Onder 13 beker 2e ronde

RKDVC JO13-1

Teamleden

Spelers
Rick Baars Keeper      
Lars van Asten        
Batuhan Dagdeviren        
Luke van Gogh        
Benjamin Kamp        
Bjorn van der Lee        
Finn Murraij        
Bram Proveniers        
Nick Smits        
Isaak Surtel        
Magloire Tinnebroek        
Bera Tozlu        
Vince Wientjens        
 
Overige teamleden
Addie Dumont Leider/Trainer
Leon van Gogh Leider/Trainer
Henk Meerman Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-05-2019 11:15 RKDVC JO13-1 Margriet JO13-1 F.J. (Frans) Kerssens 12638 5 - 3
C 25-05-2019 vervallen HBS JO13-1 RKDVC JO13-1 2670
C 18-05-2019 11:30 sv O.S.S. 1920 JO13-1 RKDVC JO13-1 O.T.P (Owen) Struijk 12660 2 - 1
C 11-05-2019 11:15 RKDVC JO13-1 Gemert JO13-1 M.F. (Faissal) el Karimi 12637 1 - 3
C 04-05-2019 11:15 Theole JO13-1 RKDVC JO13-1 A.A. (Anne) Heijboer 12692 4 - 1
C 13-04-2019 11:15 RKDVC JO13-1 SV TOP JO13-1 D.S.F. (Djanomar) Jansen 12636 1 - 2
C 06-04-2019 12:15 HVCH JO13-1 RKDVC JO13-1 M.J.P.P. (Marco) Platenburg 12614 5 - 1
V 30-03-2019 12:00 Dongen JO13-1 RKDVC JO13-1
C 23-03-2019 11:15 SV Unitas'59 JO13-1 RKDVC JO13-1 R. (Ronald) Peeters 12624 8 - 0
C 16-03-2019 11:15 RKDVC JO13-1 Berghem Sport JO13-1 Afgeschermd 12635 10 - 0
C 23-02-2019 11:45 Avanti'31 JO13-1 RKDVC JO13-1 Th. (Theo) de Kleijn 12711 1 - 1
C 16-02-2019 11:15 RKDVC JO13-1 FC Den Bosch JO13-2 Afgeschermd 12634 0 - 8
C 09-02-2019 11:00 Emplina JO13-1 RKDVC JO13-1 O.T.P (Owen) Struijk 12721 4 - 1
V 02-02-2019 13:00 VOAB JO13-1 RKDVC JO13-1
V 19-01-2019 afgelast RKDVC JO13-1 Dongen JO13-1
V 12-01-2019 11:15 RKDVC JO13-1 SC 't Zand JO13-1 Jasper van Beurden (Scheidsrechter)
C 08-12-2018 12:30 SV TOP JO13-1 RKDVC JO13-1 Afgeschermd 12644 7 - 0
C 01-12-2018 11:15 RKDVC JO13-1 HVCH JO13-1 Afgeschermd… (+1) 12633 2 - 3
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO13-1 SV Unitas\'59 JO13-1 Afgeschermd… (+1) 12632 0 - 3
C 17-11-2018 11:30 Berghem Sport JO13-1 RKDVC JO13-1 C.M.M. (Kees) vanVeldhoven 12697 1 - 0
C 10-11-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Avanti\'31 JO13-1 Afgeschermd… (+1) 12631 0 - 1
C 03-11-2018 11:30 Gemert JO13-1 RKDVC JO13-1 Afgeschermd 12663 6 - 0
C 27-10-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Theole JO13-1 Afgeschermd… (+1) 12630 0 - 0
B 20-10-2018 11:30 Sarto JO13-1 RKDVC JO13-1 Afgeschermd 102889 5 - 0
C 13-10-2018 11:30 Margriet JO13-1 RKDVC JO13-1 R.A.J. (Ruben) vanWel 12673 1 - 1
C 06-10-2018 11:15 RKDVC JO13-1 sv O.S.S. 1920 JO13-1 Afgeschermd… (+1) 12629 2 - 3
C 29-09-2018 12:15 FC Den Bosch JO13-2 RKDVC JO13-1 G.A.J (Gerard) VanGeest 12727 2 - 0
C 22-09-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Emplina JO13-1 Afgeschermd… (+1) 12628 0 - 3
B 15-09-2018 10:00 Kozakken Boys JO13-1 RKDVC JO13-1 Afgeschermd 7446 2 - 0
B 08-09-2018 11:15 RKDVC JO13-1 WSC JO13-1 J.T (John) Meijs… (+1) 7082 3 - 3
B 01-09-2018 10:15 DESK JO13-1 RKDVC JO13-1 Afgeschermd 7076 1 - 3
V 25-08-2018 09:30 RKDVC JO13-1 Unitas '30 JO13-1 Jasper van Beurden (Scheidsrechter)
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-10-2018 11:30 Sarto JO13-1 RKDVC JO13-1 102889 5-0
B 15-09-2018 10:00 Kozakken Boys JO13-1 RKDVC JO13-1 7446 2-0
B 15-09-2018 10:15 DESK JO13-1 WSC JO13-1 7344 3-1
B 08-09-2018 10:00 Kozakken Boys JO13-1 DESK JO13-1 7142 3-1
B 08-09-2018 11:15 RKDVC JO13-1 WSC JO13-1 7082 3-3
B 01-09-2018 09:45 WSC JO13-1 Kozakken Boys JO13-1 7208 4-4
B 01-09-2018 10:15 DESK JO13-1 RKDVC JO13-1 7076 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-05-2019 12:30 SV TOP JO13-1 sv O.S.S. 1920 JO13-1 12649 2-1
C 25-05-2019 11:45 Avanti'31 JO13-1 HVCH JO13-1 12715 2-1
C 25-05-2019 11:30 Gemert JO13-1 Theole JO13-1 12671 4-1
C 25-05-2019 11:15 RKDVC JO13-1 Margriet JO13-1 12638 5-3
C 25-05-2019 11:15 SV Unitas'59 JO13-1 Emplina JO13-1 12627 4-1
C 25-05-2019 08:30 FC Den Bosch JO13-2 Berghem Sport JO13-1 12737 7-0
C 18-05-2019 11:30 Margriet JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12682 4-0
C 18-05-2019 11:00 Emplina JO13-1 FC Den Bosch JO13-2 12726 2-7
C 18-05-2019 11:15 Theole JO13-1 SV TOP JO13-1 12693 3-2
C 18-05-2019 11:30 sv O.S.S. 1920 JO13-1 RKDVC JO13-1 12660 2-1
C 18-05-2019 11:30 Berghem Sport JO13-1 SV Unitas'59 JO13-1 12704 1-6
C 18-05-2019 12:15 HVCH JO13-1 Gemert JO13-1 12616 0-4
C 11-05-2019 11:15 RKDVC JO13-1 Gemert JO13-1 12637 1-3
C 11-05-2019 11:15 SV Unitas'59 JO13-1 Theole JO13-1 12626 5-0
C 11-05-2019 11:30 Berghem Sport JO13-1 Margriet JO13-1 12703 2-4
C 11-05-2019 11:45 Avanti'31 JO13-1 Emplina JO13-1 12714 0-2
C 11-05-2019 12:15 FC Den Bosch JO13-2 sv O.S.S. 1920 JO13-1 12736 3-1
C 11-05-2019 12:30 SV TOP JO13-1 HVCH JO13-1 12648 3-0
C 08-05-2019 19:15 sv O.S.S. 1920 JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12659 1-1
C 04-05-2019 11:15 Theole JO13-1 RKDVC JO13-1 12692 4-1
C 04-05-2019 11:30 Margriet JO13-1 FC Den Bosch JO13-2 12681 4-3
C 04-05-2019 11:30 Emplina JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12725 3-2
C 04-05-2019 12:15 HVCH JO13-1 SV Unitas'59 JO13-1 12615 0-2
C 13-04-2019 11:30 Emplina JO13-1 Theole JO13-1 12724 2-7
C 13-04-2019 11:15 SV Unitas'59 JO13-1 Margriet JO13-1 12625 1-1
C 13-04-2019 11:15 RKDVC JO13-1 SV TOP JO13-1 12636 1-2
C 13-04-2019 11:30 Berghem Sport JO13-1 sv O.S.S. 1920 JO13-1 12702 2-3
C 13-04-2019 11:45 Avanti'31 JO13-1 Gemert JO13-1 12713 1-1
C 13-04-2019 12:15 FC Den Bosch JO13-2 HVCH JO13-1 12735 5-0
C 06-04-2019 11:30 sv O.S.S. 1920 JO13-1 SV Unitas'59 JO13-1 12658 3-2
C 06-04-2019 11:30 Gemert JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12669 2-0
C 06-04-2019 11:15 Theole JO13-1 FC Den Bosch JO13-2 12691 2-1
C 06-04-2019 12:15 HVCH JO13-1 RKDVC JO13-1 12614 5-1
C 06-04-2019 12:30 SV TOP JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12647 5-0
C 06-04-2019 11:30 Margriet JO13-1 Emplina JO13-1 12680 10-0
C 30-03-2019 11:30 Gemert JO13-1 SV TOP JO13-1 12670 1-4
C 30-03-2019 12:15 HVCH JO13-1 Theole JO13-1 12613 2-4
C 23-03-2019 11:30 Emplina JO13-1 Gemert JO13-1 12723 0-6
C 23-03-2019 11:15 SV Unitas'59 JO13-1 RKDVC JO13-1 12624 8-0
C 23-03-2019 11:30 Margriet JO13-1 sv O.S.S. 1920 JO13-1 12679 5-1
C 23-03-2019 11:30 Berghem Sport JO13-1 HVCH JO13-1 12701 1-1
C 23-03-2019 11:45 Avanti'31 JO13-1 Theole JO13-1 12712 2-1
C 23-03-2019 12:15 FC Den Bosch JO13-2 SV TOP JO13-1 12734 3-2
C 16-03-2019 11:15 SV Unitas'59 JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12623 1-2
C 16-03-2019 11:15 RKDVC JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12635 10-0
C 16-03-2019 11:30 Gemert JO13-1 FC Den Bosch JO13-2 12668 2-2
C 16-03-2019 11:30 sv O.S.S. 1920 JO13-1 Emplina JO13-1 12657 1-1
C 25-02-2019 18:15 SV TOP JO13-1 Margriet JO13-1 12646 3-5
C 23-02-2019 11:00 Emplina JO13-1 HVCH JO13-1 12722 1-2
C 23-02-2019 11:15 Theole JO13-1 sv O.S.S. 1920 JO13-1 12690 2-1
C 23-02-2019 11:30 Margriet JO13-1 Gemert JO13-1 12678 2-0
C 23-02-2019 11:45 Avanti'31 JO13-1 RKDVC JO13-1 12711 1-1
C 23-02-2019 11:30 Berghem Sport JO13-1 SV TOP JO13-1 12700 1-4
C 23-02-2019 12:15 FC Den Bosch JO13-2 SV Unitas'59 JO13-1 12733 1-0
C 16-02-2019 11:15 Theole JO13-1 Margriet JO13-1 12689 3-0
C 16-02-2019 11:15 RKDVC JO13-1 FC Den Bosch JO13-2 12634 0-8
C 16-02-2019 11:30 Gemert JO13-1 SV Unitas'59 JO13-1 12667 0-3
C 16-02-2019 11:45 Avanti'31 JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12710 0-0
C 16-02-2019 12:15 HVCH JO13-1 sv O.S.S. 1920 JO13-1 12612 2-1
C 16-02-2019 12:30 SV TOP JO13-1 Emplina JO13-1 12645 9-1
C 09-02-2019 12:15 FC Den Bosch JO13-2 Avanti'31 JO13-1 12732 2-0
C 09-02-2019 11:30 Berghem Sport JO13-1 Theole JO13-1 12699 0-5
C 09-02-2019 11:30 Margriet JO13-1 HVCH JO13-1 12677 4-2
C 09-02-2019 11:30 sv O.S.S. 1920 JO13-1 Gemert JO13-1 12656 0-4
C 09-02-2019 11:15 SV Unitas'59 JO13-1 SV TOP JO13-1 12622 4-3
C 09-02-2019 11:00 Emplina JO13-1 RKDVC JO13-1 12721 4-1
C 15-12-2018 12:30 SV TOP JO13-1 SV Unitas'59 JO13-1 12639 1-5
C 08-12-2018 12:30 SV TOP JO13-1 RKDVC JO13-1 12644 7-0
C 08-12-2018 12:10 HVCH JO13-1 FC Den Bosch JO13-2 12611 3-2
C 08-12-2018 11:30 Gemert JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12666 1-0
C 08-12-2018 11:30 sv O.S.S. 1920 JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12655 4-0
C 08-12-2018 11:30 Margriet JO13-1 SV Unitas'59 JO13-1 12676 1-2
C 08-12-2018 11:15 Theole JO13-1 Emplina JO13-1 12688 7-0
C 01-12-2018 11:00 Emplina JO13-1 Margriet JO13-1 12720 1-5
C 01-12-2018 11:15 Sportvereniging Unitas'59 JO13-1 sv O.S.S. 1920 JO13-1 12621 2-0
C 01-12-2018 11:15 RKDVC JO13-1 HVCH JO13-1 12633 2-3
C 01-12-2018 11:30 Berghem Sport JO13-1 Gemert JO13-1 12698 0-2
C 01-12-2018 11:45 Avanti'31 JO13-1 SV TOP JO13-1 12709 0-3
C 01-12-2018 12:15 FC Den Bosch JO13-2 Theole JO13-1 12731 3-1
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Unitas'59 JO13-1 12632 0-3
C 24-11-2018 11:30 Gemert JO13-1 Emplina JO13-1 12665 1-0
C 24-11-2018 11:15 Theole JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12687 2-0
C 24-11-2018 11:30 sv O.S.S. 1920 JO13-1 Margriet JO13-1 12654 2-3
C 24-11-2018 12:30 SV TOP JO13-1 FC Den Bosch JO13-2 12643 1-0
C 24-11-2018 13:40 HVCH JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12610 2-1
C 17-11-2018 11:45 Emplina JO13-1 sv O.S.S. 1920 JO13-1 12719 3-2
C 17-11-2018 11:15 Theole JO13-1 HVCH JO13-1 12686 7-1
C 17-11-2018 11:30 Margriet JO13-1 SV TOP JO13-1 12675 1-1
C 17-11-2018 11:30 Berghem Sport JO13-1 RKDVC JO13-1 12697 1-0
C 17-11-2018 12:15 FC Den Bosch JO13-2 Gemert JO13-1 12730 1-2
C 17-11-2018 11:45 Avanti'31 JO13-1 Unitas'59 JO13-1 12708 1-2
C 10-11-2018 12:35 HVCH JO13-1 Emplina JO13-1 12609 2-1
C 10-11-2018 11:15 Unitas'59 JO13-1 FC Den Bosch JO13-2 12620 2-0
C 10-11-2018 11:30 sv O.S.S. 1920 JO13-1 Theole JO13-1 12653 2-3
C 10-11-2018 11:30 Gemert JO13-1 Margriet JO13-1 12664 3-1
C 10-11-2018 12:30 SV TOP JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12642 7-1
C 10-11-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12631 0-1
C 03-11-2018 11:30 Gemert JO13-1 RKDVC JO13-1 12663 6-0
C 03-11-2018 11:00 Emplina JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12718 1-1
C 03-11-2018 11:15 Theole JO13-1 Unitas'59 JO13-1 12685 2-5
C 03-11-2018 11:30 sv O.S.S. 1920 JO13-1 FC Den Bosch JO13-2 12652 3-3
C 03-11-2018 11:30 Margriet JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12674 2-0
C 03-11-2018 12:35 HVCH JO13-1 SV TOP JO13-1 12608 3-6
C 27-10-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Theole JO13-1 12630 0-0
C 27-10-2018 11:30 Berghem Sport JO13-1 Emplina JO13-1 12696 2-2
C 27-10-2018 11:45 Avanti'31 JO13-1 sv O.S.S. 1920 JO13-1 12707 3-2
C 27-10-2018 12:15 FC Den Bosch JO13-2 Margriet JO13-1 12729 1-1
C 27-10-2018 11:15 Unitas'59 JO13-1 HVCH JO13-1 12619 3-2
C 27-10-2018 12:30 SV TOP JO13-1 Gemert JO13-1 12641 1-3
C 20-10-2018 13:40 HVCH JO13-1 Margriet JO13-1 12606 1-0
C 13-10-2018 11:00 Emplina JO13-1 Unitas'59 JO13-1 12717 1-3
C 13-10-2018 11:15 Theole JO13-1 Gemert JO13-1 12684 1-1
C 13-10-2018 11:30 sv O.S.S. 1920 JO13-1 SV TOP JO13-1 12651 2-2
C 13-10-2018 10:55 Berghem Sport JO13-1 FC Den Bosch JO13-2 12695 1-4
C 13-10-2018 11:30 Margriet JO13-1 RKDVC JO13-1 12673 1-1
C 10-10-2018 19:00 HVCH JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12607 1-3
C 06-10-2018 12:15 FC Den Bosch JO13-2 Emplina JO13-1 12728 7-0
C 06-10-2018 11:15 Unitas'59 JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12618 6-0
C 06-10-2018 11:15 RKDVC JO13-1 sv O.S.S. 1920 JO13-1 12629 2-3
C 06-10-2018 11:30 Gemert JO13-1 HVCH JO13-1 12662 6-0
C 06-10-2018 12:30 SV TOP JO13-1 Theole JO13-1 12640 5-0
C 06-10-2018 11:45 Avanti'31 JO13-1 Margriet JO13-1 12706 0-4
C 29-09-2018 11:00 Emplina JO13-1 SV TOP JO13-1 12716 2-7
C 29-09-2018 11:15 Unitas'59 JO13-1 Gemert JO13-1 12617 0-1
C 29-09-2018 11:30 Margriet JO13-1 Theole JO13-1 12672 1-2
C 29-09-2018 11:30 Berghem Sport JO13-1 Avanti'31 JO13-1 12694 1-1
C 29-09-2018 12:15 FC Den Bosch JO13-2 RKDVC JO13-1 12727 2-0
C 29-09-2018 11:30 sv O.S.S. 1920 JO13-1 HVCH JO13-1 12650 3-1
C 22-09-2018 11:15 RKDVC JO13-1 Emplina JO13-1 12628 0-3
C 22-09-2018 11:45 Avanti'31 JO13-1 FC Den Bosch JO13-2 12705 1-1
C 22-09-2018 11:30 Gemert JO13-1 sv O.S.S. 1920 JO13-1 12661 3-0
C 22-09-2018 11:15 Theole JO13-1 Berghem Sport JO13-1 12683 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO13-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 RKDVC JO13-1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Unitas'59 JO13-1 22 17 1 4 52 69 21 48 0
2 Gemert JO13-1 22 16 3 3 51 56 18 38 0
3 SV TOP JO13-1 22 14 2 6 44 80 37 43 0
4 Theole JO13-1 22 14 2 6 44 61 38 23 0
5 FC Den Bosch JO13-2 22 12 4 6 40 66 28 38 0
6 Margriet JO13-1 22 12 4 6 40 62 34 28 0
7 Avanti'31 JO13-1 22 6 7 9 25 20 37 -17 0
8 HVCH JO13-1 22 8 1 13 25 34 62 -28 0
9 sv O.S.S. 1920 JO13-1 22 6 4 12 22 38 50 -12 0
10 Emplina JO13-1 22 5 3 14 18 31 86 -55 0
11 RKDVC JO13-1 22 2 3 17 9 27 70 -43 0
12 Berghem Sport JO13-1 22 1 4 17 7 16 79 -63 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-08-18 18:15 - 19:30 3 Team training gaat_door
di 21-08-18 18:15 - 19:30 3 6 Team training gaat_door
di 28-08-18 18:15 - 19:30 3 6 Team training gaat_door
di 04-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
di 11-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
di 18-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
di 25-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
di 02-10-18 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 09-10-18 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 16-10-18 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 23-10-18 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 30-10-18 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 06-11-18 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 13-11-18 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 20-11-18 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 27-11-18 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 04-12-18 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 11-12-18 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 18-12-18 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 25-12-18 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 01-01-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 08-01-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 15-01-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 22-01-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 29-01-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 05-02-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 12-02-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 19-02-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 26-02-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 05-03-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 12-03-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 19-03-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 26-03-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 02-04-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 09-04-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 16-04-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 23-04-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 30-04-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 07-05-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 14-05-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 21-05-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 28-05-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 04-06-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 11-06-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 18-06-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
di 25-06-19 18:45 - 20:00 2-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 16-08-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 9 Team training gaat_door
do 23-08-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
do 30-08-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
do 06-09-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
do 13-09-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
do 20-09-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
do 27-09-18 18:15 - 19:30 1-A (k.gr.) 6 Team training gaat_door
do 04-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 11-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 18-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 25-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 01-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 08-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 15-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 22-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 29-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 06-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 13-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 20-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 27-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 03-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 10-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 17-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 24-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 31-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 07-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 14-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 21-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 28-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 07-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 14-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 21-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 28-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 04-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 11-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 18-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 25-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 02-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 09-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 16-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 23-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 30-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 06-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 13-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 20-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door
do 27-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 6 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven