0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

RKDVC JO19-3

Teamleden

Spelers
Patrick Adegeest        
Geert Bertens        
Mathijs Bink        
Joep Buitenhek        
Sander de Gier        
Ramzi Harit        
Floris Jansen        
Luuk de Kort        
Max Schoondermark        
Gijs Stevens        
Julian Verbeek        
 
Overige teamleden
Arthur Buitenhek Trainer
Corné van Hooren PR
Dorus de Peffer Team Manager

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 06-06-2018 19:30 BMC JO19-2 Jong Brabant JO19-3 105458 0-2
C 05-06-2018 19:00 Jong Brabant JO19-3 S.C.I. JO19-2 105908 2-0
C 02-06-2018 15:00 Den Dungen JO19-2 Wilhelmina JO19-3 105677 7-0
C 02-06-2018 13:00 S.C.I. JO19-2 Sint Michielsgestel JO19-2 106100 4-1
C 02-06-2018 15:00 SV BLC JO19-2 Nemelaer JO19-2 105464 0-0
C 30-05-2018 20:00 Den Dungen JO19-2 Jong Brabant JO19-3 106495 9-1
C 30-05-2018 19:45 Sint Michielsgestel JO19-2 RKDVC JO19-3 106704 6-0
C 28-05-2018 19:30 Sint Michielsgestel JO19-2 SV BLC JO19-2 105542 2-7
C 26-05-2018 14:45 Wilhelmina JO19-3 Sint Michielsgestel JO19-2 105811 4-2
C 26-05-2018 14:45 Jong Brabant JO19-3 SV BLC JO19-2 107432 3-0
C 26-05-2018 14:30 Real Lunet JO19-1 S.C.I. JO19-2 105790 0-0
C 26-05-2018 14:30 RKDVC JO19-3 BMC JO19-2 107517 5-3
C 22-05-2018 19:00 SV BLC JO19-2 RKDVC JO19-3 106081 4-1
C 19-05-2018 14:45 S.C.I. JO19-2 RKDVC JO19-3 106799 0-4
C 19-05-2018 15:00 SV BLC JO19-2 Real Lunet JO19-1 107504 0-0
C 19-05-2018 15:00 Sint Michielsgestel JO19-2 Nemelaer JO19-2 106630 5-1
C 12-05-2018 15:00 BMC JO19-2 S.C.I. JO19-2 105496 1-11
C 12-05-2018 14:30 Real Lunet JO19-1 Den Dungen JO19-2 107626 0-0
C 12-05-2018 14:30 Nemelaer JO19-2 Wilhelmina JO19-3 105619 1-6
C 07-05-2018 19:30 Wilhelmina JO19-3 Jong Brabant JO19-3 142804 10-2
C 05-05-2018 15:00 BMC JO19-2 Nemelaer JO19-2 106540 1-3
C 05-05-2018 14:45 Jong Brabant JO19-3 Real Lunet JO19-1 106454 3-0
C 02-05-2018 19:30 Wilhelmina JO19-3 Real Lunet JO19-1 107482 7-1
C 28-04-2018 14:30 RKDVC JO19-3 Den Dungen JO19-2 106953 1-3
C 28-04-2018 14:30 Real Lunet JO19-1 BMC JO19-2 106389 1-4
C 28-04-2018 14:45 Wilhelmina JO19-3 Jong Brabant JO19-3 105806 0-0
C 21-04-2018 14:45 S.C.I. JO19-2 Nemelaer JO19-2 107080 9-1
C 21-04-2018 15:00 Den Dungen JO19-2 Sint Michielsgestel JO19-2 105731 4-1
C 21-04-2018 14:30 RKDVC JO19-3 Jong Brabant JO19-3 105945 5-1
C 21-04-2018 12:30 SV BLC JO19-2 BMC JO19-2 106187 1-2
C 14-04-2018 15:00 Den Dungen JO19-2 SV BLC JO19-2 106303 7-0
C 14-04-2018 14:45 Wilhelmina JO19-3 RKDVC JO19-3 106570 6-1
C 14-04-2018 14:30 Real Lunet JO19-1 Nemelaer JO19-2 106065 4-3
C 07-04-2018 15:00 SV BLC JO19-2 Wilhelmina JO19-3 106671 0-9
C 07-04-2018 15:00 Sint Michielsgestel JO19-2 BMC JO19-2 106372 0-5
C 07-04-2018 14:45 S.C.I. JO19-2 ODC JO19-3 106695 0-0
C 07-04-2018 15:00 Den Dungen JO19-2 S.C.I. JO19-2 106373 1-0
C 07-04-2018 12:45 Nemelaer JO19-2 Jong Brabant JO19-3 107587 2-0
C 07-04-2018 14:30 RKDVC JO19-3 Real Lunet JO19-1 106202 4-2
C 24-03-2018 14:45 Wilhelmina JO19-3 S.C.I. JO19-2 106857 5-0
C 24-03-2018 15:00 BMC JO19-2 Den Dungen JO19-2 105892 1-4
C 24-03-2018 14:30 Nemelaer JO19-2 RKDVC JO19-3 107191 3-3
C 24-03-2018 14:45 Jong Brabant JO19-3 Sint Michielsgestel JO19-2 106358 2-4
C 24-03-2018 18:20 ODC JO19-3 SV BLC JO19-2 107551 0-0
C 17-03-2018 14:30 ODC JO19-3 Real Lunet JO19-1 106423 0-0
C 10-03-2018 14:30 Real Lunet JO19-1 Sint Michielsgestel JO19-2 106339 3-2
C 10-03-2018 14:30 Nemelaer JO19-2 Den Dungen JO19-2 106101 0-9
C 10-03-2018 14:45 Wilhelmina JO19-3 BMC JO19-2 106727 8-1
C 10-03-2018 14:45 S.C.I. JO19-2 SV BLC JO19-2 105727 5-4
C 10-03-2018 14:45 Jong Brabant JO19-3 ODC JO19-3 106896 0-0
C 03-03-2018 16:15 ODC JO19-3 Wilhelmina JO19-3 107562 0-0
C 24-02-2018 14:30 Nemelaer JO19-2 ODC JO19-3 106038 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 20-01-2018 13:30 OSC'45 JO19-1 HRC'14 JO19-1 99495 0-0
C 13-01-2018 15:00 DSS'14 JO19-1 OSC'45 JO19-1 99494 0-0
C 16-12-2017 14:30 RKDVC JO19-3 Nivo Sparta JO19-3 99682 4-2
C 16-12-2017 12:00 WNC JO19-1 OSC'45 JO19-1 99496 0-0
C 16-12-2017 14:30 DSS'14 JO19-1 GJS JO19-3 53024 0-0
C 16-12-2017 15:00 HRC'14 JO19-1 GVV JO19-1 53934 0-0
C 13-12-2017 19:30 DSS'14 JO19-1 Sleeuwijk JO19-2 52707 0-0
C 12-12-2017 20:00 RKTVC JO19-3 WNC JO19-1 54464 0-0
C 09-12-2017 14:30 OSC'45 JO19-1 RKTVC JO19-3 99503 0-0
C 09-12-2017 14:30 DSS'14 JO19-1 WNC JO19-1 52205 0-0
C 09-12-2017 12:00 Herovina JO19-1 GJS JO19-3 54509 0-0
C 09-12-2017 15:00 Nivo Sparta JO19-3 Sleeuwijk JO19-2 54215 0-0
C 09-12-2017 15:15 DSC JO19-2 RKDVC JO19-3 99691 0-0
C 06-12-2017 20:00 Herovina JO19-1 RKDVC JO19-3 99689 5-3
C 02-12-2017 14:00 GVV JO19-1 DSS'14 JO19-1 52501 0-11
C 02-12-2017 11:00 Sleeuwijk JO19-2 Herovina JO19-1 54313 3-1
C 02-12-2017 13:00 GJS JO19-3 DSC JO19-2 54523 0-1
C 02-12-2017 14:30 RKDVC JO19-3 OSC'45 JO19-1 99690 1-3
C 02-12-2017 11:00 WNC JO19-1 HRC'14 JO19-1 53516 5-1
C 02-12-2017 15:30 RKTVC JO19-3 Nivo Sparta JO19-3 53807 0-0
C 30-11-2017 19:30 Nivo Sparta JO19-3 GVV JO19-1 53900 5-0
C 29-11-2017 20:00 HRC'14 JO19-1 RKDVC JO19-3 99681 2-0
C 25-11-2017 15:00 HRC'14 JO19-1 GJS JO19-3 53639 2-1
C 25-11-2017 15:15 DSC JO19-2 OSC'45 JO19-1 99502 0-6
C 18-11-2017 13:00 Sleeuwijk JO19-2 GVV JO19-1 53290 13-0
C 18-11-2017 14:30 OSC'45 JO19-1 Herovina JO19-1 99501 3-3
C 18-11-2017 14:30 RKDVC JO19-3 DSS'14 JO19-1 99688 2-5
C 18-11-2017 15:00 HRC'14 JO19-1 DSC JO19-2 53792 3-0
C 18-11-2017 12:45 GJS JO19-3 RKTVC JO19-3 52466 3-6
C 18-11-2017 11:15 WNC JO19-1 Nivo Sparta JO19-3 52540 6-2
C 11-11-2017 15:30 RKTVC JO19-3 RKDVC JO19-3 99687 1-0
C 11-11-2017 15:15 DSC JO19-2 Sleeuwijk JO19-2 54137 0-6
C 11-11-2017 15:00 Nivo Sparta JO19-3 OSC'45 JO19-1 99500 3-4
C 11-11-2017 14:30 GVV JO19-1 WNC JO19-1 53011 0-4
C 11-11-2017 12:00 Herovina JO19-1 HRC'14 JO19-1 53160 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Den Dungen JO19-2 8 8 0 0 24 44 4 40 0
2 Wilhelmina JO19-3 8 7 0 1 21 48 14 34 0
3 S.C.I. JO19-2 8 4 0 4 12 29 19 10 0
4 RKDVC JO19-3 8 3 1 4 10 20 26 -6 0
5 Sint Michielsgestel JO19-2 8 3 0 5 9 21 27 -6 0
6 Jong Brabant JO19-3 8 3 0 5 9 13 30 -17 0
7 Nemelaer JO19-2 8 2 2 4 8 11 33 -22 0
8 SV BLC JO19-2 8 2 1 5 7 16 29 -13 0
9 BMC JO19-2 8 2 0 6 6 14 34 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Herovina JO19-1 10 8 1 1 25 58 17 41 0
2 Sleeuwijk JO19-2 9 6 2 1 20 43 27 16 0
3 DSS'14 JO19-1 7 5 1 1 16 37 10 27 0
4 OSC'45 JO19-1 7 5 1 1 16 37 16 21 0
5 WNC JO19-1 8 5 1 2 16 30 18 12 0
6 RKTVC JO19-3 8 5 1 2 16 26 16 10 0
7 GJS JO19-3 9 4 2 3 14 23 17 6 0
8 HRC'14 JO19-1 9 4 0 5 12 18 28 -10 0
9 Nivo Sparta JO19-3 9 2 0 7 6 21 40 -19 0
10 DSC JO19-2 10 2 0 8 6 12 50 -38 0
11 RKDVC JO19-3 9 1 1 7 4 14 29 -15 0
12 GVV JO19-1 9 0 0 9 0 6 57 -51 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 S.C.I. JO19-2 3 2 1 0 7 9 5 4 0
2 RKDVC JO19-3 3 1 1 1 4 7 6 1 0
3 Sint Michielsgestel JO19-2 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
4 Haarsteeg JO19-3 3 1 0 2 3 7 11 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-05-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
ma 05-06-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
ma 12-06-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
ma 19-06-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
ma 26-06-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
ma 03-07-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
ma 10-07-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
ma 17-07-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
ma 24-07-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
ma 31-07-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
ma 07-08-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
ma 14-08-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
ma 21-08-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
ma 28-08-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
ma 04-09-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 11-09-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 18-09-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 25-09-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 02-10-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 09-10-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 16-10-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 23-10-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 30-10-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 06-11-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 13-11-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 20-11-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 27-11-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 04-12-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 11-12-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 18-12-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 25-12-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 01-01-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 08-01-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 15-01-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 22-01-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 29-01-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 05-02-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 12-02-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 19-02-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 26-02-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 05-03-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 12-03-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 19-03-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 26-03-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 02-04-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 09-04-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 16-04-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 23-04-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 30-04-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 07-05-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 14-05-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 21-05-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 28-05-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 04-06-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 11-06-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 18-06-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
ma 25-06-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
woensdag 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 24-05-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
wo 31-05-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
wo 07-06-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
wo 14-06-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
wo 21-06-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
wo 28-06-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
wo 05-07-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
wo 12-07-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
wo 19-07-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
wo 26-07-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
wo 02-08-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
wo 09-08-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
wo 16-08-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
wo 23-08-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
wo 30-08-17 19:45 - 21:15 Team training gaat_door
wo 06-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 13-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 20-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 27-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 04-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 11-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 18-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 25-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 01-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 08-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 15-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 22-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 29-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 06-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 13-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 20-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 27-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 03-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 10-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 17-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 24-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 31-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 07-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 14-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 21-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 28-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 07-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 14-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 21-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 28-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 04-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 11-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 18-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 25-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 02-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 09-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 16-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 23-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 30-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 06-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 13-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 20-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door
wo 27-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven