | 01-10-2016 13:00 | Haarsteeg JO17-4 | Helvoirt JO17-3 | Broek, J.J.T.M. van den | 56733 | 1-3 | |
C | 01-10-2016 14:30 | RKDVC JO17-5 | SVSSS JO17-4 | Pijnenburg, M.P.W.J | 56240 | 3-1 | |
C | 24-09-2016 11:30 | Nivo Sparta JO17-5 | WSC JO17-6 | Spierenburg, R. van | 56809 | 1-2 | |
C | 24-09-2016 12:30 | FC Drunen JO17-1 | RKDVC JO17-5 | Ruter, W. | 56579 | 4-0 | |
C | 24-09-2016 13:00 | Jong Brabant JO17-4 | Taxandria JO17-5 | Vrinds, L.A.F. | 56877 | 1-7 | |
C | 24-09-2016 13:00 | SVSSS JO17-4 | Baardwijk JO17-2 | 56545 | 0-0 | ||
C | 24-09-2016 14:30 | Nemelaer JO17-2 | Haarsteeg JO17-4 | Pas, J. van der | 56643 | 6-1 | |
C | 24-09-2016 14:45 | Helvoirt JO17-3 | Jan van Arckel JO17-2 | Janssen, M | 56663 | 3-8 | |
C | 20-09-2016 18:30 | Baardwijk JO17-2 | FC Drunen JO17-1 | Brands, M. | 56616 | 1-3 | |
C | 17-09-2016 14:30 | RKDVC JO17-5 | Jong Brabant JO17-4 | Hul, A.P.F. van den | 56808 | 2-1 | |
C | 17-09-2016 13:30 | WSC JO17-6 | Helvoirt JO17-3 | Oene, J.C. van | 56281 | 4-11 | |
C | 17-09-2016 13:00 | Haarsteeg JO17-4 | SVSSS JO17-4 | Bruurmijn, J.P.W. | 56447 | 3-0 | |
C | 17-09-2016 13:00 | Jan van Arckel JO17-2 | Nemelaer JO17-2 | Reijmers, J. | 56381 | 8-1 | |
C | 17-09-2016 12:45 | Taxandria JO17-5 | Nivo Sparta JO17-5 | Rijksen, D.P. | 56098 | 2-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Engelen JO17-3 | 12 | 11 | 0 | 1 | 33 | 56 | 23 | 33 | 0 |
2 | RKTVC JO17-4 | 13 | 11 | 0 | 2 | 32 | 76 | 30 | 46 | 1 |
3 | Haarsteeg JO17-4 | 12 | 9 | 1 | 2 | 28 | 45 | 17 | 28 | 0 |
4 | Uno Animo JO17-3 | 13 | 9 | 1 | 3 | 28 | 43 | 32 | 11 | 0 |
5 | WSC JO17-6 | 13 | 8 | 0 | 5 | 24 | 41 | 37 | 4 | 0 |
6 | Ophemert JO17-1 | 12 | 7 | 1 | 4 | 22 | 63 | 35 | 28 | 0 |
7 | DESK JO17-4 | 13 | 7 | 0 | 6 | 21 | 34 | 23 | 11 | 0 |
8 | Hedel JO17-2 | 13 | 6 | 0 | 7 | 18 | 31 | 33 | -2 | 0 |
9 | GRC-14 JO17-2 | 13 | 5 | 0 | 8 | 15 | 54 | 43 | 11 | 0 |
10 | SV BLC JO17-4 | 13 | 5 | 0 | 8 | 15 | 30 | 39 | -9 | 0 |
11 | SCI JO17-3 | 13 | 4 | 1 | 8 | 13 | 24 | 42 | -18 | 0 |
12 | Wilhelmina JO17-4 | 13 | 2 | 2 | 9 | 7 | 28 | 62 | -34 | 1 |
13 | Den Dungen JO17-3 | 13 | 2 | 0 | 11 | 6 | 16 | 72 | -56 | 0 |
14 | RKDVC JO17-5 | 12 | 0 | 0 | 12 | 0 | 17 | 70 | -53 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan van Arckel JO17-2 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 53 | 16 | 37 | 0 |
2 | Helvoirt JO17-3 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 54 | 25 | 29 | 0 |
3 | Taxandria JO17-5 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 40 | 12 | 28 | 0 |
4 | FC Drunen JO17-1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 43 | 11 | 32 | 0 |
5 | Nemelaer JO17-2 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 42 | 29 | 13 | 0 |
6 | Haarsteeg JO17-4 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 17 | 30 | -13 | 0 |
7 | RKDVC JO17-5 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 16 | 36 | -20 | 0 |
8 | Jong Brabant JO17-4 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 21 | 37 | -16 | 0 |
9 | WSC JO17-6 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 23 | 41 | -18 | 0 |
10 | Nivo Sparta JO17-5 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 10 | 30 | -20 | 0 |
11 | SVSSS JO17-4 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 14 | 66 | -52 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 1 | 12 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|