0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

RKDVC JO11-5

Teamleden

Spelers
Nick Geerts        
Xavi van Heeswijk        
Bjorn Van Hulten        
Pepijn Keetels        
Joris Legierse        
Ryan Steenema        
Dani De Vries        
Lars van Wezel        
 
Overige teamleden
Jeroen van Hulten Leider
Corne van Wezel Leider
Joost van Esdonk Trainer
Luc Koevoets Trainer
Mark Verschuren Leider/Trainer
Folkert Gorter Jeugdcoördinator
Bart Verhoeven Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2018 09:30 VCB JO11-1 Nevelo JO11-2 118724 6-8
C 02-06-2018 10:00 FC Tilburg JO11-3 RKDVC JO11-5 120636 3-1
C 02-06-2018 09:00 Jong Brabant JO11-6 Reusel Sport/CoTrans JO11-4 120698 1-2
C 30-05-2018 18:30 ST RKDSV / EDN'56 JO11-2 VOAB JO11-5 121807 5-4
C 26-05-2018 11:00 Nevelo JO11-2 ST RKDSV / EDN'56 JO11-2 118920 1-3
C 26-05-2018 08:45 Hilvaria JO11-3 Zwaluw VFC JO11-5 122655 7-2
C 26-05-2018 09:00 RKDVC JO11-5 VCB JO11-1 117496 5-4
C 26-05-2018 09:00 Jong Brabant JO11-6 FC Tilburg JO11-3 120356 1-2
C 26-05-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-4 Tuldania JO11-1 120986 11-2
C 26-05-2018 10:15 VOAB JO11-5 SVSSS JO11-3 117224 1-0
C 23-05-2018 18:30 ST RKDSV / EDN'56 JO11-2 Hilvaria JO11-3 121792 3-5
C 19-05-2018 09:30 Tuldania JO11-1 Nevelo JO11-2 119743 2-2
C 19-05-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-5 RKDVC JO11-5 122548 1-4
C 19-05-2018 10:00 FC Tilburg JO11-3 VOAB JO11-5 117170 2-1
C 19-05-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-2 Jong Brabant JO11-6 117790 4-4
C 19-05-2018 08:30 SVSSS JO11-3 Reusel Sport/CoTrans JO11-4 117514 1-0
C 16-05-2018 19:00 Hilvaria JO11-3 Jong Brabant JO11-6 117378 3-3
C 12-05-2018 10:00 VCB JO11-1 SVSSS JO11-3 122611 3-4
C 12-05-2018 09:00 Jong Brabant JO11-6 Nevelo JO11-2 121272 3-6
C 12-05-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-4 FC Tilburg JO11-3 119782 2-3
C 12-05-2018 10:15 VOAB JO11-5 Zwaluw VFC JO11-5 118527 6-4
C 12-05-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-2 Tuldania JO11-1 117916 4-7
C 12-05-2018 08:45 Hilvaria JO11-3 RKDVC JO11-5 118012 3-2
C 07-05-2018 19:00 Zwaluw VFC JO11-5 Tuldania JO11-1 121017 7-2
C 05-05-2018 09:00 Jong Brabant JO11-6 RKDVC JO11-5 119555 2-7
C 05-05-2018 10:00 VCB JO11-1 Zwaluw VFC JO11-5 119252 5-5
C 05-05-2018 10:15 VOAB JO11-5 Reusel Sport/CoTrans JO11-4 118912 1-6
C 05-05-2018 08:30 SVSSS JO11-3 Nevelo JO11-2 121705 4-1
C 28-04-2018 09:30 Tuldania JO11-1 VCB JO11-1 117910 4-6
C 28-04-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-4 ST RKDSV / EDN'56 JO11-2 122097 1-3
C 28-04-2018 09:00 RKDVC JO11-5 VOAB JO11-5 117579 3-5
C 21-04-2018 08:30 SVSSS JO11-3 ST RKDSV / EDN'56 JO11-2 119573 8-3
C 21-04-2018 09:00 RKDVC JO11-5 Reusel Sport/CoTrans JO11-4 118454 4-2
C 21-04-2018 09:30 FC Tilburg JO11-3 VCB JO11-1 118235 12-1
C 21-04-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-5 Jong Brabant JO11-6 121512 12-3
C 21-04-2018 11:00 Nevelo JO11-2 VOAB JO11-5 120833 2-3
C 21-04-2018 09:30 Tuldania JO11-1 Hilvaria JO11-3 120254 2-14
C 18-04-2018 19:00 VCB JO11-1 Hilvaria JO11-3 122232 6-3
C 16-04-2018 19:00 Zwaluw VFC JO11-5 SVSSS JO11-3 122645 3-5
C 14-04-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-4 Hilvaria JO11-3 117519 1-6
C 14-04-2018 10:15 VOAB JO11-5 Tuldania JO11-1 121584 6-2
C 14-04-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-2 Zwaluw VFC JO11-5 120655 5-4
C 14-04-2018 09:00 Jong Brabant JO11-6 VCB JO11-1 118972 5-5
C 14-04-2018 09:00 RKDVC JO11-5 Nevelo JO11-2 118976 3-0
C 14-04-2018 09:00 FC Tilburg JO11-3 SVSSS JO11-3 122316 3-4
C 07-04-2018 10:00 VCB JO11-1 ST RKDSV / EDN'56 JO11-2 117774 3-3
C 07-04-2018 08:45 Hilvaria JO11-3 VOAB JO11-5 121898 1-3
C 07-04-2018 08:30 SVSSS JO11-3 RKDVC JO11-5 118352 1-2
C 07-04-2018 09:30 Tuldania JO11-1 Jong Brabant JO11-6 118763 1-2
C 07-04-2018 10:15 Zwaluw VFC JO11-5 FC Tilburg JO11-3 119675 1-6
C 07-04-2018 11:00 Nevelo JO11-2 Reusel Sport/CoTrans JO11-4 119183 4-3
C 05-04-2018 18:30 Nevelo JO11-2 FC Tilburg JO11-3 122219 0-2
C 31-03-2018 10:00 FC Tilburg JO11-3 Tuldania JO11-1 122539 7-2
C 31-03-2018 08:30 SVSSS JO11-3 Hilvaria JO11-3 119615 2-5
C 31-03-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-4 VCB JO11-1 118673 10-1
C 24-03-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-4 Zwaluw VFC JO11-5 120496 8-2
C 24-03-2018 08:45 Hilvaria JO11-3 Nevelo JO11-2 122544 2-2
C 24-03-2018 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO11-2 FC Tilburg JO11-3 121973 0-6
C 24-03-2018 09:00 RKDVC JO11-5 Tuldania JO11-1 117676 14-0
C 24-03-2018 10:15 VOAB JO11-5 VCB JO11-1 118037 10-5
C 24-03-2018 09:00 Jong Brabant JO11-6 SVSSS JO11-3 117129 1-5
C 10-03-2018 09:00 RKDVC JO11-5 ST RKDSV / EDN'56 JO11-2 118118 7-4
C 10-03-2018 09:30 Tuldania JO11-1 SVSSS JO11-3 118693 1-7
C 10-03-2018 10:15 VOAB JO11-5 Jong Brabant JO11-6 121636 7-1
C 10-03-2018 11:00 Nevelo JO11-2 Zwaluw VFC JO11-5 117295 6-0
C 10-03-2018 08:45 Hilvaria JO11-3 FC Tilburg JO11-3 120624 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 09:00 RKDVC JO11-5 VOAB JO11-8 73519 3-1
C 09-12-2017 10:15 Jong Brabant JO11-5 FC Tilburg JO11-4 74293 3-2
C 09-12-2017 10:15 VOAB JO11-8 Dongen JO11-6 71250 5-6
C 09-12-2017 10:00 Willem II JO11-3G SVSSS JO11-3 73670 5-3
C 09-12-2017 09:30 Riel JO11-2 Were Di JO11-4 73038 0-0
C 09-12-2017 09:00 OVC'26 JO11-3 RWB JO11-2 70547 1-14
C 09-12-2017 10:45 Hilvaria JO11-2 RKDVC JO11-5 70857 7-1
C 02-12-2017 08:30 SVSSS JO11-3 OVC'26 JO11-3 69996 8-0
C 02-12-2017 09:00 FC Tilburg JO11-4 Hilvaria JO11-2 74893 0-5
C 02-12-2017 09:00 Dongen JO11-6 Riel JO11-2 73182 10-3
C 02-12-2017 09:00 RKDVC JO11-5 Jong Brabant JO11-5 74529 5-1
C 02-12-2017 10:00 RWB JO11-2 VOAB JO11-8 74334 7-7
C 02-12-2017 10:15 Were Di JO11-4 Willem II JO11-3G 73797 6-2
C 25-11-2017 10:45 Hilvaria JO11-2 RWB JO11-2 72598 2-1
C 25-11-2017 09:00 OVC'26 JO11-3 Dongen JO11-6 73231 0-12
C 25-11-2017 10:00 Willem II JO11-3G RKDVC JO11-5 74397 1-11
C 25-11-2017 10:15 Jong Brabant JO11-5 SVSSS JO11-3 74341 1-1
C 25-11-2017 10:15 VOAB JO11-8 Riel JO11-2 74929 7-1
C 25-11-2017 10:15 Were Di JO11-4 FC Tilburg JO11-4 71538 3-1
C 18-11-2017 08:30 SVSSS JO11-3 RKDVC JO11-5 73815 1-4
C 18-11-2017 08:45 Hilvaria JO11-2 VOAB JO11-8 74589 3-2
C 18-11-2017 09:00 Dongen JO11-6 Jong Brabant JO11-5 70841 12-1
C 18-11-2017 09:00 FC Tilburg JO11-4 Willem II JO11-3G 73669 4-3
C 18-11-2017 09:30 Riel JO11-2 OVC'26 JO11-3 72557 7-0
C 18-11-2017 10:00 RWB JO11-2 Were Di JO11-4 70348 2-1
C 11-11-2017 09:00 RKDVC JO11-5 FC Tilburg JO11-4 74188 3-1
C 11-11-2017 09:00 OVC'26 JO11-3 Hilvaria JO11-2 72734 5-7
C 11-11-2017 10:00 Willem II JO11-3G Riel JO11-2 71623 9-2
C 11-11-2017 10:15 VOAB JO11-8 SVSSS JO11-3 74563 0-0
C 11-11-2017 10:15 Were Di JO11-4 Dongen JO11-6 70504 2-3
C 11-11-2017 10:15 Jong Brabant JO11-5 RWB JO11-2 71006 2-5
C 04-11-2017 10:15 VOAB JO11-8 FC Tilburg JO11-4 74039 9-1
C 04-11-2017 10:15 Jong Brabant JO11-5 Were Di JO11-4 69759 4-3
C 04-11-2017 09:30 Riel JO11-2 RKDVC JO11-5 70602 2-5
C 04-11-2017 09:00 Dongen JO11-6 RWB JO11-2 73764 2-5
C 04-11-2017 09:00 OVC'26 JO11-3 Willem II JO11-3G 71364 1-9
C 04-11-2017 09:45 Hilvaria JO11-2 SVSSS JO11-3 69699 9-1
C 28-10-2017 09:00 FC Tilburg JO11-4 OVC'26 JO11-3 73045 4-0
C 28-10-2017 08:30 SVSSS JO11-3 Dongen JO11-6 74101 4-1
C 28-10-2017 10:00 RWB JO11-2 Riel JO11-2 73072 7-0
C 28-10-2017 10:00 Willem II JO11-3G Jong Brabant JO11-5 70314 8-1
C 28-10-2017 10:00 Were Di JO11-4 Hilvaria JO11-2 73719 0-2
C 21-10-2017 09:00 RKDVC JO11-5 OVC'26 JO11-3 71492 0-0
C 21-10-2017 10:15 VOAB JO11-8 Were Di JO11-4 74478 0-0
C 14-10-2017 08:45 Hilvaria JO11-2 Willem II JO11-3G 69909 7-2
C 14-10-2017 09:00 Dongen JO11-6 FC Tilburg JO11-4 74709 6-4
C 14-10-2017 09:30 Riel JO11-2 SVSSS JO11-3 69687 1-4
C 14-10-2017 08:45 RWB JO11-2 RKDVC JO11-5 70918 4-2
C 14-10-2017 09:00 OVC'26 JO11-3 Jong Brabant JO11-5 73178 4-1
C 07-10-2017 08:30 SVSSS JO11-3 RWB JO11-2 74065 2-3
C 07-10-2017 09:00 FC Tilburg JO11-4 Riel JO11-2 72759 2-4
C 07-10-2017 09:00 RKDVC JO11-5 Dongen JO11-6 69690 6-6
C 07-10-2017 10:00 Willem II JO11-3G VOAB JO11-8 75021 3-4
C 07-10-2017 10:15 Were Di JO11-4 OVC'26 JO11-3 71435 7-7
C 07-10-2017 10:15 Jong Brabant JO11-5 Hilvaria JO11-2 71217 0-5
C 30-09-2017 10:00 RWB JO11-2 FC Tilburg JO11-4 74221 4-0
C 30-09-2017 08:30 SVSSS JO11-3 Were Di JO11-4 71017 3-2
C 30-09-2017 10:15 VOAB JO11-8 Jong Brabant JO11-5 73521 3-0
C 30-09-2017 09:00 Dongen JO11-6 Willem II JO11-3G 70281 6-1
C 30-09-2017 09:30 Riel JO11-2 Hilvaria JO11-2 74837 2-14
C 23-09-2017 08:45 Hilvaria JO11-2 Dongen JO11-6 72469 10-4
C 23-09-2017 09:00 Jong Brabant JO11-5 Riel JO11-2 74702 2-4
C 23-09-2017 10:15 Were Di JO11-4 RKDVC JO11-5 71587 2-3
C 23-09-2017 10:00 Willem II JO11-3G RWB JO11-2 73204 2-11
C 23-09-2017 09:00 FC Tilburg JO11-4 SVSSS JO11-3 74752 2-4
C 23-09-2017 10:45 OVC'26 JO11-3 VOAB JO11-8 73946 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Tilburg JO11-3 11 9 1 1 28 47 14 33 0
2 RKDVC JO11-5 11 8 0 3 24 52 25 27 0
3 SVSSS JO11-3 11 8 0 3 24 41 23 18 0
4 VOAB JO11-5 11 8 0 3 24 47 31 16 0
5 Hilvaria JO11-3 11 6 3 2 21 50 27 23 0
6 Reusel Sport/CoTrans JO11-4 11 5 0 6 15 46 28 18 0
7 Nevelo JO11-2 11 4 2 5 14 32 31 1 0
8 ST RKDSV / EDN'56 JO11-2 11 4 2 5 14 37 50 -13 0
9 VCB JO11-1 11 2 3 6 9 45 69 -24 0
10 Zwaluw VFC JO11-5 11 2 1 8 7 41 57 -16 0
11 Jong Brabant JO11-6 11 1 3 7 6 26 54 -28 0
12 Tuldania JO11-1 11 1 1 9 4 25 80 -55 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO11-3 3 3 0 0 9 18 4 14 0
2 RKDVC JO11-5 3 2 0 1 6 17 8 9 0
3 Nieuwkuijk JO11-2 3 1 0 2 3 5 19 -14 0
4 Uno Animo JO11-2 3 0 0 3 0 8 17 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria JO11-2 11 11 0 0 33 71 18 53 0
2 RWB JO11-2 11 9 1 1 28 63 21 42 0
3 RKDVC JO11-5 10 7 1 2 22 43 26 17 0
4 Dongen JO11-6 11 7 1 3 22 68 41 27 0
5 SVSSS JO11-3 10 5 1 4 16 31 28 3 0
6 VOAB JO11-8 9 4 1 4 13 39 29 10 0
7 Willem II JO11-3G 11 4 0 7 12 45 56 -11 0
8 Riel JO11-2 10 3 0 7 9 26 60 -34 0
9 Were Di JO11-4 9 2 1 6 7 26 27 -1 0
10 OVC'26 JO11-3 10 2 1 7 7 23 70 -47 0
11 Jong Brabant JO11-5 11 2 1 8 7 16 52 -36 0
12 FC Tilburg JO11-4 11 2 0 9 6 21 44 -23 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 24-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 31-07-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 07-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 14-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 21-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 28-08-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 04-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 11-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 18-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 25-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 02-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 09-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 16-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 23-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 30-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 06-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 13-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 20-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 27-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 04-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 11-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 18-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 25-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 01-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 08-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 15-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 22-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 29-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 05-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 12-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 19-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 26-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 05-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 12-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 19-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 26-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 02-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 09-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 16-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 23-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 30-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 07-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 14-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 21-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 28-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 04-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 11-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 18-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
ma 25-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
woensdag 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 23-08-17 17:00 - 18:15 2 (k.gr.) Team training gaat_door
wo 30-08-17 17:00 - 18:15 2 (k.gr.) Team training gaat_door
wo 06-09-17 17:00 - 18:15 2 (k.gr.) Team training gaat_door
wo 13-09-17 16:45 - 18:00 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 20-09-17 16:45 - 18:00 1-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 27-09-17 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 04-10-17 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 11-10-17 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 18-10-17 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 25-10-17 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 01-11-17 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 08-11-17 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 15-11-17 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 22-11-17 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 29-11-17 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 06-12-17 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 13-12-17 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 20-12-17 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 27-12-17 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 03-01-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 10-01-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 17-01-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 24-01-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 31-01-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 07-02-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 14-02-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 21-02-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 28-02-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 07-03-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 14-03-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 21-03-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 28-03-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 04-04-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 11-04-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 18-04-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 25-04-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 02-05-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 09-05-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 16-05-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 23-05-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 30-05-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 06-06-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 13-06-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 20-06-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door
wo 27-06-18 16:45 - 18:00 2-A (k.gr.) Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven