0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

RKDVC 5

Teamleden

Spelers
Dino Colo Keeper      
Julius Elshout Keeper      
Robert de Brouwer        
Arjan van Drunen        
Erwin van de Griend        
Peter Klerks        
Steven Koemans        
Thomas Kost        
Kelvin Legierse        
Jordi van Mook        
Rick de Munnik        
Jeroen Pelders        
Stijn Robben        
Sander Rodenburg        
Danny Rotnicki        
Jeroen Smits        
Niels van Tilborg        
Sam Verhoeven        
Luuk van Vlijmen        
Luc van de Wiel        
 
Overige teamleden
Harold Berkelmans Leider
Erik van de Pol Leider
John Pelders Ass. scheids.
Robert de Brouwer Team Manager
Thijs Elshout Team Manager

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 27-05-2018 11:30 Baardwijk 2 TSC 2 25415 2-0
C 27-05-2018 11:30 Waspik 2 Roosendaal 3 25807 0-2
C 27-05-2018 11:30 SCO 2 Gilze 2 25806 1-3
C 27-05-2018 11:30 WSC 2 RKDVC 5 26226 4-1
C 27-05-2018 11:30 Uno Animo 2 GSBW 2 24929 4-3
C 27-05-2018 11:30 Rijen 2 VOAB 2 25660 3-3
C 20-05-2018 11:00 TSC 2 Rijen 2 25060 3-2
C 20-05-2018 09:30 Roosendaal 3 WSC 2 26459 0-3
C 20-05-2018 11:45 VOAB 2 Uno Animo 2 25697 1-1
C 20-05-2018 12:00 GSBW 2 SCO 2 25933 5-2
C 20-05-2018 12:30 RKDVC 5 Waspik 2 26469 3-4
C 20-05-2018 11:30 Gilze 2 Baardwijk 2 25803 5-2
C 13-05-2018 09:30 Roosendaal 3 TSC 2 26220 2-0
C 13-05-2018 11:00 WSC 2 Waspik 2 25052 2-3
C 13-05-2018 11:30 SCO 2 Uno Animo 2 25960 0-1
C 13-05-2018 12:00 Baardwijk 2 RKDVC 5 25642 2-2
C 13-05-2018 12:00 Rijen 2 Gilze 2 24947 2-0
C 13-05-2018 12:00 GSBW 2 VOAB 2 25974 2-3
C 10-05-2018 11:30 Gilze 2 Waspik 2 26732 3-2
C 10-05-2018 09:30 Roosendaal 3 Uno Animo 2 25689 3-1
C 10-05-2018 12:00 GSBW 2 Baardwijk 2 26151 5-3
C 10-05-2018 09:30 Roosendaal 3 Uno Animo 2 142893 3-1
C 06-05-2018 12:00 GSBW 2 WSC 2 26472 2-4
C 06-05-2018 11:30 Gilze 2 VOAB 2 25540 2-3
C 06-05-2018 11:00 TSC 2 Uno Animo 2 25327 1-1
C 06-05-2018 11:30 SCO 2 Waspik 2 25352 3-1
C 06-05-2018 12:00 Baardwijk 2 Rijen 2 26084 3-2
C 29-04-2018 12:00 Waspik 2 Baardwijk 2 25529 2-2
C 29-04-2018 12:00 Uno Animo 2 Gilze 2 25187 1-2
C 22-04-2018 11:45 VOAB 2 WSC 2 25497 1-1
C 22-04-2018 12:00 Waspik 2 Rijen 2 25676 1-4
C 22-04-2018 12:00 Uno Animo 2 Baardwijk 2 26580 1-2
C 22-04-2018 11:30 Gilze 2 Roosendaal 3 25600 3-2
C 22-04-2018 12:30 RKDVC 5 SCO 2 25435 1-2
C 22-04-2018 11:00 TSC 2 GSBW 2 25152 3-3
C 15-04-2018 12:00 Baardwijk 2 VOAB 2 26248 1-0
C 15-04-2018 12:00 Rijen 2 WSC 2 25551 3-2
C 15-04-2018 12:00 GSBW 2 RKDVC 5 24930 1-0
C 15-04-2018 09:30 Gilze 2 TSC 2 25557 0-1
C 15-04-2018 11:30 SCO 2 Roosendaal 3 26017 1-5
C 15-04-2018 11:30 Waspik 2 Uno Animo 2 26549 2-2
C 08-04-2018 11:45 VOAB 2 SCO 2 26312 4-1
C 08-04-2018 11:00 WSC 2 Baardwijk 2 26289 5-0
C 08-04-2018 11:00 TSC 2 Waspik 2 25025 1-1
C 08-04-2018 12:30 RKDVC 5 Gilze 2 25183 3-1
C 08-04-2018 12:00 Uno Animo 2 Rijen 2 26825 2-2
C 08-04-2018 09:30 Roosendaal 3 GSBW 2 25431 3-2
C 01-04-2018 09:30 Roosendaal 3 RKDVC 5 24895 3-1
C 27-03-2018 20:00 Rijen 2 RKDVC 5 26752 2-1
C 25-03-2018 12:00 GSBW 2 Gilze 2 26695 1-2
C 25-03-2018 11:30 Waspik 2 VOAB 2 26805 1-2
C 25-03-2018 11:30 SCO 2 TSC 2 25761 1-2
C 25-03-2018 11:00 WSC 2 Uno Animo 2 25543 4-1
C 25-03-2018 12:00 Baardwijk 2 Roosendaal 3 26827 1-2
C 20-03-2018 20:00 SCO 2 Rijen 2 25782 1-0
C 18-03-2018 11:00 TSC 2 WSC 2 25311 1-1
C 18-03-2018 12:30 RKDVC 5 VOAB 2 25140 0-2
C 11-03-2018 11:30 Waspik 2 GSBW 2 25383 5-2
C 11-03-2018 11:00 WSC 2 Gilze 2 24898 1-0
C 11-03-2018 12:00 Uno Animo 2 RKDVC 5 26584 2-1
C 11-03-2018 11:45 VOAB 2 TSC 2 25229 2-2
C 11-03-2018 12:00 Baardwijk 2 SCO 2 26644 3-2
C 11-03-2018 12:00 Rijen 2 Roosendaal 3 25044 5-2
C 25-02-2018 11:00 WSC 2 SCO 2 26341 6-3
C 25-02-2018 11:45 VOAB 2 Roosendaal 3 25396 4-0
C 25-02-2018 12:00 Rijen 2 GSBW 2 25585 0-2
C 25-02-2018 12:30 RKDVC 5 TSC 2 25259 3-1
C 18-02-2018 09:30 Roosendaal 3 Waspik 2 25171 0-4
C 18-02-2018 11:00 TSC 2 Baardwijk 2 25521 1-2
C 18-02-2018 11:30 Gilze 2 SCO 2 25261 1-3
C 18-02-2018 11:45 VOAB 2 Rijen 2 26720 1-2
C 18-02-2018 12:00 GSBW 2 Uno Animo 2 26310 1-0
C 18-02-2018 12:30 RKDVC 5 WSC 2 26487 1-7
C 28-01-2018 12:00 Waspik 2 RKDVC 5 24914 2-2
C 03-12-2017 11:30 SCO 2 GSBW 2 24906 5-3
C 03-12-2017 12:00 Rijen 2 TSC 2 25935 0-2
C 03-12-2017 12:00 Uno Animo 2 VOAB 2 25558 1-1
C 03-12-2017 12:00 Baardwijk 2 Gilze 2 25605 2-1
C 03-12-2017 11:00 WSC 2 Roosendaal 3 25792 5-0
C 26-11-2017 11:00 TSC 2 SCO 2 25524 5-1
C 26-11-2017 11:30 Gilze 2 GSBW 2 25559 4-2
C 26-11-2017 11:45 VOAB 2 Waspik 2 25077 0-2
C 26-11-2017 12:00 Uno Animo 2 WSC 2 26810 2-1
C 26-11-2017 12:30 RKDVC 5 Rijen 2 26606 2-0
C 26-11-2017 09:30 Roosendaal 3 Baardwijk 2 24899 1-4
C 19-11-2017 11:00 WSC 2 VOAB 2 26645 4-1
C 19-11-2017 11:30 SCO 2 RKDVC 5 26763 6-1
C 19-11-2017 12:00 Baardwijk 2 Uno Animo 2 24848 3-1
C 19-11-2017 12:00 Rijen 2 Waspik 2 25405 3-1
C 19-11-2017 12:00 GSBW 2 TSC 2 25764 3-3
C 19-11-2017 09:30 Roosendaal 3 Gilze 2 25100 3-2
C 12-11-2017 11:00 TSC 2 Roosendaal 3 25307 1-0
C 12-11-2017 12:30 RKDVC 5 Baardwijk 2 25148 0-1
C 12-11-2017 12:00 Waspik 2 WSC 2 26085 5-6
C 12-11-2017 12:00 Uno Animo 2 SCO 2 25058 0-1
C 12-11-2017 11:45 VOAB 2 GSBW 2 24915 3-1
C 12-11-2017 11:30 Gilze 2 Rijen 2 26007 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 2 22 16 3 3 51 75 33 42 0
2 VOAB 2 22 11 5 6 38 47 33 14 0
3 Rijen 2 22 10 5 7 35 52 39 13 0
4 Baardwijk 2 22 11 2 9 35 43 50 -7 0
5 TSC 2 22 9 7 6 34 40 37 3 0
6 SCO 2 22 10 0 12 30 44 59 -15 0
7 Gilze 2 22 9 2 11 29 43 43 0 0
8 Roosendaal 3 22 9 2 11 29 36 47 -11 0
9 Waspik 2 22 8 4 10 28 50 49 1 0
10 GSBW 2 22 7 3 12 24 51 58 -7 0
11 Uno Animo 2 22 6 5 11 23 32 43 -11 0
12 RKDVC 5 22 6 2 14 20 35 57 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen 2 3 2 0 1 6 12 4 8 0
2 DSC 2 3 1 1 1 4 4 8 -4 0
3 RKDVC 5 3 1 1 1 4 4 9 -5 0
4 Nieuwkuijk 2 3 1 0 2 3 6 5 1 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-09-17 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 12-09-17 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 19-09-17 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 26-09-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 03-10-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 10-10-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 17-10-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 24-10-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 31-10-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 07-11-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 14-11-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 21-11-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 28-11-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 05-12-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 12-12-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 19-12-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 26-12-17 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 02-01-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 09-01-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 16-01-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 23-01-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 30-01-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 06-02-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 13-02-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 20-02-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 27-02-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 06-03-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 13-03-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 20-03-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 27-03-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 03-04-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 10-04-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 17-04-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 24-04-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 01-05-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 08-05-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 15-05-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 22-05-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 29-05-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 05-06-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 12-06-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 19-06-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
di 26-06-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 5 Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 07-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 14-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 21-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 28-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 05-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 12-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 19-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 26-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 02-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 09-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 16-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 23-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 30-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 07-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 14-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 21-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 28-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 04-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 11-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 18-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 25-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 01-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 08-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 15-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 22-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 01-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 08-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 15-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 22-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 29-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 05-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 12-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 19-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 26-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 03-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 10-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 17-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 24-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 31-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 07-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 14-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 21-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door
do 28-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 5 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven