0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

RKDVC JO17-2

Teamleden

Spelers
Remco van Engelen Keeper      
Metin Canli        
Brent van Erp        
Tygo van Helvoirt        
Noah Kamp        
Willem Kuijsten        
Kevin van der Lee        
Sjoerd van Mierlo        
Diemo Perre        
Bart Scholte        
Menno Vassallo        
Dennis van de Ven        
Sam Vraets        
 
Overige teamleden
Peter van Deursen Leider
Bas Kemp Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2018 13:00 BMC JO17-1 Emplina JO17-2 108479 4-0
C 02-06-2018 11:45 Achilles Veen JO17-1 BVV/Timmermans Infra JO17-1 108283 2-4
C 02-06-2018 15:00 Boxtel JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 110599 8-1
C 31-05-2018 14:30 Emplina JO17-2 Boxtel JO17-1 143370 2-3
C 31-05-2018 19:00 Emplina JO17-2 Boxtel JO17-1 108417 2-3
C 31-05-2018 19:30 HRC'14 JO17-1 Achilles Veen JO17-1 110797 2-1
C 26-05-2018 14:30 Emplina JO17-2 RKDVC JO17-2 108802 0-2
C 26-05-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 BMC JO17-1 108316 2-4
C 26-05-2018 15:00 Boxtel JO17-1 CHC JO17-1 110687 3-0
C 19-05-2018 10:15 Zwaluw VFC JO17-2 HRC'14 JO17-1 108876 5-1
C 19-05-2018 11:45 Achilles Veen JO17-1 Boxtel JO17-1 110101 0-5
C 19-05-2018 13:00 CHC JO17-1 BVV/Timmermans Infra JO17-1 109963 3-4
C 19-05-2018 13:00 BMC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 109059 2-1
C 19-05-2018 13:00 Sint Michielsgestel JO17-1 Emplina JO17-2 110491 3-4
C 15-05-2018 20:15 OJC ROSMALEN JO17-4 Zwaluw VFC JO17-2 110823 5-0
C 12-05-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 RKDVC JO17-2 108049 2-1
C 12-05-2018 13:00 Sint Michielsgestel JO17-1 BMC JO17-1 110106 3-5
C 12-05-2018 15:00 Boxtel JO17-1 HRC'14 JO17-1 109944 3-1
C 12-05-2018 14:30 Achilles Veen JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 108302 4-4
C 08-05-2018 19:00 Zwaluw VFC JO17-2 Sint Michielsgestel JO17-1 108436 0-4
C 05-05-2018 11:45 Achilles Veen JO17-1 Emplina JO17-2 109700 1-6
C 05-05-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 108962 4-10
C 05-05-2018 13:00 Sint Michielsgestel JO17-1 RKDVC JO17-2 108111 0-2
C 05-05-2018 13:00 BMC JO17-1 HRC'14 JO17-1 109382 2-1
C 28-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Achilles Veen JO17-1 110089 12-2
C 28-04-2018 15:00 HRC'14 JO17-1 CHC JO17-1 110506 4-2
C 28-04-2018 14:45 RKDVC JO17-2 BMC JO17-1 110012 2-1
C 21-04-2018 15:00 HRC'14 JO17-1 BVV/Timmermans Infra JO17-1 109215 4-0
C 21-04-2018 14:45 RKDVC JO17-2 Boxtel JO17-1 108531 3-5
C 21-04-2018 13:00 BMC JO17-1 Achilles Veen JO17-1 109437 7-0
C 21-04-2018 13:00 CHC JO17-1 Sint Michielsgestel JO17-1 110895 5-1
C 21-04-2018 11:15 Zwaluw VFC JO17-2 Emplina JO17-2 109031 0-6
C 17-04-2018 19:00 CHC JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 109387 2-0
C 14-04-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 110100 0-5
C 14-04-2018 11:45 Achilles Veen JO17-1 RKDVC JO17-2 108373 1-5
C 14-04-2018 13:00 CHC JO17-1 BMC JO17-1 109988 1-4
C 14-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Emplina JO17-2 108115 0-0
C 14-04-2018 15:00 Boxtel JO17-1 Sint Michielsgestel JO17-1 110158 8-0
C 11-04-2018 18:30 Sint Michielsgestel JO17-1 HRC'14 JO17-1 108045 8-1
C 07-04-2018 11:15 Zwaluw VFC JO17-2 Boxtel JO17-1 110532 1-0
C 07-04-2018 14:45 RKDVC JO17-2 CHC JO17-1 110608 7-5
C 07-04-2018 13:00 Sint Michielsgestel JO17-1 Achilles Veen JO17-1 110955 3-3
C 07-04-2018 15:00 Emplina JO17-2 BVV/Timmermans Infra JO17-1 110385 5-0
C 07-04-2018 15:00 HRC'14 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 109462 0-2
C 31-03-2018 14:45 RKDVC JO17-2 Zwaluw VFC JO17-2 109457 3-5
C 24-03-2018 14:30 Emplina JO17-2 HRC'14 JO17-1 111142 3-2
C 24-03-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 Sint Michielsgestel JO17-1 110263 2-1
C 24-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 RKDVC JO17-2 109347 3-2
C 24-03-2018 15:00 Boxtel JO17-1 BMC JO17-1 109339 3-1
C 24-03-2018 11:45 Achilles Veen JO17-1 CHC JO17-1 110391 4-4
C 17-03-2018 13:00 CHC JO17-1 FC Engelen JO16-1 109025 0-0
C 10-03-2018 15:00 HRC'14 JO17-1 RKDVC JO17-2 108205 0-5
C 10-03-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Sint Michielsgestel JO17-1 108082 2-0
C 10-03-2018 11:15 Zwaluw VFC JO17-2 BMC JO17-1 109839 1-1
C 10-03-2018 13:00 FC Engelen JO16-1 Achilles Veen JO17-1 109228 0-0
C 10-03-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 Boxtel JO17-1 109183 0-7
C 10-03-2018 14:30 Emplina JO17-2 CHC JO17-1 108297 3-2
C 03-03-2018 15:00 Boxtel JO17-1 FC Engelen JO16-1 109430 0-0
C 24-02-2018 13:00 FC Engelen JO16-1 BVV/Timmermans Infra JO17-1 110646 0-0
C 17-02-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 CHC JO17-1 110182 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 13:00 S.C.I. JO17-1 ODC JO17-1 57523 1-3
C 16-12-2017 14:45 RKDVC JO17-2 Nieuwkuijk JO17-1 58097 1-0
C 09-12-2017 13:00 S.C.I. JO17-1 Taxandria JO17-1 55872 0-0
C 09-12-2017 13:00 GSBW JO17-1 WSC JO17-2 56734 2-2
C 09-12-2017 12:00 ODC JO17-1 Nieuwkuijk JO17-1 58627 0-0
C 09-12-2017 15:00 FC Tilburg JO17-1 Reusel Sport/CoTrans JO17-1 56762 2-2
C 09-12-2017 14:30 RWB JO17-1 ZIGO JO17-1 56224 5-3
C 02-12-2017 13:30 ZIGO JO17-1 FC Tilburg JO17-1 58511 1-9
C 02-12-2017 12:30 Taxandria JO17-1 RWB JO17-1 58647 9-1
C 02-12-2017 14:30 Nieuwkuijk JO17-1 S.C.I. JO17-1 56415 3-0
C 02-12-2017 13:30 Reusel Sport/CoTrans JO17-1 ODC JO17-1 55691 1-2
C 02-12-2017 13:45 WSC JO17-2 RKDVC JO17-2 56551 6-1
C 28-11-2017 19:30 GSBW JO17-1 Taxandria JO17-1 57099 0-2
C 25-11-2017 14:30 RWB JO17-1 FC Tilburg JO17-1 57694 2-2
C 25-11-2017 13:00 S.C.I. JO17-1 ZIGO JO17-1 57982 2-0
C 25-11-2017 12:00 ODC JO17-1 WSC JO17-2 57344 7-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boxtel JO17-1 10 9 0 1 27 45 9 36 0
2 BMC JO17-1 10 7 1 2 22 31 14 17 0
3 OJC ROSMALEN JO17-4 10 6 2 2 20 38 20 18 0
4 Emplina JO17-2 10 6 1 3 19 29 17 12 0
5 RKDVC JO17-2 10 6 0 4 18 32 22 10 0
6 Zwaluw VFC JO17-2 10 4 2 4 14 21 26 -5 0
7 BVV/Timmermans Infra JO17-1 10 4 0 6 12 18 42 -24 0
8 HRC'14 JO17-1 10 3 0 7 9 16 31 -15 0
9 CHC JO17-1 10 2 2 6 8 26 32 -6 0
10 Sint Michielsgestel JO17-1 10 2 1 7 7 23 32 -9 0
11 Achilles Veen JO17-1 10 0 3 7 3 18 52 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO17-1 9 8 1 0 25 38 12 26 0
2 FC Tilburg JO17-1 10 6 3 1 21 50 16 34 0
3 Taxandria JO17-1 9 6 0 3 18 32 19 13 0
4 Nieuwkuijk JO17-1 9 5 2 2 17 23 12 11 0
5 GSBW JO17-1 10 5 1 4 16 25 22 3 0
6 RWB JO17-1 10 4 3 3 15 21 34 -13 0
7 S.C.I. JO17-1 9 4 1 4 13 15 15 0 0
8 Reusel Sport/CoTrans JO17-1 10 4 1 5 13 24 27 -3 0
9 WSC JO17-2 10 2 1 7 7 23 41 -18 0
10 ZIGO JO17-1 10 1 1 8 4 21 48 -27 0
11 RKDVC JO17-2 10 1 0 9 3 12 38 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO17-1 3 3 0 0 9 10 1 9 0
2 DVS JO17-1 3 2 0 1 6 11 3 8 0
3 SV BLC JO17-1 3 1 0 2 3 3 10 -7 0
4 RKDVC JO17-2 3 0 0 3 0 4 14 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-05-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 05-06-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 12-06-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 19-06-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 26-06-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 03-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 10-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 17-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 24-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 31-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 07-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 14-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 21-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 28-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
ma 04-09-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 11-09-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 18-09-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 25-09-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 02-10-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 09-10-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 16-10-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 23-10-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 30-10-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 06-11-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 13-11-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 20-11-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 27-11-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 04-12-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 11-12-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 18-12-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 25-12-17 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 01-01-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 08-01-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 15-01-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 22-01-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 29-01-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 05-02-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 12-02-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 19-02-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 26-02-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 05-03-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 12-03-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 19-03-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 26-03-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 02-04-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 09-04-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 16-04-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 23-04-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 30-04-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 07-05-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 14-05-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 21-05-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 28-05-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 04-06-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 11-06-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 18-06-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
ma 25-06-18 19:45 - 21:00 2-B (k.gr.) 6 Team training gaat_door
woensdag 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-05-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 07-06-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 14-06-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 21-06-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 28-06-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 05-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 12-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 19-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 26-07-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 02-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 09-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 16-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 23-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 30-08-17 19:45 - 21:00 Team training gaat_door
wo 06-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 13-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 20-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 27-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 04-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 11-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 18-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 25-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 01-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 08-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 15-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 22-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 29-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 06-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 13-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 20-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 27-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 03-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 10-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 17-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 24-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 31-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 07-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 14-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 21-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 28-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 07-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 14-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 21-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 28-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 04-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 11-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 18-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 25-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 02-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 09-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 16-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 23-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 30-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 06-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 13-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 20-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door
wo 27-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 4-B 6 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven