0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

RKDVC JO12-4

Teamleden

Spelers
Kyano Dumoulin Keeper      
Berke Bayrak        
Mehmetarda Celik        
Lucas Gorter        
Tim Groetelaers        
Kymani Gumbs        
Bastiaan Van Oijen        
Guus Timmermans        
Mika Verhoeven        
Peer Vraets        
Gyandro Winklaar        
 
Overige teamleden
Folkert Gorter Leider/Trainer
Folkert Gorter Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 23-02-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 RKDVC JO12-4 121373 - - 07:30
C 16-03-2019 11:15 RKDVC JO12-4 Well JO12-1 121235 Sportpark aan de Duinweg - - 10:30
C 23-03-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-7 RKDVC JO12-4 120865 Sportpark De Groote Wielen - - 08:55
C 06-04-2019 11:15 RKDVC JO12-4 Achilles Veen JO12-2 121457 Sportpark aan de Duinweg - - 10:30
C 13-04-2019 10:00 ODC JO12-5 RKDVC JO12-4 121670 Sportpark Wagenaars - - 08:50
C 04-05-2019 11:15 RKDVC JO12-4 SV BLC JO12-3 120319 Sportpark aan de Duinweg - - 10:30
C 11-05-2019 08:30 NOAD'32 JO12-1 RKDVC JO12-4 120403 Sportpark Korenzand - - 07:25
C 18-05-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G RKDVC JO12-4 120974 Sportpark Duinzicht - - 09:40
C 25-05-2019 11:15 RKDVC JO12-4 Haarsteeg JO12-4 121272 Sportpark aan de Duinweg - - 10:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-02-2019 09:45 Baardwijk JO12-2 NOAD'32 JO12-1
C 23-02-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 RKDVC JO12-4
C 23-02-2019 09:00 Well JO12-1 Baardwijk JO12-2
C 23-02-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-7 FC Drunen JO12-1G
C 09-03-2019 11:30 Haarsteeg JO12-4 HHC'09 JO12-1
C 09-03-2019 10:00 ODC JO12-5 NOAD'32 JO12-1
C 09-03-2019 09:00 Achilles Veen JO12-2 SV BLC JO12-3
C 16-03-2019 08:30 NOAD'32 JO12-1 Achilles Veen JO12-2
C 16-03-2019 09:45 Baardwijk JO12-2 ODC JO12-5
C 16-03-2019 10:15 HHC'09 JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-7
C 16-03-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G Haarsteeg JO12-4
C 16-03-2019 11:15 RKDVC JO12-4 Well JO12-1
C 16-03-2019 11:15 SV BLC JO12-3 FC Engelen JO12-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-02-2019 09:45 SV BLC JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-7 121512 1-8
C 16-02-2019 11:30 Haarsteeg JO12-4 FC Engelen JO12-3 121593 2-12
C 16-02-2019 11:15 RKDVC JO12-4 Baardwijk JO12-2 120704 1-12
C 16-02-2019 10:30 FC Drunen JO12-1G HHC'09 JO12-1 121487 4-9
C 16-02-2019 10:00 ODC JO12-5 Achilles Veen JO12-2 120174 3-4
C 16-02-2019 08:30 NOAD'32 JO12-1 Well JO12-1 119908 6-1
C 09-02-2019 10:00 OJC ROSMALEN JO12-7 NOAD'32 JO12-1 121724 2-8
C 09-02-2019 10:15 HHC'09 JO12-1 RKDVC JO12-4 120937 5-2
C 09-02-2019 09:45 Baardwijk JO12-2 SV BLC JO12-3 121678 8-7
C 09-02-2019 09:00 Achilles Veen JO12-2 Haarsteeg JO12-4 121606 0-1
C 09-02-2019 09:00 Well JO12-1 ODC JO12-5 120455 3-3
C 09-02-2019 08:30 FC Engelen JO12-3 FC Drunen JO12-1G 121749 16-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:15 Jong Brabant JO12-4 Sarto JO12-2 8300 1-11
B 15-09-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Uno Animo JO12-2 8742 4-6
B 08-09-2018 09:00 Uno Animo JO12-2 Sarto JO12-2 8492 1-12
B 08-09-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Jong Brabant JO12-4 8605 13-1
B 01-09-2018 08:45 Sarto JO12-2 RKDVC JO12-4 8815 6-3
B 01-09-2018 10:15 Jong Brabant JO12-4 Uno Animo JO12-2 8962 0-12
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 Baardwijk JO12-2 48025 3-1
C 08-12-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 HHC'09 JO12-1 48253 10-0
C 08-12-2018 10:00 Emplina JO12-6 OJC ROSMALEN JO12-7 47908 6-1
C 08-12-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 RKDVC JO12-4 48298 11-1
C 08-12-2018 09:00 Well JO12-1 FC Drunen JO12-1G 47986 10-3
C 08-12-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 SC Elshout JO12-1 46971 3-10
C 01-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 NOAD'32 JO12-1 48140 6-4
C 01-12-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Haarsteeg JO12-3 48449 0-11
C 01-12-2018 10:45 HHC'09 JO12-1 Well JO12-1 47473 1-1
C 01-12-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 47232 0-13
C 01-12-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Achilles Veen JO12-2 47181 9-1
C 01-12-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Emplina JO12-6 47350 1-3
C 24-11-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 FC Drunen JO12-1G 48917 8-1
C 24-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 HHC'09 JO12-1 48910 1-3
C 24-11-2018 10:00 Well JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48002 4-8
C 24-11-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 RKDVC JO12-4 48036 5-1
C 24-11-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 Baardwijk JO12-2 48605 10-2
C 24-11-2018 10:00 Emplina JO12-6 SC Elshout JO12-1 46906 4-7
C 17-11-2018 10:00 Achilles Veen JO12-2 NOAD'32 JO12-1 48085 4-1
C 17-11-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Well JO12-1 48371 0-4
C 17-11-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 Emplina JO12-6 47927 6-0
C 17-11-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G OJC ROSMALEN JO12-7 48725 4-8
C 17-11-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 48710 3-6
C 17-11-2018 11:15 RKDVC JO12-4 HHC'09 JO12-1 46998 0-5
C 10-11-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Baardwijk JO12-2 48539 3-1
C 10-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 RKDVC JO12-4 47924 2-0
C 10-11-2018 09:00 Well JO12-1 Achilles Veen JO12-2 46908 6-1
C 10-11-2018 10:00 Emplina JO12-6 FC Drunen JO12-1G 47389 6-2
C 10-11-2018 10:00 HHC'09 JO12-1 SC Elshout JO12-1 46926 3-3
C 10-11-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 Haarsteeg JO12-3 47122 4-1
C 03-11-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 FC Drunen JO12-1G 47881 13-2
C 03-11-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-7 48007 11-4
C 03-11-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 RKDVC JO12-4 48693 6-2
C 03-11-2018 09:00 Achilles Veen JO12-2 HHC'09 JO12-1 46901 2-3
C 03-11-2018 09:00 Well JO12-1 SC Elshout JO12-1 47546 3-4
C 03-11-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Emplina JO12-6 46952 5-2
C 27-10-2018 10:00 Emplina JO12-6 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 47741 3-7
C 27-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 Achilles Veen JO12-2 48571 4-1
C 27-10-2018 10:15 HHC'09 JO12-1 NOAD'32 JO12-1 47522 2-4
C 27-10-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G Baardwijk JO12-2 48801 7-3
C 27-10-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48405 6-5
C 27-10-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Well JO12-1 48308 0-6
C 25-10-2018 19:00 Well JO12-1 Emplina JO12-6 47300 5-2
C 24-10-2018 19:00 Haarsteeg JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-7 48723 4-4
C 20-10-2018 10:15 Haarsteeg JO12-3 Achilles Veen JO12-2 46902 4-1
C 13-10-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G SC Elshout JO12-1 48366 0-18
C 13-10-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 HHC'09 JO12-1 48620 3-5
C 13-10-2018 11:00 Achilles Veen JO12-2 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 48272 4-4
C 13-10-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 RKDVC JO12-4 47096 2-5
C 06-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 Well JO12-1 48070 2-2
C 06-10-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 NOAD'32 JO12-1 47686 6-1
C 06-10-2018 10:00 HHC'09 JO12-1 FC Drunen JO12-1G 47596 4-1
C 06-10-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Baardwijk JO12-2 47384 16-1
C 06-10-2018 10:00 Emplina JO12-6 Achilles Veen JO12-2 47082 8-4
C 06-10-2018 11:15 RKDVC JO12-4 Haarsteeg JO12-3 48247 4-8
C 29-09-2018 09:00 Well JO12-1 NOAD'32 JO12-1 46985 2-3
C 29-09-2018 09:45 Baardwijk JO12-2 Emplina JO12-6 47411 3-2
C 29-09-2018 10:00 HHC'09 JO12-1 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 47644 0-9
C 29-09-2018 10:30 FC Drunen JO12-1G RKDVC JO12-4 47853 3-5
C 29-09-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 OJC ROSMALEN JO12-7 47432 6-2
C 22-09-2018 11:15 RKDVC JO12-4 SC Elshout JO12-1 47737 3-6
C 22-09-2018 10:00 Emplina JO12-6 HHC'09 JO12-1 48509 3-4
C 22-09-2018 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 Well JO12-1 48451 2-3
C 22-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-7 Baardwijk JO12-2 48572 6-5
C 22-09-2018 08:30 NOAD'32 JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48241 8-2
C 19-09-2018 19:00 Achilles Veen JO12-2 FC Drunen JO12-1G 46948 8-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO12-3 2 2 0 0 6 28 6 22 0
2 Baardwijk JO12-2 2 2 0 0 6 20 8 12 0
3 NOAD'32 JO12-1 2 2 0 0 6 14 3 11 0
4 HHC'09 JO12-1 2 2 0 0 6 14 6 8 0
5 OJC ROSMALEN JO12-7 2 1 0 1 3 10 9 1 0
6 Achilles Veen JO12-2 2 1 0 1 3 4 4 0 0
7 Haarsteeg JO12-4 2 1 0 1 3 3 12 -9 0
8 ODC JO12-5 2 0 1 1 1 6 7 -1 0
9 Well JO12-1 2 0 1 1 1 4 9 -5 0
10 SV BLC JO12-3 2 0 0 2 0 8 16 -8 0
11 RKDVC JO12-4 2 0 0 2 0 3 17 -14 0
12 FC Drunen JO12-1G 2 0 0 2 0 8 25 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO12-2 3 3 0 0 9 29 5 24 0
2 Uno Animo JO12-2 3 2 0 1 6 19 16 3 0
3 RKDVC JO12-4 3 1 0 2 3 20 13 7 0
4 Jong Brabant JO12-4 3 0 0 3 0 2 36 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roda Boys/Bommelerwaard JO12-1 11 9 1 1 28 83 22 61 0
2 SC Elshout JO12-1 11 9 1 1 28 88 31 57 0
3 Haarsteeg JO12-3 11 7 1 3 22 72 33 39 0
4 Well JO12-1 11 6 2 3 20 46 26 20 0
5 HHC'09 JO12-1 11 6 2 3 20 30 37 -7 0
6 NOAD'32 JO12-1 11 6 0 5 18 42 41 1 0
7 OJC ROSMALEN JO12-7 11 5 2 4 17 40 46 -6 0
8 Achilles Veen JO12-2 11 4 1 6 13 34 42 -8 0
9 Emplina JO12-6 11 4 0 7 12 39 45 -6 0
10 RKDVC JO12-4 11 2 0 9 6 22 57 -35 0
11 Baardwijk JO12-2 11 2 0 9 6 25 69 -44 0
12 FC Drunen JO12-1G 11 1 0 10 3 24 96 -72 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A Team training gaat_door
ma 20-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 4-A 7 Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 22-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven