0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

RKDVC JO9-2

Teamleden

Spelers
Jason Rombouts Keeper      
Rik Bolluijt        
Stijn van Bruggen        
Dinand Van Delft        
Simon van Drunen        
Stijn van Hulten        
Nenah Nonnekes        
Teun Verhoeven        
 
Overige teamleden
Maiquel Nonnekes Leider/Trainer
Michel Bolluijt Leider
Mark van Bruggen Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 Maliskamp JO9-1 129776 0-0
C 25-05-2019 10:15 Helvoirt JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 133098 0-0
C 25-05-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G Emplina JO9-2 133512 0-0
C 25-05-2019 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 130915 0-0
C 25-05-2019 10:15 RKDVC JO9-2 Taxandria JO9-2 131719 0-0
C 25-05-2019 08:30 SV BLC JO9-2 Den Dungen JO9-1 131849 0-0
C 18-05-2019 08:30 Emplina JO9-2 Helvoirt JO9-1 133202 0-0
C 18-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 SV BLC JO9-2 130450 0-0
C 18-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Nieuwkuijk JO9-1 130493 0-0
C 18-05-2019 10:00 Den Dungen JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 133426 0-0
C 18-05-2019 10:15 Maliskamp JO9-1 RKDVC JO9-2 131160 0-0
C 18-05-2019 10:15 Taxandria JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-4 129717 0-0
C 15-05-2019 18:00 Taxandria JO9-2 Maliskamp JO9-1 130313 0-0
C 11-05-2019 09:45 SV BLC JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 131934 0-0
C 11-05-2019 10:15 RKDVC JO9-2 Zwaluw VFC JO9-2 133521 0-0
C 11-05-2019 10:15 Maliskamp JO9-1 Emplina JO9-2 132221 0-0
C 11-05-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G Nieuwkuijk JO9-1 133697 0-0
C 11-05-2019 10:15 Helvoirt JO9-1 Taxandria JO9-2 130308 0-0
C 11-05-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 Den Dungen JO9-1 133250 0-0
C 08-05-2019 18:15 Emplina JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-4 131521 0-0
C 04-05-2019 10:00 Den Dungen JO9-1 Helvoirt JO9-1 133625 0-0
C 04-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 RKDVC JO9-2 131241 0-0
C 04-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 131687 0-0
C 04-05-2019 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 SV BLC JO9-2 132549 0-0
C 13-04-2019 10:15 RKDVC JO9-2 Emplina JO9-2 132493 0-0
C 13-04-2019 10:15 Maliskamp JO9-1 Den Dungen JO9-1 132211 0-0
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G SV BLC JO9-2 133855 0-0
C 13-04-2019 10:15 Helvoirt JO9-1 Nieuwkuijk JO9-1 132537 0-0
C 13-04-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 Zwaluw VFC JO9-5 132506 0-0
C 13-04-2019 10:15 Taxandria JO9-2 Zwaluw VFC JO9-2 131573 0-0
C 10-04-2019 18:30 Nieuwkuijk JO9-1 OJC ROSMALEN JO9-4 131494 0-0
C 06-04-2019 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 Maliskamp JO9-1 130760 0-0
C 06-04-2019 10:00 Den Dungen JO9-1 RKDVC JO9-2 133391 0-0
C 06-04-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-4 129769 0-0
C 06-04-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Haarsteeg JO9-1G 130710 0-0
C 06-04-2019 08:30 Emplina JO9-2 Taxandria JO9-2 131465 0-0
C 06-04-2019 09:45 SV BLC JO9-2 Helvoirt JO9-1 131312 0-0
C 30-03-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 RKDVC JO9-2 132394 0-0
C 30-03-2019 09:45 SV BLC JO9-2 Emplina JO9-2 132144 0-0
C 30-03-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Zwaluw VFC JO9-2 133553 0-0
C 30-03-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G Maliskamp JO9-1 133103 0-0
C 23-03-2019 09:00 OJC ROSMALEN JO9-4 SV BLC JO9-2 133496 0-0
C 23-03-2019 10:15 Helvoirt JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 130554 0-0
C 23-03-2019 10:15 Maliskamp JO9-1 Zwaluw VFC JO9-5 133084 0-0
C 23-03-2019 10:15 RKDVC JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 131012 0-0
C 23-03-2019 10:00 Emplina JO9-2 Den Dungen JO9-1 131850 0-0
C 23-03-2019 10:15 Taxandria JO9-2 Nieuwkuijk JO9-1 129826 0-0
C 16-03-2019 10:15 RKDVC JO9-2 Helvoirt JO9-1 130137 0-0
C 16-03-2019 10:00 Den Dungen JO9-1 Taxandria JO9-2 131768 0-0
C 09-03-2019 08:30 Emplina JO9-2 Nieuwkuijk JO9-1 130966 0-0
C 09-03-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 Den Dungen JO9-1 130606 0-0
C 09-03-2019 10:15 Taxandria JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 131076 0-0
C 23-02-2019 10:15 Maliskamp JO9-1 SV BLC JO9-2 132218 0-0
C 23-02-2019 10:15 Helvoirt JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 131282 0-0
C 16-02-2019 10:15 Helvoirt JO9-1 Maliskamp JO9-1 132732 0-0
C 16-02-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-2 Emplina JO9-2 130772 0-0
C 16-02-2019 08:30 SV BLC JO9-2 Taxandria JO9-2 132892 0-0
C 16-02-2019 08:45 Zwaluw VFC JO9-5 Den Dungen JO9-1 133468 0-0
C 16-02-2019 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 RKDVC JO9-2 133041 0-0
C 16-02-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1G OJC ROSMALEN JO9-4 133852 0-0
C 09-02-2019 08:30 Emplina JO9-2 Zwaluw VFC JO9-5 133402 0-0
C 09-02-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO9-4 Helvoirt JO9-1 133651 0-0
C 09-02-2019 10:15 Maliskamp JO9-1 Zwaluw VFC JO9-2 130389 0-0
C 09-02-2019 10:15 RKDVC JO9-2 SV BLC JO9-2 131173 0-0
C 09-02-2019 10:00 Den Dungen JO9-1 Nieuwkuijk JO9-1 133435 0-0
C 09-02-2019 10:15 Taxandria JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 131098 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 10:15 RKDVC JO9-2 Well JO9-1 103198 3-4
B 15-09-2018 10:00 Uno Animo JO9-1 RKDVC JO9-2 14920 1-7
B 08-09-2018 09:00 DESK JO9-2 Uno Animo JO9-1 13133 10-8
B 01-09-2018 10:15 RKDVC JO9-2 DESK JO9-2 15022 8-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 101757 0-0
C 15-12-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 NEO'25 JO9-1 103748 0-0
C 08-12-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G NEO'25 JO9-1 99023 0-0
C 08-12-2018 09:45 SV Reeshof JO9-2 Gloria UC JO9-1 103757 0-0
C 08-12-2018 09:30 GSBW JO9-1 RKDVC JO9-2 59174 0-0
C 08-12-2018 08:45 Olympia'60 JO9-1 OVC'26 JO9-1 101765 0-0
C 01-12-2018 09:00 DESK JO9-2 GSBW JO9-1 57095 0-0
C 01-12-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 SV Reeshof JO9-2 101764 0-0
C 01-12-2018 10:15 RKDVC JO9-2 VOAB JO9-2 58650 0-0
C 01-12-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 103756 0-0
C 24-11-2018 10:00 DESK JO9-2 OVC'26 JO9-1 101763 0-0
C 24-11-2018 10:45 SV Reeshof JO9-2 Olympia'60 JO9-1 59073 0-0
C 24-11-2018 09:30 GSBW JO9-1 Gloria UC JO9-1 103755 0-0
C 24-11-2018 09:00 VOAB JO9-2 NEO'25 JO9-1 58592 0-0
C 21-11-2018 19:00 Gloria UC JO9-1 DESK JO9-2 103754 0-0
C 17-11-2018 10:15 NEO'25 JO9-1 OVC'26 JO9-1 101762 0-0
C 17-11-2018 09:00 VOAB JO9-2 GSBW JO9-1 57649 0-0
C 17-11-2018 10:15 RKDVC JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 99020 0-0
C 10-11-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G Olympia'60 JO9-1 99019 0-0
C 10-11-2018 10:00 DESK JO9-2 NEO'25 JO9-1 56869 0-0
C 10-11-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 RKDVC JO9-2 101761 0-0
C 10-11-2018 08:45 SV Reeshof JO9-2 VOAB JO9-2 57656 0-0
C 03-11-2018 09:00 VOAB JO9-2 OVC'26 JO9-1 101760 0-0
C 03-11-2018 10:00 ZIGO JO9-2 NEO'25 JO9-1 57803 0-0
C 03-11-2018 10:20 Haarsteeg JO9-1G DESK JO9-2 99018 0-0
C 03-11-2018 09:45 SV Reeshof JO9-2 RKDVC JO9-2 57533 0-0
C 03-11-2018 08:30 Olympia'60 JO9-1 Gloria UC JO9-1 103752 0-0
C 03-11-2018 09:30 GSBW JO9-1 Nemelaer JO9-2 59172 0-0
C 27-10-2018 09:30 Gloria UC JO9-1 ZIGO JO9-2 103751 0-0
C 27-10-2018 09:00 Nemelaer JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 99017 0-0
C 27-10-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 GSBW JO9-1 101759 0-0
C 27-10-2018 11:30 NEO'25 JO9-1 SV Reeshof JO9-2 60132 0-0
C 27-10-2018 09:00 Uno Animo JO9-2 ZIGO JO9-2 59019 0-0
C 27-10-2018 10:00 DESK JO9-2 VOAB JO9-2 60077 0-0
C 27-10-2018 10:15 RKDVC JO9-2 Olympia'60 JO9-1 57316 0-0
C 20-10-2018 10:15 VOAB JO9-2 Gloria UC JO9-1 103747 0-0
C 13-10-2018 09:30 GSBW JO9-1 NEO'25 JO9-1 57636 0-0
C 13-10-2018 09:00 Uno Animo JO9-2 RKDVC JO9-2 58077 0-0
C 13-10-2018 08:45 Olympia'60 JO9-1 DESK JO9-2 60057 0-0
C 13-10-2018 08:45 SV Reeshof JO9-2 Nemelaer JO9-2 59271 0-0
C 13-10-2018 09:00 VOAB JO9-2 Haarsteeg JO9-1G 99016 0-0
C 13-10-2018 11:00 Gloria UC JO9-1 RKDVC JO9-2 103750 0-0
C 13-10-2018 10:00 ZIGO JO9-2 OVC'26 JO9-1 101758 0-0
C 06-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G GSBW JO9-1 99015 0-0
C 06-10-2018 09:00 Nemelaer JO9-2 VOAB JO9-2 56839 0-0
C 06-10-2018 10:15 NEO'25 JO9-1 Olympia'60 JO9-1 57392 0-0
C 06-10-2018 10:15 RKDVC JO9-2 ZIGO JO9-2 60327 0-0
C 06-10-2018 11:00 DESK JO9-2 SV Reeshof JO9-2 56720 0-0
C 06-10-2018 09:00 OVC'26 JO9-1 Gloria UC JO9-1 103749 0-0
C 29-09-2018 08:45 Olympia'60 JO9-1 VOAB JO9-2 58052 0-0
C 29-09-2018 09:45 SV Reeshof JO9-2 GSBW JO9-1 59895 0-0
C 29-09-2018 09:00 Uno Animo JO9-2 NEO'25 JO9-1 57207 0-0
C 29-09-2018 10:00 ZIGO JO9-2 Nemelaer JO9-2 56950 0-0
C 29-09-2018 10:15 RKDVC JO9-2 DESK JO9-2 59826 0-0
C 22-09-2018 10:15 Haarsteeg JO9-1G SV Reeshof JO9-2 99014 0-0
C 22-09-2018 09:30 TSC MO9-1 SV Reeshof JO9-2 79196 0-0
C 22-09-2018 10:00 DESK JO9-2 ZIGO JO9-2 58948 0-0
C 22-09-2018 09:30 GSBW JO9-1 Olympia'60 JO9-1 59336 0-0
C 22-09-2018 09:00 VOAB JO9-2 Uno Animo JO9-2 60124 0-0
C 22-09-2018 10:30 NEO'25 JO9-1 RKDVC JO9-2 59129 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Well JO9-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
2 RKDVC JO9-2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 25-12-18 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 01-01-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 08-01-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 15-01-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 22-01-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 29-01-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 05-02-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 12-02-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 19-02-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 26-02-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 05-03-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 12-03-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 19-03-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 26-03-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 02-04-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 09-04-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 16-04-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 23-04-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 30-04-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 07-05-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 14-05-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 21-05-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 28-05-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 04-06-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 11-06-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 18-06-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
di 25-06-19 18:00 - 19:00 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vrijdag 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 31-08-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 07-09-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 14-09-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 21-09-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 28-09-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 05-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 12-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 19-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 26-10-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 02-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 09-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 16-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 23-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 30-11-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 07-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 14-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 21-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 28-12-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 04-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 11-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 18-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 25-01-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 01-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 08-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 15-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 22-02-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 01-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 08-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 15-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 22-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 29-03-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 05-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 12-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 19-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 26-04-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 03-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 10-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 17-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 24-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 31-05-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 07-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 14-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 21-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
vr 28-06-19 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.), 1-B (k.gr.) Team training gaat_door
www.rkdvc.nl
RKDVC JO9-2 Maerschalk
15-09-2018

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven