B Junioren Zaterdag nacompetitie 1e rond, 2e divisie/3e divisie 2B-3BC, 1e ronde
RKDVC B1
Teamleden
Spelers | |||||||
Stijn de Bijl | |||||||
Ralph de Bruin | |||||||
Sander van Engelen | |||||||
Roy Lamers | |||||||
Jasper Liefting | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Hans Melis | Leider/Trainer | ||||||
Peter Didden | Leider | ||||||
Ralph Frauenfelder | Ass. scheids. | ||||||
Roel van der Werff | Ass. scheids. | ||||||
Berrie Bakkers | Trainer | ||||||
Stef Muskens | Verzorger |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
N | 16-05-2015 14:30 | DOVO B1 | Haaglandia/Winston B1 | 7821 | 1-4 | ||
N | 16-05-2015 14:30 | Quick B1 | RKDVC B1 | 7827 | 1-0 | ||
N | 16-05-2015 12:00 | Baronie B1 | Union B1 | 7828 | 2-1 | ||
N | 16-05-2015 12:15 | Bennekom B1 | Nuenen B1 | 7830 | 3-3 | ||
N | 09-05-2015 14:30 | RKDVC B1 | Quick B1 | 7826 | 1-3 | ||
N | 09-05-2015 14:30 | Nuenen B1 | Bennekom B1 | 7829 | 1-4 | ||
N | 09-05-2015 11:00 | Union B1 | Baronie B1 | 7831 | 2-1 | ||
N | 09-05-2015 14:30 | Haaglandia/Winston B1 | DOVO B1 | 7833 | 1-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-05-2015 15:00 | Geldrop B1 | De Treffers B1 | 29391 | 0-0 | ||
C | 02-05-2015 14:45 | UDI'19/Beter Bed B1 | Gemert B1 | 29388 | 5-1 | ||
C | 02-05-2015 15:00 | Baronie B1 | RKDVC B1 | 29386 | 1-2 | ||
C | 02-05-2015 13:45 | Nuenen B1 | Scharn B1 | 29384 | 0-0 | ||
C | 02-05-2015 15:45 | Sportclub Irene B1 | Mierlo Hout B1 | 29383 | 2-1 | ||
C | 02-05-2015 14:00 | Venlosche Boys B1 | RKVVO B1 | 29381 | 1-2 | ||
C | 25-04-2015 15:00 | RKVVO B1 | Baronie B1 | 29369 | 0-8 | ||
C | 25-04-2015 14:30 | Mierlo Hout B1 | UDI'19/Beter Bed B1 | 29371 | 0-3 | ||
C | 25-04-2015 12:45 | RKDVC B1 | Geldrop B1 | 29373 | 3-1 | ||
C | 25-04-2015 15:00 | Gemert B1 | Nuenen B1 | 29374 | 0-1 | ||
C | 25-04-2015 12:45 | De Treffers B1 | Sportclub Irene B1 | 29376 | 4-0 | ||
C | 25-04-2015 15:15 | Scharn B1 | Venlosche Boys B1 | 29378 | 2-0 | ||
C | 18-04-2015 14:00 | Sportclub Irene B1 | RKDVC B1 | 29357 | 1-3 | ||
C | 18-04-2015 13:45 | Nuenen B1 | Venlosche Boys B1 | 29358 | 1-2 | ||
C | 18-04-2015 15:00 | Baronie B1 | De Treffers B1 | 29360 | 2-1 | ||
C | 18-04-2015 15:00 | UDI'19/Beter Bed B1 | RKVVO B1 | 29362 | 4-0 | ||
C | 18-04-2015 15:45 | Mierlo Hout B1 | Gemert B1 | 29365 | 1-2 | ||
C | 18-04-2015 15:00 | Geldrop B1 | Scharn B1 | 29367 | 4-0 | ||
C | 11-04-2015 15:00 | Venlosche Boys B1 | Geldrop B1 | 29345 | 1-2 | ||
C | 11-04-2015 15:00 | RKVVO B1 | Mierlo Hout B1 | 29347 | 0-3 | ||
C | 11-04-2015 12:45 | RKDVC B1 | Nuenen B1 | 29349 | 1-0 | ||
C | 11-04-2015 15:00 | Gemert B1 | Sportclub Irene B1 | 29350 | 2-0 | ||
C | 11-04-2015 12:45 | De Treffers B1 | UDI'19/Beter Bed B1 | 29352 | 1-3 | ||
C | 11-04-2015 15:15 | Scharn B1 | Baronie B1 | 29354 | 1-3 | ||
C | 04-04-2015 15:15 | Scharn B1 | UDI'19/Beter Bed B1 | 82555 | 1-5 | ||
C | 28-03-2015 13:00 | RKVVO B1 | Gemert B1 | 29333 | 1-5 | ||
C | 28-03-2015 14:00 | Sportclub Irene B1 | Scharn B1 | 29335 | 4-3 | ||
C | 28-03-2015 13:45 | Nuenen B1 | Geldrop B1 | 29336 | 6-0 | ||
C | 28-03-2015 15:00 | Baronie B1 | Venlosche Boys B1 | 29338 | 1-2 | ||
C | 28-03-2015 14:45 | UDI'19/Beter Bed B1 | RKDVC B1 | 29340 | 1-4 | ||
C | 28-03-2015 15:45 | Mierlo Hout B1 | De Treffers B1 | 29343 | 2-4 | ||
C | 21-03-2015 15:00 | Geldrop B1 | Baronie B1 | 29331 | 1-2 | ||
C | 21-03-2015 15:15 | Scharn B1 | UDI'19/Beter Bed B1 | 29328 | 0-0 | ||
C | 21-03-2015 12:45 | De Treffers B1 | RKVVO B1 | 29326 | 1-2 | ||
C | 21-03-2015 12:45 | RKDVC B1 | Gemert B1 | 29325 | 2-1 | ||
C | 21-03-2015 13:45 | Nuenen B1 | Mierlo Hout B1 | 29322 | 1-2 | ||
C | 21-03-2015 15:00 | Venlosche Boys B1 | Sportclub Irene B1 | 29321 | 5-0 | ||
C | 14-03-2015 14:00 | Sportclub Irene B1 | RKVVO B1 | 29275 | 4-1 | ||
C | 07-03-2015 13:00 | RKVVO B1 | RKDVC B1 | 29309 | 1-1 | ||
C | 07-03-2015 15:00 | Sportclub Irene B1 | Geldrop B1 | 29311 | 1-0 | ||
C | 07-03-2015 15:00 | Baronie B1 | Nuenen B1 | 29312 | 0-1 | ||
C | 07-03-2015 14:45 | UDI'19/Beter Bed B1 | Venlosche Boys B1 | 29314 | 5-1 | ||
C | 07-03-2015 14:30 | Mierlo Hout B1 | Scharn B1 | 29317 | 2-0 | ||
C | 07-03-2015 15:00 | Gemert B1 | De Treffers B1 | 29318 | 0-1 | ||
C | 28-02-2015 15:00 | Venlosche Boys B1 | De Treffers B1 | 29297 | 1-2 | ||
C | 28-02-2015 13:45 | Nuenen B1 | UDI'19/Beter Bed B1 | 29298 | 2-0 | ||
C | 28-02-2015 15:00 | Baronie B1 | Sportclub Irene B1 | 29300 | 4-1 | ||
C | 28-02-2015 14:30 | RKDVC B1 | Mierlo Hout B1 | 29303 | 4-2 | ||
C | 28-02-2015 15:15 | Scharn B1 | RKVVO B1 | 29304 | 5-2 | ||
C | 28-02-2015 15:00 | Geldrop B1 | Gemert B1 | 29307 | 0-0 | ||
C | 21-02-2015 15:00 | RKVVO B1 | Geldrop B1 | 29285 | 2-2 | ||
C | 21-02-2015 14:45 | UDI'19/Beter Bed B1 | Baronie B1 | 29288 | 2-3 | ||
C | 21-02-2015 14:30 | Mierlo Hout B1 | Venlosche Boys B1 | 29291 | 4-2 | ||
C | 21-02-2015 15:00 | Gemert B1 | Scharn B1 | 29292 | 3-3 | ||
C | 21-02-2015 14:00 | Sportclub Irene B1 | Nuenen B1 | 29287 | 1-2 | ||
C | 21-02-2015 12:45 | De Treffers B1 | RKDVC B1 | 29294 | 0-3 | ||
C | 07-02-2015 15:00 | Geldrop B1 | UDI'19/Beter Bed B1 | 29283 | 0-1 | ||
C | 07-02-2015 15:15 | Scharn B1 | RKDVC B1 | 29280 | 3-0 | ||
C | 07-02-2015 15:00 | Baronie B1 | Mierlo Hout B1 | 29278 | 0-0 | ||
C | 07-02-2015 13:45 | Nuenen B1 | De Treffers B1 | 29276 | 1-2 | ||
C | 07-02-2015 15:00 | Venlosche Boys B1 | Gemert B1 | 29273 | 0-0 | ||
C | 22-11-2014 14:30 | Mierlo Hout B1 | RKVVO B1 | Kerkhof, R.P.J.H. | 29245 | 0-0 | |
C | 22-11-2014 14:45 | UDI'19/Beter Bed B1 | De Treffers B1 | 29242 | 0-0 | ||
C | 22-11-2014 15:00 | Baronie B1 | Scharn B1 | Leemans, K. | 29240 | 0-0 | |
C | 22-11-2014 13:45 | Nuenen B1 | RKDVC B1 | Snoeijen, L.A.M. | 29238 | 0-0 | |
C | 22-11-2014 15:00 | Geldrop B1 | Venlosche Boys B1 | Verheul (mevr), M.J.T. | 29247 | 0-0 | |
C | 22-11-2014 15:00 | Sportclub Irene B1 | Gemert B1 | Slavenburg, N.S. | 29237 | 0-0 | |
C | 08-11-2014 15:00 | Venlosche Boys B1 | Baronie B1 | 29225 | 1-4 | ||
C | 08-11-2014 14:30 | RKDVC B1 | UDI'19/Beter Bed B1 | 29227 | 1-2 | ||
C | 08-11-2014 12:45 | De Treffers B1 | Mierlo Hout B1 | 29230 | 1-2 | ||
C | 08-11-2014 15:15 | Scharn B1 | Sportclub Irene B1 | 29232 | 0-2 | ||
C | 08-11-2014 15:00 | Geldrop B1 | Nuenen B1 | 29235 | 1-5 | ||
C | 08-11-2014 15:00 | Gemert B1 | RKVVO B1 | 29228 | 5-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UDI'19/Beter Bed B1 | 22 | 17 | 2 | 3 | 53 | 77 | 27 | 50 | 0 |
2 | Baronie B1 | 22 | 14 | 3 | 5 | 45 | 55 | 24 | 31 | 0 |
3 | RKDVC B1 | 22 | 12 | 5 | 5 | 41 | 52 | 31 | 21 | 0 |
4 | Nuenen B1 | 21 | 12 | 3 | 6 | 39 | 58 | 23 | 35 | 0 |
5 | Gemert B1 | 22 | 11 | 6 | 5 | 39 | 40 | 20 | 20 | 0 |
6 | De Treffers B1 | 22 | 11 | 3 | 8 | 36 | 45 | 30 | 15 | 0 |
7 | Venlosche Boys B1 | 22 | 6 | 6 | 10 | 24 | 38 | 46 | -8 | 0 |
8 | Mierlo Hout B1 | 22 | 7 | 3 | 12 | 24 | 42 | 61 | -19 | 0 |
9 | Scharn B1 | 21 | 6 | 3 | 12 | 21 | 34 | 54 | -20 | 0 |
10 | Sportclub Irene B1 | 22 | 6 | 3 | 13 | 21 | 35 | 69 | -34 | 0 |
11 | Geldrop B1 | 22 | 4 | 6 | 12 | 18 | 27 | 48 | -21 | 0 |
12 | RKVVO B1 | 22 | 2 | 3 | 17 | 9 | 22 | 92 | -70 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 2 | 5 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 18:15 - 19:30 | 4-A | 7 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:30 | 1-A (k.gr.) | 7 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|