Onder 17 beker 2e ronde

RKDVC JO17-4

Teamleden

Spelers
Jermy Van Dongen Keeper      
Ali Aldurmiz        
Bram Geradts        
Jop van Gils        
Stein van Gogh        
Koen van Kuik        
Rick Leijtens        
Flynn van Mook        
Stan de Peffer        
Kalied Saleh        
Robin Schmid        
Samuel Teklezghi Rezene        
Abel Tshaye Girmay        
Sal Veldhuizen        
Luuk Van Zwam        
 
Overige teamleden
Kees van Mook Leider
Dorus de Peffer Leider/Trainer
John van Zelst Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 15-12-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 RKDVC JO17-4 100737 Sportpark Jacobskamp - - 13:35
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 12:45 Taxandria JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8
C 15-12-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Wilhelmina Boys JO17-3
C 15-12-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Taxandria JO17-2
C 15-12-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 RKDVC JO17-4
C 22-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Taxandria JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 14:30 RKDVC JO17-4 SC Elshout JO17-1G 102697 1-7
B 15-09-2018 12:30 WSC JO17-6 Nieuwkuijk JO17-2 4676 0-0
B 15-09-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Haarsteeg JO17-3 5243 0-0
B 08-09-2018 14:30 RKDVC JO17-4 WSC JO17-6 4855 0-0
B 08-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-3 Nieuwkuijk JO17-2 4777 0-0
B 01-09-2018 10:40 WSC JO17-6 Haarsteeg JO17-3 5002 0-0
B 01-09-2018 16:05 Nieuwkuijk JO17-2 RKDVC JO17-4 4641 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-3 97442 1-6
C 08-12-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Hilvaria JO17-2 36885 0-4
C 08-12-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Emplina JO17-4 36018 0-0
C 08-12-2018 12:45 Taxandria JO17-3 RKDVC JO17-4 37936 8-0
C 08-12-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 100747 4-0
C 01-12-2018 13:00 Emplina JO17-4 Den Dungen JO17-2 100746 0-4
C 01-12-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Zwaluw VFC JO17-4 37763 1-11
C 01-12-2018 10:00 Hilvaria JO17-2 Jong Brabant JO17-3 37885 11-0
C 01-12-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Spoordonkse Boys JO17-1 36918 3-0
C 01-12-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Taxandria JO17-3 37801 4-2
C 01-12-2018 14:30 Taxandria JO17-2 Haarsteeg JO17-1 97441 2-2
C 24-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Hilvaria JO17-2 36434 1-4
C 24-11-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Taxandria JO17-2 100745 4-1
C 24-11-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Emplina JO17-4 97440 0-8
C 24-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 RKDVC JO17-4 37593 3-1
C 17-11-2018 12:00 Taxandria JO17-3 Den Dungen JO17-2 100744 7-1
C 17-11-2018 16:00 Taxandria JO17-2 Jong Brabant JO17-3 93990 2-2
C 17-11-2018 10:00 Hilvaria JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 37864 19-1
C 17-11-2018 15:00 Emplina JO17-4 RKDVC JO17-4 35573 9-0
C 17-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 37421 2-3
C 17-11-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Zwaluw VFC JO17-4 97439 2-4
C 10-11-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Taxandria JO17-3 36775 1-2
C 10-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Emplina JO17-4 35778 1-5
C 10-11-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Taxandria JO17-2 93989 3-8
C 10-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Haarsteeg JO17-1 97438 2-6
C 10-11-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-3 36290 1-0
C 10-11-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Hilvaria JO17-2 100743 0-1
C 03-11-2018 12:00 Taxandria JO17-3 Hilvaria JO17-2 37614 1-3
C 03-11-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-8 35562 9-4
C 03-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Taxandria JO17-2 93988 1-3
C 03-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Emplina JO17-4 36027 1-3
C 03-11-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 RKDVC JO17-4 97437 6-1
C 03-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Den Dungen JO17-2 100742 1-3
C 27-10-2018 15:30 Taxandria JO17-2 Taxandria JO17-3 93987 0-3
C 27-10-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Jong Brabant JO17-3 100741 3-2
C 27-10-2018 12:45 Emplina JO17-4 Spoordonkse Boys JO17-1 35551 5-1
C 27-10-2018 15:00 Hilvaria JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-3 36149 4-2
C 27-10-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Zwaluw VFC JO17-4 35840 2-5
C 27-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Haarsteeg JO17-1 97436 0-7
C 22-10-2018 20:00 Wilhelmina Boys JO17-3 RKDVC JO17-4 37385 6-0
C 20-10-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Jong Brabant JO17-3 97435 4-2
C 13-10-2018 09:35 Hilvaria JO17-2 Taxandria JO17-2 93986 4-0
C 13-10-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Best Vooruit JO17-4 37432 0-0
C 13-10-2018 13:00 SCG'18 JO17-3 Jong Brabant JO17-3 37408 0-0
C 13-10-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Den Dungen JO17-2 100740 0-4
C 13-10-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Emplina JO17-4 36838 0-0
C 06-10-2018 12:55 Emplina JO17-4 Taxandria JO17-3 36935 5-2
C 06-10-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Hilvaria JO17-2 37704 0-10
C 06-10-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Zwaluw VFC JO17-4 37658 1-4
C 06-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Spoordonkse Boys JO17-1 35916 6-8
C 06-10-2018 15:00 Boxtel JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-3 36259 0-0
C 06-10-2018 14:45 Best Vooruit JO17-4 SCG'18 JO17-3 36218 0-0
C 06-10-2018 14:45 Taxandria JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-3 93985 0-6
C 06-10-2018 15:00 Den Dungen JO17-2 Haarsteeg JO17-1 100739 2-1
C 29-09-2018 12:45 Taxandria JO17-3 SCG'18 JO17-3 37129 0-0
C 29-09-2018 15:00 Hilvaria JO17-2 Emplina JO17-4 35659 2-1
C 29-09-2018 14:30 RKDVC JO17-4 Jong Brabant JO17-3 36243 1-3
C 29-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Zwaluw VFC JO17-4 37812 3-7
C 29-09-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Best Vooruit JO17-4 36928 0-0
C 29-09-2018 15:00 Boxtel JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 35785 0-0
C 29-09-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Den Dungen JO17-2 100738 3-1
C 29-09-2018 14:45 Taxandria JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-8 93984 5-1
C 29-09-2018 12:45 Taxandria JO17-3 Haarsteeg JO17-1 97434 1-1
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg JO17-1 Hilvaria JO17-2 97433 1-9
C 22-09-2018 13:00 SCG'18 JO17-3 Hilvaria JO17-2 35959 0-0
C 22-09-2018 12:45 Emplina JO17-4 Taxandria JO17-2 93983 7-1
C 22-09-2018 14:45 Best Vooruit JO17-4 RKDVC JO17-4 37394 0-0
C 22-09-2018 12:45 Emplina JO17-4 Boxtel JO17-2 36637 0-0
C 22-09-2018 13:00 Jong Brabant JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 36369 3-4
C 22-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Wilhelmina Boys JO17-3 37954 2-15
C 22-09-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-4 Taxandria JO17-3 35934 0-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Elshout JO17-1G 1 1 0 0 3 7 1 6 0
2 RKDVC JO17-4 1 0 0 1 0 1 7 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria JO17-2 11 11 0 0 33 71 7 64 0
2 Emplina JO17-4 9 7 0 2 21 43 12 31 0
3 Den Dungen JO17-2 10 7 0 3 21 26 16 10 0
4 Zwaluw VFC JO17-4 9 6 0 3 18 34 19 15 0
5 Wilhelmina Boys JO17-3 10 6 0 4 18 45 17 28 0
6 Taxandria JO17-3 9 5 1 3 16 29 15 14 0
7 Haarsteeg JO17-1 11 4 2 5 14 31 37 -6 0
8 Taxandria JO17-2 10 3 2 5 11 22 33 -11 0
9 Spoordonkse Boys JO17-1 10 3 0 7 9 22 43 -21 0
10 Jong Brabant JO17-3 9 2 1 6 7 23 35 -12 0
11 RKDVC JO17-4 10 1 0 9 3 11 58 -47 0
12 OJC ROSMALEN JO17-8 10 1 0 9 3 19 84 -65 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-08-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 27-08-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 03-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 10-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 17-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 24-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 01-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 08-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 15-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 22-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 29-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 05-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 12-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 19-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 26-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 03-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 10-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 17-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 24-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 31-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 07-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 14-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 21-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 28-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 04-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 11-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 18-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 25-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 04-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 11-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 18-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 25-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 01-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 08-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 15-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 22-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 29-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 06-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 13-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 20-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 27-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 03-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 10-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 17-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
ma 24-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
woensdag 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 22-08-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 2 16 Team training gaat_door
wo 29-08-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 05-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 12-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 19-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 26-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 03-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 10-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 17-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 24-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 31-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 07-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 14-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 21-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 28-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 05-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 12-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 19-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 26-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 02-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 09-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 16-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 23-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 30-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 06-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 13-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 20-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 27-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 06-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 13-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 20-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 27-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 03-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 10-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 17-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 24-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 01-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 08-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 15-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 22-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 29-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 05-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 12-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 19-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door
wo 26-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-08-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-08-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-09-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 01-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 08-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 15-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-10-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 12-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 26-11-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 31-12-18 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 07-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 14-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 21-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 28-01-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-02-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 04-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 11-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 18-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 25-03-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 01-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 08-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 15-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-04-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 06-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 20-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 27-05-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 03-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 10-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 17-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 24-06-19 19:45 - 21:15 1-B (k.gr.) 16 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven