0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

RKDVC JO11-4

Teamleden

Spelers
Max van Leeuwen Keeper      
Rick Adriaansen        
Milan Bakker        
Cas Van Bijsterveld        
Leroy van Haaren        
Jasper Hijwegen        
Pepijn Roeken        
Mitchell Smith        
Bryan van der Velden        
 
Overige teamleden
Pascal Roeken Trainer
Denis Smith Trainer
Folkert Gorter Jeugdcoördinator
Bart Verhoeven Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 06-06-2018 18:30 RKDVC JO11-4 Sarto JO11-6 117663 7-1
C 31-05-2018 18:30 Dongen JO11-7 Audacia JO11-2 120207 1-4
C 28-05-2018 18:30 Dongen JO11-7 Sarto JO11-6 122416 4-2
C 28-05-2018 18:30 NEO'25 JO11-1 RWB JO11-2 122522 3-2
C 26-05-2018 09:00 Audacia JO11-2 SSC'55 JO11-1 121846 2-3
C 26-05-2018 10:00 RWB JO11-2 RKDVC JO11-4 121592 3-3
C 26-05-2018 08:30 ZIGO JO11-4 Jong Brabant JO11-4 120469 6-4
C 26-05-2018 10:00 DESK JO11-2 Dongen JO11-7 117509 8-8
C 26-05-2018 10:00 Willem II JO11-1 NEO'25 JO11-1 119086 3-1
C 26-05-2018 11:00 Sarto JO11-6 TSV Gudok JO11-4 117181 2-1
C 23-05-2018 18:30 TSV Gudok JO11-4 Audacia JO11-2 118426 1-1
C 19-05-2018 09:45 NEO'25 JO11-1 DESK JO11-2 119472 2-2
C 19-05-2018 10:15 Jong Brabant JO11-4 Sarto JO11-6 119989 3-0
C 19-05-2018 09:00 RKDVC JO11-4 Audacia JO11-2 121164 5-2
C 19-05-2018 08:30 TSV Gudok JO11-4 Willem II JO11-1 118396 6-2
C 19-05-2018 09:00 Dongen JO11-7 ZIGO JO11-4 120086 12-4
C 19-05-2018 08:30 SSC'55 JO11-1 RWB JO11-2 118089 5-1
C 17-05-2018 18:30 RKDVC JO11-4 SSC'55 JO11-1 117816 8-5
C 14-05-2018 18:45 DESK JO11-2 ZIGO JO11-4 117758 2-3
C 14-05-2018 19:00 Sarto JO11-6 NEO'25 JO11-1 117472 3-2
C 14-05-2018 18:30 Audacia JO11-2 Willem II JO11-1 122577 4-1
C 12-05-2018 08:30 TSV Gudok JO11-4 Jong Brabant JO11-4 119537 3-0
C 12-05-2018 08:30 ZIGO JO11-4 NEO'25 JO11-1 117053 3-7
C 12-05-2018 09:00 RKDVC JO11-4 Dongen JO11-7 117838 13-1
C 12-05-2018 09:00 Audacia JO11-2 RWB JO11-2 117978 1-4
C 12-05-2018 10:00 Willem II JO11-1 Sarto JO11-6 119264 4-4
C 12-05-2018 11:00 DESK JO11-2 SSC'55 JO11-1 121720 6-10
C 09-05-2018 18:30 Willem II JO11-1 ZIGO JO11-4 119322 7-0
C 08-05-2018 18:30 Sarto JO11-6 DESK JO11-2 121653 5-1
C 07-05-2018 18:45 Willem II JO11-1 RWB JO11-2 122356 2-3
C 02-05-2018 19:00 SSC'55 JO11-1 Willem II JO11-1 117582 0-9
C 28-04-2018 08:30 SSC'55 JO11-1 Dongen JO11-7 118251 6-9
C 28-04-2018 09:45 ZIGO JO11-4 TSV Gudok JO11-4 118587 3-7
C 26-04-2018 18:45 RWB JO11-2 DESK JO11-2 121233 5-0
C 24-04-2018 19:00 SSC'55 JO11-1 Jong Brabant JO11-4 117182 4-8
C 21-04-2018 10:15 Jong Brabant JO11-4 Audacia JO11-2 117201 10-1
C 21-04-2018 10:00 RWB JO11-2 ZIGO JO11-4 122461 2-3
C 21-04-2018 09:45 NEO'25 JO11-1 RKDVC JO11-4 120345 7-0
C 21-04-2018 09:00 Dongen JO11-7 TSV Gudok JO11-4 119563 2-6
C 14-04-2018 10:00 DESK JO11-2 Jong Brabant JO11-4 119848 2-4
C 14-04-2018 10:00 Willem II JO11-1 RKDVC JO11-4 120586 4-3
C 14-04-2018 10:00 RWB JO11-2 Sarto JO11-6 119421 0-2
C 14-04-2018 09:30 NEO'25 JO11-1 Dongen JO11-7 119177 6-1
C 14-04-2018 08:30 TSV Gudok JO11-4 SSC'55 JO11-1 119802 3-2
C 14-04-2018 08:30 ZIGO JO11-4 Audacia JO11-2 122019 4-3
C 11-04-2018 18:30 TSV Gudok JO11-4 DESK JO11-2 118747 6-0
C 07-04-2018 09:00 Audacia JO11-2 DESK JO11-2 120806 3-0
C 07-04-2018 09:00 RKDVC JO11-4 TSV Gudok JO11-4 122565 1-2
C 07-04-2018 10:15 Jong Brabant JO11-4 Willem II JO11-1 119846 12-2
C 07-04-2018 09:00 Dongen JO11-7 RWB JO11-2 118646 2-7
C 07-04-2018 08:30 SSC'55 JO11-1 NEO'25 JO11-1 122060 2-6
C 07-04-2018 12:00 Sarto JO11-6 ZIGO JO11-4 120867 4-6
C 03-04-2018 18:15 NEO'25 JO11-1 Jong Brabant JO11-4 122644 2-2
C 31-03-2018 10:15 Jong Brabant JO11-4 RKDVC JO11-4 117591 1-3
C 31-03-2018 09:45 ZIGO JO11-4 SSC'55 JO11-1 117196 1-5
C 24-03-2018 10:00 Willem II JO11-1 Dongen JO11-7 120013 5-3
C 24-03-2018 10:00 RWB JO11-2 Jong Brabant JO11-4 122226 1-6
C 24-03-2018 10:00 DESK JO11-2 RKDVC JO11-4 119581 4-2
C 24-03-2018 09:00 Audacia JO11-2 Sarto JO11-6 119386 3-2
C 24-03-2018 08:30 TSV Gudok JO11-4 NEO'25 JO11-1 118656 2-2
C 10-03-2018 08:30 ZIGO JO11-4 RKDVC JO11-4 122148 4-4
C 10-03-2018 09:00 Audacia JO11-2 NEO'25 JO11-1 117760 4-2
C 10-03-2018 10:00 RWB JO11-2 TSV Gudok JO11-4 122417 2-1
C 10-03-2018 10:15 Jong Brabant JO11-4 Dongen JO11-7 117931 11-5
C 10-03-2018 12:00 Sarto JO11-6 SSC'55 JO11-1 119564 3-2
C 10-03-2018 11:00 DESK JO11-2 Willem II JO11-1 118473 0-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 23-12-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-6 BMC JO11-4 73512 5-1
C 16-12-2017 10:15 BMC JO11-4 NEO'25 JO11-1 71232 1-5
C 16-12-2017 09:30 NOAD'32 JO11-1 ZIGO JO11-6 73288 0-0
C 16-12-2017 10:45 SC Elshout JO11-1 Helvoirt JO11-2 99744 8-1
C 13-12-2017 18:45 SVSSS JO11-2 Helvoirt JO11-2 99745 0-0
C 09-12-2017 10:15 Jong Brabant JO11-4 Vlijmense Boys JO11-1G 73004 2-0
C 09-12-2017 09:00 Helvoirt JO11-2 Nevelo JO11-2 99753 0-0
C 09-12-2017 10:00 SVSSS JO11-2 NEO'25 JO11-1 70579 0-0
C 09-12-2017 10:45 SC Elshout JO11-1 RKDVC JO11-4 74232 0-0
C 02-12-2017 10:45 Nevelo JO11-2 SVSSS JO11-2 71732 1-4
C 02-12-2017 09:45 NEO'25 JO11-1 Helvoirt JO11-2 99752 1-4
C 02-12-2017 09:00 RKDVC JO11-4 NOAD'32 JO11-1 73335 7-1
C 02-12-2017 09:00 Vlijmense Boys JO11-1G Zwaluw VFC JO11-6 75082 3-2
C 02-12-2017 08:30 ZIGO JO11-6 Jong Brabant JO11-4 72477 0-5
C 02-12-2017 10:15 BMC JO11-4 SC Elshout JO11-1 74113 2-6
C 25-11-2017 08:30 NOAD'32 JO11-1 Nevelo JO11-2 73902 1-1
C 25-11-2017 10:00 SVSSS JO11-2 ZIGO JO11-6 72912 7-5
C 25-11-2017 09:00 Helvoirt JO11-2 Vlijmense Boys JO11-1G 99751 1-3
C 25-11-2017 09:00 RKDVC JO11-4 NEO'25 JO11-1 69844 1-1
C 25-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-6 SC Elshout JO11-1 75024 1-4
C 25-11-2017 10:15 Jong Brabant JO11-4 BMC JO11-4 70171 7-2
C 18-11-2017 08:30 ZIGO JO11-6 Nevelo JO11-2 69978 1-5
C 18-11-2017 09:00 Vlijmense Boys JO11-1G RKDVC JO11-4 75129 4-3
C 18-11-2017 09:00 Helvoirt JO11-2 Zwaluw VFC JO11-6 99750 2-10
C 18-11-2017 09:45 NEO'25 JO11-1 NOAD'32 JO11-1 71836 4-2
C 18-11-2017 10:15 BMC JO11-4 SVSSS JO11-2 74011 2-12
C 18-11-2017 10:45 SC Elshout JO11-1 Jong Brabant JO11-4 73537 7-4
C 11-11-2017 08:30 NOAD'32 JO11-1 SC Elshout JO11-1 73607 1-4
C 11-11-2017 09:00 RKDVC JO11-4 BMC JO11-4 71091 5-2
C 11-11-2017 10:00 SVSSS JO11-2 Vlijmense Boys JO11-1G 69987 7-3
C 11-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-6 ZIGO JO11-6 69999 9-6
C 11-11-2017 10:45 Nevelo JO11-2 NEO'25 JO11-1 73821 4-4
C 11-11-2017 10:15 Jong Brabant JO11-4 Helvoirt JO11-2 99749 10-4
C 04-11-2017 09:00 Helvoirt JO11-2 ZIGO JO11-6 99748 3-1
C 04-11-2017 10:45 SC Elshout JO11-1 Nevelo JO11-2 71779 2-2
C 04-11-2017 10:15 BMC JO11-4 Vlijmense Boys JO11-1G 71307 2-1
C 04-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-6 NEO'25 JO11-1 71530 4-1
C 04-11-2017 10:15 Jong Brabant JO11-4 NOAD'32 JO11-1 72296 4-3
C 04-11-2017 10:00 SVSSS JO11-2 RKDVC JO11-4 74414 7-6
C 04-11-2017 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 ZIGO JO11-6 71722 0-0
C 28-10-2017 08:30 NOAD'32 JO11-1 SVSSS JO11-2 73075 1-5
C 28-10-2017 08:30 ZIGO JO11-6 BMC JO11-4 71851 2-1
C 28-10-2017 09:00 RKDVC JO11-4 Nieuwkuijk JO11-1 74306 0-0
C 28-10-2017 08:30 NEO'25 JO11-1 Jong Brabant JO11-4 70899 1-1
C 28-10-2017 09:00 Vlijmense Boys JO11-1G SC Elshout JO11-1 70887 5-4
C 28-10-2017 10:45 Nevelo JO11-2 Zwaluw VFC JO11-6 70113 3-5
C 28-10-2017 09:00 RKDVC JO11-4 Helvoirt JO11-2 99747 6-1
C 14-10-2017 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 NOAD'32 JO11-1 69609 0-0
C 14-10-2017 09:00 Vlijmense Boys JO11-1G Nevelo JO11-2 74747 4-2
C 14-10-2017 10:15 Jong Brabant JO11-4 SVSSS JO11-2 72705 1-9
C 14-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-6 RKDVC JO11-4 75064 7-3
C 14-10-2017 10:45 SC Elshout JO11-1 ZIGO JO11-6 73873 4-6
C 14-10-2017 09:00 Helvoirt JO11-2 NOAD'32 JO11-1 99746 5-3
C 07-10-2017 08:30 ZIGO JO11-6 Vlijmense Boys JO11-1G 70048 2-4
C 07-10-2017 08:30 NOAD'32 JO11-1 Zwaluw VFC JO11-6 75256 2-4
C 07-10-2017 09:00 RKDVC JO11-4 Jong Brabant JO11-4 71730 6-1
C 07-10-2017 08:30 NEO'25 JO11-1 SC Elshout JO11-1 74149 4-5
C 07-10-2017 10:00 SVSSS JO11-2 Nieuwkuijk JO11-1 72979 2-8
C 07-10-2017 10:30 Nevelo JO11-2 BMC JO11-4 74829 2-4
C 30-09-2017 10:45 SC Elshout JO11-1 Nieuwkuijk JO11-1 74044 2-7
C 30-09-2017 09:00 Vlijmense Boys JO11-1G NEO'25 JO11-1 74191 0-4
C 30-09-2017 08:30 ZIGO JO11-6 RKDVC JO11-4 74858 1-7
C 30-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO11-6 SVSSS JO11-2 69895 2-2
C 30-09-2017 10:15 BMC JO11-4 NOAD'32 JO11-1 74539 0-1
C 30-09-2017 10:45 Nevelo JO11-2 Jong Brabant JO11-4 70990 0-6
C 23-09-2017 08:30 NOAD'32 JO11-1 Vlijmense Boys JO11-1G 75074 1-2
C 23-09-2017 10:00 SVSSS JO11-2 SC Elshout JO11-1 75092 4-2
C 23-09-2017 09:00 Nieuwkuijk JO11-1 BMC JO11-4 70283 14-0
C 23-09-2017 09:00 RKDVC JO11-4 Nevelo JO11-2 73058 2-3
C 23-09-2017 08:30 NEO'25 JO11-1 ZIGO JO11-6 73984 7-1
C 23-09-2017 10:15 Jong Brabant JO11-4 Zwaluw VFC JO11-6 72779 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSV Gudok JO11-4 11 7 2 2 23 38 17 21 0
2 Jong Brabant JO11-4 11 7 1 3 22 61 29 32 0
3 Willem II JO11-1 11 6 1 4 19 45 36 9 0
4 NEO'25 JO11-1 11 5 3 3 18 40 24 16 0
5 RKDVC JO11-4 11 5 2 4 17 49 34 15 0
6 RWB JO11-2 11 5 1 5 16 30 28 2 0
7 Audacia JO11-2 11 5 1 5 16 28 33 -5 0
8 Sarto JO11-6 11 5 1 5 16 28 33 -5 0
9 ZIGO JO11-4 11 5 1 5 16 37 57 -20 0
10 SSC'55 JO11-1 11 4 0 7 12 44 56 -12 0
11 Dongen JO11-7 11 3 1 7 10 48 72 -24 0
12 DESK JO11-2 11 1 2 8 5 25 54 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSV Gudok JO11-3 2 2 0 0 6 11 7 4 0
2 RKDVC JO11-4 2 1 0 1 3 5 4 1 0
3 Waspik JO11-2 2 0 0 2 0 7 12 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS JO11-2 9 8 1 0 25 57 23 34 0
2 Zwaluw VFC JO11-6 11 8 1 2 25 53 28 25 0
3 Vlijmense Boys JO11-1G 11 7 0 4 21 29 30 -1 0
4 SC Elshout JO11-1 10 6 1 3 19 46 30 16 0
5 Jong Brabant JO11-4 11 6 1 4 19 42 36 6 0
6 RKDVC JO11-4 10 5 1 4 16 46 28 18 0
7 NEO'25 JO11-1 10 4 3 3 15 32 23 9 0
8 Helvoirt JO11-2 8 3 0 5 9 21 42 -21 0
9 Nevelo JO11-2 10 2 3 5 9 23 33 -10 0
10 ZIGO JO11-6 10 2 0 8 6 25 52 -27 0
11 BMC JO11-4 10 2 0 8 6 17 46 -29 0
12 NOAD'32 JO11-1 10 1 1 8 4 16 36 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-07-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 18-07-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 25-07-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 01-08-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 08-08-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 15-08-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 22-08-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 29-08-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
di 05-09-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 12-09-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 19-09-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 26-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 03-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 10-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 17-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 24-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 31-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 07-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 14-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 21-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 28-11-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 05-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 12-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 19-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 26-12-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 02-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 09-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 16-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 23-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 30-01-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 06-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 13-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 20-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 27-02-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 06-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 13-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 20-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 27-03-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 03-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 10-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 17-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 24-04-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 01-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 08-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 15-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 22-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 29-05-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 05-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 12-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 19-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
di 26-06-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 20-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 27-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 03-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 10-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 17-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 24-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 31-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 07-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 14-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 21-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 28-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 05-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 12-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 19-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 26-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 02-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 09-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 16-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 23-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 30-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 07-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 14-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 21-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 28-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 04-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 11-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 18-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 25-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 01-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 08-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 15-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 22-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 01-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 08-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 15-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 22-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 29-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 05-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 12-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 19-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 26-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 03-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 10-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 17-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 24-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 31-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 07-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 14-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 21-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
do 28-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 Team training gaat_door
www.rkdvc.nl
Mica Totaal Service Jo11-4
Shirtsuitreiking
28-10-2017

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven