B9630 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 3e ronde

RKDVC JO12-3

Teamleden

Spelers
Rick Adriaansen        
Milan Bakker        
Leroy van Haaren        
Jasper Hijwegen        
Salman Kabaseke        
Joris Legierse        
Thomas Meesters        
Cas van der Veeken        
Bryan van der Velden        
Noël Verhoeven        
 
Overige teamleden
Patrick Bakker Leider
Tomas Surtel Trainer
Harrie Verhoeven Leider/Trainer
Folkert Gorter Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 08-05-2019 19:00 ODC JO12-2 RKDVC JO12-3 144300 Sportpark Wagenaars - - 17:50
C 11-05-2019 09:00 RKDVC JO12-3 Den Dungen JO12-1 121113 Sportpark aan de Duinweg - - 08:15
C 18-05-2019 09:00 RKDVC JO12-3 DESK JO12-3M 121247 Sportpark aan de Duinweg - - 08:15
C 25-05-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 RKDVC JO12-3 121578 Sportpark Bergenshuizen - - 10:25
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-5 Emplina JO12-5
C 04-05-2019 10:15 Wilhelmina JO12-2 FC Engelen JO12-2
C 04-05-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 Haarsteeg JO12-2
C 08-05-2019 19:00 ODC JO12-2 RKDVC JO12-3
C 11-05-2019 10:00 Emplina JO12-5 Jong Brabant JO12-3
C 11-05-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 SC Elshout JO12-1
C 11-05-2019 09:00 RKDVC JO12-3 Den Dungen JO12-1
C 11-05-2019 09:00 DESK JO12-3M Wilhelmina JO12-2
C 11-05-2019 08:30 FC Engelen JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-5
C 11-05-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 ODC JO12-2
C 15-05-2019 18:30 Den Dungen JO12-1 Zwaluw VFC JO12-3
C 18-05-2019 08:30 Den Dungen JO12-1 Haarsteeg JO12-2
C 18-05-2019 09:00 RKDVC JO12-3 DESK JO12-3M
C 18-05-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-5
C 18-05-2019 10:00 ODC JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3
C 18-05-2019 10:15 Wilhelmina JO12-2 Emplina JO12-5
C 18-05-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 FC Engelen JO12-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 09:00 RKDVC JO12-3 SC Elshout JO12-1 Afgeschermd… (+1) 121543 6 - 6
C 06-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-5 RKDVC JO12-3 J. (Jeroen) Luteyn 120636 1 - 8
C 30-03-2019 09:00 RKDVC JO12-3 Emplina JO12-5 Menno van den Berk (Scheidsrechter) 121558 7 - 1
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO12-3 Jong Brabant JO12-3 Afgeschermd… (+1) 120596 8 - 1
C 16-03-2019 10:00 FC Engelen JO12-2 RKDVC JO12-3 119823 2 - 4
V 09-03-2019 09:00 RKDVC JO12-3 OJC JO12-4 Simon Surtel (Scheidsrechter) 4 - 1
B 23-02-2019 09:00 RKDVC JO12-3 BVV/Timmermans Infra JO12-1 Minou Leene (Scheidsrechter) 149108 2 - 5
C 16-02-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 RKDVC JO12-3 Afgeschermd 120746 3 - 5
C 09-02-2019 11:15 RKDVC JO12-3 Wilhelmina JO12-2 G (Gerard) Klerx… (+1) 120367 7 - 1
V 26-01-2019 afgelast RKDVC JO12-3 RKDVC-JO12-2 Jasper van Beurden (Scheidsrechter)
C 15-12-2018 09:45 Nivo Sparta JO12-4 RKDVC JO12-3 96340 1 - 7
C 08-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-5 RKDVC JO12-3 J. (Jeroen) Luteyn 47493 1 - 5
C 01-12-2018 09:00 RKDVC JO12-3 FC Engelen JO12-3 H.J.M. (Harrie) Verhoeven… (+1) 47503 2 - 1
C 24-11-2018 11:30 OSC\'45 JO12-1 RKDVC JO12-3 Afgeschermd 47594 1 - 5
C 17-11-2018 09:00 RKDVC JO12-3 Emplina JO12-5 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 47415 2 - 1
C 10-11-2018 11:00 SV BLC JO12-3 RKDVC JO12-3 Afgeschermd 46988 2 - 12
C 03-11-2018 10:15 Real Lunet JO12-1G RKDVC JO12-3 V. (Vincent) Bergmans 48971 2 - 7
C 27-10-2018 11:15 RKDVC JO12-3 SCG\'18 JO12-3 K.A.E. (Kim) Nouwens… (+1) 47168 14 - 0
B 20-10-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 RKDVC JO12-3 102915 1 - 7
C 13-10-2018 09:00 RKDVC JO12-3 ODC JO12-4 H.J.M. (Harrie) Verhoeven… (+1) 47134 7 - 1
C 06-10-2018 08:45 Den Dungen JO12-1 RKDVC JO12-3 P.J.M. (Paul) Schouten 47608 3 - 2
C 29-09-2018 11:15 RKDVC JO12-3 Heerewaarden JO12-1 M.A.G.M. (Martin) Elshout 97963 -
B 15-09-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 RKDVC JO12-3 P. (Pjotr) Moonen 8862 0 - 5
B 10-09-2018 18:30 RKDVC JO12-3 RWB JO12-1 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 8201 2 - 1
B 08-09-2018 08:45 Sparta'30 JO12-1 RKDVC JO12-3 M.C. (Marco) Kwetters 21883 0 - 12
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 23-02-2019 09:00 RKDVC JO12-3 BVV/Timmermans Infra JO12-1 149108 2-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-04-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Jong Brabant JO12-3 120139 10-2
C 13-04-2019 11:30 DESK JO12-3M Den Dungen JO12-1 120164 4-10
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-5 120012 12-2
C 13-04-2019 10:00 ODC JO12-2 Wilhelmina JO12-2 144299 7-2
C 13-04-2019 09:00 RKDVC JO12-3 SC Elshout JO12-1 121543 6-6
C 13-04-2019 08:30 FC Engelen JO12-2 Emplina JO12-5 121537 5-3
C 10-04-2019 18:30 Emplina JO12-5 Den Dungen JO12-1 120357 0-4
C 06-04-2019 08:30 Den Dungen JO12-1 ODC JO12-2 144298 4-8
C 06-04-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 FC Engelen JO12-2 121021 1-4
C 06-04-2019 10:00 Emplina JO12-5 Haarsteeg JO12-2 120401 4-4
C 06-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-5 RKDVC JO12-3 120636 1-8
C 06-04-2019 10:15 Wilhelmina JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 119856 5-3
C 06-04-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 DESK JO12-3M 120045 6-2
C 30-03-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 FC Engelen JO12-2 120897 1-6
C 30-03-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 DESK JO12-3M 121313 5-3
C 30-03-2019 09:00 RKDVC JO12-3 Emplina JO12-5 121558 7-1
C 23-03-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Emplina JO12-5 121426 11-0
C 23-03-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 Wilhelmina JO12-2 121092 2-5
C 23-03-2019 10:00 ODC JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-5 144297 10-1
C 23-03-2019 09:00 RKDVC JO12-3 Jong Brabant JO12-3 120596 8-1
C 23-03-2019 08:30 Den Dungen JO12-1 SC Elshout JO12-1 120336 3-5
C 23-03-2019 11:15 DESK JO12-3M FC Engelen JO12-2 119834 0-7
C 16-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-5 Zwaluw VFC JO12-3 120246 1-3
C 16-03-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 Wilhelmina JO12-2 121135 2-6
C 16-03-2019 09:00 DESK JO12-3M Haarsteeg JO12-2 121726 2-4
C 16-03-2019 10:00 FC Engelen JO12-2 RKDVC JO12-3 119823 2-4
C 09-03-2019 08:30 Den Dungen JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-5 121641 10-2
C 09-03-2019 10:00 ODC JO12-2 Jong Brabant JO12-3 144295 3-0
C 09-03-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 DESK JO12-3M 121432 5-3
C 09-03-2019 10:15 Wilhelmina JO12-2 SC Elshout JO12-1 120595 3-3
C 23-02-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 ODC JO12-2 144296 1-2
C 16-02-2019 09:00 Jong Brabant JO12-3 SC Elshout JO12-1 120837 1-7
C 16-02-2019 10:15 Haarsteeg JO12-2 RKDVC JO12-3 120746 3-5
C 16-02-2019 10:15 Wilhelmina JO12-2 Den Dungen JO12-1 121337 4-2
C 16-02-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-5 DESK JO12-3M 120496 5-3
C 16-02-2019 08:30 FC Engelen JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 121410 3-6
C 16-02-2019 10:00 Emplina JO12-5 ODC JO12-2 144294 1-7
C 09-02-2019 08:30 Den Dungen JO12-1 Jong Brabant JO12-3 119704 3-1
C 09-02-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Haarsteeg JO12-2 120989 6-2
C 09-02-2019 11:15 RKDVC JO12-3 Wilhelmina JO12-2 120367 7-1
C 09-02-2019 10:45 SC Elshout JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-5 120201 2-1
C 09-02-2019 10:15 DESK JO12-3M Emplina JO12-5 120598 3-10
C 09-02-2019 10:00 ODC JO12-2 FC Engelen JO12-2 144293 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 RKDVC JO12-3 102915 1-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 RKDVC JO12-3 8862 0-5
B 15-09-2018 08:45 RWB JO12-1 Sparta'30 JO12-1 21884 9-0
B 10-09-2018 18:30 RKDVC JO12-3 RWB JO12-1 8201 2-1
B 08-09-2018 08:45 RWB JO12-1 Baardwijk JO12-2 8074 6-0
B 08-09-2018 08:45 Sparta'30 JO12-1 RKDVC JO12-3 21883 0-12
B 01-09-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Sparta'30 JO12-1 21882 7-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 30-03-2019 11:30 Nivo Sparta JO12-4 SCG'18 JO12-3 96350 15-0
C 15-12-2018 09:45 Nivo Sparta JO12-4 RKDVC JO12-3 96340 1-7
C 15-12-2018 11:30 Haarsteeg JO12-4 Den Dungen JO12-1 103397 1-21
C 08-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-5 RKDVC JO12-3 47493 1-5
C 08-12-2018 09:45 FC Engelen JO12-3 Haarsteeg JO12-4 103400 0-0
C 08-12-2018 10:15 Real Lunet JO12-1G Den Dungen JO12-1 47554 3-11
C 08-12-2018 11:00 SV BLC JO12-3 Emplina JO12-5 48103 2-3
C 08-12-2018 11:30 OSC'45 JO12-1 ODC JO12-4 48663 3-4
C 01-12-2018 08:30 Den Dungen JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-5 48876 2-7
C 01-12-2018 10:00 ODC JO12-4 Nivo Sparta JO12-4 96349 3-5
C 01-12-2018 09:00 RKDVC JO12-3 FC Engelen JO12-3 47503 2-1
C 01-12-2018 11:30 SCG'18 JO12-3 Real Lunet JO12-1G 47512 1-6
C 01-12-2018 10:00 Emplina JO12-5 OSC'45 JO12-1 47888 6-0
C 01-12-2018 11:30 Haarsteeg JO12-4 SV BLC JO12-3 103399 2-3
C 24-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-5 Real Lunet JO12-1G 47688 4-2
C 24-11-2018 09:45 FC Engelen JO12-3 SCG'18 JO12-3 46923 8-1
C 24-11-2018 10:00 Emplina JO12-5 Den Dungen JO12-1 47604 1-4
C 24-11-2018 11:00 SV BLC JO12-3 ODC JO12-4 47975 3-2
C 24-11-2018 11:30 OSC'45 JO12-1 RKDVC JO12-3 47594 1-5
C 24-11-2018 11:30 Nivo Sparta JO12-4 Haarsteeg JO12-4 103398 5-3
C 17-11-2018 09:00 RKDVC JO12-3 Emplina JO12-5 47415 2-1
C 17-11-2018 10:00 ODC JO12-4 FC Engelen JO12-3 48477 0-5
C 17-11-2018 10:15 Real Lunet JO12-1G SV BLC JO12-3 48379 10-3
C 17-11-2018 11:15 SCG'18 JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-5 46884 1-13
C 17-11-2018 11:30 Nivo Sparta JO12-4 OSC'45 JO12-1 96347 9-2
C 10-11-2018 08:30 Den Dungen JO12-1 ODC JO12-4 48878 12-0
C 10-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-5 Nivo Sparta JO12-4 96346 3-1
C 10-11-2018 09:45 FC Engelen JO12-3 Real Lunet JO12-1G 48478 10-2
C 10-11-2018 10:00 Emplina JO12-5 Haarsteeg JO12-4 103396 15-0
C 10-11-2018 11:00 SV BLC JO12-3 RKDVC JO12-3 46988 2-12
C 10-11-2018 11:30 OSC'45 JO12-1 SCG'18 JO12-3 48504 4-5
C 03-11-2018 12:30 OSC'45 JO12-1 SV BLC JO12-3 48005 9-5
C 03-11-2018 10:15 Real Lunet JO12-1G RKDVC JO12-3 48971 2-7
C 03-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-5 ODC JO12-4 47162 16-2
C 03-11-2018 09:45 FC Engelen JO12-3 Emplina JO12-5 47267 5-5
C 03-11-2018 11:00 SCG'18 JO12-3 Haarsteeg JO12-4 103395 6-0
C 03-11-2018 11:30 Nivo Sparta JO12-4 Den Dungen JO12-1 96345 4-6
C 27-10-2018 11:30 Haarsteeg JO12-4 OJC ROSMALEN JO12-5 103394 0-17
C 27-10-2018 11:15 RKDVC JO12-3 SCG'18 JO12-3 47168 14-0
C 27-10-2018 11:00 SV BLC JO12-3 FC Engelen JO12-3 47213 0-9
C 27-10-2018 10:00 Emplina JO12-5 Nivo Sparta JO12-4 96344 8-0
C 27-10-2018 09:30 Heerewaarden JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-5 97966 0-0
C 27-10-2018 08:30 Den Dungen JO12-1 OSC'45 JO12-1 47607 7-2
C 27-10-2018 10:00 ODC JO12-4 Real Lunet JO12-1G 47321 3-2
C 20-10-2018 11:30 Haarsteeg JO12-4 ODC JO12-4 103390 2-5
C 13-10-2018 11:30 OSC'45 JO12-1 Haarsteeg JO12-4 103393 3-5
C 13-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-5 SV BLC JO12-3 48840 9-6
C 13-10-2018 10:15 Real Lunet JO12-1G Emplina JO12-5 47911 4-9
C 13-10-2018 09:00 RKDVC JO12-3 ODC JO12-4 47134 7-1
C 13-10-2018 11:30 SCG'18 JO12-3 Den Dungen JO12-1 47342 1-15
C 13-10-2018 10:45 Nivo Sparta NIVO FC Engelen JO12-3 95735 0-0
C 13-10-2018 09:30 Nivo Sparta JO12-4 FC Engelen JO12-3 96343 3-5
C 13-10-2018 11:30 OSC'45 JO12-1 Zwaluw VFC JO12-3 48549 0-0
C 13-10-2018 11:30 OSC'45 JO12-1 Heerewaarden JO12-1 97965 0-0
C 06-10-2018 10:00 ODC JO12-4 SCG'18 JO12-3 48035 5-1
C 06-10-2018 08:45 Den Dungen JO12-1 RKDVC JO12-3 47608 3-2
C 06-10-2018 09:45 FC Engelen JO12-3 OSC'45 JO12-1 48581 4-6
C 06-10-2018 10:00 Emplina JO12-5 OJC ROSMALEN JO12-5 47306 6-4
C 06-10-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Real Lunet JO12-1G 48359 0-0
C 06-10-2018 11:30 Haarsteeg JO12-4 Real Lunet JO12-1G 103392 5-5
C 06-10-2018 09:30 Heerewaarden JO12-1 Real Lunet JO12-1G 97964 0-0
C 06-10-2018 11:00 SV BLC JO12-3 Nivo Sparta JO12-4 96342 2-11
C 06-10-2018 11:00 SV BLC JO12-3 Nivo Sparta NIVO 95734 0-0
C 29-09-2018 08:45 Den Dungen JO12-1 FC Engelen JO12-3 47062 10-3
C 29-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-5 OSC'45 JO12-1 48816 15-2
C 29-09-2018 10:00 ODC JO12-4 Emplina JO12-5 48409 1-2
C 29-09-2018 11:15 RKDVC JO12-3 Zwaluw VFC JO12-3 47577 0-0
C 29-09-2018 11:30 SCG'18 JO12-3 SV BLC JO12-3 48777 3-3
C 29-09-2018 10:15 Real Lunet JO12-1G Nivo Sparta JO12-4 96341 1-4
C 29-09-2018 10:15 Real Lunet JO12-1G Nivo Sparta NIVO 95733 0-0
C 29-09-2018 11:15 RKDVC JO12-3 Heerewaarden JO12-1 97963 0-0
C 22-09-2018 11:00 SV BLC JO12-3 Den Dungen JO12-1 48614 5-7
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO12-5 SCG'18 JO12-3 47183 9-1
C 22-09-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 ODC JO12-4 47995 0-0
C 22-09-2018 11:30 OSC'45 JO12-1 Real Lunet JO12-1G 48154 3-4
C 22-09-2018 10:45 Nivo Sparta NIVO RKDVC JO12-3 95732 0-0
C 22-09-2018 09:30 Heerewaarden JO12-1 ODC JO12-4 97962 0-0
C 22-09-2018 09:45 FC Engelen JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-5 47015 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BVV/Timmermans Infra JO12-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 RKDVC JO12-3 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO12-2 7 7 0 0 21 42 10 32 0
2 RKDVC JO12-3 7 6 1 0 19 45 15 30 0
3 Zwaluw VFC JO12-3 7 6 0 1 18 44 16 28 0
4 SC Elshout JO12-1 7 4 2 1 14 30 18 12 0
5 Wilhelmina JO12-2 7 4 1 2 13 26 26 0 0
6 Den Dungen JO12-1 7 4 0 3 12 36 24 12 0
7 FC Engelen JO12-2 7 4 0 3 12 28 20 8 0
8 Haarsteeg JO12-2 7 2 1 4 7 28 30 -2 0
9 Emplina JO12-5 7 1 1 5 4 19 41 -22 0
10 OJC ROSMALEN JO12-5 7 1 0 6 3 13 48 -35 0
11 Jong Brabant JO12-3 8 1 0 7 3 13 44 -31 0
12 DESK JO12-3M 8 0 0 8 0 20 52 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO12-3 1 1 0 0 3 7 1 6 0
2 Zwaluw VFC JO12-4 1 0 0 1 0 1 7 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO12-3 3 3 0 0 9 19 1 18 0
2 RWB JO12-1 3 2 0 1 6 16 2 14 0
3 Baardwijk JO12-2 3 1 0 2 3 7 11 -4 0
4 Sparta'30 JO12-1 3 0 0 3 0 0 28 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Den Dungen JO12-1 11 10 0 1 30 98 29 69 0
2 RKDVC JO12-3 10 9 0 1 27 63 13 50 0
3 OJC ROSMALEN JO12-5 11 8 1 2 25 91 29 62 0
4 Emplina JO12-5 11 8 1 2 25 65 23 42 0
5 Nivo Sparta JO12-4 11 6 0 5 18 58 40 18 0
6 FC Engelen JO12-3 10 5 2 3 17 52 31 21 0
7 ODC JO12-4 11 4 0 7 12 26 58 -32 0
8 Real Lunet JO12-1G 11 3 1 7 10 41 60 -19 0
9 SV BLC JO12-3 11 2 1 8 7 34 77 -43 0
10 SCG'18 JO12-3 11 2 1 8 7 20 92 -72 0
11 OSC'45 JO12-1 11 2 0 9 6 35 69 -34 0
12 Haarsteeg JO12-4 9 1 1 7 4 18 80 -62 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 7 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven