0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

RKDVC 4

Teamleden

Spelers
John Schreuders Keeper      
Ronald van Driel        
Robbie Gabriels        
Peter van de Griend        
Michael Hagelaars        
Danny Hagelaars        
Ronald van Heeswijk        
Joris Hendriks        
Bram Hendriks        
Remco van Hoesel        
Hans van den Hooven        
Joost van den Hooven        
Wouter Kamoen        
Ramon Kok        
Mikel Lommers        
Willem Luijk        
Maarten Rensink        
Joey Snoeren        
Ruud van Son        
Luc Trommelen        
Paul Walters        
 
Overige teamleden
Ad van Heeswijk Trainer
Bram Hendriks Ass. scheids.
Rob van Delft Team Manager
Anko Fennema Team Manager
Bram Hendriks Team Manager
Paul Walters Team Manager

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 27-03-2018 20:00 RKDVC 4 OJC ROSMALEN 2 141825 2-6
B 13-03-2018 20:00 RKDVC 4 Achilles Veen 2 141398 3-0
B 17-12-2017 11:45 VOAB 2 RKDVC 4 100874 5-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 27-05-2018 12:00 Helvoirt 2 RKDVC 4 25579 3-2
C 27-05-2018 12:00 FC Engelen 2 SVSSS 2 25995 1-10
C 27-05-2018 11:30 RPC 2 ZIGO 2 26741 0-2
C 24-05-2018 20:00 BVV/Timmermans Infra 2 Den Dungen 2 26625 1-4
C 20-05-2018 11:00 SVSSS 2 RPC 2 25500 2-1
C 20-05-2018 12:30 RKDVC 4 TGG 2 26600 6-5
C 20-05-2018 12:00 Jong Brabant 2 BVV/Timmermans Infra 2 25889 4-0
C 20-05-2018 11:00 Den Dungen 2 Helvoirt 2 26595 1-2
C 17-05-2018 19:15 BVV/Timmermans Infra 2 SVSSS 2 142896 2-3
C 17-05-2018 20:15 ZIGO 2 FC Engelen 2 26219 2-1
C 13-05-2018 12:00 ZIGO 2 Den Dungen 2 25039 4-5
C 13-05-2018 11:45 Helvoirt 2 Jong Brabant 2 25178 1-1
C 13-05-2018 11:30 FC Engelen 2 RPC 2 25918 1-4
C 13-05-2018 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 SVSSS 2 26349 0-0
C 10-05-2018 11:00 SVSSS 2 RKDVC 4 26650 2-3
C 08-05-2018 20:00 BVV/Timmermans Infra 2 Helvoirt 2 24865 1-17
C 06-05-2018 11:30 ZIGO 2 SVSSS 2 25041 3-2
C 06-05-2018 12:00 Jong Brabant 2 RKDVC 4 26269 2-2
C 06-05-2018 11:00 Den Dungen 2 TGG 2 25519 1-3
C 22-04-2018 12:00 RPC 2 Helvoirt 2 26344 1-9
C 22-04-2018 12:00 TGG 2 BVV/Timmermans Infra 2 26105 3-0
C 22-04-2018 12:00 Jong Brabant 2 ZIGO 2 25852 1-3
C 22-04-2018 12:00 RKDVC 4 FC Engelen 2 26230 1-1
C 15-04-2018 11:45 Helvoirt 2 FC Engelen 2 25629 1-2
C 15-04-2018 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 RKDVC 4 26727 1-15
C 15-04-2018 12:00 RPC 2 TGG 2 25493 2-1
C 15-04-2018 12:00 Jong Brabant 2 Den Dungen 2 25452 3-3
C 08-04-2018 12:30 RKDVC 4 ZIGO 2 26512 1-1
C 08-04-2018 11:00 SVSSS 2 Jong Brabant 2 26377 1-1
C 08-04-2018 12:00 TGG 2 Helvoirt 2 26163 0-3
C 08-04-2018 11:00 Den Dungen 2 RPC 2 24855 5-0
C 08-04-2018 11:30 FC Engelen 2 BVV/Timmermans Infra 2 24779 9-0
C 25-03-2018 12:00 RPC 2 RKDVC 4 25945 3-4
C 25-03-2018 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 ZIGO 2 25908 1-7
C 25-03-2018 11:45 Helvoirt 2 SVSSS 2 24920 4-0
C 25-03-2018 11:30 FC Engelen 2 TGG 2 26179 1-2
C 18-03-2018 12:00 Jong Brabant 2 RPC 2 25348 1-2
C 18-03-2018 11:00 Den Dungen 2 FC Engelen 2 24736 1-1
C 18-03-2018 12:00 ZIGO 2 TGG 2 26440 1-3
C 11-03-2018 11:30 FC Engelen 2 Jong Brabant 2 25049 2-3
C 11-03-2018 11:45 Helvoirt 2 ZIGO 2 25116 7-2
C 11-03-2018 12:00 TGG 2 SVSSS 2 25586 2-0
C 11-03-2018 12:30 RKDVC 4 Den Dungen 2 26808 2-1
C 25-02-2018 11:00 SVSSS 2 Den Dungen 2 25757 3-0
C 25-02-2018 12:00 RPC 2 BVV/Timmermans Infra 2 25390 4-8
C 25-02-2018 12:00 TGG 2 Jong Brabant 2 25738 3-3
C 18-02-2018 12:30 RKDVC 4 Helvoirt 2 25984 5-2
C 18-02-2018 12:00 ZIGO 2 RPC 2 26299 3-2
C 18-02-2018 11:00 Den Dungen 2 BVV/Timmermans Infra 2 25055 2-1
C 18-02-2018 11:00 SVSSS 2 FC Engelen 2 26801 5-2
C 28-01-2018 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 FC Engelen 2 97332 1-1
C 17-12-2017 14:00 Helvoirt 2 Den Dungen 2 25172 2-3
C 03-12-2017 12:00 RPC 2 SVSSS 2 24901 2-3
C 03-12-2017 12:00 TGG 2 RKDVC 4 25364 1-2
C 03-12-2017 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 Jong Brabant 2 25496 0-6
C 03-12-2017 11:30 FC Engelen 2 ZIGO 2 24868 0-6
C 26-11-2017 12:30 RKDVC 4 RPC 2 24861 3-2
C 26-11-2017 12:00 Jong Brabant 2 OJC ROSMALEN 4 26613 0-0
C 26-11-2017 12:00 TGG 2 FC Engelen 2 25227 0-1
C 26-11-2017 12:00 ZIGO 2 BVV/Timmermans Infra 2 24944 3-1
C 26-11-2017 11:00 SVSSS 2 Helvoirt 2 25117 8-6
C 19-11-2017 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 TGG 2 24782 0-6
C 19-11-2017 11:30 FC Engelen 2 RKDVC 4 26834 0-1
C 19-11-2017 11:45 Helvoirt 2 RPC 2 25126 3-1
C 19-11-2017 12:00 ZIGO 2 Jong Brabant 2 25868 1-1
C 19-11-2017 14:30 OJC ROSMALEN 4 Den Dungen 2 24798 0-0
C 12-11-2017 12:30 RKDVC 4 OJC ROSMALEN 4 25160 0-0
C 12-11-2017 12:00 RPC 2 FC Engelen 2 25912 2-0
C 12-11-2017 12:00 Jong Brabant 2 Helvoirt 2 26399 1-1
C 12-11-2017 11:00 SVSSS 2 BVV/Timmermans Infra 2 25280 5-1
C 12-11-2017 11:00 Den Dungen 2 ZIGO 2 26131 4-0
C 05-11-2017 11:00 SVSSS 2 TGG 2 25106 2-1
C 05-11-2017 11:00 Den Dungen 2 RKDVC 4 26130 1-3
C 05-11-2017 12:00 Jong Brabant 2 FC Engelen 2 26190 3-3
C 05-11-2017 12:00 ZIGO 2 Helvoirt 2 26586 1-4
C 05-11-2017 14:30 OJC ROSMALEN 4 RPC 2 25620 0-0
C 29-10-2017 11:45 Helvoirt 2 Nevelo 2 24900 0-0
C 29-10-2017 11:30 FC Engelen 2 Den Dungen 2 25684 1-3
C 29-10-2017 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 OJC ROSMALEN 4 24816 0-0
C 29-10-2017 12:00 TGG 2 ZIGO 2 25674 5-0
C 29-10-2017 12:00 RPC 2 Jong Brabant 2 24842 0-3
C 29-10-2017 12:30 RKDVC 4 SVSSS 2 26697 5-3
C 15-10-2017 11:00 Den Dungen 2 SVSSS 2 26167 2-1
C 15-10-2017 11:00 Nevelo 2 FC Engelen 2 25848 0-0
C 15-10-2017 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 RPC 2 25277 2-1
C 15-10-2017 12:00 ZIGO 2 RKDVC 4 26229 3-4
C 15-10-2017 12:00 Jong Brabant 2 TGG 2 25756 2-2
C 15-10-2017 14:30 OJC ROSMALEN 4 Helvoirt 2 25766 1-5
C 08-10-2017 11:00 SVSSS 2 ZIGO 2 26433 4-2
C 08-10-2017 11:45 Helvoirt 2 BVV/Timmermans Infra 2 24883 6-2
C 08-10-2017 12:00 RPC 2 Nevelo 2 24765 0-0
C 08-10-2017 12:00 TGG 2 Den Dungen 2 25026 2-1
C 08-10-2017 12:30 RKDVC 4 Jong Brabant 2 25494 3-2
C 08-10-2017 11:30 FC Engelen 2 OJC ROSMALEN 4 25779 3-1
C 01-10-2017 11:30 BVV/Timmermans Infra 2 FC Engelen 2 25392 0-0
C 01-10-2017 11:45 Helvoirt 2 TGG 2 24905 2-4
C 01-10-2017 12:00 RPC 2 Den Dungen 2 25456 0-2
C 01-10-2017 12:00 Jong Brabant 2 SVSSS 2 26847 1-0
C 01-10-2017 14:30 OJC ROSMALEN 4 ZIGO 2 24919 0-3
C 01-10-2017 11:00 Nevelo 2 RKDVC 4 25155 0-0
C 24-09-2017 12:30 RKDVC 4 BVV/Timmermans Infra 2 25842 10-2
C 24-09-2017 12:00 ZIGO 2 Nevelo 2 24841 0-0
C 24-09-2017 12:00 TGG 2 RPC 2 25450 1-1
C 24-09-2017 11:30 FC Engelen 2 Helvoirt 2 26556 1-3
C 24-09-2017 11:00 SVSSS 2 OJC ROSMALEN 4 24731 3-0
C 24-09-2017 11:00 Den Dungen 2 Jong Brabant 2 26509 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN 2 1 1 0 0 3 6 2 4 0
2 RKDVC 4 1 0 0 1 0 2 6 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 4 18 14 3 1 45 72 35 37 0
2 Helvoirt 2 18 11 2 5 35 76 36 40 0
3 Den Dungen 2 18 10 2 6 32 42 30 12 0
4 SVSSS 2 18 10 1 7 31 54 39 15 0
5 TGG 2 18 9 3 6 30 44 28 16 0
6 ZIGO 2 18 8 2 8 26 44 46 -2 0
7 Jong Brabant 2 18 5 9 4 24 39 30 9 0
8 FC Engelen 2 18 3 4 11 13 28 48 -20 0
9 RPC 2 18 4 1 13 13 28 53 -25 0
10 BVV/Timmermans Infra 2 18 2 1 15 4 24 106 -82 3

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 07-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 14-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 21-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 28-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 05-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 12-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 19-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 26-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 02-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 09-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 16-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 23-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 30-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 07-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 14-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 21-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 28-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 04-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 11-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 18-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 25-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 01-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 08-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 15-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 22-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 01-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 08-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 15-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 22-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 29-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 05-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 12-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 19-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 26-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 03-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 10-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 17-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 24-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 31-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 07-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 14-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 21-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door
do 28-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 4 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven