Onder 13 beker poule

RKDVC JO13-2

Teamleden

Spelers
Chris Geers Keeper      
Sven Bruinsma        
Kasper Van den Brule        
Tygo Dankbaar        
Mahavier Katuwal        
Elham Khan        
Sven Kouwenberg        
Khalid Lababidi        
Luuk Mikkers        
Luca Mookhoek        
Niek Otten        
Luuk Pullens        
Sylvester Simons        
 
Overige teamleden
Paul van den Brule Leider/Trainer
Hans Mikkers Leider/Trainer
Henk Meerman Jeugdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 11:15 RKDVC JO13-2 SSC'55 JO13-1 6954 5-2
B 15-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 WSC JO13-2 7224 0-4
B 08-09-2018 11:00 WSC JO13-2 SSC'55 JO13-1 7428 10-0
B 08-09-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 RKDVC JO13-2 7468 3-4
B 05-09-2018 18:30 RKDVC JO13-2 WSC JO13-2 7696 0-6
B 03-09-2018 19:00 SSC'55 JO13-1 Haarsteeg JO13-2 7712 2-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:00 FC Tilburg JO13-2 Nemelaer JO13-1 97916 3-2
C 08-12-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-3 FC Tilburg JO13-2 97928 4-2
C 08-12-2018 11:00 ZIGO JO13-3 SV BLC JO13-2 97950 6-2
C 08-12-2018 11:00 OVC'26 JO13-1 Emplina JO13-2 97939 2-0
C 08-12-2018 12:00 WSC JO13-2 SVSSS JO13-2 44654 5-0
C 08-12-2018 09:30 GSBW JO13-1 Nemelaer JO13-1 97920 0-0
C 01-12-2018 08:30 SV BLC JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-3 97949 0-15
C 01-12-2018 10:00 SVSSS JO13-2 ZIGO JO13-3 44902 2-4
C 01-12-2018 11:00 Emplina JO13-2 WSC JO13-2 97938 1-9
C 01-12-2018 11:30 Nemelaer JO13-1 RKDVC JO13-2 97919 6-0
C 01-12-2018 12:30 FC Tilburg JO13-2 GSBW JO13-1 43728 6-2
C 24-11-2018 10:00 SVSSS JO13-2 Nemelaer JO13-1 97918 0-8
C 24-11-2018 10:00 WSC JO13-2 SV BLC JO13-2 97948 12-0
C 24-11-2018 11:00 OVC'26 JO13-1 FC Tilburg JO13-2 44346 2-2
C 24-11-2018 11:15 RKDVC JO13-2 GSBW JO13-1 44251 0-3
C 24-11-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-3 Emplina JO13-2 97937 3-0
C 17-11-2018 09:30 GSBW JO13-1 WSC JO13-2 45710 2-3
C 17-11-2018 10:15 FC Tilburg JO13-2 RKDVC JO13-2 46839 4-2
C 17-11-2018 11:00 Emplina JO13-2 Nemelaer JO13-1 97936 0-0
C 17-11-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-3 ZIGO JO13-3 97927 5-2
C 17-11-2018 09:55 SV BLC JO13-2 OVC'26 JO13-1 97947 0-7
C 10-11-2018 10:00 SVSSS JO13-2 Emplina JO13-2 97935 2-4
C 10-11-2018 11:00 OVC'26 JO13-1 GSBW JO13-1 44705 1-4
C 10-11-2018 11:00 ZIGO JO13-3 FC Tilburg JO13-2 45543 2-10
C 10-11-2018 11:15 RKDVC JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-3 97926 2-2
C 10-11-2018 11:30 Nemelaer JO13-1 SV BLC JO13-2 97946 0-0
C 03-11-2018 09:30 GSBW JO13-1 Willem II JO13-1 46084 0-0
C 03-11-2018 10:15 FC Tilburg JO13-2 Emplina JO13-2 97934 3-1
C 03-11-2018 11:00 OVC'26 JO13-1 SVSSS JO13-2 45151 5-0
C 03-11-2018 11:00 ZIGO JO13-3 WSC JO13-2 44726 0-8
C 03-11-2018 11:15 RKDVC JO13-2 SV BLC JO13-2 97945 4-1
C 03-11-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-3 Nemelaer JO13-1 97929 4-0
C 27-10-2018 12:45 SV BLC JO13-2 GSBW JO13-1 97944 2-5
C 27-10-2018 11:30 Nemelaer JO13-1 ZIGO JO13-3 97917 1-0
C 27-10-2018 11:00 Emplina JO13-2 RKDVC JO13-2 97933 3-0
C 27-10-2018 12:30 WSC JO13-2 OVC'26 JO13-1 46586 2-1
C 27-10-2018 10:00 SVSSS JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-3 97925 1-5
C 27-10-2018 10:00 Willem II JO13-1 FC Tilburg JO13-2 46247 0-0
C 13-10-2018 10:15 OJC ROSMALEN JO13-3 OVC'26 JO13-1 97924 1-5
C 13-10-2018 09:30 GSBW JO13-1 SVSSS JO13-2 44607 5-2
C 13-10-2018 10:15 FC Tilburg JO13-2 RWB JO13-2 44994 0-0
C 13-10-2018 10:45 ZIGO JO13-3 ST EDN'56 / RKDSV JO13-1 45120 0-0
C 13-10-2018 11:00 SV Capelle JO13-1 OVC'26 JO13-1 46242 0-0
C 13-10-2018 11:15 RKDVC JO13-2 WSC JO13-2 45975 0-7
C 13-10-2018 10:00 Willem II JO13-1 SV BLC JO13-2 97943 0-0
C 13-10-2018 11:00 ZIGO JO13-3 Emplina JO13-2 97932 2-4
C 06-10-2018 09:30 SV BLC JO13-2 FC Tilburg JO13-2 97942 2-5
C 06-10-2018 12:30 ST EDN'56 / RKDSV JO13-1 GSBW JO13-1 46581 0-0
C 06-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-2 FC Tilburg JO13-2 44462 0-0
C 06-10-2018 09:30 RWB JO13-2 Willem II JO13-1 45983 0-0
C 06-10-2018 11:00 WSC JO13-2 SV Capelle JO13-1 44457 0-0
C 06-10-2018 11:00 OVC'26 JO13-1 ZIGO JO13-3 46246 5-0
C 06-10-2018 10:00 SVSSS JO13-2 RKDVC JO13-2 45856 3-3
C 06-10-2018 11:30 Nemelaer JO13-1 Willem II JO13-1 97915 1-5
C 06-10-2018 11:00 Emplina JO13-2 GSBW JO13-1 97931 3-2
C 06-10-2018 10:30 WSC JO13-2 OJC ROSMALEN JO13-3 97923 3-2
C 29-09-2018 10:00 Willem II JO13-1 ST EDN'56 / RKDSV JO13-1 46710 0-0
C 29-09-2018 09:30 GSBW JO13-1 SV Capelle JO13-1 46652 0-0
C 29-09-2018 10:15 FC Tilburg JO13-2 WSC JO13-2 43739 3-3
C 29-09-2018 11:15 RKDVC JO13-2 ZIGO JO13-3 45051 0-5
C 29-09-2018 09:30 RWB JO13-2 OVC'26 JO13-1 45988 0-0
C 29-09-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-2 SVSSS JO13-2 46157 0-0
C 29-09-2018 11:30 Nemelaer JO13-1 OVC'26 JO13-1 97914 0-2
C 29-09-2018 11:00 SV BLC JO13-2 SVSSS JO13-2 97941 3-4
C 29-09-2018 10:00 Willem II JO13-1 Emplina JO13-2 97930 13-1
C 29-09-2018 09:30 GSBW JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-3 97922 0-10
C 22-09-2018 10:45 ZIGO JO13-3 GSBW JO13-1 45847 1-3
C 22-09-2018 10:30 SV Capelle JO13-1 Willem II JO13-1 45827 0-0
C 22-09-2018 11:00 OVC'26 JO13-1 RKDVC JO13-2 46344 5-1
C 22-09-2018 10:00 WSC JO13-2 RWB JO13-2 44452 0-0
C 22-09-2018 12:30 ST EDN'56 / RKDSV JO13-1 Reusel Sport/CoTrans JO13-2 44981 0-0
C 22-09-2018 11:00 WSC JO13-2 Nemelaer JO13-1 97913 5-2
C 22-09-2018 11:00 Emplina JO13-2 SV BLC JO13-2 97940 4-2
C 22-09-2018 11:30 OJC ROSMALEN JO13-3 Willem II JO13-1 97921 0-7
C 22-09-2018 10:00 SVSSS JO13-2 FC Tilburg JO13-2 44378 1-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO13-2 3 3 0 0 9 20 0 20 0
2 RKDVC JO13-2 3 2 0 1 6 9 11 -2 0
3 Haarsteeg JO13-2 3 1 0 2 3 10 10 0 0
4 SSC'55 JO13-1 3 0 0 3 0 4 22 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC JO13-2 10 9 1 0 28 57 11 46 0
2 FC Tilburg JO13-2 10 7 2 1 23 43 21 22 0
3 OJC ROSMALEN JO13-3 10 7 1 2 22 51 15 36 0
4 OVC'26 JO13-1 10 7 1 2 22 35 10 25 0
5 Emplina JO13-2 10 5 1 4 16 20 25 -5 0
6 GSBW JO13-1 9 5 0 4 15 26 28 -2 0
7 Nemelaer JO13-1 9 4 1 4 13 27 18 9 0
8 ZIGO JO13-3 10 3 0 7 9 22 40 -18 0
9 RKDVC JO13-2 10 1 2 7 5 12 39 -27 0
10 SVSSS JO13-2 10 1 1 8 4 15 47 -32 0
11 SV BLC JO13-2 10 0 0 10 0 16 70 -54 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-08-18 18:15 - 19:30 2 gaat_door
ma 20-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 27-08-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 03-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 10-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 03-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 10-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 17-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
ma 24-06-19 18:15 - 19:30 Trainingsveld 2 5 Team training gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) gaat_door
wo 22-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 29-08-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 05-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 12-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:15 - 19:30 2-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 05-06-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 12-06-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 19-06-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door
wo 26-06-19 18:15 - 19:30 1-B (k.gr.) 5 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven