0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

RKDVC JO15-2

Teamleden

Spelers
Dennis Otte Keeper      
Jamiro Blikslager        
Bjorn Dumont        
Thijmen van Gelder        
Jord Kemmeren        
Jordy van Kempen        
Rens Kouwenberg        
Luuk Lambrechts        
Anas Mohamed Mohamud        
Thomas van de Pol        
Dominic Smith        
Tunahan Tosun        
Tycho van der Velden        
Daan Wagenmakers        
 
Overige teamleden
Peter van de Pol Leider
Rick Hansen Ass. scheids.
Joost de Gouw Leider/Trainer
Stan Klijn Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Taxandria JO15-1 102044 5-1
C 02-06-2018 11:00 ODC JO15-1 BMC JO15-1 104300 1-5
C 02-06-2018 11:00 SV BLC JO15-1 Den Dungen JO15-1 104137 1-4
C 02-06-2018 13:00 FC Engelen JO15-1 RKDVC JO15-2 103771 3-0
C 26-05-2018 13:00 Wilhelmina JO15-1 SV BLC JO15-1 104888 3-0
C 26-05-2018 13:00 BMC JO15-1 Taxandria JO15-1 104681 2-3
C 26-05-2018 13:00 RKDVC JO15-2 DSC JO15-1 101603 3-1
C 26-05-2018 14:00 ODC JO15-1 Haarsteeg JO15-1 102398 2-2
C 26-05-2018 13:00 Den Dungen JO15-1 FC Engelen JO15-1 104481 2-1
C 26-05-2018 13:00 Helvoirt JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 104817 0-2
C 23-05-2018 19:00 Haarsteeg JO15-1 RKDVC JO15-2 104052 2-2
C 19-05-2018 11:00 SV BLC JO15-1 Helvoirt JO15-1 102243 2-3
C 19-05-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Wilhelmina JO15-1 104499 7-1
C 19-05-2018 12:45 Taxandria JO15-1 Den Dungen JO15-1 104343 8-5
C 19-05-2018 13:00 DSC JO15-1 BMC JO15-1 101495 0-3
C 19-05-2018 13:00 FC Engelen JO15-1 ODC JO15-1 104260 1-6
C 17-05-2018 19:00 Helvoirt JO15-1 Wilhelmina JO15-1 142895 4-3
C 12-05-2018 13:00 FC Engelen JO15-1 Taxandria JO15-1 103801 4-4
C 12-05-2018 13:00 BMC JO15-1 Haarsteeg JO15-1 104518 2-1
C 12-05-2018 11:00 SV BLC JO15-1 DSC JO15-1 105195 4-1
C 12-05-2018 13:00 RKDVC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-2 105333 0-5
C 12-05-2018 14:00 ODC JO15-1 Den Dungen JO15-1 103498 4-6
C 12-05-2018 13:00 Helvoirt JO15-1 Wilhelmina JO15-1 104896 0-0
C 05-05-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 Taxandria JO15-1 104491 7-3
C 05-05-2018 12:15 ODC JO15-1 Wilhelmina JO15-1 102691 5-5
C 05-05-2018 13:00 FC Engelen JO15-1 Helvoirt JO15-1 103036 7-1
C 05-05-2018 13:00 RKDVC JO15-2 BMC JO15-1 104035 1-0
C 05-05-2018 11:00 SV BLC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 102490 0-4
C 05-05-2018 13:00 DSC JO15-1 Den Dungen JO15-1 103591 1-10
C 28-04-2018 12:45 Taxandria JO15-1 SV BLC JO15-1 103432 4-1
C 21-04-2018 13:00 DSC JO15-1 FC Engelen JO15-1 103307 2-2
C 21-04-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 SV BLC JO15-1 103044 9-2
C 21-04-2018 13:00 Den Dungen JO15-1 RKDVC JO15-2 104282 4-2
C 21-04-2018 13:00 Wilhelmina JO15-1 BMC JO15-1 104188 1-5
C 21-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 ODC JO15-1 101574 5-0
C 21-04-2018 12:45 Taxandria JO15-1 Helvoirt JO15-1 101973 6-0
C 14-04-2018 14:00 ODC JO15-1 SV BLC JO15-1 103678 3-1
C 14-04-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 DSC JO15-1 104356 4-0
C 14-04-2018 13:00 Wilhelmina JO15-1 Den Dungen JO15-1 104568 3-10
C 14-04-2018 13:00 FC Engelen JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 101659 0-1
C 14-04-2018 13:00 RKDVC JO15-2 Taxandria JO15-1 102412 2-4
C 14-04-2018 13:00 BMC JO15-1 Helvoirt JO15-1 101579 3-0
C 07-04-2018 12:45 Taxandria JO15-1 ODC JO15-1 101949 3-4
C 07-04-2018 13:00 DSC JO15-1 Wilhelmina JO15-1 103621 4-0
C 07-04-2018 13:00 Den Dungen JO15-1 BMC JO15-1 103980 4-1
C 07-04-2018 13:00 Helvoirt JO15-1 RKDVC JO15-2 102254 5-1
C 07-04-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Haarsteeg JO15-1 104560 1-0
C 07-04-2018 11:00 SV BLC JO15-1 FC Engelen JO15-1 104530 0-3
C 28-03-2018 19:00 Haarsteeg JO15-1 Wilhelmina JO15-1 104010 4-0
C 24-03-2018 13:00 BMC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 102875 1-2
C 24-03-2018 13:00 RKDVC JO15-2 SV BLC JO15-1 103730 1-0
C 24-03-2018 13:15 Wilhelmina JO15-1 Taxandria JO15-1 102710 1-4
C 24-03-2018 13:00 Helvoirt JO15-1 Den Dungen JO15-1 101950 2-3
C 24-03-2018 13:00 FC Engelen JO15-1 Haarsteeg JO15-1 103467 0-2
C 24-03-2018 13:30 ODC JO15-1 DSC JO15-1 104107 7-2
C 17-03-2018 13:00 DSC JO15-1 Helvoirt JO15-1 103287 5-2
C 10-03-2018 12:45 Taxandria JO15-1 DSC JO15-1 104245 2-3
C 10-03-2018 13:00 Wilhelmina JO15-1 FC Engelen JO15-1 103413 0-1
C 10-03-2018 13:00 BMC JO15-1 SV BLC JO15-1 104971 1-0
C 10-03-2018 13:00 RKDVC JO15-2 ODC JO15-1 102713 0-7
C 10-03-2018 13:00 Den Dungen JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 102791 0-2
C 10-03-2018 13:00 Helvoirt JO15-1 Haarsteeg JO15-1 104641 1-7
C 24-02-2018 13:00 BMC JO15-1 FC Engelen JO15-1 102837 0-3
C 24-02-2018 13:00 Wilhelmina JO15-1 RKDVC JO15-2 103580 1-4
C 24-02-2018 13:00 Helvoirt JO15-1 ODC JO15-1 101765 1-0
C 24-02-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 DSC JO15-1 103989 0-2
C 24-02-2018 13:00 Den Dungen JO15-1 Haarsteeg JO15-1 102446 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 20-01-2018 13:00 Uno Animo JO15-1 SVSSS JO15-1 63333 0-1
C 13-01-2018 11:30 Uno Animo JO15-1 RKDVC JO15-2 61399 4-1
C 16-12-2017 13:30 FC Tilburg JO15-1 VOAB JO15-2 59797 6-2
C 16-12-2017 13:00 Helvoirt JO15-1 Uno Animo JO15-1 59653 0-2
C 09-12-2017 13:30 FC Tilburg JO15-1 Helvoirt JO15-1 63479 6-0
C 09-12-2017 12:45 Taxandria JO15-1 SVSSS JO15-1 63303 0-0
C 09-12-2017 13:00 VOAB JO15-2 ZIGO JO15-1 61774 2-1
C 09-12-2017 12:45 Were Di JO15-1 RWB JO15-1 60441 2-3
C 02-12-2017 13:00 Haarsteeg JO15-1 Were Di JO15-1 61208 3-2
C 02-12-2017 13:00 RKDVC JO15-2 Taxandria JO15-1 62166 2-1
C 02-12-2017 12:00 ZIGO JO15-1 FC Tilburg JO15-1 62341 2-1
C 02-12-2017 13:00 SVSSS JO15-1 VOAB JO15-2 62732 3-0
C 25-11-2017 12:30 FC Tilburg JO15-1 RWB JO15-1 59993 2-0
C 25-11-2017 12:00 ZIGO JO15-1 Haarsteeg JO15-1 59921 3-4
C 25-11-2017 12:45 Were Di JO15-1 RKDVC JO15-2 60533 1-0
C 25-11-2017 12:45 Taxandria JO15-1 VOAB JO15-2 59773 2-3
C 18-11-2017 13:00 Haarsteeg JO15-1 FC Tilburg JO15-1 61210 3-2
C 18-11-2017 13:00 VOAB JO15-2 Uno Animo JO15-1 59548 0-4
C 18-11-2017 13:00 RKDVC JO15-2 ZIGO JO15-1 60764 1-3
C 18-11-2017 13:00 Helvoirt JO15-1 RWB JO15-1 60508 1-2
C 18-11-2017 12:40 Were Di JO15-1 Taxandria JO15-1 61357 2-1
C 11-11-2017 12:00 ZIGO JO15-1 SVSSS JO15-1 61477 2-8
C 11-11-2017 12:45 Taxandria JO15-1 Helvoirt JO15-1 59787 4-2
C 11-11-2017 13:00 RWB JO15-1 Haarsteeg JO15-1 60130 1-1
C 04-11-2017 13:00 VOAB JO15-2 RWB JO15-1 60616 1-2
C 04-11-2017 13:00 SVSSS JO15-1 RKDVC JO15-2 63115 3-2
C 04-11-2017 13:45 Were Di JO15-1 Helvoirt JO15-1 61832 8-2
C 04-11-2017 12:45 Taxandria JO15-1 Haarsteeg JO15-1 63397 4-2
C 04-11-2017 12:30 Uno Animo JO15-1 FC Tilburg JO15-1 62120 1-6
C 01-11-2017 19:00 Uno Animo JO15-1 Were Di JO15-1 60545 3-2
C 28-10-2017 13:00 Haarsteeg JO15-1 Uno Animo JO15-1 60963 1-0
C 28-10-2017 13:00 RWB JO15-1 Taxandria JO15-1 63512 2-0
C 28-10-2017 13:00 Helvoirt JO15-1 SVSSS JO15-1 62441 1-2
C 28-10-2017 13:00 RKDVC JO15-2 VOAB JO15-2 61899 1-3
C 28-10-2017 12:00 ZIGO JO15-1 Were Di JO15-1 61348 5-6
C 14-10-2017 12:30 Uno Animo JO15-1 SC 't Zand JO15-2 61313 0-0
C 14-10-2017 12:45 Were Di JO15-1 FC Tilburg JO15-1 63358 1-1
C 14-10-2017 12:45 Taxandria JO15-1 ZIGO JO15-1 63359 5-1
C 14-10-2017 15:15 VOAB JO15-2 Helvoirt JO15-1 61003 4-0
C 14-10-2017 13:00 SVSSS JO15-1 Haarsteeg JO15-1 60262 2-1
C 14-10-2017 11:15 RKDVC JO15-2 RWB JO15-1 61233 1-5
C 07-10-2017 11:15 SC 't Zand JO15-2 Were Di JO15-1 62786 0-0
C 07-10-2017 12:00 ZIGO JO15-1 Uno Animo JO15-1 61188 1-5
C 07-10-2017 12:30 FC Tilburg JO15-1 Taxandria JO15-1 60585 4-1
C 07-10-2017 13:00 Haarsteeg JO15-1 VOAB JO15-2 61325 0-3
C 07-10-2017 13:00 Helvoirt JO15-1 RKDVC JO15-2 62867 0-2
C 07-10-2017 13:00 RWB JO15-1 SVSSS JO15-1 62108 1-6
C 30-09-2017 12:45 Taxandria JO15-1 SC 't Zand JO15-2 63484 0-0
C 30-09-2017 13:00 Helvoirt JO15-1 ZIGO JO15-1 62550 4-0
C 30-09-2017 13:00 RWB JO15-1 Uno Animo JO15-1 60036 1-0
C 30-09-2017 13:00 VOAB JO15-2 Were Di JO15-1 62612 2-1
C 30-09-2017 13:00 SVSSS JO15-1 FC Tilburg JO15-1 62649 1-4
C 30-09-2017 13:00 RKDVC JO15-2 Haarsteeg JO15-1 60163 1-5
C 23-09-2017 13:00 Haarsteeg JO15-1 Helvoirt JO15-1 60892 5-2
C 23-09-2017 12:45 Were Di JO15-1 SVSSS JO15-1 62436 3-5
C 23-09-2017 12:30 Uno Animo JO15-1 Taxandria JO15-1 63167 4-0
C 23-09-2017 12:30 FC Tilburg JO15-1 RKDVC JO15-2 60846 3-0
C 23-09-2017 12:00 ZIGO JO15-1 RWB JO15-1 62443 2-2
C 23-09-2017 11:15 SC 't Zand JO15-2 VOAB JO15-2 62378 1-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO15-2 11 10 0 1 30 34 5 29 0
2 Den Dungen JO15-1 11 9 0 2 27 50 25 25 0
3 Haarsteeg JO15-1 11 6 2 3 20 38 15 23 0
4 Taxandria JO15-1 11 6 1 4 19 42 34 8 0
5 BMC JO15-1 11 6 0 5 18 23 16 7 0
6 ODC JO15-1 11 5 2 4 17 39 31 8 0
7 FC Engelen JO15-1 11 5 2 4 17 25 18 7 0
8 DSC JO15-1 11 4 1 6 13 21 37 -16 0
9 RKDVC JO15-2 11 4 1 6 13 16 32 -16 0
10 Helvoirt JO15-1 11 4 0 7 12 19 39 -20 0
11 Wilhelmina JO15-1 11 1 1 9 4 18 48 -30 0
12 SV BLC JO15-1 11 1 0 10 3 11 36 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nivo Sparta JO15-1 3 2 1 0 7 11 5 6 0
2 Best Vooruit JO15-1 3 2 0 1 6 11 5 6 0
3 BMC JO15-1 3 1 0 2 3 11 13 -2 0
4 RKDVC JO15-2 3 0 1 2 1 1 11 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS JO15-1 9 8 0 1 24 31 14 17 0
2 FC Tilburg JO15-1 10 7 1 2 22 35 11 24 0
3 RWB JO15-1 10 6 2 2 20 19 16 3 0
4 Haarsteeg JO15-1 10 6 1 3 19 25 20 5 0
5 Uno Animo JO15-1 10 6 0 4 18 23 13 10 0
6 VOAB JO15-2 10 6 0 4 18 20 20 0 0
7 Were Di JO15-1 10 4 1 5 13 28 25 3 0
8 Taxandria JO15-1 9 3 0 6 9 18 22 -4 0
9 ZIGO JO15-1 10 2 1 7 7 20 38 -18 0
10 RKDVC JO15-2 10 2 0 8 6 11 28 -17 0
11 Helvoirt JO15-1 10 1 0 9 3 12 35 -23 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-07-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training RKDVC JO15-2
di 01-08-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training RKDVC JO15-2
di 08-08-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training RKDVC JO15-2
di 15-08-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training RKDVC JO15-2
di 22-08-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training RKDVC JO15-2
di 29-08-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) Team training RKDVC JO15-2
di 05-09-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 12-09-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 19-09-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 26-09-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 03-10-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 10-10-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 17-10-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 24-10-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 31-10-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 07-11-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 14-11-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 21-11-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 28-11-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 05-12-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 12-12-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 19-12-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 26-12-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 02-01-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 09-01-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 16-01-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 23-01-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 30-01-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 06-02-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 13-02-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 20-02-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 27-02-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 06-03-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 13-03-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 20-03-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 27-03-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 03-04-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 10-04-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 17-04-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 24-04-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 01-05-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 08-05-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 15-05-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 22-05-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 29-05-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 05-06-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 12-06-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 19-06-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
di 26-06-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training RKDVC JO15-2
donderdag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 13-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training RKDVC JO15-2
do 20-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training RKDVC JO15-2
do 27-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training RKDVC JO15-2
do 03-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training RKDVC JO15-2
do 10-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training RKDVC JO15-2
do 17-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training RKDVC JO15-2
do 24-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training RKDVC JO15-2
do 31-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training RKDVC JO15-2
do 07-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 14-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 21-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 28-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 05-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 12-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 19-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 26-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 02-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 09-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 16-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 23-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 30-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 07-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 14-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 21-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 28-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 04-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 11-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 18-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 25-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 01-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 08-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 15-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 22-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 01-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 08-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 15-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 22-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 29-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 05-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 12-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 19-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 26-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 03-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 10-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 17-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 24-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 31-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 07-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 14-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 21-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2
do 28-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 13 Team training RKDVC JO15-2

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven