Onder 12 beker poule

RKDVC JO12-4

Teamleden

Spelers
Kyano Dumoulin Keeper      
Berke Bayrak        
Mehmetarda Celik        
Lucas Gorter        
Tim Groetelaers        
Thomas Meesters        
Bastiaan Van Oijen        
Guus Timmermans        
Mika Verhoeven        
Peer Vraets        
 
Overige teamleden
Folkert Gorter Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 27-10-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Well JO12-1 Rick Coolen (Scheidsrechter) 48308 Sportpark aan de Duinweg - - 10:30
C 03-11-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 RKDVC JO12-4 48693 Sportpark Olympia - - 08:50
C 10-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 RKDVC JO12-4 47924 Sportpark De Groote Wielen - - 07:40
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JO12-4 HHC'09 JO12-1 46998 Sportpark aan de Duinweg - - 10:30
C 24-11-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 RKDVC JO12-4 48036 Sportpark De Hanen Weide - - 07:55
C 01-12-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Emplina JO12-6 47350 Sportpark aan de Duinweg - - 10:30
C 08-12-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 RKDVC JO12-4 48298 Sportpark de Maaskant - - 08:45
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-10-2018 19:00 Haarsteeg JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-7
C 25-10-2018 19:00 Well JO12-1 Emplina JO12-6
C 27-10-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Well JO12-1
C 27-10-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Haarsteeg JO12-3
C 27-10-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G Baardwijk JO12-2
C 27-10-2018 10:15 HHC'09 JO12-1 NOAD'32 JO12-1
C 27-10-2018 10:00 Emplina JO12-6 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1
C 27-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 Achilles Veen JO12-2
C 03-11-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 FC Drunen JO12-1G
C 03-11-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-7
C 03-11-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 RKDVC JO12-4
C 03-11-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 HHC'09 JO12-1
C 03-11-2018 09:00 Well JO12-1 SC Elshout JO12-1
C 03-11-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Emplina JO12-6
C 10-11-2018 10:00 HHC'09 JO12-1 SC Elshout JO12-1
C 10-11-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 Haarsteeg JO12-3
C 10-11-2018 10:00 Emplina JO12-6 FC Drunen JO12-1G
C 10-11-2018 09:00 Well JO12-1 Achilles Veen JO12-2
C 10-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 RKDVC JO12-4
C 10-11-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Baardwijk JO12-2
C 17-11-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 NOAD'32 JO12-1
C 17-11-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Well JO12-1
C 17-11-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 Emplina JO12-6
C 17-11-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G OJC ROSMALEN JO12-7
C 17-11-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JO12-4 HHC'09 JO12-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:15 Jong Brabant JO12-4 Sarto JO12-2 8300 1-11
B 15-09-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Uno Animo JO12-2 8742 4-6
B 08-09-2018 09:00 Uno Animo JO12-2 Sarto JO12-2 8492 1-12
B 08-09-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Jong Brabant JO12-4 8605 13-1
B 01-09-2018 08:45 Sarto JO12-2 RKDVC JO12-4 8815 6-3
B 01-09-2018 10:15 Jong Brabant JO12-4 Uno Animo JO12-2 8962 0-12
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 20-10-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 Achilles Veen JO12-2 46902 4-1
C 13-10-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 HHC'09 JO12-1 48620 3-5
C 13-10-2018 11:00 Achilles Veen JO12-2 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 48272 4-4
C 13-10-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 RKDVC JO12-4 47096 2-5
C 13-10-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G SC Elshout JO12-1 48366 0-18
C 06-10-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 NOAD'32 JO12-1 47686 6-1
C 06-10-2018 10:00 Emplina JO12-6 Achilles Veen JO12-2 47082 8-4
C 06-10-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Baardwijk JO12-2 47384 16-1
C 06-10-2018 10:00 HHC'09 JO12-1 FC Drunen JO12-1G 47596 4-1
C 06-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 Well JO12-1 48070 2-2
C 06-10-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Haarsteeg JO12-3 48247 4-8
C 29-09-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-7 47432 6-2
C 29-09-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G RKDVC JO12-4 47853 3-5
C 29-09-2018 10:00 HHC'09 JO12-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 47644 0-9
C 29-09-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Emplina JO12-6 47411 3-2
C 29-09-2018 09:00 Well JO12-1 NOAD'32 JO12-1 46985 2-3
C 22-09-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 Well JO12-1 48451 2-3
C 22-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 Baardwijk JO12-2 48572 6-5
C 22-09-2018 11:15 RKDVC JO12-4 SC Elshout JO12-1 47737 3-6
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO12-6 HHC'09 JO12-1 48509 3-4
C 22-09-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48241 8-2
C 19-09-2018 19:00 Achilles Veen JO12-2 FC Drunen JO12-1G 46948 8-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO12-2 3 3 0 0 9 29 5 24 0
2 Uno Animo JO12-2 3 2 0 1 6 19 16 3 0
3 RKDVC JO12-4 3 1 0 2 3 20 13 7 0
4 Jong Brabant JO12-4 3 0 0 3 0 2 36 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Elshout JO12-1 4 4 0 0 12 46 6 40 0
2 HHC'09 JO12-1 4 3 0 1 9 13 16 -3 0
3 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 4 2 1 1 7 21 8 13 0
4 Haarsteeg JO12-3 3 2 0 1 6 14 13 1 0
5 NOAD'32 JO12-1 4 2 0 2 6 14 15 -1 0
6 RKDVC JO12-4 4 2 0 2 6 17 19 -2 0
7 Well JO12-1 3 1 1 1 4 7 7 0 0
8 OJC ROSMALEN JO12-7 3 1 1 1 4 10 13 -3 0
9 Achilles Veen JO12-2 4 1 1 2 4 17 17 0 0
10 Emplina JO12-6 3 1 0 2 3 13 11 2 0
11 Baardwijk JO12-2 4 1 0 3 3 12 29 -17 0
12 FC Drunen JO12-1G 4 0 0 4 0 5 35 -30 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 13-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training RKDVC JO12-4
ma 20-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 27-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 03-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 10-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 17-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 24-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 01-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 08-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 15-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 22-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 29-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 05-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 12-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 19-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 26-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 03-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 10-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 17-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 24-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 31-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 07-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 14-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 21-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 28-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 04-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 11-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 18-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 25-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 04-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 11-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 18-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 25-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 01-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 08-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 15-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 22-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 29-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 06-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 13-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 20-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 27-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 03-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 10-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 17-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
ma 24-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training RKDVC JO12-4
woensdag 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 15-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 22-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 29-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 05-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 12-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 19-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 26-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 03-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 10-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 17-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 24-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 31-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 07-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 14-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 21-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 28-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 05-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 12-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 19-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 26-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 02-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 09-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 16-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 23-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 30-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 06-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 13-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 20-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 27-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 06-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 13-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 20-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 27-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 03-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 10-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 17-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 24-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 01-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 08-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 15-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 22-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 29-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 05-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 12-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 19-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4
wo 26-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training RKDVC JO12-4

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven