Onder 17 beker 3e ronde

RKDVC JO17-1

Teamleden

Spelers
Remco van Engelen Keeper      
Brian van den Boogaard        
Pietje van Boxtel        
Robbin Breugelmans        
Bram van Delft        
Tygo van Helvoirt        
Pascal van Helvoort        
Willem Kuijsten        
Jasper Molenschot        
Nick Pelle        
Bart Scholte        
Robin Smits        
Ricardo de Volder        
Gok Deniz Yazici        
 
Overige teamleden
Jos van Sluisveld Leider
Sukru Yazici Ass. scheids.
Kelvin Legierse Leider/Trainer
Kornel Rzemieniecki Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
B 15-12-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 RKDVC JO17-1 105853 Sportpark Moorland - - 13:00
V 12-01-2019 12:00 Nivo Sparta JO17-1 RKDVC JO17-1 - - 10:25
V 19-01-2019 12:45 RKDVC JO17-1 FC Tilburg JO17-1 - - 11:35
C 09-02-2019 12:45 RKDVC JO17-1 Oranje Wit JO17-1 34695 Sportpark aan de Duinweg - - 11:35
C 16-02-2019 14:30 Emplina JO17-1 RKDVC JO17-1 34701 - - 13:00
C 09-03-2019 15:30 WSC JO17-1 RKDVC JO17-1 34651 Sportpark Eikendonk - - 14:10
C 16-03-2019 12:45 RKDVC JO17-1 Dongen JO17-1 34650 Sportpark aan de Duinweg - - 11:35
C 23-03-2019 14:15 Unitas\'30 JO17-1 RKDVC JO17-1 34615 Sportpark De Lage Banken - - 12:30
C 06-04-2019 12:45 RKDVC JO17-1 TSC JO17-1 34652 Sportpark aan de Duinweg - - 11:35
C 13-04-2019 12:45 SC \'t Zand JO17-1 RKDVC JO17-1 34606 Sportpark Bijstervelden - - 11:10
C 04-05-2019 12:45 RKDVC JO17-1 MOC\'17 JO17-1 34602 Sportpark aan de Duinweg - - 11:35
C 11-05-2019 12:30 RBC JO17-1 RKDVC JO17-1 34617 Herstaco Stadion - - 10:30
C 18-05-2019 12:45 RKDVC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 34660 Sportpark aan de Duinweg - - 11:35
C 25-05-2019 10:30 IFC JO17-1 RKDVC JO17-1 34648 Sportpark Schildman - - 08:40
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 15-12-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 RKDVC JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 17-10-2018 19:45 RKDVC JO17-1 RWB JO17-1 102650 1-1
B 15-09-2018 14:30 SC 't Zand JO17-2 RKDVC JO17-1 5087 1-5
B 15-09-2018 15:30 WSC JO17-1 SVSSS JO17-1 5237 3-1
B 08-09-2018 13:00 SVSSS JO17-1 RKDVC JO17-1 5261 2-3
B 08-09-2018 15:30 WSC JO17-1 SC 't Zand JO17-2 5128 5-0
B 01-09-2018 12:45 RKDVC JO17-1 WSC JO17-1 5442 4-1
B 01-09-2018 14:30 SC 't Zand JO17-2 SVSSS JO17-1 5387 0-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 16:15 WSC JO17-1 Dongen JO17-1 34689 2-2
C 08-12-2018 15:35 Emplina JO17-1 RBC JO17-1 34702 2-1
C 08-12-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 TSC JO17-1 34620 1-2
C 08-12-2018 12:30 Oranje Wit JO17-1 MOC'17 JO17-1 34657 2-4
C 08-12-2018 12:45 RKDVC JO17-1 SC 't Zand JO17-1 34638 0-1
C 08-12-2018 10:30 IFC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 34587 1-2
C 01-12-2018 12:30 RBC JO17-1 WSC JO17-1 34637 2-5
C 01-12-2018 12:45 SC 't Zand JO17-1 Oranje Wit JO17-1 34661 1-2
C 01-12-2018 14:30 TSC JO17-1 RKDVC JO17-1 34598 0-0
C 01-12-2018 14:45 Dongen JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34643 0-6
C 01-12-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Emplina JO17-1 34582 3-5
C 01-12-2018 15:00 MOC'17 JO17-1 IFC JO17-1 34662 4-0
C 24-11-2018 10:30 IFC JO17-1 RBC JO17-1 34644 2-3
C 24-11-2018 12:45 RKDVC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34641 0-6
C 24-11-2018 13:00 Oranje Wit JO17-1 Dongen JO17-1 34619 1-1
C 24-11-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 TSC JO17-1 34603 1-5
C 24-11-2018 16:15 WSC JO17-1 MOC'17 JO17-1 34581 1-2
C 24-11-2018 17:10 Emplina JO17-1 SC 't Zand JO17-1 34600 3-1
C 17-11-2018 12:30 RBC JO17-1 Oranje Wit JO17-1 34699 0-1
C 17-11-2018 14:30 SC 't Zand JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 34653 3-5
C 17-11-2018 14:35 Dongen JO17-1 RKDVC JO17-1 34584 4-2
C 17-11-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 IFC JO17-1 34599 1-0
C 17-11-2018 15:00 MOC'17 JO17-1 TSC JO17-1 34656 1-1
C 17-11-2018 15:30 WSC JO17-1 Emplina JO17-1 34626 1-1
C 10-11-2018 10:30 IFC JO17-1 SC 't Zand JO17-1 34646 0-4
C 10-11-2018 12:45 RKDVC JO17-1 WSC JO17-1 34705 0-6
C 10-11-2018 13:00 Oranje Wit JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34636 1-1
C 10-11-2018 14:30 Emplina JO17-1 Dongen JO17-1 34688 1-2
C 10-11-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 MOC'17 JO17-1 34588 4-1
C 10-11-2018 14:30 TSC JO17-1 RBC JO17-1 34594 3-0
C 03-11-2018 16:15 WSC JO17-1 TSC JO17-1 34607 3-1
C 03-11-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 SC 't Zand JO17-1 34586 2-0
C 03-11-2018 14:30 Emplina JO17-1 IFC JO17-1 34639 4-2
C 03-11-2018 12:00 Dongen JO17-1 MOC'17 JO17-1 34632 0-0
C 03-11-2018 13:00 Oranje Wit JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 34623 2-3
C 03-11-2018 12:45 RKDVC JO17-1 RBC JO17-1 34579 1-2
C 27-10-2018 12:30 RBC JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34654 1-2
C 27-10-2018 10:35 IFC JO17-1 Oranje Wit JO17-1 34663 1-4
C 27-10-2018 12:45 SC 't Zand JO17-1 Dongen JO17-1 34685 0-0
C 27-10-2018 14:30 TSC JO17-1 Emplina JO17-1 34577 0-5
C 27-10-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 WSC JO17-1 34687 1-4
C 27-10-2018 15:00 MOC'17 JO17-1 RKDVC JO17-1 34601 5-1
C 24-10-2018 19:45 RKDVC JO17-1 IFC JO17-1 34596 2-0
C 18-10-2018 19:30 SC 't Zand JO17-1 RBC JO17-1 34580 7-1
C 13-10-2018 14:30 Dongen JO17-1 TSC JO17-1 34628 4-0
C 13-10-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 34576 6-0
C 13-10-2018 14:55 Emplina JO17-1 MOC'17 JO17-1 34686 1-1
C 13-10-2018 16:15 WSC JO17-1 Oranje Wit JO17-1 34677 1-1
C 06-10-2018 10:30 IFC JO17-1 WSC JO17-1 34666 1-7
C 06-10-2018 12:30 RBC JO17-1 Dongen JO17-1 34670 3-3
C 06-10-2018 13:00 Oranje Wit JO17-1 Emplina JO17-1 34640 2-2
C 06-10-2018 14:30 TSC JO17-1 SC 't Zand JO17-1 34631 3-2
C 06-10-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 RKDVC JO17-1 34665 3-2
C 06-10-2018 15:00 MOC'17 JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34575 1-9
C 29-09-2018 12:30 RBC JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-2 34608 0-1
C 29-09-2018 12:45 SC 't Zand JO17-1 MOC'17 JO17-1 34629 4-4
C 29-09-2018 12:45 RKDVC JO17-1 Emplina JO17-1 34633 3-4
C 29-09-2018 14:30 TSC JO17-1 Oranje Wit JO17-1 34647 2-0
C 29-09-2018 14:35 Dongen JO17-1 IFC JO17-1 34612 3-0
C 29-09-2018 14:15 Unitas'30 JO17-1 WSC JO17-1 34645 4-3
C 22-09-2018 16:15 WSC JO17-1 SC 't Zand JO17-1 34683 3-0
C 22-09-2018 16:05 Emplina JO17-1 Unitas'30 JO17-1 34704 0-3
C 22-09-2018 15:00 MOC'17 JO17-1 RBC JO17-1 34680 3-0
C 22-09-2018 14:45 OJC ROSMALEN JO17-2 Dongen JO17-1 34605 3-3
C 22-09-2018 13:00 Oranje Wit JO17-1 RKDVC JO17-1 34604 0-0
C 22-09-2018 10:40 IFC JO17-1 TSC JO17-1 34609 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO17-1 11 9 1 1 28 41 8 33 0
2 WSC JO17-1 11 6 3 2 21 36 15 21 0
3 Emplina JO17-1 11 6 3 2 21 28 19 9 0
4 MOC'17 JO17-1 11 5 4 2 19 26 23 3 0
5 OJC ROSMALEN JO17-2 11 6 1 4 19 26 32 -6 0
6 Dongen JO17-1 11 4 6 1 18 22 18 4 0
7 TSC JO17-1 11 5 2 4 17 18 20 -2 0
8 Oranje Wit JO17-1 11 3 5 3 14 16 16 0 0
9 SC 't Zand JO17-1 11 3 2 6 11 23 23 0 0
10 RBC JO17-1 11 2 1 8 7 13 30 -17 0
11 RKDVC JO17-1 11 1 2 8 5 11 31 -20 0
12 IFC JO17-1 11 1 0 10 3 10 35 -25 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-08-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 4-A 19 Team training gaat_door
woensdag 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 22-08-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 22-08-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-08-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 05-09-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 12-09-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 19-09-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 26-09-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 03-10-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 10-10-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-10-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 24-10-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-10-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-11-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-11-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-11-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 28-11-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 05-12-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 12-12-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 19-12-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 26-12-18 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 02-01-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 09-01-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 16-01-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 23-01-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 30-01-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 06-02-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 13-02-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 20-02-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 27-02-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 06-03-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 13-03-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 20-03-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 27-03-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 03-04-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 10-04-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 17-04-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 24-04-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 01-05-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-05-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-05-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 22-05-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 29-05-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 05-06-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 12-06-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 19-06-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 26-06-19 19:45 - 21:15 2-A (k.gr.) 19 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven