0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

RKDVC 4

Teamleden

Spelers
John Schreuders Keeper      
Ronald van Driel        
Robbie Gabriels        
Peter van de Griend        
Michael Hagelaars        
Danny Hagelaars        
Ronald van Heeswijk        
Joris Hendriks        
Bram Hendriks        
Remco van Hoesel        
Hans van den Hooven        
Joost van den Hooven        
Wouter Kamoen        
Ramon Kok        
Mikel Lommers        
Willem Luijk        
Maarten Rensink        
Joey Snoeren        
Ruud van Son        
Luc Trommelen        
Paul Walters        
 
Overige teamleden
Ad van Heeswijk Trainer
Bram Hendriks Ass. scheids.
Rob van Delft Team Manager
Anko Fennema Team Manager
Bram Hendriks Team Manager
Paul Walters Team Manager

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 27-05-2018 12:00 Helvoirt 2 RKDVC 4 C.M.E. (Kees) van denHout 25579 3 - 2
C 20-05-2018 12:30 RKDVC 4 TGG 2 S. (Stanzi) Dirkx 26600 6 - 5
C 13-05-2018 vervallen OJC ROSMALEN 4 RKDVC 4 25880
C 10-05-2018 11:00 SVSSS 2 RKDVC 4 F.C.M. (Frans) Vissers 26650 2 - 3
C 06-05-2018 12:00 Jong Brabant 2 RKDVC 4 T. (Teun) vanPelt 26269 2 - 2
C 22-04-2018 12:00 RKDVC 4 FC Engelen 2 Afgeschermd 26230 1 - 1
C 15-04-2018 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 RKDVC 4 M. (Muhamed) Feka 26727 1 - 15
C 08-04-2018 vervallen RKDVC 4 Nevelo 2 26678 vervallen
C 08-04-2018 12:30 RKDVC 4 ZIGO 2 Afgeschermd 26512 1 - 1
B 27-03-2018 20:00 RKDVC 4 OJC ROSMALEN 2 L (Luc) Vermeegen 141825 2 - 6
C 25-03-2018 12:00 RPC 2 RKDVC 4 Afgeschermd 25945 3 - 4
B 13-03-2018 20:00 RKDVC 4 Achilles Veen 2 M.J.H.A. (Rini) Laros 141398 3 - 0
C 11-03-2018 12:30 RKDVC 4 Den Dungen 2 E. Yilmaz 26808 2 - 1
C 18-02-2018 12:30 RKDVC 4 Helvoirt 2 G. de Haas 25984 5 - 2
V 23-01-2018 20:00 RKDVC 4 Nieuwkuijk 2 Henk van Logten (Scheidsrechter)
B 17-12-2017 11:45 VOAB 2 RKDVC 4 J.P.A.A. Schenkels 100874 5 - 6
C 03-12-2017 12:00 TGG 2 RKDVC 4 A.A.M. Broeders 25364 1 - 2
C 26-11-2017 12:30 RKDVC 4 RPC 2 G. de Haas 24861 3 - 2
C 19-11-2017 11:30 FC Engelen 2 RKDVC 4 J. Peels 26834 0 - 1
C 12-11-2017 vervallen RKDVC 4 OJC ROSMALEN 4 N. (Nizam) Kaya 25160
C 05-11-2017 11:00 Den Dungen 2 RKDVC 4 E.A.J. Brands 26130 1 - 3
C 29-10-2017 12:30 RKDVC 4 SVSSS 2 J.P.H.M. Koolen 26697 5 - 3
B 22-10-2017 11:30 RKDVC 4 Oirschot Vooruit 2 A.J. de Ruijter 95411 4 - 1
C 15-10-2017 12:00 ZIGO 2 RKDVC 4 H. van Rijswijk 26229 3 - 4
C 08-10-2017 12:30 RKDVC 4 Jong Brabant 2 Hagelaars, Peter 25494 3 - 2
C 01-10-2017 afgelast Nevelo 2 RKDVC 4 C. (Cor) Zandstra 25155
C 24-09-2017 12:30 RKDVC 4 BVV/Timmermans Infra 2 25842 10 - 2
B 17-09-2017 12:00 Baardwijk 2 RKDVC 4 5226 2 - 4
B 10-09-2017 11:30 DESK 2 RKDVC 4 4720 0 - 3
B 03-09-2017 12:30 RKDVC 4 WSC 3 Henk van logten (Scheidsrechter) 4003 4 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 27-03-2018 20:00 RKDVC 4 OJC ROSMALEN 2 141825 2-6
B 13-03-2018 20:00 RKDVC 4 Achilles Veen 2 141398 3-0
B 17-12-2017 11:45 VOAB 2 RKDVC 4 100874 5-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 27-05-2018 12:00 Helvoirt 2 RKDVC 4 25579 3-2
C 27-05-2018 12:00 FC Engelen 2 SVSSS 2 25995 1-10
C 27-05-2018 11:30 RPC 2 ZIGO 2 26741 0-2
C 24-05-2018 20:00 BVV/Timmermans Infra 2 Den Dungen 2 26625 1-4
C 20-05-2018 11:00 SVSSS 2 RPC 2 25500 2-1
C 20-05-2018 12:30 RKDVC 4 TGG 2 26600 6-5
C 20-05-2018 12:00 Jong Brabant 2 BVV/Timmermans Infra 2 25889 4-0
C 20-05-2018 11:00 Den Dungen 2 Helvoirt 2 26595 1-2
C 17-05-2018 19:15 BVV/Timmermans Infra 2 SVSSS 2 142896 2-3
C 17-05-2018 20:15 ZIGO 2 FC Engelen 2 26219 2-1
C 13-05-2018 12:00 ZIGO 2 Den Dungen 2 25039 4-5
C 13-05-2018 11:45 Helvoirt 2 Jong Brabant 2 25178 1-1
C 13-05-2018 11:30 FC Engelen 2 RPC 2 25918 1-4
C 13-05-2018 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 SVSSS 2 26349 0-0
C 10-05-2018 11:00 SVSSS 2 RKDVC 4 26650 2-3
C 08-05-2018 20:00 BVV/Timmermans Infra 2 Helvoirt 2 24865 1-17
C 06-05-2018 11:30 ZIGO 2 SVSSS 2 25041 3-2
C 06-05-2018 12:00 Jong Brabant 2 RKDVC 4 26269 2-2
C 06-05-2018 11:00 Den Dungen 2 TGG 2 25519 1-3
C 22-04-2018 12:00 RPC 2 Helvoirt 2 26344 1-9
C 22-04-2018 12:00 TGG 2 BVV/Timmermans Infra 2 26105 3-0
C 22-04-2018 12:00 Jong Brabant 2 ZIGO 2 25852 1-3
C 22-04-2018 12:00 RKDVC 4 FC Engelen 2 26230 1-1
C 15-04-2018 11:45 Helvoirt 2 FC Engelen 2 25629 1-2
C 15-04-2018 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 RKDVC 4 26727 1-15
C 15-04-2018 12:00 RPC 2 TGG 2 25493 2-1
C 15-04-2018 12:00 Jong Brabant 2 Den Dungen 2 25452 3-3
C 08-04-2018 12:30 RKDVC 4 ZIGO 2 26512 1-1
C 08-04-2018 11:00 SVSSS 2 Jong Brabant 2 26377 1-1
C 08-04-2018 12:00 TGG 2 Helvoirt 2 26163 0-3
C 08-04-2018 11:00 Den Dungen 2 RPC 2 24855 5-0
C 08-04-2018 11:30 FC Engelen 2 BVV/Timmermans Infra 2 24779 9-0
C 25-03-2018 12:00 RPC 2 RKDVC 4 25945 3-4
C 25-03-2018 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 ZIGO 2 25908 1-7
C 25-03-2018 11:45 Helvoirt 2 SVSSS 2 24920 4-0
C 25-03-2018 11:30 FC Engelen 2 TGG 2 26179 1-2
C 18-03-2018 12:00 Jong Brabant 2 RPC 2 25348 1-2
C 18-03-2018 11:00 Den Dungen 2 FC Engelen 2 24736 1-1
C 18-03-2018 12:00 ZIGO 2 TGG 2 26440 1-3
C 11-03-2018 11:30 FC Engelen 2 Jong Brabant 2 25049 2-3
C 11-03-2018 11:45 Helvoirt 2 ZIGO 2 25116 7-2
C 11-03-2018 12:00 TGG 2 SVSSS 2 25586 2-0
C 11-03-2018 12:30 RKDVC 4 Den Dungen 2 26808 2-1
C 25-02-2018 11:00 SVSSS 2 Den Dungen 2 25757 3-0
C 25-02-2018 12:00 RPC 2 BVV/Timmermans Infra 2 25390 4-8
C 25-02-2018 12:00 TGG 2 Jong Brabant 2 25738 3-3
C 18-02-2018 12:30 RKDVC 4 Helvoirt 2 25984 5-2
C 18-02-2018 12:00 ZIGO 2 RPC 2 26299 3-2
C 18-02-2018 11:00 Den Dungen 2 BVV/Timmermans Infra 2 25055 2-1
C 18-02-2018 11:00 SVSSS 2 FC Engelen 2 26801 5-2
C 28-01-2018 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 FC Engelen 2 97332 1-1
C 17-12-2017 14:00 Helvoirt 2 Den Dungen 2 25172 2-3
C 03-12-2017 12:00 RPC 2 SVSSS 2 24901 2-3
C 03-12-2017 12:00 TGG 2 RKDVC 4 25364 1-2
C 03-12-2017 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 Jong Brabant 2 25496 0-6
C 03-12-2017 11:30 FC Engelen 2 ZIGO 2 24868 0-6
C 26-11-2017 12:30 RKDVC 4 RPC 2 24861 3-2
C 26-11-2017 12:00 Jong Brabant 2 OJC ROSMALEN 4 26613 0-0
C 26-11-2017 12:00 TGG 2 FC Engelen 2 25227 0-1
C 26-11-2017 12:00 ZIGO 2 BVV/Timmermans Infra 2 24944 3-1
C 26-11-2017 11:00 SVSSS 2 Helvoirt 2 25117 8-6
C 19-11-2017 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 TGG 2 24782 0-6
C 19-11-2017 11:30 FC Engelen 2 RKDVC 4 26834 0-1
C 19-11-2017 11:45 Helvoirt 2 RPC 2 25126 3-1
C 19-11-2017 12:00 ZIGO 2 Jong Brabant 2 25868 1-1
C 19-11-2017 14:30 OJC ROSMALEN 4 Den Dungen 2 24798 0-0
C 12-11-2017 12:30 RKDVC 4 OJC ROSMALEN 4 25160 0-0
C 12-11-2017 12:00 RPC 2 FC Engelen 2 25912 2-0
C 12-11-2017 12:00 Jong Brabant 2 Helvoirt 2 26399 1-1
C 12-11-2017 11:00 SVSSS 2 BVV/Timmermans Infra 2 25280 5-1
C 12-11-2017 11:00 Den Dungen 2 ZIGO 2 26131 4-0
C 05-11-2017 11:00 SVSSS 2 TGG 2 25106 2-1
C 05-11-2017 11:00 Den Dungen 2 RKDVC 4 26130 1-3
C 05-11-2017 12:00 Jong Brabant 2 FC Engelen 2 26190 3-3
C 05-11-2017 12:00 ZIGO 2 Helvoirt 2 26586 1-4
C 05-11-2017 14:30 OJC ROSMALEN 4 RPC 2 25620 0-0
C 29-10-2017 11:45 Helvoirt 2 Nevelo 2 24900 0-0
C 29-10-2017 11:30 FC Engelen 2 Den Dungen 2 25684 1-3
C 29-10-2017 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 OJC ROSMALEN 4 24816 0-0
C 29-10-2017 12:00 TGG 2 ZIGO 2 25674 5-0
C 29-10-2017 12:00 RPC 2 Jong Brabant 2 24842 0-3
C 29-10-2017 12:30 RKDVC 4 SVSSS 2 26697 5-3
C 15-10-2017 11:00 Den Dungen 2 SVSSS 2 26167 2-1
C 15-10-2017 11:00 Nevelo 2 FC Engelen 2 25848 0-0
C 15-10-2017 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 RPC 2 25277 2-1
C 15-10-2017 12:00 ZIGO 2 RKDVC 4 26229 3-4
C 15-10-2017 12:00 Jong Brabant 2 TGG 2 25756 2-2
C 15-10-2017 14:30 OJC ROSMALEN 4 Helvoirt 2 25766 1-5
C 08-10-2017 11:00 SVSSS 2 ZIGO 2 26433 4-2
C 08-10-2017 11:45 Helvoirt 2 BVV/Timmermans Infra 2 24883 6-2
C 08-10-2017 12:00 RPC 2 Nevelo 2 24765 0-0
C 08-10-2017 12:00 TGG 2 Den Dungen 2 25026 2-1
C 08-10-2017 12:30 RKDVC 4 Jong Brabant 2 25494 3-2
C 08-10-2017 11:30 FC Engelen 2 OJC ROSMALEN 4 25779 3-1
C 01-10-2017 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 FC Engelen 2 25392 0-0
C 01-10-2017 11:45 Helvoirt 2 TGG 2 24905 2-4
C 01-10-2017 12:00 RPC 2 Den Dungen 2 25456 0-2
C 01-10-2017 12:00 Jong Brabant 2 SVSSS 2 26847 1-0
C 01-10-2017 14:30 OJC ROSMALEN 4 ZIGO 2 24919 0-3
C 01-10-2017 11:00 Nevelo 2 RKDVC 4 25155 0-0
C 24-09-2017 12:30 RKDVC 4 BVV/Timmermans Infra 2 25842 10-2
C 24-09-2017 12:00 ZIGO 2 Nevelo 2 24841 0-0
C 24-09-2017 12:00 TGG 2 RPC 2 25450 1-1
C 24-09-2017 11:30 FC Engelen 2 Helvoirt 2 26556 1-3
C 24-09-2017 11:00 SVSSS 2 OJC ROSMALEN 4 24731 3-0
C 24-09-2017 11:00 Den Dungen 2 Jong Brabant 2 26509 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN 2 1 1 0 0 3 6 2 4 0
2 RKDVC 4 1 0 0 1 0 2 6 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 4 18 14 3 1 45 72 35 37 0
2 Helvoirt 2 18 11 2 5 35 76 36 40 0
3 Den Dungen 2 18 10 2 6 32 42 30 12 0
4 SVSSS 2 18 10 1 7 31 54 39 15 0
5 TGG 2 18 9 3 6 30 44 28 16 0
6 ZIGO 2 18 8 2 8 26 44 46 -2 0
7 Jong Brabant 2 18 5 9 4 24 39 30 9 0
8 FC Engelen 2 18 3 4 11 13 28 48 -20 0
9 RPC 2 18 4 1 13 13 28 53 -25 0
10 BVV/Timmermans Infra 2 18 2 1 15 4 24 106 -82 3

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 07-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 14-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 21-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 28-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 05-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 12-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 19-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 26-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 02-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 09-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 16-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 23-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 30-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 07-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 14-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 21-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 28-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 04-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 11-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 18-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 25-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 01-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 08-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 15-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 22-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 01-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 08-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 15-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 22-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 29-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 05-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 12-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 19-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 26-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 03-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 10-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 17-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 24-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 31-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 07-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 14-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 21-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4
do 28-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training RKDVC 4

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven