0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
RKDVC JO17-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Niels van Dommelen | Keeper | ||||||
Menno van den Berk | |||||||
Mats van Kasteren | |||||||
Thomas van de Pol | |||||||
Wessel Verhoeven | |||||||
Daan Wagenmakers | |||||||
Thijs van de Wiel | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ad van Dommelen | Leider | ||||||
Dorus de Peffer | Jeugdcoördinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 12:30 | WSC JO17-4 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 110432 | 0-3 | ||
C | 25-05-2019 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | SC Elshout JO17-1G | 111353 | 2-1 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | Hedel JO17-2G | Wilhelmina JO17-2 | 110563 | 0-10 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | Emplina JO17-4 | RKDVC JO17-3 | 110567 | 4-0 | ||
C | 25-05-2019 12:45 | Taxandria JO17-3 | OJC ROSMALEN JO17-7 | 148106 | 7-3 | ||
C | 25-05-2019 10:15 | Nivo Sparta JO17-4 | Nieuwkuijk JO17-1 | 148097 | 3-3 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | Taxandria JO17-3 | Hedel JO17-2G | 152670 | 3-0 | ||
C | 18-05-2019 10:15 | Wilhelmina'26 JO17-1 | Emplina JO17-4 | 109513 | 1-2 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | Nieuwkuijk JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 110275 | 4-2 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | RKDVC JO17-3 | Taxandria JO17-3 | 111257 | 2-3 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | SC Elshout JO17-1G | Nivo Sparta JO17-4 | 148096 | 1-3 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | Wilhelmina JO17-2 | WSC JO17-4 | 109529 | 3-4 | ||
C | 18-05-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO17-7 | Hedel JO17-2G | 148105 | 2-1 | ||
C | 11-05-2019 10:30 | Nivo Sparta JO17-4 | Wilhelmina JO17-2 | 148095 | 0-2 | ||
C | 11-05-2019 12:30 | WSC JO17-4 | Taxandria JO17-3 | 111763 | 5-1 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | Nieuwkuijk JO17-1 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 111856 | 6-0 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | Emplina JO17-4 | SC Elshout JO17-1G | 109691 | 2-3 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | Hedel JO17-2G | RKDVC JO17-3 | 109614 | 0-4 | ||
C | 11-05-2019 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | OJC ROSMALEN JO17-7 | 148101 | 2-2 | ||
C | 08-05-2019 18:30 | Wilhelmina JO17-2 | Emplina JO17-4 | 109632 | 2-6 | ||
C | 07-05-2019 19:00 | SC Elshout JO17-1G | Nieuwkuijk JO17-1 | 111367 | 0-2 | ||
C | 04-05-2019 10:30 | Wilhelmina'26 JO17-1 | Nivo Sparta JO17-4 | 148094 | 2-0 | ||
C | 04-05-2019 12:45 | Taxandria JO17-3 | Hedel JO17-2G | 111800 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | RKDVC JO17-3 | Haarsteeg JO17-1 | 110480 | 7-3 | ||
C | 24-04-2019 19:30 | Nieuwkuijk JO17-1 | Wilhelmina JO17-2 | 110638 | 5-1 | ||
C | 20-04-2019 09:30 | Taxandria JO17-3 | Nivo Sparta JO17-4 | 148090 | 2-1 | ||
C | 18-04-2019 19:00 | Haarsteeg JO17-1 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 109452 | 2-5 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | SC Elshout JO17-1G | OJC ROSMALEN JO17-7 | 148098 | 1-2 | ||
C | 13-04-2019 13:00 | Emplina JO17-4 | Taxandria JO17-3 | 110022 | 7-3 | ||
C | 13-04-2019 12:30 | WSC JO17-4 | Hedel JO17-2G | 110774 | 0-3 | ||
C | 13-04-2019 10:45 | Nivo Sparta JO17-4 | RKDVC JO17-3 | 148093 | 1-1 | ||
C | 11-04-2019 19:00 | Taxandria JO17-3 | Nieuwkuijk JO17-1 | 110888 | 2-4 | ||
C | 06-04-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO17-7 | Nivo Sparta JO17-4 | 148092 | 2-4 | ||
C | 06-04-2019 10:30 | Wilhelmina'26 JO17-1 | SC Elshout JO17-1G | 109453 | 6-2 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | RKDVC JO17-3 | WSC JO17-4 | 111140 | 3-0 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | Hedel JO17-2G | Emplina JO17-4 | 110220 | 0-5 | ||
C | 06-04-2019 14:45 | Wilhelmina JO17-2 | Haarsteeg JO17-1 | 111032 | 1-1 | ||
C | 30-03-2019 10:30 | Nivo Sparta JO17-4 | Haarsteeg JO17-1 | 148089 | 3-2 | ||
C | 30-03-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-7 | WSC JO17-4 | 148104 | 0-1 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | Wilhelmina'26 JO17-1 | Wilhelmina JO17-2 | 109888 | 1-1 | ||
C | 23-03-2019 10:45 | Nivo Sparta JO17-4 | Hedel JO17-2G | 148091 | 4-0 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | Nieuwkuijk JO17-1 | RKDVC JO17-3 | 110618 | 1-0 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | Emplina JO17-4 | OJC ROSMALEN JO17-7 | 148107 | 4-0 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | SC Elshout JO17-1G | Taxandria JO17-3 | 110292 | 2-2 | ||
C | 23-03-2019 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | WSC JO17-4 | 110729 | 2-3 | ||
C | 20-03-2019 19:30 | Wilhelmina'26 JO17-1 | Taxandria JO17-3 | 110484 | 6-0 | ||
C | 16-03-2019 14:30 | RKDVC JO17-3 | OJC ROSMALEN JO17-7 | 148100 | 5-1 | ||
C | 16-03-2019 14:30 | Hedel JO17-2G | Wilhelmina'26 JO17-1 | 111915 | 0-2 | ||
C | 16-03-2019 12:30 | WSC JO17-4 | Nieuwkuijk JO17-1 | 111389 | 0-8 | ||
C | 16-03-2019 14:45 | Wilhelmina JO17-2 | SC Elshout JO17-1G | 110723 | 4-1 | ||
C | 16-03-2019 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | Emplina JO17-4 | 109518 | 0-8 | ||
C | 09-03-2019 14:30 | SC Elshout JO17-1G | RKDVC JO17-3 | 111184 | 3-2 | ||
C | 09-03-2019 13:00 | Nieuwkuijk JO17-1 | Hedel JO17-2G | 109515 | 7-1 | ||
C | 09-03-2019 14:30 | Emplina JO17-4 | WSC JO17-4 | 109826 | 2-0 | ||
C | 09-03-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO17-7 | Wilhelmina JO17-2 | 148103 | 1-1 | ||
C | 23-02-2019 13:00 | Emplina JO17-4 | Nieuwkuijk JO17-1 | 110359 | 1-3 | ||
C | 16-02-2019 10:45 | Nivo Sparta JO17-4 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 110905 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 12:30 | WSC JO17-4 | OJC ROSMALEN JO17-7 | 111868 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 12:45 | Taxandria JO17-3 | Haarsteeg JO17-1 | 111158 | 9-0 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | RKDVC JO17-3 | Wilhelmina JO17-2 | 110445 | 5-2 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | Hedel JO17-2G | SC Elshout JO17-1G | 111041 | 3-2 | ||
C | 16-02-2019 12:30 | WSC JO17-4 | Nivo Sparta JO17-4 | 148088 | 2-1 | ||
C | 16-02-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO17-7 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 148102 | 2-4 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | Nieuwkuijk JO17-1 | OJC ROSMALEN JO17-7 | 148099 | 2-0 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | Nieuwkuijk JO17-1 | Nivo Sparta JO17-4 | 110524 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | SC Elshout JO17-1G | WSC JO17-4 | 110074 | 6-4 | ||
C | 09-02-2019 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | Hedel JO17-2G | 111715 | 4-2 | ||
C | 09-02-2019 14:45 | Wilhelmina JO17-2 | Taxandria JO17-3 | 111637 | 9-2 | ||
C | 09-02-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO17-7 | Emplina JO17-4 | 110658 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:00 | Wilhelmina'26 JO17-1 | RKDVC JO17-3 | 111171 | 4-1 | ||
C | 09-02-2019 12:45 | Nivo Sparta JO17-4 | Emplina JO17-4 | 148087 | 2-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 01-06-2019 13:00 | RKDVC JO17-3 | Wilhelmina Boys JO17-3 | 152533 | 0-0 | ||
B | 30-03-2019 14:45 | Wilhelmina Boys JO17-3 | ST Vessem/DEES JO17-1 | 151551 | 4-0 | ||
B | 30-03-2019 14:30 | RKDVC JO17-3 | Emplina JO17-4 | 151552 | 2-1 | ||
B | 23-02-2019 15:00 | Real Lunet JO17-1 | RKDVC JO17-3 | 149048 | 4-4 | ||
B | 20-10-2018 12:30 | WSC JO17-4 | RKDVC JO17-3 | 102674 | 0-1 | ||
B | 15-09-2018 14:30 | RKDVC JO17-3 | WSC JO17-5 | 4865 | 5-2 | ||
B | 15-09-2018 11:30 | DESK JO17-5 | Haarsteeg JO17-2 | 5214 | 2-7 | ||
B | 08-09-2018 14:45 | Haarsteeg JO17-2 | WSC JO17-5 | 4634 | 2-3 | ||
B | 08-09-2018 14:45 | DESK JO17-5 | RKDVC JO17-3 | 5056 | 0-5 | ||
B | 03-09-2018 19:00 | RKDVC JO17-3 | Haarsteeg JO17-2 | 5257 | 1-0 | ||
B | 01-09-2018 12:45 | WSC JO17-5 | DESK JO17-5 | 4700 | 8-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 12:45 | SV BLC JO17-2 | WSC JO17-3 | 38086 | 1-7 | ||
C | 15-12-2018 13:00 | RKDVC JO17-3 | GVV'63 JO17-2G | 96078 | 2-2 | ||
C | 15-12-2018 10:30 | Wilhelmina'26 JO17-1 | Emplina JO17-3 | 35999 | 1-3 | ||
C | 08-12-2018 12:45 | Theole JO17-3 | WSC JO17-3 | 35872 | 0-10 | ||
C | 08-12-2018 10:30 | Wilhelmina'26 JO17-1 | SC 't Zand JO17-3 | 38097 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 12:30 | Kerkwijk JO17-1 | GVV'63 JO17-2G | 96080 | 0-1 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | RKDVC JO17-3 | SV BLC JO17-2 | 36198 | 2-2 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | GVV JO17-1 | Nivo Sparta JO17-3 | 36395 | 2-3 | ||
C | 08-12-2018 13:15 | Emplina JO17-3 | SCG'18 JO17-2 | 94057 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 12:15 | Nivo Sparta JO17-3 | RKDVC JO17-3 | 38003 | 1-2 | ||
C | 01-12-2018 12:30 | SCG'18 JO17-2 | GVV JO17-1 | 94056 | 3-2 | ||
C | 01-12-2018 12:45 | SV BLC JO17-2 | Theole JO17-3 | 36811 | 2-4 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | WSC JO17-3 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 36465 | 1-1 | ||
C | 01-12-2018 16:15 | SC 't Zand JO17-3 | Kerkwijk JO17-1 | 37625 | 3-2 | ||
C | 01-12-2018 10:00 | GVV'63 JO17-2G | Emplina JO17-3 | 96079 | 5-2 | ||
C | 24-11-2018 10:30 | Wilhelmina'26 JO17-1 | Theole JO17-3 | 37561 | 5-1 | ||
C | 24-11-2018 12:30 | SCG'18 JO17-2 | WSC JO17-3 | 94055 | 2-5 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | GVV JO17-1 | SC 't Zand JO17-3 | 37005 | 2-2 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | Emplina JO17-3 | Nivo Sparta JO17-3 | 37135 | 2-4 | ||
C | 24-11-2018 12:30 | Kerkwijk JO17-1 | SV BLC JO17-2 | 36056 | 4-2 | ||
C | 20-11-2018 19:30 | GVV'63 JO17-2G | WSC JO17-3 | 96077 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 12:15 | Nivo Sparta JO17-3 | Kerkwijk JO17-1 | 37132 | 4-1 | ||
C | 17-11-2018 12:45 | SV BLC JO17-2 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 36173 | 1-4 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | RKDVC JO17-3 | GVV JO17-1 | 37554 | 8-0 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | SC 't Zand JO17-3 | SCG'18 JO17-2 | 94054 | 4-1 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | Theole JO17-3 | Emplina JO17-3 | 36326 | 1-8 | ||
C | 10-11-2018 10:15 | Wilhelmina'26 JO17-1 | RKDVC JO17-3 | 37220 | 2-3 | ||
C | 10-11-2018 12:30 | Kerkwijk JO17-1 | Theole JO17-3 | 37014 | 5-1 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | GVV JO17-1 | SV BLC JO17-2 | 37794 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | Emplina JO17-3 | SC 't Zand JO17-3 | 35992 | 1-3 | ||
C | 10-11-2018 12:30 | SCG'18 JO17-2 | GVV'63 JO17-2G | 96076 | 3-2 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | WSC JO17-3 | Nivo Sparta JO17-3 | 37284 | 3-2 | ||
C | 03-11-2018 15:00 | Theole JO17-3 | SC 't Zand JO17-3 | 36111 | 0-2 | ||
C | 03-11-2018 12:45 | SV BLC JO17-2 | GVV'63 JO17-2G | 96075 | 2-8 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | GVV JO17-1 | Emplina JO17-3 | 37543 | 3-6 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | RKDVC JO17-3 | WSC JO17-3 | 36731 | 0-4 | ||
C | 03-11-2018 12:30 | Kerkwijk JO17-1 | SCG'18 JO17-2 | 94052 | 1-5 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | Wilhelmina'26 JO17-1 | Nivo Sparta JO17-3 | 36064 | 3-2 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | GVV'63 JO17-2G | Wilhelmina'26 JO17-1 | 96074 | 3-1 | ||
C | 27-10-2018 12:45 | Nivo Sparta JO17-3 | Theole JO17-3 | 37753 | 2-0 | ||
C | 27-10-2018 12:30 | SCG'18 JO17-2 | RKDVC JO17-3 | 94051 | 1-1 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | WSC JO17-3 | GVV JO17-1 | 37679 | 6-2 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | SC 't Zand JO17-3 | SV BLC JO17-2 | 36036 | 9-2 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | Emplina JO17-3 | Kerkwijk JO17-1 | 36450 | 3-1 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | SC 't Zand JO17-3 | Nivo Sparta JO17-3 | 36275 | 5-2 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | GVV JO17-1 | MVV'58 JO17-2 | 36208 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | RKDVC JO17-3 | Kerkwijk JO17-1 | 36554 | 7-1 | ||
C | 13-10-2018 15:00 | Theole JO17-3 | SCG'18 JO17-2 | 94050 | 0-9 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | GVV JO17-1 | GVV'63 JO17-2G | 96073 | 3-1 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | Nivo Sparta JO17-3 | SV BLC JO17-2 | 37340 | 3-1 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | Kerkwijk JO17-1 | GVV JO17-1 | 37140 | 1-1 | ||
C | 06-10-2018 10:00 | GVV'63 JO17-2G | Theole JO17-3 | 96072 | 6-1 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | SCG'18 JO17-2 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 94049 | 5-1 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | MVV'58 JO17-2 | Theole JO17-3 | 36505 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | WSC JO17-3 | SC 't Zand JO17-3 | 37256 | 2-4 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | Emplina JO17-3 | RKDVC JO17-3 | 36242 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 15:00 | Theole JO17-3 | RKDVC JO17-3 | 35757 | 2-4 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | SC 't Zand JO17-3 | MVV'58 JO17-2 | 37685 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | Wilhelmina'26 JO17-1 | GVV JO17-1 | 35715 | 8-2 | ||
C | 29-09-2018 12:45 | SV BLC JO17-2 | Emplina JO17-3 | 35984 | 1-5 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | WSC JO17-3 | Kerkwijk JO17-1 | 38089 | 7-1 | ||
C | 29-09-2018 12:15 | Nivo Sparta JO17-3 | SCG'18 JO17-2 | 94048 | 8-3 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | SC 't Zand JO17-3 | GVV'63 JO17-2G | 96071 | 2-0 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | MVV'58 JO17-2 | Nivo Sparta JO17-3 | 37495 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | RKDVC JO17-3 | SC 't Zand JO17-3 | 36624 | 1-2 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | GVV JO17-1 | Theole JO17-3 | 37508 | 6-1 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | Hedel JO17-2 | SV BLC JO17-2 | 35751 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | Emplina JO17-3 | WSC JO17-3 | 35981 | 2-2 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | GVV'63 JO17-2G | Nivo Sparta JO17-3 | 96070 | 2-1 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | Kerkwijk JO17-1 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 37607 | 3-3 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | SCG'18 JO17-2 | SV BLC JO17-2 | 94047 | 10-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuwkuijk JO17-1 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 45 | 10 | 35 | 0 |
2 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 34 | 16 | 18 | 0 |
3 | Emplina JO17-4 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 42 | 14 | 28 | 0 |
4 | Nivo Sparta JO17-4 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 22 | 18 | 4 | 0 |
5 | RKDVC JO17-3 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 30 | 22 | 8 | 0 |
6 | Taxandria JO17-3 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 34 | 39 | -5 | 0 |
7 | Wilhelmina JO17-2 | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 36 | 26 | 10 | 0 |
8 | WSC JO17-4 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 19 | 32 | -13 | 0 |
9 | SC Elshout JO17-1G | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 22 | 32 | -10 | 0 |
10 | OJC ROSMALEN JO17-7 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 15 | 32 | -17 | 0 |
11 | Haarsteeg JO17-1 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 20 | 45 | -25 | 0 |
12 | Hedel JO17-2G | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 10 | 43 | -33 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina Boys JO17-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RKDVC JO17-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC 't Zand JO17-3 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 36 | 13 | 23 | 0 |
2 | WSC JO17-3 | 11 | 7 | 3 | 1 | 24 | 47 | 15 | 32 | 0 |
3 | GVV'63 JO17-2G | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 30 | 17 | 13 | 0 |
4 | SCG'18 JO17-2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 42 | 24 | 18 | 0 |
5 | RKDVC JO17-3 | 11 | 5 | 4 | 2 | 19 | 30 | 17 | 13 | 0 |
6 | Nivo Sparta JO17-3 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 32 | 24 | 8 | 0 |
7 | Emplina JO17-3 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 32 | 21 | 11 | 0 |
8 | Wilhelmina'26 JO17-1 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 29 | 24 | 5 | 0 |
9 | GVV JO17-1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 23 | 39 | -16 | 0 |
10 | Kerkwijk JO17-1 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 20 | 37 | -17 | 0 |
11 | Theole JO17-3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 11 | 59 | -48 | 0 |
12 | SV BLC JO17-2 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 14 | 56 | -42 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:45 - 21:15 | Tr. veld 1 | 17 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
Geplande trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 20-08-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 27-08-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 03-09-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 10-09-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 17-09-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 24-09-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 01-10-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 08-10-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 15-10-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 22-10-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 29-10-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 05-11-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 12-11-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 19-11-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 26-11-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 03-12-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 10-12-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 17-12-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 24-12-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 31-12-18 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 07-01-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 14-01-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 21-01-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 28-01-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 04-02-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 11-02-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 18-02-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 25-02-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 04-03-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 11-03-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 18-03-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 25-03-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 01-04-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 08-04-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 15-04-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 22-04-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 29-04-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 06-05-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 13-05-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 20-05-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 27-05-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 03-06-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 10-06-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 17-06-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 24-06-19 | 19:45 - 21:15 | 1-A (k.gr.) | 17 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|