0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

RKDVC JO11-1

Teamleden

Spelers
Yannick van den Boogaard Keeper      
Yanto Van Berkel        
Sem Bolluijt        
Batuhan Dagdeviren        
Roel van den Hooven        
Niels van Nistelrooij        
Malou Verduijn        
Rens Wagenmakers        
Wessel Westbroek        
Milan Wiggers        
 
Overige teamleden
Alex van den Boogaard Leider
Duuk van der Mee Trainer
Brian Ketelaars Leider/Trainer
Folkert Gorter Jeugdcoördinator
Bart Verhoeven Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-06-2018 18:45 RWB JO11-1 Den Dungen JO11-1 118214 3-1
C 05-06-2018 19:00 Baardwijk JO11-1 Unitas JO11-1 138854 1-9
C 05-06-2018 18:45 Emplina JO11-1 WSC JO11-1 119790 7-2
C 02-06-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Unitas JO11-1 138856 0-6
C 02-06-2018 09:00 RKDVC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 119997 5-1
C 30-05-2018 18:30 Emplina JO11-1 RKTVC JO11-1 117908 4-11
C 26-05-2018 08:30 FC Engelen JO11-1 Emplina JO11-1 119569 1-6
C 26-05-2018 08:45 Wilhelmina JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 117332 4-7
C 26-05-2018 08:45 Den Dungen JO11-1 Baardwijk JO11-1 120525 1-3
C 26-05-2018 09:30 WSC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 118243 3-2
C 26-05-2018 09:45 Unitas JO11-1 RKDVC JO11-1 138863 6-0
C 26-05-2018 10:15 RKTVC JO11-1 RWB JO11-1 120801 14-0
C 24-05-2018 18:30 Baardwijk JO11-1 WSC JO11-1 117471 4-1
C 19-05-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 Den Dungen JO11-1 117989 5-1
C 19-05-2018 09:00 RKDVC JO11-1 RKTVC JO11-1 117960 3-6
C 19-05-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Wilhelmina JO11-1 121957 6-4
C 19-05-2018 10:00 RWB JO11-1 Unitas JO11-1 138862 1-9
C 19-05-2018 09:00 Baardwijk JO11-1 FC Engelen JO11-1 121398 1-7
C 15-05-2018 18:30 Wilhelmina JO11-1 Emplina JO11-1 118124 1-7
C 12-05-2018 08:30 FC Engelen JO11-1 Den Dungen JO11-1 118780 3-5
C 12-05-2018 09:45 Unitas JO11-1 RKTVC JO11-1 138861 5-3
C 12-05-2018 10:30 Baardwijk JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 118161 1-2
C 12-05-2018 11:00 RWB JO11-1 Haarsteeg JO11-1 119877 1-6
C 12-05-2018 09:30 WSC JO11-1 RKDVC JO11-1 121082 4-2
C 08-05-2018 18:30 Haarsteeg JO11-1 Den Dungen JO11-1 121299 5-2
C 08-05-2018 18:30 FC Engelen JO11-1 Wilhelmina JO11-1 120296 7-3
C 05-05-2018 09:45 Emplina JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 122217 0-0
C 05-05-2018 10:00 RWB JO11-1 RKDVC JO11-1 122623 2-4
C 05-05-2018 08:30 WSC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 120615 13-2
C 28-04-2018 10:15 RKTVC JO11-1 WSC JO11-1 118732 8-5
C 28-04-2018 08:45 Wilhelmina JO11-1 Baardwijk JO11-1 118506 2-8
C 28-04-2018 09:00 RKDVC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 120384 1-4
C 21-04-2018 08:45 Den Dungen JO11-1 WSC JO11-1 121953 2-0
C 21-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 Unitas JO11-1 138860 5-3
C 21-04-2018 09:45 Emplina JO11-1 RWB JO11-1 120934 9-1
C 21-04-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Baardwijk JO11-1 119663 5-3
C 21-04-2018 10:15 RKTVC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 117709 13-1
C 21-04-2018 09:00 RKDVC JO11-1 FC Engelen JO11-1 119683 18-0
C 16-04-2018 18:45 Unitas JO11-1 FC Engelen JO11-1 138853 6-2
C 14-04-2018 10:15 RKTVC JO11-1 Den Dungen JO11-1 120244 3-2
C 14-04-2018 09:30 WSC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 122132 3-2
C 14-04-2018 09:00 Baardwijk JO11-1 RKDVC JO11-1 122659 0-2
C 14-04-2018 08:45 Wilhelmina JO11-1 Unitas JO11-1 138859 2-11
C 14-04-2018 08:30 FC Engelen JO11-1 RWB JO11-1 120527 6-3
C 14-04-2018 09:45 Emplina JO11-1 Haarsteeg JO11-1 119773 1-2
C 09-04-2018 19:00 OJC ROSMALEN JO11-2 RWB JO11-1 117557 4-1
C 07-04-2018 09:00 RKDVC JO11-1 Emplina JO11-1 120948 4-8
C 07-04-2018 10:00 RWB JO11-1 Baardwijk JO11-1 119356 1-4
C 07-04-2018 09:45 Unitas JO11-1 WSC JO11-1 138858 7-2
C 07-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 FC Engelen JO11-1 117054 3-5
C 07-04-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 RKTVC JO11-1 117235 2-10
C 07-04-2018 08:45 Den Dungen JO11-1 Wilhelmina JO11-1 122584 3-2
C 31-03-2018 08:45 Den Dungen JO11-1 Emplina JO11-1 121494 1-3
C 31-03-2018 10:00 FC Engelen JO11-1 RKTVC JO11-1 119654 2-4
C 24-03-2018 08:30 FC Engelen JO11-1 Haarsteeg JO11-1 117156 3-4
C 24-03-2018 09:00 Baardwijk JO11-1 Emplina JO11-1 118620 0-3
C 24-03-2018 09:30 WSC JO11-1 RWB JO11-1 117945 1-6
C 24-03-2018 08:45 Wilhelmina JO11-1 RKDVC JO11-1 117564 0-4
C 24-03-2018 10:15 RKTVC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 121955 7-6
C 24-03-2018 09:45 Unitas JO11-1 Den Dungen JO11-1 138857 6-0
C 10-03-2018 10:15 RKTVC JO11-1 Baardwijk JO11-1 122571 12-2
C 10-03-2018 09:45 Unitas JO11-1 Emplina JO11-1 138855 6-1
C 10-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 Haarsteeg JO11-1 118570 1-2
C 10-03-2018 08:45 Wilhelmina JO11-1 RWB JO11-1 119339 5-4
C 10-03-2018 08:45 Den Dungen JO11-1 RKDVC JO11-1 118817 4-0
C 10-03-2018 09:30 WSC JO11-1 FC Engelen JO11-1 120270 4-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 10:00 DESK JO11-1 Baardwijk JO11-1 74089 0-4
C 09-12-2017 10:15 Were Di JO11-1 Baardwijk JO11-1 74931 5-0
C 09-12-2017 10:00 DESK JO11-1 SVSSS JO11-1 72614 0-0
C 09-12-2017 10:00 RWB JO11-1 WSC JO11-1 72869 0-0
C 09-12-2017 09:00 RKDVC JO11-1 Jong Brabant JO11-1 74666 0-0
C 09-12-2017 08:30 ZIGO JO11-1 OVC'26 JO11-1 70693 3-1
C 07-12-2017 18:30 Emplina JO11-2 Were Di JO11-1 97798 0-7
C 02-12-2017 09:00 OVC'26 JO11-1 DESK JO11-1 74916 1-0
C 02-12-2017 09:00 Jong Brabant JO11-1 ZIGO JO11-1 72114 3-6
C 02-12-2017 10:00 SVSSS JO11-1 Were Di JO11-1 73895 1-3
C 02-12-2017 08:30 WSC JO11-1 Emplina JO11-2 97807 6-4
C 02-12-2017 09:00 Baardwijk JO11-1 RKDVC JO11-1 74097 1-0
C 25-11-2017 10:00 RWB JO11-1 OVC'26 JO11-1 73948 1-4
C 25-11-2017 09:00 RKDVC JO11-1 WSC JO11-1 74875 3-2
C 25-11-2017 08:30 ZIGO JO11-1 SVSSS JO11-1 72716 2-4
C 25-11-2017 08:30 Emplina JO11-2 Jong Brabant JO11-1 97806 2-3
C 25-11-2017 09:00 DESK JO11-1 Were Di JO11-1 72854 0-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKTVC JO11-1 11 10 0 1 30 91 32 59 0
2 Unitas JO11-1 11 10 0 1 30 74 17 57 0
3 Haarsteeg JO11-1 11 8 0 3 24 38 35 3 0
4 Emplina JO11-1 11 7 1 3 22 49 29 20 0
5 OJC ROSMALEN JO11-2 11 5 1 5 16 36 32 4 0
6 FC Engelen JO11-1 11 5 0 6 15 46 40 6 0
7 WSC JO11-1 11 5 0 6 15 38 44 -6 0
8 Den Dungen JO11-1 11 4 0 7 12 22 33 -11 0
9 RKDVC JO11-1 11 4 0 7 12 26 43 -17 0
10 Baardwijk JO11-1 11 4 0 7 12 27 45 -18 0
11 RWB JO11-1 11 2 0 9 6 23 63 -40 0
12 Wilhelmina JO11-1 11 1 0 10 3 26 83 -57 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Were Di JO11-1 10 7 1 2 22 42 18 24 0
2 ZIGO JO11-1 10 6 1 3 19 55 24 31 0
3 Jong Brabant JO11-1 9 5 2 2 17 44 28 16 0
4 WSC JO11-1 9 5 2 2 17 34 23 11 0
5 Baardwijk JO11-1 10 5 2 3 17 24 22 2 0
6 RKDVC JO11-1 9 5 1 3 16 33 18 15 0
7 SVSSS JO11-1 9 4 3 2 15 25 17 8 0
8 RWB JO11-1 9 3 1 5 10 24 39 -15 0
9 OVC'26 JO11-1 10 2 3 5 9 18 26 -8 0
10 Emplina JO11-2 10 1 1 8 4 25 65 -40 0
11 DESK JO11-1 9 0 1 8 1 8 52 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO11-1 3 2 1 0 7 24 2 22 0
2 RKDVC JO11-1 3 2 1 0 7 21 2 19 0
3 JEKA JO11-2G 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
4 GVV'63 JO11-1G 3 0 0 3 0 2 42 -40 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training gaat_door
ma 24-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training gaat_door
ma 31-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training gaat_door
ma 07-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training gaat_door
ma 14-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training gaat_door
ma 21-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training gaat_door
ma 28-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training gaat_door
ma 04-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 11-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 18-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 25-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 02-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 09-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 16-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 23-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 30-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 06-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 13-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 20-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 27-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 04-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 11-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 18-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 25-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 01-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 08-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 15-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 22-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 29-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 05-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 12-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 19-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 26-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 05-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 12-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 19-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 26-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 02-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 09-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 16-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 23-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 30-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 07-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 14-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 21-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 28-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 04-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 11-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 18-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
ma 25-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 12-07-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 19-07-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 26-07-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 02-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 09-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 16-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 23-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 30-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 06-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 13-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 20-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 27-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 04-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 11-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 18-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 25-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 01-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 08-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 15-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 22-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 29-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 06-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 13-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 20-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 27-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 03-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 10-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 17-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 24-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 31-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 07-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 14-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 21-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 28-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 07-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 14-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 21-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 28-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 04-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 11-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 18-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 25-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 02-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 09-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 16-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 23-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 30-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 06-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 13-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 20-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
wo 27-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven