0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)

RKDVC JO15-2

Teamleden

Spelers
Siem van den Velden Keeper      
Goof van Bokhoven        
Mark van Erp        
Guus van Geffen        
Dirk van Geffen        
Thijs van Hulten        
Rayan Jagour        
Rens Kouwenberg        
Luuk Lambrechts        
Daan Lucas        
Amir Mohamed Mohamud        
Joris Nass        
Iben Pollmann        
Dominic Smith        
Tunahan Tosun        
Tycho van der Velden        
 
Overige teamleden
Rick Hansen Ass. scheids.
Joost de Gouw Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 23-03-2019 13:00 RKDVC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-3 Stijn Robben (Scheidsrechter) 112790 Sportpark aan de Duinweg - - 12:00
C 06-04-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 RKDVC JO15-2 112705 Sportpark De Saren - - 11:40
C 13-04-2019 13:00 RKDVC JO15-2 TGG JO15-1 144152 Sportpark aan de Duinweg - - 12:00
C 04-05-2019 10:30 Tricht JO15-1 RKDVC JO15-2 112414 Sportpark Crayenstein - - 08:55
C 11-05-2019 13:00 RKDVC JO15-2 RWB JO15-1 112422 Sportpark aan de Duinweg - - 12:00
C 18-05-2019 13:00 DSC JO15-1 RKDVC JO15-2 112728 Sportpark Ipperakkeren - - 11:35
C 25-05-2019 13:00 RKDVC JO15-2 RFC JO15-1 112482 Sportpark aan de Duinweg - - 12:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-03-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 RFC JO15-1
C 23-03-2019 13:00 RWB JO15-1 TGG JO15-1
C 23-03-2019 13:00 DSC JO15-1 Tricht JO15-1
C 23-03-2019 10:30 Sleeuwijk JO15-1 Wilhelmina JO15-1
C 23-03-2019 13:00 RKDVC JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-3
C 23-03-2019 13:00 Den Dungen JO15-1 GJS JO15-1
C 26-03-2019 19:30 OJC ROSMALEN JO15-3 Tricht JO15-1
C 30-03-2019 12:30 Tricht JO15-1 RWB JO15-1
C 30-03-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 GJS JO15-1
C 06-04-2019 13:00 DSC JO15-1 RWB JO15-1
C 06-04-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-3 Sleeuwijk JO15-1
C 06-04-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 RKDVC JO15-2
C 06-04-2019 12:15 RFC JO15-1 GJS JO15-1
C 06-04-2019 10:30 Tricht JO15-1 Den Dungen JO15-1
C 06-04-2019 10:00 TGG JO15-1 Haarsteeg JO15-1
C 10-04-2019 18:30 RFC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3
C 13-04-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 Tricht JO15-1
C 13-04-2019 13:00 RWB JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3
C 13-04-2019 13:00 Den Dungen JO15-1 DSC JO15-1
C 13-04-2019 10:15 Sleeuwijk JO15-1 RFC JO15-1
C 13-04-2019 09:45 GJS JO15-1 Wilhelmina JO15-1
C 13-04-2019 13:00 RKDVC JO15-2 TGG JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 16-03-2019 13:00 Den Dungen JO15-1 RKDVC JO15-2 M. (Martien) v.d. Steen 112746 2 - 1
C 09-03-2019 11:00 RKDVC JO15-2 GJS JO15-1 H.P.J. (Henk) Vissers 112630 3 - 1
C 16-02-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Haarsteeg JO15-1 Afgeschermd… (+1) 112737 0 - 0
C 09-02-2019 10:30 Sleeuwijk JO15-1 RKDVC JO15-2 G.M. (Gerard) Nederveen 112801 2 - 3
V 02-02-2019 13:00 RKDVC JO15-2 SARTO JO15-2 Roel van der Werff (Scheidsrechter)
V 26-01-2019 afgelast RKDVC JO15-2 UDI '19/CSU JO15-3 Wout Otte (Scheidsrechter)
C 08-12-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 RKDVC JO15-2 Afgeschermd 39128 4 - 1
C 01-12-2018 13:00 RKDVC JO15-2 SVSSS JO15-1 W.C. (Wout) Otte 39108 5 - 2
C 24-11-2018 12:30 Uno Animo JO15-1 RKDVC JO15-2 I. (Ibrahim) Khanfour 39311 2 - 0
C 17-11-2018 13:00 RKDVC JO15-2 FC Tilburg JO15-1 E. (Eelco) Moree 39069 2 - 3
C 10-11-2018 13:00 SCG\'18 JO15-1 RKDVC JO15-2 K.C.T. (Kaj) Fonken 39236 0 - 1
C 03-11-2018 13:15 Were Di JO15-1 RKDVC JO15-2 R. (Raymond) Damhuis 39078 0 - 1
C 27-10-2018 13:00 RKDVC JO15-2 ZIGO JO15-1 Afgeschermd… (+1) 39392 0 - 8
C 13-10-2018 13:00 RWB JO15-1 RKDVC JO15-2 N.C.M (Marco) van derHammen 39098 6 - 1
V 06-10-2018 11:15 RKDVC JO15-2 Dongen JO15-2 Thomas Kost (Scheidsrechter)
C 29-09-2018 13:00 RKDVC JO15-2 Jong Brabant JO15-1 A.L.H. (Adri) Pulles… (+1) 39121 0 - 7
C 22-09-2018 14:05 Taxandria JO15-1 RKDVC JO15-2 J. (Job) vanRiel 39063 6 - 0
B 15-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-1 RKDVC JO15-2 P. (Patrick) Vos 6018 2 - 1
B 08-09-2018 13:00 RKDVC JO15-2 Wilhelmina JO15-1 Afgeschermd 5923 5 - 0
B 01-09-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 RKDVC JO15-2 Afgeschermd 6440 1 - 1
V 27-08-2018 19:30 Blauw Geel '38/JUMBO JO15-2 RKDVC JO15-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-03-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 DSC JO15-1 112760 1-3
C 16-03-2019 13:00 Den Dungen JO15-1 RKDVC JO15-2 112746 2-1
C 16-03-2019 10:00 TGG JO15-1 Sleeuwijk JO15-1 144149 7-0
C 16-03-2019 10:00 GJS JO15-1 Haarsteeg JO15-1 112764 1-1
C 09-03-2019 10:00 Sleeuwijk JO15-1 Den Dungen JO15-1 112639 6-2
C 09-03-2019 11:00 RKDVC JO15-2 GJS JO15-1 112630 3-1
C 09-03-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 Wilhelmina JO15-1 112633 1-0
C 09-03-2019 13:00 DSC JO15-1 TGG JO15-1 144148 2-1
C 23-02-2019 13:00 RWB JO15-1 RFC JO15-1 112729 2-0
C 16-02-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO15-3 DSC JO15-1 112514 0-0
C 16-02-2019 13:00 Wilhelmina JO15-1 RWB JO15-1 112678 0-1
C 16-02-2019 13:00 RKDVC JO15-2 Haarsteeg JO15-1 112737 0-0
C 16-02-2019 10:15 RFC JO15-1 Tricht JO15-1 112487 1-4
C 16-02-2019 10:00 TGG JO15-1 Den Dungen JO15-1 144147 5-0
C 16-02-2019 11:15 GJS JO15-1 Sleeuwijk JO15-1 112501 1-1
C 09-02-2019 10:30 Tricht JO15-1 TGG JO15-1 144146 1-9
C 09-02-2019 13:00 Den Dungen JO15-1 Wilhelmina JO15-1 112748 9-1
C 09-02-2019 13:00 RWB JO15-1 GJS JO15-1 112610 5-0
C 09-02-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-3 112709 1-3
C 09-02-2019 13:00 DSC JO15-1 RFC JO15-1 112604 1-3
C 09-02-2019 10:30 Sleeuwijk JO15-1 RKDVC JO15-2 112801 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 Wilhelmina JO15-1 5723 7-1
B 15-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-1 RKDVC JO15-2 6018 2-1
B 08-09-2018 13:00 RKDVC JO15-2 Wilhelmina JO15-1 5923 5-0
B 08-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-1 Haarsteeg JO15-1 6072 6-1
B 01-09-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 RKDVC JO15-2 6440 1-1
B 01-09-2018 13:00 Wilhelmina JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-1 6234 0-14
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-12-2018 19:45 Were Di JO15-1 RWB JO15-1 39433 2-4
C 08-12-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 RKDVC JO15-2 39128 4-1
C 08-12-2018 12:45 FC Tilburg JO15-1 Taxandria JO15-1 39400 1-4
C 08-12-2018 14:30 Uno Animo JO15-1 Jong Brabant JO15-1 39359 0-0
C 08-12-2018 12:30 ZIGO JO15-1 SCG'18 JO15-1 39341 3-1
C 01-12-2018 11:30 Jong Brabant JO15-1 Haarsteeg JO15-1 39230 4-1
C 01-12-2018 11:00 Taxandria JO15-1 Uno Animo JO15-1 39322 0-6
C 01-12-2018 13:00 RKDVC JO15-2 SVSSS JO15-1 39108 5-2
C 01-12-2018 13:00 SCG'18 JO15-1 Were Di JO15-1 39064 0-0
C 01-12-2018 13:00 RWB JO15-1 FC Tilburg JO15-1 39437 4-1
C 24-11-2018 11:30 Jong Brabant JO15-1 SCG'18 JO15-1 39313 4-2
C 24-11-2018 12:30 Uno Animo JO15-1 RKDVC JO15-2 39311 2-0
C 24-11-2018 13:00 SVSSS JO15-1 Taxandria JO15-1 39139 0-0
C 24-11-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 RWB JO15-1 39318 3-1
C 24-11-2018 13:30 Were Di JO15-1 ZIGO JO15-1 39316 0-3
C 17-11-2018 13:00 SVSSS JO15-1 Haarsteeg JO15-1 39210 2-2
C 17-11-2018 13:30 RWB JO15-1 Jong Brabant JO15-1 39169 2-0
C 17-11-2018 13:00 RKDVC JO15-2 FC Tilburg JO15-1 39069 2-3
C 17-11-2018 11:00 Taxandria JO15-1 SCG'18 JO15-1 39081 11-1
C 17-11-2018 12:30 ZIGO JO15-1 Uno Animo JO15-1 39315 1-1
C 10-11-2018 11:30 Jong Brabant JO15-1 Taxandria JO15-1 39298 4-0
C 10-11-2018 12:15 Were Di JO15-1 SVSSS JO15-1 39381 1-1
C 10-11-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 ZIGO JO15-1 39167 0-1
C 10-11-2018 13:00 SCG'18 JO15-1 RKDVC JO15-2 39236 0-1
C 10-11-2018 14:30 Uno Animo JO15-1 RWB JO15-1 39380 0-1
C 03-11-2018 13:00 SVSSS JO15-1 SCG'18 JO15-1 39264 4-2
C 03-11-2018 13:15 Were Di JO15-1 RKDVC JO15-2 39078 0-1
C 03-11-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 Uno Animo JO15-1 39265 0-0
C 03-11-2018 12:30 ZIGO JO15-1 RWB JO15-1 39196 6-2
C 03-11-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 Jong Brabant JO15-1 39171 3-7
C 27-10-2018 13:00 SCG'18 JO15-1 Haarsteeg JO15-1 39424 0-1
C 27-10-2018 13:00 RKDVC JO15-2 ZIGO JO15-1 39392 0-8
C 27-10-2018 12:45 Taxandria JO15-1 Were Di JO15-1 39367 5-1
C 27-10-2018 12:30 Uno Animo JO15-1 FC Tilburg JO15-1 39338 2-3
C 27-10-2018 11:30 Jong Brabant JO15-1 SVSSS JO15-1 39295 6-0
C 20-10-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 Taxandria JO15-1 39243 1-1
C 13-10-2018 12:30 ZIGO JO15-1 Jong Brabant JO15-1 39137 0-0
C 13-10-2018 13:00 SVSSS JO15-1 FC Tilburg JO15-1 39222 2-0
C 13-10-2018 13:00 RWB JO15-1 RKDVC JO15-2 39098 6-1
C 13-10-2018 10:30 Were Di JO15-1 Uno Animo JO15-1 39336 4-0
C 06-10-2018 11:30 Jong Brabant JO15-1 Were Di JO15-1 39158 2-0
C 06-10-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 Haarsteeg JO15-1 39145 5-2
C 06-10-2018 12:30 Uno Animo JO15-1 SVSSS JO15-1 39355 2-2
C 06-10-2018 13:00 SCG'18 JO15-1 RWB JO15-1 39164 0-2
C 06-10-2018 14:05 Taxandria JO15-1 ZIGO JO15-1 39223 0-0
C 29-09-2018 12:30 ZIGO JO15-1 SVSSS JO15-1 39261 5-2
C 29-09-2018 13:00 SCG'18 JO15-1 FC Tilburg JO15-1 39263 3-1
C 29-09-2018 13:00 RKDVC JO15-2 Jong Brabant JO15-1 39121 0-7
C 29-09-2018 13:00 RWB JO15-1 Taxandria JO15-1 39252 5-1
C 29-09-2018 13:30 Were Di JO15-1 Haarsteeg JO15-1 39195 0-3
C 22-09-2018 14:05 Taxandria JO15-1 RKDVC JO15-2 39063 6-0
C 22-09-2018 13:00 SVSSS JO15-1 RWB JO15-1 39112 1-1
C 22-09-2018 13:00 Haarsteeg JO15-1 ZIGO JO15-1 39409 0-2
C 22-09-2018 12:30 Uno Animo JO15-1 SCG'18 JO15-1 39244 1-3
C 22-09-2018 12:30 FC Tilburg JO15-1 Were Di JO15-1 39388 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO15-1 3 3 0 0 9 8 0 8 0
2 TGG JO15-1 4 3 0 1 9 22 3 19 0
3 RKDVC JO15-2 4 2 1 1 7 7 5 2 0
4 DSC JO15-1 4 2 1 1 7 6 5 1 0
5 Den Dungen JO15-1 4 2 0 2 6 13 13 0 0
6 Haarsteeg JO15-1 4 1 2 1 5 3 4 -1 0
7 OJC ROSMALEN JO15-3 2 1 1 0 4 3 1 2 0
8 Sleeuwijk JO15-1 4 1 1 2 4 9 13 -4 0
9 Tricht JO15-1 2 1 0 1 3 5 10 -5 0
10 RFC JO15-1 3 1 0 2 3 4 7 -3 0
11 GJS JO15-1 4 0 2 2 2 3 10 -7 0
12 Wilhelmina JO15-1 4 0 0 4 0 2 14 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO15-1 3 3 0 0 9 22 2 20 0
2 RKDVC JO15-2 3 1 1 1 4 7 3 4 0
3 Haarsteeg JO15-1 3 1 1 1 4 9 8 1 0
4 Wilhelmina JO15-1 3 0 0 3 0 1 26 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB JO15-1 10 7 1 2 22 28 15 13 0
2 Jong Brabant JO15-1 8 7 0 1 21 34 8 26 0
3 ZIGO JO15-1 9 7 2 0 20 29 6 23 3
4 Taxandria JO15-1 10 4 3 3 15 28 19 9 0
5 Haarsteeg JO15-1 10 4 3 3 15 17 16 1 0
6 FC Tilburg JO15-1 10 4 0 6 12 19 28 -9 0
7 SVSSS JO15-1 10 2 5 3 11 16 24 -8 0
8 Uno Animo JO15-1 9 2 3 4 9 14 14 0 0
9 RKDVC JO15-2 10 3 0 7 9 11 38 -27 0
10 SCG'18 JO15-1 10 2 1 7 7 12 28 -16 0
11 Were Di JO15-1 10 1 2 7 5 9 21 -12 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 16-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 23-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 11-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 18-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 18 Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 27-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 01-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 08-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 22-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 29-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-B 18 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven