datum tijd     einduitslag penaltiesverslag
18-05-2019 10:00 Club Brugge (Baardwijk) FC Barcelona (RKDVC) - - -
18-05-2019 10:00 Newcastle United FC (M) (Baardwijk) Manchester United FC (Baardwijk) - - -
18-05-2019 09:30 Paris Saint-Germain (WSC) FC Bayern München (RKDVC) - - -
18-05-2019 09:30 Borussia Dortmund (SC Elshout) RSC Anderlecht (M) (Baardwijk) - - -
11-05-2019 10:00 FC Barcelona (RKDVC) Newcastle United FC (M) (Baardwijk) - - -
11-05-2019 10:00 FC Bayern München (RKDVC) RSC Anderlecht (M) (Baardwijk) - - -
11-05-2019 10:00 Club Brugge (Baardwijk) Borussia Dortmund (SC Elshout) - - -
11-05-2019 09:30 Paris Saint-Germain (WSC) Real Madrid (RKDVC) - - -
04-05-2019 10:00 Manchester United FC (Baardwijk) Paris Saint-Germain (WSC) - - -
04-05-2019 10:00 FC Bayern München (RKDVC) Newcastle United FC (M) (Baardwijk) - - -
04-05-2019 10:00 FC Barcelona (RKDVC) Borussia Dortmund (SC Elshout) - - -
04-05-2019 10:00 Club Brugge (Baardwijk) Real Madrid (RKDVC) - - -
20-04-2019 10:00 RSC Anderlecht (M) (Baardwijk) Manchester United FC (Baardwijk) - - -
20-04-2019 10:00 Real Madrid (RKDVC) FC Barcelona (RKDVC) - - -
20-04-2019 09:30 Borussia Dortmund (SC Elshout) FC Bayern München (RKDVC) - - -
20-04-2019 09:30 Paris Saint-Germain (WSC) Club Brugge (Baardwijk) - - -
13-04-2019 10:00 Real Madrid (RKDVC) Club Brugge (Baardwijk) - - -
13-04-2019 10:00 Newcastle United FC (M) (Baardwijk) FC Bayern München (RKDVC) - - -
13-04-2019 09:30 Borussia Dortmund (SC Elshout) FC Barcelona (RKDVC) - - -
13-04-2019 09:30 Paris Saint-Germain (WSC) Manchester United FC (Baardwijk) - - -
06-04-2019 10:00 FC Barcelona (RKDVC) Real Madrid (RKDVC) - - -
06-04-2019 10:00 Club Brugge (Baardwijk) Paris Saint-Germain (WSC) - - -
06-04-2019 10:00 FC Bayern München (RKDVC) Borussia Dortmund (SC Elshout) - - -
06-04-2019 10:00 Manchester United FC (Baardwijk) RSC Anderlecht (M) (Baardwijk) - - -
30-03-2019 10:00 Manchester United FC (Baardwijk) Club Brugge (Baardwijk) - - -
30-03-2019 10:00 FC Bayern München (RKDVC) Real Madrid (RKDVC) - - -
30-03-2019 10:00 FC Barcelona (RKDVC) Paris Saint-Germain (WSC) - - -
30-03-2019 10:00 RSC Anderlecht (M) (Baardwijk) Newcastle United FC (M) (Baardwijk) - - -
23-03-2019 10:00 FC Barcelona (RKDVC) FC Bayern München (RKDVC) - - -
23-02-2019 10:00 RSC Anderlecht (M) (Baardwijk) Club Brugge (Baardwijk) - - -
23-02-2019 10:00 Newcastle United FC (M) (Baardwijk) Paris Saint-Germain (WSC) - - -
23-02-2019 10:00 FC Bayern München (RKDVC) Manchester United FC (Baardwijk) - - -
23-02-2019 09:30 Borussia Dortmund (SC Elshout) Real Madrid (RKDVC) - - -
16-02-2019 10:00 Manchester United FC (Baardwijk) Real Madrid (RKDVC) - - -
16-02-2019 10:00 FC Barcelona (RKDVC) RSC Anderlecht (M) (Baardwijk) - - -
16-02-2019 10:00 Club Brugge (Baardwijk) Newcastle United FC (M) (Baardwijk) - - -
16-02-2019 09:30 Paris Saint-Germain (WSC) Borussia Dortmund (SC Elshout) - - -
09-02-2019 10:00 Newcastle United FC (M) (Baardwijk) FC Barcelona (RKDVC) - - -
09-02-2019 10:00 RSC Anderlecht (M) (Baardwijk) FC Bayern München (RKDVC) - - -
09-02-2019 10:00 Real Madrid (RKDVC) Paris Saint-Germain (WSC) - - -
09-02-2019 09:30 Borussia Dortmund (SC Elshout) Club Brugge (Baardwijk) - - -
02-02-2019 afgelast Manchester United FC (Baardwijk) Borussia Dortmund (SC Elshout) - - -
02-02-2019 afgelast Real Madrid (RKDVC) Newcastle United FC (M) (Baardwijk) - - -
02-02-2019 afgelast Paris Saint-Germain (WSC) RSC Anderlecht (M) (Baardwijk) - - -
19-01-2019 afgelast RSC Anderlecht (M) (Baardwijk) Manchester United FC (Baardwijk) - - -
19-01-2019 afgelast Real Madrid (RKDVC) FC Barcelona (RKDVC) - - -
19-01-2019 afgelast Paris Saint-Germain (WSC) Club Brugge (Baardwijk) - - -
19-01-2019 afgelast Borussia Dortmund (SC Elshout) FC Bayern München (RKDVC) - - -
datum tijd     einduitslag penaltiesverslag
18-05-2019 10:15 AJAX (RKDVC) Eindhoven (Baardwijk) 4-4 6-5  
18-05-2019 10:00 Go Ahead Eagles (Baardwijk) FC Utrecht (RKDVC) 8-7 3-4 -
11-05-2019 10:15 FC Groningen (RKDVC) AJAX (RKDVC) 2-1 2-4  
11-05-2019 09:30 FC Twente (WSC) Go Ahead Eagles (Baardwijk) 0-5 3-3 -
04-05-2019 10:15 FC Utrecht (RKDVC) AJAX (RKDVC) 4-4 3-4  
04-05-2019 10:00 Eindhoven (Baardwijk) FC Twente (WSC) 8-6 4-4 -
20-04-2019 10:15 FC Utrecht (RKDVC) Go Ahead Eagles (Baardwijk) 9-5 4-3 -
20-04-2019 10:00 Eindhoven (Baardwijk) FC Groningen (RKDVC) 3-10 1-4 -
20-04-2019 09:30 FC Twente (WSC) AJAX (RKDVC) 2-8 2-3  
16-04-2019 18:30 FC Groningen (RKDVC) Go Ahead Eagles (Baardwijk) 5-1 5-1 -
13-04-2019 10:15 AJAX (RKDVC) Eindhoven (Baardwijk) 6-8 3-1  
13-04-2019 10:15 FC Groningen (RKDVC) FC Utrecht (RKDVC) 6-4 4-5 -
13-04-2019 10:00 Go Ahead Eagles (Baardwijk) FC Twente (WSC) 5-8 4-3 -
06-04-2019 10:15 FC Groningen (RKDVC) FC Twente (WSC) 6-2 6-4 -
06-04-2019 10:15 FC Utrecht (RKDVC) Eindhoven (Baardwijk) 7-4 3-4 -
06-04-2019 10:00 Go Ahead Eagles (Baardwijk) AJAX (RKDVC) 0-3 3-1  
30-03-2019 10:15 AJAX (RKDVC) FC Groningen (RKDVC) 5-4 3-2  
30-03-2019 10:00 Eindhoven (Baardwijk) Go Ahead Eagles (Baardwijk) 10-1 4-4 -
30-03-2019 09:30 FC Twente (WSC) FC Utrecht (RKDVC) 4-3 3-4 -
23-03-2019 10:15 AJAX (RKDVC) FC Twente (WSC) 7-1 5-0  
18-03-2019 18:30 FC Twente (WSC) Eindhoven (Baardwijk) 1-9 3-5 -
16-03-2019 afgelast FC Utrecht (RKDVC) AJAX (RKDVC) - - -
16-03-2019 afgelast FC Groningen (RKDVC) Go Ahead Eagles (Baardwijk) - - -
16-03-2019 afgelast Eindhoven (Baardwijk) FC Twente (WSC) - - -
09-03-2019 10:15 FC Groningen (RKDVC) Eindhoven (Baardwijk) 6-8 2-4 -
09-03-2019 10:00 Go Ahead Eagles (Baardwijk) FC Utrecht (RKDVC) 4-4 1-2 -
23-02-2019 10:30 FC Twente (WSC) Go Ahead Eagles (Baardwijk) 3-1 0-1 -
23-02-2019 10:15 FC Utrecht (RKDVC) FC Groningen (RKDVC) 1-4 3-3 -
23-02-2019 10:00 Eindhoven (Baardwijk) AJAX (RKDVC) 7-3 3-4  
16-02-2019 10:30 FC Twente (WSC) FC Groningen (RKDVC) 2-7 2-5 -
16-02-2019 10:15 AJAX (RKDVC) Go Ahead Eagles (Baardwijk) 8-2 1-0  
16-02-2019 10:00 Eindhoven (Baardwijk) FC Utrecht (RKDVC) 6-4 4-4 -
09-02-2019 10:15 FC Utrecht (RKDVC) FC Twente (WSC) 3-1 2-5 -
09-02-2019 10:15 FC Groningen (RKDVC) AJAX (RKDVC) 2-1 3-3  
09-02-2019 10:00 Go Ahead Eagles (Baardwijk) Eindhoven (Baardwijk) 1-8 2-3 -
02-02-2019 10:15 AJAX (RKDVC) FC Utrecht (RKDVC) 4-4 4-2  
02-02-2019 10:00 Go Ahead Eagles (Baardwijk) FC Groningen (RKDVC) 1-8 2-3 -
datum tijd     einduitslag penaltiesverslag
18-05-2019 10:15 VVV Venlo (RKDVC) BV De Graafschap (SC Elshout) 9-5 5-5 -
18-05-2019 10:15 PEC Zwolle (RKDVC) Willem II (WSC) 13-4 4-4 -
18-05-2019 10:00 Excelsior (M) (Baardwijk) Vitesse (M) (WSC) 6-3 3-4 -
18-05-2019 09:30 PSV (WSC) Fortuna Sittard (RKDVC) 6-9 5-1 -
11-05-2019 10:30 Willem II (WSC) VVV Venlo (RKDVC) 3-6 4-3 -
11-05-2019 10:15 Fortuna Sittard (RKDVC) Excelsior (M) (Baardwijk) 12-1 5-4 -
11-05-2019 09:30 Vitesse (M) (WSC) PEC Zwolle (RKDVC) 2-12 5-4 -
11-05-2019 09:30 BV De Graafschap (SC Elshout) PSV (WSC) 10-5 5-1 -
07-05-2019 18:30 Willem II (WSC) Excelsior (M) (Baardwijk) 1-2 5-2 -
04-05-2019 10:30 Vitesse (M) (WSC) BV De Graafschap (SC Elshout) 1-14 4-3 -
04-05-2019 10:15 PEC Zwolle (RKDVC) VVV Venlo (RKDVC) 4-10 5-3 -
04-05-2019 10:15 Fortuna Sittard (RKDVC) Willem II (WSC) 11-0 6-3 -
04-05-2019 10:00 Excelsior (M) (Baardwijk) PSV (WSC) 4-6 2-3 -
20-04-2019 10:15 VVV Venlo (RKDVC) Fortuna Sittard (RKDVC) 3-6 5-4 -
20-04-2019 09:30 PSV (WSC) PEC Zwolle (RKDVC) 4-5 3-3 -
20-04-2019 09:30 Willem II (WSC) Vitesse (M) (WSC) 3-0 3-0 -
20-04-2019 09:30 BV De Graafschap (SC Elshout) Excelsior (M) (Baardwijk) 11-1 5-3 -
13-04-2019 10:15 PEC Zwolle (RKDVC) Excelsior (M) (Baardwijk) 10-4 6-2 -
13-04-2019 10:15 VVV Venlo (RKDVC) Vitesse (M) (WSC) 20-0 5-3 -
13-04-2019 09:30 BV De Graafschap (SC Elshout) Fortuna Sittard (RKDVC) 5-7 4-5 -
13-04-2019 09:30 PSV (WSC) Willem II (WSC) 5-3 3-3 -
06-04-2019 10:15 Fortuna Sittard (RKDVC) PEC Zwolle (RKDVC) 7-6 3-3 -
06-04-2019 10:00 Excelsior (M) (Baardwijk) VVV Venlo (RKDVC) 2-12 4-5 -
06-04-2019 09:30 Willem II (WSC) BV De Graafschap (SC Elshout) 4-5 5-5 -
06-04-2019 09:30 Vitesse (M) (WSC) PSV (WSC) 0-14 7-4 -
01-04-2019 18:30 Excelsior (M) (Baardwijk) Willem II (WSC) 0-7 6-3 -
30-03-2019 10:30 Willem II (WSC) Fortuna Sittard (RKDVC) 3-7 2-4 -
30-03-2019 10:15 VVV Venlo (RKDVC) PEC Zwolle (RKDVC) 11-4 4-5 -
30-03-2019 09:30 PSV (WSC) Excelsior (M) (Baardwijk) 17-1 4-2 -
30-03-2019 09:30 BV De Graafschap (SC Elshout) Vitesse (M) (WSC) 16-2 5-3 -
23-03-2019 10:15 VVV Venlo (RKDVC) PSV (WSC) 4-5 6-5 -
23-03-2019 10:15 PEC Zwolle (RKDVC) BV De Graafschap (SC Elshout) 7-13 3-4 -
23-03-2019 09:30 Vitesse (M) (WSC) Fortuna Sittard (RKDVC) 2-15 1-6 -
09-03-2019 10:15 Fortuna Sittard (RKDVC) Vitesse (M) (WSC) 9-0 7-4 -
09-03-2019 09:30 BV De Graafschap (SC Elshout) PEC Zwolle (RKDVC) 8-8 5-4 -
09-03-2019 09:30 PSV (WSC) VVV Venlo (RKDVC) 2-12 3-2 -
23-02-2019 10:30 Willem II (WSC) PEC Zwolle (RKDVC) 3-4 3-3 -
23-02-2019 10:15 Fortuna Sittard (RKDVC) PSV (WSC) 6-5 4-3 -
23-02-2019 09:30 Vitesse (M) (WSC) Excelsior (M) (Baardwijk) 2-5 2-2 -
23-02-2019 09:30 BV De Graafschap (SC Elshout) VVV Venlo (RKDVC) 4-12 5-4 -
16-02-2019 10:15 PEC Zwolle (RKDVC) Vitesse (M) (WSC) 14-1 6-3 -
16-02-2019 10:15 VVV Venlo (RKDVC) Willem II (WSC) 14-4 2-3 -
16-02-2019 10:00 Excelsior (M) (Baardwijk) Fortuna Sittard (RKDVC) 2-4 3-6 -
16-02-2019 09:30 PSV (WSC) BV De Graafschap (SC Elshout) 3-2 3-5 -
09-02-2019 10:15 Fortuna Sittard (RKDVC) BV De Graafschap (SC Elshout) 2-7 4-3 -
09-02-2019 10:00 Excelsior (M) (Baardwijk) PEC Zwolle (RKDVC) 1-5 2-5 -
09-02-2019 09:30 Vitesse (M) (WSC) VVV Venlo (RKDVC) 0-20 5-6 -
09-02-2019 09:30 Willem II (WSC) PSV (WSC) 8-5 2-4 -
05-02-2019 18:00 PEC Zwolle (RKDVC) Fortuna Sittard (RKDVC) 3-5 5-5 -
02-02-2019 10:15 VVV Venlo (RKDVC) Excelsior (M) (Baardwijk) 7-2 2-3 -
02-02-2019 afgelast PSV (WSC) Vitesse (M) (WSC) 9-5 4-3 -
02-02-2019 09:30 BV De Graafschap (SC Elshout) Willem II (WSC) 15-1 4-2 -
datum tijd     einduitslag penaltiesverslag
18-05-2019 10:30 NAC (WSC) Cambuur (RKDVC) 8-0 4-3 -
18-05-2019 10:15 NEC (RKDVC) Roda JC (Baardwijk) 7-16 2-4 -
18-05-2019 10:15 MVV (RKDVC) AZ (RKDVC) 3-10 4-5 -
18-05-2019 10:00 FC Emmen (Baardwijk) Feyenoord (WSC) 4-10 3-4 -
11-05-2019 10:30 Feyenoord (WSC) MVV (RKDVC) 6-1 4-2 -
11-05-2019 10:15 Cambuur (RKDVC) FC Emmen (Baardwijk) 2-7 7-4  
11-05-2019 10:15 AZ (RKDVC) NEC (RKDVC) 14-2 3-3 -
11-05-2019 10:00 Roda JC (Baardwijk) NAC (WSC) 10-6 3-3 -
08-05-2019 13:45 NAC (WSC) Feyenoord (WSC) 5-5 3-4 -
07-05-2019 18:00 MVV (RKDVC) NEC (RKDVC) 4-8 4-4 -
04-05-2019 10:30 Feyenoord (WSC) Roda JC (Baardwijk) 6-3 3-5 -
04-05-2019 10:15 Cambuur (RKDVC) AZ (RKDVC) 1-12 1-2  
04-05-2019 10:00 FC Emmen (Baardwijk) NAC (WSC) 5-5 4-1 -
24-04-2019 vervallen NAC (WSC) Feyenoord (WSC) - - -
20-04-2019 10:15 NEC (RKDVC) Cambuur (RKDVC) 3-2 3-2  
20-04-2019 10:15 AZ (RKDVC) Feyenoord (WSC) 22-1 3-2 -
20-04-2019 09:30 NAC (WSC) MVV (RKDVC) 2-1 2-4 -
17-04-2019 10:00 Roda JC (Baardwijk) FC Emmen (Baardwijk) 8-1 3-7 -
13-04-2019 10:15 MVV (RKDVC) FC Emmen (Baardwijk) 5-3 3-2 -
13-04-2019 10:15 NEC (RKDVC) Feyenoord (WSC) 2-9 2-3 -
13-04-2019 10:00 Roda JC (Baardwijk) Cambuur (RKDVC) 7-3 2-2  
13-04-2019 09:30 NAC (WSC) AZ (RKDVC) 3-1 3-4 -
10-04-2019 18:30 Roda JC (Baardwijk) MVV (RKDVC) 12-2 7-1 -
09-04-2019 18:30 AZ (RKDVC) FC Emmen (Baardwijk) 7-1 3-1 -
06-04-2019 10:15 AZ (RKDVC) Roda JC (Baardwijk) 4-5 4-6 -
06-04-2019 10:15 Cambuur (RKDVC) MVV (RKDVC) 1-4 2-2  
06-04-2019 10:00 FC Emmen (Baardwijk) NEC (RKDVC) 2-0 2-2 -
06-04-2019 09:30 Feyenoord (WSC) NAC (WSC) 4-3 5-3 -
30-03-2019 10:30 NAC (WSC) FC Emmen (Baardwijk) 3-2 0-1 -
30-03-2019 10:15 NEC (RKDVC) MVV (RKDVC) 6-4 5-5 -
30-03-2019 10:15 AZ (RKDVC) Cambuur (RKDVC) 12-0 5-3  
30-03-2019 10:00 Roda JC (Baardwijk) Feyenoord (WSC) 7-3 3-4 -
23-03-2019 10:15 NEC (RKDVC) NAC (WSC) 3-6 4-5 -
23-03-2019 09:30 Feyenoord (WSC) Cambuur (RKDVC) 12-1 5-4  
09-03-2019 10:15 Cambuur (RKDVC) Feyenoord (WSC) 0-12 4-3  
09-03-2019 10:15 MVV (RKDVC) Roda JC (Baardwijk) 0-11 1-5 -
09-03-2019 10:00 FC Emmen (Baardwijk) AZ (RKDVC) 0-7 2-2 -
09-03-2019 09:30 NAC (WSC) NEC (RKDVC) 2-5 4-4 -
23-02-2019 10:15 AZ (RKDVC) MVV (RKDVC) 5-3 4-3 -
23-02-2019 10:15 Cambuur (RKDVC) NAC (WSC) 1-9 1-2  
23-02-2019 10:00 Roda JC (Baardwijk) NEC (RKDVC) 4-1 3-2 -
23-02-2019 09:30 Feyenoord (WSC) FC Emmen (Baardwijk) 14-0 1-2 -
16-02-2019 10:30 NAC (WSC) Roda JC (Baardwijk) 1-9 4-4 -
16-02-2019 10:15 MVV (RKDVC) Feyenoord (WSC) 2-11 2-4 -
16-02-2019 10:15 NEC (RKDVC) AZ (RKDVC) 2-9 2-2 -
16-02-2019 10:00 FC Emmen (Baardwijk) Cambuur (RKDVC) 4-4 4-2  
09-02-2019 10:30 Feyenoord (WSC) NEC (RKDVC) 9-1 4-4 -
09-02-2019 10:15 AZ (RKDVC) NAC (WSC) 10-3 2-1 -
09-02-2019 10:15 Cambuur (RKDVC) Roda JC (Baardwijk) 2-11 3-5  
09-02-2019 10:00 FC Emmen (Baardwijk) MVV (RKDVC) 2-5 2-2 -
02-02-2019 10:15 MVV (RKDVC) Cambuur (RKDVC) 4-4 1-2  
02-02-2019 10:15 NEC (RKDVC) FC Emmen (Baardwijk) 2-3 1-0 -
02-02-2019 10:00 Roda JC (Baardwijk) AZ (RKDVC) 6-3 2-4 -
Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven