A-Junioren (voorjaar), 4e klasse 4.7
RKDVC A4
Teamleden
Spelers | |||||||
Ryan van Damme | |||||||
Jules van den Elshout | |||||||
Timon van Iersel | |||||||
Nick de Jager | |||||||
Erik Pullens | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Peter Horsten | Leider/Trainer | ||||||
Matthijs Kamst | Leider | ||||||
Ruud ten Westenend | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-05-2016 14:30 | BMC A2 | RKDVC A4 | Smits, V. | 106063 | 0-2 | |
C | 30-04-2016 14:30 | WSC A2 | RKDVC A4 | Honcoop, C.C. | 106187 | 1-3 | |
C | 30-04-2016 14:45 | Hilvaria A3 | SCI/FLYNTH A2 | Pijnenburg, W.C.M. | 106445 | 0-10 | |
C | 30-04-2016 14:45 | Haarsteeg A3 | OJC ROSMALEN A4 | Bruin, R.J. de | 106154 | 3-8 | |
C | 23-04-2016 16:00 | ODC A2 | BMC A2 | Oedairadsjingh, M.R. | 106189 | 1-4 | |
C | 23-04-2016 14:45 | Haarsteeg A3 | RKDVC A4 | Bruin, R.J. de | 106156 | 1-7 | |
C | 23-04-2016 14:45 | Hilvaria A3 | St Mich.Gestel A2 | Pelt, AP van | 106442 | 2-2 | |
C | 23-04-2016 14:45 | OJC ROSMALEN A4 | SCI/FLYNTH A2 | Vos, P. | 106213 | 2-3 | |
C | 20-04-2016 20:00 | BMC A2 | Haarsteeg A3 | Oort, W.K.P.H. van | 106061 | 6-2 | |
C | 16-04-2016 14:45 | SCI/FLYNTH A2 | WSC A2 | Sluis, A.M.M. vd. | 106528 | 7-0 | |
C | 16-04-2016 15:00 | Zwaluw VFC A4 | OJC ROSMALEN A4 | Londar, J.C.H. | 106332 | 1-0 | |
C | 16-04-2016 14:45 | Haarsteeg A3 | Hilvaria A3 | Broek, T.C.L. van den | 106155 | 1-2 | |
C | 12-04-2016 20:00 | SCI/FLYNTH A2 | Haarsteeg A3 | Sluis, A.M.M. vd. | 106527 | 2-1 | |
C | 09-04-2016 14:45 | OJC ROSMALEN A4 | St Mich.Gestel A2 | Kok, M. de | 106210 | 1-1 | |
C | 09-04-2016 12:30 | WSC A2 | Zwaluw VFC A4 | Huysmans, LM | 106185 | 0-6 | |
C | 09-04-2016 14:30 | RKDVC A4 | Hilvaria A3 | Cate, F. ten | 106472 | 1-1 | |
C | 09-04-2016 16:00 | ODC A2 | SCI/FLYNTH A2 | Oedairadsjingh, M.R. | 106193 | 1-4 | |
C | 02-04-2016 15:00 | Zwaluw VFC A4 | ODC A2 | Gaalen, M.J.A.M. van | 106331 | 4-2 | |
C | 02-04-2016 15:00 | St Mich.Gestel A2 | WSC A2 | Balen, E. van | 106083 | 2-2 | |
C | 02-04-2016 14:45 | Hilvaria A3 | OJC ROSMALEN A4 | Kort, J.J. de | 106444 | 1-3 | |
C | 02-04-2016 14:45 | SCI/FLYNTH A2 | RKDVC A4 | Sluis, A.M.M. vd. | 106529 | 4-1 | |
C | 26-03-2016 15:00 | Zwaluw VFC A4 | Haarsteeg A3 | Gaalen, M.J.A.M. van | 106330 | 7-1 | |
C | 19-03-2016 14:30 | RKDVC A4 | Zwaluw VFC A4 | Cate, F. ten | 106471 | 1-3 | |
C | 19-03-2016 14:30 | WSC A2 | Hilvaria A3 | Huysmans, LM | 106186 | 2-2 | |
C | 19-03-2016 14:30 | BMC A2 | SCI/FLYNTH A2 | Lee, J. v.d. | 106064 | 3-4 | |
C | 19-03-2016 16:00 | ODC A2 | St Mich.Gestel A2 | Veroude, N. | 106190 | 2-6 | |
C | 12-03-2016 15:00 | St Mich.Gestel A2 | RKDVC A4 | Pinxten, M v | 106085 | 0-4 | |
C | 12-03-2016 14:45 | SCI/FLYNTH A2 | OJC ROSMALEN A5 | 106530 | 0-0 | ||
C | 12-03-2016 14:45 | Hilvaria A3 | ODC A2 | Wilmes, J. | 106443 | 4-4 | |
C | 12-03-2016 15:00 | Zwaluw VFC A4 | BMC A2 | Pol, R. van der | 106329 | 2-2 | |
C | 05-03-2016 16:00 | ODC A2 | DESK A2 | 106191 | 0-0 | ||
C | 05-03-2016 14:30 | BMC A2 | St Mich.Gestel A2 | Smulders, M. | 106059 | 3-1 | |
C | 05-03-2016 14:30 | WSC A2 | OJC ROSMALEN A4 | Huysmans, LM | 106184 | 4-1 | |
C | 05-03-2016 14:45 | OJC ROSMALEN A5 | Zwaluw VFC A4 | Pennings, J.M. | 106483 | 1-4 | |
C | 27-02-2016 15:00 | St Mich.Gestel A2 | Haarsteeg A3 | Weert, JPM van | 106082 | 3-1 | |
C | 27-02-2016 15:00 | Zwaluw VFC A4 | Hilvaria A3 | Gaalen, M.J.A.M. van | 106333 | 4-1 | |
C | 27-02-2016 14:30 | BMC A2 | WSC A2 | Smulders, M. | 106062 | 4-0 | |
C | 27-02-2016 14:45 | OJC ROSMALEN A5 | OJC ROSMALEN A4 | Gaal, G.J. van | 106482 | 4-2 | |
C | 27-02-2016 14:30 | RKDVC A4 | ODC A2 | Kamst, M.R. | 106469 | 3-4 | |
C | 27-02-2016 14:45 | SCI/FLYNTH A2 | DESK A2 | Sluis, A.M.M. vd. | 106526 | 13-2 | |
C | 20-02-2016 14:45 | OJC ROSMALEN A4 | ODC A2 | Veghel, H.A.A. van | 106212 | 4-3 | |
C | 20-02-2016 14:45 | Hilvaria A3 | BMC A2 | Vonk, W. | 106441 | 2-6 | |
C | 20-02-2016 14:45 | Haarsteeg A3 | WSC A2 | Broek, T.C.L. van den | 106152 | 4-4 | |
C | 20-02-2016 15:00 | St Mich.Gestel A2 | OJC ROSMALEN A5 | Schellekens, F | 106086 | 7-2 | |
C | 20-02-2016 15:00 | Zwaluw VFC A4 | SCI/FLYNTH A2 | Gaalen, M.J.A.M. van | 106334 | 3-2 | |
C | 20-02-2016 14:45 | DESK A2 | RKDVC A4 | Roelen, P. | 106090 | 0-0 | |
C | 13-02-2016 14:30 | BMC A2 | DESK A2 | Lee, J. v.d. | 106060 | 19-0 | |
C | 13-02-2016 14:45 | SCI/FLYNTH A2 | St Mich.Gestel A2 | Sluis, A.M.M. vd. | 106525 | 3-1 | |
C | 13-02-2016 16:00 | ODC A2 | WSC A2 | Oedairadsjingh, M.R. | 106192 | 2-3 | |
C | 23-01-2016 15:00 | St Mich.Gestel A2 | Zwaluw VFC A4 | Buuren, J van | 106084 | 2-7 | |
C | 23-01-2016 14:45 | Haarsteeg A3 | ODC A2 | Broek, T.C.L. van den | 106153 | 3-5 | |
C | 23-01-2016 14:45 | DESK A2 | OJC ROSMALEN A5 | Dannenberg, C | 106091 | 2-3 | |
C | 23-01-2016 14:45 | OJC ROSMALEN A4 | BMC A2 | Kok, M. de | 106209 | 4-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-01-2016 15:15 | DSC A2 | Theole A3 | Mourik, H.N.J. van | 31462 | 0-2 | |
C | 19-12-2015 14:30 | SCR A1 | Theole A3 | Egmond, F. van | 94407 | 1-4 | |
C | 19-12-2015 14:30 | GJS A3 | DSC A2 | Jonge, J.W. de | 31579 | 0-2 | |
C | 19-12-2015 10:00 | LRC A3 | Arkel A1 | Barendregt, R. | 31430 | 5-1 | |
C | 12-12-2015 14:30 | SCR A1 | LRC A3 | 94408 | 0-0 | ||
C | 12-12-2015 13:00 | Theole A3 | Arkel A1 | Meier, G.H. | 31754 | 4-2 | |
C | 05-12-2015 14:45 | OJC ROSMALEN A5 | GJS A3 | Heemskerk, K.M. | 31631 | 4-0 | |
C | 05-12-2015 13:00 | DSC A2 | Arkel A1 | Kammen, M. van der | 31464 | 2-2 | |
C | 05-12-2015 14:30 | RKDVC A4 | Theole A3 | Oijen, CJLG van | 31619 | 3-1 | |
C | 28-11-2015 12:45 | Sleeuwijk A2 | SCR A1 | Herwijnen, P. van | 94409 | 2-2 | |
C | 28-11-2015 15:00 | Zwaluw VFC A4 | RKDVC A4 | Gaalen, M.J.A.M. van | 31461 | 2-3 | |
C | 28-11-2015 15:00 | Theole A3 | OJC ROSMALEN A5 | Meier, G.H. | 31755 | 4-2 | |
C | 21-11-2015 14:45 | OJC ROSMALEN A5 | Sleeuwijk A2 | Sebille, M.F.A. van | 31627 | 7-2 | |
C | 21-11-2015 10:30 | Arkel A1 | RKDVC A4 | Bruin, M.J.M. de | 31315 | 1-3 | |
C | 14-11-2015 10:30 | Arkel A1 | Sleeuwijk A2 | Batenburg, A.C. van | 31319 | 3-2 | |
C | 14-11-2015 14:30 | RKDVC A4 | LRC A3 | Heeswijk, H van | 31620 | 2-3 | |
C | 07-11-2015 13:00 | Sleeuwijk A2 | RKDVC A4 | Viveen, B | 31373 | 3-5 | |
C | 07-11-2015 13:00 | GJS A3 | SCR A1 | Koops, R. | 94406 | 1-1 | |
C | 07-11-2015 10:15 | LRC A3 | Zwaluw VFC A4 | Barendregt, R. | 31429 | 4-6 | |
C | 31-10-2015 10:30 | Arkel A1 | GJS A3 | Bruin, M.J.M. de | 31318 | 3-3 | |
C | 31-10-2015 12:15 | LRC A3 | Sleeuwijk A2 | Veerman, C. | 31428 | 9-3 | |
C | 31-10-2015 15:00 | Zwaluw VFC A4 | DSC A2 | Gaalen, M.J.A.M. van | 31460 | 3-2 | |
C | 17-10-2015 13:00 | Sleeuwijk A2 | Zwaluw VFC A4 | Viveen, B | 31372 | 1-3 | |
C | 17-10-2015 13:00 | GJS A3 | RKDVC A4 | Schipper, J. | 31577 | 2-4 | |
C | 17-10-2015 15:00 | Theole A3 | LRC A3 | Meier, G.H. | 31753 | 3-0 | |
C | 17-10-2015 15:15 | DSC A2 | OJC ROSMALEN A5 | Theuwis, P.P.R.C.C. | 31465 | 0-4 | |
C | 10-10-2015 15:00 | Zwaluw VFC A4 | OJC ROSMALEN A5 | Stoof, J. | 31459 | 3-3 | |
C | 10-10-2015 10:15 | LRC A3 | GJS A3 | Brijder, C. | 31427 | 5-0 | |
C | 10-10-2015 12:30 | Sleeuwijk A2 | Theole A3 | Koppel, M. van de | 31371 | 2-13 | |
C | 10-10-2015 14:30 | SCR A1 | DSC A2 | Egmond, F. van | 94404 | 0-5 | |
C | 03-10-2015 15:00 | Theole A3 | Zwaluw VFC A4 | Meier, G.H. | 31752 | 5-2 | |
C | 03-10-2015 14:45 | OJC ROSMALEN A5 | SCR A1 | Vos, P. | 94403 | 9-2 | |
C | 03-10-2015 13:00 | GJS A3 | Sleeuwijk A2 | Heuvel, J.P. v.d. | 31576 | 2-2 | |
C | 26-09-2015 10:30 | Arkel A1 | OJC ROSMALEN A5 | Bruin, M.J.M. de | 31316 | 3-6 | |
C | 26-09-2015 12:45 | Sleeuwijk A2 | Hardinxveld A3 | 31370 | 0-0 | ||
C | 26-09-2015 14:30 | RKDVC A4 | DSC A2 | Kamst, M.R. | 31617 | 1-0 | |
C | 26-09-2015 15:00 | Zwaluw VFC A4 | SCR A1 | Lakerveld, F. | 94402 | 9-0 | |
C | 26-09-2015 15:00 | Theole A3 | GJS A3 | Meier, G.H. | 31751 | 6-0 | |
C | 19-09-2015 12:30 | Hardinxveld A3 | Theole A3 | 31711 | 0-0 | ||
C | 19-09-2015 13:00 | GJS A3 | Zwaluw VFC A4 | Wijgerse, C. | 31575 | 0-3 | |
C | 19-09-2015 14:30 | SCR A1 | Arkel A1 | Onink, C. | 94401 | 3-9 | |
C | 19-09-2015 14:45 | OJC ROSMALEN A5 | RKDVC A4 | Sebille, M.F.A. van | 31628 | 2-2 | |
C | 19-09-2015 15:15 | DSC A2 | LRC A3 | Verbeek, A. | 31463 | 0-5 | |
C | 12-09-2015 15:00 | Zwaluw VFC A4 | Arkel A1 | Gaalen, M.J.A.M. van | 31457 | 4-2 | |
C | 12-09-2015 14:30 | RKDVC A4 | SCR A1 | Deventer, H.L. van | 94400 | 4-1 | |
C | 12-09-2015 13:00 | GJS A3 | Hardinxveld A3 | Koops, R. | 31574 | 3-3 | |
C | 12-09-2015 13:00 | Sleeuwijk A2 | DSC A2 | Herwijnen, P. van | 31369 | 1-3 | |
C | 12-09-2015 13:00 | LRC A3 | OJC ROSMALEN A5 | Stam, A.R.F. | 31425 | 2-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwaluw VFC A4 | 9 | 8 | 1 | 0 | 25 | 37 | 11 | 26 | 0 |
2 | SCI/FLYNTH A2 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 39 | 12 | 27 | 0 |
3 | BMC A2 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 31 | 18 | 13 | 0 |
4 | RKDVC A4 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 22 | 14 | 8 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN A4 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 23 | 19 | 4 | 0 |
6 | St Mich.Gestel A2 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 18 | 25 | -7 | 0 |
7 | WSC A2 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 16 | 31 | -15 | 0 |
8 | ODC A2 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 24 | 35 | -11 | 0 |
9 | Hilvaria A3 | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | 15 | 33 | -18 | 0 |
10 | Haarsteeg A3 | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 | 17 | 44 | -27 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Theole A3 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 42 | 12 | 30 | 0 |
2 | RKDVC A4 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 27 | 15 | 12 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN A5 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 42 | 18 | 24 | 0 |
4 | Zwaluw VFC A4 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 35 | 20 | 15 | 0 |
5 | LRC A3 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 33 | 20 | 13 | 0 |
6 | DSC A2 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 14 | 18 | -4 | 0 |
7 | Arkel A1 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 26 | 32 | -6 | 0 |
8 | GJS A3 | 9 | 0 | 3 | 6 | 3 | 8 | 30 | -22 | 0 |
9 | SCR A1 | 8 | 0 | 2 | 6 | 2 | 10 | 43 | -33 | 0 |
10 | Sleeuwijk A2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 2 | 18 | 47 | -29 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 1 | 18 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 3 | 9 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|