0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

RKDVC JO11-1

Teamleden

Spelers
Yannick van den Boogaard Keeper      
Yanto Van Berkel        
Sem Bolluijt        
Batuhan Dagdeviren        
Roel van den Hooven        
Niels van Nistelrooij        
Malou Verduijn        
Rens Wagenmakers        
Wessel Westbroek        
Milan Wiggers        
 
Overige teamleden
Alex van den Boogaard Leider
Duuk van der Mee Trainer
Brian Ketelaars Leider/Trainer
Folkert Gorter Jeugdcoördinator
Bart Verhoeven Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
V 20-06-2018 18:45 RKDVC JO11-1 VOAB JO11-1 Nwe JO11-1 - - 18:05

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 02-06-2018 09:00 RKDVC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 Afgeschermd… (+1) 119997 5 - 1
C 26-05-2018 09:45 Unitas JO11-1 RKDVC JO11-1 138863 6 - 0
C 19-05-2018 09:00 RKDVC JO11-1 RKTVC JO11-1 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 117960 3 - 6
C 12-05-2018 09:30 WSC JO11-1 RKDVC JO11-1 Afgeschermd 121082 4 - 2
C 05-05-2018 10:00 RWB JO11-1 RKDVC JO11-1 M. (Mike) Bool 122623 2 - 4
C 28-04-2018 09:00 RKDVC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 120384 1 - 4
C 21-04-2018 09:00 RKDVC JO11-1 FC Engelen JO11-1 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 119683 1 - 8
C 14-04-2018 09:00 Baardwijk JO11-1 RKDVC JO11-1 M. (Merijn) Vrenken 122659 0 - 2
C 07-04-2018 09:00 RKDVC JO11-1 Emplina JO11-1 Afgeschermd… (+1) 120948 4 - 8
C 24-03-2018 08:45 Wilhelmina JO11-1 RKDVC JO11-1 T. (Teddy) Berhanu 117564 0 - 4
C 10-03-2018 08:45 Den Dungen JO11-1 RKDVC JO11-1 Broek, Rien van den 118817 4 - 0
V 17-02-2018 09:45 Beek Vooruit JO11-1 RKDVC JO11-1 9x9
V 27-01-2018 09:00 RKDVC JO11-1 OJC Rosmalen JO11-1(9x9) Thijs van de Wiel (Scheidsrechter) 9x9
V 20-01-2018 10:00 Dongen JO11-1 9x9 RKDVC JO11-1 9x9
V 13-01-2018 09:00 RKDVC JO11-1 Haarsteeg JO11-1
C 09-12-2017 09:00 RKDVC JO11-1 Jong Brabant JO11-1 N. Kamp… (+1) 74666 -
C 02-12-2017 09:00 Baardwijk JO11-1 RKDVC JO11-1 M. Vrenken 74097 1 - 0
C 25-11-2017 09:00 RKDVC JO11-1 WSC JO11-1 J.P.A. Beurden… (+1) 74875 3 - 2
V 18-11-2017 09:00 RKDVC JO11-1 Emplina JO11-1 3-0
C 18-11-2017 vervallen Uno Animo JO11-1 RKDVC JO11-1 70620
C 11-11-2017 09:00 RKDVC JO11-1 Were Di JO11-1 N. Kamp… (+1) 73309 3 - 5
C 04-11-2017 08:30 ZIGO JO11-1 RKDVC JO11-1 71183 4 - 4
C 28-10-2017 09:00 RKDVC JO11-1 Emplina JO11-2 J.P.A. Beurden… (+1) 97802 7 - 1
C 14-10-2017 10:00 RWB JO11-1 RKDVC JO11-1 R. Kivits 70890 0 - 5
C 07-10-2017 09:00 RKDVC JO11-1 DESK JO11-1 Jasper van Beurden (Scheidsrechter) 75001 6 - 0
C 30-09-2017 10:00 SVSSS JO11-1 RKDVC JO11-1 70938 2 - 1
C 23-09-2017 09:00 RKDVC JO11-1 OVC'26 JO11-1 Jasper van Beurden (Scheidsrechter) 74804 4 - 3
B 16-09-2017 09:00 Haarsteeg JO11-1 RKDVC JO11-1 30100 1 - 1
V 14-09-2017 18:30 RKDVC JO11-1 Emplina JO11-1 Frederique Visser (Scheidsrechter)
B 09-09-2017 18:30 RKDVC JO11-1 GVV'63 JO11-1G 11415 17 - 0
B 02-09-2017 09:45 JEKA JO11-2G RKDVC JO11-1 10695 1 - 3
V 10-06-2017 09:00 RKDVC JO11-1 Nivo Sparta JO11-1 Jasper van Beurden (Scheidsrechter) Nieuw
T 27-05-2017 10:00 RKDVC JO11-1 o.a. Hedon Rangers
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-06-2018 18:45 RWB JO11-1 Den Dungen JO11-1 118214 3-1
C 05-06-2018 19:00 Baardwijk JO11-1 Unitas JO11-1 138854 1-9
C 05-06-2018 18:45 Emplina JO11-1 WSC JO11-1 119790 7-2
C 02-06-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Unitas JO11-1 138856 0-6
C 02-06-2018 09:00 RKDVC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 119997 5-1
C 30-05-2018 18:30 Emplina JO11-1 RKTVC JO11-1 117908 4-11
C 26-05-2018 08:30 FC Engelen JO11-1 Emplina JO11-1 119569 1-6
C 26-05-2018 08:45 Wilhelmina JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 117332 4-7
C 26-05-2018 08:45 Den Dungen JO11-1 Baardwijk JO11-1 120525 1-3
C 26-05-2018 09:30 WSC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 118243 3-2
C 26-05-2018 09:45 Unitas JO11-1 RKDVC JO11-1 138863 6-0
C 26-05-2018 10:15 RKTVC JO11-1 RWB JO11-1 120801 14-0
C 24-05-2018 18:30 Baardwijk JO11-1 WSC JO11-1 117471 4-1
C 19-05-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 Den Dungen JO11-1 117989 5-1
C 19-05-2018 09:00 RKDVC JO11-1 RKTVC JO11-1 117960 3-6
C 19-05-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Wilhelmina JO11-1 121957 6-4
C 19-05-2018 10:00 RWB JO11-1 Unitas JO11-1 138862 1-9
C 19-05-2018 09:00 Baardwijk JO11-1 FC Engelen JO11-1 121398 1-7
C 15-05-2018 18:30 Wilhelmina JO11-1 Emplina JO11-1 118124 1-7
C 12-05-2018 08:30 FC Engelen JO11-1 Den Dungen JO11-1 118780 3-5
C 12-05-2018 09:45 Unitas JO11-1 RKTVC JO11-1 138861 5-3
C 12-05-2018 10:30 Baardwijk JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 118161 1-2
C 12-05-2018 11:00 RWB JO11-1 Haarsteeg JO11-1 119877 1-6
C 12-05-2018 09:30 WSC JO11-1 RKDVC JO11-1 121082 4-2
C 08-05-2018 18:30 Haarsteeg JO11-1 Den Dungen JO11-1 121299 5-2
C 08-05-2018 18:30 FC Engelen JO11-1 Wilhelmina JO11-1 120296 7-3
C 05-05-2018 09:45 Emplina JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 122217 0-0
C 05-05-2018 10:00 RWB JO11-1 RKDVC JO11-1 122623 2-4
C 05-05-2018 08:30 WSC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 120615 13-2
C 28-04-2018 10:15 RKTVC JO11-1 WSC JO11-1 118732 8-5
C 28-04-2018 08:45 Wilhelmina JO11-1 Baardwijk JO11-1 118506 2-8
C 28-04-2018 09:00 RKDVC JO11-1 Haarsteeg JO11-1 120384 1-4
C 21-04-2018 08:45 Den Dungen JO11-1 WSC JO11-1 121953 2-0
C 21-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 Unitas JO11-1 138860 5-3
C 21-04-2018 09:45 Emplina JO11-1 RWB JO11-1 120934 9-1
C 21-04-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Baardwijk JO11-1 119663 5-3
C 21-04-2018 10:15 RKTVC JO11-1 Wilhelmina JO11-1 117709 13-1
C 21-04-2018 09:00 RKDVC JO11-1 FC Engelen JO11-1 119683 18-0
C 16-04-2018 18:45 Unitas JO11-1 FC Engelen JO11-1 138853 6-2
C 14-04-2018 10:15 RKTVC JO11-1 Den Dungen JO11-1 120244 3-2
C 14-04-2018 09:30 WSC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 122132 3-2
C 14-04-2018 09:00 Baardwijk JO11-1 RKDVC JO11-1 122659 0-2
C 14-04-2018 08:45 Wilhelmina JO11-1 Unitas JO11-1 138859 2-11
C 14-04-2018 08:30 FC Engelen JO11-1 RWB JO11-1 120527 6-3
C 14-04-2018 09:45 Emplina JO11-1 Haarsteeg JO11-1 119773 1-2
C 09-04-2018 19:00 OJC ROSMALEN JO11-2 RWB JO11-1 117557 4-1
C 07-04-2018 09:00 RKDVC JO11-1 Emplina JO11-1 120948 4-8
C 07-04-2018 10:00 RWB JO11-1 Baardwijk JO11-1 119356 1-4
C 07-04-2018 09:45 Unitas JO11-1 WSC JO11-1 138858 7-2
C 07-04-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 FC Engelen JO11-1 117054 3-5
C 07-04-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 RKTVC JO11-1 117235 2-10
C 07-04-2018 08:45 Den Dungen JO11-1 Wilhelmina JO11-1 122584 3-2
C 31-03-2018 08:45 Den Dungen JO11-1 Emplina JO11-1 121494 1-3
C 31-03-2018 10:00 FC Engelen JO11-1 RKTVC JO11-1 119654 2-4
C 24-03-2018 08:30 FC Engelen JO11-1 Haarsteeg JO11-1 117156 3-4
C 24-03-2018 09:00 Baardwijk JO11-1 Emplina JO11-1 118620 0-3
C 24-03-2018 09:30 WSC JO11-1 RWB JO11-1 117945 1-6
C 24-03-2018 08:45 Wilhelmina JO11-1 RKDVC JO11-1 117564 0-4
C 24-03-2018 10:15 RKTVC JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 121955 7-6
C 24-03-2018 09:45 Unitas JO11-1 Den Dungen JO11-1 138857 6-0
C 10-03-2018 10:15 RKTVC JO11-1 Baardwijk JO11-1 122571 12-2
C 10-03-2018 09:45 Unitas JO11-1 Emplina JO11-1 138855 6-1
C 10-03-2018 09:00 OJC ROSMALEN JO11-2 Haarsteeg JO11-1 118570 1-2
C 10-03-2018 08:45 Wilhelmina JO11-1 RWB JO11-1 119339 5-4
C 10-03-2018 08:45 Den Dungen JO11-1 RKDVC JO11-1 118817 4-0
C 10-03-2018 09:30 WSC JO11-1 FC Engelen JO11-1 120270 4-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 10:00 DESK JO11-1 Baardwijk JO11-1 74089 0-4
C 09-12-2017 10:15 Were Di JO11-1 Baardwijk JO11-1 74931 5-0
C 09-12-2017 10:00 DESK JO11-1 SVSSS JO11-1 72614 0-0
C 09-12-2017 10:00 RWB JO11-1 WSC JO11-1 72869 0-0
C 09-12-2017 09:00 RKDVC JO11-1 Jong Brabant JO11-1 74666 0-0
C 09-12-2017 08:30 ZIGO JO11-1 OVC'26 JO11-1 70693 3-1
C 07-12-2017 18:30 Emplina JO11-2 Were Di JO11-1 97798 0-7
C 02-12-2017 09:00 OVC'26 JO11-1 DESK JO11-1 74916 1-0
C 02-12-2017 09:00 Jong Brabant JO11-1 ZIGO JO11-1 72114 3-6
C 02-12-2017 10:00 SVSSS JO11-1 Were Di JO11-1 73895 1-3
C 02-12-2017 08:30 WSC JO11-1 Emplina JO11-2 97807 6-4
C 02-12-2017 09:00 Baardwijk JO11-1 RKDVC JO11-1 74097 1-0
C 25-11-2017 10:00 RWB JO11-1 OVC'26 JO11-1 73948 1-4
C 25-11-2017 09:00 RKDVC JO11-1 WSC JO11-1 74875 3-2
C 25-11-2017 08:30 ZIGO JO11-1 SVSSS JO11-1 72716 2-4
C 25-11-2017 08:30 Emplina JO11-2 Jong Brabant JO11-1 97806 2-3
C 25-11-2017 09:00 DESK JO11-1 Were Di JO11-1 72854 0-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKTVC JO11-1 11 10 0 1 30 91 32 59 0
2 Unitas JO11-1 11 10 0 1 30 74 17 57 0
3 Haarsteeg JO11-1 11 8 0 3 24 38 35 3 0
4 Emplina JO11-1 11 7 1 3 22 49 29 20 0
5 OJC ROSMALEN JO11-2 11 5 1 5 16 36 32 4 0
6 FC Engelen JO11-1 11 5 0 6 15 46 40 6 0
7 WSC JO11-1 11 5 0 6 15 38 44 -6 0
8 Den Dungen JO11-1 11 4 0 7 12 22 33 -11 0
9 RKDVC JO11-1 11 4 0 7 12 26 43 -17 0
10 Baardwijk JO11-1 11 4 0 7 12 27 45 -18 0
11 RWB JO11-1 11 2 0 9 6 23 63 -40 0
12 Wilhelmina JO11-1 11 1 0 10 3 26 83 -57 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Were Di JO11-1 10 7 1 2 22 42 18 24 0
2 ZIGO JO11-1 10 6 1 3 19 55 24 31 0
3 Jong Brabant JO11-1 9 5 2 2 17 44 28 16 0
4 WSC JO11-1 9 5 2 2 17 34 23 11 0
5 Baardwijk JO11-1 10 5 2 3 17 24 22 2 0
6 RKDVC JO11-1 9 5 1 3 16 33 18 15 0
7 SVSSS JO11-1 9 4 3 2 15 25 17 8 0
8 RWB JO11-1 9 3 1 5 10 24 39 -15 0
9 OVC'26 JO11-1 10 2 3 5 9 18 26 -8 0
10 Emplina JO11-2 10 1 1 8 4 25 65 -40 0
11 DESK JO11-1 9 0 1 8 1 8 52 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO11-1 3 2 1 0 7 24 2 22 0
2 RKDVC JO11-1 3 2 1 0 7 21 2 19 0
3 JEKA JO11-2G 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
4 GVV'63 JO11-1G 3 0 0 3 0 2 42 -40 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 17-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training RKDVC JO11-1
ma 24-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training RKDVC JO11-1
ma 31-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training RKDVC JO11-1
ma 07-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training RKDVC JO11-1
ma 14-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training RKDVC JO11-1
ma 21-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training RKDVC JO11-1
ma 28-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B Team training RKDVC JO11-1
ma 04-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 11-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 18-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 25-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 02-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 09-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 16-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 23-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 30-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 06-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 13-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 20-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 27-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 04-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 11-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 18-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 25-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 01-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 08-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 15-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 22-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 29-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 05-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 12-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 19-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 26-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 05-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 12-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 19-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 26-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 02-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 09-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 16-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 23-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 30-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 07-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 14-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 21-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 28-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 04-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 11-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 18-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
ma 25-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training RKDVC JO11-1
woensdag 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 12-07-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-1
wo 19-07-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-1
wo 26-07-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-1
wo 02-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-1
wo 09-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-1
wo 16-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-1
wo 23-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-1
wo 30-08-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO11-1
wo 06-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 13-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 20-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 27-09-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 04-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 11-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 18-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 25-10-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 01-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 08-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 15-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 22-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 29-11-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 06-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 13-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 20-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 27-12-17 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 03-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 10-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 17-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 24-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 31-01-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 07-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 14-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 21-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 28-02-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 07-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 14-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 21-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 28-03-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 04-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 11-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 18-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 25-04-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 02-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 09-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 16-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 23-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 30-05-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 06-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 13-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 20-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1
wo 27-06-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training RKDVC JO11-1

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven