0240 Onder 15 competitie (district A-cat)

RKDVC JO15-1

Teamleden

Spelers
Mats van Bokhoven        
Brian van den Boogaard        
Kyan Cordes        
Guus van Geffen        
Finn van Loon        
Duuk van der Mee        
Nick Pelle        
Colin Smits        
Robin Smits        
Ian Storchart        
Tijn van den Velden        
Gok Deniz Yazici        
Berkay Zengin        
 
Overige teamleden
Edwin Cordes Leider
Erik Smits Leider
Stijn Brokx Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 29-05-2018 19:00 Dongen JO15-1 Sarto JO15-1 59033 7-1
C 26-05-2018 13:45 Unitas'30 JO15-1 Emplina JO15-1 58982 7-2
C 26-05-2018 13:15 Roosendaal JO15-1 SC 't Zand JO15-1 58980 3-3
C 26-05-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 MOC'17 JO15-1 58972 0-4
C 26-05-2018 13:45 RKDVC JO15-1 Oranje Wit JO15-1 59019 1-0
C 26-05-2018 12:30 TSC JO15-1 RBC JO15-1 58988 4-0
C 19-05-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 Roosendaal JO15-1 58963 3-2
C 19-05-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 59041 9-1
C 19-05-2018 12:45 Emplina JO15-1 RKDVC JO15-1 59005 0-2
C 19-05-2018 13:15 Sarto JO15-1 TSC JO15-1 59032 2-4
C 19-05-2018 13:00 RBC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 59017 2-2
C 19-05-2018 10:30 Oranje Wit JO15-1 Dongen JO15-1 59056 0-0
C 12-05-2018 12:30 RBC JO15-1 Sarto JO15-1 58960 2-3
C 12-05-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 Oranje Wit JO15-1 59029 4-0
C 12-05-2018 12:00 Dongen JO15-1 Emplina JO15-1 59055 3-1
C 12-05-2018 12:15 Unitas'30 JO15-1 TSC JO15-1 58968 3-0
C 12-05-2018 12:45 RKDVC JO15-1 SC 't Zand JO15-1 58993 1-0
C 10-05-2018 12:45 Emplina JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 58965 4-0
C 10-05-2018 12:30 RBC JO15-1 RKDVC JO15-1 58964 2-1
C 07-05-2018 19:00 Emplina JO15-1 Sarto JO15-1 59014 4-1
C 05-05-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 SC 't Zand JO15-1 59065 2-2
C 05-05-2018 10:30 Oranje Wit JO15-1 TSC JO15-1 59036 1-3
C 05-05-2018 14:00 Unitas'30 JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 59069 3-0
C 05-05-2018 14:30 RBC JO15-1 Roosendaal JO15-1 59007 0-5
C 05-05-2018 12:45 RKDVC JO15-1 Dongen JO15-1 59028 1-0
C 28-04-2018 14:00 Unitas'30 JO15-1 Dongen JO15-1 58957 0-3
C 28-04-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 TSC JO15-1 59070 1-0
C 28-04-2018 10:30 Oranje Wit JO15-1 Roosendaal JO15-1 59039 3-3
C 25-04-2018 19:30 Oirschot Vooruit JO15-1 RKDVC JO15-1 59011 1-4
C 21-04-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Dongen JO15-1 59015 0-4
C 21-04-2018 12:45 Emplina JO15-1 MOC'17 JO15-1 59054 3-0
C 21-04-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 Unitas'30 JO15-1 59082 4-2
C 21-04-2018 13:15 Sarto JO15-1 Roosendaal JO15-1 58983 1-2
C 21-04-2018 10:30 Oranje Wit JO15-1 RBC JO15-1 59062 2-1
C 21-04-2018 12:30 TSC JO15-1 RKDVC JO15-1 59075 1-0
C 14-04-2018 12:00 Dongen JO15-1 Roosendaal JO15-1 58998 1-1
C 14-04-2018 12:45 Emplina JO15-1 Oranje Wit JO15-1 58989 2-0
C 14-04-2018 12:45 RKDVC JO15-1 Sarto JO15-1 58996 3-2
C 14-04-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 TSC JO15-1 58955 1-4
C 14-04-2018 14:00 Unitas'30 JO15-1 MOC'17 JO15-1 58986 1-1
C 14-04-2018 14:30 RBC JO15-1 SC 't Zand JO15-1 58978 0-2
C 10-04-2018 19:00 SC 't Zand JO15-1 Sarto JO15-1 59047 4-0
C 07-04-2018 10:30 Oranje Wit JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 58997 5-0
C 07-04-2018 11:15 MOC'17 JO15-1 RBC JO15-1 59035 1-2
C 07-04-2018 12:30 TSC JO15-1 Dongen JO15-1 59081 2-3
C 07-04-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 Emplina JO15-1 59022 2-0
C 07-04-2018 13:15 Sarto JO15-1 Unitas'30 JO15-1 59004 3-1
C 07-04-2018 13:15 Roosendaal JO15-1 RKDVC JO15-1 59042 4-1
C 31-03-2018 11:45 Roosendaal JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 59045 4-0
C 24-03-2018 13:15 Roosendaal JO15-1 TSC JO15-1 58991 3-1
C 24-03-2018 12:00 Dongen JO15-1 SC 't Zand JO15-1 59066 2-3
C 24-03-2018 12:45 RKDVC JO15-1 MOC'17 JO15-1 58967 3-0
C 24-03-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Sarto JO15-1 58984 0-9
C 24-03-2018 13:30 Unitas'30 JO15-1 Oranje Wit JO15-1 59044 2-1
C 24-03-2018 14:30 RBC JO15-1 Emplina JO15-1 59043 0-0
C 10-03-2018 12:00 Dongen JO15-1 MOC'17 JO15-1 59050 3-1
C 10-03-2018 12:30 TSC JO15-1 SC 't Zand JO15-1 59024 2-2
C 10-03-2018 12:45 RKDVC JO15-1 Unitas'30 JO15-1 59063 1-3
C 10-03-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 RBC JO15-1 59071 0-5
C 10-03-2018 13:15 Roosendaal JO15-1 Emplina JO15-1 58956 4-0
C 10-03-2018 13:15 Sarto JO15-1 Oranje Wit JO15-1 58994 3-1
C 24-02-2018 12:00 Dongen JO15-1 RBC JO15-1 59023 0-2
C 24-02-2018 12:30 TSC JO15-1 Emplina JO15-1 59083 1-2
C 24-02-2018 12:45 SC 't Zand JO15-1 Oranje Wit JO15-1 58959 6-1
C 24-02-2018 13:15 Roosendaal JO15-1 Unitas'30 JO15-1 58966 2-0
C 24-02-2018 13:15 Sarto JO15-1 MOC'17 JO15-1 59051 1-2
C 16-12-2017 12:45 Emplina JO15-1 Unitas'30 JO15-1 59048 6-2
C 09-12-2017 11:00 Oranje Wit JO15-1 RKDVC JO15-1 59067 1-1
C 09-12-2017 11:15 MOC'17 JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 58970 8-1
C 09-12-2017 09:45 Sarto JO15-1 Dongen JO15-1 59008 0-0
C 09-12-2017 12:45 SC 't Zand JO15-1 Roosendaal JO15-1 59076 1-0
C 09-12-2017 14:30 RBC JO15-1 TSC JO15-1 58987 1-0
C 02-12-2017 12:00 Dongen JO15-1 Oranje Wit JO15-1 59003 2-2
C 02-12-2017 14:00 Unitas'30 JO15-1 RBC JO15-1 58990 1-3
C 02-12-2017 13:15 Roosendaal JO15-1 MOC'17 JO15-1 59038 4-1
C 02-12-2017 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 SC 't Zand JO15-1 59046 0-4
C 02-12-2017 12:45 RKDVC JO15-1 Emplina JO15-1 58969 0-2
C 02-12-2017 12:30 TSC JO15-1 Sarto JO15-1 59037 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal JO15-1 22 14 4 4 46 54 24 30 0
2 SC 't Zand JO15-1 22 12 5 5 41 63 34 29 0
3 Dongen JO15-1 22 12 4 6 40 48 33 15 0
4 Unitas'30 JO15-1 22 12 3 7 39 59 38 21 0
5 Emplina JO15-1 22 12 3 7 39 48 36 12 0
6 RBC JO15-1 22 9 4 9 31 33 35 -2 0
7 MOC'17 JO15-1 22 8 5 9 29 42 38 4 0
8 Sarto JO15-1 22 8 3 11 27 44 44 0 0
9 RKDVC JO15-1 22 8 3 11 27 26 34 -8 0
10 Oranje Wit JO15-1 22 7 5 10 26 35 41 -6 0
11 TSC JO15-1 22 7 5 10 26 40 47 -7 0
12 Oirschot Vooruit JO15-1 22 0 2 20 2 9 97 -88 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO15-1 3 3 0 0 9 10 5 5 0
2 RKDVC JO15-1 3 1 1 1 4 9 6 3 0
3 OJC ROSMALEN JO15-2 3 0 2 1 2 5 7 -2 0
4 RWB JO15-1 3 0 1 2 1 3 9 -6 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-07-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 18-07-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 25-07-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 01-08-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 08-08-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 15-08-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 22-08-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 29-08-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 05-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 12-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 19-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 26-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 03-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 10-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 17-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 24-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 31-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 07-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 14-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 21-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 28-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 05-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 12-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 19-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 26-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 02-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 09-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 16-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 23-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 30-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 06-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 13-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 20-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 27-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 06-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 13-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 20-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 27-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 03-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 10-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 17-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 24-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 01-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 08-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 15-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 22-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 29-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 05-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 12-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 19-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
di 26-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
do 20-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
do 27-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
do 03-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
do 10-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
do 17-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
do 24-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
do 31-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
do 07-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 14-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 21-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 28-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 05-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 12-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 19-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 26-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 02-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 09-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 16-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 23-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 30-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 07-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 14-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 21-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 28-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 04-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 11-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 18-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 25-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 01-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 08-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 15-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 22-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 01-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 08-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 15-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 22-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 29-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 05-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 12-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 19-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 26-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 03-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 10-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 17-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 24-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 31-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 07-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 14-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 21-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door
do 28-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 9 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven