Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 1/4 finales, Groep 11 1
RKDVC JO9-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Cas Van Bijsterveld | |||||||
Jop Bolluijt | |||||||
Xavi van Heeswijk | |||||||
Pepijn Roeken | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Michel Bolluijt | Leider/Trainer | ||||||
Gurtan Ercan | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 29-04-2017 09:45 | ODC JO9-3 ZA | RKDVC JO9-2 ZA | 137089 | 5-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 06-05-2017 10:15 | RKDVC JO9-2 | WSC JO9-2 | 124669 | 2-3 | ||
C | 06-05-2017 09:30 | Dussense Boys JO9-1 | SSC'55 JO9-1 | 126072 | 5-7 | ||
C | 06-05-2017 09:00 | Baardwijk JO9-1 | DESK JO9-1 | 127477 | 4-3 | ||
C | 22-04-2017 10:15 | RKDVC JO9-2 | SSC'55 JO9-1 | 128335 | 7-0 | ||
C | 22-04-2017 12:00 | DESK JO9-1 | Dussense Boys JO9-1 | 124153 | 4-0 | ||
C | 15-04-2017 10:15 | RKDVC JO9-2 | Dussense Boys JO9-1 | 130031 | 8-0 | ||
C | 15-04-2017 08:30 | WSC JO9-2 | Baardwijk JO9-1 | 128159 | 1-2 | ||
C | 15-04-2017 08:30 | SSC'55 JO9-1 | DESK JO9-1 | 127102 | 0-7 | ||
C | 08-04-2017 11:00 | DESK JO9-1 | RKDVC JO9-2 | 125933 | 2-1 | ||
C | 08-04-2017 08:30 | WSC JO9-2 | Dussense Boys JO9-1 | 125266 | 5-0 | ||
C | 08-04-2017 08:30 | SSC'55 JO9-1 | Baardwijk JO9-1 | 126494 | 1-6 | ||
C | 01-04-2017 09:00 | Baardwijk JO9-1 | WSC JO9-2 | 125004 | 2-2 | ||
C | 01-04-2017 09:30 | Dussense Boys JO9-1 | RKDVC JO9-2 | 125921 | 4-2 | ||
C | 01-04-2017 12:00 | DESK JO9-1 | SSC'55 JO9-1 | 128360 | 4-3 | ||
C | 25-03-2017 10:15 | RKDVC JO9-2 | Baardwijk JO9-1 | 128084 | 1-3 | ||
C | 25-03-2017 09:30 | Dussense Boys JO9-1 | DESK JO9-1 | 126162 | 3-7 | ||
C | 25-03-2017 08:30 | WSC JO9-2 | SSC'55 JO9-1 | 128834 | 5-2 | ||
C | 18-03-2017 11:00 | DESK JO9-1 | WSC JO9-2 | 129473 | 1-0 | ||
C | 18-03-2017 10:00 | SSC'55 JO9-1 | RKDVC JO9-2 | 123869 | 5-2 | ||
C | 18-03-2017 09:00 | Baardwijk JO9-1 | Dussense Boys JO9-1 | 124745 | 13-0 | ||
C | 11-03-2017 11:00 | DESK JO9-1 | Baardwijk JO9-1 | 125579 | 3-1 | ||
C | 11-03-2017 08:30 | WSC JO9-2 | RKDVC JO9-2 | 129321 | 3-1 | ||
C | 11-03-2017 08:30 | SSC'55 JO9-1 | Dussense Boys JO9-1 | 130141 | 12-2 | ||
C | 04-03-2017 08:30 | SSC'55 JO9-1 | WSC JO9-2 | 123809 | 3-4 | ||
C | 04-03-2017 09:00 | Baardwijk JO9-1 | RKDVC JO9-2 | 128861 | 2-1 | ||
C | 18-02-2017 09:00 | Baardwijk JO9-1 | SSC'55 JO9-1 | 124746 | 4-3 | ||
C | 18-02-2017 09:30 | Dussense Boys JO9-1 | WSC JO9-2 | 128098 | 1-8 | ||
C | 18-02-2017 10:15 | RKDVC JO9-2 | DESK JO9-1 | 124724 | 2-3 | ||
C | 04-02-2017 09:30 | Dussense Boys JO9-1 | Baardwijk JO9-1 | 129502 | 1-9 | ||
C | 04-02-2017 08:30 | WSC JO9-2 | DESK JO9-1 | 127593 | 1-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 04-02-2017 10:15 | RKDVC JO9-2 ZA | Vlijmense Boys JO9-1 ZA | 102692 | 4-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 10-12-2016 10:00 | Maliskamp JO9-1 ZA | RKDVC JO9-2 ZA | 101832 | 0-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 29-10-2016 09:30 | NEO'25 JO9-1 ZA | RKDVC JO9-2 ZA | 21327 | 3-9 | ||
B | 29-10-2016 09:30 | TSV Gudok JO8-1 ZA | WSC JO8-1 ZA | 32724 | 4-2 | ||
B | 10-09-2016 09:45 | NEO'25 JO9-1 ZA | TSV Gudok JO8-1 ZA | 32723 | 3-2 | ||
B | 10-09-2016 10:15 | RKDVC JO9-2 ZA | WSC JO8-1 ZA | 21604 | 3-1 | ||
B | 07-09-2016 18:30 | TSV Gudok JO8-1 ZA | RKDVC JO9-2 ZA | 32722 | 3-8 | ||
B | 03-09-2016 08:30 | WSC JO8-1 ZA | NEO'25 JO9-1 ZA | 22418 | 3-6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 03-12-2016 10:30 | Vlijmense Boys JO9-1 | RKDVC JO9-2 | Bie, Jay de | 48131 | 6-2 | |
C | 26-11-2016 10:30 | Vlijmense Boys JO9-1 | OSC'45 JO9-1 | Bie, Jay de | 48225 | 5-6 | |
C | 26-11-2016 10:15 | RKDVC JO9-2 | TGG JO9-1 | 94163 | 3-1 | ||
C | 26-11-2016 09:45 | FC Engelen JO9-2 | Haarsteeg JO9-3 | 48180 | 6-1 | ||
C | 19-11-2016 10:30 | OSC'45 JO9-1 | Haarsteeg JO9-3 | 47974 | 8-0 | ||
C | 19-11-2016 09:45 | FC Engelen JO9-2 | TGG JO9-1 | 94162 | 3-5 | ||
C | 12-11-2016 09:00 | TGG JO9-1 | Haarsteeg JO9-3 | 94161 | 6-1 | ||
C | 12-11-2016 09:45 | FC Engelen JO9-2 | Vlijmense Boys JO9-1 | 48149 | 3-3 | ||
C | 12-11-2016 10:15 | RKDVC JO9-2 | OSC'45 JO9-1 | 48294 | 0-2 | ||
C | 05-11-2016 10:30 | Vlijmense Boys JO9-1 | TGG JO9-1 | Bie, Jay de | 94160 | 3-0 | |
C | 05-11-2016 10:30 | OSC'45 JO9-1 | FC Engelen JO9-2 | 48070 | 7-1 | ||
C | 05-11-2016 10:15 | Haarsteeg JO9-3 | RKDVC JO9-2 | 47909 | 0-2 | ||
C | 22-10-2016 10:15 | Haarsteeg JO9-3 | Vlijmense Boys JO9-1 | 48449 | 1-1 | ||
C | 22-10-2016 10:15 | RKDVC JO9-2 | FC Engelen JO9-2 | 48061 | 3-0 | ||
C | 22-10-2016 09:00 | TGG JO9-1 | OSC'45 JO9-1 | 94159 | 1-5 | ||
C | 15-10-2016 10:15 | Haarsteeg JO9-3 | OSC'45 JO9-1 | 48152 | 0-8 | ||
C | 15-10-2016 10:15 | RKDVC JO9-2 | Vlijmense Boys JO9-1 | 47984 | 4-0 | ||
C | 15-10-2016 09:00 | TGG JO9-1 | FC Engelen JO9-2 | 94158 | 5-2 | ||
C | 08-10-2016 10:30 | Vlijmense Boys JO9-1 | Haarsteeg JO9-3 | Artz, Pascal | 48228 | 5-0 | |
C | 08-10-2016 10:30 | OSC'45 JO9-1 | TGG JO9-1 | 94157 | 4-1 | ||
C | 08-10-2016 09:45 | FC Engelen JO9-2 | RKDVC JO9-2 | 48020 | 1-1 | ||
C | 01-10-2016 10:15 | Haarsteeg JO9-3 | TGG JO9-1 | 94156 | 2-8 | ||
C | 01-10-2016 10:30 | OSC'45 JO9-1 | RKDVC JO9-2 | 48506 | 7-2 | ||
C | 01-10-2016 10:30 | Vlijmense Boys JO9-1 | FC Engelen JO9-2 | Artz, Pascal | 48466 | 6-1 | |
C | 24-09-2016 10:15 | RKDVC JO9-2 | Haarsteeg JO9-3 | 48150 | 5-0 | ||
C | 24-09-2016 09:45 | FC Engelen JO9-2 | OSC'45 JO9-1 | 48419 | 1-4 | ||
C | 24-09-2016 09:00 | TGG JO9-1 | Vlijmense Boys JO9-1 | 94155 | 8-1 | ||
C | 17-09-2016 09:00 | TGG JO9-1 | RKDVC JO9-2 | 94154 | 8-2 | ||
C | 17-09-2016 10:30 | OSC'45 JO9-1 | Vlijmense Boys JO9-1 | 48458 | 7-2 | ||
C | 17-09-2016 10:15 | Haarsteeg JO9-3 | FC Engelen JO9-2 | 48234 | 2-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baardwijk JO9-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 46 | 16 | 30 | 0 |
2 | DESK JO9-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 35 | 15 | 20 | 0 |
3 | WSC JO9-2 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 32 | 15 | 17 | 0 |
4 | SSC'55 JO9-1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 36 | 46 | -10 | 0 |
5 | RKDVC JO9-2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 27 | 25 | 2 | 0 |
6 | Dussense Boys JO9-1 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 16 | 75 | -59 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OSC'45 JO9-1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 58 | 13 | 45 | 0 |
2 | TGG JO9-1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 43 | 26 | 17 | 0 |
3 | RKDVC JO9-2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 24 | 25 | -1 | 0 |
4 | Vlijmense Boys JO9-1 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 32 | 32 | 0 | 0 |
5 | FC Engelen JO9-2 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 21 | 37 | -16 | 0 |
6 | Haarsteeg JO9-3 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 7 | 52 | -45 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 2 | 13 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:30 | 2-B (k.gr.) | 13 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|