0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

RKDVC 3

Teamleden

Spelers
Stijn de Bijl        
Timo Boomsluiter        
Joran Boswinkel        
Wessel Brok        
Wouter Buijs        
Koen Douwes        
Thom van den Elshout        
Rick Hansen        
Issam Harit        
Salih Kalkavan        
Maarten van Kessel        
Kjell Kooijmans        
Hein Krewinkel        
Niek Ottema        
Wouter Rodenburg        
Sven van Selst        
Rick van de Ven        
 
Overige teamleden
Kornel Rzemieniecki Trainer
Stijn Turi Ass. scheids.
Peter de Bijl Team Manager
Hassan Harit Team Manager

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
V 12-12-2017 20:00 SC Elshout O-23 RKDVC 3 VERVALLEN - - 18:50
C 17-12-2017 12:30 RKDVC 3 Haarsteeg 2 J.G.C. (Jan) Huijskens 26784 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 28-01-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKDVC 3 26603 Sportpark De Groote Wielen - - 11:10
C 04-02-2018 11:30 RKVVO 3 RKDVC 3 26694 Sportpark Heikant - - 09:50
C 18-02-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 RKDVC 3 25584 Sportpark Naastenbest - - 10:00
C 25-02-2018 12:30 RKDVC 3 Emplina 2 26005 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 04-03-2018 12:00 BMC 2 RKDVC 3 26285 Sportpark De Brand - - 10:35
C 11-03-2018 12:30 RKDVC 3 WODAN 2 25267 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 18-03-2018 11:30 ODC 2 RKDVC 3 25218 Sportpark Molenwijk - - 10:05
C 25-03-2018 12:30 RKDVC 3 SV Valkenswaard 2 26074 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 01-04-2018 11:30 RKSV Heeze 2 RKDVC 3 24756 Sportpark Het Lambrek - - 09:40
C 08-04-2018 12:30 RKDVC 3 Reusel Sport/CoTrans 2 26301 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 15-04-2018 12:30 RKDVC 3 OJC ROSMALEN 3 24942 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 22-04-2018 12:00 Gestel 2 RKDVC 3 25427 Sportpark Dommeldal - - 10:20
C 13-05-2018 12:30 RKDVC 3 Rood Wit V 2 25941 Sportpark aan de Duinweg - - 11:30
C 20-05-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 3 25236 Sportpark Haarsteeg - - 10:45
C 27-05-2018 12:00 RKDVC 3 Wilhelmina Boys 2 25440 Sportpark aan de Duinweg - - 11:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 17-12-2017 11:00 Emplina 2 Rood Wit V 2
C 17-12-2017 11:30 ODC 2 RKSV Heeze 2
C 17-12-2017 11:30 RKVVO 3 Gestel 2
C 17-12-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 SV Valkenswaard 2
C 17-12-2017 12:00 BMC 2 WODAN 2
C 17-12-2017 12:30 RKDVC 3 Haarsteeg 2
C 17-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Wilhelmina Boys 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 03-12-2017 12:30 RKDVC 3 Gestel 2 C.J. van den Broek 25293 1 - 3
C 26-11-2017 12:00 Rood Wit V 2 RKDVC 3 RPA Sprengers 24870 3 - 0
C 19-11-2017 12:30 RKDVC 3 RKSV Heeze 2 F.C.M. Vissers 25297 1 - 0
V 07-11-2017 19:45 RKDVC 3 RKDVC 8 Ad Klerks (Scheidsrechter)
C 05-11-2017 12:00 WODAN 2 RKDVC 3 D.E.A. Noppe 25210 1 - 3
C 29-10-2017 12:30 RKDVC 3 ODC 2 M.J.A. Schouten 26293 0 - 2
C 22-10-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 RKDVC 3 L.P. Roks 25781 2 - 0
C 15-10-2017 11:00 Emplina 2 RKDVC 3 M.J.G. van Teeffelen 26353 3 - 0
C 08-10-2017 12:30 RKDVC 3 BMC 2 B.J.A. Teurlinx 25400 3 - 2
C 01-10-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 RKDVC 3 P. (Pim) van Kuijk 24808 2 - 0
C 24-09-2017 12:30 RKDVC 3 RKVVO 3 26737 1 - 2
B 17-09-2017 11:30 WSC 2 RKDVC 3 4954 2 - 2
B 10-09-2017 10:00 Baardwijk 3 RKDVC 3 4816 3 - 1
B 03-09-2017 12:30 RKDVC 3 OSC'45 2 Adri Pulles (Scheidsrechter) 4004 0 - 0
V 27-08-2017 12:30 RKDVC 5 RKDVC 3
V 22-08-2017 19:30 Baardwijk 2 RKDVC 3
V 20-08-2017 12:30 RKDVC 3 RKDVC 12
C 05-06-2017 11:30 RKDVC 3 Hoeven 2 5-2
C 03-06-2017 14:30 Hoeven 2 RKDVC 3 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 10-12-2017 12:00 Haarsteeg 2 BMC 2 26842 0-0
C 10-12-2017 11:30 RKSV Heeze 2 Reusel Sport/CoTrans 2 25465 0-0
C 10-12-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 RKDVC 3 25584 0-0
C 10-12-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 Emplina 2 26722 0-0
C 10-12-2017 12:00 Rood Wit V 2 RKVVO 3 25730 0-0
C 10-12-2017 12:00 WODAN 2 ODC 2 24767 0-0
C 10-12-2017 12:00 Gestel 2 OJC ROSMALEN 3 26563 0-0
C 03-12-2017 11:30 ODC 2 Haarsteeg 2 25944 2-5
C 03-12-2017 11:30 RKVVO 3 SV Valkenswaard 2 26552 1-2
C 03-12-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 WODAN 2 24766 1-1
C 03-12-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 BMC 2 25611 6-3
C 03-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Rood Wit V 2 26822 6-0
C 03-12-2017 12:30 RKDVC 3 Gestel 2 25293 1-3
C 03-12-2017 11:00 Emplina 2 RKSV Heeze 2 25436 2-6
C 26-11-2017 12:00 Haarsteeg 2 Reusel Sport/CoTrans 2 24824 3-0
C 26-11-2017 11:30 RKSV Heeze 2 RKVVO 3 26300 3-2
C 26-11-2017 12:00 Rood Wit V 2 RKDVC 3 24870 3-0
C 26-11-2017 12:00 Gestel 2 Wilhelmina Boys 2 26497 3-3
C 26-11-2017 12:00 WODAN 2 Emplina 2 24975 1-6
C 26-11-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 OJC ROSMALEN 3 25774 1-2
C 26-11-2017 12:00 BMC 2 ODC 2 26355 3-0
C 19-11-2017 11:30 RKVVO 3 WODAN 2 24794 5-2
C 19-11-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 SV Valkenswaard 2 26623 4-2
C 19-11-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 ODC 2 25924 1-3
C 19-11-2017 12:00 Gestel 2 Rood Wit V 2 25095 4-2
C 19-11-2017 12:30 RKDVC 3 RKSV Heeze 2 25297 1-0
C 19-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Haarsteeg 2 26069 2-4
C 19-11-2017 11:00 Emplina 2 BMC 2 24791 3-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys 2 10 7 3 0 24 28 13 15 0
2 Haarsteeg 2 10 7 0 3 21 24 15 9 0
3 Emplina 2 10 5 2 3 17 27 17 10 0
4 OJC ROSMALEN 3 10 5 2 3 17 23 19 4 0
5 ODC 2 10 5 1 4 16 24 18 6 0
6 RKSV Heeze 2 10 5 1 4 16 22 19 3 0
7 Reusel Sport/CoTrans 2 10 5 1 4 16 19 22 -3 0
8 RKVVO 3 10 4 1 5 13 20 21 -1 0
9 SV Valkenswaard 2 10 3 2 5 11 19 21 -2 0
10 BMC 2 10 3 2 5 11 19 22 -3 0
11 Gestel 2 10 3 1 6 10 20 26 -6 0
12 WODAN 2 10 3 1 6 10 16 28 -12 0
13 Rood Wit V 2 10 2 3 5 9 14 23 -9 0
14 RKDVC 3 10 3 0 7 9 9 20 -11 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 05-09-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 12-09-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 19-09-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 26-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 03-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 10-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 17-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 24-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 31-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 07-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 14-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 21-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 28-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 05-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 12-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 19-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 26-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 02-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 09-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 16-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 23-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 30-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 06-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 13-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 20-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 27-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 06-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 13-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 20-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 27-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 03-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 10-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 17-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 24-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 01-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 08-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 15-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 22-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 29-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 05-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 12-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 19-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 26-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
vrijdag 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 08-09-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 15-09-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 22-09-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 29-09-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 06-10-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 13-10-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 20-10-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 27-10-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 03-11-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 10-11-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 17-11-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 24-11-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 01-12-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 08-12-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 15-12-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 22-12-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 29-12-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 05-01-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 12-01-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 19-01-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 26-01-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 02-02-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 09-02-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 16-02-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 23-02-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 02-03-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 09-03-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 16-03-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 23-03-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 30-03-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 06-04-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 13-04-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 20-04-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 27-04-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 04-05-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 11-05-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 18-05-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 25-05-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 01-06-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 08-06-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 15-06-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 22-06-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 29-06-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven