Nieuwsarchief
Indelingen RKDVC 1,2,3,4, A1, B1 en C1
22 juni 2013
3de klasse C
|
|
|
Res. 1ste kl B
|
|
||||
ploeg |
plaats |
|
ploeg |
plaats |
||||
Baardwijk 1 |
Waalwijk |
|
Beerse Boys 2 |
Miidelbeers |
||||
Beesd 1 |
Beesd |
|
Best Vooruit 3 |
Best |
||||
BMC 1 |
Berlicum |
|
Brabantia 2 |
Eindhoven |
||||
Boxtel 1 |
Boxtel |
|
De Valk 2 |
Valkenswaard |
||||
Buren 1 |
Buren |
|
Dommelen 2 |
Valkenswaard |
||||
DSC 1 |
Kerkdriel |
|
Geldrop 2 |
Geldrop |
||||
Emplina 1 |
Den Bosch |
|
Gestel 2 |
Eindhoven |
||||
ODC 1 |
Boxtel |
|
Haarsteeg 2 |
Vlijmen |
||||
OSC '45 1 |
Den Bosch |
|
Reusel Sport 2 |
Reusel |
||||
RKDVC 1 |
Drunen |
|
RKDVC 2 |
Drunen |
||||
RWB 1 |
Waalwijk |
|
SV Valkenswaard 2 |
Valkenswaard |
||||
VCB 1 |
Biezenmortel |
|
Uno Animo 2 |
Loon op Zand |
||||
Wilhelmina 1 |
Den Bosch |
|
WODAN 2 |
Eindhoven |
||||
Zwaluw VFC 1 |
Vught |
|
Zwaluw VFC 2 |
Vught |
||||
Res. 2de kl B
|
|
Res. 3de kl A
|
|
|||||
ploeg |
plaats |
|
ploeg |
plaats |
||||
Baardwijk 2 |
Waalwijk |
|
Dubbeldam 3 |
Dordrecht |
||||
DESK 3 |
Kaatsheuvel |
|
Helvoirt 2 |
Helvoirt |
||||
Goes 2 |
Goes |
|
Madese Boys 4 |
Made |
||||
GSBW 2 |
Goirle |
|
Nemelaer 3 |
Haaren |
||||
JongBrabant 2 |
Berkel Enschot |
|
Raamsdonk 3 |
Raamsdonk |
||||
NOAD 2 |
Tilburg |
|
RKDVC 4 |
Drunen |
||||
Oosterhout 2 |
Oosterhout |
|
SVSSS 2 |
Udenhout |
||||
RKDVC 3 |
Drunen |
|
TGG 2 |
Den Bosch |
||||
RKTVV 2 |
Tilburg |
|
VCB 2 |
Biezenmortel |
||||
RWB 2 |
Waalwijk |
|
Veerse Boys 2 |
Raamsdonksveer |
||||
TSC 3 |
Oosterhout |
|
Waspik 2 |
Waspik |
||||
VOAB 2 |
Goirle |
|
Dubbeldam 3 |
Dordrecht |
||||
4de divisie
|
|
3de divisie C
|
|
|
||||
ploeg |
plaats |
|
ploeg |
plaats |
||||
Alliance A1 |
Roosendaal |
|
De Treffers B1 |
Groesbeek |
||||
Dongen A1 |
Dongen |
|
Juliana '31 B1 |
Malden |
||||
Internos A1 |
Etten-Leur |
|
Nuenen B1 |
Nuenen |
||||
JEKA A1 |
Breda |
|
Orion B1 |
Nijmegen |
||||
Kloetinge A1 |
Kloetinge |
|
RKDVC B1 |
Drunen |
||||
Kozakken Boys A1 |
Werkendam |
|
RKVVO B1 |
Veldhoven |
||||
LONGA A1 |
Tilburg |
|
Scharn B1 |
Maastricht |
||||
Oranje Wit A1 |
Dordrecht |
|
Someren B1 |
Someren |
||||
RKDVC A1 |
Drunen |
|
Sportclub Irene B1 |
Tegelen |
||||
Roosendaal A1 |
Roosendaal |
|
UNA B1 |
Veldhoven |
||||
TSC A1 |
Oosterhout |
|
Union B1 |
Malden |
||||
Zwaluw VFC A1 |
Vught |
|
Venlosche Boys B1 |
Venlo |
||||
2de divisie C
|
|
ploeg |
plaats |
Bennekom C1 |
Bennekom |
ESA C1 |
Arhem |
Geldrop C1 |
Geldrop |
JVC Cuijk |
Cuijk |
Nuenen C1 |
Nuenen |
Orion C1 |
Nijmegen |
RJO/ZL Roda JC C1 |
Kerkrade |
RKDVC C1 |
Drunen |
SML C1 |
Arnhem |
TOP C1 |
Oss |
UNA C1 |
Veldhoven |
Union C1 |
Malden |