0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

RKDVC JO17-4

Teamleden

Spelers
Daan Groot Keeper      
Mike Bakker        
Wouter Broeren        
Luuk Coolen        
Mika Van Geffen        
Lars Houtriet        
Pieter Jansen        
Koen van Kuik        
Bart van Mensfoort        
Stan de Peffer        
Stan Schapendonk        
Hoeman Sezavar Shooshtari        
Mark Verschuren        
Bram van Vugt        
 
Overige teamleden
Anton van Mensfoort Leider
Paul van Vugt Trainer
Mark Bakker Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 24-02-2018 14:30 RKDVC JO17-4 SV BLC JO17-3 Bas Verhoeven (Scheidsrechter) 108378 Sportpark aan de Duinweg 1 (k.gr.) 8 14 13:30
C 03-03-2018 14:30 Baardwijk JO17-2 RKDVC JO17-4 110590 Sportpark Olympia - - 13:20
C 10-03-2018 14:30 RKDVC JO17-4 RWB JO17-2 108508 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
C 17-03-2018 11:45 WSC JO17-4 RKDVC JO17-4 109728 Sportpark Eikendonk - - 10:35
C 24-03-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 RKDVC JO17-4 109747 Sportpark De Gaard - - 09:30
C 07-04-2018 14:30 RKDVC JO17-4 DESK JO17-3 108375 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
C 14-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 RKDVC JO17-4 108199 Sportpark De Groote Wielen - - 11:40
C 21-04-2018 14:30 RKDVC JO17-4 TSV Gudok JO17-6 110592 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
C 12-05-2018 14:00 FC Drunen JO17-1 RKDVC JO17-4 110435 Sportpark Duinzicht - - 12:55
C 19-05-2018 16:00 ODC JO17-3 RKDVC JO17-4 108503 Sportpark Wagenaars - - 14:35
C 26-05-2018 14:30 RKDVC JO17-4 FC Tilburg JO17-3 109256 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-02-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 FC Drunen JO17-1
C 24-02-2018 14:30 RWB JO17-2 Baardwijk JO17-2
C 24-02-2018 14:30 RKDVC JO17-4 SV BLC JO17-3
C 24-02-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 TSV Gudok JO17-6
C 24-02-2018 14:45 DESK JO17-3 FC Tilburg JO17-3
C 24-02-2018 14:15 ODC JO17-3 WSC JO17-4
C 03-03-2018 14:30 TSV Gudok JO17-6 DESK JO17-3
C 03-03-2018 14:30 Baardwijk JO17-2 RKDVC JO17-4
C 03-03-2018 14:00 FC Drunen JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7
C 03-03-2018 12:45 SV BLC JO17-3 ODC JO17-3
C 03-03-2018 15:00 FC Tilburg JO17-3 NEO'25 JO17-1
C 03-03-2018 12:30 WSC JO17-4 RWB JO17-2
C 10-03-2018 16:00 ODC JO17-3 Baardwijk JO17-2
C 10-03-2018 14:45 DESK JO17-3 WSC JO17-4
C 10-03-2018 14:30 TSV Gudok JO17-6 FC Drunen JO17-1
C 10-03-2018 14:30 RKDVC JO17-4 RWB JO17-2
C 10-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 FC Tilburg JO17-3
C 10-03-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 SV BLC JO17-3
C 17-03-2018 14:30 Baardwijk JO17-2 NEO'25 JO17-1
C 17-03-2018 14:30 RWB JO17-2 ODC JO17-3
C 17-03-2018 14:00 FC Drunen JO17-1 DESK JO17-3
C 17-03-2018 12:45 SV BLC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7
C 17-03-2018 12:30 FC Tilburg JO17-3 TSV Gudok JO17-6
C 17-03-2018 11:45 WSC JO17-4 RKDVC JO17-4
C 24-03-2018 10:45 TSV Gudok JO17-6 WSC JO17-4
C 24-03-2018 10:45 NEO'25 JO17-1 RKDVC JO17-4
C 24-03-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 ODC JO17-3
C 24-03-2018 14:00 FC Drunen JO17-1 Baardwijk JO17-2
C 24-03-2018 14:45 DESK JO17-3 RWB JO17-2
C 24-03-2018 14:45 FC Tilburg JO17-3 SV BLC JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 20-01-2018 14:15 ODC JO17-5 WSC JO17-4 58194 4-11
C 16-12-2017 14:30 SC 't Zand JO17-6 SVSSS JO17-3 55895 0-0
C 16-12-2017 12:30 TSV Gudok JO17-7 Sarto JO17-7 90145 6-2
C 16-12-2017 13:00 Olympia'60 JO17-2 WSC JO17-4 95922 2-5
C 16-12-2017 14:15 ODC JO17-5 Nemelaer JO17-2 57133 1-7
C 16-12-2017 15:00 FC Tilburg JO17-4 Audacia JO17-2 57595 5-3
C 09-12-2017 13:00 SVSSS JO17-3 TSV Gudok JO17-7 90147 5-1
C 09-12-2017 11:50 Olympia'60 JO17-2 Were Di JO17-2 95932 3-5
C 09-12-2017 14:30 SC 't Zand JO17-6 WSC JO17-4 58742 3-4
C 09-12-2017 14:30 RKDVC JO17-4 Sarto JO17-7 58264 0-0
C 02-12-2017 13:25 WSC JO17-4 SVSSS JO17-3 56165 2-1
C 02-12-2017 14:00 TSV Gudok JO17-7 FC Tilburg JO17-4 90146 3-4
C 02-12-2017 14:30 Nemelaer JO17-2 SC 't Zand JO17-6 57156 3-2
C 02-12-2017 14:30 Audacia JO17-2 ODC JO17-5 56619 10-2
C 02-12-2017 16:15 Sarto JO17-7 Olympia'60 JO17-2 95931 7-6
C 02-12-2017 15:00 Were Di JO17-2 RKDVC JO17-4 56132 1-3
C 25-11-2017 12:45 Olympia'60 JO17-2 Nemelaer JO17-2 95930 0-9
C 25-11-2017 14:30 RKDVC JO17-4 Audacia JO17-2 57967 7-1
C 25-11-2017 15:00 FC Tilburg JO17-4 Were Di JO17-2 56344 5-0
C 18-11-2017 12:30 Olympia'60 JO17-2 SC 't Zand JO17-6 95929 3-3
C 18-11-2017 13:35 WSC JO17-4 RKDVC JO17-4 58684 3-2
C 18-11-2017 13:00 SVSSS JO17-3 ODC JO17-5 57025 5-3
C 18-11-2017 14:30 Nemelaer JO17-2 TSV Gudok JO17-7 90144 6-5
C 18-11-2017 14:30 Sarto JO17-7 FC Tilburg JO17-4 57065 2-6
C 18-11-2017 14:30 Audacia JO17-2 Were Di JO17-2 56087 2-2
C 11-11-2017 14:00 TSV Gudok JO17-7 WSC JO17-4 90143 2-3
C 11-11-2017 14:15 ODC JO17-5 Olympia'60 JO17-2 95928 3-2
C 11-11-2017 14:30 RKDVC JO17-4 Nemelaer JO17-2 58711 3-0
C 11-11-2017 14:30 SC 't Zand JO17-6 Audacia JO17-2 57704 3-8
C 11-11-2017 14:30 Were Di JO17-2 Sarto JO17-7 58346 7-3
C 11-11-2017 14:45 FC Tilburg JO17-4 SVSSS JO17-3 58005 1-1
C 04-11-2017 14:30 SC 't Zand JO17-6 Sarto JO17-7 56523 2-4
C 04-11-2017 14:30 RKDVC JO17-4 TSV Gudok JO17-7 90142 5-3
C 04-11-2017 14:30 ODC JO17-5 FC Tilburg JO17-4 55407 1-5
C 04-11-2017 13:00 SVSSS JO17-3 Were Di JO17-2 56272 3-0
C 04-11-2017 13:00 Olympia'60 JO17-2 Audacia JO17-2 95927 1-10
C 04-11-2017 12:30 WSC JO17-4 Nemelaer JO17-2 57574 5-2
C 28-10-2017 16:30 Sarto JO17-7 ODC JO17-5 56955 3-2
C 28-10-2017 15:00 Were Di JO17-2 SC 't Zand JO17-6 56188 7-5
C 28-10-2017 15:00 FC Tilburg JO17-4 RKDVC JO17-4 56045 3-1
C 28-10-2017 14:30 Audacia JO17-2 WSC JO17-4 56112 0-1
C 28-10-2017 14:00 TSV Gudok JO17-7 Olympia'60 JO17-2 95926 3-0
C 28-10-2017 14:35 Nemelaer JO17-2 SVSSS JO17-3 55524 0-1
C 23-10-2017 19:00 Olympia'60 JO17-2 FC Tilburg JO17-4 95925 1-4
C 21-10-2017 13:00 SVSSS JO17-3 Olympia'60 JO17-2 95923 2-7
C 21-10-2017 13:30 ODC JO17-5 RKDVC JO17-4 55974 0-5
C 14-10-2017 12:00 WSC JO17-4 Sarto JO17-7 58541 2-2
C 14-10-2017 13:00 SVSSS JO17-3 Audacia JO17-2 57911 2-2
C 14-10-2017 13:30 ZIGO JO17-4 FC Tilburg JO17-4 56556 0-0
C 14-10-2017 14:30 SC 't Zand JO17-6 TSV Gudok JO17-7 90140 0-3
C 14-10-2017 14:30 Nemelaer JO17-2 Were Di JO17-2 58785 3-5
C 07-10-2017 14:45 Sarto JO17-7 SVSSS JO17-3 58445 1-4
C 07-10-2017 13:00 Jong Brabant JO17-4 ODC JO17-5 57206 0-0
C 07-10-2017 14:30 Audacia JO17-2 Nemelaer JO17-2 56199 0-2
C 07-10-2017 14:30 RKDVC JO17-4 ZIGO JO17-4 58431 0-0
C 07-10-2017 15:00 FC Tilburg JO17-4 SC 't Zand JO17-6 57029 6-0
C 07-10-2017 15:30 Were Di JO17-2 WSC JO17-4 55897 0-2
C 07-10-2017 14:15 TSV Gudok JO17-7 ODC JO17-5 90139 0-0
C 07-10-2017 14:30 RKDVC JO17-4 Olympia'60 JO17-2 95924 6-1
C 30-09-2017 11:45 WSC JO17-4 FC Tilburg JO17-4 57469 0-2
C 30-09-2017 12:45 SVSSS JO17-3 ZIGO JO17-4 55778 0-0
C 30-09-2017 14:30 Audacia JO17-2 Jong Brabant JO17-4 58460 0-0
C 30-09-2017 14:30 SC 't Zand JO17-6 RKDVC JO17-4 58157 0-5
C 30-09-2017 14:30 Nemelaer JO17-2 Sarto JO17-7 56584 2-3
C 30-09-2017 15:00 Were Di JO17-2 ODC JO17-5 58796 6-1
C 30-09-2017 14:30 Audacia JO17-2 TSV Gudok JO17-7 90138 5-4
C 23-09-2017 14:45 Sarto JO17-7 Audacia JO17-2 55609 2-6
C 23-09-2017 13:30 ZIGO JO17-4 WSC JO17-4 56462 0-0
C 23-09-2017 14:15 ODC JO17-5 SC 't Zand JO17-6 57939 2-1
C 23-09-2017 14:30 RKDVC JO17-4 SVSSS JO17-3 56663 4-0
C 23-09-2017 15:00 FC Tilburg JO17-4 Nemelaer JO17-2 55906 6-1
C 23-09-2017 14:00 TSV Gudok JO17-7 Were Di JO17-2 90137 3-6
C 23-09-2017 13:00 Jong Brabant JO17-4 Were Di JO17-2 58694 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg JO17-4 11 10 1 0 31 47 13 34 0
2 WSC JO17-4 11 9 1 1 28 38 20 18 0
3 RKDVC JO17-4 10 8 0 2 24 41 12 29 0
4 Were Di JO17-2 11 6 1 4 19 39 33 6 0
5 SVSSS JO17-3 10 5 2 3 17 24 21 3 0
6 Audacia JO17-2 11 5 2 4 17 47 31 16 0
7 Nemelaer JO17-2 11 5 0 6 15 35 31 4 0
8 Sarto JO17-7 10 4 1 5 13 29 43 -14 0
9 TSV Gudok JO17-7 10 3 0 7 9 33 36 -3 0
10 ODC JO17-5 10 2 0 8 6 19 55 -36 0
11 Olympia'60 JO17-2 11 1 1 9 4 26 57 -31 0
12 SC 't Zand JO17-6 10 0 1 9 1 19 45 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg JO17-4 11 10 1 0 31 47 13 34 0
2 WSC JO17-4 11 9 1 1 28 38 20 18 0
3 RKDVC JO17-4 10 8 0 2 24 41 12 29 0
4 Were Di JO17-2 11 6 1 4 19 39 33 6 0
5 SVSSS JO17-3 10 5 2 3 17 24 21 3 0
6 Audacia JO17-2 11 5 2 4 17 47 31 16 0
7 Nemelaer JO17-2 11 5 0 6 15 35 31 4 0
8 Sarto JO17-7 10 4 1 5 13 29 43 -14 0
9 TSV Gudok JO17-7 10 3 0 7 9 33 36 -3 0
10 ODC JO17-5 10 2 0 8 6 19 55 -36 0
11 Olympia'60 JO17-2 11 1 1 9 4 26 57 -31 0
12 SC 't Zand JO17-6 10 0 1 9 1 19 45 -26 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 12-06-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
ma 19-06-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
ma 26-06-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
ma 03-07-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
ma 10-07-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
ma 17-07-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
ma 24-07-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
ma 31-07-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
ma 07-08-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
ma 14-08-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
ma 21-08-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
ma 28-08-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
ma 04-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 11-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 18-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 25-09-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 02-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 09-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 16-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 23-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 30-10-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 06-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 13-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 20-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 27-11-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 04-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 11-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 18-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 25-12-17 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 01-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 08-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 15-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 22-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 29-01-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 05-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 12-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 19-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 26-02-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 05-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 12-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 19-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 26-03-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 02-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 09-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 16-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 23-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 30-04-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 07-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 14-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 21-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 28-05-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 04-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 11-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 18-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
ma 25-06-18 19:45 - 21:00 Trainingsveld 1 8 Team training RKDVC JO17-4
woensdag 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 14-06-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
wo 21-06-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
wo 28-06-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
wo 05-07-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
wo 12-07-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
wo 19-07-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
wo 26-07-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
wo 02-08-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
wo 09-08-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
wo 16-08-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
wo 23-08-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
wo 30-08-17 19:45 - 21:00 Team training RKDVC JO17-4
wo 06-09-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 13-09-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 20-09-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 27-09-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 04-10-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 11-10-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 18-10-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 25-10-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 01-11-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 08-11-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 15-11-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 22-11-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 29-11-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 06-12-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 13-12-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 20-12-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 27-12-17 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 03-01-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 10-01-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 17-01-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 24-01-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 31-01-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 07-02-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 14-02-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 21-02-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 28-02-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 07-03-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 14-03-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 21-03-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 28-03-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 04-04-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 11-04-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 18-04-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 25-04-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 02-05-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 09-05-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 16-05-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 23-05-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 30-05-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 06-06-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 13-06-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 20-06-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4
wo 27-06-18 19:45 - 21:00 1-B (k.gr.) 8 Team training RKDVC JO17-4

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven