0639 Onder 17 competiite Zaterdag nacompetitie 1e ronde

RKDVC JO17-1

Teamleden

Spelers
Julian Roelvink Keeper      
Robbin Breugelmans        
Bram van Delft        
Lucas van den Elshout        
Sam van Esch        
Bram Hansen        
Pascal van Helvoort        
Jasper Molenschot        
Tijmen Pelle        
Rody Stupers        
Tomas Surtel        
Tom Verhoeven        
 
Overige teamleden
Ben Klerks Leider
Adri Pulles Leider/Trainer
Kornel Rzemieniecki Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 06-06-2018 19:30 RKDVC JO17-1 Best Vooruit JO17-1 90550 1-2
n 02-06-2018 12:30 Mierlo Hout JO17-1 Longa '30 JO17-1 90443 1-5
n 02-06-2018 12:30 SV TOP JO17-1 Emplina JO17-1 90444 3-1
n 02-06-2018 12:45 Unitas'59 JO17-1 SKV JO17-1 90447 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2018 14:30 OJC ROSMALEN JO17-1 RKDVC JO17-1 11426 1-1
C 30-05-2018 19:30 RKDVC JO17-1 Baronie JO17-1 11474 2-2
C 26-05-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-1 De Treffers JO17-1 11481 2-0
C 26-05-2018 14:30 UNA JO17-1 RKDVC JO17-1 11479 5-0
C 26-05-2018 15:00 Venlosche Boys JO17-1 Geldrop JO17-1 11480 1-3
C 26-05-2018 15:00 Schijndel/DE WIT JO17-1 FC Eindhoven JO17-1 11482 7-3
C 26-05-2018 15:00 UDI'19/CSU JO17-1 Mierlo Hout JO17-1 11484 5-1
C 26-05-2018 15:30 Baronie JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-1 11483 0-0
C 19-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-1 UNA JO17-1 11476 2-5
C 19-05-2018 12:30 Mierlo Hout JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 11475 2-1
C 19-05-2018 12:45 De Treffers JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 11477 1-2
C 19-05-2018 15:00 Geldrop JO17-1 RKSV Nuenen JO17-1 11478 1-4
C 19-05-2018 15:00 FC Eindhoven JO17-1 Venlosche Boys JO17-1 11473 7-1
C 12-05-2018 15:00 Geldrop JO17-1 FC Eindhoven JO17-1 11471 0-4
C 12-05-2018 13:15 Schijndel/DE WIT JO17-1 De Treffers JO17-1 11470 2-1
C 12-05-2018 14:30 UNA JO17-1 Baronie JO17-1 11467 1-2
C 12-05-2018 15:00 UDI'19/CSU JO17-1 RKDVC JO17-1 11472 2-0
C 12-05-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-1 Venlosche Boys JO17-1 11469 4-2
C 09-05-2018 19:30 Mierlo Hout JO17-1 UNA JO17-1 11438 1-4
C 09-05-2018 19:30 RKSV Nuenen JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 11440 3-2
C 09-05-2018 19:30 Geldrop JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 11442 2-1
C 05-05-2018 15:00 UDI'19/CSU JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 11430 5-1
C 05-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-1 Venlosche Boys JO17-1 11439 7-0
C 28-04-2018 12:15 RKSV Nuenen JO17-1 Baronie JO17-1 11427 2-1
C 28-04-2018 15:00 Geldrop JO17-1 UNA JO17-1 11429 0-2
C 28-04-2018 12:30 Mierlo Hout JO17-1 Venlosche Boys JO17-1 11425 3-1
C 21-04-2018 12:30 Mierlo Hout JO17-1 Geldrop JO17-1 11463 4-2
C 21-04-2018 12:45 De Treffers JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-1 11465 0-0
C 21-04-2018 15:00 Venlosche Boys JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 11464 0-2
C 21-04-2018 15:30 Baronie JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 11466 3-0
C 21-04-2018 17:00 FC Eindhoven JO17-1 UNA JO17-1 11461 7-0
C 21-04-2018 12:45 RKDVC JO17-1 RKSV Nuenen JO17-1 11462 0-3
C 18-04-2018 20:00 RKDVC JO17-1 FC Eindhoven JO17-1 11437 1-5
C 17-04-2018 19:30 Schijndel/DE WIT JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-1 11434 0-5
C 14-04-2018 15:00 UDI'19/CSU JO17-1 FC Eindhoven JO17-1 11460 1-1
C 14-04-2018 15:30 Baronie JO17-1 Venlosche Boys JO17-1 11458 2-1
C 14-04-2018 15:00 Geldrop JO17-1 RKDVC JO17-1 11459 0-0
C 14-04-2018 15:00 Schijndel/DE WIT JO17-1 UNA JO17-1 11456 1-3
C 14-04-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-1 11455 2-2
C 14-04-2018 12:45 De Treffers JO17-1 Mierlo Hout JO17-1 11457 7-1
C 07-04-2018 12:45 RKDVC JO17-1 De Treffers JO17-1 11450 2-4
C 07-04-2018 12:30 Mierlo Hout JO17-1 Baronie JO17-1 11451 2-2
C 07-04-2018 15:00 FC Eindhoven JO17-1 RKSV Nuenen JO17-1 11449 6-2
C 07-04-2018 15:00 Venlosche Boys JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 11454 1-2
C 07-04-2018 14:30 UNA JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 11452 1-5
C 07-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-1 Geldrop JO17-1 11453 3-1
C 31-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-1 Mierlo Hout JO17-1 11468 7-0
C 31-03-2018 12:45 De Treffers JO17-1 FC Eindhoven JO17-1 11428 0-4
C 24-03-2018 15:30 Baronie JO17-1 FC Eindhoven JO17-1 11446 1-3
C 24-03-2018 15:00 UDI'19/CSU JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-1 11448 2-0
C 24-03-2018 15:00 Geldrop JO17-1 De Treffers JO17-1 11447 0-0
C 24-03-2018 15:00 Schijndel/DE WIT JO17-1 RKDVC JO17-1 11445 2-0
C 24-03-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-1 Mierlo Hout JO17-1 11444 0-0
C 24-03-2018 14:30 UNA JO17-1 Venlosche Boys JO17-1 11443 0-0
C 17-03-2018 12:45 De Treffers JO17-1 Baronie JO17-1 11441 3-3
C 10-03-2018 14:15 UNA JO17-1 De Treffers JO17-1 11432 2-3
C 10-03-2018 15:30 FC Eindhoven JO17-1 Mierlo Hout JO17-1 11431 8-1
C 10-03-2018 15:00 Venlosche Boys JO17-1 RKDVC JO17-1 11433 2-2
C 10-03-2018 15:00 UDI'19/CSU JO17-1 RKSV Nuenen JO17-1 11436 0-1
C 10-03-2018 15:30 Baronie JO17-1 Geldrop JO17-1 11435 1-2
C 24-02-2018 14:30 UNA JO17-1 RKSV Nuenen JO17-1 11421 2-4
C 24-02-2018 15:00 FC Eindhoven JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-1 11419 3-0
C 24-02-2018 15:00 Venlosche Boys JO17-1 De Treffers JO17-1 11422 0-0
C 24-02-2018 13:00 Schijndel/DE WIT JO17-1 Geldrop JO17-1 11423 2-2
C 24-02-2018 15:30 Baronie JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 11424 1-6
C 24-02-2018 12:45 RKDVC JO17-1 Mierlo Hout JO17-1 11420 2-1
C 03-02-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-1 Baronie JO17-1 11416 0-2
C 03-02-2018 12:45 De Treffers JO17-1 RKSV Nuenen JO17-1 11417 1-3
C 03-02-2018 12:45 RKDVC JO17-1 UNA JO17-1 11414 1-3
C 03-02-2018 12:30 Mierlo Hout JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 11415 0-6
C 09-12-2017 15:00 Geldrop JO17-1 Venlosche Boys JO17-1 11418 9-1
C 09-12-2017 15:00 FC Eindhoven JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 11413 10-0
C 02-12-2017 13:45 RKSV Nuenen JO17-1 Geldrop JO17-1 11409 2-0
C 02-12-2017 14:30 UNA JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-1 11407 0-1
C 02-12-2017 14:30 Venlosche Boys JO17-1 FC Eindhoven JO17-1 11408 2-5
C 02-12-2017 15:00 Schijndel/DE WIT JO17-1 Mierlo Hout JO17-1 11410 4-0
C 02-12-2017 15:00 UDI'19/CSU JO17-1 De Treffers JO17-1 11412 6-1
C 02-12-2017 15:30 Baronie JO17-1 RKDVC JO17-1 11411 6-0
C 25-11-2017 12:30 Mierlo Hout JO17-1 RKSV Nuenen JO17-1 11403 2-5
C 25-11-2017 12:45 De Treffers JO17-1 Geldrop JO17-1 11406 1-0
C 25-11-2017 12:45 RKDVC JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 11402 1-0
C 25-11-2017 14:30 Venlosche Boys JO17-1 UNA JO17-1 11405 2-3
C 25-11-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 11404 1-2
C 25-11-2017 17:00 FC Eindhoven JO17-1 Baronie JO17-1 11401 3-2
C 18-11-2017 13:45 RKSV Nuenen JO17-1 RKDVC JO17-1 11397 3-1
C 18-11-2017 15:30 UNA JO17-1 FC Eindhoven JO17-1 11395 2-0
C 18-11-2017 15:00 Schijndel/DE WIT JO17-1 Baronie JO17-1 11398 1-3
C 18-11-2017 15:00 Geldrop JO17-1 Mierlo Hout JO17-1 11399 3-0
C 18-11-2017 15:00 UDI'19/CSU JO17-1 Venlosche Boys JO17-1 11400 10-0
C 18-11-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-1 De Treffers JO17-1 11396 2-0
C 11-11-2017 12:30 Mierlo Hout JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-1 11391 0-2
C 11-11-2017 12:45 RKDVC JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 11390 2-1
C 11-11-2017 12:45 De Treffers JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 11393 1-1
C 11-11-2017 17:00 FC Eindhoven JO17-1 Geldrop JO17-1 11389 3-1
C 11-11-2017 14:30 Venlosche Boys JO17-1 RKSV Nuenen JO17-1 11392 0-5
C 11-11-2017 15:30 Baronie JO17-1 UNA JO17-1 11394 3-2
C 04-11-2017 12:30 Mierlo Hout JO17-1 FC Eindhoven JO17-1 11384 0-5
C 04-11-2017 12:45 RKDVC JO17-1 Venlosche Boys JO17-1 11383 7-0
C 04-11-2017 12:45 De Treffers JO17-1 UNA JO17-1 11387 6-1
C 04-11-2017 13:45 RKSV Nuenen JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 11386 1-2
C 04-11-2017 15:00 Geldrop JO17-1 Baronie JO17-1 11388 1-0
C 04-11-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 11385 3-2
C 28-10-2017 13:00 FC Eindhoven JO17-1 RKDVC JO17-1 11377 3-0
C 28-10-2017 15:00 Venlosche Boys JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-1 11379 0-2
C 28-10-2017 13:15 Schijndel/DE WIT JO17-1 RKSV Nuenen JO17-1 11380 2-4
C 28-10-2017 15:00 UDI'19/CSU JO17-1 Geldrop JO17-1 11382 1-0
C 28-10-2017 15:30 Baronie JO17-1 De Treffers JO17-1 11381 1-0
C 28-10-2017 14:30 UNA JO17-1 Mierlo Hout JO17-1 11378 3-0
C 14-10-2017 12:30 Mierlo Hout JO17-1 RKDVC JO17-1 11371 2-3
C 14-10-2017 13:45 RKSV Nuenen JO17-1 UNA JO17-1 11373 3-0
C 14-10-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-1 FC Eindhoven JO17-1 11372 4-3
C 14-10-2017 12:45 De Treffers JO17-1 Venlosche Boys JO17-1 11374 3-1
C 14-10-2017 15:00 Geldrop JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 11375 3-1
C 14-10-2017 15:00 UDI'19/CSU JO17-1 Baronie JO17-1 11376 3-2
C 07-10-2017 12:45 RKDVC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-1 11366 0-3
C 07-10-2017 15:00 Schijndel/DE WIT JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 11369 1-2
C 07-10-2017 14:30 UNA JO17-1 Geldrop JO17-1 11367 1-1
C 07-10-2017 13:00 FC Eindhoven JO17-1 De Treffers JO17-1 11365 3-1
C 07-10-2017 15:00 Venlosche Boys JO17-1 Mierlo Hout JO17-1 11368 0-1
C 07-10-2017 15:30 Baronie JO17-1 RKSV Nuenen JO17-1 11370 1-3
C 30-09-2017 13:45 RKSV Nuenen JO17-1 FC Eindhoven JO17-1 11359 0-7
C 30-09-2017 15:00 Schijndel/DE WIT JO17-1 Venlosche Boys JO17-1 11360 2-0
C 30-09-2017 15:00 Geldrop JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-1 11363 2-5
C 30-09-2017 15:00 UDI'19/CSU JO17-1 UNA JO17-1 11364 2-2
C 30-09-2017 15:30 Baronie JO17-1 Mierlo Hout JO17-1 11362 7-0
C 30-09-2017 12:45 De Treffers JO17-1 RKDVC JO17-1 11361 1-0
C 23-09-2017 12:30 Mierlo Hout JO17-1 De Treffers JO17-1 11355 2-1
C 23-09-2017 15:00 Venlosche Boys JO17-1 Baronie JO17-1 11358 0-4
C 23-09-2017 15:00 FC Eindhoven JO17-1 UDI'19/CSU JO17-1 11353 5-2
C 23-09-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-1 Nuenen JO17-1 11357 3-1
C 23-09-2017 14:30 UNA JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 11356 4-0
C 23-09-2017 12:45 RKDVC JO17-1 Geldrop JO17-1 11354 0-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Longa '30 JO17-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 SKV JO17-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
3 SV TOP JO17-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 Best Vooruit JO17-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
5 RKDVC JO17-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
6 Emplina JO17-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
7 Unitas'59 JO17-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
8 Mierlo Hout JO17-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO17-1 3 3 0 0 9 25 0 25 0
2 RKDVC JO17-1 3 1 1 1 4 6 7 -1 0
3 DESK JO17-1 3 1 0 2 3 7 10 -3 0
4 RWB JO17-1 3 0 1 2 1 3 24 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Eindhoven JO17-1 22 18 1 3 55 98 28 70 0
2 UDI'19/CSU JO17-1 22 16 2 4 50 68 24 44 0
3 RKSV Nuenen JO17-1 22 16 2 4 50 57 35 22 0
4 OJC ROSMALEN JO17-1 22 13 4 5 43 53 26 27 0
5 Baronie JO17-1 22 10 4 8 34 49 35 14 0
6 UNA JO17-1 22 10 3 9 33 46 44 2 0
7 Geldrop JO17-1 22 8 4 10 28 36 37 -1 0
8 De Treffers JO17-1 22 7 5 10 26 35 38 -3 0
9 Schijndel/DE WIT JO17-1 22 6 2 14 20 34 59 -25 0
10 RKDVC JO17-1 22 5 4 13 19 25 52 -27 0
11 Mierlo Hout JO17-1 22 5 2 15 17 23 78 -55 0
12 Venlosche Boys JO17-1 22 0 3 19 3 15 83 -68 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-06-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 19-06-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 26-06-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 03-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 10-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 17-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 24-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 31-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 07-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 14-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 21-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 28-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 04-09-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 11-09-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 18-09-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 25-09-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 02-10-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 09-10-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 16-10-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 23-10-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 30-10-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 06-11-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 13-11-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 20-11-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 27-11-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 04-12-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 11-12-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 18-12-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 25-12-17 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 01-01-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 08-01-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 15-01-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 22-01-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 29-01-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 05-02-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 12-02-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 19-02-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 26-02-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 05-03-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 12-03-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 19-03-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 26-03-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 02-04-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 09-04-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 16-04-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 23-04-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 30-04-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 07-05-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 14-05-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 21-05-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 28-05-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 04-06-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 11-06-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 18-06-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
ma 25-06-18 19:45 - 21:00 2-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
woensdag 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-06-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 21-06-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 28-06-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 05-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 12-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 19-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 26-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 02-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 09-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 16-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 23-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 30-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 06-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 13-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 20-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 27-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 04-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 11-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 18-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 25-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 01-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 08-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 15-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 22-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 29-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 06-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 13-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 20-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 27-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 03-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 10-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 17-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 24-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 31-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 07-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 14-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 21-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 28-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 07-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 14-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 21-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 28-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 04-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 11-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 18-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 25-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 02-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 09-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 16-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 23-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 30-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 06-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 13-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 20-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door
wo 27-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-A 5 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven