0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

RKDVC JO12-4

Teamleden

Spelers
Berke Bayrak        
Mehmetarda Celik        
Lucas Gorter        
Tim Groetelaers        
Kymani Gumbs        
Bastiaan Van Oijen        
Guus Timmermans        
Mika Verhoeven        
Peer Vraets        
Gyandro Winklaar        
 
Overige teamleden
Folkert Gorter Leider/Trainer
Folkert Gorter Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 11:15 RKDVC JO12-4 Haarsteeg JO12-4 Afgeschermd… (+1) 121272 2 - 1
C 18-05-2019 vervallen FC Drunen JO12-1G RKDVC JO12-4 120974
C 11-05-2019 08:30 NOAD'32 JO12-1 RKDVC JO12-4 120403 7 - 2
C 08-05-2019 18:30 RKDVC JO12-4 SV BLC JO12-3 Simon Surtel (Scheidsrechter) 120319 7 - 6
C 13-04-2019 11:30 Be Ready Jo12-1G RKDVC JO12-4 152180 4 - 3
C 13-04-2019 vervallen ODC JO12-5 RKDVC JO12-4 121670
C 06-04-2019 11:15 RKDVC JO12-4 Achilles Veen JO12-2 121457 5 - 6
C 30-03-2019 11:15 RKDVC JO12-4 Well JO12-1 M.H.T.M (Menno) van den Berk… (+1) 121235 3 - 6
V 30-03-2019 10:00 Sparta '30 12-1 RKDVC JO12-4 VERVALLEN
C 23-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-7 RKDVC JO12-4 O.E.G. (Olaf) de Laat 120865 9 - 0
C 23-02-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 RKDVC JO12-4 121373 3 - 2
C 16-02-2019 11:15 RKDVC JO12-4 Baardwijk JO12-2 Afgeschermd… (+1) 120704 1 - 12
C 09-02-2019 10:15 HHC'09 JO12-1 RKDVC JO12-4 120937 5 - 2
C 08-12-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 RKDVC JO12-4 JH (Alexander) vdMeijden 48298 11 - 1
C 01-12-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Emplina JO12-6 G (Gerard) Klerx… (+1) 47350 1 - 3
C 24-11-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 RKDVC JO12-4 N.P.A. (Nano) vanBallegooijen 48036 5 - 1
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JO12-4 HHC\'09 JO12-1 J.P.A. (Jasper) vanBeurden… (+1) 46998 0 - 5
C 10-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 RKDVC JO12-4 O.E.G. (Olaf) deLaat 47924 2 - 0
C 03-11-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 RKDVC JO12-4 B.J.A. (Bas) van deWiel 48693 6 - 2
C 27-10-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Well JO12-1 Afgeschermd… (+1) 48308 0 - 6
C 13-10-2018 08:30 NOAD\'32 JO12-1 RKDVC JO12-4 G (Gerard) van derVelden 47096 2 - 5
C 06-10-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Haarsteeg JO12-3 F.J.J.G.G (Folkert) Gorter 48247 4 - 8
C 29-09-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G RKDVC JO12-4 M. (Marco) Maas 47853 3 - 5
C 22-09-2018 11:15 RKDVC JO12-4 SC Elshout JO12-1 M.H.T.M (Menno) van denBerk… (+1) 47737 3 - 6
B 15-09-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Uno Animo JO12-2 P.J.A. (Paul) vanBeurden 8742 4 - 6
B 08-09-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Jong Brabant JO12-4 Afgeschermd… (+1) 8605 13 - 1
B 01-09-2018 08:45 Sarto JO12-2 RKDVC JO12-4 A. (Alex) Hutten 8815 6 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 11:15 RKDVC JO12-4 Haarsteeg JO12-4 121272 2-1
C 25-05-2019 09:45 Baardwijk JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-7 121342 0-2
C 25-05-2019 08:30 SV BLC JO12-3 HHC'09 JO12-1 120149 1-9
C 25-05-2019 09:00 Well JO12-1 Achilles Veen JO12-2 120211 2-2
C 25-05-2019 08:30 NOAD'32 JO12-1 FC Engelen JO12-3 120977 5-4
C 23-05-2019 19:00 NOAD'32 JO12-1 Achilles Veen JO12-2 121680 3-2
C 18-05-2019 09:00 Achilles Veen JO12-2 Baardwijk JO12-2 121190 11-1
C 18-05-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-7 Well JO12-1 119978 3-5
C 18-05-2019 10:15 HHC'09 JO12-1 NOAD'32 JO12-1 121652 2-11
C 18-05-2019 11:30 Haarsteeg JO12-4 SV BLC JO12-3 120611 17-4
C 18-05-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 Be Ready Jo12-1G 152183 8-2
C 15-05-2019 18:45 FC Engelen JO12-3 Well JO12-1 119744 1-0
C 15-05-2019 19:00 OJC ROSMALEN JO12-7 Achilles Veen JO12-2 119670 6-1
C 11-05-2019 09:00 Achilles Veen JO12-2 FC Engelen JO12-3 121594 1-6
C 11-05-2019 09:00 Well JO12-1 HHC'09 JO12-1 121619 2-2
C 11-05-2019 09:45 Baardwijk JO12-2 Haarsteeg JO12-4 119922 6-2
C 11-05-2019 11:30 Be Ready Jo12-1G OJC ROSMALEN JO12-7 152182 6-6
C 11-05-2019 08:30 NOAD'32 JO12-1 RKDVC JO12-4 120403 7-2
C 08-05-2019 18:30 RKDVC JO12-4 SV BLC JO12-3 120319 7-6
C 04-05-2019 10:15 HHC'09 JO12-1 Be Ready Jo12-1G 152181 3-3
C 04-05-2019 11:30 Haarsteeg JO12-4 NOAD'32 JO12-1 120331 1-16
C 20-04-2019 09:30 SV BLC JO12-3 FC Engelen JO12-3 121101 2-17
C 13-04-2019 11:30 Be Ready Jo12-1G RKDVC JO12-4 152180 4-3
C 13-04-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-7 Haarsteeg JO12-4 120337 5-1
C 13-04-2019 09:45 Baardwijk JO12-2 FC Engelen JO12-3 120698 3-4
C 13-04-2019 09:00 Achilles Veen JO12-2 HHC'09 JO12-1 121519 2-2
C 13-04-2019 08:30 NOAD'32 JO12-1 SV BLC JO12-3 120795 15-2
C 10-04-2019 18:30 HHC'09 JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-7 120033 3-4
C 06-04-2019 11:30 Haarsteeg JO12-4 Well JO12-1 121659 3-4
C 06-04-2019 09:45 SV BLC JO12-3 Be Ready Jo12-1G 152179 8-7
C 06-04-2019 11:15 RKDVC JO12-4 Achilles Veen JO12-2 121457 5-6
C 06-04-2019 10:15 HHC'09 JO12-1 Baardwijk JO12-2 121262 3-4
C 06-04-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-7 121231 13-1
C 30-03-2019 09:45 Baardwijk JO12-2 NOAD'32 JO12-1 120418 1-7
C 30-03-2019 10:00 Achilles Veen JO12-2 SV BLC JO12-3 120842 4-10
C 30-03-2019 11:30 Haarsteeg JO12-4 HHC'09 JO12-1 120728 2-0
C 30-03-2019 11:15 RKDVC JO12-4 Well JO12-1 121235 3-6
C 23-03-2019 09:00 Well JO12-1 SV BLC JO12-3 120434 12-1
C 23-03-2019 10:00 ODC JO12-5 Haarsteeg JO12-4 121447 0-0
C 23-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-7 RKDVC JO12-4 120865 9-0
C 23-03-2019 09:00 Achilles Veen JO12-2 FC Drunen JO12-1G 121271 0-0
C 23-03-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 HHC'09 JO12-1 121416 4-1
C 16-03-2019 09:45 Baardwijk JO12-2 ODC JO12-5 121091 0-0
C 16-03-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G Haarsteeg JO12-4 121565 0-0
C 09-03-2019 10:00 ODC JO12-5 NOAD'32 JO12-1 119881 0-0
C 23-02-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 RKDVC JO12-4 121373 3-2
C 23-02-2019 10:15 Well JO12-1 Baardwijk JO12-2 121611 2-4
C 23-02-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-7 FC Drunen JO12-1G 121274 11-2
C 16-02-2019 09:45 SV BLC JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-7 121512 1-8
C 16-02-2019 11:30 Haarsteeg JO12-4 FC Engelen JO12-3 121593 2-12
C 16-02-2019 10:00 ODC JO12-5 Achilles Veen JO12-2 120174 3-4
C 16-02-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G HHC'09 JO12-1 121487 4-9
C 16-02-2019 11:15 RKDVC JO12-4 Baardwijk JO12-2 120704 1-12
C 16-02-2019 08:30 NOAD'32 JO12-1 Well JO12-1 119908 6-1
C 09-02-2019 10:15 HHC'09 JO12-1 RKDVC JO12-4 120937 5-2
C 09-02-2019 09:45 Baardwijk JO12-2 SV BLC JO12-3 121678 8-7
C 09-02-2019 09:00 Achilles Veen JO12-2 Haarsteeg JO12-4 121606 0-1
C 09-02-2019 09:00 Well JO12-1 ODC JO12-5 120455 3-3
C 09-02-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 FC Drunen JO12-1G 121749 16-4
C 09-02-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-7 NOAD'32 JO12-1 121724 2-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:15 Jong Brabant JO12-4 Sarto JO12-2 8300 1-11
B 15-09-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Uno Animo JO12-2 8742 4-6
B 08-09-2018 09:00 Uno Animo JO12-2 Sarto JO12-2 8492 1-12
B 08-09-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Jong Brabant JO12-4 8605 13-1
B 01-09-2018 08:45 Sarto JO12-2 RKDVC JO12-4 8815 6-3
B 01-09-2018 10:15 Jong Brabant JO12-4 Uno Animo JO12-2 8962 0-12
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 Baardwijk JO12-2 48025 3-1
C 08-12-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 HHC'09 JO12-1 48253 10-0
C 08-12-2018 10:00 Emplina JO12-6 OJC ROSMALEN JO12-7 47908 6-1
C 08-12-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 RKDVC JO12-4 48298 11-1
C 08-12-2018 09:00 Well JO12-1 FC Drunen JO12-1G 47986 10-3
C 08-12-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 SC Elshout JO12-1 46971 3-10
C 01-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 NOAD'32 JO12-1 48140 6-4
C 01-12-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Haarsteeg JO12-3 48449 0-11
C 01-12-2018 10:45 HHC'09 JO12-1 Well JO12-1 47473 1-1
C 01-12-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 47232 0-13
C 01-12-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Achilles Veen JO12-2 47181 9-1
C 01-12-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Emplina JO12-6 47350 1-3
C 24-11-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 FC Drunen JO12-1G 48917 8-1
C 24-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 HHC'09 JO12-1 48910 1-3
C 24-11-2018 10:00 Well JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48002 4-8
C 24-11-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 RKDVC JO12-4 48036 5-1
C 24-11-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 Baardwijk JO12-2 48605 10-2
C 24-11-2018 10:00 Emplina JO12-6 SC Elshout JO12-1 46906 4-7
C 17-11-2018 10:00 Achilles Veen JO12-2 NOAD'32 JO12-1 48085 4-1
C 17-11-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Well JO12-1 48371 0-4
C 17-11-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 Emplina JO12-6 47927 6-0
C 17-11-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G OJC ROSMALEN JO12-7 48725 4-8
C 17-11-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 48710 3-6
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JO12-4 HHC'09 JO12-1 46998 0-5
C 10-11-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Baardwijk JO12-2 48539 3-1
C 10-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 RKDVC JO12-4 47924 2-0
C 10-11-2018 09:00 Well JO12-1 Achilles Veen JO12-2 46908 6-1
C 10-11-2018 10:00 Emplina JO12-6 FC Drunen JO12-1G 47389 6-2
C 10-11-2018 10:00 HHC'09 JO12-1 SC Elshout JO12-1 46926 3-3
C 10-11-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 Haarsteeg JO12-3 47122 4-1
C 03-11-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 FC Drunen JO12-1G 47881 13-2
C 03-11-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-7 48007 11-4
C 03-11-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 RKDVC JO12-4 48693 6-2
C 03-11-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 HHC'09 JO12-1 46901 2-3
C 03-11-2018 09:00 Well JO12-1 SC Elshout JO12-1 47546 3-4
C 03-11-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Emplina JO12-6 46952 5-2
C 27-10-2018 10:00 Emplina JO12-6 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 47741 3-7
C 27-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 Achilles Veen JO12-2 48571 4-1
C 27-10-2018 10:15 HHC'09 JO12-1 NOAD'32 JO12-1 47522 2-4
C 27-10-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G Baardwijk JO12-2 48801 7-3
C 27-10-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48405 6-5
C 27-10-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Well JO12-1 48308 0-6
C 25-10-2018 19:00 Well JO12-1 Emplina JO12-6 47300 5-2
C 24-10-2018 19:00 Haarsteeg JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-7 48723 4-4
C 20-10-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 Achilles Veen JO12-2 46902 4-1
C 13-10-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G SC Elshout JO12-1 48366 0-18
C 13-10-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 HHC'09 JO12-1 48620 3-5
C 13-10-2018 11:00 Achilles Veen JO12-2 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 48272 4-4
C 13-10-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 RKDVC JO12-4 47096 2-5
C 06-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 Well JO12-1 48070 2-2
C 06-10-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 NOAD'32 JO12-1 47686 6-1
C 06-10-2018 10:00 HHC'09 JO12-1 FC Drunen JO12-1G 47596 4-1
C 06-10-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Baardwijk JO12-2 47384 16-1
C 06-10-2018 10:00 Emplina JO12-6 Achilles Veen JO12-2 47082 8-4
C 06-10-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Haarsteeg JO12-3 48247 4-8
C 29-09-2018 09:00 Well JO12-1 NOAD'32 JO12-1 46985 2-3
C 29-09-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Emplina JO12-6 47411 3-2
C 29-09-2018 10:00 HHC'09 JO12-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 47644 0-9
C 29-09-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G RKDVC JO12-4 47853 3-5
C 29-09-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-7 47432 6-2
C 22-09-2018 11:15 RKDVC JO12-4 SC Elshout JO12-1 47737 3-6
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO12-6 HHC'09 JO12-1 48509 3-4
C 22-09-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 Well JO12-1 48451 2-3
C 22-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 Baardwijk JO12-2 48572 6-5
C 22-09-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48241 8-2
C 19-09-2018 19:00 Achilles Veen JO12-2 FC Drunen JO12-1G 46948 8-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 NOAD'32 JO12-1 9 9 0 0 27 78 17 61 0
2 FC Engelen JO12-3 9 8 0 1 24 64 17 47 0
3 OJC ROSMALEN JO12-7 9 6 0 3 18 40 32 8 0
4 Baardwijk JO12-2 9 5 0 4 15 39 39 0 0
5 Well JO12-1 9 4 2 3 14 34 25 9 0
6 Haarsteeg JO12-4 9 3 0 6 9 30 49 -19 0
7 HHC'09 JO12-1 9 2 2 5 8 27 32 -5 0
8 Achilles Veen JO12-2 9 2 2 5 8 29 36 -7 0
9 RKDVC JO12-4 9 2 0 7 6 24 55 -31 0
10 SV BLC JO12-3 9 1 0 8 3 34 97 -63 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO12-2 3 3 0 0 9 29 5 24 0
2 Uno Animo JO12-2 3 2 0 1 6 19 16 3 0
3 RKDVC JO12-4 3 1 0 2 3 20 13 7 0
4 Jong Brabant JO12-4 3 0 0 3 0 2 36 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 11 9 1 1 28 83 22 61 0
2 SC Elshout JO12-1 11 9 1 1 28 88 31 57 0
3 Haarsteeg JO12-3 11 7 1 3 22 72 33 39 0
4 Well JO12-1 11 6 2 3 20 46 26 20 0
5 HHC'09 JO12-1 11 6 2 3 20 30 37 -7 0
6 NOAD'32 JO12-1 11 6 0 5 18 42 41 1 0
7 OJC ROSMALEN JO12-7 11 5 2 4 17 40 46 -6 0
8 Achilles Veen JO12-2 11 4 1 6 13 34 42 -8 0
9 Emplina JO12-6 11 4 0 7 12 39 45 -6 0
10 RKDVC JO12-4 11 2 0 9 6 22 57 -35 0
11 Baardwijk JO12-2 11 2 0 9 6 25 69 -44 0
12 FC Drunen JO12-1G 11 1 0 10 3 24 96 -72 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven