0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

RKDVC JO17-3

Teamleden

Spelers
Niels van Dommelen Keeper      
Menno van den Berk        
Daan de Jongh        
Matthijs Kamps        
Mats van Kasteren        
Husam Mohamed Mohamud        
Thomas van de Pol        
Handaran Rostam Abdullah        
Hamit Timur        
Simon Tueum Tesfay        
Sam Venrooij        
Wessel Verhoeven        
Bas Vingerhoets        
Daan Wagenmakers        
Thijs van de Wiel        
 
Overige teamleden
Ad van Dommelen Leider
Peter van de Pol Leider/Trainer
Dorus de Peffer Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 04-05-2019 14:30 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-1 110480 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
C 11-05-2019 14:30 Hedel JO17-2G RKDVC JO17-3 109614 Sportpark De Winkels - - 13:10
C 18-05-2019 14:30 RKDVC JO17-3 Taxandria JO17-3 111257 Sportpark aan de Duinweg - - 13:30
C 25-05-2019 13:00 Emplina JO17-4 RKDVC JO17-3 110567 - - 11:40
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-04-2019 19:30 Nieuwkuijk JO17-1 Wilhelmina JO17-2
C 04-05-2019 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 Nivo Sparta JO17-4
C 04-05-2019 12:45 Taxandria JO17-3 Hedel JO17-2G
C 04-05-2019 14:30 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-1
C 04-05-2019 14:30 SC Elshout JO17-1G Nieuwkuijk JO17-1
C 08-05-2019 19:00 Wilhelmina JO17-2 Emplina JO17-4
C 11-05-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7
C 11-05-2019 14:30 Hedel JO17-2G RKDVC JO17-3
C 11-05-2019 13:00 Emplina JO17-4 SC Elshout JO17-1G
C 11-05-2019 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1
C 11-05-2019 12:30 WSC JO17-4 Taxandria JO17-3
C 11-05-2019 10:30 Nivo Sparta JO17-4 Wilhelmina JO17-2
C 18-05-2019 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 Emplina JO17-4
C 18-05-2019 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 Haarsteeg JO17-1
C 18-05-2019 14:30 RKDVC JO17-3 Taxandria JO17-3
C 18-05-2019 14:30 SC Elshout JO17-1G Nivo Sparta JO17-4
C 18-05-2019 14:45 Wilhelmina JO17-2 WSC JO17-4
C 18-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Hedel JO17-2G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen OJC ROSMALEN JO17-7 RKDVC JO17-3 110160
C 13-04-2019 10:45 Nivo Sparta JO17-4 RKDVC JO17-3 T. (Thijn) Schouten 148093 1 - 1
C 06-04-2019 14:30 RKDVC JO17-3 WSC JO17-4 Afgeschermd… (+1) 111140 3 - 0
B 30-03-2019 14:30 RKDVC JO17-3 Emplina JO17-4 P.A. (Peter) van de Pol… (+1) 151552 2 - 1
C 23-03-2019 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 RKDVC JO17-3 J.J.C.F (Jelle) Lommers 110618 1 - 0
C 16-03-2019 14:30 RKDVC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 Afgeschermd… (+1) 148100 5 - 1
C 09-03-2019 14:30 SC Elshout JO17-1G RKDVC JO17-3 H.A.F. (Henri) Klijn 111184 3 - 2
B 23-02-2019 15:00 Real Lunet JO17-1 RKDVC JO17-3 S.H.J. (Stefan) Dammers 149048 4 - 4 (5 - 6)
C 16-02-2019 14:30 RKDVC JO17-3 Wilhelmina JO17-2 R. (Ruud) van Daelen… (+1) 110445 5 - 2
C 09-02-2019 10:00 Wilhelmina'26 JO17-1 RKDVC JO17-3 M. (Matthijs) Timmermans 111171 4 - 1
V 02-02-2019 14:30 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-1 Jasper van Beurden (Scheidsrechter)
V 26-01-2019 afgelast RKDVC JO17-3 VOAB JO17-4
C 15-12-2018 13:00 RKDVC JO17-3 GVV'63 JO17-2G W.C. (Wout) Otte… (+1) 96078 2 - 2
C 08-12-2018 14:30 RKDVC JO17-3 SV BLC JO17-2 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 36198 2 - 2
C 01-12-2018 12:15 Nivo Sparta JO17-3 RKDVC JO17-3 T. (Thijn) Schouten 38003 1 - 2
C 17-11-2018 14:30 RKDVC JO17-3 GVV JO17-1 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 37554 8 - 0
C 10-11-2018 10:15 Wilhelmina\'26 JO17-1 RKDVC JO17-3 R. (Robin) deFijter 37220 2 - 3
C 03-11-2018 14:30 RKDVC JO17-3 WSC JO17-3 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 36731 0 - 4
C 27-10-2018 12:30 SCG\'18 JO17-2 RKDVC JO17-3 J.A.W. (John) vanVught 94051 1 - 1
B 20-10-2018 12:30 WSC JO17-4 RKDVC JO17-3 H. (Hans) vanBoxel 102674 0 - 1
C 13-10-2018 14:30 RKDVC JO17-3 Kerkwijk JO17-1 Afgeschermd… (+1) 36554 7 - 1
C 06-10-2018 14:30 Emplina JO17-3 RKDVC JO17-3 J (Jos) Mateijsen 36242 0 - 0
C 29-09-2018 15:00 Theole JO17-3 RKDVC JO17-3 C.H. (Kees) deHeus 35757 2 - 4
C 22-09-2018 14:30 RKDVC JO17-3 SC 't Zand JO17-3 Afgeschermd 36624 1 - 2
B 15-09-2018 14:30 RKDVC JO17-3 WSC JO17-5 Afgeschermd… (+1) 4865 5 - 2
B 08-09-2018 14:45 DESK JO17-5 RKDVC JO17-3 R. (Remco) Rissema 5056 0 - 5
B 03-09-2018 19:00 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 P.A. (Peter) van dePol… (+1) 5257 1 - 0
V 27-08-2018 19:00 Sparta '30 JO17-2 RKDVC JO17-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 20-04-2019 09:30 Taxandria JO17-3 Nivo Sparta JO17-4 148090 2-1
C 18-04-2019 19:00 Haarsteeg JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 109452 2-5
C 13-04-2019 14:30 SC Elshout JO17-1G OJC ROSMALEN JO17-7 148098 1-2
C 13-04-2019 13:00 Emplina JO17-4 Taxandria JO17-3 110022 7-3
C 13-04-2019 12:30 WSC JO17-4 Hedel JO17-2G 110774 0-3
C 13-04-2019 10:45 Nivo Sparta JO17-4 RKDVC JO17-3 148093 1-1
C 11-04-2019 19:00 Taxandria JO17-3 Nieuwkuijk JO17-1 110888 2-4
C 06-04-2019 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 SC Elshout JO17-1G 109453 6-2
C 06-04-2019 14:30 RKDVC JO17-3 WSC JO17-4 111140 3-0
C 06-04-2019 14:30 Hedel JO17-2G Emplina JO17-4 110220 0-5
C 06-04-2019 14:45 Wilhelmina JO17-2 Haarsteeg JO17-1 111032 1-1
C 06-04-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Nivo Sparta JO17-4 148092 2-4
C 30-03-2019 10:30 Nivo Sparta JO17-4 Haarsteeg JO17-1 148089 3-2
C 30-03-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 WSC JO17-4 148104 0-1
C 23-03-2019 13:00 Emplina JO17-4 OJC ROSMALEN JO17-7 148107 4-0
C 23-03-2019 14:30 SC Elshout JO17-1G Taxandria JO17-3 110292 2-2
C 23-03-2019 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 RKDVC JO17-3 110618 1-0
C 23-03-2019 10:45 Nivo Sparta JO17-4 Hedel JO17-2G 148091 4-0
C 23-03-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 WSC JO17-4 110729 2-3
C 23-03-2019 10:00 Wilhelmina'26 JO17-1 Wilhelmina JO17-2 109888 1-1
C 20-03-2019 19:30 Wilhelmina'26 JO17-1 Taxandria JO17-3 110484 6-0
C 16-03-2019 14:45 Wilhelmina JO17-2 SC Elshout JO17-1G 110723 4-1
C 16-03-2019 12:30 WSC JO17-4 Nieuwkuijk JO17-1 111389 0-8
C 16-03-2019 14:30 Hedel JO17-2G Wilhelmina'26 JO17-1 111915 0-2
C 16-03-2019 14:30 RKDVC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-7 148100 5-1
C 16-03-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 Emplina JO17-4 109518 0-8
C 09-03-2019 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 Hedel JO17-2G 109515 7-1
C 09-03-2019 14:30 Emplina JO17-4 WSC JO17-4 109826 2-0
C 09-03-2019 14:30 SC Elshout JO17-1G RKDVC JO17-3 111184 3-2
C 09-03-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-7 Wilhelmina JO17-2 148103 1-1
C 23-02-2019 13:00 Emplina JO17-4 Nieuwkuijk JO17-1 110359 1-3
C 16-02-2019 10:45 Nivo Sparta JO17-4 Wilhelmina'26 JO17-1 110905 0-0
C 16-02-2019 12:30 WSC JO17-4 OJC ROSMALEN JO17-7 111868 0-0
C 16-02-2019 12:45 Taxandria JO17-3 Haarsteeg JO17-1 111158 9-0
C 16-02-2019 14:30 RKDVC JO17-3 Wilhelmina JO17-2 110445 5-2
C 16-02-2019 14:30 Hedel JO17-2G SC Elshout JO17-1G 111041 3-2
C 16-02-2019 12:30 WSC JO17-4 Nivo Sparta JO17-4 148088 2-1
C 16-02-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Wilhelmina'26 JO17-1 148102 2-4
C 09-02-2019 10:00 Wilhelmina'26 JO17-1 RKDVC JO17-3 111171 4-1
C 09-02-2019 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 Nivo Sparta JO17-4 110524 0-0
C 09-02-2019 14:30 SC Elshout JO17-1G WSC JO17-4 110074 6-4
C 09-02-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 Hedel JO17-2G 111715 4-2
C 09-02-2019 14:45 Wilhelmina JO17-2 Taxandria JO17-3 111637 9-2
C 09-02-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Emplina JO17-4 110658 0-0
C 09-02-2019 13:00 Nieuwkuijk JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-7 148099 2-0
C 09-02-2019 12:45 Nivo Sparta JO17-4 Emplina JO17-4 148087 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 30-03-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 ST Vessem/DEES JO17-1 151551 4-0
B 30-03-2019 14:30 RKDVC JO17-3 Emplina JO17-4 151552 2-1
B 23-02-2019 15:00 Real Lunet JO17-1 RKDVC JO17-3 149048 4-4
B 20-10-2018 12:30 WSC JO17-4 RKDVC JO17-3 102674 0-1
B 15-09-2018 14:30 RKDVC JO17-3 WSC JO17-5 4865 5-2
B 15-09-2018 11:30 DESK JO17-5 Haarsteeg JO17-2 5214 2-7
B 08-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 WSC JO17-5 4634 2-3
B 08-09-2018 14:45 DESK JO17-5 RKDVC JO17-3 5056 0-5
B 03-09-2018 19:00 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 5257 1-0
B 01-09-2018 12:45 WSC JO17-5 DESK JO17-5 4700 8-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 12:45 SV BLC JO17-2 WSC JO17-3 38086 1-7
C 15-12-2018 13:00 RKDVC JO17-3 GVV'63 JO17-2G 96078 2-2
C 15-12-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 Emplina JO17-3 35999 1-3
C 08-12-2018 12:45 Theole JO17-3 WSC JO17-3 35872 0-10
C 08-12-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 SC 't Zand JO17-3 38097 0-0
C 08-12-2018 12:30 Kerkwijk JO17-1 GVV'63 JO17-2G 96080 0-1
C 08-12-2018 14:30 RKDVC JO17-3 SV BLC JO17-2 36198 2-2
C 08-12-2018 14:30 GVV JO17-1 Nivo Sparta JO17-3 36395 2-3
C 08-12-2018 13:15 Emplina JO17-3 SCG'18 JO17-2 94057 0-0
C 01-12-2018 12:15 Nivo Sparta JO17-3 RKDVC JO17-3 38003 1-2
C 01-12-2018 12:30 SCG'18 JO17-2 GVV JO17-1 94056 3-2
C 01-12-2018 12:45 SV BLC JO17-2 Theole JO17-3 36811 2-4
C 01-12-2018 13:00 WSC JO17-3 Wilhelmina'26 JO17-1 36465 1-1
C 01-12-2018 16:15 SC 't Zand JO17-3 Kerkwijk JO17-1 37625 3-2
C 01-12-2018 10:00 GVV'63 JO17-2G Emplina JO17-3 96079 5-2
C 24-11-2018 10:30 Wilhelmina'26 JO17-1 Theole JO17-3 37561 5-1
C 24-11-2018 12:30 SCG'18 JO17-2 WSC JO17-3 94055 2-5
C 24-11-2018 14:30 GVV JO17-1 SC 't Zand JO17-3 37005 2-2
C 24-11-2018 14:30 Emplina JO17-3 Nivo Sparta JO17-3 37135 2-4
C 24-11-2018 12:30 Kerkwijk JO17-1 SV BLC JO17-2 36056 4-2
C 20-11-2018 19:30 GVV'63 JO17-2G WSC JO17-3 96077 0-0
C 17-11-2018 12:15 Nivo Sparta JO17-3 Kerkwijk JO17-1 37132 4-1
C 17-11-2018 12:45 SV BLC JO17-2 Wilhelmina'26 JO17-1 36173 1-4
C 17-11-2018 14:30 RKDVC JO17-3 GVV JO17-1 37554 8-0
C 17-11-2018 14:30 SC 't Zand JO17-3 SCG'18 JO17-2 94054 4-1
C 17-11-2018 14:30 Theole JO17-3 Emplina JO17-3 36326 1-8
C 10-11-2018 10:15 Wilhelmina'26 JO17-1 RKDVC JO17-3 37220 2-3
C 10-11-2018 12:30 Kerkwijk JO17-1 Theole JO17-3 37014 5-1
C 10-11-2018 14:30 GVV JO17-1 SV BLC JO17-2 37794 0-0
C 10-11-2018 14:30 Emplina JO17-3 SC 't Zand JO17-3 35992 1-3
C 10-11-2018 12:30 SCG'18 JO17-2 GVV'63 JO17-2G 96076 3-2
C 10-11-2018 14:30 WSC JO17-3 Nivo Sparta JO17-3 37284 3-2
C 03-11-2018 15:00 Theole JO17-3 SC 't Zand JO17-3 36111 0-2
C 03-11-2018 12:45 SV BLC JO17-2 GVV'63 JO17-2G 96075 2-8
C 03-11-2018 14:30 GVV JO17-1 Emplina JO17-3 37543 3-6
C 03-11-2018 14:30 RKDVC JO17-3 WSC JO17-3 36731 0-4
C 03-11-2018 12:30 Kerkwijk JO17-1 SCG'18 JO17-2 94052 1-5
C 03-11-2018 10:00 Wilhelmina'26 JO17-1 Nivo Sparta JO17-3 36064 3-2
C 27-10-2018 10:00 GVV'63 JO17-2G Wilhelmina'26 JO17-1 96074 3-1
C 27-10-2018 12:45 Nivo Sparta JO17-3 Theole JO17-3 37753 2-0
C 27-10-2018 12:30 SCG'18 JO17-2 RKDVC JO17-3 94051 1-1
C 27-10-2018 14:30 WSC JO17-3 GVV JO17-1 37679 6-2
C 27-10-2018 14:30 SC 't Zand JO17-3 SV BLC JO17-2 36036 9-2
C 27-10-2018 13:00 Emplina JO17-3 Kerkwijk JO17-1 36450 3-1
C 13-10-2018 14:30 SC 't Zand JO17-3 Nivo Sparta JO17-3 36275 5-2
C 13-10-2018 14:30 GVV JO17-1 MVV'58 JO17-2 36208 0-0
C 13-10-2018 14:30 RKDVC JO17-3 Kerkwijk JO17-1 36554 7-1
C 13-10-2018 15:00 Theole JO17-3 SCG'18 JO17-2 94050 0-9
C 13-10-2018 14:30 GVV JO17-1 GVV'63 JO17-2G 96073 3-1
C 06-10-2018 12:30 Nivo Sparta JO17-3 SV BLC JO17-2 37340 3-1
C 06-10-2018 12:30 Kerkwijk JO17-1 GVV JO17-1 37140 1-1
C 06-10-2018 10:00 GVV'63 JO17-2G Theole JO17-3 96072 6-1
C 06-10-2018 12:30 SCG'18 JO17-2 Wilhelmina'26 JO17-1 94049 5-1
C 06-10-2018 12:30 MVV'58 JO17-2 Theole JO17-3 36505 0-0
C 06-10-2018 14:30 WSC JO17-3 SC 't Zand JO17-3 37256 2-4
C 06-10-2018 14:30 Emplina JO17-3 RKDVC JO17-3 36242 0-0
C 29-09-2018 15:00 Theole JO17-3 RKDVC JO17-3 35757 2-4
C 29-09-2018 14:30 SC 't Zand JO17-3 MVV'58 JO17-2 37685 0-0
C 29-09-2018 10:00 Wilhelmina'26 JO17-1 GVV JO17-1 35715 8-2
C 29-09-2018 12:45 SV BLC JO17-2 Emplina JO17-3 35984 1-5
C 29-09-2018 14:30 WSC JO17-3 Kerkwijk JO17-1 38089 7-1
C 29-09-2018 12:15 Nivo Sparta JO17-3 SCG'18 JO17-2 94048 8-3
C 29-09-2018 14:30 SC 't Zand JO17-3 GVV'63 JO17-2G 96071 2-0
C 22-09-2018 12:30 MVV'58 JO17-2 Nivo Sparta JO17-3 37495 0-0
C 22-09-2018 14:30 RKDVC JO17-3 SC 't Zand JO17-3 36624 1-2
C 22-09-2018 14:30 GVV JO17-1 Theole JO17-3 37508 6-1
C 22-09-2018 14:30 Hedel JO17-2 SV BLC JO17-2 35751 0-0
C 22-09-2018 14:30 Emplina JO17-3 WSC JO17-3 35981 2-2
C 22-09-2018 10:00 GVV'63 JO17-2G Nivo Sparta JO17-3 96070 2-1
C 22-09-2018 12:30 Kerkwijk JO17-1 Wilhelmina'26 JO17-1 37607 3-3
C 22-09-2018 13:00 SCG'18 JO17-2 SV BLC JO17-2 94047 10-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina'26 JO17-1 7 6 1 0 19 28 8 20 0
2 Nieuwkuijk JO17-1 6 6 0 0 18 25 4 21 0
3 Emplina JO17-4 7 5 0 2 15 28 8 20 0
4 Nivo Sparta JO17-4 7 4 1 2 13 16 10 6 0
5 RKDVC JO17-3 7 3 1 3 10 17 12 5 0
6 Wilhelmina JO17-2 6 2 3 1 9 18 11 7 0
7 WSC JO17-4 8 3 0 5 9 10 25 -15 0
8 SC Elshout JO17-1G 7 2 1 4 7 17 23 -6 0
9 Taxandria JO17-3 7 2 1 4 7 20 29 -9 0
10 Hedel JO17-2G 7 2 0 5 6 9 24 -15 0
11 Haarsteeg JO17-1 7 1 1 5 4 11 31 -20 0
12 OJC ROSMALEN JO17-7 8 1 1 6 4 8 22 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys JO17-3 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 RKDVC JO17-3 1 1 0 0 3 2 1 1 0
3 Emplina JO17-4 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
4 ST Vessem/DEES JO17-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO17-3 10 9 1 0 28 36 13 23 0
2 WSC JO17-3 11 7 3 1 24 47 15 32 0
3 GVV'63 JO17-2G 11 6 2 3 20 30 17 13 0
4 SCG'18 JO17-2 10 6 1 3 19 42 24 18 0
5 RKDVC JO17-3 11 5 4 2 19 30 17 13 0
6 Nivo Sparta JO17-3 11 6 0 5 18 32 24 8 0
7 Emplina JO17-3 10 5 2 3 17 32 21 11 0
8 Wilhelmina'26 JO17-1 10 4 2 4 14 29 24 5 0
9 GVV JO17-1 10 2 2 6 8 23 39 -16 0
10 Kerkwijk JO17-1 11 2 2 7 8 20 37 -17 0
11 Theole JO17-3 11 1 0 10 3 11 59 -48 0
12 SV BLC JO17-2 10 0 1 9 1 14 56 -42 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-08-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door
woensdag 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 22-08-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 1 17 Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-08-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-09-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-09-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-09-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-09-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 01-10-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 08-10-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 15-10-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-10-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-11-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-11-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-11-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 26-11-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-12-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-12-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-12-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-12-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 31-12-18 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 07-01-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-01-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 21-01-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 28-01-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-02-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-02-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-02-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-02-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-03-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-03-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-03-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-03-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 01-04-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 08-04-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 15-04-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-04-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-04-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 06-05-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-05-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-05-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-05-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-06-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-06-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-06-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-06-19 19:45 - 21:15 1-A (k.gr.) 17 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven