0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

RKDVC JO13-2

Teamleden

Spelers
Jari Kivits Keeper      
Lars van Asten        
Mauro Cruz        
Luke van Gogh        
Bjorn van der Lee        
Finn Murraij        
Joris Nass        
Bram Proveniers        
Nick Smits        
Benjamin Sullings        
Baran Timur        
 
Overige teamleden
Stanley Pietersen Trainer
Patrick Smits Ass. scheids.
Addie Dumont Leider/Trainer
Leon van Gogh Leider/Trainer
Henk Meerman Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 02-06-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-5 FC Engelen JO13-2 114487 3-2
C 02-06-2018 11:30 OSC'45 JO13-1 RWB JO13-2 115379 0-2
C 02-06-2018 10:00 WSC JO13-3 BVV/Timmermans Infra JO13-1 111977 1-5
C 30-05-2018 19:00 DESK JO13-2 SSC'55 JO13-1 114162 6-0
C 28-05-2018 19:00 RKDVC JO13-2 Wilhelmina JO13-2 115527 2-3
C 26-05-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 WSC JO13-3 112261 4-1
C 26-05-2018 08:30 SSC'55 JO13-1 FC Engelen JO13-2 115209 7-3
C 26-05-2018 10:15 DESK JO13-2 OSC'45 JO13-1 112560 2-3
C 26-05-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-5 114260 5-1
C 24-05-2018 19:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 RWB JO13-2 112760 1-3
C 19-05-2018 10:45 WSC JO13-3 SSC'55 JO13-1 114126 1-5
C 19-05-2018 11:30 Wilhelmina JO13-2 DESK JO13-2 113293 0-1
C 19-05-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-5 RWB JO13-2 113923 1-4
C 19-05-2018 11:30 OSC'45 JO13-1 Haarsteeg JO13-2 115942 4-1
C 19-05-2018 09:45 FC Engelen JO13-2 RKDVC JO13-2 114082 5-2
C 12-05-2018 09:00 DESK JO13-2 RKDVC JO13-2 114010 2-2
C 12-05-2018 11:30 Wilhelmina JO13-2 FC Engelen JO13-2 115113 7-3
C 12-05-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-5 112724 2-1
C 12-05-2018 08:30 SSC'55 JO13-1 OSC'45 JO13-1 112073 1-2
C 09-05-2018 19:00 RWB JO13-2 Haarsteeg JO13-2 114864 4-0
C 08-05-2018 19:00 SSC'55 JO13-1 Wilhelmina JO13-2 114351 1-2
C 05-05-2018 10:00 WSC JO13-3 RKDVC JO13-2 115944 0-1
C 05-05-2018 11:30 Wilhelmina JO13-2 BVV/Timmermans Infra JO13-1 114644 0-2
C 05-05-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 SSC'55 JO13-1 113342 6-0
C 05-05-2018 11:30 OSC'45 JO13-1 FC Engelen JO13-2 113511 0-4
C 28-04-2018 11:15 RKDVC JO13-2 OSC'45 JO13-1 115391 3-1
C 21-04-2018 11:15 FC Engelen JO13-2 BVV/Timmermans Infra JO13-1 112707 2-2
C 21-04-2018 11:15 RWB JO13-2 SSC'55 JO13-1 113862 5-1
C 21-04-2018 10:45 WSC JO13-3 Wilhelmina JO13-2 114771 1-5
C 21-04-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-5 DESK JO13-2 114037 3-2
C 21-04-2018 11:15 RKDVC JO13-2 Haarsteeg JO13-2 114382 1-5
C 18-04-2018 18:30 DESK JO13-2 RWB JO13-2 114410 1-3
C 18-04-2018 18:30 RKDVC JO13-2 SSC'55 JO13-1 112161 1-3
C 14-04-2018 11:30 Wilhelmina JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-5 113081 6-0
C 14-04-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 FC Engelen JO13-2 111921 4-3
C 14-04-2018 10:00 SSC'55 JO13-1 BVV/Timmermans Infra JO13-1 114824 2-5
C 14-04-2018 11:30 OSC'45 JO13-1 WSC JO13-3 112988 5-1
C 14-04-2018 11:15 RWB JO13-2 RKDVC JO13-2 113713 4-1
C 09-04-2018 18:30 Wilhelmina JO13-2 Haarsteeg JO13-2 112354 1-1
C 07-04-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 Haarsteeg JO13-2 112680 5-0
C 07-04-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-5 OSC'45 JO13-1 113761 3-1
C 07-04-2018 09:45 FC Engelen JO13-2 DESK JO13-2 115813 4-2
C 07-04-2018 10:45 WSC JO13-3 RWB JO13-2 113966 1-3
C 31-03-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-5 WSC JO13-3 114823 2-2
C 31-03-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 DESK JO13-2 115709 5-1
C 24-03-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 RKDVC JO13-2 114951 7-2
C 24-03-2018 11:15 RWB JO13-2 FC Engelen JO13-2 113124 3-0
C 24-03-2018 12:00 Wilhelmina JO13-2 OSC'45 JO13-1 113339 2-2
C 24-03-2018 10:15 DESK JO13-2 WSC JO13-3 115492 0-3
C 24-03-2018 08:30 SSC'55 JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-5 115828 0-4
C 10-03-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 DESK JO13-2 112745 2-3
C 10-03-2018 11:15 RKDVC JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-5 115675 2-2
C 10-03-2018 09:45 FC Engelen JO13-2 WSC JO13-3 115612 3-2
C 10-03-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-1 OSC'45 JO13-1 114814 1-2
C 10-03-2018 11:15 RWB JO13-2 Wilhelmina JO13-2 115105 3-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2017 10:15 Dongen JO13-2 WSC JO13-2 66610 0-3
C 12-12-2017 19:00 SV Reeshof JO13-2 ZIGO JO13-2 68059 0-0
C 09-12-2017 11:30 Nemelaer JO13-1 FC Tilburg JO13-1 68019 0-0
C 09-12-2017 09:30 Nevelo JO13-1 ST RKDSV / EDN'56 JO13-1 66228 0-0
C 09-12-2017 10:15 SV Reeshof JO13-2 Vlijmense Boys JO13-1G 67436 2-2
C 09-12-2017 10:15 Zwaluw VFC JO13-2 ZIGO JO13-2 64433 0-0
C 09-12-2017 11:00 WSC JO13-2 Taxandria JO13-1 68277 0-0
C 09-12-2017 10:15 Dongen JO13-2 RKDVC JO13-2 66245 4-3
C 02-12-2017 09:00 Taxandria JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2 64752 3-0
C 02-12-2017 10:45 ZIGO JO13-2 Nemelaer JO13-1 67766 6-0
C 02-12-2017 11:15 RKDVC JO13-2 WSC JO13-2 66008 0-12
C 02-12-2017 12:30 FC Tilburg JO13-1 Dongen JO13-2 67178 4-0
C 02-12-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO13-1 SV Reeshof JO13-2 67182 2-1
C 02-12-2017 11:30 Vlijmense Boys JO13-1G Nevelo JO13-1 67174 7-0
C 25-11-2017 09:30 Nevelo JO13-1 FC Tilburg JO13-1 64986 2-7
C 25-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO13-2 ST RKDSV / EDN'56 JO13-1 67018 4-0
C 25-11-2017 10:30 Taxandria JO13-1 Vlijmense Boys JO13-1G 67148 10-0
C 25-11-2017 11:30 Nemelaer JO13-1 RKDVC JO13-2 66705 2-2
C 18-11-2017 09:40 WSC JO13-2 Nemelaer JO13-1 65626 3-0
C 18-11-2017 09:30 Nevelo JO13-1 Dongen JO13-2 65815 2-8
C 18-11-2017 10:45 ZIGO JO13-2 ST RKDSV / EDN'56 JO13-1 65190 7-0
C 18-11-2017 11:00 FC Tilburg JO13-1 Taxandria JO13-1 68071 1-2
C 18-11-2017 11:15 RKDVC JO13-2 SV Reeshof JO13-2 66079 3-4
C 18-11-2017 12:30 Vlijmense Boys JO13-1G Zwaluw VFC JO13-2 67186 2-1
C 11-11-2017 09:00 Taxandria JO13-1 RKDVC JO13-2 64475 6-1
C 11-11-2017 11:15 Dongen JO13-2 ZIGO JO13-2 65313 0-0
C 11-11-2017 10:15 Zwaluw VFC JO13-2 WSC JO13-2 66354 0-2
C 11-11-2017 11:30 Nemelaer JO13-1 Nevelo JO13-1 66243 2-1
C 11-11-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO13-1 Vlijmense Boys JO13-1G 65096 2-0
C 11-11-2017 10:15 SV Reeshof JO13-2 FC Tilburg JO13-1 68207 2-5
C 04-11-2017 10:00 SV Reeshof JO13-2 Taxandria JO13-1 65763 1-4
C 04-11-2017 11:30 Nemelaer JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2 64522 2-5
C 04-11-2017 11:15 RKDVC JO13-2 FC Tilburg JO13-1 68355 2-6
C 04-11-2017 11:15 WSC JO13-2 ST RKDSV / EDN'56 JO13-1 67507 2-0
C 04-11-2017 10:15 Dongen JO13-2 Vlijmense Boys JO13-1G 64841 3-5
C 04-11-2017 09:30 Nevelo JO13-1 ZIGO JO13-2 68122 0-10
C 30-10-2017 19:00 Nemelaer JO13-1 SV Reeshof JO13-2 65403 1-3
C 28-10-2017 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO13-1 Dongen JO13-2 67097 1-6
C 28-10-2017 11:00 FC Tilburg JO13-1 WSC JO13-2 64661 5-1
C 28-10-2017 10:45 ZIGO JO13-2 RKDVC JO13-2 66234 9-0
C 28-10-2017 09:00 Taxandria JO13-1 Nevelo JO13-1 64693 7-1
C 28-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO13-2 SV Reeshof JO13-2 64988 2-1
C 28-10-2017 12:30 Vlijmense Boys JO13-1G Nemelaer JO13-1 68012 0-1
C 24-10-2017 18:30 Dongen JO13-2 Taxandria JO13-1 67361 2-7
C 14-10-2017 09:30 Nevelo JO13-1 Zwaluw VFC JO13-2 67714 1-9
C 14-10-2017 10:30 WSC JO13-2 ZIGO JO13-2 66844 1-4
C 14-10-2017 10:30 FC Tilburg JO13-1 ST RKDSV / EDN'56 JO13-1 67066 9-1
C 14-10-2017 11:15 RKDVC JO13-2 Vlijmense Boys JO13-1G 64557 2-10
C 07-10-2017 09:00 Taxandria JO13-1 Nemelaer JO13-1 68152 8-1
C 07-10-2017 10:15 Zwaluw VFC JO13-2 Dongen JO13-2 65829 3-2
C 07-10-2017 10:45 ZIGO JO13-2 FC Tilburg JO13-1 66435 5-2
C 07-10-2017 12:00 SV Reeshof JO13-2 Nevelo JO13-1 67142 5-1
C 07-10-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO13-1 RKDVC JO13-2 67440 1-5
C 07-10-2017 12:30 Vlijmense Boys JO13-1G WSC JO13-2 67275 2-2
C 30-09-2017 10:30 WSC JO13-2 Nevelo JO13-1 66347 8-0
C 30-09-2017 10:45 ZIGO JO13-2 Taxandria JO13-1 66126 2-4
C 30-09-2017 10:15 Dongen JO13-2 SV Reeshof JO13-2 66108 5-4
C 30-09-2017 10:30 FC Tilburg JO13-1 Vlijmense Boys JO13-1G 67589 4-3
C 30-09-2017 11:15 RKDVC JO13-2 Zwaluw VFC JO13-2 65892 1-11
C 30-09-2017 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO13-1 Nemelaer JO13-1 65032 6-3
C 23-09-2017 12:30 Vlijmense Boys JO13-1G ZIGO JO13-2 65045 0-6
C 23-09-2017 11:45 SV Reeshof JO13-2 WSC JO13-2 66952 1-2
C 23-09-2017 11:30 Nemelaer JO13-1 Dongen JO13-2 66287 4-3
C 23-09-2017 10:15 Zwaluw VFC JO13-2 FC Tilburg JO13-1 68151 0-0
C 23-09-2017 09:30 Nevelo JO13-1 RKDVC JO13-2 67262 8-3
C 23-09-2017 09:00 Taxandria JO13-1 ST RKDSV / EDN'56 JO13-1 67253 9-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO13-2 10 9 0 1 27 34 12 22 0
2 BVV/Timmermans Infra JO13-1 10 7 1 2 22 38 14 24 0
3 Wilhelmina JO13-2 10 6 2 2 20 32 16 16 0
4 Haarsteeg JO13-2 10 5 1 4 16 25 23 2 0
5 OSC'45 JO13-1 10 5 1 4 16 20 20 0 0
6 OJC ROSMALEN JO13-5 10 4 2 4 14 20 26 -6 0
7 FC Engelen JO13-2 10 4 1 5 13 29 32 -3 0
8 DESK JO13-2 10 3 1 6 10 20 25 -5 0
9 SSC'55 JO13-1 10 3 0 7 9 20 35 -15 0
10 RKDVC JO13-2 10 2 2 6 8 17 32 -15 0
11 WSC JO13-3 10 1 1 8 4 13 33 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO13-3 2 2 0 0 6 7 4 3 0
2 Haaften JO13-1 2 1 0 1 3 7 7 0 0
3 RKDVC JO13-2 2 0 0 2 0 6 9 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Taxandria JO13-1 10 10 0 0 30 60 9 51 0
2 FC Tilburg JO13-1 10 7 1 2 22 43 18 25 0
3 WSC JO13-2 10 7 1 2 22 36 12 24 0
4 ZIGO JO13-2 8 7 0 1 21 49 7 42 0
5 Zwaluw VFC JO13-2 10 6 1 3 19 35 14 21 0
6 Vlijmense Boys JO13-1G 11 4 2 5 14 31 33 -2 0
7 Dongen JO13-2 10 4 0 6 12 33 36 -3 0
8 SV Reeshof JO13-2 10 3 1 6 10 24 27 -3 0
9 Nemelaer JO13-1 10 3 1 6 10 16 37 -21 0
10 ST EDN'56 / RKDSV JO13-1 10 3 0 7 9 13 46 -33 0
11 RKDVC JO13-2 11 1 1 9 4 22 73 -51 0
12 Nevelo JO13-1 10 1 0 9 3 16 66 -50 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
di 22-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
di 29-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
di 05-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 12-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 19-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 26-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 03-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 10-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 17-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 24-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 31-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 07-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 14-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 21-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 28-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 05-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 12-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 19-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 26-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 02-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 09-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 16-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 23-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 30-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 06-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 13-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 20-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 27-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 06-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 13-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 20-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 27-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 03-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 10-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 17-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 24-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 01-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 08-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 15-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 22-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 29-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 05-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 12-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 19-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
di 26-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 14 Team training RKDVC JO13-2
donderdag 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 25-05-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
do 01-06-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
do 08-06-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
do 15-06-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
do 22-06-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
do 29-06-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
do 06-07-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
do 13-07-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
do 20-07-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
do 27-07-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
do 03-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
do 10-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
do 17-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
do 24-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
do 31-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-2
do 07-09-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 14-09-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 21-09-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 28-09-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 05-10-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 12-10-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 19-10-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 26-10-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 02-11-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 09-11-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 16-11-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 23-11-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 30-11-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 07-12-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 14-12-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 21-12-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 28-12-17 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 04-01-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 11-01-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 18-01-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 25-01-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 01-02-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 08-02-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 15-02-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 22-02-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 01-03-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 08-03-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 15-03-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 22-03-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 29-03-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 05-04-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 12-04-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 19-04-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 26-04-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 03-05-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 10-05-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 17-05-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 24-05-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 31-05-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 07-06-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 14-06-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 21-06-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2
do 28-06-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 14 Team training RKDVC JO13-2

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven