B9640 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 4e ronde

RKDVC JO12-1

Teamleden

Spelers
Yannick van den Boogaard Keeper      
Yanto Van Berkel        
Sem Bolluijt        
Nick van Hulten        
Feyo Janse        
Niels van Nistelrooij        
Malou Verduijn        
Rens Wagenmakers        
Wessel Westbroek        
Milan Wiggers        
 
Overige teamleden
Randy van den Heuvel Selectietrainer
Folkert Gorter Technisch Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 09:00 Nivo Sparta JO12-1 RKDVC JO12-1 L.A. (Lorenzo) Wever 120934 1 - 9
C 20-05-2019 19:00 RKDVC JO12-1 Emplina JO12-1 Afgeschermd 120287 8 - 1
C 18-05-2019 11:15 RKDVC JO12-1 Geldrop JO12-1 W.C. (Wout) Otte 120903 2 - 2
C 11-05-2019 11:30 Woenselse Boys JO12-1 RKDVC JO12-1 G.G.H. (Guus) Strik 120500 1 - 1
C 13-04-2019 10:00 Best Vooruit JO12-1 RKDVC JO12-1 L. (Lars) van de Vossenberg 121399 2 - 3
C 06-04-2019 11:15 RKDVC JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-2 Afgeschermd… (+1) 121560 4 - 0
B 30-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-2 RKDVC JO12-1 G.N. (Bert) Goossens 151390 1 - 0
C 23-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-1 RKDVC JO12-1 A.P. (Freddy) Jacobs 121319 1 - 3
C 16-03-2019 11:30 NWC JO12-1G RKDVC JO12-1 B. (Bjorn) Adriaans 119815 2 - 2
C 09-03-2019 11:15 RKDVC JO12-1 ODC JO12-1 G (Gerard) Klerx… (+1) 119869 4 - 3
B 23-02-2019 11:15 RKDVC JO12-1 TSV Gudok JO12-1 M.H.T.M (Menno) van den Berk… (+1) 145258 5 - 1
C 16-02-2019 11:15 RKDVC JO12-1 Taxandria JO12-1 M.H.T.M (Menno) van den Berk… (+1) 121071 3 - 2
C 09-02-2019 09:00 Jong Brabant JO12-1 RKDVC JO12-1 120870 3 - 2
V 19-01-2019 afgelast RKDVC JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 Menno van den Berk (Scheidsrechter)
B 15-12-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO12-1 RKDVC JO12-1 105868 1 - 3
C 08-12-2018 11:15 RKDVC JO12-1 SVW JO12-1 M.H.T.M (Menno) van denBerk… (+1) 48376 9 - 0
C 01-12-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 RKDVC JO12-1 T. (Tycho) Wagemans 48888 0 - 10
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Pelikaan JO12-1 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 95515 8 - 3
C 17-11-2018 11:00 SV BLC JO12-1 RKDVC JO12-1 W.M.A. (Wilma) Roijackers 47565 2 - 3
C 10-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Wilhelmina JO12-1 P.J.A. (Paul) vanBeurden… (+1) 47852 2 - 2
C 03-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 DESK JO12-1 M.H.T.M (Menno) van denBerk… (+1) 48117 8 - 0
C 27-10-2018 12:30 Unitas JO12-1 RKDVC JO12-1 A. (Ad) vanBaalen 48537 6 - 2
C 23-10-2018 18:15 RKDVC JO12-1 Baardwijk JO12-1 P.J.A. (Paul) van Beurden 47508
B 20-10-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Jong Brabant JO12-1 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 102952 4 - 3
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 RKDVC JO12-1 B. (Bas) van derLoo 47497 2 - 5
C 29-09-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Woudrichem JO12-1 R.M.F. (Randy) van denHeuvel… (+1) 48760 0 - 0
C 22-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 RKDVC JO12-1 P. (Pascal) Wolters 48692 0 - 4
B 15-09-2018 08:30 TSV Gudok JO12-2 RKDVC JO12-1 N.M.F. (Nick) Blous 8200 5 - 5
B 08-09-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Haarsteeg JO12-1 Afgeschermd… (+1) 8217 4 - 5
B 01-09-2018 08:45 SV Reeshof JO12-1 RKDVC JO12-1 Afgeschermd 8557 1 - 6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 23-02-2019 11:15 RKDVC JO12-1 TSV Gudok JO12-1 145258 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-1 NWC JO12-1G 120640 1-3
C 25-05-2019 09:45 S.V. Brandevoort JO12-2 Jong Brabant JO12-1 120107 9-5
C 25-05-2019 10:00 Emplina JO12-1 Taxandria JO12-1 120928 8-2
C 25-05-2019 09:00 Nivo Sparta JO12-1 RKDVC JO12-1 120934 1-9
C 25-05-2019 11:30 Geldrop JO12-1 ODC JO12-1 119757 4-2
C 21-05-2019 19:00 Best Vooruit JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-2 120814 3-6
C 20-05-2019 19:00 RKDVC JO12-1 Emplina JO12-1 120287 8-1
C 18-05-2019 09:00 Jong Brabant JO12-1 Woenselse Boys JO12-1 121212 2-3
C 18-05-2019 09:00 Taxandria JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-1 120881 0-5
C 18-05-2019 11:15 RKDVC JO12-1 Geldrop JO12-1 120903 2-2
C 18-05-2019 11:30 NWC JO12-1G Nivo Sparta JO12-1 120676 11-1
C 18-05-2019 10:00 ODC JO12-1 Emplina JO12-1 121261 8-4
C 14-05-2019 19:00 Taxandria JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-2 121081 4-4
C 11-05-2019 09:00 Jong Brabant JO12-1 Taxandria JO12-1 121095 5-5
C 11-05-2019 10:00 Emplina JO12-1 Nivo Sparta JO12-1 120941 2-2
C 11-05-2019 10:00 S.V. Brandevoort JO12-2 ODC JO12-1 119783 4-2
C 11-05-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-1 Best Vooruit JO12-1 121172 7-2
C 11-05-2019 11:30 Geldrop JO12-1 NWC JO12-1G 120912 0-1
C 11-05-2019 11:30 Woenselse Boys JO12-1 RKDVC JO12-1 120500 1-1
C 04-05-2019 10:00 Best Vooruit JO12-1 Jong Brabant JO12-1 120948 4-3
C 04-05-2019 10:00 ODC JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-1 121721 5-6
C 04-05-2019 10:15 Nivo Sparta JO12-1 Geldrop JO12-1 120369 2-2
C 04-05-2019 11:30 NWC JO12-1G Woenselse Boys JO12-1 121213 5-1
C 20-04-2019 09:00 Taxandria JO12-1 Nivo Sparta JO12-1 121362 1-4
C 13-04-2019 08:30 S.V. Brandevoort JO12-2 NWC JO12-1G 121257 4-4
C 13-04-2019 09:00 Jong Brabant JO12-1 ODC JO12-1 120723 4-5
C 13-04-2019 10:00 Best Vooruit JO12-1 RKDVC JO12-1 121399 2-3
C 13-04-2019 10:00 Emplina JO12-1 Geldrop JO12-1 121126 2-4
C 13-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-1 Nivo Sparta JO12-1 121283 7-2
C 13-04-2019 11:30 Woenselse Boys JO12-1 Taxandria JO12-1 121156 2-3
C 06-04-2019 11:30 NWC JO12-1G Emplina JO12-1 120644 5-1
C 06-04-2019 11:30 Geldrop JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-1 120626 3-0
C 06-04-2019 11:15 RKDVC JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-2 121560 4-0
C 06-04-2019 10:15 Nivo Sparta JO12-1 Jong Brabant JO12-1 120142 3-3
C 06-04-2019 10:00 ODC JO12-1 Woenselse Boys JO12-1 120217 4-0
C 06-04-2019 09:00 Taxandria JO12-1 Best Vooruit JO12-1 119750 5-0
C 30-03-2019 10:00 Nivo Sparta JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-2 120506 3-8
C 30-03-2019 10:00 Emplina JO12-1 Jong Brabant JO12-1 121469 3-5
C 30-03-2019 11:30 Woenselse Boys JO12-1 Best Vooruit JO12-1 120785 3-0
C 23-03-2019 11:30 Best Vooruit JO12-1 Nivo Sparta JO12-1 120001 5-1
C 23-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-1 RKDVC JO12-1 121319 1-3
C 23-03-2019 11:30 Woenselse Boys JO12-1 Emplina JO12-1 121150 4-1
C 23-03-2019 09:00 Taxandria JO12-1 ODC JO12-1 121698 3-3
C 23-03-2019 09:00 Jong Brabant JO12-1 NWC JO12-1G 121722 1-3
C 23-03-2019 09:30 S.V. Brandevoort JO12-2 Geldrop JO12-1 121625 4-3
C 16-03-2019 10:00 ODC JO12-1 Best Vooruit JO12-1 120929 3-5
C 16-03-2019 11:30 Woenselse Boys JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-1 119914 3-4
C 16-03-2019 11:30 Geldrop JO12-1 Taxandria JO12-1 120793 1-4
C 16-03-2019 11:30 NWC JO12-1G RKDVC JO12-1 119815 2-2
C 09-03-2019 11:15 RKDVC JO12-1 ODC JO12-1 119869 4-3
C 09-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-1 Emplina JO12-1 120654 6-3
C 09-03-2019 09:00 Jong Brabant JO12-1 Geldrop JO12-1 119703 1-5
C 23-02-2019 10:00 ODC JO12-1 Nivo Sparta JO12-1 119755 4-4
C 23-02-2019 10:00 Best Vooruit JO12-1 NWC JO12-1G 120060 2-4
C 23-02-2019 09:00 S.V. Brandevoort JO12-2 Woenselse Boys JO12-1 119788 5-3
C 16-02-2019 10:00 Emplina JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-2 120445 3-5
C 16-02-2019 10:15 Nivo Sparta JO12-1 Woenselse Boys JO12-1 121509 0-5
C 16-02-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-1 Jong Brabant JO12-1 120258 5-1
C 16-02-2019 11:15 RKDVC JO12-1 Taxandria JO12-1 121071 3-2
C 16-02-2019 11:30 Geldrop JO12-1 Best Vooruit JO12-1 119878 6-2
C 16-02-2019 11:30 NWC JO12-1G ODC JO12-1 120904 9-2
C 09-02-2019 11:30 Woenselse Boys JO12-1 Geldrop JO12-1 120356 3-2
C 09-02-2019 10:15 S.V. Brandevoort JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-1 121687 1-8
C 09-02-2019 10:00 Best Vooruit JO12-1 Emplina JO12-1 120762 5-1
C 09-02-2019 09:00 Taxandria JO12-1 NWC JO12-1G 120197 0-7
C 09-02-2019 09:00 Jong Brabant JO12-1 RKDVC JO12-1 120870 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-12-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO12-1 RKDVC JO12-1 105868 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Jong Brabant JO12-1 102952 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 17-04-2019 18:30 Boxtel JO12-1 Woenselse Boys JO12-1 151391 0-3
B 17-04-2019 18:30 Sliedrecht JO12-1 De Alblas JO12-1 151389 3-2
B 10-04-2019 18:30 MOC'17 JO12-1 Bavel JO12-1 152089 2-5
B 30-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-2 RKDVC JO12-1 151390 1-0
B 15-09-2018 10:15 SV Reeshof JO12-1 Haarsteeg JO12-1 8298 1-2
B 15-09-2018 08:30 TSV Gudok JO12-2 RKDVC JO12-1 8200 5-5
B 08-09-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Haarsteeg JO12-1 8217 4-5
B 08-09-2018 08:30 TSV Gudok JO12-2 SV Reeshof JO12-1 7973 4-2
B 01-09-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 TSV Gudok JO12-2 8953 3-2
B 01-09-2018 08:45 SV Reeshof JO12-1 RKDVC JO12-1 8557 1-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 10:15 Pelikaan JO12-1 Haarsteeg JO12-1 95510 2-4
C 08-12-2018 11:15 RKDVC JO12-1 SVW JO12-1 48376 9-0
C 08-12-2018 10:00 Baardwijk JO12-1 Haarsteeg JO12-1 47578 5-2
C 08-12-2018 09:15 Woudrichem JO12-1 DESK JO12-1 46931 5-1
C 08-12-2018 10:15 Pelikaan JO12-1 FC Engelen JO12-1 95517 6-2
C 08-12-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 SV BLC JO12-1 48398 3-6
C 08-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Unitas JO12-1 47627 0-3
C 01-12-2018 08:30 SVW JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48637 1-4
C 01-12-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Woudrichem JO12-1 46956 6-4
C 01-12-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 RKDVC JO12-1 48888 0-10
C 01-12-2018 10:15 DESK JO12-1 Wilhelmina JO12-1 47302 3-6
C 01-12-2018 11:00 SV BLC JO12-1 Pelikaan JO12-1 95516 5-5
C 01-12-2018 11:15 Unitas JO12-1 Baardwijk JO12-1 47763 3-2
C 24-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 SV BLC JO12-1 48041 5-2
C 24-11-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 FC Engelen JO12-1 48267 3-2
C 24-11-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 Unitas JO12-1 47887 0-7
C 24-11-2018 09:15 Woudrichem JO12-1 SVW JO12-1 47344 1-1
C 24-11-2018 10:00 Baardwijk JO12-1 DESK JO12-1 47873 5-1
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Pelikaan JO12-1 95515 8-3
C 17-11-2018 08:30 SVW JO12-1 Haarsteeg JO12-1 48081 2-3
C 17-11-2018 08:30 Pelikaan JO12-1 Baardwijk JO12-1 95514 4-4
C 17-11-2018 10:15 DESK JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48562 2-2
C 17-11-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 Woudrichem JO12-1 48495 3-7
C 17-11-2018 11:00 SV BLC JO12-1 RKDVC JO12-1 47565 2-3
C 17-11-2018 11:15 Unitas JO12-1 FC Engelen JO12-1 47721 11-1
C 10-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Pelikaan JO12-1 95513 6-3
C 10-11-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Unitas JO12-1 47918 2-5
C 10-11-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 DESK JO12-1 48342 1-2
C 10-11-2018 11:00 Woudrichem JO12-1 SV BLC JO12-1 48720 4-3
C 10-11-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 SVW JO12-1 48758 2-3
C 10-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Wilhelmina JO12-1 47852 2-2
C 03-11-2018 11:15 RKDVC JO12-1 DESK JO12-1 48117 8-0
C 03-11-2018 11:00 SV BLC JO12-1 Unitas JO12-1 48118 1-4
C 03-11-2018 09:00 Woudrichem JO12-1 Baardwijk JO12-1 48628 3-4
C 03-11-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 FC Engelen JO12-1 47340 10-1
C 03-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Haarsteeg JO12-1 48676 2-0
C 03-11-2018 08:30 Pelikaan JO12-1 SVW JO12-1 95512 3-2
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Wilhelmina JO12-1 47278 2-2
C 27-10-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 Woudrichem JO12-1 48295 1-4
C 27-10-2018 08:30 SVW JO12-1 SV BLC JO12-1 48610 4-3
C 27-10-2018 10:15 DESK JO12-1 Pelikaan JO12-1 95511 4-11
C 27-10-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48011 4-0
C 27-10-2018 12:30 Unitas JO12-1 RKDVC JO12-1 48537 6-2
C 23-10-2018 18:30 RKDVC JO12-1 Baardwijk JO12-1 47508 4-0
C 20-10-2018 10:00 SVW JO12-1 DESK JO12-1 47883 7-2
C 13-10-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48383 3-2
C 13-10-2018 11:00 SV BLC JO12-1 FC Engelen JO12-1 47727 11-1
C 13-10-2018 10:00 Woudrichem JO12-1 Unitas JO12-1 47757 4-3
C 06-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 Woudrichem JO12-1 47274 2-5
C 06-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 RKDVC JO12-1 47497 2-5
C 06-10-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 SVW JO12-1 47569 3-4
C 06-10-2018 10:15 DESK JO12-1 SV BLC JO12-1 48294 7-5
C 06-10-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 Wilhelmina JO12-1 48849 6-0
C 06-10-2018 12:30 Unitas JO12-1 Pelikaan JO12-1 95509 4-6
C 29-09-2018 09:45 FC Engelen JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-2 48858 1-11
C 29-09-2018 10:00 SVW JO12-1 Unitas JO12-1 47811 0-4
C 29-09-2018 09:00 DESK JO12-1 Haarsteeg JO12-1 47481 6-3
C 29-09-2018 11:00 SV BLC JO12-1 Baardwijk JO12-1 47917 3-0
C 29-09-2018 11:15 RKDVC JO12-1 Woudrichem JO12-1 48760 0-0
C 29-09-2018 08:30 Pelikaan JO12-1 Wilhelmina JO12-1 95508 7-2
C 22-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-2 RKDVC JO12-1 48692 0-4
C 22-09-2018 11:15 Unitas JO12-1 DESK JO12-1 48721 8-3
C 22-09-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 SV BLC JO12-1 47894 6-2
C 22-09-2018 11:00 Baardwijk JO12-1 FC Engelen JO12-1 47746 7-0
C 22-09-2018 10:15 Wilhelmina JO12-1 SVW JO12-1 48874 1-9
C 22-09-2018 09:15 Woudrichem JO12-1 Pelikaan JO12-1 95507 5-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO12-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 TSV Gudok JO12-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NWC JO12-1G 11 9 2 0 29 54 15 39 0
2 OJC ROSMALEN JO12-1 11 8 0 3 24 50 26 24 0
3 RKDVC JO12-1 11 7 3 1 24 41 18 23 0
4 S.V. Brandevoort JO12-2 11 7 2 2 23 50 42 8 0
5 Geldrop JO12-1 11 5 2 4 17 32 23 9 0
6 Woenselse Boys JO12-1 11 5 1 5 16 28 27 1 0
7 Best Vooruit JO12-1 11 4 0 7 12 30 42 -12 0
8 Taxandria JO12-1 11 3 3 5 12 29 42 -13 0
9 ODC JO12-1 11 3 2 6 11 41 47 -6 0
10 Jong Brabant JO12-1 11 2 2 7 8 33 47 -14 0
11 Nivo Sparta JO12-1 11 1 4 6 7 23 57 -34 0
12 Emplina JO12-1 11 1 1 9 4 29 54 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO12-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 OJC ROSMALEN JO12-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO12-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
2 Jong Brabant JO12-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel JO12-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 Woenselse Boys JO12-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
3 Sliedrecht JO12-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
4 OJC ROSMALEN JO12-2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
5 De Alblas JO12-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
6 RKDVC JO12-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
7 MOC'17 JO12-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
8 Boxtel JO12-1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas JO12-1 11 9 0 2 27 58 21 37 0
2 RKDVC JO12-1 11 8 2 1 26 55 15 40 0
3 Woudrichem JO12-1 11 7 2 2 23 42 26 16 0
4 Baardwijk JO12-1 11 6 1 4 19 39 23 16 0
5 Pelikaan JO12-1 11 5 2 4 17 52 46 6 0
6 OJC ROSMALEN JO12-2 11 5 1 5 16 34 28 6 0
7 SVW JO12-1 11 5 1 5 16 33 35 -2 0
8 Haarsteeg JO12-1 11 5 1 5 16 33 37 -4 0
9 Wilhelmina JO12-1 11 3 2 6 11 32 52 -20 0
10 SV BLC JO12-1 11 3 1 7 10 43 42 1 0
11 DESK JO12-1 11 3 1 7 10 31 61 -30 0
12 FC Engelen JO12-1 11 0 0 11 0 13 79 -66 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-08-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 2 Team training gaat_door
di 21-08-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 2 10 Team training gaat_door
di 28-08-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 2 10 Team training gaat_door
di 04-09-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 11-09-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 18-09-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 25-09-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 02-10-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 09-10-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 16-10-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 23-10-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 30-10-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 06-11-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 13-11-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 20-11-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 27-11-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 04-12-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 11-12-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 18-12-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 25-12-18 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 01-01-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 08-01-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 15-01-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 22-01-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 29-01-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 05-02-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 12-02-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 19-02-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 26-02-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 05-03-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 12-03-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 19-03-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 26-03-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 02-04-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 09-04-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 16-04-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 23-04-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 30-04-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 07-05-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 14-05-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 21-05-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 28-05-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 04-06-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 11-06-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 18-06-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
di 25-06-19 19:00 - 20:00 Trainingsveld 1 10 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 16-08-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 23-08-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 11-10-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 18-10-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 10 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven