E-Pupillen (voorjaar), 5e klasse E545
RKDVC E10
Teamleden
Spelers | |||||||
Lars van Asten | |||||||
Tygo Dankbaar | |||||||
Manuel Kamp | |||||||
Jop Louer | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ruud Kerver | Leider | ||||||
Bram Bakkers | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2015 18:45 | Nevelo E3 | JongBrabant E9 | 119013 | 5-6 | ||
C | 25-04-2015 10:00 | WSC E10 | Nevelo E3 | 120647 | 4-3 | ||
C | 25-04-2015 11:45 | JongBrabant E9 | GDC E3 | 120572 | 2-6 | ||
C | 18-04-2015 10:45 | Nevelo E3 | RKDVC E10 | 119016 | 5-0 | ||
C | 18-04-2015 09:15 | GDC E3 | WSC E10 | 120687 | 4-0 | ||
C | 11-04-2015 09:00 | RKDVC E10 | WSC E10 | 121075 | 3-7 | ||
C | 11-04-2015 10:30 | JongBrabant E9 | Nevelo E3 | 120571 | 5-0 | ||
C | 04-04-2015 10:00 | WSC E10 | RKDVC E10 | 120644 | 6-0 | ||
C | 28-03-2015 09:00 | RKDVC E10 | GDC E3 | 121074 | 1-4 | ||
C | 28-03-2015 10:00 | WSC E10 | JongBrabant E9 | 120646 | 0-2 | ||
C | 21-03-2015 09:15 | GDC E3 | Nevelo E3 | 120685 | 6-0 | ||
C | 21-03-2015 10:30 | JongBrabant E9 | RKDVC E10 | 120570 | 5-2 | ||
C | 14-03-2015 09:15 | GDC E3 | RKDVC E10 | 120683 | 4-0 | ||
C | 14-03-2015 10:30 | JongBrabant E9 | WSC E10 | 120568 | 1-3 | ||
C | 07-03-2015 09:15 | GDC E3 | JongBrabant E9 | 120684 | 8-2 | ||
C | 07-03-2015 10:45 | Nevelo E3 | WSC E10 | 119014 | 3-3 | ||
C | 07-03-2015 09:00 | DESK E7 | RKDVC E10 | 115851 | 0-0 | ||
C | 28-02-2015 09:00 | RKDVC E10 | Nevelo E3 | 121073 | 2-0 | ||
C | 28-02-2015 08:45 | WSC E10 | GDC E3 | 120645 | 3-2 | ||
C | 28-02-2015 10:30 | JongBrabant E9 | DESK E7 | Kessel, Bram van | 120569 | 9-0 | |
C | 21-02-2015 10:45 | Nevelo E3 | GDC E3 | 119012 | 3-5 | ||
C | 21-02-2015 10:00 | WSC E10 | DESK E7 | 120643 | 12-2 | ||
C | 21-02-2015 09:00 | RKDVC E10 | JongBrabant E9 | 121072 | 4-7 | ||
C | 07-02-2015 09:00 | DESK E7 | GDC E3 | 115850 | 0-0 | ||
C | 31-01-2015 09:00 | DESK E7 | Nevelo E3 | 115849 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 22-11-2014 09:00 | RKTVV E4 | NOAD E5 | 93905 | 0-0 | ||
C | 22-11-2014 09:00 | Nemelaer E4 | SC Olympus E3 | 93909 | 0-0 | ||
C | 22-11-2014 10:00 | ZIGO E7 | RKDVC E10 | 96718 | 0-0 | ||
C | 15-11-2014 09:30 | RKTVV E4 | SC Olympus E3 | 93902 | 4-1 | ||
C | 15-11-2014 09:00 | Nemelaer E4 | ZIGO E7 | 93906 | 1-1 | ||
C | 15-11-2014 09:00 | NOAD E5 | RKDVC E10 | 96717 | 5-0 | ||
C | 08-11-2014 09:00 | SC Olympus E3 | ZIGO E7 | 93917 | 2-7 | ||
C | 08-11-2014 09:00 | NOAD E5 | Nemelaer E4 | 93921 | 6-0 | ||
C | 08-11-2014 09:00 | RKDVC E10 | RKTVV E4 | 96716 | 1-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GDC E3 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 39 | 11 | 28 | 0 |
2 | WSC E10 | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 26 | 18 | 8 | 0 |
3 | JongBrabant E9 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 30 | 28 | 2 | 0 |
4 | Nevelo E3 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 19 | 31 | -12 | 0 |
5 | RKDVC E10 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 12 | 38 | -26 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:30 | 2-A (k.gr.) | 18 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 17:00 - 18:00 | 2 (k.gr.) | 16 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|