0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

RKDVC JO15-3

Teamleden

Spelers
Bram Molenschot Keeper      
Imran Asoglu        
Sven Klerx        
Gert-Jan Kuijsten        
Iben Pollmann        
Hamit Timur        
Rik van der Veeken        
Wessel Verhoeven        
Bas Vingerhoets        
 
Overige teamleden
Wim Klerx Trainer
Gerard Klerx Trainer
Wout Otte Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2018 13:00 NOAD'32 JO15-2 SC Elshout JO15-1 105128 5-1
C 02-06-2018 11:15 RKDVC JO15-3 FC Engelen JO15-2 105155 7-1
C 02-06-2018 12:30 NEO'25 JO15-1 Kerkwijk JO15-1 103012 0-2
C 02-06-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO15-1 DESK JO15-3 102121 4-5
C 31-05-2018 19:15 Kerkwijk JO15-1 RKDVC JO15-3 103595 0-1
C 30-05-2018 19:00 NEO'25 JO15-1 SC Elshout JO15-1 101991 3-2
C 26-05-2018 13:00 SC Elshout JO15-1 WSC JO15-3 103477 0-3
C 26-05-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO15-1 NEO'25 JO15-1 102558 3-2
C 26-05-2018 13:00 Haarsteeg JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-8 104478 3-6
C 26-05-2018 13:00 FC Engelen JO15-2 NOAD'32 JO15-2 101626 1-3
C 23-05-2018 19:30 WSC JO15-3 Haarsteeg JO15-4 103325 6-1
C 19-05-2018 11:15 RKDVC JO15-3 Haarsteeg JO15-4 105065 4-2
C 19-05-2018 12:00 WSC JO15-3 DESK JO15-3 101548 3-0
C 19-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 Kerkwijk JO15-1 101813 3-1
C 19-05-2018 11:15 NOAD'32 JO15-2 Wilhelmina'26 JO15-1 102728 1-1
C 12-05-2018 13:00 DESK JO15-3 NEO'25 JO15-1 104655 4-1
C 12-05-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO15-1 FC Engelen JO15-2 103892 4-4
C 12-05-2018 13:00 SC Elshout JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-8 104597 5-1
C 12-05-2018 13:00 Haarsteeg JO15-4 Kerkwijk JO15-1 104620 2-7
C 12-05-2018 11:15 RKDVC JO15-3 WSC JO15-3 103969 0-5
C 09-05-2018 19:00 WSC JO15-3 FC Engelen JO15-2 105390 1-0
C 05-05-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO15-1 Kerkwijk JO15-1 101900 0-3
C 05-05-2018 11:15 NOAD'32 JO15-2 Haarsteeg JO15-4 103803 11-0
C 28-04-2018 10:30 Kerkwijk JO15-1 SC Elshout JO15-1 104101 3-1
C 28-04-2018 12:00 DESK JO15-3 NOAD'32 JO15-2 104643 7-5
C 28-04-2018 13:00 FC Engelen JO15-2 NEO'25 JO15-1 104170 3-5
C 28-04-2018 13:00 Haarsteeg JO15-4 Wilhelmina'26 JO15-1 104181 1-6
C 21-04-2018 13:00 FC Engelen JO15-2 SC Elshout JO15-1 104249 2-2
C 21-04-2018 12:30 Kerkwijk JO15-1 DESK JO15-3 104457 2-1
C 21-04-2018 10:45 WSC JO15-3 NOAD'32 JO15-2 104449 0-1
C 21-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 Wilhelmina'26 JO15-1 104480 1-1
C 21-04-2018 11:00 NEO'25 JO15-1 RKDVC JO15-3 103867 0-1
C 16-04-2018 19:00 Wilhelmina'26 JO15-1 RKDVC JO15-3 103650 2-10
C 14-04-2018 11:00 NEO'25 JO15-1 WSC JO15-3 103017 0-4
C 14-04-2018 11:15 NOAD'32 JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 104901 4-1
C 14-04-2018 10:30 Kerkwijk JO15-1 FC Engelen JO15-2 101841 2-3
C 14-04-2018 10:00 DESK JO15-3 Haarsteeg JO15-4 101689 1-4
C 07-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO15-8 NEO'25 JO15-1 103218 0-2
C 07-04-2018 13:00 FC Engelen JO15-2 DESK JO15-3 104821 4-0
C 07-04-2018 13:00 Haarsteeg JO15-4 SC Elshout JO15-1 105361 8-2
C 07-04-2018 11:15 RKDVC JO15-3 NOAD'32 JO15-2 104203 7-2
C 07-04-2018 12:15 WSC JO15-3 Kerkwijk JO15-1 104400 4-0
C 31-03-2018 11:15 RKDVC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-8 103805 8-1
C 31-03-2018 13:00 SC Elshout JO15-1 DESK JO15-3 105039 1-4
C 26-03-2018 19:00 OJC ROSMALEN JO15-8 WSC JO15-3 105116 3-3
C 24-03-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO15-1 WSC JO15-3 104258 3-3
C 24-03-2018 11:15 NOAD'32 JO15-2 NEO'25 JO15-1 103410 4-0
C 24-03-2018 10:15 DESK JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-8 104026 0-0
C 24-03-2018 13:00 SC Elshout JO15-1 RKDVC JO15-3 101703 3-2
C 24-03-2018 13:00 Haarsteeg JO15-4 FC Engelen JO15-2 104360 2-8
C 10-03-2018 13:00 FC Engelen JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-8 102716 1-1
C 10-03-2018 13:00 Haarsteeg JO15-4 NEO'25 JO15-1 103050 0-1
C 10-03-2018 10:30 Kerkwijk JO15-1 NOAD'32 JO15-2 101724 4-0
C 10-03-2018 11:45 DESK JO15-3 RKDVC JO15-3 104138 2-1
C 10-03-2018 13:00 SC Elshout JO15-1 Wilhelmina'26 JO15-1 104622 5-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 11:00 VCB JO15-1 BMC JO15-2 96296 1-3
C 16-12-2017 12:45 Emplina JO15-3 Achilles Veen JO15-1 96260 0-0
C 16-12-2017 13:00 Wilhelmina JO15-2 RKDVC JO15-3 96312 0-0
C 13-12-2017 19:00 ST Alem/RKVSC JO15-1 Hedel JO15-1 60593 0-0
C 09-12-2017 13:00 ST Alem/RKVSC JO15-1 BMC JO15-2 61497 0-0
C 09-12-2017 13:00 Hedel JO15-1 RKDVC JO15-3 96316 0-0
C 09-12-2017 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 Achilles Veen JO15-1 96263 0-0
C 09-12-2017 13:00 Wilhelmina JO15-2 DSC JO15-2 60746 0-0
C 09-12-2017 11:00 Emplina JO15-3 Nieuwkuijk JO15-1 93345 0-0
C 02-12-2017 11:30 Achilles Veen JO15-1 Wilhelmina JO15-2 96262 3-13
C 02-12-2017 13:00 BMC JO15-2 Emplina JO15-3 62269 4-2
C 02-12-2017 13:00 Nieuwkuijk JO15-1 ST Alem/RKVSC JO15-1 93344 3-2
C 02-12-2017 11:15 RKDVC JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-6 96315 2-3
C 02-12-2017 11:00 VCB JO15-1 Hedel JO15-1 96304 1-6
C 25-11-2017 11:00 VCB JO15-1 Nieuwkuijk JO15-1 96303 2-4
C 25-11-2017 13:00 Hedel JO15-1 BMC JO15-2 60380 2-1
C 25-11-2017 11:00 Emplina JO15-3 RKDVC JO15-3 96314 4-1
C 25-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO15-6 DSC JO15-2 59929 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO15-3 10 7 2 1 23 32 8 24 0
2 RKDVC JO15-3 10 7 0 3 21 41 18 23 0
3 NOAD'32 JO15-2 10 6 1 3 19 36 22 14 0
4 Kerkwijk JO15-1 10 6 0 4 18 24 15 9 0
5 DESK JO15-3 10 5 1 4 16 24 25 -1 0
6 FC Engelen JO15-2 10 3 3 4 12 27 27 0 0
7 NEO'25 JO15-1 10 4 0 6 12 14 23 -9 0
8 Wilhelmina'26 JO15-1 10 2 4 4 10 27 35 -8 0
9 OJC ROSMALEN JO15-8 10 2 4 4 10 17 28 -11 0
10 SC Elshout JO15-1 10 3 1 6 10 22 34 -12 0
11 Haarsteeg JO15-4 10 2 0 8 6 23 52 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwkuijk JO15-1 9 7 1 1 22 27 12 15 0
2 DSC JO15-2 9 5 3 1 18 20 7 13 0
3 Wilhelmina JO15-2 8 5 1 2 16 47 31 16 0
4 Hedel JO15-1 7 5 0 2 15 28 13 15 0
5 BMC JO15-2 9 4 2 3 14 19 16 3 0
6 OJC ROSMALEN JO15-6 9 4 1 4 13 17 26 -9 0
7 ST Alem/RKVSC JO15-1 7 3 1 3 10 20 20 0 0
8 Achilles Veen JO15-1 6 2 1 3 7 19 29 -10 0
9 Emplina JO15-3 8 2 0 6 6 24 39 -15 0
10 VCB JO15-1 9 1 2 6 5 19 28 -9 0
11 RKDVC JO15-3 7 0 0 7 0 9 28 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO15-2 2 2 0 0 6 12 3 9 0
2 RKDVC JO15-3 2 1 0 1 3 5 10 -5 0
3 OJC ROSMALEN JO15-6 2 0 0 2 0 6 10 -4 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
di 25-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
di 01-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
di 08-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
di 15-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
di 22-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
di 29-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
di 05-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 12-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 19-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 26-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 03-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 10-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 17-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 24-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 31-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 07-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 14-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 21-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 28-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 05-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 12-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 19-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 26-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 02-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 09-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 16-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 23-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 30-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 06-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 13-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 20-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 27-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 06-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 13-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 20-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 27-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 03-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 10-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 17-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 24-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 01-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 08-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 15-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 22-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 29-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 05-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 12-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 19-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
di 26-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-07-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 20-07-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 27-07-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 03-08-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 10-08-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 17-08-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 24-08-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 31-08-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
do 07-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 7 Team training gaat_door
do 14-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 7 Team training gaat_door
do 21-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 7 Team training gaat_door
do 28-09-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 05-10-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 12-10-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 19-10-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 26-10-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 02-11-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 09-11-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 16-11-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 23-11-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 30-11-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 07-12-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 14-12-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 21-12-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 28-12-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 04-01-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 11-01-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 18-01-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 25-01-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 01-02-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 08-02-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 15-02-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 22-02-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 01-03-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 08-03-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 15-03-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 22-03-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 29-03-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 05-04-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 12-04-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 19-04-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 26-04-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 03-05-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 10-05-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 17-05-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 24-05-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 31-05-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 07-06-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 14-06-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 21-06-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door
do 28-06-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 7 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven