0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

RKDVC JO17-3

Teamleden

Spelers
Lars van Luijpen Keeper      
Thijmen Coesmans        
Joost van Esdonk        
Max Hoogenboom        
Stef van den Hoven        
Matthijs Kamps        
Yigit Kocaaga        
Luc Koevoets        
Wouter van der Linden        
Noah Louer        
Husam Mohamed Mohamud        
Pim Schapendonk        
Furkan Tuncal        
Thijs van de Wiel        
 
Overige teamleden
Robert Louer Leider
Mitchel de Jager Leider/Trainer
Stefan van der Linden Team Manager

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 30-05-2018 19:45 RKDVC JO17-3 Taxandria JO17-3 S.J.W (Stefan) van derLinden 107841 2 - 2
C 26-05-2018 vervallen TSV Gudok JO17-4 RKDVC JO17-3 110576
C 19-05-2018 14:30 RKDVC JO17-3 ODC JO17-4 S.J.W (Stefan) van derLinden… (+1) 110640 2 - 4
C 16-05-2018 19:45 RKDVC JO17-3 Wilhelmina'26 JO17-2 S.J.W (Stefan) van derLinden 109069 1 - 1
C 09-05-2018 19:00 SV BLC JO17-2 RKDVC JO17-3 S.J.W (Stefan) van derLinden 110747 1 - 0
C 05-05-2018 14:30 RKDVC JO17-3 SC Elshout JO17-1 S.J.W (Stefan) van derLinden… (+1) 110490 3 - 1
C 14-04-2018 14:30 RKDVC JO17-3 OSC'45 JO17-1 S.J.W (Stefan) van derLinden… (+1) 109452 3 - 2
C 07-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 RKDVC JO17-3 J.H.M. (Jan) vanRos 108151 0 - 4
C 24-03-2018 14:30 RKDVC JO17-3 Hedel JO17-1 S.J.W (Stefan) van derLinden… (+1) 109121 0 - 3
C 10-03-2018 11:15 NOAD'32 JO17-1 RKDVC JO17-3 Konings, J. (Hans) 108933 0 - 2
C 24-02-2018 vervallen FC Engelen JO17-2 RKDVC JO17-3 109786
V 03-02-2018 12:30 Willem II JO17-1 RKDVC JO17-3
V 27-01-2018 12:45 RKDVC JO17-3 MVV '58 JO17-2 VERVALLEN
V 20-01-2018 12:45 RKDVC JO17-3 GSBW JO17-2 Frederique Visser (Scheidsrechter)
C 16-12-2017 13:00 RKDVC JO17-3 Zwaluw VFC JO17-3 Klerks, A.J. (Ad)… (+1) 55842 0 - 0
C 02-12-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 RKDVC JO17-3 Lensen, Wil 57446 3 - 2
C 25-11-2017 14:30 RKDVC JO17-3 Wilhelmina'26 JO17-1 Klerks, A.J. (Ad)… (+1) 56807 5 - 1
C 18-11-2017 12:45 Hedel JO17-1 RKDVC JO17-3 Olde Scholtenhuis, Patrick 55960 1 - 3
C 11-11-2017 14:30 RKDVC JO17-3 BMC JO17-2 Maas, Fabienne… (+1) 55419 1 - 2
C 04-11-2017 14:30 RKDVC JO17-3 Den Dungen JO17-2 Cate, Tim ten… (+1) 58223 3 - 1
C 28-10-2017 13:00 Essche Boys JO17-1 RKDVC JO17-3 Bekkers, Remi 58497 5 - 0
C 14-10-2017 14:30 RKDVC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-6 Beurden, Jasper van… (+1) 58797 3 - 4
C 07-10-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 RKDVC JO17-3 Overdijk, Remko van 57429 3 - 1
C 30-09-2017 15:15 DSC JO17-2 RKDVC JO17-3 Vaan, T. (Tom) de 58777 1 - 0
C 23-09-2017 14:30 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 Jasper van Beurden (Scheidsrechter) 58800 2 - 3
B 16-09-2017 14:30 RKDVC JO17-3 WSC JO17-3 Pijnenburg R (Scheidsrechter) 7489 2 - 3
B 09-09-2017 10:30 GDC JO17-1 RKDVC JO17-3 7094 1 - 5
B 02-09-2017 14:30 RKDVC JO17-3 DESK JO17-2 Klerks A (Scheidsrechter) 6756 3 - 2
V 31-05-2017 19:00 Baardwijk JO17-1 RKDVC JO17-3 Nwe
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 05-06-2018 19:00 Taxandria JO17-3 Wilhelmina'26 JO17-2 109202 1-1
C 02-06-2018 13:00 OSC'45 JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-2 109892 3-0
C 30-05-2018 19:15 SV BLC JO17-2 SC Elshout JO17-1 109607 2-1
C 30-05-2018 19:45 RKDVC JO17-3 Taxandria JO17-3 107841 2-2
C 26-05-2018 14:45 Taxandria JO17-3 SV BLC JO17-2 108098 4-3
C 26-05-2018 11:15 ODC JO17-4 Hedel JO17-1 108756 2-7
C 26-05-2018 11:15 NOAD'32 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8 110319 0-2
C 26-05-2018 14:30 SC Elshout JO17-1 OSC'45 JO17-1 110579 2-2
C 19-05-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 SC Elshout JO17-1 110443 5-2
C 19-05-2018 14:30 RKDVC JO17-3 ODC JO17-4 110640 2-4
C 19-05-2018 13:00 OSC'45 JO17-1 NOAD'32 JO17-1 110837 4-1
C 19-05-2018 13:15 Hedel JO17-1 Taxandria JO17-3 110228 5-1
C 16-05-2018 19:45 RKDVC JO17-3 Wilhelmina'26 JO17-2 109069 1-1
C 14-05-2018 19:30 OJC ROSMALEN JO17-8 OSC'45 JO17-1 110434 2-1
C 12-05-2018 13:00 SC Elshout JO17-1 NOAD'32 JO17-1 108246 1-3
C 12-05-2018 14:45 Taxandria JO17-3 OSC'45 JO17-1 109635 4-0
C 12-05-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 SV BLC JO17-2 110980 1-4
C 09-05-2018 19:00 SV BLC JO17-2 RKDVC JO17-3 110747 1-0
C 07-05-2018 19:00 OSC'45 JO17-1 SV BLC JO17-2 108435 7-1
C 05-05-2018 11:15 ODC JO17-4 NOAD'32 JO17-1 108557 1-3
C 05-05-2018 13:00 Hedel JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-2 108191 2-3
C 05-05-2018 14:30 RKDVC JO17-3 SC Elshout JO17-1 110490 3-1
C 28-04-2018 11:15 NOAD'32 JO17-1 Taxandria JO17-3 110110 1-3
C 21-04-2018 13:00 OSC'45 JO17-1 ODC JO17-4 109521 3-2
C 21-04-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO17-2 SC Elshout JO17-1 111054 3-2
C 21-04-2018 13:00 Hedel JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-8 110014 4-0
C 18-04-2018 19:30 Wilhelmina'26 JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 110723 3-0
C 14-04-2018 16:00 ODC JO17-4 OJC ROSMALEN JO17-8 110909 3-2
C 14-04-2018 14:30 RKDVC JO17-3 OSC'45 JO17-1 109452 3-2
C 14-04-2018 13:00 Hedel JO17-1 SV BLC JO17-2 108861 9-1
C 14-04-2018 11:15 NOAD'32 JO17-1 TSV Gudok JO17-4 110652 0-0
C 07-04-2018 12:45 SV BLC JO17-2 NOAD'32 JO17-1 110630 1-5
C 07-04-2018 13:00 OSC'45 JO17-1 Hedel JO17-1 107831 0-4
C 07-04-2018 14:30 SC Elshout JO17-1 Taxandria JO17-3 109603 1-2
C 07-04-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-8 RKDVC JO17-3 108151 0-4
C 07-04-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO17-2 ODC JO17-4 110206 3-2
C 04-04-2018 19:30 SC Elshout JO17-1 ODC JO17-4 108428 1-0
C 04-04-2018 20:15 TSV Gudok JO17-4 OSC'45 JO17-1 111119 0-0
C 31-03-2018 13:30 Hedel JO17-1 NOAD'32 JO17-1 108009 5-2
C 24-03-2018 11:15 NOAD'32 JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-2 108730 3-2
C 24-03-2018 16:15 ODC JO17-4 SV BLC JO17-2 109484 3-0
C 24-03-2018 14:45 Taxandria JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8 108244 5-3
C 24-03-2018 14:30 RKDVC JO17-3 Hedel JO17-1 109121 0-3
C 24-03-2018 14:30 SC Elshout JO17-1 TSV Gudok JO17-4 108751 0-0
C 17-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 TSV Gudok JO17-4 110112 0-0
C 17-03-2018 14:15 ODC JO17-4 FC Engelen JO17-2 110767 0-0
C 10-03-2018 15:00 FC Engelen JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 110298 0-0
C 10-03-2018 14:45 Taxandria JO17-3 ODC JO17-4 108951 1-0
C 10-03-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO17-2 SV BLC JO17-2 109611 3-2
C 10-03-2018 11:15 NOAD'32 JO17-1 RKDVC JO17-3 108933 0-2
C 10-03-2018 14:30 SC Elshout JO17-1 Hedel JO17-1 109566 2-5
C 03-03-2018 14:45 Taxandria JO17-3 FC Engelen JO17-2 110271 0-0
C 03-03-2018 12:45 SV BLC JO17-2 TSV Gudok JO17-4 110004 0-0
C 24-02-2018 15:00 FC Engelen JO17-2 RKDVC JO17-3 109786 0-0
C 24-02-2018 14:00 TSV Gudok JO17-4 Hedel JO17-1 109716 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-12-2017 19:30 BMC JO17-2 DSC JO17-2 58491 2-4
C 16-12-2017 12:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 56102 4-1
C 16-12-2017 13:00 RKDVC JO17-3 Zwaluw VFC JO17-3 55842 0-0
C 16-12-2017 14:45 Haarsteeg JO17-2 Essche Boys JO17-1 56218 0-0
C 09-12-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 BVV/Timmermans Infra JO17-1 58013 0-0
C 09-12-2017 14:30 Hedel JO17-1 Vlijmense Boys JO17-1 57538 0-0
C 09-12-2017 13:00 Haarsteeg JO17-2 Wilhelmina'26 JO17-1 56636 0-0
C 09-12-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Essche Boys JO17-1 58593 0-0
C 02-12-2017 10:15 Wilhelmina'26 JO17-1 Hedel JO17-1 55320 4-3
C 02-12-2017 13:00 Essche Boys JO17-1 BMC JO17-2 57663 0-0
C 02-12-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 RKDVC JO17-3 57446 3-2
C 02-12-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Den Dungen JO17-2 55437 3-3
C 02-12-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 57653 5-0
C 02-12-2017 15:15 DSC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-6 57519 4-2
C 25-11-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Essche Boys JO17-1 58746 3-3
C 25-11-2017 14:30 RKDVC JO17-3 Wilhelmina'26 JO17-1 56807 5-1
C 25-11-2017 14:45 Haarsteeg JO17-2 Hedel JO17-1 57258 0-0
C 25-11-2017 15:00 BMC JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3 56407 2-1
C 25-11-2017 16:45 OJC ROSMALEN JO17-6 BVV/Timmermans Infra JO17-1 58181 3-6
C 25-11-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 DSC JO17-2 58040 5-1
C 18-11-2017 12:30 Wilhelmina'26 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-6 56374 2-2
C 18-11-2017 12:45 Hedel JO17-1 RKDVC JO17-3 55960 1-3
C 18-11-2017 14:30 Essche Boys JO17-1 Den Dungen JO17-2 57758 2-5
C 18-11-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 DSC JO17-2 56677 1-4
C 18-11-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Vlijmense Boys JO17-1 56790 2-2
C 18-11-2017 15:00 BMC JO17-2 Haarsteeg JO17-2 56063 4-4
C 11-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Zwaluw VFC JO17-3 56691 3-0
C 11-11-2017 14:30 RKDVC JO17-3 BMC JO17-2 55419 1-2
C 11-11-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 58024 1-1
C 11-11-2017 14:45 Haarsteeg JO17-2 BVV/Timmermans Infra JO17-1 58462 1-4
C 11-11-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 Hedel JO17-1 58259 4-1
C 11-11-2017 15:15 DSC JO17-2 Essche Boys JO17-1 58103 3-2
C 04-11-2017 14:30 RKDVC JO17-3 Den Dungen JO17-2 58223 3-1
C 04-11-2017 13:00 Hedel JO17-1 DSC JO17-2 56189 2-2
C 04-11-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Vlijmense Boys JO17-1 57335 3-5
C 04-11-2017 15:00 BMC JO17-2 BVV/Timmermans Infra JO17-1 58240 3-6
C 04-11-2017 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 Zwaluw VFC JO17-3 56025 4-5
C 28-10-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 BMC JO17-2 57713 3-4
C 28-10-2017 13:00 Essche Boys JO17-1 RKDVC JO17-3 58497 5-0
C 28-10-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Hedel JO17-1 57973 2-2
C 28-10-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-6 58813 4-1
C 28-10-2017 15:15 DSC JO17-2 Haarsteeg JO17-2 55480 3-0
C 25-10-2017 19:00 Haarsteeg JO17-2 Vlijmense Boys JO17-1 58774 0-0
C 21-10-2017 12:00 Wilhelmina'26 JO17-1 Den Dungen JO17-2 55798 0-0
C 14-10-2017 12:00 Wilhelmina'26 JO17-1 Essche Boys JO17-1 56425 6-1
C 14-10-2017 12:30 Hedel JO17-1 BVV/Timmermans Infra JO17-1 56869 1-4
C 14-10-2017 14:30 RKDVC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-6 58797 3-4
C 14-10-2017 15:00 BMC JO17-2 Den Dungen JO17-2 55423 0-0
C 14-10-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 DSC JO17-2 58273 1-1
C 09-10-2017 19:00 OJC ROSMALEN JO17-6 BMC JO17-2 57631 4-5
C 07-10-2017 13:00 Essche Boys JO17-1 Hedel JO17-1 56995 5-1
C 07-10-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 RKDVC JO17-3 57429 3-1
C 07-10-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 Zwaluw VFC JO17-3 56686 6-0
C 07-10-2017 15:15 DSC JO17-2 Wilhelmina'26 JO17-1 56036 2-3
C 07-10-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 Haarsteeg JO17-2 56049 5-0
C 30-09-2017 15:15 DSC JO17-2 RKDVC JO17-3 58777 1-0
C 30-09-2017 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Essche Boys JO17-1 58300 1-1
C 30-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-6 56085 6-1
C 30-09-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO17-1 Vlijmense Boys JO17-1 57036 3-2
C 30-09-2017 12:45 Hedel JO17-1 BMC JO17-2 56507 3-6
C 23-09-2017 14:30 Vlijmense Boys JO17-1 DSC JO17-2 56969 5-3
C 23-09-2017 14:30 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 58800 2-3
C 23-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-6 Hedel JO17-1 56750 0-2
C 23-09-2017 15:00 Den Dungen JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3 56153 1-1
C 23-09-2017 15:00 BMC JO17-2 Wilhelmina'26 JO17-1 58333 9-0
C 23-09-2017 13:00 Essche Boys JO17-1 BVV/Timmermans Infra JO17-1 58011 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hedel JO17-1 9 8 0 1 24 44 11 33 0
2 Taxandria JO17-3 9 6 2 1 20 23 16 7 0
3 Wilhelmina'26 JO17-2 9 5 2 2 17 19 16 3 0
4 RKDVC JO17-3 9 4 2 3 14 17 14 3 0
5 OSC'45 JO17-1 9 4 1 4 13 22 19 3 0
6 NOAD'32 JO17-1 9 4 0 5 12 18 21 -3 0
7 ODC JO17-4 9 3 0 6 9 17 22 -5 0
8 OJC ROSMALEN JO17-8 9 3 0 6 9 15 26 -11 0
9 SV BLC JO17-2 9 3 0 6 9 15 33 -18 0
10 SC Elshout JO17-1 9 1 1 7 4 13 25 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO17-3 3 3 0 0 9 18 4 14 0
2 RKDVC JO17-3 3 2 0 1 6 10 6 4 0
3 GDC JO17-1 3 0 1 2 1 6 15 -9 0
4 DESK JO17-2 3 0 1 2 1 5 14 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BVV/Timmermans Infra JO17-1 10 8 0 2 24 37 22 15 0
2 BMC JO17-2 10 6 2 2 20 37 26 11 0
3 DSC JO17-2 11 6 2 3 20 28 23 5 0
4 Den Dungen JO17-2 10 5 4 1 19 28 12 16 0
5 Vlijmense Boys JO17-1 9 3 4 2 13 27 23 4 0
6 Wilhelmina'26 JO17-1 10 3 3 4 12 22 32 -10 0
7 Zwaluw VFC JO17-3 11 2 6 3 12 18 22 -4 0
8 Essche Boys JO17-1 8 3 2 3 11 24 19 5 0
9 RKDVC JO17-3 11 3 1 7 10 20 24 -4 0
10 Haarsteeg JO17-2 7 2 1 4 7 14 24 -10 0
11 OJC ROSMALEN JO17-6 10 2 1 7 7 23 37 -14 0
12 Hedel JO17-1 9 1 2 6 5 16 30 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 17-07-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 Team training RKDVC JO17-3
ma 24-07-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 Team training RKDVC JO17-3
ma 31-07-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 Team training RKDVC JO17-3
ma 07-08-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 Team training RKDVC JO17-3
ma 14-08-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 Team training RKDVC JO17-3
ma 21-08-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 Team training RKDVC JO17-3
ma 28-08-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 Team training RKDVC JO17-3
ma 04-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 11-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 18-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 25-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 02-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 09-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 16-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 23-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 30-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 06-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 13-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 20-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 27-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 04-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 11-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 18-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 25-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 01-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 08-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 15-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 22-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 29-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 05-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 12-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 19-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 26-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 05-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 12-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 19-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 26-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 02-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 09-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 16-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 23-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 30-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 07-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 14-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 21-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 28-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 04-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 11-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 18-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
ma 25-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 2 7 Team training RKDVC JO17-3
woensdag 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 12-07-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO17-3
wo 19-07-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO17-3
wo 26-07-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO17-3
wo 02-08-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO17-3
wo 09-08-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO17-3
wo 16-08-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO17-3
wo 23-08-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO17-3
wo 30-08-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) Team training RKDVC JO17-3
wo 06-09-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 13-09-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 20-09-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 27-09-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 04-10-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 11-10-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 18-10-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 25-10-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 01-11-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 08-11-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 15-11-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 22-11-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 29-11-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 06-12-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 13-12-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 20-12-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 27-12-17 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 03-01-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 10-01-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 17-01-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 24-01-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 31-01-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 07-02-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 14-02-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 21-02-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 28-02-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 07-03-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 14-03-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 21-03-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 28-03-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 04-04-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 11-04-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 18-04-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 25-04-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 02-05-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 09-05-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 16-05-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 23-05-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 30-05-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 06-06-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 13-06-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 20-06-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3
wo 27-06-18 19:45 - 21:00 1-A (k.gr.) 7 Team training RKDVC JO17-3

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven