B-Junioren (district A-cat), 3e divisie A
RKDVC B1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jelte van der Linden | Keeper | ||||||
Bauke Bakkers | |||||||
Ralph de Bruin | |||||||
Sander van Engelen | |||||||
Jasper Liefting | |||||||
Rik Lijbers | |||||||
Sam Pietersen | |||||||
Bas van der Velden | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Roel Bijsterbosch | Trainer | ||||||
Hans Melis | Trainer | ||||||
Stanley Pietersen | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-05-2016 13:00 | DEM B1 | OJC ROSMALEN B1 | 14075 | 2-0 | ||
C | 07-05-2016 13:00 | Zeeburgia B1 | RKDVC B1 | 14068 | 6-0 | ||
C | 07-05-2016 12:15 | BFC B1 | Hoofddorp s.v. B1 | 14066 | 4-2 | ||
C | 07-05-2016 12:00 | DOVO B1 | Dijk De B1 | 14071 | 1-2 | ||
C | 07-05-2016 09:45 | Meern De B1 | AFC B2 | 14077 | 0-5 | ||
C | 07-05-2016 14:30 | Emplina B1 | RODA 23 B1 | 14079 | 0-7 | ||
C | 30-04-2016 12:30 | Dijk De B1 | BFC B1 | 14063 | 2-2 | ||
C | 30-04-2016 11:30 | Hoofddorp s.v. B1 | DEM B1 | 14047 | 2-0 | ||
C | 30-04-2016 12:15 | AFC B2 | DOVO B1 | 14056 | 3-0 | ||
C | 30-04-2016 12:30 | RODA 23 B1 | Zeeburgia B1 | 14058 | 1-1 | ||
C | 30-04-2016 14:30 | RKDVC B1 | Meern De B1 | 14049 | 0-2 | ||
C | 30-04-2016 14:45 | OJC ROSMALEN B1 | Emplina B1 | 14052 | 3-0 | ||
C | 23-04-2016 11:30 | Hoofddorp s.v. B1 | OJC ROSMALEN B1 | 13957 | 2-1 | ||
C | 16-04-2016 12:00 | DOVO B1 | BFC B1 | 14032 | 1-2 | ||
C | 16-04-2016 12:45 | RKDVC B1 | AFC B2 | 14040 | 0-0 | ||
C | 16-04-2016 13:00 | Zeeburgia B1 | OJC ROSMALEN B1 | 14029 | 2-1 | ||
C | 16-04-2016 12:15 | Meern De B1 | Hoofddorp s.v. B1 | 14038 | 1-0 | ||
C | 16-04-2016 13:00 | DEM B1 | RODA 23 B1 | 14036 | 1-2 | ||
C | 16-04-2016 14:30 | Emplina B1 | Dijk De B1 | 14043 | 2-3 | ||
C | 09-04-2016 11:30 | Hoofddorp s.v. B1 | RKDVC B1 | 14014 | 3-3 | ||
C | 09-04-2016 12:15 | AFC B2 | Zeeburgia B1 | 14020 | 1-1 | ||
C | 09-04-2016 12:15 | BFC B1 | Emplina B1 | 14012 | 2-2 | ||
C | 09-04-2016 12:30 | RODA 23 B1 | Meern De B1 | 14022 | 0-0 | ||
C | 09-04-2016 12:30 | Dijk De B1 | DEM B1 | 14027 | 1-1 | ||
C | 09-04-2016 14:45 | OJC ROSMALEN B1 | DOVO B1 | 14016 | 2-1 | ||
C | 02-04-2016 13:00 | Zeeburgia B1 | Dijk De B1 | 13996 | 2-2 | ||
C | 02-04-2016 11:30 | Hoofddorp s.v. B1 | AFC B2 | 13993 | 1-3 | ||
C | 02-04-2016 12:00 | Meern De B1 | OJC ROSMALEN B1 | 14005 | 1-5 | ||
C | 02-04-2016 12:45 | DOVO B1 | Emplina B1 | 13999 | 5-2 | ||
C | 02-04-2016 12:45 | RKDVC B1 | RODA 23 B1 | 14007 | 2-1 | ||
C | 02-04-2016 13:00 | DEM B1 | BFC B1 | 14003 | 3-1 | ||
C | 19-03-2016 12:30 | Dijk De B1 | Meern De B1 | 13988 | 2-1 | ||
C | 19-03-2016 12:00 | DOVO B1 | RKDVC B1 | 13978 | 3-1 | ||
C | 19-03-2016 12:15 | BFC B1 | Zeeburgia B1 | 13976 | 0-0 | ||
C | 19-03-2016 12:45 | RODA 23 B1 | Hoofddorp s.v. B1 | 13983 | 2-2 | ||
C | 19-03-2016 14:30 | Emplina B1 | DEM B1 | 13989 | 0-2 | ||
C | 19-03-2016 14:45 | OJC ROSMALEN B1 | AFC B2 | 13980 | 1-2 | ||
C | 12-03-2016 12:00 | Meern De B1 | BFC B1 | 13966 | 5-3 | ||
C | 12-03-2016 12:15 | AFC B2 | RODA 23 B1 | 13972 | 3-1 | ||
C | 12-03-2016 12:45 | RKDVC B1 | Dijk De B1 | 13968 | 2-1 | ||
C | 12-03-2016 13:00 | Zeeburgia B1 | Emplina B1 | 13960 | 7-0 | ||
C | 12-03-2016 13:00 | DEM B1 | DOVO B1 | 13964 | 4-1 | ||
C | 05-03-2016 12:00 | DOVO B1 | Meern De B1 | 13942 | 2-1 | ||
C | 05-03-2016 12:30 | BFC B1 | RODA 23 B1 | 13940 | 1-3 | ||
C | 05-03-2016 12:30 | Dijk De B1 | Hoofddorp s.v. B1 | 13952 | 2-1 | ||
C | 05-03-2016 13:00 | DEM B1 | Zeeburgia B1 | 13946 | 0-3 | ||
C | 05-03-2016 14:30 | Emplina B1 | AFC B2 | 13953 | 1-0 | ||
C | 05-03-2016 14:45 | OJC ROSMALEN B1 | RKDVC B1 | 13947 | 0-1 | ||
C | 20-02-2016 11:30 | Hoofddorp s.v. B1 | Emplina B1 | 13921 | 5-0 | ||
C | 20-02-2016 12:00 | RODA 23 B1 | OJC ROSMALEN B1 | 13935 | 0-2 | ||
C | 20-02-2016 12:00 | Meern De B1 | DEM B1 | 13927 | 0-5 | ||
C | 20-02-2016 12:45 | RKDVC B1 | BFC B1 | 13929 | 2-1 | ||
C | 20-02-2016 12:15 | AFC B2 | Dijk De B1 | 13933 | 2-1 | ||
C | 20-02-2016 13:00 | Zeeburgia B1 | DOVO B1 | 13924 | 5-0 | ||
C | 13-02-2016 12:00 | DOVO B1 | RODA 23 B1 | 13909 | 4-3 | ||
C | 13-02-2016 12:15 | BFC B1 | AFC B2 | 13904 | 1-6 | ||
C | 13-02-2016 12:30 | Dijk De B1 | OJC ROSMALEN B1 | 13916 | 1-4 | ||
C | 13-02-2016 13:00 | DEM B1 | RKDVC B1 | 13913 | 2-2 | ||
C | 13-02-2016 13:15 | Zeeburgia B1 | Hoofddorp s.v. B1 | 13906 | 3-1 | ||
C | 13-02-2016 14:30 | Emplina B1 | Meern De B1 | 13917 | 0-3 | ||
C | 05-12-2015 13:00 | OJC ROSMALEN B1 | BFC B1 | 13893 | 1-1 | ||
C | 05-12-2015 12:45 | RODA 23 B1 | Dijk De B1 | 13899 | 4-3 | ||
C | 05-12-2015 12:45 | RKDVC B1 | Emplina B1 | 13890 | 4-1 | ||
C | 05-12-2015 12:15 | AFC B2 | DEM B1 | 13897 | 2-1 | ||
C | 05-12-2015 12:00 | Meern De B1 | Zeeburgia B1 | 13888 | 1-0 | ||
C | 05-12-2015 11:30 | Hoofddorp s.v. B1 | DOVO B1 | 13885 | 2-2 | ||
C | 28-11-2015 14:45 | OJC ROSMALEN B1 | Zeeburgia B1 | 13872 | 0-3 | ||
C | 28-11-2015 14:30 | RODA 23 B1 | DEM B1 | 13878 | 3-1 | ||
C | 28-11-2015 13:00 | Dijk De B1 | Emplina B1 | 13883 | 3-1 | ||
C | 28-11-2015 12:15 | AFC B2 | RKDVC B1 | 13876 | 0-0 | ||
C | 28-11-2015 12:15 | BFC B1 | DOVO B1 | 13868 | 1-3 | ||
C | 28-11-2015 11:30 | Hoofddorp s.v. B1 | Meern De B1 | 13870 | 3-3 | ||
C | 14-11-2015 11:30 | DOVO B1 | OJC ROSMALEN B1 | 13852 | 1-1 | ||
C | 14-11-2015 12:30 | Meern De B1 | RODA 23 B1 | 13858 | 2-1 | ||
C | 14-11-2015 12:45 | RKDVC B1 | Hoofddorp s.v. B1 | 13860 | 1-2 | ||
C | 14-11-2015 13:00 | Zeeburgia B1 | AFC B2 | 13849 | 2-1 | ||
C | 14-11-2015 13:00 | DEM B1 | Dijk De B1 | 13856 | 2-0 | ||
C | 14-11-2015 14:30 | Emplina B1 | BFC B1 | 13863 | 0-2 | ||
C | 07-11-2015 12:15 | BFC B1 | DEM B1 | 13832 | 2-2 | ||
C | 07-11-2015 12:30 | RODA 23 B1 | RKDVC B1 | 13839 | 5-1 | ||
C | 07-11-2015 12:15 | AFC B2 | Hoofddorp s.v. B1 | 13837 | 4-0 | ||
C | 07-11-2015 12:30 | Dijk De B1 | Zeeburgia B1 | 13844 | 0-1 | ||
C | 07-11-2015 14:30 | Emplina B1 | DOVO B1 | 13845 | 1-0 | ||
C | 07-11-2015 14:45 | OJC ROSMALEN B1 | Meern De B1 | 13833 | 1-2 | ||
C | 31-10-2015 11:30 | Hoofddorp s.v. B1 | RODA 23 B1 | 13813 | 8-1 | ||
C | 31-10-2015 12:00 | Meern De B1 | Dijk De B1 | 13822 | 2-3 | ||
C | 31-10-2015 12:15 | AFC B2 | OJC ROSMALEN B1 | 13828 | 4-1 | ||
C | 31-10-2015 12:45 | RKDVC B1 | DOVO B1 | 13824 | 2-3 | ||
C | 31-10-2015 13:00 | Zeeburgia B1 | BFC B1 | 13816 | 2-0 | ||
C | 31-10-2015 13:00 | DEM B1 | Emplina B1 | 13820 | 4-0 | ||
C | 17-10-2015 12:00 | DOVO B1 | DEM B1 | 13798 | 3-4 | ||
C | 17-10-2015 12:15 | BFC B1 | Meern De B1 | 13796 | 1-3 | ||
C | 17-10-2015 12:30 | Dijk De B1 | RKDVC B1 | 13808 | 4-2 | ||
C | 17-10-2015 12:30 | RODA 23 B1 | AFC B2 | 13803 | 2-3 | ||
C | 17-10-2015 14:30 | Emplina B1 | Zeeburgia B1 | 13809 | 0-4 | ||
C | 17-10-2015 14:45 | OJC ROSMALEN B1 | Hoofddorp s.v. B1 | 13800 | 1-3 | ||
C | 10-10-2015 11:30 | Hoofddorp s.v. B1 | Dijk De B1 | 13777 | 1-0 | ||
C | 10-10-2015 12:00 | Meern De B1 | DOVO B1 | 13783 | 7-0 | ||
C | 10-10-2015 12:15 | AFC B2 | Emplina B1 | 13789 | 3-0 | ||
C | 10-10-2015 12:30 | RODA 23 B1 | BFC B1 | 13791 | 2-1 | ||
C | 10-10-2015 12:45 | RKDVC B1 | OJC ROSMALEN B1 | 13785 | 0-0 | ||
C | 10-10-2015 13:00 | Zeeburgia B1 | DEM B1 | 13780 | 2-1 | ||
C | 03-10-2015 12:15 | BFC B1 | RKDVC B1 | 13760 | 4-1 | ||
C | 03-10-2015 13:00 | Dijk De B1 | AFC B2 | 13772 | 3-4 | ||
C | 03-10-2015 13:00 | DEM B1 | Meern De B1 | 13766 | 2-2 | ||
C | 03-10-2015 14:30 | Emplina B1 | Hoofddorp s.v. B1 | 13773 | 1-2 | ||
C | 03-10-2015 14:45 | OJC ROSMALEN B1 | RODA 23 B1 | 13767 | 1-1 | ||
C | 03-10-2015 12:00 | DOVO B1 | Zeeburgia B1 | 13762 | 0-5 | ||
C | 26-09-2015 11:30 | Hoofddorp s.v. B1 | Zeeburgia B1 | 13741 | 3-4 | ||
C | 26-09-2015 12:15 | AFC B2 | BFC B1 | 13753 | 4-1 | ||
C | 26-09-2015 12:15 | Meern De B1 | Emplina B1 | 13744 | 5-2 | ||
C | 26-09-2015 12:30 | RODA 23 B1 | DOVO B1 | 13755 | 5-1 | ||
C | 26-09-2015 12:45 | RKDVC B1 | DEM B1 | 13746 | 1-2 | ||
C | 26-09-2015 14:45 | OJC ROSMALEN B1 | Dijk De B1 | 13749 | 4-0 | ||
C | 19-09-2015 11:45 | BFC B1 | OJC ROSMALEN B1 | 13724 | 2-1 | ||
C | 19-09-2015 13:00 | Dijk De B1 | RODA 23 B1 | 13736 | 0-2 | ||
C | 19-09-2015 11:45 | DOVO B1 | Hoofddorp s.v. B1 | 13729 | 3-1 | ||
C | 19-09-2015 13:00 | Zeeburgia B1 | Meern De B1 | 13726 | 3-0 | ||
C | 19-09-2015 13:00 | DEM B1 | AFC B2 | 13733 | 1-2 | ||
C | 19-09-2015 14:30 | Emplina B1 | RKDVC B1 | 13737 | 1-4 | ||
C | 12-09-2015 11:30 | Hoofddorp s.v. B1 | BFC B1 | 13705 | 2-2 | ||
C | 12-09-2015 12:15 | AFC B2 | Meern De B1 | 13714 | 2-5 | ||
C | 12-09-2015 12:30 | Dijk De B1 | DOVO B1 | 13721 | 5-2 | ||
C | 12-09-2015 12:45 | RKDVC B1 | Zeeburgia B1 | 13707 | 0-3 | ||
C | 12-09-2015 14:45 | OJC ROSMALEN B1 | DEM B1 | 13710 | 1-2 | ||
C | 12-09-2015 12:30 | RODA 23 B1 | Emplina B1 | 13716 | 5-2 | ||
C | 05-09-2015 12:15 | BFC B1 | Dijk De B1 | 13688 | 2-1 | ||
C | 05-09-2015 14:30 | Emplina B1 | OJC ROSMALEN B1 | 13701 | 1-3 | ||
C | 05-09-2015 10:00 | Meern De B1 | RKDVC B1 | 13699 | 0-1 | ||
C | 05-09-2015 13:00 | DEM B1 | Hoofddorp s.v. B1 | 13697 | 0-5 | ||
C | 05-09-2015 12:00 | DOVO B1 | AFC B2 | 13693 | 0-2 | ||
C | 05-09-2015 13:00 | Zeeburgia B1 | RODA 23 B1 | 13690 | 1-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 13:45 | Nuenen B1 ZA | RKDVC B1 ZA | 3572 | 1-1 | ||
B | 24-10-2015 14:30 | UNA B1 ZA | Sarto B1 ZA | 3540 | 4-0 | ||
B | 01-09-2015 19:30 | Nuenen B1 ZA | Sarto B1 ZA | 3571 | 0-2 | ||
B | 29-08-2015 14:45 | Sarto B1 ZA | RKDVC B1 ZA | 3482 | 2-1 | ||
B | 29-08-2015 13:45 | UNA B1 ZA | Nuenen B1 ZA | 3539 | 5-2 | ||
B | 22-08-2015 11:45 | RKDVC B1 ZA | UNA B1 ZA | 3441 | 3-7 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zeeburgia B1 | 22 | 16 | 5 | 1 | 53 | 60 | 13 | 47 | 0 |
2 | AFC B2 | 22 | 16 | 3 | 3 | 51 | 56 | 23 | 33 | 0 |
3 | Meern De B1 | 22 | 11 | 3 | 8 | 36 | 46 | 41 | 5 | 0 |
4 | RODA 23 B1 | 22 | 10 | 5 | 7 | 35 | 52 | 40 | 12 | 0 |
5 | DEM B1 | 22 | 10 | 4 | 8 | 34 | 42 | 35 | 7 | 0 |
6 | Hoofddorp s.v. B1 | 22 | 9 | 5 | 8 | 32 | 51 | 41 | 10 | 0 |
7 | Dijk De B1 | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 | 39 | 45 | -6 | 0 |
8 | RKDVC B1 | 22 | 7 | 5 | 10 | 26 | 30 | 44 | -14 | 0 |
9 | OJC ROSMALEN B1 | 22 | 7 | 4 | 11 | 25 | 34 | 32 | 2 | 0 |
10 | BFC B1 | 22 | 6 | 6 | 10 | 24 | 36 | 48 | -12 | 0 |
11 | DOVO B1 | 22 | 7 | 2 | 13 | 23 | 36 | 61 | -25 | 0 |
12 | Emplina B1 | 22 | 2 | 1 | 19 | 7 | 17 | 76 | -59 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 6 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 19:45 - 21:15 | 4-B | 6 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|