0519 Mannen Zondag reserve

RKDVC 6

Teamleden

Spelers
Berry van Bladel Keeper      
Hans van Bijnen        
Rik Blokland        
Maarten van Bokhoven        
Luuk Buijs        
Niels ten Cate        
Dennis Damen        
Wouter van Driel        
Mark van Engeland        
Thijs Fokker        
Joey Heeffer        
Roy Klijsen        
Norbert Kolen        
Robin de Laat        
Michael Leijte        
Remco van der Linden        
Marco Pulles        
Ruben Verheij        
Laurens van Oers Reserve ingedeeld      
Patrice Rietbergen Reserve ingedeeld      
Oscar Wientjens Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Jasper Koole Leider
Willem van der Velden Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 29-03-2018 20:30 RKDVC 6 SC Elshout 2 141514 0-2
B 17-12-2017 10:30 RKDVC 6 TGG 3 100351 6-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 03-06-2018 11:00 WSC 4 FC Drunen 2 40962 3-8
C 03-06-2018 11:00 Haarsteeg 3 RKDVC 6 47791 8-2
C 03-06-2018 11:00 SVSSS 3 Sarto 6 40238 2-3
C 03-06-2018 10:00 Sint Michielsgestel 4 Nieuwkuijk 4 38030 5-1
C 27-05-2018 11:00 SC Elshout 2 RKDVC 6 47149 0-1
C 27-05-2018 10:30 FC Drunen 2 Haarsteeg 3 44661 5-1
C 27-05-2018 11:00 Uno Animo 3 SVSSS 3 46705 7-1
C 27-05-2018 10:00 Sarto 6 Sint Michielsgestel 4 48049 1-1
C 27-05-2018 14:00 S.C.I. 2 VCB 2 43066 2-5
C 24-05-2018 19:30 S.C.I. 2 SC Elshout 2 41000 3-4
C 20-05-2018 10:30 RKDVC 6 Sarto 6 40381 5-3
C 20-05-2018 10:00 Sint Michielsgestel 4 S.C.I. 2 42808 6-4
C 20-05-2018 11:00 SVSSS 3 FC Drunen 2 43655 2-3
C 20-05-2018 11:00 WSC 4 SC Elshout 2 39506 3-6
C 20-05-2018 11:00 Haarsteeg 3 Uno Animo 3 40777 0-3
C 17-05-2018 19:00 Haarsteeg 3 SC Elshout 2 44323 0-2
C 17-05-2018 19:30 VCB 2 Nieuwkuijk 4 47244 5-1
C 13-05-2018 10:30 FC Drunen 2 Uno Animo 3 43497 2-1
C 13-05-2018 11:00 SC Elshout 2 VCB 2 39774 1-2
C 13-05-2018 11:00 SVSSS 3 WSC 4 45731 1-4
C 13-05-2018 12:00 Nieuwkuijk 4 Haarsteeg 3 47384 2-3
C 13-05-2018 10:00 Sint Michielsgestel 4 RKDVC 6 39252 3-2
C 10-05-2018 11:00 VCB 2 Sint Michielsgestel 4 45882 2-0
C 10-05-2018 12:00 Sarto 6 WSC 4 42089 2-1
C 06-05-2018 11:00 WSC 4 Sarto 6 45977 2-2
C 06-05-2018 10:00 Sint Michielsgestel 4 FC Drunen 2 43332 3-1
C 06-05-2018 14:00 S.C.I. 2 Uno Animo 3 42042 5-0
C 06-05-2018 11:00 Nieuwkuijk 4 SC Elshout 2 47833 1-1
C 06-05-2018 11:00 VCB 2 RKDVC 6 38041 1-3
C 06-05-2018 11:00 SVSSS 3 Haarsteeg 3 37968 4-1
C 03-05-2018 19:30 Uno Animo 3 WSC 4 37564 3-3
C 03-05-2018 20:00 S.C.I. 2 Nieuwkuijk 4 40860 0-1
C 29-04-2018 10:00 Uno Animo 3 Nieuwkuijk 4 42497 1-2
C 29-04-2018 10:30 FC Drunen 2 S.C.I. 2 46353 4-4
C 29-04-2018 11:00 Haarsteeg 3 WSC 4 48562 2-4
C 29-04-2018 11:00 SC Elshout 2 Sint Michielsgestel 4 44837 3-1
C 29-04-2018 12:00 Sarto 6 VCB 2 41273 2-1
C 29-04-2018 10:30 RKDVC 6 SVSSS 3 45157 7-1
C 22-04-2018 12:00 Sarto 6 Nieuwkuijk 4 37637 5-2
C 22-04-2018 11:00 WSC 4 Sint Michielsgestel 4 47510 2-5
C 22-04-2018 11:00 VCB 2 SVSSS 3 46463 7-0
C 22-04-2018 11:00 Haarsteeg 3 S.C.I. 2 45090 0-3
C 22-04-2018 10:00 Uno Animo 3 SC Elshout 2 37839 2-3
C 21-04-2018 17:00 RKDVC 6 FC Drunen 2 40759 5-0
C 15-04-2018 11:00 SC Elshout 2 FC Drunen 2 43760 0-0
C 15-04-2018 10:00 Uno Animo 3 Sarto 6 40570 0-1
C 15-04-2018 10:00 Sint Michielsgestel 4 Haarsteeg 3 47471 4-0
C 15-04-2018 14:00 S.C.I. 2 SVSSS 3 39165 2-2
C 15-04-2018 11:00 VCB 2 WSC 4 48771 1-2
C 15-04-2018 11:00 Nieuwkuijk 4 RKDVC 6 38080 0-5
C 12-04-2018 18:30 Sint Michielsgestel 4 Sarto 6 41882 1-0
C 12-04-2018 18:30 Nieuwkuijk 4 WSC 4 45504 3-3
C 08-04-2018 10:30 RKDVC 6 S.C.I. 2 39718 1-1
C 08-04-2018 11:00 Haarsteeg 3 VCB 2 40714 0-1
C 08-04-2018 12:00 Sarto 6 SC Elshout 2 37342 4-3
C 08-04-2018 11:00 WSC 4 Uno Animo 3 43621 2-1
C 08-04-2018 10:30 FC Drunen 2 Nieuwkuijk 4 45377 3-1
C 08-04-2018 11:00 SVSSS 3 Sint Michielsgestel 4 41419 1-7
C 02-04-2018 11:00 VCB 2 Uno Animo 3 39949 2-2
C 01-04-2018 11:00 RKDVC 6 WSC 4 47286 4-3
C 25-03-2018 10:00 Uno Animo 3 RKDVC 6 40179 0-6
C 25-03-2018 14:00 S.C.I. 2 WSC 4 39647 8-2
C 25-03-2018 10:00 Sint Michielsgestel 4 VCB 2 39036 1-1
C 25-03-2018 10:30 FC Drunen 2 Sarto 6 38873 3-3
C 25-03-2018 11:00 SC Elshout 2 Haarsteeg 3 47060 5-0
C 25-03-2018 11:00 Nieuwkuijk 4 SVSSS 3 39168 2-3
C 11-03-2018 10:30 FC Drunen 2 VCB 2 48502 2-3
C 11-03-2018 12:00 Sarto 6 Haarsteeg 3 41061 3-0
C 11-03-2018 12:00 Nieuwkuijk 4 S.C.I. 2 45635 5-1
C 11-03-2018 10:00 Uno Animo 3 Sint Michielsgestel 4 37918 3-1
C 11-03-2018 11:00 SC Elshout 2 SVSSS 3 44435 5-1
C 18-02-2018 11:00 Haarsteeg 3 FC Drunen 2 38760 2-1
C 18-02-2018 11:00 VCB 2 S.C.I. 2 40014 4-1
C 18-02-2018 10:30 RKDVC 6 SC Elshout 2 48371 3-1
C 18-02-2018 11:00 SVSSS 3 Uno Animo 3 45453 3-3
C 04-02-2018 11:00 S.C.I. 2 Sarto 6 45842 0-1
C 04-02-2018 10:30 RKDVC 6 Haarsteeg 3 45568 5-1
C 21-01-2018 11:00 WSC 4 Nieuwkuijk 4 45607 7-5
C 17-12-2017 11:00 Haarsteeg 3 Nieuwkuijk 4 42244 4-1
C 17-12-2017 10:00 Sint Michielsgestel 4 Uno Animo 3 48169 3-2
C 17-12-2017 12:00 Sarto 6 S.C.I. 2 40932 1-2
C 03-12-2017 10:30 FC Drunen 2 SVSSS 3 41993 4-0
C 03-12-2017 11:00 SC Elshout 2 WSC 4 44352 4-1
C 03-12-2017 10:00 Uno Animo 3 Haarsteeg 3 39260 4-1
C 03-12-2017 12:00 Nieuwkuijk 4 VCB 2 47953 0-0
C 03-12-2017 14:00 S.C.I. 2 Sint Michielsgestel 4 41529 4-3
C 03-12-2017 10:00 Sarto 6 RKDVC 6 46477 1-5
C 26-11-2017 11:00 WSC 4 S.C.I. 2 48171 2-2
C 26-11-2017 10:30 RKDVC 6 Uno Animo 3 47989 2-2
C 26-11-2017 12:00 Sarto 6 FC Drunen 2 47527 4-1
C 26-11-2017 11:00 SVSSS 3 Nieuwkuijk 4 41828 4-1
C 19-11-2017 13:00 Nieuwkuijk 4 Sarto 6 45446 1-2
C 19-11-2017 11:00 S.C.I. 2 Haarsteeg 3 42553 3-1
C 19-11-2017 10:00 Sint Michielsgestel 4 WSC 4 42312 7-4
C 19-11-2017 10:30 FC Drunen 2 RKDVC 6 45107 1-5
C 19-11-2017 11:00 SVSSS 3 VCB 2 41319 0-5
C 19-11-2017 11:00 SC Elshout 2 Uno Animo 3 42358 1-1
C 12-11-2017 10:00 Uno Animo 3 FC Drunen 2 37217 1-1
C 12-11-2017 10:30 RKDVC 6 Sint Michielsgestel 4 48906 2-2
C 12-11-2017 11:00 WSC 4 SVSSS 3 38505 2-2
C 12-11-2017 11:00 VCB 2 SC Elshout 2 40586 0-0
C 05-11-2017 11:00 Haarsteeg 3 Sarto 6 49334 1-6
C 05-11-2017 11:00 WSC 4 RKDVC 6 45540 2-2
C 05-11-2017 11:00 SVSSS 3 SC Elshout 2 46831 1-3
C 05-11-2017 11:00 VCB 2 FC Drunen 2 44096 4-1
C 29-10-2017 12:00 Sarto 6 SVSSS 3 45151 3-3
C 29-10-2017 12:00 Nieuwkuijk 4 Sint Michielsgestel 4 41519 2-1
C 29-10-2017 11:00 SC Elshout 2 S.C.I. 2 49321 2-3
C 29-10-2017 10:30 FC Drunen 2 WSC 4 48913 2-3
C 29-10-2017 10:00 Uno Animo 3 VCB 2 37853 3-1
C 22-10-2017 14:00 S.C.I. 2 FC Drunen 2 38744 5-0
C 15-10-2017 11:00 WSC 4 Haarsteeg 3 43925 3-3
C 15-10-2017 11:00 SVSSS 3 RKDVC 6 43133 3-4
C 15-10-2017 11:00 VCB 2 Sarto 6 41897 2-0
C 15-10-2017 10:00 Sint Michielsgestel 4 SC Elshout 2 44963 8-2
C 15-10-2017 10:00 Nieuwkuijk 4 Uno Animo 3 38519 1-1
C 08-10-2017 10:30 RKDVC 6 VCB 2 42166 3-0
C 08-10-2017 10:30 FC Drunen 2 Sint Michielsgestel 4 49167 1-1
C 08-10-2017 11:00 Haarsteeg 3 SVSSS 3 43950 1-4
C 08-10-2017 11:00 SC Elshout 2 Nieuwkuijk 4 42450 2-1
C 08-10-2017 10:00 Uno Animo 3 S.C.I. 2 43716 2-1
C 01-10-2017 10:00 Nieuwkuijk 4 FC Drunen 2 47582 5-0
C 01-10-2017 10:00 Sint Michielsgestel 4 SVSSS 3 41734 5-2
C 01-10-2017 11:00 SC Elshout 2 Sarto 6 37895 3-2
C 01-10-2017 11:00 VCB 2 Haarsteeg 3 45686 1-0
C 01-10-2017 14:00 S.C.I. 2 RKDVC 6 41104 1-1
C 24-09-2017 10:30 RKDVC 6 Nieuwkuijk 4 45316 7-2
C 24-09-2017 12:00 Sarto 6 Uno Animo 3 40412 2-3
C 24-09-2017 11:00 Haarsteeg 3 St Mich.Gestel 4 45570 1-6
C 24-09-2017 11:00 SVSSS 3 SCI 2 42970 3-3
C 24-09-2017 10:30 FC Drunen 2 SC Elshout 2 42600 0-1
C 24-09-2017 11:00 WSC 4 VCB 2 41692 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Elshout 2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
2 RKDVC 6 1 0 0 1 0 0 2 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 6 22 15 5 2 50 80 36 44 0
2 Sint Michielsgestel 4 22 13 4 5 43 74 41 33 0
3 VCB 2 22 12 5 5 41 50 26 24 0
4 SC Elshout 2 22 12 4 6 40 52 38 14 0
5 Sarto 6 22 11 4 7 37 51 42 9 0
6 S.C.I. 2 22 8 6 8 30 58 50 8 0
7 Uno Animo 3 22 7 7 8 28 45 44 1 0
8 WSC 4 22 6 8 8 26 60 75 -15 0
9 FC Drunen 2 22 6 5 11 23 43 57 -14 0
10 Nieuwkuijk 4 22 5 4 13 19 40 63 -23 0
11 SVSSS 3 22 4 5 13 17 43 82 -39 0
12 Haarsteeg 3 22 4 1 17 13 30 72 -42 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 07-09-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 14-09-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 21-09-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 28-09-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 05-10-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 12-10-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 19-10-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 26-10-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 02-11-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 09-11-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 16-11-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 23-11-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 30-11-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 07-12-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 14-12-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 21-12-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 28-12-17 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 04-01-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 11-01-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 18-01-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 25-01-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 01-02-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 08-02-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 15-02-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 22-02-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 01-03-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 08-03-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 15-03-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 22-03-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 29-03-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 05-04-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 12-04-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 19-04-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 26-04-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 03-05-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 10-05-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 17-05-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 24-05-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 31-05-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 07-06-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 14-06-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 21-06-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6
do 28-06-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.) 19 Li Team training RKDVC 6

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven