Nieuwsarchief
Indeling zaalvoetbal JO9
19 december 2017Op woensdag 27 december wordt voor alle spelers van de onderlinge competitie en de spelers van JO9-1 en JO9-2 het jaarlijks terugkerend zaalvoetbaltoernooi georganiseerd. Wij vinden het fantastisch dat er zich zoveel jongens en meisjes hebben opgegeven voor dit toernooi!
Dit toernooi is in sporthal De Vennen, Vennestraat 86 in Drunen.
Om er voor te zorgen dat iedereen voldoende speeltijd krijgt en er niet te lange wachttijden ontstaan, hebben we de dag in 4 tijdsblokken gesplitst:
- 9.00 uur - 10.45 uur : Spelers uit de 4:4 competitie.
- 11.00 uur - 13.30 uur : Spelers uit de B- en C-poule.
- 13.45 uur - 15.30 uur : Spelers uit de A-poule en JO9-1 en JO9-2.
- 15.25 uur - 17.00 uur : Spelers uit de A-poule en JO9-1 en JO9-2.
Waar moet je aan denken?
- Kijk goed in welk team je staat en kom a.u.b. op tijd.
- Het is fijn als je kunt spelen in een wit of een blauw shirtje. Wij zorgen voor hesjes.
- Jullie voetballen natuurlijk op sportschoenen, maar die mogen geen zwarte zolen hebben.
- Er is een winkeltje waarin jij en je ouders, oma’s en opa’s drinken en wat te snoepen kunnen kopen.
De volgende spelers worden voor hun toernooitje om 9.00 uur verwacht :
Spanje Dex van Heeswijk Chris van Boxtel Dylano de Gouw Daan Smits Siep van Lamoen |
Duitsland Ryan Clarke Siem Visser Keano Voets Sam Janssen Floyd Veenker |
Italië Kick Kiefmeier Tijl van Hulten Quin van Beijnen Cas Broekmans Lucas van Delft |
Engeland Koert Vos Mees van Hulten Olaf Lootens Ridwan Abdi Bruno Sahertian |
De volgende spelers worden voor hun toernooitje om 11.00 verwacht :
Nederland Stijn van Bruggen Cas de Rooij Juul van Iersel Marco Beek Ilkay Gedik J. Schoenmakers Joël Verweij |
België Nenah Nonnekes Rick Bolluijt Dinand van Delft Hidde van Loon Iris van de Sanden Tim Klerks |
Frankrijk Roan van de Wiel Jason Rombouts Jorg Junggeburth Koen Franken Stijn van Hulten Aiden Kerver |
Zweden Sjoerd vBokhoven Pim Smits Eray Sayin Q. van Heumen Lotte Vermeegen Jop Peters |
Ierland Rick van Mook Kyan Snoeren Jaron van Wezel Guus Verhoeven Ibbe Klerks Milan Rijkers |
De volgende spelers worden voor hun toernooitje om 13.45 uur verwacht :
Schotland Mohammed Al Jadid Ruben Roeken Marvin van Olffen Fedde Hendriks Beau Stupres Egehan Demir |
Noorwegen Dean Clarke Vic van Bokhoven Tygo van Duren Mikail Aydin Koen van de Hooven Cas Verhoeven |
IJsland Mees Timmermans Simon van Drunen Semm Chiu Job Bolluijt Jens Lommers |
Griekenland Tijmen Niewold Stijn Beekmans Teun Kleijnen Thomas Dumoulin Jim Moorees |
De volgende spelers worden voor hun toernooitje om 15.25 uur verwacht :
Denemarken Ties van Arendonk Steffan Kouwenberg Anoek Stinessen Just de Hart Teun Verhoeven Jens Meesters |
Oostenrijk Guus Lambrechts Daan van Delft Sem van Heeswijk Pars Gedik Carlos Antonissen Julian Bos |
Portugal Max Schuurman Roel Vrolijk Tom van Bijnen Mees van de Pol Mamadoe Bah Jan Antonissen |
Zwitserland Thomas Hijwegen Tim van der Lee Siebe van Delft Finn Vergouwe Destinn van de Broek |