0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

RKDVC JO13-6

Teamleden

Spelers
Arman Solaklar Keeper      
Hossam Ameziane        
Collin Bodde        
Rick den Boer        
Niek Buijs        
Jaime De Gouw        
Seymen Guleglen        
Tymen Jacobs        
Sebastiaan Meijer        
Chris Rooijmans        
Efe Ucar        
Julian van de Water        
 
Overige teamleden
Michel den Boer Leider
John de Gouw Leider
Jochem Klerks Trainer
Benjamin Schouten Trainer
Henk Meerman Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 06-06-2018 19:00 Helvoirt JO13-3G Sint Michielsgestel JO13-3 115763 1-2
C 02-06-2018 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 Real Lunet JO13-1 114468 4-0
C 02-06-2018 11:30 Zwaluw VFC JO13-7 Wilhelmina JO13-5 115676 3-2
C 02-06-2018 11:15 RKDVC JO13-6 Boxtel JO13-3 115053 3-3
C 31-05-2018 19:00 OJC ROSMALEN JO13-12 Taxandria JO13-3 114690 0-15
C 26-05-2018 09:00 Were Di JO13-5 OJC ROSMALEN JO13-12 113492 4-1
C 26-05-2018 09:00 Taxandria JO13-3 Helvoirt JO13-3G 115342 12-1
C 26-05-2018 10:15 Real Lunet JO13-1 RKDVC JO13-6 115460 5-0
C 26-05-2018 10:15 Nemelaer JO13-2 Boxtel JO13-3 116005 5-0
C 26-05-2018 11:30 Wilhelmina JO13-5 Nieuwkuijk JO13-2 115561 6-4
C 26-05-2018 11:30 Sint Michielsgestel JO13-3 Zwaluw VFC JO13-7 113890 6-2
C 23-05-2018 19:30 Helvoirt JO13-3G Real Lunet JO13-1 113771 0-6
C 23-05-2018 19:00 Taxandria JO13-3 Nemelaer JO13-2 114594 8-0
C 19-05-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-12 Wilhelmina JO13-5 115191 0-2
C 19-05-2018 11:15 RKDVC JO13-6 Taxandria JO13-3 113729 0-9
C 19-05-2018 13:00 Zwaluw VFC JO13-7 Were Di JO13-5 115004 2-5
C 19-05-2018 11:45 Boxtel JO13-3 Sint Michielsgestel JO13-3 115578 1-0
C 19-05-2018 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 Nemelaer JO13-2 111895 4-1
C 16-05-2018 19:00 Taxandria JO13-3 Wilhelmina JO13-5 114375 5-0
C 16-05-2018 18:30 Sint Michielsgestel JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-12 115977 10-2
C 14-05-2018 18:30 RKDVC JO13-6 Nieuwkuijk JO13-2 113858 3-7
C 12-05-2018 11:30 Wilhelmina JO13-5 RKDVC JO13-6 112052 8-1
C 12-05-2018 09:00 Were Di JO13-5 Sint Michielsgestel JO13-3 112778 5-1
C 12-05-2018 10:15 Real Lunet JO13-1 Taxandria JO13-3 112257 3-7
C 12-05-2018 11:30 Zwaluw VFC JO13-7 Boxtel JO13-3 112028 10-1
C 12-05-2018 10:15 Nemelaer JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-12 114809 11-1
C 12-05-2018 11:30 Helvoirt JO13-3G Nieuwkuijk JO13-2 115493 1-8
C 09-05-2018 18:45 Sint Michielsgestel JO13-3 Wilhelmina JO13-5 115187 1-8
C 07-05-2018 19:00 Real Lunet JO13-1 Were Di JO13-5 112128 0-1
C 07-05-2018 19:00 Nemelaer JO13-2 Zwaluw VFC JO13-7 115666 1-1
C 05-05-2018 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 Sint Michielsgestel JO13-3 114593 2-5
C 05-05-2018 09:00 Were Di JO13-5 Taxandria JO13-3 113767 3-0
C 05-05-2018 11:30 Wilhelmina JO13-5 Nemelaer JO13-2 112999 3-8
C 05-05-2018 10:30 Zwaluw VFC JO13-7 Real Lunet JO13-1 114865 11-1
C 05-05-2018 11:30 Helvoirt JO13-3G RKDVC JO13-6 112312 5-0
C 28-04-2018 11:45 Boxtel JO13-3 Helvoirt JO13-3G 112367 6-0
C 21-04-2018 11:45 Boxtel JO13-3 Real Lunet JO13-1 114675 5-2
C 21-04-2018 11:15 RKDVC JO13-6 Were Di JO13-5 113678 0-7
C 21-04-2018 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 Zwaluw VFC JO13-7 114587 4-3
C 21-04-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-12 Helvoirt JO13-3G 113311 0-2
C 14-04-2018 11:30 Zwaluw VFC JO13-7 RKDVC JO13-6 115324 4-7
C 14-04-2018 10:15 Nemelaer JO13-2 Real Lunet JO13-1 112989 3-2
C 14-04-2018 09:00 Taxandria JO13-3 Sint Michielsgestel JO13-3 113424 3-1
C 14-04-2018 09:00 Were Di JO13-5 Helvoirt JO13-3G 114799 9-2
C 14-04-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO13-12 Nieuwkuijk JO13-2 112774 3-3
C 14-04-2018 11:30 Wilhelmina JO13-5 Boxtel JO13-3 113712 3-2
C 09-04-2018 18:30 Were Di JO13-5 Nemelaer JO13-2 114757 2-0
C 07-04-2018 11:30 Helvoirt JO13-3G Zwaluw VFC JO13-7 115072 4-6
C 07-04-2018 10:30 Nieuwkuijk JO13-2 Taxandria JO13-3 113773 2-3
C 07-04-2018 11:15 RKDVC JO13-6 OJC ROSMALEN JO13-12 112540 2-1
C 07-04-2018 10:15 Real Lunet JO13-1 Wilhelmina JO13-5 112109 0-6
C 07-04-2018 11:30 Sint Michielsgestel JO13-3 Nemelaer JO13-2 115851 5-0
C 07-04-2018 11:45 Boxtel JO13-3 Were Di JO13-5 111881 1-4
C 31-03-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-12 Boxtel JO13-3 114785 0-8
C 24-03-2018 10:15 Nemelaer JO13-2 RKDVC JO13-6 112175 3-0
C 24-03-2018 10:15 Real Lunet JO13-1 Sint Michielsgestel JO13-3 112499 0-4
C 24-03-2018 10:30 Taxandria JO13-3 Boxtel JO13-3 114647 9-0
C 24-03-2018 11:30 Zwaluw VFC JO13-7 OJC ROSMALEN JO13-12 114803 6-3
C 24-03-2018 09:00 Were Di JO13-5 Nieuwkuijk JO13-2 113130 1-2
C 24-03-2018 13:15 Wilhelmina JO13-5 Helvoirt JO13-3G 114169 10-1
C 10-03-2018 11:45 Boxtel JO13-3 Nieuwkuijk JO13-2 114928 2-3
C 10-03-2018 11:30 Sint Michielsgestel JO13-3 RKDVC JO13-6 115507 5-1
C 10-03-2018 09:00 Taxandria JO13-3 Zwaluw VFC JO13-7 114959 9-0
C 10-03-2018 10:15 Nemelaer JO13-2 Helvoirt JO13-3G 113363 6-0
C 10-03-2018 11:30 Wilhelmina JO13-5 Were Di JO13-5 113069 0-2
C 10-03-2018 10:15 Real Lunet JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-12 114678 4-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-12-2017 10:00 SC 't Zand JO13-4 WSC JO13-5 65238 3-1
C 09-12-2017 11:15 Blauw Wit'81 JO13-1G RKDVC JO13-6 68482 0-0
C 09-12-2017 10:45 ZIGO JO13-5 Berkdijk JO13-1 66348 0-0
C 09-12-2017 09:30 RWB JO13-4 Dongen JO13-4 68176 0-0
C 09-12-2017 09:00 Were Di JO13-4 Raamsdonk JO13-1 65628 0-0
C 09-12-2017 09:00 Jong Brabant JO13-5 SV Reeshof JO13-4 64602 0-13
C 02-12-2017 10:40 WSC JO13-5 RWB JO13-4 67872 12-0
C 02-12-2017 11:00 SV Reeshof JO13-4 Were Di JO13-4 65394 9-1
C 02-12-2017 11:00 Berkdijk JO13-1 Blauw Wit'81 JO13-1G 67885 8-0
C 02-12-2017 11:00 Raamsdonk JO13-1 ZIGO JO13-5 68143 1-2
C 02-12-2017 11:15 RKDVC JO13-6 Jong Brabant JO13-5 67622 10-0
C 02-12-2017 12:30 Dongen JO13-4 SC 't Zand JO13-4 66708 1-4
C 25-11-2017 11:15 Blauw Wit'81 JO13-1G Jong Brabant JO13-5 67383 4-3
C 25-11-2017 11:15 SC 't Zand JO13-4 Raamsdonk JO13-1 66151 5-0
C 25-11-2017 10:45 ZIGO JO13-5 RKDVC JO13-6 67069 10-1
C 25-11-2017 10:30 SV Reeshof JO13-4 WSC JO13-5 67809 1-2
C 25-11-2017 09:30 RWB JO13-4 Berkdijk JO13-1 67862 1-10
C 25-11-2017 09:00 Were Di JO13-4 Dongen JO13-4 66221 7-2
C 18-11-2017 09:00 Jong Brabant JO13-5 ZIGO JO13-5 66239 2-3
C 18-11-2017 09:30 RWB JO13-4 Blauw Wit'81 JO13-1G 66442 2-2
C 18-11-2017 12:25 WSC JO13-5 Were Di JO13-4 66462 8-0
C 18-11-2017 11:00 Berkdijk JO13-1 SV Reeshof JO13-4 65863 1-3
C 18-11-2017 11:00 Raamsdonk JO13-1 Dongen JO13-4 67802 4-0
C 18-11-2017 11:15 RKDVC JO13-6 SC 't Zand JO13-4 66946 1-9
C 11-11-2017 12:30 Dongen JO13-4 WSC JO13-5 67873 0-5
C 11-11-2017 11:15 Blauw Wit'81 JO13-1G Raamsdonk JO13-1 64913 0-4
C 11-11-2017 11:15 SC 't Zand JO13-4 Berkdijk JO13-1 64644 2-2
C 11-11-2017 10:45 ZIGO JO13-5 RWB JO13-4 65599 5-0
C 11-11-2017 10:30 SV Reeshof JO13-4 RKDVC JO13-6 68492 13-0
C 11-11-2017 09:00 Were Di JO13-4 Jong Brabant JO13-5 67146 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Taxandria JO13-3 11 10 0 1 30 80 10 70 0
2 Were Di JO13-5 11 10 0 1 30 43 9 34 0
3 Nieuwkuijk JO13-2 11 7 1 3 22 43 28 15 0
4 Wilhelmina JO13-5 11 7 0 4 21 48 27 21 0
5 Sint Michielsgestel JO13-3 11 7 0 4 21 40 25 15 0
6 Nemelaer JO13-2 11 6 1 4 19 38 26 12 0
7 Zwaluw VFC JO13-7 11 5 1 5 16 48 43 5 0
8 Boxtel JO13-3 11 4 1 6 13 29 39 -10 0
9 RKDVC JO13-6 11 2 1 8 7 17 57 -40 0
10 Real Lunet JO13-1 11 2 0 9 6 23 46 -23 0
11 Helvoirt JO13-3G 11 2 0 9 6 17 65 -48 0
12 OJC ROSMALEN JO13-12 11 1 1 9 4 16 67 -51 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vlijmense Boys JO13-2 3 3 0 0 9 16 7 9 0
2 Haarsteeg JO13-4 3 2 0 1 6 13 10 3 0
3 Zwaluw VFC JO13-7 3 1 0 2 3 12 15 -3 0
4 RKDVC JO13-6 3 0 0 3 0 7 16 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO13-4 11 10 1 0 31 62 8 54 0
2 WSC JO13-5 11 10 0 1 30 72 11 61 0
3 SV Reeshof JO13-4 10 7 1 2 22 72 13 59 0
4 Berkdijk JO13-1 10 6 1 3 19 57 23 34 0
5 Raamsdonk JO13-1 10 6 1 3 19 52 19 33 0
6 ZIGO JO13-5 10 5 0 5 15 30 26 4 0
7 Were Di JO13-4 10 5 0 5 15 34 41 -7 0
8 RKDVC JO13-6 10 3 0 7 9 36 72 -36 0
9 Dongen JO13-4 9 2 1 6 7 17 41 -24 0
10 Blauw Wit'81 JO13-1G 10 1 2 7 5 12 55 -43 0
11 Jong Brabant JO13-5 11 1 1 9 4 16 78 -62 0
12 RWB JO13-4G 10 0 2 8 2 7 80 -73 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 14-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
ma 21-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
ma 28-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
ma 04-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 11-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 18-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 1 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 25-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 02-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 09-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 16-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 23-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 30-10-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 06-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 13-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 20-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 27-11-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 04-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 11-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 18-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 25-12-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 01-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 08-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 15-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 22-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 29-01-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 05-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 12-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 19-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 26-02-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 05-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 12-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 19-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 26-03-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 02-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 09-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 16-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 23-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 30-04-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 07-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 14-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 21-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 28-05-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 04-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 11-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 18-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
ma 25-06-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
woensdag 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 24-05-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
wo 31-05-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
wo 07-06-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
wo 14-06-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
wo 21-06-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
wo 28-06-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
wo 05-07-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
wo 12-07-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
wo 19-07-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
wo 26-07-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
wo 02-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
wo 09-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
wo 16-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
wo 23-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
wo 30-08-17 18:15 - 19:30 Team training RKDVC JO13-6
wo 06-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 13-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 20-09-17 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 27-09-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 04-10-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 11-10-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 18-10-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 25-10-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 01-11-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 08-11-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 15-11-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 22-11-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 29-11-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 06-12-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 13-12-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 20-12-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 27-12-17 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 03-01-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 10-01-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 17-01-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 24-01-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 31-01-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 07-02-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 14-02-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 21-02-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 28-02-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 07-03-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 14-03-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 21-03-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 28-03-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 04-04-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 11-04-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 18-04-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 25-04-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 02-05-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 09-05-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 16-05-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 23-05-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 30-05-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 06-06-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 13-06-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 20-06-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6
wo 27-06-18 18:15 - 19:30 2-A (k.gr.) 17 Team training RKDVC JO13-6

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven