0519 Mannen Zondag reserve

RKDVC 12

Teamleden

Spelers
Joris van de Wiel Keeper      
Bart de Bijl        
John van Bokhoven        
Jelle Brok        
Roel van Delft        
Rob Didden        
Jordi Van Engelen        
Roel Fitters        
Jorg van den Heuvel        
Rolf van Kessel        
Ben Klerks        
Carlo Klerx        
Wesley Klerx        
Stan Klijn        
Quinten Verbeek        
Tom Verharen        
Bas van de Wardt        
Dylan van Woerkom        
 
Overige teamleden
Wouter Pijnenburg Leider
Gerie van de Wardt Trainer
Jack Klijn Team Manager
Johan van Mook Team Manager
Stijn van der Vliet Team Manager
Bas van de Wardt Team Manager

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 10-06-2018 11:00 CHC 6 Haarsteeg 8 43354 0-0
C 03-06-2018 12:30 RKDVC 12 Zwaluw VFC 6 43322 3-2
C 03-06-2018 12:30 OJC ROSMALEN 14 Nemelaer 6 39603 3-4
C 03-06-2018 11:00 SC Elshout 5 FC Engelen 3 38633 2-4
C 31-05-2018 19:30 Vlijmense Boys 5 Nieuwkuijk 5 42992 3-0
C 31-05-2018 19:30 CHC 6 SC Elshout 5 142906 7-0
C 31-05-2018 20:30 FC Engelen 3 Boxtel 8 141759 2-3
C 27-05-2018 11:00 Zwaluw VFC 6 Nemelaer 6 47387 2-2
C 27-05-2018 12:30 RKDVC 12 Boxtel 8 41614 7-0
C 27-05-2018 12:00 Helvoirt 6 CHC 6 42541 0-0
C 27-05-2018 12:00 Haarsteeg 8 Vlijmense Boys 5 45833 3-5
C 27-05-2018 12:00 FC Engelen 3 OJC ROSMALEN 14 38648 5-7
C 27-05-2018 11:00 Nieuwkuijk 5 SC Elshout 5 38912 0-3
C 24-05-2018 11:00 CHC 6 Nieuwkuijk 5 143072 3-0
C 24-05-2018 19:30 CHC 6 Nieuwkuijk 5 100987 0-0
C 20-05-2018 12:00 Boxtel 8 Nieuwkuijk 5 41041 2-1
C 20-05-2018 12:30 OJC ROSMALEN 14 Helvoirt 6 41843 2-2
C 20-05-2018 13:00 Nemelaer 6 Haarsteeg 8 39456 5-1
C 20-05-2018 11:00 CHC 6 FC Engelen 3 39038 7-1
C 20-05-2018 11:00 SC Elshout 5 Zwaluw VFC 6 41135 2-3
C 20-05-2018 10:00 Vlijmense Boys 5 RKDVC 12 43703 1-2
C 17-05-2018 19:00 SC Elshout 5 Nieuwkuijk 5 37377 1-3
C 17-05-2018 19:15 Boxtel 8 Helvoirt 6 41687 3-6
C 13-05-2018 12:30 RKDVC 12 Haarsteeg 8 48651 15-1
C 13-05-2018 11:00 Nieuwkuijk 5 OJC ROSMALEN 14 45291 4-2
C 13-05-2018 12:00 FC Engelen 3 Helvoirt 6 38486 2-6
C 13-05-2018 11:00 Zwaluw VFC 6 Boxtel 8 48028 1-3
C 13-05-2018 11:00 CHC 6 SC Elshout 5 38357 0-0
C 13-05-2018 10:00 Vlijmense Boys 5 Nemelaer 6 43449 3-0
C 10-05-2018 13:00 Nemelaer 6 RKDVC 12 142600 3-6
C 10-05-2018 12:00 Haarsteeg 8 Helvoirt 6 37259 0-6
C 06-05-2018 11:00 Nieuwkuijk 5 Zwaluw VFC 6 40774 1-0
C 06-05-2018 10:00 Vlijmense Boys 5 FC Engelen 3 45031 5-4
C 06-05-2018 11:00 SC Elshout 5 Haarsteeg 8 39272 2-3
C 06-05-2018 12:30 RKDVC 12 Helvoirt 6 45586 0-5
C 06-05-2018 12:00 Boxtel 8 Nemelaer 6 42779 4-2
C 06-05-2018 11:00 CHC 6 OJC ROSMALEN 14 38263 10-1
C 29-04-2018 11:00 Zwaluw VFC 6 Vlijmense Boys 5 41265 2-2
C 29-04-2018 12:00 Helvoirt 6 Nieuwkuijk 5 47820 12-1
C 29-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 14 SC Elshout 5 45537 2-2
C 29-04-2018 11:00 Nemelaer 6 CHC 6 41234 0-11
C 29-04-2018 12:00 Haarsteeg 8 Boxtel 8 47725 7-0
C 29-04-2018 12:00 FC Engelen 3 RKDVC 12 38688 1-5
C 22-04-2018 13:00 Nemelaer 6 FC Engelen 3 47634 4-2
C 22-04-2018 11:00 SC Elshout 5 Vlijmense Boys 5 47261 3-3
C 22-04-2018 12:00 Helvoirt 6 Zwaluw VFC 6 45117 2-1
C 22-04-2018 12:00 Haarsteeg 8 Nieuwkuijk 5 42562 0-4
C 22-04-2018 12:00 Boxtel 8 CHC 6 47976 0-6
C 22-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 14 RKDVC 12 43774 1-4
C 19-04-2018 18:45 Nemelaer 6 Helvoirt 6 37417 1-2
C 19-04-2018 20:00 Boxtel 8 SC Elshout 5 40424 3-1
C 15-04-2018 10:00 Vlijmense Boys 5 OJC ROSMALEN 14 49304 2-0
C 15-04-2018 11:00 Nieuwkuijk 5 Nemelaer 6 45071 2-1
C 15-04-2018 11:00 Zwaluw VFC 6 FC Engelen 3 47748 5-4
C 15-04-2018 12:00 Helvoirt 6 Haarsteeg 8 38561 3-0
C 15-04-2018 12:30 RKDVC 12 CHC 6 38530 2-10
C 12-04-2018 18:30 Helvoirt 6 FC Engelen 3 42881 4-1
C 12-04-2018 18:30 Nieuwkuijk 5 Haarsteeg 8 45660 4-0
C 08-04-2018 11:00 SC Elshout 5 Helvoirt 6 48059 0-8
C 08-04-2018 11:00 CHC 6 Vlijmense Boys 5 42520 11-1
C 08-04-2018 12:00 FC Engelen 3 Nieuwkuijk 5 42490 2-3
C 08-04-2018 13:00 Nemelaer 6 RKDVC 12 45044 0-0
C 08-04-2018 12:30 OJC ROSMALEN 14 Boxtel 8 41814 3-1
C 08-04-2018 12:00 Haarsteeg 8 Zwaluw VFC 6 43609 3-4
C 25-03-2018 12:30 RKDVC 12 SC Elshout 5 43677 5-1
C 25-03-2018 10:00 Vlijmense Boys 5 Boxtel 8 46296 1-5
C 25-03-2018 11:00 Nieuwkuijk 5 CHC 6 41987 1-17
C 25-03-2018 11:00 Zwaluw VFC 6 OJC ROSMALEN 14 38959 2-2
C 25-03-2018 12:00 FC Engelen 3 Haarsteeg 8 40229 8-1
C 25-03-2018 12:00 Helvoirt 6 Nemelaer 6 38974 12-0
C 11-03-2018 13:00 Nemelaer 6 SC Elshout 5 46989 3-0
C 11-03-2018 12:00 Haarsteeg 8 OJC ROSMALEN 14 47687 3-6
C 11-03-2018 12:00 Helvoirt 6 Vlijmense Boys 5 45341 8-0
C 11-03-2018 12:00 FC Engelen 3 Boxtel 8 39195 0-0
C 11-03-2018 11:00 Zwaluw VFC 6 CHC 6 39271 0-11
C 11-03-2018 10:00 Nieuwkuijk 5 RKDVC 12 46694 1-7
C 18-02-2018 10:00 Vlijmense Boys 5 Haarsteeg 8 38174 3-0
C 18-02-2018 13:00 Nemelaer 6 Zwaluw VFC 6 44404 3-5
C 18-02-2018 11:00 CHC 6 Helvoirt 6 43374 0-6
C 18-02-2018 12:00 Boxtel 8 RKDVC 12 40949 1-4
C 18-02-2018 12:30 OJC ROSMALEN 14 FC Engelen 3 48926 2-3
C 04-02-2018 10:00 Vlijmense Boys 5 SC Elshout 5 42572 1-2
C 04-02-2018 12:00 FC Engelen 3 CHC 6 38784 0-8
C 04-02-2018 12:30 OJC ROSMALEN 14 Nieuwkuijk 5 42262 4-5
C 17-12-2017 12:30 OJC ROSMALEN 14 Haarsteeg 8 46693 8-2
C 17-12-2017 12:00 Boxtel 8 FC Engelen 3 42695 4-1
C 03-12-2017 12:30 RKDVC 12 Vlijmense Boys 5 38323 2-1
C 03-12-2017 12:00 Haarsteeg 8 Nemelaer 6 48090 2-4
C 03-12-2017 11:00 Nieuwkuijk 5 Boxtel 8 43964 4-3
C 03-12-2017 11:00 Zwaluw VFC 6 SC Elshout 5 40510 2-1
C 03-12-2017 12:00 Helvoirt 6 OJC ROSMALEN 14 45695 7-1
C 26-11-2017 12:30 OJC ROSMALEN 14 Zwaluw VFC 6 46194 3-3
C 26-11-2017 12:00 Haarsteeg 8 FC Engelen 3 44689 5-7
C 26-11-2017 11:00 CHC 6 Nieuwkuijk 5 39611 0-0
C 26-11-2017 12:00 Boxtel 8 Vlijmense Boys 5 38281 8-2
C 26-11-2017 11:00 SC Elshout 5 RKDVC 12 37973 0-6
C 19-11-2017 12:30 RKDVC 12 OJC ROSMALEN 14 37493 4-0
C 19-11-2017 12:00 FC Engelen 3 Nemelaer 6 46063 3-2
C 19-11-2017 11:00 Zwaluw VFC 6 Helvoirt 6 37781 0-6
C 19-11-2017 11:00 CHC 6 Boxtel 8 46401 14-0
C 12-11-2017 12:00 Boxtel 8 Zwaluw VFC 6 44723 1-1
C 12-11-2017 12:00 Haarsteeg 8 RKDVC 12 45546 0-6
C 12-11-2017 13:00 Nemelaer 6 Vlijmense Boys 5 45555 2-3
C 12-11-2017 11:00 SC Elshout 5 CHC 6 43725 0-10
C 05-11-2017 11:00 SC Elshout 5 Nemelaer 6 40439 3-0
C 05-11-2017 12:30 RKDVC 12 Nieuwkuijk 5 43864 4-1
C 05-11-2017 10:00 Vlijmense Boys 5 Helvoirt 6 45650 1-12
C 05-11-2017 11:00 CHC 6 Zwaluw VFC 6 47477 7-1
C 29-10-2017 12:00 Haarsteeg 8 CHC 6 48989 0-17
C 29-10-2017 13:00 Nemelaer 6 OJC ROSMALEN 14 45662 1-2
C 29-10-2017 12:00 Helvoirt 6 Boxtel 8 44988 10-1
C 29-10-2017 11:00 Zwaluw VFC 6 RKDVC 12 45076 2-6
C 29-10-2017 10:00 Nieuwkuijk 5 Vlijmense Boys 5 45820 0-7
C 29-10-2017 12:00 FC Engelen 3 SC Elshout 5 37873 3-2
C 22-10-2017 12:00 Haarsteeg 8 SC Elshout 5 41442 1-3
C 15-10-2017 12:30 RKDVC 12 FC Engelen 3 46377 1-3
C 15-10-2017 10:00 Vlijmense Boys 5 Zwaluw VFC 6 46965 6-2
C 15-10-2017 11:00 SC Elshout 5 OJC ROSMALEN 14 43401 2-1
C 15-10-2017 11:00 Nieuwkuijk 5 Helvoirt 6 39585 1-10
C 15-10-2017 12:00 Boxtel 8 Haarsteeg 8 47735 2-3
C 15-10-2017 11:00 CHC 6 Nemelaer 6 48787 7-0
C 08-10-2017 11:00 Zwaluw VFC 6 Nieuwkuijk 5 41479 1-1
C 08-10-2017 12:00 FC Engelen 3 Vlijmense Boys 5 47046 2-3
C 08-10-2017 12:00 Helvoirt 6 RKDVC 12 40999 3-6
C 08-10-2017 12:30 OJC ROSMALEN 14 CHC 6 37484 1-6
C 08-10-2017 13:00 Nemelaer 6 Boxtel 8 46588 2-1
C 01-10-2017 10:00 Vlijmense Boys 5 CHC 6 48532 2-5
C 01-10-2017 11:00 Nieuwkuijk 5 FC Engelen 3 38162 1-7
C 01-10-2017 11:00 Zwaluw VFC 6 Haarsteeg 8 41240 2-1
C 01-10-2017 12:00 Helvoirt 6 SC Elshout 5 44007 4-1
C 01-10-2017 12:00 Boxtel 8 OJC ROSMALEN 14 41379 5-1
C 01-10-2017 12:30 RKDVC 12 Nemelaer 6 47934 2-2
C 27-09-2017 20:00 Nemelaer 6 Nieuwkuijk 5 38409 2-1
C 24-09-2017 12:30 OJC ROSMALEN 14 Vlijmense Boys 5 43681 2-2
C 24-09-2017 12:00 CHC 6 RKDVC 12 44945 4-0
C 24-09-2017 12:00 FC Engelen 3 Zwaluw VFC 6 47666 4-1
C 24-09-2017 11:00 SC Elshout 5 Boxtel 8 38601 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB 4 3 2 1 0 7 14 4 10 0
2 RKDVC 12 3 2 0 1 6 10 10 0 0
3 WSC 7 3 1 1 1 4 9 10 -1 0
4 RKC Waalwijk 2 3 0 0 3 0 5 14 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Helvoirt 6 20 18 1 1 55 128 22 106 0
2 RKDVC 12 20 17 1 2 52 95 29 66 0
3 Vlijmense Boys 5 20 10 3 7 33 54 59 -5 0
4 Boxtel 8 20 9 1 10 28 51 61 -10 0
5 Nieuwkuijk 5 20 9 1 10 28 38 71 -33 0
6 FC Engelen 3 20 9 0 11 27 68 66 2 0
7 Zwaluw VFC 6 20 6 6 8 24 41 56 -15 0
8 Nemelaer 6 20 7 2 11 23 43 59 -16 0
9 OJC ROSMALEN 14 20 5 5 10 20 52 63 -11 0
10 SC Elshout 5 20 6 2 12 20 33 56 -23 0
11 Haarsteeg 8 20 3 0 17 9 36 97 -61 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 05-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 12-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 19-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 26-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 03-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 10-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 17-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 24-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 31-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 07-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 14-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 21-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 28-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 05-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 12-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 19-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 26-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 02-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 09-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 16-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 23-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 30-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 06-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 13-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 20-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 27-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 06-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 13-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 20-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 27-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 03-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 10-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 17-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 24-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 01-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 08-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 15-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 22-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 29-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 05-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 12-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 19-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
di 26-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 12 Team training RKDVC 12
vrijdag 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 08-09-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 15-09-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 22-09-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 29-09-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 06-10-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 13-10-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 20-10-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 27-10-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 03-11-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 10-11-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 17-11-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 24-11-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 01-12-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 08-12-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 15-12-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 22-12-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 29-12-17 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 05-01-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 12-01-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 19-01-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 26-01-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 02-02-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 09-02-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 16-02-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 23-02-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 02-03-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 09-03-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 16-03-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 23-03-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 30-03-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 06-04-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 13-04-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 20-04-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 27-04-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 04-05-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 11-05-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 18-05-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 25-05-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 01-06-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 08-06-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 15-06-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 22-06-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12
vr 29-06-18 19:30 - 21:00 2-B (k.gr.) 4 Team training RKDVC 12

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven