0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

RKDVC 3

Teamleden

Spelers
Stijn de Bijl        
Timo Boomsluiter        
Joran Boswinkel        
Wessel Brok        
Wouter Buijs        
Koen Douwes        
Thom van den Elshout        
Rick Hansen        
Issam Harit        
Maarten van Kessel        
Kjell Kooijmans        
Roy Lamers        
Niek Ottema        
Wouter Rodenburg        
Sven van Selst        
Rick van de Ven        
 
Overige teamleden
Kornel Rzemieniecki Trainer
Stijn Turi Ass. scheids.
Peter de Bijl Team Manager
Hassan Harit Team Manager

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 27-05-2018 12:00 Emplina 2 SV Valkenswaard 2 26164 5-1
C 27-05-2018 12:00 OJC ROSMALEN 3 Gestel 2 26263 5-1
C 27-05-2018 12:00 ODC 2 WODAN 2 26729 4-1
C 27-05-2018 12:00 RKDVC 3 Wilhelmina Boys 2 25440 0-2
C 27-05-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 RKSV Heeze 2 24921 1-3
C 27-05-2018 12:00 RKVVO 3 Rood Wit V 2 25125 4-0
C 27-05-2018 12:00 BMC 2 Haarsteeg 2 25112 5-2
C 20-05-2018 12:00 Gestel 2 RKVVO 3 25464 3-4
C 20-05-2018 12:00 WODAN 2 BMC 2 24927 4-5
C 20-05-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 OJC ROSMALEN 3 25837 0-1
C 20-05-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 3 25236 3-1
C 20-05-2018 12:00 Rood Wit V 2 Emplina 2 26537 6-0
C 20-05-2018 11:30 RKSV Heeze 2 ODC 2 25752 2-3
C 20-05-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Reusel Sport/CoTrans 2 26116 0-3
C 17-05-2018 19:15 Wilhelmina Boys 2 Gestel 2 142886 6-0
C 13-05-2018 11:30 ODC 2 BMC 2 25142 0-0
C 13-05-2018 11:30 RKVVO 3 RKSV Heeze 2 25612 2-1
C 13-05-2018 11:00 Emplina 2 WODAN 2 25930 2-0
C 13-05-2018 11:45 Wilhelmina Boys 2 Gestel 2 25032 0-0
C 13-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 SV Valkenswaard 2 26153 0-1
C 13-05-2018 12:30 RKDVC 3 Rood Wit V 2 25941 2-1
C 13-05-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Haarsteeg 2 25030 1-1
C 06-05-2018 12:00 RKSV Heeze 2 Gestel 2 24932 6-0
C 06-05-2018 12:00 Haarsteeg 2 Rood Wit V 2 26334 2-3
C 06-05-2018 12:00 BMC 2 RKDVC 3 26285 5-0
C 06-05-2018 12:00 WODAN 2 SV Valkenswaard 2 26718 4-1
C 06-05-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 OJC ROSMALEN 3 25379 3-2
C 06-05-2018 11:30 ODC 2 Wilhelmina Boys 2 24867 1-1
C 03-05-2018 20:00 Reusel Sport/CoTrans 2 WODAN 2 141972 4-1
C 01-05-2018 20:00 RKVVO 3 Reusel Sport/CoTrans 2 26176 7-3
C 01-05-2018 20:00 Haarsteeg 2 Emplina 2 25325 2-3
C 29-04-2018 12:00 WODAN 2 OJC ROSMALEN 3 26666 0-2
C 29-04-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 SV Valkenswaard 2 26347 4-0
C 29-04-2018 12:00 RKSV Heeze 2 Wilhelmina Boys 2 25180 0-2
C 26-04-2018 18:45 RKSV Heeze 2 Emplina 2 142759 4-1
C 22-04-2018 12:00 BMC 2 Reusel Sport/CoTrans 2 25109 5-0
C 22-04-2018 12:00 WODAN 2 Wilhelmina Boys 2 26423 4-1
C 22-04-2018 11:30 RKSV Heeze 2 Emplina 2 26214 0-0
C 22-04-2018 12:00 Rood Wit V 2 OJC ROSMALEN 3 25745 2-1
C 22-04-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 RKVVO 3 26004 2-1
C 22-04-2018 12:00 Haarsteeg 2 ODC 2 25053 1-2
C 22-04-2018 12:00 Gestel 2 RKDVC 3 25427 1-4
C 19-04-2018 20:00 Emplina 2 RKVVO 3 25081 3-3
C 15-04-2018 11:00 Emplina 2 Gestel 2 26444 4-1
C 15-04-2018 11:30 RKVVO 3 Wilhelmina Boys 2 26009 1-3
C 15-04-2018 11:30 ODC 2 SV Valkenswaard 2 26845 1-2
C 15-04-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Rood Wit V 2 25143 2-0
C 15-04-2018 12:00 BMC 2 RKSV Heeze 2 25331 1-5
C 15-04-2018 12:30 RKDVC 3 OJC ROSMALEN 3 24942 2-0
C 15-04-2018 12:00 Haarsteeg 2 WODAN 2 24852 3-1
C 12-04-2018 20:00 SV Valkenswaard 2 Rood Wit V 2 25568 4-1
C 12-04-2018 18:30 Reusel Sport/CoTrans 2 Gestel 2 25635 10-0
C 08-04-2018 12:00 Rood Wit V 2 BMC 2 26833 3-3
C 08-04-2018 12:30 RKDVC 3 Reusel Sport/CoTrans 2 26301 2-6
C 08-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKVVO 3 24886 0-1
C 08-04-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 Emplina 2 25144 5-2
C 08-04-2018 11:30 RKSV Heeze 2 WODAN 2 24750 4-0
C 08-04-2018 12:00 Gestel 2 ODC 2 26839 1-4
C 08-04-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Haarsteeg 2 25965 0-4
C 05-04-2018 19:15 Emplina 2 OJC ROSMALEN 3 139698 2-0
C 01-04-2018 11:30 RKSV Heeze 2 RKDVC 3 24756 2-1
C 01-04-2018 12:00 Haarsteeg 2 OJC ROSMALEN 3 25391 4-2
C 01-04-2018 12:00 Rood Wit V 2 Gestel 2 25693 6-2
C 01-04-2018 12:00 WODAN 2 RKVVO 3 26258 0-1
C 31-03-2018 16:00 ODC 2 Reusel Sport/CoTrans 2 26550 3-1
C 31-03-2018 18:00 SV Valkenswaard 2 Wilhelmina Boys 2 26513 1-4
C 29-03-2018 20:30 BMC 2 Emplina 2 25788 1-1
C 25-03-2018 12:30 RKDVC 3 SV Valkenswaard 2 26074 1-2
C 25-03-2018 11:00 Emplina 2 ODC 2 26384 2-2
C 25-03-2018 11:30 RKVVO 3 Haarsteeg 2 24802 2-0
C 25-03-2018 12:00 Gestel 2 BMC 2 25658 1-3
C 25-03-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 WODAN 2 24764 3-0
C 25-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKSV Heeze 2 26467 2-3
C 25-03-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 Rood Wit V 2 24809 5-2
C 18-03-2018 11:30 ODC 2 RKDVC 3 25218 0-1
C 18-03-2018 12:00 BMC 2 RKVVO 3 26583 0-2
C 11-03-2018 12:30 RKDVC 3 WODAN 2 25267 2-0
C 11-03-2018 11:00 Emplina 2 Reusel Sport/CoTrans 2 24943 1-3
C 11-03-2018 11:30 RKVVO 3 ODC 2 26177 0-4
C 11-03-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 Haarsteeg 2 26533 1-0
C 11-03-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKSV Heeze 2 26679 0-1
C 11-03-2018 12:00 Gestel 2 SV Valkenswaard 2 26181 1-4
C 11-03-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 BMC 2 26232 2-2
C 25-02-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 BMC 2 26775 1-1
C 25-02-2018 12:00 Rood Wit V 2 WODAN 2 25707 1-3
C 25-02-2018 12:00 Gestel 2 Haarsteeg 2 25535 1-1
C 25-02-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 RKSV Heeze 2 24856 3-3
C 25-02-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 ODC 2 25481 4-1
C 25-02-2018 12:30 RKDVC 3 Emplina 2 26005 5-1
C 18-02-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 RKDVC 3 25584 3-1
C 18-02-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKVVO 3 25730 0-3
C 18-02-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Emplina 2 26722 2-3
C 18-02-2018 12:00 WODAN 2 ODC 2 24767 1-3
C 18-02-2018 12:00 Gestel 2 OJC ROSMALEN 3 26563 1-3
C 18-02-2018 12:00 Haarsteeg 2 BMC 2 26842 4-0
C 18-02-2018 11:30 RKSV Heeze 2 Reusel Sport/CoTrans 2 25465 0-0
C 04-02-2018 11:00 Emplina 2 OJC ROSMALEN 3 26742 1-0
C 04-02-2018 11:30 RKVVO 3 RKDVC 3 26694 4-1
C 04-02-2018 11:30 ODC 2 Rood Wit V 2 25754 6-1
C 04-02-2018 12:00 WODAN 2 Gestel 2 25188 4-2
C 04-02-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Wilhelmina Boys 2 26493 4-1
C 04-02-2018 12:00 BMC 2 SV Valkenswaard 2 25477 1-0
C 04-02-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKSV Heeze 2 24786 3-4
C 28-01-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 ODC 2 25902 0-2
C 28-01-2018 12:00 Rood Wit V 2 Reusel Sport/CoTrans 2 25365 0-2
C 28-01-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKDVC 3 26603 2-0
C 28-01-2018 12:00 Gestel 2 Emplina 2 26195 1-3
C 28-01-2018 11:30 RKSV Heeze 2 BMC 2 26637 4-2
C 28-01-2018 11:30 Wilhelmina Boys 2 RKVVO 3 26254 2-5
C 28-01-2018 12:00 WODAN 2 Haarsteeg 2 25417 1-3
C 17-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Wilhelmina Boys 2 26037 4-2
C 17-12-2017 11:30 RKVVO 3 Gestel 2 26836 6-1
C 17-12-2017 12:30 RKDVC 3 Haarsteeg 2 26784 1-2
C 17-12-2017 11:00 Emplina 2 Rood Wit V 2 25594 2-2
C 17-12-2017 11:30 ODC 2 RKSV Heeze 2 25996 4-4
C 17-12-2017 11:30 BMC 2 WODAN 2 25861 4-0
C 03-12-2017 11:00 Emplina 2 RKSV Heeze 2 25436 2-6
C 03-12-2017 11:30 ODC 2 Haarsteeg 2 25944 2-5
C 03-12-2017 11:30 RKVVO 3 SV Valkenswaard 2 26552 1-2
C 03-12-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 WODAN 2 24766 1-1
C 03-12-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 BMC 2 25611 6-3
C 03-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Rood Wit V 2 26822 6-0
C 03-12-2017 12:30 RKDVC 3 Gestel 2 25293 1-3
C 26-11-2017 12:00 Rood Wit V 2 RKDVC 3 24870 3-0
C 26-11-2017 12:00 Gestel 2 Wilhelmina Boys 2 26497 3-3
C 26-11-2017 12:00 WODAN 2 Emplina 2 24975 1-6
C 26-11-2017 12:00 SV Valkenswaard 2 OJC ROSMALEN 3 25774 1-2
C 26-11-2017 11:30 RKSV Heeze 2 RKVVO 3 26300 3-2
C 26-11-2017 12:00 Haarsteeg 2 Reusel Sport/CoTrans 2 24824 3-0
C 26-11-2017 12:00 BMC 2 ODC 2 26355 3-0
C 19-11-2017 11:00 Emplina 2 BMC 2 24791 3-0
C 19-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 3 Haarsteeg 2 26069 2-4
C 19-11-2017 12:00 Gestel 2 Rood Wit V 2 25095 4-2
C 19-11-2017 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 ODC 2 25924 1-3
C 19-11-2017 11:30 Wilhelmina Boys 2 SV Valkenswaard 2 26623 4-2
C 19-11-2017 11:30 RKVVO 3 WODAN 2 24794 5-2
C 19-11-2017 12:30 RKDVC 3 RKSV Heeze 2 25297 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys 2 26 16 5 5 53 67 40 27 0
2 RKVVO 3 26 16 2 8 50 66 44 22 0
3 RKSV Heeze 2 26 15 4 7 49 68 44 24 0
4 Reusel Sport/CoTrans 2 26 15 3 8 48 66 48 18 0
5 ODC 2 26 14 5 7 47 64 40 24 0
6 Haarsteeg 2 26 14 2 10 44 59 43 16 0
7 OJC ROSMALEN 3 26 12 3 11 39 53 44 9 0
8 Emplina 2 26 12 6 8 39 62 55 7 3
9 BMC 2 26 10 7 9 37 57 51 6 0
10 SV Valkenswaard 2 26 9 3 14 30 42 59 -17 0
11 RKDVC 3 26 9 0 17 27 33 54 -21 0
12 Rood Wit V 2 26 6 5 15 23 42 65 -23 0
13 WODAN 2 26 7 1 18 22 40 70 -30 0
14 Gestel 2 26 3 2 21 8 37 99 -62 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 2 3 2 1 0 7 8 4 4 0
2 Baardwijk 3 3 2 0 1 6 10 5 5 0
3 RKDVC 3 3 0 2 1 2 3 5 -2 0
4 OSC'45 2 3 0 1 2 1 3 10 -7 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 05-09-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 12-09-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 19-09-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 26-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 03-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 10-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 17-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 24-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 31-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 07-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 14-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 21-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 28-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 05-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 12-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 19-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 26-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 02-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 09-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 16-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 23-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 30-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 06-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 13-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 20-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 27-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 06-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 13-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 20-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 27-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 03-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 10-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 17-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 24-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 01-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 08-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 15-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 22-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 29-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 05-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 12-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 19-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
di 26-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 3 Team training RKDVC 3
vrijdag 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 08-09-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 15-09-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 22-09-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 29-09-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 06-10-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 13-10-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 20-10-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 27-10-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 03-11-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 10-11-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 17-11-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 24-11-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 01-12-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 08-12-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 15-12-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 22-12-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 29-12-17 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 05-01-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 12-01-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 19-01-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 26-01-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 02-02-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 09-02-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 16-02-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 23-02-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 02-03-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 09-03-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 16-03-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 23-03-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 30-03-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 06-04-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 13-04-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 20-04-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 27-04-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 04-05-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 11-05-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 18-05-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 25-05-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 01-06-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 08-06-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 15-06-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 22-06-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 29-06-18 19:30 - 21:00 2-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven