0220 Onder 19 competitie (district A-cat)

RKDVC JO19-1

Teamleden

Spelers
Jordy van der Velden Keeper      
Tim Willemse Keeper      
Bauke Bakkers        
Ruud van Bokhoven        
Ralph de Bruin        
Sander van Engelen        
Thomas Fitters        
Jelle Frikkee        
Yuri Houtriet        
Tugsad Kali        
Bas van Kuik        
Rik Lijbers        
Sam Pietersen        
Deniz Poelsma        
Bodie Scholten        
Bas van der Velden        
 
Overige teamleden
Berrie Bakkers Leider
Rowan Csizmazia Leider
Peter Didden Leider
Roel Bijsterbosch Trainer
Stijn Holtslag Verzorger
Ralph Frauenfelder Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 26-05-2018 11:30 RKDVC JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 D. (Dirk) deLeeuw 18159 4 - 1
C 19-05-2018 13:00 RKAVV JO19-1 RKDVC JO19-1 G.M. (Gilbert) Zoutewelle 18274 4 - 0
C 12-05-2018 14:30 RKDVC JO19-1 JVOZ JO19-1 R. (Ralph) Frauenfelder 18216 2 - 5
C 28-04-2018 14:30 Barendrecht JO19-1 RKDVC JO19-1 R. (Ralph) Frauenfelder 18199 4 - 2
C 21-04-2018 14:30 Dongen JO19-1 RKDVC JO19-1 Afgeschermd 18230 1 - 3
C 14-04-2018 14:30 RKDVC JO19-1 VELO JO19-1 E.J. (Erik) Hoving 18257 2 - 2
C 07-04-2018 14:30 Feyenoord, sc JO19-1 RKDVC JO19-1 Afgeschermd 18163 5 - 1
C 24-03-2018 14:30 RKDVC JO19-1 Kampong JO19-1 L.P. (Leo Peter) vanAerde 18174 1 - 0
C 17-03-2018 14:30 Quick JO19-1 RKDVC JO19-1 J.W. (Jan Wouter) Kok 18265 3 - 2
C 10-03-2018 14:30 RKDVC JO19-1 VFC JO19-1 J.H. Kolenberg 18196 4 - 0
V 24-02-2018 14:30 RKDVC JO19-1 FC Den Bosch JO17 Pijnenburg R (Scheidsrechter)
C 17-02-2018 14:30 RKDVC JO19-1 DHC JO19-1 J.A.A.C.J. van Vijfeijken 18194 5 - 1
V 03-02-2018 15:30 DAW JO19-1 RKDVC JO19-1 2-3
V 27-01-2018 14:30 RKDVC JO19-1 Blauw Geel '38/JUMBO JO19-1 Kelvin Legierse (Scheidsrechter) VERVALLEN
C 20-01-2018 12:00 Kozakken Boys JO19-1 RKDVC JO19-1 Vogel, Benny 18175 0 - 1
V 13-01-2018 14:30 RKDVC JO19-1 VOAB JO19-1 Pijnenburg R (Scheidsrechter) 6-1
C 02-12-2017 14:30 RKDVC JO19-1 RKAVV JO19-1 C. van der Heyden 18166 4 - 0
C 25-11-2017 14:00 Kampong JO19-1 RKDVC JO19-1 P.M. Nederpel 18182 3 - 0
C 18-11-2017 14:30 RKDVC JO19-1 Dongen JO19-1 A. Wigchers 18177 2 - 3
C 11-11-2017 14:30 JVOZ JO19-1 RKDVC JO19-1 C.W. Bos 18205 2 - 1
C 04-11-2017 15:30 VFC JO19-1 RKDVC JO19-1 J.M. Arendonk 18180 2 - 1
C 28-10-2017 14:30 RKDVC JO19-1 Quick JO19-1 T. Keeris 18253 1 - 3
B 21-10-2017 14:30 RKDVC JO19-1 WSC JO19-1 I. Streefkerk 98334 0 - 2
C 14-10-2017 14:30 RKDVC JO19-1 Barendrecht JO19-1 M. van Diesen 18185 0 - 4
C 07-10-2017 15:00 DHC JO19-1 RKDVC JO19-1 J.H. van den Wildenberg 18167 0 - 1
C 30-09-2017 14:30 RKDVC JO19-1 SC Feyenoord JO19-1 J.A.A.C.J. (Johan) van Vijfeijken 18209 1 - 4
C 23-09-2017 14:30 VELO JO19-1 RKDVC JO19-1 18160 0 - 2
B 16-09-2017 16:15 FC Engelen JO19-1 RKDVC JO19-1 6534 2 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-05-2018 15:00 VFC JO19-1 RKAVV JO19-1 18255 1-5
C 26-05-2018 14:30 Feyenoord, sc JO19-1 JVOZ JO19-1 18187 5-2
C 26-05-2018 14:30 Dongen JO19-1 Quick JO19-1 18170 3-3
C 26-05-2018 11:30 RKDVC JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 18159 4-1
C 26-05-2018 14:30 Barendrecht JO19-1 Kampong JO19-1 18279 2-1
C 26-05-2018 15:00 DHC JO19-1 VELO JO19-1 18260 10-0
C 19-05-2018 11:45 Kozakken Boys JO19-1 DHC JO19-1 18168 4-4
C 19-05-2018 13:00 RKAVV JO19-1 RKDVC JO19-1 18274 4-0
C 19-05-2018 14:00 Kampong JO19-1 Feyenoord, sc JO19-1 18204 2-0
C 19-05-2018 14:30 Quick JO19-1 VFC JO19-1 18184 5-0
C 19-05-2018 14:30 JVOZ JO19-1 Barendrecht JO19-1 18239 3-0
C 19-05-2018 14:30 VELO JO19-1 Dongen JO19-1 18258 3-1
C 12-05-2018 14:30 Quick JO19-1 VELO JO19-1 18162 3-3
C 12-05-2018 14:30 RKDVC JO19-1 JVOZ JO19-1 18216 2-5
C 12-05-2018 14:30 Feyenoord, sc JO19-1 Barendrecht JO19-1 18234 0-1
C 12-05-2018 15:00 DHC JO19-1 RKAVV JO19-1 18198 3-1
C 12-05-2018 15:00 VFC JO19-1 Dongen JO19-1 18225 1-5
C 12-05-2018 14:00 Kampong JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 18280 5-1
C 05-05-2018 14:30 RKAVV JO19-1 Barendrecht JO19-1 18211 1-5
C 28-04-2018 14:30 JVOZ JO19-1 VELO JO19-1 18271 4-1
C 28-04-2018 12:00 Kozakken Boys JO19-1 Feyenoord, sc JO19-1 18269 3-2
C 28-04-2018 14:30 Dongen JO19-1 RKAVV JO19-1 18153 1-2
C 28-04-2018 14:30 Barendrecht JO19-1 RKDVC JO19-1 18199 4-2
C 28-04-2018 15:15 VFC JO19-1 DHC JO19-1 18240 1-4
C 21-04-2018 14:30 Dongen JO19-1 RKDVC JO19-1 18230 1-3
C 21-04-2018 14:30 VELO JO19-1 Feyenoord, sc JO19-1 18256 1-5
C 21-04-2018 14:30 Barendrecht JO19-1 DHC JO19-1 18261 11-4
C 21-04-2018 12:00 Kozakken Boys JO19-1 Quick JO19-1 18208 0-4
C 21-04-2018 14:30 JVOZ JO19-1 VFC JO19-1 18201 6-0
C 21-04-2018 14:30 RKAVV JO19-1 Kampong JO19-1 18250 0-1
C 14-04-2018 15:00 DHC JO19-1 Feyenoord, sc JO19-1 18282 1-3
C 14-04-2018 14:30 RKDVC JO19-1 VELO JO19-1 18257 2-2
C 14-04-2018 15:30 VFC JO19-1 Kampong JO19-1 18161 2-4
C 14-04-2018 14:30 RKAVV JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 18217 2-1
C 14-04-2018 14:30 Quick JO19-1 JVOZ JO19-1 18191 0-4
C 14-04-2018 14:30 Barendrecht JO19-1 Dongen JO19-1 18246 15-1
C 07-04-2018 14:30 JVOZ JO19-1 RKAVV JO19-1 18212 3-0
C 07-04-2018 14:30 VELO JO19-1 VFC JO19-1 18235 4-0
C 07-04-2018 14:30 Dongen JO19-1 DHC JO19-1 18197 4-2
C 07-04-2018 14:30 Feyenoord, sc JO19-1 RKDVC JO19-1 18163 5-1
C 07-04-2018 14:00 Kampong JO19-1 Quick JO19-1 18213 1-0
C 07-04-2018 12:00 Kozakken Boys JO19-1 Barendrecht JO19-1 18266 1-4
C 24-03-2018 15:00 DHC JO19-1 JVOZ JO19-1 18237 0-7
C 24-03-2018 14:30 Quick JO19-1 RKAVV JO19-1 18189 3-2
C 24-03-2018 14:30 Feyenoord, sc JO19-1 Dongen JO19-1 18277 0-3
C 24-03-2018 14:30 Barendrecht JO19-1 VELO JO19-1 18267 9-1
C 24-03-2018 14:30 RKDVC JO19-1 Kampong JO19-1 18174 1-0
C 24-03-2018 15:30 VFC JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 18222 0-1
C 17-03-2018 14:30 Quick JO19-1 RKDVC JO19-1 18265 3-2
C 17-03-2018 14:00 Kampong JO19-1 Dongen JO19-1 18278 3-0
C 10-03-2018 14:30 Barendrecht JO19-1 Quick JO19-1 18268 5-1
C 10-03-2018 14:30 VELO JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 18172 1-0
C 10-03-2018 14:30 Dongen JO19-1 JVOZ JO19-1 18173 0-5
C 10-03-2018 14:30 RKDVC JO19-1 VFC JO19-1 18196 4-0
C 10-03-2018 14:30 Feyenoord, sc JO19-1 RKAVV JO19-1 18243 4-0
C 10-03-2018 15:00 DHC JO19-1 Kampong JO19-1 18155 0-5
C 17-02-2018 14:00 Kampong JO19-1 JVOZ JO19-1 18244 1-0
C 17-02-2018 11:45 Kozakken Boys JO19-1 Dongen JO19-1 18165 0-2
C 17-02-2018 14:30 Quick JO19-1 Feyenoord, sc JO19-1 18156 1-1
C 17-02-2018 14:30 RKDVC JO19-1 DHC JO19-1 18194 5-1
C 17-02-2018 15:00 VFC JO19-1 Barendrecht JO19-1 18206 0-4
C 17-02-2018 14:30 RKAVV JO19-1 VELO JO19-1 18218 3-1
C 10-02-2018 14:30 VELO JO19-1 Kampong JO19-1 18171 0-4
C 10-02-2018 14:30 Feyenoord, sc JO19-1 VFC JO19-1 18264 4-0
C 10-02-2018 15:00 DHC JO19-1 Quick JO19-1 18223 0-2
C 03-02-2018 14:30 JVOZ JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 18179 10-0
C 03-02-2018 14:00 Kampong JO19-1 Barendrecht JO19-1 18281 4-1
C 20-01-2018 12:00 Kozakken Boys JO19-1 RKDVC JO19-1 18175 0-1
C 09-12-2017 14:30 VELO JO19-1 DHC JO19-1 18232 2-1
C 09-12-2017 14:30 RKAVV JO19-1 VFC JO19-1 18272 1-0
C 09-12-2017 16:30 Quick JO19-1 Dongen JO19-1 18215 6-0
C 09-12-2017 14:30 JVOZ JO19-1 Feyenoord, sc JO19-1 18259 1-3
C 02-12-2017 14:30 Barendrecht JO19-1 JVOZ JO19-1 18276 1-5
C 02-12-2017 14:30 VFC JO19-1 Quick JO19-1 18164 0-8
C 02-12-2017 14:30 Feyenoord, sc JO19-1 Kampong JO19-1 18238 0-1
C 02-12-2017 14:30 Dongen JO19-1 VELO JO19-1 18181 3-0
C 02-12-2017 14:30 RKDVC JO19-1 RKAVV JO19-1 18166 4-0
C 02-12-2017 15:00 DHC JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 18227 4-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 21-10-2017 14:30 RKDVC JO19-1 WSC JO19-1 98334 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Kampong JO19-1 22 17 3 2 54 54 11 43 0
2 Barendrecht JO19-1 22 17 0 5 51 88 36 52 0
3 JVOZ JO19-1 22 15 3 4 48 84 24 60 0
4 Quick JO19-1 22 13 5 4 44 61 35 26 0
5 Feyenoord, sc JO19-1 22 12 4 6 40 51 26 25 0
6 RKDVC JO19-1 22 9 1 12 28 40 47 -7 0
7 Dongen JO19-1 22 8 2 12 26 38 68 -30 0
8 RKAVV JO19-1 22 7 3 12 24 33 49 -16 0
9 VELO JO19-1 22 7 3 12 24 34 64 -30 0
10 DHC JO19-1 22 6 3 13 21 47 62 -15 0
11 Kozakken Boys JO19-1 22 5 1 16 16 27 63 -36 0
12 VFC JO19-1 22 1 2 19 5 13 85 -72 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO19-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
2 RKDVC JO19-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 25-09-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 02-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 09-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 16-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 23-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 30-10-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 06-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 13-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 20-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 27-11-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 04-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 11-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 18-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 25-12-17 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 01-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 08-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 15-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 22-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 29-01-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 05-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 12-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 19-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 26-02-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 05-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 12-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 19-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 26-03-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 02-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 09-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 16-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 23-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 30-04-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 07-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 14-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 21-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 28-05-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 04-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 11-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 18-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
ma 25-06-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 1 Team training RKDVC JO19-1
woensdag 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 27-09-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 04-10-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 11-10-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 18-10-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 25-10-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 01-11-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 08-11-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 15-11-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 22-11-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 29-11-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 06-12-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 13-12-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 20-12-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 27-12-17 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 03-01-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 10-01-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 17-01-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 24-01-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 31-01-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 07-02-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 14-02-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 21-02-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 28-02-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 07-03-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 14-03-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 21-03-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 28-03-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 04-04-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 11-04-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 18-04-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 25-04-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 02-05-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 09-05-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 16-05-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 23-05-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 30-05-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 06-06-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 13-06-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 20-06-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1
wo 27-06-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 1 Team training RKDVC JO19-1

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven