Mannen beker reserve 1/2 finale, Groep 4 1
RKDVC 2
Vormt selectie met: RKDVC 1, RKDVC 3
Teamleden
Spelers | |||||||
Mike van de Laar | Keeper | ||||||
Ruud van Daelen | |||||||
Yori van Delft | |||||||
Ronald van Driel | |||||||
Thijs Fokker | |||||||
Erwin van de Griend | |||||||
Joris Hendriks | |||||||
Randy van den Heuvel | |||||||
Jasper Koole | |||||||
Robin de Laat | |||||||
Mikel Lommers | |||||||
Willem Luijk | |||||||
Rick van Woerkom | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Hans Melis | Leider | ||||||
John van Woerkom | Leider | ||||||
Mark van Heeswijk | Trainer | ||||||
Marcel van Hulten | Keeperstrainer | ||||||
Rob Kiliaan | Verzorger |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 12-05-2015 20:15 | Best Vooruit 2 ZO | RKDVC 2 ZO | 136811 | 3-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 23-04-2015 20:00 | Gestel 2 ZO | RKDVC 2 ZO | 136538 | 2-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 10-05-2015 12:00 | RKDVC 2 | OJC ROSMALEN 2 | 14721 | 4-2 | ||
C | 10-05-2015 12:00 | Madese Boys 2 | Best Vooruit 2 | 16579 | 0-0 | ||
C | 10-05-2015 12:00 | Rood Wit V 2 | DESK 2 | 14750 | 2-1 | ||
C | 10-05-2015 12:00 | JEKA 2 | Dongen 2 | 15607 | 0-0 | ||
C | 10-05-2015 12:00 | UNA 2 | RKVVO 2 | 15995 | 1-0 | ||
C | 10-05-2015 12:00 | Baronie 2 | Halsteren 2 | 16138 | 5-1 | ||
C | 10-05-2015 12:00 | EFC 2 | Nuenen 2 | 16327 | 0-2 | ||
C | 03-05-2015 12:00 | Best Vooruit 2 | Rood Wit V 2 | 14919 | 2-1 | ||
C | 03-05-2015 11:30 | Dongen 2 | Madese Boys 2 | 15789 | 2-1 | ||
C | 03-05-2015 11:30 | Halsteren 2 | RKDVC 2 | 16106 | 4-5 | ||
C | 03-05-2015 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | UNA 2 | 16240 | 5-2 | ||
C | 03-05-2015 12:00 | DESK 2 | JEKA 2 | 15472 | 1-0 | ||
C | 03-05-2015 11:30 | RKVVO 2 | EFC 2 | 15125 | 4-3 | ||
C | 03-05-2015 12:00 | Nuenen 2 | Baronie 2 | 16384 | 1-2 | ||
C | 26-04-2015 12:00 | Nuenen 2 | Best Vooruit 2 | 16377 | 3-0 | ||
C | 26-04-2015 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Rood Wit V 2 | 16234 | 3-0 | ||
C | 26-04-2015 12:00 | UNA 2 | Baronie 2 | 16000 | 1-4 | ||
C | 26-04-2015 11:30 | Dongen 2 | DESK 2 | 15781 | 4-1 | ||
C | 26-04-2015 11:30 | RKVVO 2 | Madese Boys 2 | 15127 | 4-3 | ||
C | 26-04-2015 11:30 | RKDVC 2 | EFC 2 | 14722 | 1-2 | ||
C | 26-04-2015 11:30 | Halsteren 2 | JEKA 2 | 16111 | 1-1 | ||
C | 19-04-2015 11:30 | JEKA 2 | OJC ROSMALEN 2 | 15611 | 2-1 | ||
C | 19-04-2015 11:30 | Rood Wit V 2 | Dongen 2 | 14752 | 1-7 | ||
C | 19-04-2015 12:00 | UNA 2 | RKDVC 2 | 15992 | 0-0 | ||
C | 19-04-2015 12:00 | Baronie 2 | RKVVO 2 | 16133 | 3-3 | ||
C | 19-04-2015 11:30 | EFC 2 | Halsteren 2 | 16324 | 5-1 | ||
C | 19-04-2015 14:30 | Madese Boys 2 | Nuenen 2 | 16589 | 2-2 | ||
C | 19-04-2015 12:00 | Best Vooruit 2 | DESK 2 | 14921 | 2-0 | ||
C | 16-04-2015 20:00 | Madese Boys 2 | Halsteren 2 | 136423 | 4-3 | ||
C | 12-04-2015 12:00 | Best Vooruit 2 | JEKA 2 | 14922 | 2-1 | ||
C | 12-04-2015 11:30 | RKVVO 2 | RKDVC 2 | 15115 | 1-3 | ||
C | 12-04-2015 12:00 | DESK 2 | Madese Boys 2 | 15480 | 0-2 | ||
C | 12-04-2015 11:30 | Dongen 2 | EFC 2 | 15787 | 4-2 | ||
C | 12-04-2015 11:30 | Halsteren 2 | Rood Wit V 2 | 16107 | 3-5 | ||
C | 12-04-2015 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Baronie 2 | 16242 | 2-2 | ||
C | 12-04-2015 12:00 | Nuenen 2 | UNA 2 | 16382 | 2-1 | ||
C | 06-04-2015 12:00 | DESK 2 | Halsteren 2 | 15475 | 0-2 | ||
C | 06-04-2015 12:00 | Best Vooruit 2 | Dongen 2 | 14923 | 2-8 | ||
C | 06-04-2015 11:30 | JEKA 2 | Nuenen 2 | 15613 | 3-0 | ||
C | 06-04-2015 12:00 | Baronie 2 | RKDVC 2 | 16130 | 0-2 | ||
C | 06-04-2015 11:30 | EFC 2 | OJC ROSMALEN 2 | 16326 | 1-3 | ||
C | 06-04-2015 14:30 | Madese Boys 2 | UNA 2 | 16584 | 0-0 | ||
C | 04-04-2015 16:30 | EFC 2 | Best Vooruit 2 | 136426 | 2-1 | ||
C | 29-03-2015 11:30 | RKDVC 2 | Nuenen 2 | 14723 | 5-2 | ||
C | 29-03-2015 12:00 | Rood Wit V 2 | JEKA 2 | 14751 | 1-2 | ||
C | 29-03-2015 12:00 | UNA 2 | DESK 2 | 15996 | 4-0 | ||
C | 29-03-2015 12:00 | Baronie 2 | Dongen 2 | 16136 | 0-4 | ||
C | 29-03-2015 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | RKVVO 2 | 16236 | 1-0 | ||
C | 29-03-2015 11:30 | EFC 2 | Best Vooruit 2 | 16318 | 0-0 | ||
C | 29-03-2015 14:30 | Madese Boys 2 | Halsteren 2 | 16585 | 0-0 | ||
C | 22-03-2015 12:00 | Nuenen 2 | OJC ROSMALEN 2 | 16385 | 2-0 | ||
C | 22-03-2015 11:30 | Halsteren 2 | RKVVO 2 | 16109 | 1-5 | ||
C | 22-03-2015 11:30 | Dongen 2 | UNA 2 | 15783 | 3-0 | ||
C | 22-03-2015 11:30 | JEKA 2 | EFC 2 | 15612 | 0-0 | ||
C | 22-03-2015 12:00 | DESK 2 | Baronie 2 | 15476 | 1-0 | ||
C | 22-03-2015 12:00 | Best Vooruit 2 | RKDVC 2 | 14918 | 1-3 | ||
C | 22-03-2015 12:00 | Rood Wit V 2 | Madese Boys 2 | 14759 | 2-1 | ||
C | 15-03-2015 11:30 | RKVVO 2 | Dongen 2 | 15120 | 0-2 | ||
C | 15-03-2015 12:00 | UNA 2 | EFC 2 | 16002 | 3-2 | ||
C | 15-03-2015 11:30 | Halsteren 2 | Best Vooruit 2 | 16108 | 4-1 | ||
C | 15-03-2015 12:00 | Nuenen 2 | DESK 2 | 16379 | 0-2 | ||
C | 15-03-2015 12:00 | Baronie 2 | JEKA 2 | 16135 | 0-1 | ||
C | 15-03-2015 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Madese Boys 2 | 16245 | 4-1 | ||
C | 15-03-2015 11:30 | RKDVC 2 | Rood Wit V 2 | 14712 | 2-2 | ||
C | 08-03-2015 11:30 | RKDVC 2 | Dongen 2 | 14717 | 0-1 | ||
C | 08-03-2015 12:00 | UNA 2 | Rood Wit V 2 | 15993 | 0-0 | ||
C | 08-03-2015 12:00 | Baronie 2 | Best Vooruit 2 | 16132 | 5-0 | ||
C | 08-03-2015 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Halsteren 2 | 16241 | 4-0 | ||
C | 08-03-2015 11:30 | EFC 2 | DESK 2 | 16320 | 0-0 | ||
C | 08-03-2015 14:30 | Madese Boys 2 | JEKA 2 | 16582 | 1-0 | ||
C | 08-03-2015 11:30 | RKVVO 2 | Nuenen 2 | 15126 | 3-2 | ||
C | 01-03-2015 12:00 | Rood Wit V 2 | Baronie 2 | 14755 | 0-0 | ||
C | 01-03-2015 12:00 | Best Vooruit 2 | UNA 2 | 14924 | 1-2 | ||
C | 01-03-2015 12:00 | DESK 2 | RKVVO 2 | 15471 | 0-1 | ||
C | 01-03-2015 11:30 | Dongen 2 | OJC ROSMALEN 2 | 15786 | 5-2 | ||
C | 01-03-2015 11:30 | JEKA 2 | RKDVC 2 | 15602 | 3-1 | ||
C | 01-03-2015 11:30 | Halsteren 2 | Nuenen 2 | 16117 | 1-5 | ||
C | 01-03-2015 14:30 | Madese Boys 2 | EFC 2 | 16588 | 3-1 | ||
C | 22-02-2015 12:00 | UNA 2 | Halsteren 2 | 15999 | 3-1 | ||
C | 22-02-2015 12:00 | Nuenen 2 | Dongen 2 | 16381 | 2-4 | ||
C | 22-02-2015 11:30 | EFC 2 | Rood Wit V 2 | 16317 | 2-2 | ||
C | 22-02-2015 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Best Vooruit 2 | 16235 | 5-1 | ||
C | 22-02-2015 12:00 | Baronie 2 | Madese Boys 2 | 16142 | 0-2 | ||
C | 22-02-2015 11:30 | RKVVO 2 | JEKA 2 | 15119 | 0-5 | ||
C | 22-02-2015 11:30 | RKDVC 2 | DESK 2 | 14715 | 2-1 | ||
C | 08-02-2015 11:30 | JEKA 2 | UNA 2 | 15608 | 0-1 | ||
C | 08-02-2015 11:30 | EFC 2 | Baronie 2 | 16325 | 4-2 | ||
C | 08-02-2015 12:00 | DESK 2 | OJC ROSMALEN 2 | 15477 | 3-3 | ||
C | 08-02-2015 12:00 | Rood Wit V 2 | Nuenen 2 | 14758 | 0-1 | ||
C | 08-02-2015 12:00 | Best Vooruit 2 | RKVVO 2 | 14920 | 3-0 | ||
C | 08-02-2015 14:30 | Madese Boys 2 | RKDVC 2 | 16577 | 1-2 | ||
C | 08-02-2015 11:30 | Dongen 2 | Halsteren 2 | 15784 | 4-0 | ||
C | 24-01-2015 17:30 | Rood Wit V 2 | RKVVO 2 | 14749 | 2-1 | ||
C | 18-01-2015 11:30 | Dongen 2 | Rood Wit V 2 | 15778 | 2-0 | ||
C | 23-11-2014 12:00 | Baronie 2 | OJC ROSMALEN 2 | Wagemans, E.J.C.M. | 16139 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 11:30 | EFC 2 | Dongen 2 | Dinter, M. van | 16322 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 14:30 | Madese Boys 2 | DESK 2 | Bennacer, M. | 16581 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 12:00 | UNA 2 | Nuenen 2 | Martens, T.N.H. | 16003 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 11:30 | JEKA 2 | Best Vooruit 2 | Bierings, A.J.A.TH.M | 15604 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 12:00 | Rood Wit V 2 | Halsteren 2 | Dieker, E.F. | 14754 | 0-0 | |
C | 23-11-2014 11:30 | RKDVC 2 | RKVVO 2 | Derks, F.M. | 14714 | 0-0 | |
C | 09-11-2014 12:00 | Nuenen 2 | RKDVC 2 | 16375 | 3-2 | ||
C | 09-11-2014 12:00 | Best Vooruit 2 | EFC 2 | 14928 | 3-1 | ||
C | 09-11-2014 11:30 | RKVVO 2 | OJC ROSMALEN 2 | 15124 | 0-1 | ||
C | 09-11-2014 12:00 | DESK 2 | UNA 2 | 15474 | 0-2 | ||
C | 09-11-2014 11:30 | JEKA 2 | Rood Wit V 2 | 15603 | 1-0 | ||
C | 09-11-2014 11:30 | Dongen 2 | Baronie 2 | 15785 | 5-1 | ||
C | 09-11-2014 11:30 | Halsteren 2 | Madese Boys 2 | 16118 | 2-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dongen 2 | 26 | 22 | 2 | 2 | 68 | 94 | 23 | 71 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN 2 | 26 | 17 | 4 | 5 | 55 | 78 | 31 | 47 | 0 |
3 | RKDVC 2 | 26 | 14 | 4 | 8 | 46 | 63 | 41 | 22 | 0 |
4 | UNA 2 | 26 | 14 | 4 | 8 | 46 | 37 | 33 | 4 | 0 |
5 | JEKA 2 | 26 | 13 | 5 | 8 | 44 | 42 | 21 | 21 | 0 |
6 | Nuenen 2 | 26 | 14 | 2 | 10 | 44 | 56 | 45 | 11 | 0 |
7 | Rood Wit V 2 | 26 | 10 | 6 | 10 | 36 | 41 | 45 | -4 | 0 |
8 | RKVVO 2 | 26 | 9 | 4 | 13 | 31 | 43 | 53 | -10 | 0 |
9 | Madese Boys 2 | 26 | 9 | 4 | 13 | 31 | 38 | 48 | -10 | 0 |
10 | EFC 2 | 26 | 9 | 3 | 14 | 30 | 41 | 53 | -12 | 0 |
11 | Baronie 2 | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 | 41 | 61 | -20 | 0 |
12 | Best Vooruit 2 | 26 | 8 | 2 | 16 | 26 | 35 | 69 | -34 | 0 |
13 | DESK 2 | 26 | 6 | 4 | 16 | 22 | 24 | 49 | -25 | 0 |
14 | Halsteren 2 | 26 | 3 | 2 | 21 | 8 | 33 | 94 | -61 | 3 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 4-A | 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|