0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)
RKDVC JO15-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Siem van den Velden | Keeper | ||||||
Goof van Bokhoven | |||||||
Mark van Erp | |||||||
Guus van Geffen | |||||||
Dirk van Geffen | |||||||
Thijs van Hulten | |||||||
Rens Kouwenberg | |||||||
Luuk Lambrechts | |||||||
Daan Lucas | |||||||
Joris Nass | |||||||
Tycho van der Velden | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Joost de Gouw | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 14:30 | Den Dungen JO15-1 | RWB JO15-1 | 112567 | 0-4 | ||
C | 25-05-2019 11:15 | RKDVC JO15-2 | RFC JO15-1 | 112482 | 0-3 | ||
C | 25-05-2019 10:15 | Sleeuwijk JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 112676 | 5-1 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | TGG JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 144156 | 5-0 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | GJS JO15-1 | DSC JO15-1 | 112722 | 0-7 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | Den Dungen JO15-1 | 112562 | 3-2 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | RWB JO15-1 | Sleeuwijk JO15-1 | 112440 | 5-1 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | Tricht JO15-1 | GJS JO15-1 | 112426 | 5-3 | ||
C | 18-05-2019 12:15 | RFC JO15-1 | TGG JO15-1 | 144155 | 0-2 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-3 | Wilhelmina JO15-1 | 112739 | 3-0 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | DSC JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 112728 | 2-1 | ||
C | 11-05-2019 11:15 | RKDVC JO15-2 | RWB JO15-1 | 112422 | 0-4 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | Den Dungen JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 112476 | 0-5 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | DSC JO15-1 | 112520 | 0-3 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | Wilhelmina JO15-1 | RFC JO15-1 | 112765 | 0-3 | ||
C | 11-05-2019 10:15 | Sleeuwijk JO15-1 | Tricht JO15-1 | 112488 | 0-8 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | GJS JO15-1 | TGG JO15-1 | 144154 | 1-10 | ||
C | 09-05-2019 19:30 | Wilhelmina JO15-1 | Tricht JO15-1 | 112781 | 0-5 | ||
C | 06-05-2019 19:30 | RWB JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 112684 | 3-2 | ||
C | 04-05-2019 12:15 | RFC JO15-1 | Den Dungen JO15-1 | 112708 | 3-2 | ||
C | 04-05-2019 10:30 | Tricht JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 112414 | 11-1 | ||
C | 04-05-2019 10:00 | TGG JO15-1 | Wilhelmina JO15-1 | 144153 | 9-0 | ||
C | 04-05-2019 10:00 | DSC JO15-1 | Sleeuwijk JO15-1 | 112675 | 5-0 | ||
C | 13-04-2019 09:45 | GJS JO15-1 | Wilhelmina JO15-1 | 112773 | 3-3 | ||
C | 13-04-2019 10:30 | Sleeuwijk JO15-1 | RFC JO15-1 | 112497 | 2-6 | ||
C | 13-04-2019 13:00 | Den Dungen JO15-1 | DSC JO15-1 | 112695 | 1-4 | ||
C | 13-04-2019 13:00 | RWB JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 112600 | 1-2 | ||
C | 13-04-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | Tricht JO15-1 | 112615 | 5-3 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | RKDVC JO15-2 | TGG JO15-1 | 144152 | 0-11 | ||
C | 08-04-2019 19:30 | RFC JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 112608 | 1-1 | ||
C | 06-04-2019 13:00 | DSC JO15-1 | RWB JO15-1 | 112563 | 2-1 | ||
C | 06-04-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-3 | Sleeuwijk JO15-1 | 112537 | 3-1 | ||
C | 06-04-2019 13:00 | Wilhelmina JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 112705 | 4-2 | ||
C | 06-04-2019 12:15 | RFC JO15-1 | GJS JO15-1 | 112669 | 4-1 | ||
C | 06-04-2019 10:30 | Tricht JO15-1 | Den Dungen JO15-1 | 112442 | 4-4 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | TGG JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 144151 | 3-0 | ||
C | 02-04-2019 19:30 | OJC ROSMALEN JO15-3 | Tricht JO15-1 | 112731 | 2-4 | ||
C | 30-03-2019 12:30 | Tricht JO15-1 | RWB JO15-1 | 112493 | 3-6 | ||
C | 30-03-2019 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-3 | GJS JO15-1 | 112462 | 2-1 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | RWB JO15-1 | TGG JO15-1 | 144150 | 6-6 | ||
C | 23-03-2019 10:30 | Sleeuwijk JO15-1 | Wilhelmina JO15-1 | 112668 | 4-1 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | RKDVC JO15-2 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 112790 | 2-1 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | Den Dungen JO15-1 | GJS JO15-1 | 112736 | 2-2 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | DSC JO15-1 | Tricht JO15-1 | 112654 | 4-1 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | RFC JO15-1 | 112657 | 1-4 | ||
C | 16-03-2019 10:00 | GJS JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 112764 | 1-1 | ||
C | 16-03-2019 10:00 | TGG JO15-1 | Sleeuwijk JO15-1 | 144149 | 7-0 | ||
C | 16-03-2019 13:00 | Den Dungen JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 112746 | 2-1 | ||
C | 16-03-2019 13:00 | Wilhelmina JO15-1 | DSC JO15-1 | 112760 | 1-3 | ||
C | 09-03-2019 13:00 | DSC JO15-1 | TGG JO15-1 | 144148 | 2-1 | ||
C | 09-03-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | Wilhelmina JO15-1 | 112633 | 1-0 | ||
C | 09-03-2019 10:00 | Sleeuwijk JO15-1 | Den Dungen JO15-1 | 112639 | 6-2 | ||
C | 09-03-2019 11:00 | RKDVC JO15-2 | GJS JO15-1 | 112630 | 3-1 | ||
C | 23-02-2019 13:00 | RWB JO15-1 | RFC JO15-1 | 112729 | 2-0 | ||
C | 16-02-2019 11:15 | GJS JO15-1 | Sleeuwijk JO15-1 | 112501 | 1-1 | ||
C | 16-02-2019 10:00 | TGG JO15-1 | Den Dungen JO15-1 | 144147 | 5-0 | ||
C | 16-02-2019 10:15 | RFC JO15-1 | Tricht JO15-1 | 112487 | 1-4 | ||
C | 16-02-2019 13:00 | RKDVC JO15-2 | Haarsteeg JO15-1 | 112737 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 13:00 | Wilhelmina JO15-1 | RWB JO15-1 | 112678 | 0-1 | ||
C | 16-02-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO15-3 | DSC JO15-1 | 112514 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | DSC JO15-1 | RFC JO15-1 | 112604 | 1-3 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 112709 | 1-3 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | RWB JO15-1 | GJS JO15-1 | 112610 | 5-0 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | Den Dungen JO15-1 | Wilhelmina JO15-1 | 112748 | 9-1 | ||
C | 09-02-2019 10:30 | Tricht JO15-1 | TGG JO15-1 | 144146 | 1-9 | ||
C | 09-02-2019 10:30 | Sleeuwijk JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 112801 | 2-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | Wilhelmina JO15-1 | 5723 | 7-1 | ||
B | 15-09-2018 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 6018 | 2-1 | ||
B | 08-09-2018 13:00 | RKDVC JO15-2 | Wilhelmina JO15-1 | 5923 | 5-0 | ||
B | 08-09-2018 13:00 | OJC ROSMALEN JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 6072 | 6-1 | ||
B | 01-09-2018 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 6440 | 1-1 | ||
B | 01-09-2018 13:00 | Wilhelmina JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-1 | 6234 | 0-14 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-12-2018 19:45 | Were Di JO15-1 | RWB JO15-1 | 39433 | 2-4 | ||
C | 08-12-2018 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 39128 | 4-1 | ||
C | 08-12-2018 12:45 | FC Tilburg JO15-1 | Taxandria JO15-1 | 39400 | 1-4 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | Uno Animo JO15-1 | Jong Brabant JO15-1 | 39359 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 12:30 | ZIGO JO15-1 | SCG'18 JO15-1 | 39341 | 3-1 | ||
C | 01-12-2018 11:30 | Jong Brabant JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 39230 | 4-1 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | Taxandria JO15-1 | Uno Animo JO15-1 | 39322 | 0-6 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | RKDVC JO15-2 | SVSSS JO15-1 | 39108 | 5-2 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | SCG'18 JO15-1 | Were Di JO15-1 | 39064 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | RWB JO15-1 | FC Tilburg JO15-1 | 39437 | 4-1 | ||
C | 24-11-2018 11:30 | Jong Brabant JO15-1 | SCG'18 JO15-1 | 39313 | 4-2 | ||
C | 24-11-2018 12:30 | Uno Animo JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 39311 | 2-0 | ||
C | 24-11-2018 13:00 | SVSSS JO15-1 | Taxandria JO15-1 | 39139 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | RWB JO15-1 | 39318 | 3-1 | ||
C | 24-11-2018 13:30 | Were Di JO15-1 | ZIGO JO15-1 | 39316 | 0-3 | ||
C | 17-11-2018 13:00 | SVSSS JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 39210 | 2-2 | ||
C | 17-11-2018 13:30 | RWB JO15-1 | Jong Brabant JO15-1 | 39169 | 2-0 | ||
C | 17-11-2018 13:00 | RKDVC JO15-2 | FC Tilburg JO15-1 | 39069 | 2-3 | ||
C | 17-11-2018 11:00 | Taxandria JO15-1 | SCG'18 JO15-1 | 39081 | 11-1 | ||
C | 17-11-2018 12:30 | ZIGO JO15-1 | Uno Animo JO15-1 | 39315 | 1-1 | ||
C | 10-11-2018 11:30 | Jong Brabant JO15-1 | Taxandria JO15-1 | 39298 | 4-0 | ||
C | 10-11-2018 12:15 | Were Di JO15-1 | SVSSS JO15-1 | 39381 | 1-1 | ||
C | 10-11-2018 12:30 | FC Tilburg JO15-1 | ZIGO JO15-1 | 39167 | 0-1 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | SCG'18 JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 39236 | 0-1 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | Uno Animo JO15-1 | RWB JO15-1 | 39380 | 0-1 | ||
C | 03-11-2018 13:00 | SVSSS JO15-1 | SCG'18 JO15-1 | 39264 | 4-2 | ||
C | 03-11-2018 13:15 | Were Di JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 39078 | 0-1 | ||
C | 03-11-2018 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | Uno Animo JO15-1 | 39265 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 12:30 | ZIGO JO15-1 | RWB JO15-1 | 39196 | 6-2 | ||
C | 03-11-2018 12:30 | FC Tilburg JO15-1 | Jong Brabant JO15-1 | 39171 | 3-7 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | SCG'18 JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 39424 | 0-1 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | RKDVC JO15-2 | ZIGO JO15-1 | 39392 | 0-8 | ||
C | 27-10-2018 12:45 | Taxandria JO15-1 | Were Di JO15-1 | 39367 | 5-1 | ||
C | 27-10-2018 12:30 | Uno Animo JO15-1 | FC Tilburg JO15-1 | 39338 | 2-3 | ||
C | 27-10-2018 11:30 | Jong Brabant JO15-1 | SVSSS JO15-1 | 39295 | 6-0 | ||
C | 20-10-2018 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | Taxandria JO15-1 | 39243 | 1-1 | ||
C | 13-10-2018 12:30 | ZIGO JO15-1 | Jong Brabant JO15-1 | 39137 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 13:00 | SVSSS JO15-1 | FC Tilburg JO15-1 | 39222 | 2-0 | ||
C | 13-10-2018 13:00 | RWB JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 39098 | 6-1 | ||
C | 13-10-2018 10:30 | Were Di JO15-1 | Uno Animo JO15-1 | 39336 | 4-0 | ||
C | 06-10-2018 11:30 | Jong Brabant JO15-1 | Were Di JO15-1 | 39158 | 2-0 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | FC Tilburg JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 39145 | 5-2 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | Uno Animo JO15-1 | SVSSS JO15-1 | 39355 | 2-2 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | SCG'18 JO15-1 | RWB JO15-1 | 39164 | 0-2 | ||
C | 06-10-2018 14:05 | Taxandria JO15-1 | ZIGO JO15-1 | 39223 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 12:30 | ZIGO JO15-1 | SVSSS JO15-1 | 39261 | 5-2 | ||
C | 29-09-2018 13:00 | SCG'18 JO15-1 | FC Tilburg JO15-1 | 39263 | 3-1 | ||
C | 29-09-2018 13:00 | RKDVC JO15-2 | Jong Brabant JO15-1 | 39121 | 0-7 | ||
C | 29-09-2018 13:00 | RWB JO15-1 | Taxandria JO15-1 | 39252 | 5-1 | ||
C | 29-09-2018 13:30 | Were Di JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 39195 | 0-3 | ||
C | 22-09-2018 14:05 | Taxandria JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 39063 | 6-0 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | SVSSS JO15-1 | RWB JO15-1 | 39112 | 1-1 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | Haarsteeg JO15-1 | ZIGO JO15-1 | 39409 | 0-2 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | Uno Animo JO15-1 | SCG'18 JO15-1 | 39244 | 1-3 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | FC Tilburg JO15-1 | Were Di JO15-1 | 39388 | 2-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TGG JO15-1 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 68 | 10 | 58 | 0 |
2 | DSC JO15-1 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 33 | 9 | 24 | 0 |
3 | RWB JO15-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 38 | 16 | 22 | 0 |
4 | RFC JO15-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 28 | 16 | 12 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 22 | 16 | 6 | 0 |
6 | Tricht JO15-1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 49 | 35 | 14 | 0 |
7 | Haarsteeg JO15-1 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 15 | 27 | -12 | 0 |
8 | Sleeuwijk JO15-1 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 22 | 42 | -20 | 0 |
9 | RKDVC JO15-2 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 13 | 41 | -28 | 0 |
10 | Den Dungen JO15-1 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 24 | 38 | -14 | 0 |
11 | GJS JO15-1 | 11 | 0 | 4 | 7 | 4 | 14 | 43 | -29 | 0 |
12 | Wilhelmina JO15-1 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 10 | 43 | -33 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OJC ROSMALEN JO15-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 22 | 2 | 20 | 0 |
2 | RKDVC JO15-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 3 | 4 | 0 |
3 | Haarsteeg JO15-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 9 | 8 | 1 | 0 |
4 | Wilhelmina JO15-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 26 | -25 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RWB JO15-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 28 | 15 | 13 | 0 |
2 | Jong Brabant JO15-1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 34 | 8 | 26 | 0 |
3 | ZIGO JO15-1 | 9 | 7 | 2 | 0 | 20 | 29 | 6 | 23 | 3 |
4 | Taxandria JO15-1 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 28 | 19 | 9 | 0 |
5 | Haarsteeg JO15-1 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 17 | 16 | 1 | 0 |
6 | FC Tilburg JO15-1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 19 | 28 | -9 | 0 |
7 | SVSSS JO15-1 | 10 | 2 | 5 | 3 | 11 | 16 | 24 | -8 | 0 |
8 | Uno Animo JO15-1 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 14 | 14 | 0 | 0 |
9 | RKDVC JO15-2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 11 | 38 | -27 | 0 |
10 | SCG'18 JO15-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 12 | 28 | -16 | 0 |
11 | Were Di JO15-1 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 9 | 21 | -12 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:30 | 2-B (k.gr.) | 18 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
Geplande trainingen
dag | tijd | veld | Kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
di 21-08-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 28-08-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 04-09-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 11-09-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 18-09-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 25-09-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 02-10-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 09-10-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 16-10-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 23-10-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 30-10-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 06-11-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 13-11-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 20-11-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 27-11-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 04-12-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 11-12-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 18-12-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 25-12-18 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 01-01-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 08-01-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 15-01-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 22-01-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 29-01-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 05-02-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 12-02-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 19-02-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 26-02-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 05-03-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 12-03-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 19-03-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 26-03-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 02-04-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 09-04-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 16-04-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 23-04-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 30-04-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 07-05-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 14-05-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 21-05-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 28-05-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 04-06-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 11-06-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 18-06-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
di 25-06-19 | 18:15 - 19:30 | Tr. veld 4-B | 18 | Team training | Gaat door | |||||||||
Trainingsdagen
|