Onder 17 beker 2e ronde

RKDVC JO17-4

Teamleden

Spelers
Jermy Van Dongen Keeper      
Ali Aldurmiz        
Bram Geradts        
Jop van Gils        
Stein van Gogh        
Koen van Kuik        
Rick Leijtens        
Flynn van Mook        
Stan de Peffer        
Kalied Saleh        
Robin Schmid        
Samuel Teklezghi Rezene        
Abel Tshaye Girmay        
Sal Veldhuizen        
Luuk Van Zwam        
 
Overige teamleden
Kees van Mook Leider
Dorus de Peffer Leider/Trainer
John van Zelst Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Haarsteeg JO17-1
C 27-10-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Zwaluw VFC JO17-4
C 27-10-2018 14:30 Hilvaria JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-3
C 27-10-2018 12:45 Emplina JO17-4 Spoordonkse Boys JO17-1
C 27-10-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Jong Brabant JO17-3
C 27-10-2018 15:30 Taxandria JO17-2 Taxandria JO17-3
C 03-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Den Dungen JO17-2
C 03-11-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 RKDVC JO17-4
C 03-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Emplina JO17-4
C 03-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Taxandria JO17-2
C 03-11-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8
C 03-11-2018 12:00 Taxandria JO17-3 Hilvaria JO17-2
C 10-11-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Hilvaria JO17-2
C 10-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-3
C 10-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Haarsteeg JO17-1
C 10-11-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Taxandria JO17-2
C 10-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Emplina JO17-4
C 10-11-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Taxandria JO17-3
C 17-11-2018 12:45 Taxandria JO17-3 Den Dungen JO17-2
C 17-11-2018 14:30 Hilvaria JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8
C 17-11-2018 14:30 Emplina JO17-4 RKDVC JO17-4
C 17-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1
C 17-11-2018 14:45 Taxandria JO17-2 Jong Brabant JO17-3
C 17-11-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Zwaluw VFC JO17-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 22-10-2018 20:00 Wilhelmina Boys JO17-3 RKDVC JO17-4 O. (Ossy) Azeuini 37385
B 20-10-2018 14:30 RKDVC JO17-4 SC Elshout JO17-1G Afgeschermd… (+1) 102697 1 - 7
C 06-10-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Hilvaria JO17-2 Afgeschermd… (+1) 37704 0 - 10
C 29-09-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Jong Brabant JO17-3 W. (Willem) Meijden 36243 1 - 3
V 22-09-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Unitas '30 JO17-4 Peffer, THG de (Scheidsrechter)
B 15-09-2018 vervallen RKDVC JO17-4 Haarsteeg JO17-3 5243
B 08-09-2018 vervallen RKDVC JO17-4 WSC JO17-6 4855
V 08-09-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Nieuwkuijk JO19-2
B 01-09-2018 16:05 Nieuwkuijk JO17-2 RKDVC JO17-4 J.M.J (Hans) Verschure 4641 0 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 14:30 RKDVC JO17-4 SC Elshout JO17-1G 102697 1-7
B 15-09-2018 12:30 WSC JO17-6 Nieuwkuijk JO17-2 4676 0-0
B 15-09-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Haarsteeg JO17-3 5243 0-0
B 08-09-2018 14:30 RKDVC JO17-4 WSC JO17-6 4855 0-0
B 08-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-3 Nieuwkuijk JO17-2 4777 0-0
B 01-09-2018 10:40 WSC JO17-6 Haarsteeg JO17-3 5002 0-0
B 01-09-2018 16:05 Nieuwkuijk JO17-2 RKDVC JO17-4 4641 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 22-10-2018 20:00 Wilhelmina Boys JO17-3 RKDVC JO17-4 37385 0-0
C 20-10-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Jong Brabant JO17-3 97435 4-2
C 13-10-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Den Dungen JO17-2 100740 0-4
C 13-10-2018 12:45 Taxandria JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8 37710 0-0
C 13-10-2018 13:00 SCG'18 JO17-3 Jong Brabant JO17-3 37408 0-0
C 13-10-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Best Vooruit JO17-4 37432 0-0
C 13-10-2018 09:35 Hilvaria JO17-2 Taxandria JO17-2 93986 4-0
C 13-10-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Emplina JO17-4 36838 0-0
C 06-10-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Haarsteeg JO17-1 100739 2-1
C 06-10-2018 14:45 Taxandria JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-3 93985 0-6
C 06-10-2018 15:00 Boxtel JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-3 36259 0-0
C 06-10-2018 14:45 Best Vooruit JO17-4 SCG'18 JO17-3 36218 0-0
C 06-10-2018 12:55 Emplina JO17-4 Taxandria JO17-3 36935 5-2
C 06-10-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Hilvaria JO17-2 37704 0-10
C 06-10-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Zwaluw VFC JO17-4 37658 1-4
C 06-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Spoordonkse Boys JO17-1 35916 6-8
C 29-09-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Den Dungen JO17-2 100738 3-1
C 29-09-2018 12:45 Taxandria JO17-3 Haarsteeg JO17-1 97434 1-1
C 29-09-2018 12:45 Taxandria JO17-3 SCG'18 JO17-3 37129 0-0
C 29-09-2018 15:00 Hilvaria JO17-2 Emplina JO17-4 35659 2-1
C 29-09-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Jong Brabant JO17-3 36243 1-3
C 29-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Zwaluw VFC JO17-4 37812 3-7
C 29-09-2018 14:45 Taxandria JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 93984 5-1
C 29-09-2018 15:00 Boxtel JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 35785 0-0
C 29-09-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Best Vooruit JO17-4 36928 0-0
C 22-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Wilhelmina Boys JO17-3 37954 2-15
C 22-09-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 36369 3-4
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Hilvaria JO17-2 97433 1-9
C 22-09-2018 12:45 Emplina JO17-4 Boxtel JO17-2 36637 0-0
C 22-09-2018 14:45 Best Vooruit JO17-4 RKDVC JO17-4 37394 0-0
C 22-09-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Taxandria JO17-3 35934 0-3
C 22-09-2018 12:45 Emplina JO17-4 Taxandria JO17-2 93983 7-1
C 22-09-2018 13:00 SCG'18 JO17-3 Hilvaria JO17-2 35959 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Elshout JO17-1G 1 1 0 0 3 7 1 6 0
2 RKDVC JO17-4 1 0 0 1 0 1 7 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria JO17-2 4 4 0 0 12 25 2 23 0
2 Wilhelmina Boys JO17-3 3 3 0 0 9 24 3 21 0
3 Emplina JO17-4 3 2 0 1 6 13 5 8 0
4 Zwaluw VFC JO17-4 3 2 0 1 6 11 7 4 0
5 Den Dungen JO17-2 3 2 0 1 6 7 4 3 0
6 Spoordonkse Boys JO17-1 4 2 0 2 6 15 20 -5 0
7 Taxandria JO17-3 3 1 1 1 4 6 6 0 0
8 Haarsteeg JO17-1 4 1 1 2 4 7 14 -7 0
9 Jong Brabant JO17-3 4 1 0 3 3 9 13 -4 0
10 Taxandria JO17-2 4 1 0 3 3 6 18 -12 0
11 RKDVC JO17-4 2 0 0 2 0 1 13 -12 0
12 OJC ROSMALEN JO17-8 3 0 0 3 0 9 28 -19 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 20-08-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 27-08-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 03-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 10-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 17-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 24-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 01-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 08-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 15-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 22-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 29-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 05-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 12-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 19-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 26-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 03-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 10-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 17-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 24-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 31-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 07-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 14-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 21-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 28-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 04-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 11-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 18-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 25-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 04-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 11-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 18-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 25-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 01-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 08-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 15-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 22-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 29-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 06-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 13-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 20-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 27-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 03-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 10-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 17-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
ma 24-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
woensdag 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 22-08-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 29-08-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 05-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 12-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 19-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 26-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 03-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 10-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 17-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 24-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 31-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 07-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 14-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 21-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 28-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 05-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 12-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 19-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 26-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 02-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 09-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 16-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 23-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 30-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 06-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 13-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 20-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 27-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 06-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 13-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 20-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 27-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 03-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 10-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 17-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 24-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 01-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 08-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 15-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 22-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 29-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 05-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 12-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 19-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4
wo 26-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 20-08-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 27-08-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 03-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 10-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 17-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 24-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 01-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 08-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 15-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 22-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 29-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 05-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 12-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 19-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 26-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 03-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 10-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 17-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 24-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 31-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 07-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 14-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 21-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 28-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 04-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 11-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 18-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 25-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 04-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 11-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 18-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 25-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 01-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 08-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 15-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 22-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 29-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 06-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 13-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 20-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 27-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 03-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 10-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 17-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 24-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training RKDVC JO17-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven