0250 Onder 13 competitie (A-cat)

RKDVC JO13-1

Teamleden

Spelers
Siem van den Velden Keeper      
Celal Can Aydin        
Goof van Bokhoven        
Mark van Erp        
Dirk van Geffen        
Thijs van Hulten        
Rayan Jagour        
Tim Leijtens        
Casper Lommers        
Daan Lucas        
Simon Surtel        
Bera Tozlu        
Stein van de Wiel        
 
Overige teamleden
Michael Ketelaars Leider/Trainer
Dennis Vissers Leider/Trainer
Henk Meerman Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 05-06-2018 19:00 Berghem Sport JO13-1 Margriet JO13-1 12848 0-4
C 26-05-2018 12:15 HVCH JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12926 3-1
C 26-05-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 12920 4-3
C 26-05-2018 12:15 Berghem Sport JO13-1 RKDVC JO13-1 12908 0-6
C 26-05-2018 11:00 Emplina JO13-1 DESK JO13-1 12933 1-3
C 26-05-2018 11:30 Margriet JO13-1 SV TOP JO13-1 12928 2-3
C 19-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 Emplina JO13-1 12899 10-0
C 19-05-2018 10:30 SV TOP JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12895 3-0
C 19-05-2018 10:15 DESK JO13-1 HVCH JO13-1 12887 5-0
C 19-05-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Margriet JO13-1 12884 11-0
C 17-05-2018 19:00 Schijndel/DE WIT JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12905 0-3
C 16-05-2018 19:00 Oirschot Vooruit JO13-1 HVCH JO13-1 12715 3-1
C 14-05-2018 19:00 HVCH JO13-1 Schijndel/DE WIT JO13-1 12631 2-1
C 12-05-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12860 2-4
C 12-05-2018 10:30 SV TOP JO13-1 DESK JO13-1 12855 2-3
C 12-05-2018 12:15 HVCH JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 12866 1-9
C 12-05-2018 11:00 Emplina JO13-1 RKDVC JO13-1 12873 0-6
C 09-05-2018 19:00 Schijndel/DE WIT JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12660 2-2
C 09-05-2018 19:00 Emplina JO13-1 HVCH JO13-1 12663 1-1
C 05-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 Margriet JO13-1 12719 2-1
C 05-05-2018 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-1 Emplina JO13-1 12725 0-2
C 05-05-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12699 7-0
C 28-04-2018 10:15 DESK JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12702 4-2
C 28-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12654 2-0
C 21-04-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12824 4-2
C 21-04-2018 11:45 Avanti'31 JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12819 1-2
C 21-04-2018 11:30 Margriet JO13-1 HVCH JO13-1 12843 3-1
C 21-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 SV TOP JO13-1 12839 1-0
C 21-04-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G Emplina JO13-1 12836 5-1
C 21-04-2018 10:15 DESK JO13-1 Schijndel/DE WIT JO13-1 12827 5-0
C 19-04-2018 19:00 SV TOP JO13-1 RKDVC JO13-1 12645 1-3
C 18-04-2018 18:45 Schijndel/DE WIT JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12870 0-1
C 17-04-2018 19:00 Oirschot Vooruit JO13-1 Margriet JO13-1 12650 1-1
C 14-04-2018 11:00 Emplina JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12813 0-2
C 14-04-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SV TOP JO13-1 12790 1-4
C 14-04-2018 11:30 Margriet JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12803 1-3
C 14-04-2018 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-1 RKDVC JO13-1 12810 0-9
C 14-04-2018 12:15 HVCH JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12796 2-1
C 14-04-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 DESK JO13-1 12799 0-0
C 07-04-2018 11:45 Avanti'31 JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12759 2-2
C 07-04-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G HVCH JO13-1 12786 4-1
C 07-04-2018 11:15 RKDVC JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 12764 0-2
C 07-04-2018 10:30 SV TOP JO13-1 Schijndel/DE WIT JO13-1 12780 9-0
C 07-04-2018 10:30 Berghem Sport JO13-1 Emplina JO13-1 12773 0-1
C 07-04-2018 10:15 DESK JO13-1 Margriet JO13-1 12767 1-3
C 31-03-2018 11:30 DESK JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12637 0-3
C 24-03-2018 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 12750 0-7
C 24-03-2018 12:15 HVCH JO13-1 RKDVC JO13-1 12741 0-5
C 24-03-2018 11:30 Margriet JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12743 3-2
C 24-03-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 DESK JO13-1 12735 3-1
C 24-03-2018 11:00 Emplina JO13-1 SV TOP JO13-1 12753 0-6
C 24-03-2018 10:30 Berghem Sport JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12728 4-3
C 21-03-2018 19:30 Avanti'31 JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12879 2-8
C 17-03-2018 10:30 SV TOP JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12710 3-1
C 10-03-2018 11:00 Emplina JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12693 1-1
C 10-03-2018 10:30 Berghem Sport JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 12673 0-5
C 10-03-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G RKDVC JO13-1 12681 3-4
C 10-03-2018 11:30 Margriet JO13-1 Schijndel/DE WIT JO13-1 12688 5-0
C 10-03-2018 11:45 Avanti'31 JO13-1 DESK JO13-1 12669 0-3
C 10-03-2018 12:15 HVCH JO13-1 SV TOP JO13-1 12686 2-3
C 24-02-2018 11:30 Margriet JO13-1 Emplina JO13-1 12633 0-0
C 24-02-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G OJC ROSMALEN JO13-1 12626 0-2
C 24-02-2018 10:30 Berghem Sport JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12618 0-4
C 24-02-2018 11:45 Avanti'31 JO13-1 SV TOP JO13-1 12609 1-0
C 24-02-2018 11:15 RKDVC JO13-1 DESK JO13-1 12614 1-0
C 17-02-2018 10:30 Berghem Sport JO13-1 SV TOP JO13-1 12548 0-5
C 05-02-2018 19:00 OJC ROSMALEN JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 88737 8-0
C 03-02-2018 11:45 Avanti'31 JO13-1 HVCH JO13-1 12579 1-0
C 03-02-2018 11:15 SC 't Zand JO13-1G Schijndel/DE WIT JO13-1 12916 7-0
C 03-02-2018 10:15 DESK JO13-1 Emplina JO13-1 12587 1-1
C 03-02-2018 10:30 SV TOP JO13-1 Margriet JO13-1 12595 2-2
C 03-02-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12599 0-0
C 03-02-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12584 6-1
C 27-01-2018 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12605 0-0
C 02-12-2017 11:30 Margriet JO13-1 RKDVC JO13-1 12568 1-3
C 02-12-2017 11:15 SC 't Zand JO13-1G Avanti'31 JO13-1 12556 4-1
C 02-12-2017 11:00 Emplina JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 12573 1-3
C 02-12-2017 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Schijndel/DE WIT JO13-1 12560 2-2
C 02-12-2017 12:15 HVCH JO13-1 DESK JO13-1 12566 4-1
C 25-11-2017 10:30 SV TOP JO13-1 Emplina JO13-1 12535 3-0
C 25-11-2017 10:15 DESK JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12527 3-0
C 25-11-2017 11:15 RKDVC JO13-1 HVCH JO13-1 12524 3-1
C 25-11-2017 11:15 SC 't Zand JO13-1G Berghem Sport JO13-1 12541 5-1
C 25-11-2017 11:45 Avanti'31 JO13-1 Margriet JO13-1 12519 3-0
C 25-11-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 Schijndel/DE WIT JO13-1 12544 5-0
C 18-11-2017 12:15 HVCH JO13-1 Margriet JO13-1 12506 3-2
C 18-11-2017 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 RKDVC JO13-1 12500 0-6
C 18-11-2017 11:00 Emplina JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 12513 0-8
C 18-11-2017 10:30 SV TOP JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-1 12495 0-2
C 18-11-2017 10:30 Berghem Sport JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12488 2-1
C 18-11-2017 11:45 Schijndel/DE WIT JO13-1 DESK JO13-1 12510 0-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 10-05-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-1 RKDVC JO13-1 142362 1-1
B 31-03-2018 11:00 RKDVC JO13-1 Sliedrecht JO13-1 139468 4-1
B 16-12-2017 11:15 SC 't Zand JO13-1G RKDVC JO13-1 100550 2-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO13-1 22 20 1 1 61 104 17 87 0
2 OJC ROSMALEN JO13-1 22 19 1 2 58 85 11 74 0
3 SV TOP JO13-1 22 15 2 5 47 63 28 35 0
4 SC 't Zand JO13-1G 22 13 2 7 41 72 33 39 0
5 DESK JO13-1 22 9 3 10 30 43 42 1 0
6 Margriet JO13-1 22 8 4 10 28 44 46 -2 0
7 Oirschot Vooruit JO13-1 22 7 5 10 26 41 60 -19 0
8 Avanti'31 JO13-1 22 8 2 12 26 28 49 -21 0
9 Berghem Sport JO13-1 22 8 1 13 25 34 67 -33 0
10 HVCH JO13-1 22 7 1 14 22 28 57 -29 0
11 Emplina JO13-1 22 3 5 14 14 13 64 -51 0
12 Schijndel/DE WIT JO13-1 22 0 3 19 3 14 95 -81 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO13-1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
2 RKDVC JO13-1 1 0 0 1 0 1 1 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-08-17 18:15 - 19:30 Team training gaat_door
ma 21-08-17 18:15 - 19:30 Team training gaat_door
ma 28-08-17 18:15 - 19:30 Team training gaat_door
ma 04-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 11-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 18-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 25-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 02-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 09-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 16-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 23-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 30-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 06-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 13-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 20-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 27-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 04-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 11-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 18-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 25-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 01-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 08-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 15-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 22-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 29-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 05-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 12-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 19-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 26-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 05-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 12-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 19-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 26-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 02-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 09-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 16-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 23-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 30-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 07-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 14-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 21-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 28-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 04-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 11-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 18-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
ma 25-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 13 Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 16-08-17 18:15 - 19:30 Team training gaat_door
wo 23-08-17 18:15 - 19:30 Team training gaat_door
wo 30-08-17 18:15 - 19:30 Team training gaat_door
wo 06-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 13-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 20-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 27-09-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 04-10-17 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 11-10-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 18-10-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 25-10-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 01-11-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 08-11-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 15-11-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 22-11-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 29-11-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 06-12-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 13-12-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 20-12-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 27-12-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 03-01-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 10-01-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 17-01-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 24-01-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 31-01-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 07-02-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 14-02-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 21-02-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 28-02-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 07-03-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 14-03-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 21-03-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 28-03-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 04-04-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 11-04-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 18-04-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 25-04-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 02-05-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 09-05-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 16-05-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 23-05-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 30-05-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 06-06-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 13-06-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 20-06-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
wo 27-06-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 13 Team training gaat_door
Titel
Kampioenswedstrijd RKDVC JO13-1
Foto's door Sluipschutter
05-06-2018
www.rkdvc.nl
Platte kar RKDVC JO13-1
Foto's door Sluipschutter
05-06-2018

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven