Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde, Groep 1 Z
RKDVC 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Mitchell de Jager | Keeper | ||||||
Marc Buijs | |||||||
Yori van Delft | |||||||
Ronald van Driel | |||||||
Joris Hendriks | |||||||
Mikel Lommers | |||||||
Willem Luijk | |||||||
Stef Muskens | |||||||
Tim Poel | |||||||
Sven Pullens | |||||||
Rick van Woerkom | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Maarten Schellekens | Leider | ||||||
Marcel van Hulten | Keeperstrainer | ||||||
Mark van Engeland | Verzorger | ||||||
Martin Elshout | PR |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 21-11-2015 14:30 | RKDVC 2 ZO | Kozakken Boys ZA | 103615 | 1-6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 25-10-2015 14:30 | RKDVC 2 ZO | SVG 1 ZO | 96876 | 6-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-05-2016 12:00 | JEKA 2 | RKDVC 2 | 76059 | 3-2 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | Geldrop 2 | Sarto 2 | 76015 | 1-2 | ||
C | 08-05-2016 11:30 | Madese Boys 2 | Dongen 2 | 75860 | 0-2 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | OJC ROSMALEN 2 | RKVVO 2 | 76281 | 4-0 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | EFC 2 | Rood Wit V 2 | 76601 | 3-4 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | TSC 2 | Nuenen 2 | 76663 | 2-4 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | WODAN 2 | UNA 2 | 75359 | 2-1 | ||
C | 01-05-2016 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Madese Boys 2 | 75090 | 4-1 | ||
C | 01-05-2016 11:00 | TSC 2 | UNA 2 | 75133 | 0-4 | ||
C | 01-05-2016 11:30 | RKDVC 2 | RKVVO 2 | 75653 | 1-1 | ||
C | 01-05-2016 11:30 | JEKA 2 | Dongen 2 | 75076 | 1-0 | ||
C | 01-05-2016 11:30 | EFC 2 | Sarto 2 | 75478 | 3-0 | ||
C | 01-05-2016 12:00 | Rood Wit V 2 | Nuenen 2 | 75190 | 1-3 | ||
C | 01-05-2016 12:00 | WODAN 2 | Geldrop 2 | 77067 | 2-3 | ||
C | 24-04-2016 11:30 | Dongen 2 | WODAN 2 | 75599 | 9-1 | ||
C | 24-04-2016 11:30 | RKVVO 2 | TSC 2 | 75762 | 3-0 | ||
C | 24-04-2016 11:30 | RKDVC 2 | Rood Wit V 2 | 76684 | 1-2 | ||
C | 24-04-2016 12:00 | Madese Boys 2 | Geldrop 2 | 76474 | 2-2 | ||
C | 24-04-2016 12:00 | UNA 2 | OJC ROSMALEN 2 | 76925 | 0-4 | ||
C | 24-04-2016 12:00 | Nuenen 2 | EFC 2 | 76998 | 1-0 | ||
C | 24-04-2016 12:30 | Sarto 2 | JEKA 2 | 75064 | 2-2 | ||
C | 17-04-2016 11:30 | EFC 2 | Madese Boys 2 | 75561 | 2-2 | ||
C | 10-04-2016 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | RKDVC 2 | 76516 | 2-1 | ||
C | 10-04-2016 11:30 | JEKA 2 | RKVVO 2 | 76130 | 4-2 | ||
C | 10-04-2016 11:30 | EFC 2 | Dongen 2 | 76211 | 1-4 | ||
C | 10-04-2016 11:45 | Geldrop 2 | UNA 2 | 75301 | 1-0 | ||
C | 10-04-2016 11:00 | TSC 2 | Rood Wit V 2 | 75386 | 1-3 | ||
C | 10-04-2016 12:00 | Madese Boys 2 | Sarto 2 | 76830 | 0-3 | ||
C | 10-04-2016 12:00 | WODAN 2 | Nuenen 2 | 75600 | 0-7 | ||
C | 03-04-2016 11:30 | Dongen 2 | Sarto 2 | 75857 | 5-2 | ||
C | 03-04-2016 11:30 | RKDVC 2 | Geldrop 2 | 76133 | 2-2 | ||
C | 03-04-2016 11:30 | JEKA 2 | TSC 2 | 76630 | 3-0 | ||
C | 03-04-2016 12:00 | UNA 2 | EFC 2 | 75521 | 2-0 | ||
C | 03-04-2016 12:00 | Rood Wit V 2 | OJC ROSMALEN 2 | 75630 | 2-3 | ||
C | 03-04-2016 12:00 | Nuenen 2 | Madese Boys 2 | 75875 | 4-1 | ||
C | 03-04-2016 11:30 | RKVVO 2 | WODAN 2 | 75317 | 2-5 | ||
C | 28-03-2016 12:00 | Madese Boys 2 | WODAN 2 | 76318 | 1-1 | ||
C | 28-03-2016 11:30 | EFC 2 | Nuenen 2 | 75094 | 0-0 | ||
C | 20-03-2016 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | JEKA 2 | 76657 | 0-3 | ||
C | 20-03-2016 11:30 | EFC 2 | TSC 2 | 75621 | 3-1 | ||
C | 20-03-2016 11:45 | Geldrop 2 | RKVVO 2 | 76995 | 1-0 | ||
C | 20-03-2016 12:00 | WODAN 2 | RKDVC 2 | 75492 | 5-3 | ||
C | 20-03-2016 12:00 | Madese Boys 2 | Rood Wit V 2 | 76794 | 0-3 | ||
C | 20-03-2016 12:30 | Sarto 2 | Nuenen 2 | 76737 | 0-3 | ||
C | 20-03-2016 11:30 | Dongen 2 | UNA 2 | 75782 | 4-1 | ||
C | 15-03-2016 20:00 | RKDVC 2 | Dongen 2 | Hagelaars, P.H. | 75824 | 1-5 | |
C | 13-03-2016 11:30 | JEKA 2 | EFC 2 | 75191 | 1-1 | ||
C | 13-03-2016 11:30 | RKVVO 2 | Madese Boys 2 | 76675 | 2-2 | ||
C | 13-03-2016 11:00 | TSC 2 | OJC ROSMALEN 2 | 75647 | 0-2 | ||
C | 13-03-2016 12:00 | Nuenen 2 | Geldrop 2 | 76492 | 2-1 | ||
C | 13-03-2016 12:00 | Rood Wit V 2 | WODAN 2 | 76748 | 1-6 | ||
C | 13-03-2016 12:00 | UNA 2 | Sarto 2 | 76739 | 1-0 | ||
C | 06-03-2016 11:30 | EFC 2 | OJC ROSMALEN 2 | 74982 | 1-1 | ||
C | 06-03-2016 11:30 | Dongen 2 | RKVVO 2 | 75573 | 3-2 | ||
C | 06-03-2016 11:45 | Geldrop 2 | TSC 2 | 76278 | 3-1 | ||
C | 06-03-2016 12:00 | WODAN 2 | JEKA 2 | 75199 | 1-5 | ||
C | 06-03-2016 12:00 | Madese Boys 2 | RKDVC 2 | 75908 | 1-0 | ||
C | 06-03-2016 12:00 | UNA 2 | Nuenen 2 | 76604 | 3-0 | ||
C | 06-03-2016 12:30 | Sarto 2 | Rood Wit V 2 | 75941 | 0-4 | ||
C | 28-02-2016 11:30 | Dongen 2 | Geldrop 2 | 75015 | 4-1 | ||
C | 28-02-2016 11:30 | RKVVO 2 | EFC 2 | 75016 | 1-1 | ||
C | 28-02-2016 11:30 | RKDVC 2 | TSC 2 | 76656 | 2-1 | ||
C | 28-02-2016 12:00 | Rood Wit V 2 | JEKA 2 | 75102 | 1-2 | ||
C | 28-02-2016 12:00 | UNA 2 | Madese Boys 2 | 75401 | 4-1 | ||
C | 28-02-2016 12:00 | Nuenen 2 | OJC ROSMALEN 2 | 75933 | 1-3 | ||
C | 28-02-2016 12:30 | Sarto 2 | WODAN 2 | 75644 | 4-0 | ||
C | 21-02-2016 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | WODAN 2 | 75737 | 9-0 | ||
C | 21-02-2016 11:00 | TSC 2 | Sarto 2 | 76606 | 1-2 | ||
C | 21-02-2016 11:30 | JEKA 2 | Madese Boys 2 | 75417 | 2-3 | ||
C | 21-02-2016 11:30 | RKVVO 2 | UNA 2 | 75571 | 0-2 | ||
C | 21-02-2016 12:00 | Nuenen 2 | Dongen 2 | 76655 | 2-1 | ||
C | 21-02-2016 11:30 | RKDVC 2 | EFC 2 | 75977 | 3-3 | ||
C | 21-02-2016 12:00 | Rood Wit V 2 | Geldrop 2 | 76204 | 0-2 | ||
C | 14-02-2016 11:30 | Dongen 2 | OJC ROSMALEN 2 | 75789 | 2-2 | ||
C | 14-02-2016 11:45 | Geldrop 2 | JEKA 2 | 75611 | 0-3 | ||
C | 14-02-2016 12:00 | Madese Boys 2 | TSC 2 | 75697 | 1-1 | ||
C | 14-02-2016 12:00 | Nuenen 2 | RKVVO 2 | 76407 | 1-0 | ||
C | 14-02-2016 12:00 | WODAN 2 | EFC 2 | 76482 | 1-2 | ||
C | 14-02-2016 12:00 | UNA 2 | Rood Wit V 2 | 76953 | 6-1 | ||
C | 14-02-2016 12:30 | Sarto 2 | RKDVC 2 | 76850 | 5-2 | ||
C | 31-01-2016 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Geldrop 2 | 76520 | 0-3 | ||
C | 31-01-2016 11:00 | TSC 2 | WODAN 2 | 75733 | 6-0 | ||
C | 31-01-2016 11:30 | RKVVO 2 | Sarto 2 | 76380 | 1-2 | ||
C | 31-01-2016 11:30 | RKDVC 2 | Nuenen 2 | 76920 | 1-0 | ||
C | 31-01-2016 11:30 | JEKA 2 | UNA 2 | 77108 | 1-3 | ||
C | 31-01-2016 12:00 | Rood Wit V 2 | Dongen 2 | 75934 | 2-2 | ||
C | 24-01-2016 12:30 | Sarto 2 | OJC ROSMALEN 2 | 74992 | 1-2 | ||
C | 24-01-2016 12:00 | Nuenen 2 | JEKA 2 | 75944 | 2-2 | ||
C | 24-01-2016 12:00 | UNA 2 | RKDVC 2 | 76177 | 5-3 | ||
C | 24-01-2016 11:45 | Geldrop 2 | EFC 2 | 77088 | 1-3 | ||
C | 24-01-2016 11:30 | RKVVO 2 | Rood Wit V 2 | 75001 | 0-1 | ||
C | 24-01-2016 11:30 | Dongen 2 | TSC 2 | 76742 | 5-1 | ||
C | 20-12-2015 11:30 | EFC 2 | RKVVO 2 | 75580 | 2-1 | ||
C | 13-12-2015 11:30 | WODAN 2 | Dongen 2 | 76048 | 0-4 | ||
C | 13-12-2015 11:00 | TSC 2 | RKVVO 2 | 75840 | 0-5 | ||
C | 13-12-2015 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | UNA 2 | 76640 | 0-0 | ||
C | 13-12-2015 11:30 | JEKA 2 | Sarto 2 | 75906 | 3-5 | ||
C | 13-12-2015 11:45 | Geldrop 2 | Madese Boys 2 | 76595 | 3-0 | ||
C | 13-12-2015 12:00 | Rood Wit V 2 | RKDVC 2 | 75721 | 1-1 | ||
C | 06-12-2015 11:30 | RKVVO 2 | OJC ROSMALEN 2 | 76375 | 0-2 | ||
C | 06-12-2015 11:30 | Dongen 2 | Madese Boys 2 | 76878 | 6-0 | ||
C | 06-12-2015 11:30 | RKDVC 2 | JEKA 2 | 76943 | 2-3 | ||
C | 06-12-2015 12:00 | UNA 2 | WODAN 2 | 75176 | 4-0 | ||
C | 06-12-2015 12:00 | Rood Wit V 2 | EFC 2 | 75937 | 1-2 | ||
C | 06-12-2015 12:00 | Nuenen 2 | TSC 2 | 76261 | 6-1 | ||
C | 06-12-2015 12:30 | Sarto 2 | Geldrop 2 | 77053 | 3-0 | ||
C | 29-11-2015 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Nuenen 2 | 76455 | 3-3 | ||
C | 29-11-2015 11:00 | TSC 2 | RKDVC 2 | 76523 | 2-4 | ||
C | 29-11-2015 11:00 | WODAN 2 | Sarto 2 | 75695 | 1-3 | ||
C | 29-11-2015 11:30 | JEKA 2 | Rood Wit V 2 | 75474 | 1-0 | ||
C | 29-11-2015 11:45 | Geldrop 2 | Dongen 2 | 75962 | 1-1 | ||
C | 29-11-2015 12:00 | Madese Boys 2 | UNA 2 | 76372 | 1-3 | ||
C | 15-11-2015 11:30 | RKVVO 2 | JEKA 2 | 76411 | 4-4 | ||
C | 15-11-2015 11:30 | RKDVC 2 | OJC ROSMALEN 2 | 75719 | 0-5 | ||
C | 15-11-2015 11:30 | Dongen 2 | EFC 2 | 76125 | 4-1 | ||
C | 15-11-2015 12:00 | UNA 2 | Geldrop 2 | 76867 | 2-0 | ||
C | 15-11-2015 12:00 | Rood Wit V 2 | TSC 2 | 75712 | 2-2 | ||
C | 15-11-2015 12:30 | Sarto 2 | Madese Boys 2 | 75206 | 2-2 | ||
C | 15-11-2015 12:00 | Nuenen 2 | WODAN 2 | 76355 | 7-2 | ||
C | 08-11-2015 11:00 | TSC 2 | JEKA 2 | 76631 | 2-4 | ||
C | 08-11-2015 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Rood Wit V 2 | 76887 | 3-2 | ||
C | 08-11-2015 11:30 | EFC 2 | UNA 2 | 76374 | 2-4 | ||
C | 08-11-2015 11:45 | Geldrop 2 | RKDVC 2 | 76343 | 1-1 | ||
C | 08-11-2015 12:00 | Madese Boys 2 | Nuenen 2 | 75112 | 1-4 | ||
C | 08-11-2015 11:00 | WODAN 2 | RKVVO 2 | 75835 | 1-3 | ||
C | 08-11-2015 12:30 | Sarto 2 | Dongen 2 | 75746 | 2-2 | ||
C | 01-11-2015 11:00 | TSC 2 | EFC 2 | 76906 | 2-5 | ||
C | 01-11-2015 11:30 | RKDVC 2 | WODAN 2 | 76128 | 4-1 | ||
C | 01-11-2015 11:30 | RKVVO 2 | Geldrop 2 | 76526 | 1-0 | ||
C | 01-11-2015 11:30 | JEKA 2 | OJC ROSMALEN 2 | 76852 | 2-3 | ||
C | 01-11-2015 12:00 | Rood Wit V 2 | Madese Boys 2 | 77063 | 2-0 | ||
C | 01-11-2015 12:00 | Nuenen 2 | Sarto 2 | 75831 | 4-0 | ||
C | 01-11-2015 12:00 | UNA 2 | Dongen 2 | 76002 | 0-1 | ||
C | 18-10-2015 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | TSC 2 | 75312 | 6-3 | ||
C | 18-10-2015 11:30 | Dongen 2 | RKDVC 2 | 76181 | 4-2 | ||
C | 18-10-2015 11:30 | EFC 2 | JEKA 2 | 76448 | 0-4 | ||
C | 18-10-2015 11:45 | Geldrop 2 | Nuenen 2 | 76623 | 1-0 | ||
C | 18-10-2015 12:00 | Madese Boys 2 | RKVVO 2 | 76148 | 2-0 | ||
C | 18-10-2015 12:00 | WODAN 2 | Rood Wit V 2 | 75140 | 3-2 | ||
C | 18-10-2015 12:30 | Sarto 2 | UNA 2 | 76118 | 1-1 | ||
C | 11-10-2015 11:00 | TSC 2 | Geldrop 2 | 75876 | 2-2 | ||
C | 11-10-2015 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | EFC 2 | 75368 | 5-0 | ||
C | 11-10-2015 11:30 | RKDVC 2 | Madese Boys 2 | 76164 | 6-2 | ||
C | 11-10-2015 11:30 | JEKA 2 | WODAN 2 | 76935 | 3-0 | ||
C | 11-10-2015 11:30 | RKVVO 2 | Dongen 2 | 75722 | 2-0 | ||
C | 11-10-2015 12:00 | Rood Wit V 2 | Sarto 2 | 76275 | 1-4 | ||
C | 11-10-2015 12:00 | Nuenen 2 | UNA 2 | 75861 | 1-2 | ||
C | 04-10-2015 11:30 | EFC 2 | RKDVC 2 | 75217 | 2-5 | ||
C | 04-10-2015 11:30 | Dongen 2 | Nuenen 2 | 75322 | 4-3 | ||
C | 04-10-2015 11:45 | Geldrop 2 | Rood Wit V 2 | 76440 | 3-0 | ||
C | 04-10-2015 12:00 | WODAN 2 | OJC ROSMALEN 2 | 76405 | 3-5 | ||
C | 04-10-2015 12:00 | Madese Boys 2 | JEKA 2 | 76846 | 2-1 | ||
C | 04-10-2015 12:30 | Sarto 2 | TSC 2 | 75758 | 2-0 | ||
C | 04-10-2015 12:00 | UNA 2 | RKVVO 2 | 76010 | 7-1 | ||
C | 27-09-2015 11:00 | TSC 2 | Madese Boys 2 | 75879 | 3-3 | ||
C | 27-09-2015 11:30 | EFC 2 | WODAN 2 | 76980 | 3-0 | ||
C | 27-09-2015 11:30 | RKVVO 2 | Nuenen 2 | 76478 | 2-1 | ||
C | 27-09-2015 11:30 | RKDVC 2 | Sarto 2 | 76731 | 4-2 | ||
C | 27-09-2015 11:30 | JEKA 2 | Geldrop 2 | 76929 | 2-0 | ||
C | 27-09-2015 12:00 | Rood Wit V 2 | UNA 2 | 75612 | 1-4 | ||
C | 27-09-2015 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Dongen 2 | 76955 | 1-0 | ||
C | 20-09-2015 11:30 | Dongen 2 | Rood Wit V 2 | 75192 | 6-1 | ||
C | 20-09-2015 11:45 | Geldrop 2 | OJC ROSMALEN 2 | 76872 | 1-3 | ||
C | 20-09-2015 12:00 | WODAN 2 | TSC 2 | 76897 | 1-2 | ||
C | 20-09-2015 12:00 | Madese Boys 2 | EFC 2 | 75541 | 3-2 | ||
C | 20-09-2015 12:00 | Nuenen 2 | RKDVC 2 | 75593 | 3-3 | ||
C | 20-09-2015 12:00 | UNA 2 | JEKA 2 | 76844 | 1-0 | ||
C | 20-09-2015 12:30 | Sarto 2 | RKVVO 2 | 75035 | 1-4 | ||
C | 13-09-2015 11:00 | OJC ROSMALEN 2 | Sarto 2 | 76634 | 4-1 | ||
C | 13-09-2015 11:00 | TSC 2 | Dongen 2 | 75505 | 1-3 | ||
C | 13-09-2015 11:30 | EFC 2 | Geldrop 2 | 76176 | 1-3 | ||
C | 13-09-2015 11:30 | RKDVC 2 | UNA 2 | 76899 | 0-5 | ||
C | 13-09-2015 11:30 | JEKA 2 | Nuenen 2 | 77081 | 1-3 | ||
C | 13-09-2015 12:00 | Rood Wit V 2 | RKVVO 2 | 75253 | 3-0 | ||
C | 13-09-2015 12:00 | WODAN 2 | Madese Boys 2 | 76054 | 2-5 | ||
C | 06-09-2015 11:30 | Dongen 2 | JEKA 2 | 75163 | 6-0 | ||
C | 06-09-2015 11:30 | RKVVO 2 | RKDVC 2 | 75240 | 0-3 | ||
C | 06-09-2015 12:00 | Nuenen 2 | Rood Wit V 2 | 75318 | 0-1 | ||
C | 06-09-2015 11:00 | Sarto 2 | EFC 2 | 75537 | 4-1 | ||
C | 06-09-2015 12:00 | UNA 2 | TSC 2 | 75639 | 3-1 | ||
C | 06-09-2015 11:45 | Geldrop 2 | WODAN 2 | 75821 | 9-2 | ||
C | 06-09-2015 12:00 | Madese Boys 2 | OJC ROSMALEN 2 | 76858 | 1-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 30-08-2015 14:30 | RKDVC 2 ZO | FC Engelen 1 ZO | 2817 | 5-1 | ||
B | 30-08-2015 14:30 | Taxandria 1 ZO | SVSSS 1 ZO | 3076 | 3-1 | ||
B | 25-08-2015 19:30 | Taxandria 1 ZO | RKDVC 2 ZO | 3077 | 2-4 | ||
B | 25-08-2015 20:00 | SVSSS 1 ZO | FC Engelen 1 ZO | 3130 | 1-3 | ||
B | 23-08-2015 14:30 | FC Engelen 1 ZO | Taxandria 1 ZO | 3007 | 2-4 | ||
B | 23-08-2015 14:30 | SVSSS 1 ZO | RKDVC 2 ZO | 3129 | 3-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OJC ROSMALEN 2 | 26 | 20 | 4 | 2 | 64 | 80 | 31 | 49 | 0 |
2 | UNA 2 | 26 | 19 | 2 | 5 | 59 | 68 | 26 | 42 | 0 |
3 | Dongen 2 | 26 | 18 | 4 | 4 | 58 | 87 | 31 | 56 | 0 |
4 | Nuenen 2 | 26 | 14 | 4 | 8 | 46 | 65 | 36 | 29 | 0 |
5 | JEKA 2 | 26 | 14 | 4 | 8 | 46 | 60 | 45 | 15 | 0 |
6 | Sarto 2 | 26 | 12 | 4 | 10 | 40 | 53 | 52 | 1 | 0 |
7 | Geldrop 2 | 26 | 11 | 5 | 10 | 38 | 45 | 39 | 6 | 0 |
8 | RKDVC 2 | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 | 57 | 66 | -9 | 0 |
9 | EFC 2 | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 | 44 | 58 | -14 | 0 |
10 | Rood Wit V 2 | 26 | 9 | 3 | 14 | 30 | 42 | 58 | -16 | 0 |
11 | RKVVO 2 | 26 | 7 | 4 | 15 | 25 | 37 | 53 | -16 | 0 |
12 | Madese Boys 2 | 26 | 6 | 7 | 13 | 25 | 37 | 68 | -31 | 0 |
13 | WODAN 2 | 26 | 5 | 1 | 20 | 16 | 40 | 107 | -67 | 0 |
14 | TSC 2 | 26 | 2 | 4 | 20 | 10 | 36 | 81 | -45 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 4-A | 2 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 2 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|