0613 Mannen Zondag reserve nacompetitie 1e ronde

RKDVC 2

Vormt selectie met: RKDVC 1

Teamleden

Spelers
Jordan Levy Keeper      
Mitchel van de Wiel Keeper      
Ersel Akturan        
Bram Bakkers        
Osman Bostanci        
Stijn Brokx        
Marc Buijs        
Ruud van Daelen        
Joep Fitters        
Randy van den Heuvel        
Stijn Holtslag        
Lars Kievits        
Stan Liefting        
Kevin Melis        
Tom Michels        
Stef Muskens        
Sven Pullens        
Mark Pulles        
Mauries Spronk        
Rick van Woerkom        
 
Overige teamleden
Ad Klijn Selectietrainer
Edwin van Wijk Selectietrainer
Berry van Bladel Keeperstrainer
Bas Wassenaar Ass. scheids.
Jos van den Heuvel Team Manager

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 03-06-2018 12:00 RKDVC 2 Reusel Sport/CoTrans 2 143139 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 27-05-2018 12:00 Beek Vooruit 2 RKDVC 2 25663 1-3
C 27-05-2018 12:00 SC 't Zand 2 Moerse Boys 2 25877 3-3
C 27-05-2018 12:00 MOC'17 2 Zeelandia Middelburg 2 25891 2-3
C 27-05-2018 12:00 JEKA 3 DESK 2 25608 2-2
C 27-05-2018 12:00 RKsv RCD 2 Dubbeldam 2 24904 3-7
C 27-05-2018 12:00 Madese Boys 2 Terheijden 2 26238 5-5
C 27-05-2018 12:00 Dongen 3 Were Di 2 24747 0-7
C 24-05-2018 20:00 DESK 2 Madese Boys 2 26398 1-1
C 20-05-2018 11:30 RKDVC 2 JEKA 3 25372 3-1
C 20-05-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 RKsv RCD 2 26677 4-4
C 20-05-2018 11:30 Terheijden 2 SC 't Zand 2 26687 2-3
C 20-05-2018 10:30 Dubbeldam 2 Beek Vooruit 2 26686 4-4
C 20-05-2018 12:00 Were Di 2 MOC'17 2 24805 3-2
C 20-05-2018 12:00 Moerse Boys 2 Dongen 3 24760 0-2
C 13-05-2018 11:30 Beek Vooruit 2 JEKA 3 25324 2-2
C 13-05-2018 11:15 Madese Boys 2 Were Di 2 26397 1-7
C 13-05-2018 11:00 RKsv RCD 2 DESK 2 25556 1-1
C 13-05-2018 11:30 Terheijden 2 Moerse Boys 2 26364 1-1
C 13-05-2018 12:00 MOC'17 2 RKDVC 2 26013 1-3
C 13-05-2018 12:00 SC 't Zand 2 Zeelandia Middelburg 2 25269 4-3
C 13-05-2018 12:00 Dongen 3 Dubbeldam 2 26525 1-1
C 10-05-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Were Di 2 26628 3-1
C 10-05-2018 09:30 Beek Vooruit 2 Dubbeldam 2 25042 3-3
C 10-05-2018 14:30 Moerse Boys 2 SC 't Zand 2 25720 0-2
C 06-05-2018 13:00 JEKA 3 Madese Boys 2 26601 5-2
C 06-05-2018 12:00 MOC'17 2 Dongen 3 26075 5-1
C 06-05-2018 11:30 DESK 2 Were Di 2 24832 1-1
C 06-05-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Terheijden 2 26104 3-3
C 06-05-2018 11:30 RKDVC 2 Zeelandia Middelburg 2 26658 4-1
C 06-05-2018 11:00 RKsv RCD 2 SC 't Zand 2 25134 1-6
C 06-05-2018 12:30 Dubbeldam 2 Moerse Boys 2 25085 2-1
C 29-04-2018 12:00 Moerse Boys 2 DESK 2 25161 5-1
C 29-04-2018 11:00 JEKA 3 Dongen 3 25742 5-4
C 29-04-2018 11:30 Terheijden 2 Madese Boys 2 24986 3-2
C 29-04-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Dubbeldam 2 26521 1-3
C 22-04-2018 10:30 Dubbeldam 2 MOC'17 2 26434 2-1
C 22-04-2018 13:00 JEKA 3 RKsv RCD 2 26846 2-2
C 22-04-2018 12:00 Moerse Boys 2 Madese Boys 2 25719 6-0
C 22-04-2018 12:00 Were Di 2 SC 't Zand 2 26468 5-1
C 22-04-2018 11:30 DESK 2 Beek Vooruit 2 26844 2-2
C 22-04-2018 11:30 RKDVC 2 Terheijden 2 24784 3-0
C 22-04-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Dongen 3 24992 2-2
C 19-04-2018 18:30 Moerse Boys 2 Terheijden 2 26043 5-1
C 15-04-2018 11:15 Madese Boys 2 SC 't Zand 2 25964 1-4
C 15-04-2018 13:00 JEKA 3 Dubbeldam 2 25413 4-2
C 15-04-2018 12:00 MOC'17 2 Moerse Boys 2 25878 3-2
C 15-04-2018 12:00 Dongen 3 Terheijden 2 26329 1-1
C 15-04-2018 11:30 DESK 2 RKDVC 2 25423 1-0
C 15-04-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Zeelandia Middelburg 2 25893 4-2
C 15-04-2018 11:00 RKsv RCD 2 Were Di 2 25284 0-7
C 12-04-2018 20:00 Beek Vooruit 2 Madese Boys 2 24758 5-1
C 08-04-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 DESK 2 26841 1-2
C 08-04-2018 14:30 Moerse Boys 2 Beek Vooruit 2 26607 1-2
C 08-04-2018 12:00 SC 't Zand 2 Dongen 3 24965 4-0
C 08-04-2018 10:30 Dubbeldam 2 RKDVC 2 25470 1-7
C 08-04-2018 12:00 Were Di 2 JEKA 3 25169 7-1
C 08-04-2018 11:15 Madese Boys 2 RKsv RCD 2 25523 0-1
C 08-04-2018 11:30 Terheijden 2 MOC'17 2 26640 4-0
C 02-04-2018 11:30 Beek Vooruit 2 RKsv RCD 2 25374 4-1
C 02-04-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Terheijden 2 26126 4-0
C 01-04-2018 11:30 Dubbeldam 2 Madese Boys 2 26730 4-3
C 01-04-2018 11:30 RKDVC 2 Dongen 3 26518 6-0
C 01-04-2018 13:00 JEKA 3 MOC'17 2 25858 4-1
C 01-04-2018 11:30 DESK 2 SC 't Zand 2 25522 0-1
C 31-03-2018 17:00 Were Di 2 Moerse Boys 2 26109 3-3
C 25-03-2018 12:00 SC 't Zand 2 Dubbeldam 2 26279 11-0
C 25-03-2018 12:00 MOC'17 2 Beek Vooruit 2 25177 1-3
C 25-03-2018 12:00 Moerse Boys 2 JEKA 3 25567 8-2
C 25-03-2018 11:30 Terheijden 2 Were Di 2 26638 4-1
C 25-03-2018 12:00 Dongen 3 DESK 2 25073 1-0
C 25-03-2018 11:00 RKsv RCD 2 RKDVC 2 25457 1-1
C 25-03-2018 11:15 Madese Boys 2 Zeelandia Middelburg 2 26012 1-7
C 18-03-2018 11:30 RKDVC 2 SC 't Zand 2 26608 0-3
C 18-03-2018 11:30 DESK 2 MOC'17 2 25478 0-2
C 18-03-2018 11:00 RKsv RCD 2 Moerse Boys 2 24885 2-0
C 18-03-2018 10:30 Dubbeldam 2 Terheijden 2 25228 1-4
C 11-03-2018 11:15 Madese Boys 2 RKDVC 2 26854 0-2
C 11-03-2018 11:30 Terheijden 2 DESK 2 26019 2-1
C 11-03-2018 12:00 SC 't Zand 2 JEKA 3 25380 3-2
C 11-03-2018 12:00 MOC'17 2 RKsv RCD 2 25129 5-1
C 11-03-2018 12:00 Moerse Boys 2 Zeelandia Middelburg 2 26194 0-0
C 11-03-2018 12:00 Dongen 3 Beek Vooruit 2 25958 5-1
C 11-03-2018 12:00 Were Di 2 Dubbeldam 2 25744 3-4
C 25-02-2018 11:15 Madese Boys 2 MOC'17 2 25907 0-2
C 25-02-2018 11:30 Terheijden 2 JEKA 3 26268 2-3
C 25-02-2018 12:00 Dongen 3 RKsv RCD 2 25149 2-1
C 25-02-2018 12:00 SC 't Zand 2 Beek Vooruit 2 25770 3-2
C 25-02-2018 12:00 Were Di 2 RKDVC 2 26569 7-4
C 18-02-2018 11:30 DESK 2 JEKA 3 25353 5-0
C 18-02-2018 11:30 RKDVC 2 Beek Vooruit 2 25749 2-2
C 18-02-2018 10:30 Dubbeldam 2 RKsv RCD 2 26812 2-2
C 18-02-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 MOC'17 2 25401 3-1
C 18-02-2018 12:00 Were Di 2 Dongen 3 25631 2-3
C 04-02-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Were Di 2 25905 1-2
C 04-02-2018 13:00 JEKA 3 Zeelandia Middelburg 2 25590 7-3
C 04-02-2018 12:00 Dongen 3 Madese Boys 2 26189 4-0
C 04-02-2018 11:30 RKDVC 2 Moerse Boys 2 25679 3-1
C 04-02-2018 12:00 MOC'17 2 SC 't Zand 2 24735 2-5
C 04-02-2018 11:30 DESK 2 Dubbeldam 2 24862 4-3
C 04-02-2018 11:00 RKsv RCD 2 Terheijden 2 26071 8-1
C 28-01-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Beek Vooruit 2 25402 2-5
C 28-01-2018 12:00 Were Di 2 RKsv RCD 2 24956 4-0
C 28-01-2018 10:30 Dubbeldam 2 JEKA 3 25245 2-3
C 28-01-2018 11:30 Terheijden 2 Dongen 3 26169 1-3
C 28-01-2018 12:00 Moerse Boys 2 MOC'17 2 25153 0-3
C 28-01-2018 11:30 RKDVC 2 DESK 2 25067 4-1
C 28-01-2018 12:00 SC 't Zand 2 Madese Boys 2 25910 3-1
C 17-12-2017 11:00 RKsv RCD 2 Zeelandia Middelburg 2 25800 3-2
C 17-12-2017 11:15 Madese Boys 2 DESK 2 26213 1-1
C 17-12-2017 12:00 Dongen 3 Moerse Boys 2 25845 3-0
C 17-12-2017 12:00 MOC'17 2 Were Di 2 26358 4-1
C 17-12-2017 13:00 JEKA 3 RKDVC 2 26774 5-2
C 17-12-2017 12:00 SC 't Zand 2 Terheijden 2 26139 4-1
C 03-12-2017 11:00 RKsv RCD 2 JEKA 3 26684 3-4
C 03-12-2017 11:15 Madese Boys 2 Moerse Boys 2 25776 0-2
C 03-12-2017 11:30 Beek Vooruit 2 DESK 2 25517 2-0
C 03-12-2017 11:30 Terheijden 2 RKDVC 2 26800 2-5
C 03-12-2017 12:00 Dongen 3 Zeelandia Middelburg 2 25872 4-2
C 03-12-2017 12:00 SC 't Zand 2 Were Di 2 25747 1-2
C 03-12-2017 12:00 MOC'17 2 Dubbeldam 2 26616 7-1
C 26-11-2017 10:30 Dubbeldam 2 Dongen 3 25677 1-2
C 26-11-2017 13:00 JEKA 3 Beek Vooruit 2 26502 2-0
C 26-11-2017 12:00 Were Di 2 Madese Boys 2 26629 13-0
C 26-11-2017 11:30 Zeelandia Middelburg 2 SC 't Zand 2 25080 2-3
C 26-11-2017 11:30 DESK 2 RKsv RCD 2 25442 6-0
C 26-11-2017 11:30 RKDVC 2 MOC'17 2 24907 9-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Reusel Sport/CoTrans 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
2 RKDVC 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand 2 26 20 2 4 62 92 42 50 0
2 RKDVC 2 26 17 3 6 54 85 45 40 0
3 Were Di 2 26 14 4 8 46 94 45 49 0
4 JEKA 3 26 14 3 9 45 74 74 0 0
5 MOC'17 2 26 13 1 12 40 63 65 -2 0
6 Dongen 3 26 12 4 10 40 52 65 -13 0
7 DESK 2 26 10 8 8 38 49 39 10 0
8 Beek Vooruit 2 26 10 7 9 37 70 58 12 0
9 Zeelandia Middelburg 2 26 10 5 11 35 71 61 10 0
10 RKsv RCD 2 26 8 7 11 31 54 74 -20 0
11 Moerse Boys 2 26 8 4 14 28 51 49 2 0
12 Dubbeldam 2 26 8 4 14 28 58 93 -35 0
13 Terheijden 2 26 6 6 14 24 47 77 -30 0
14 Madese Boys 2 26 1 4 21 7 27 100 -73 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK 3 3 3 0 0 9 15 3 12 0
2 RKDVC 2 3 2 0 1 6 17 7 10 0
3 Beesd 2 3 1 0 2 3 5 14 -9 0
4 RFC 2 3 0 0 3 0 2 15 -13 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 05-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 12-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 19-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 26-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 03-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 10-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 17-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 24-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 31-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 07-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 14-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 21-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 28-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 05-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 12-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 19-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 26-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 02-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 09-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 16-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 23-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 30-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 06-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 13-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 20-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 27-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 06-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 13-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 20-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 27-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 03-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 10-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 17-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 24-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 01-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 08-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 15-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 22-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 29-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 05-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 12-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 19-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
di 26-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 2 Team training RKDVC 2
donderdag 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 07-09-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 14-09-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 21-09-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 28-09-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 05-10-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 12-10-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 19-10-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 26-10-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 02-11-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 09-11-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 16-11-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 23-11-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 30-11-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 07-12-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 14-12-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 21-12-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 28-12-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 04-01-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 11-01-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 18-01-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 25-01-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 01-02-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 08-02-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 15-02-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 22-02-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 01-03-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 08-03-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 15-03-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 22-03-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 29-03-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 05-04-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 12-04-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 19-04-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 26-04-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 03-05-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 10-05-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 17-05-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 24-05-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 31-05-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 07-06-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 14-06-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 21-06-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2
do 28-06-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 2 Team training RKDVC 2

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven