0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

RKDVC 1

Teamleden

Spelers
Daan Dekkers Keeper      
Jordan Levy Keeper      
Guus Berens        
Damian van Bijnen        
Osman Bostanci        
Giel Brandts        
Ralph de Bruin        
Steven ten Cate        
Yori van Delft        
Sander van Engelen        
Martijn van Esch        
Jelle Frikkee        
Lars Kievits        
Ray Kivits        
Roy Lamers        
Jasper Liefting        
Rik Lijbers        
Deniz Poelsma        
Bas Verhoeven        
Rick van Woerkom        
 
Overige teamleden
Stanley Pietersen Trainer
Berry van Bladel Keeperstrainer
Martin Elshout PR
Jan Kuijsten Team Manager
Maarten Schellekens Team Manager

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 26-05-2019 14:30 RKDVC 1 Haarsteeg 1 H. (Henk) van Bekkum 70960 Sportpark aan de Duinweg - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 ODC 1
C 26-05-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 SCG'18 1
C 26-05-2019 14:30 Taxandria 1 VCB 1
C 26-05-2019 14:30 SVSSS 1 BMC 1
C 26-05-2019 14:30 FC Engelen 1 Nieuwkuijk 1
C 26-05-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 TGG 1
C 26-05-2019 14:30 RKDVC 1 Haarsteeg 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 19-05-2019 14:30 TGG 1 RKDVC 1 A.J.M. (Antoon) Fitters 72220 0 - 3
C 12-05-2019 14:30 RKDVC 1 Vlijmense Boys 1 J.D. (Jochem) Masman 69589 1 - 1
C 05-05-2019 14:30 RKDVC 1 SVSSS 1 N. (Niels) Janssen 72359 0 - 0
C 28-04-2019 14:30 VCB 1 RKDVC 1 M.J. (Mitchel) Schellekens 151589 2 - 3
C 22-04-2019 14:30 ODC 1 RKDVC 1 J.W. (Jack) Brummer 72438 0 - 1
C 14-04-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 RKDVC 1 R.L.A.C. (Roy) Manichand 70361 1 - 1
C 07-04-2019 14:30 RKDVC 1 Zwaluw VFC 1 A.J. (Ad) Hesselmans 71811 1 - 0
C 31-03-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 RKDVC 1 W. (Wil) Rombouts 69363 1 - 0
C 24-03-2019 14:30 SVSSS 1 RKDVC 1 B. (Bart) van Zandbeek 70540 4 - 2
C 17-03-2019 14:30 RKDVC 1 Taxandria 1 L.J. (Leo) Uitterhoeve 70697 1 - 4
V 12-03-2019 19:30 Den Dungen 1 RKDVC 1 0-1
C 10-03-2019 14:30 VCB 1 RKDVC 1 H. (Henk) van Bekkum 69828
C 26-02-2019 19:30 RKDVC 1 WSC 1 0 - 0
C 24-02-2019 14:00 FC Engelen 1 RKDVC 1 J. (Jaouad) Majiti 72346 2 - 2
C 17-02-2019 14:30 RKDVC 1 BMC 1 Afgeschermd 71524 2 - 3
C 10-02-2019 14:30 SCG'18 1 RKDVC 1 A.J.M. (Antoon) Fitters 70391 0 - 1
C 03-02-2019 14:30 RKDVC 1 Nieuwkuijk 1 W.C. (Walter) Schilders 70414 1 - 6
V 29-01-2019 20:15 RKDVC 1 Roda boys 1 Rene Tausch (Scheidsrechter) 2-4
V 22-01-2019 afgelast Hilvaria 1 RKDVC 1
V 13-01-2019 13:00 Irene\'58 1 RKDVC 1 0-3
C 23-12-2018 14:00 RKDVC 1 ODC 1 S.H.J. (Stefan) Dammers 71826 3 - 1
C 09-12-2018 14:00 RKDVC 1 BVV/Timmermans Infra 1 M (Maarten) Schellekens 69709 3 - 2
C 25-11-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 RKDVC 1 R. (Ruud) vanBeekveld 70470 5 - 3
C 18-11-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 RKDVC 1 L.A. (Roy) Schuurmans 71755 1 - 1
B 11-11-2018 14:30 RKDVC 1 VOAB 1 L. (Luuk) Hendrix 101333 1 - 3
C 04-11-2018 14:30 RKDVC 1 FC Engelen 1 R.H.W.M. (Ronald) Spijkers 70939 2 - 3
C 28-10-2018 14:30 Taxandria 1 RKDVC 1 L.P. (Lennart) Roks 71955 1 - 2
C 21-10-2018 14:30 RKDVC 1 VCB 1 P. (Pim) vanKuijk 69920 4 - 4
C 14-10-2018 14:30 Haarsteeg 1 RKDVC 1 W. (Wil) Rombouts 70150 1 - 1
C 07-10-2018 14:30 RKDVC 1 TGG 1 N. (Niels) Janssen 70025 1 - 1
C 30-09-2018 14:30 BMC 1 RKDVC 1 R. (Ronny) Ruijs 70937 1 - 0
C 23-09-2018 14:30 RKDVC 1 SCG'18 1 C (Cor) deBeer 71307 3 - 3
B 16-09-2018 14:30 RKDVC 1 DESK 1 T (Ton) Brouwers 2205 2 - 1
V 11-09-2018 20:15 RKDVC 1 Right Oh 1 Toon Fitters (Scheidsrechter) 1-3
B 08-09-2018 17:00 Willem II 1 RKDVC 1 Afgeschermd 2676 0 - 9
B 01-09-2018 17:00 RKDVC 1 NEO'25 1 J. (Jerry) Molenaar 2204 3 - 0
V 28-08-2018 20:00 RKDVC 1 RWB 1 Toon Fitters (Scheidsrechter) 4-0
V 19-08-2018 12:00 Madese Boys 1 RKDVC 1 2 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 20-11-2018 20:00 Unitas'59 1 Oirschot Vooruit 1 101363 1-5
B 13-11-2018 20:00 Unitas 1 GJS 1 101371 2-5
B 13-11-2018 20:00 Peursum 1 Arkel 1 101349 2-3
B 13-11-2018 20:30 TSC 1 Unitas 101366 0-2
B 13-11-2018 20:00 Bavel 1 Baronie 101376 1-4
B 13-11-2018 20:00 Tivoli 1 ODC 1 101361 3-2
B 13-11-2018 20:00 Madese Boys 1 IFC 101384 2-6
B 13-11-2018 20:00 HSSC'61 1 SVW 1 101356 1-2
B 13-11-2018 20:00 Groen Wit 1 Beek Vooruit 1 101380 2-4
B 11-11-2018 14:30 METO 1 Clinge 1 101351 3-0
B 11-11-2018 14:30 Bergeijk 1 Hapert 1 101340 3-1
B 11-11-2018 14:30 Rood Wit V 1 RKSV Nuenen 2 101334 1-2
B 11-11-2018 14:30 Oosterhout 1 Dongen 2 101385 2-3
B 11-11-2018 14:30 Riel 1 Were Di 1 101341 0-1
B 11-11-2018 14:30 Terneuzen 1 VC Vlissingen 101346 2-2
B 11-11-2018 14:30 FC Cranendonck 1 Reusel Sport/CoTrans 1 101337 1-4
B 11-11-2018 14:30 MOC'17 1 Unitas'30 1 101345 3-2
B 11-11-2018 14:30 RKDVC 1 VOAB 1 101333 1-3
B 11-11-2018 13:30 SAB 1 JEKA 1 101353 1-4
B 11-11-2018 14:30 SCG'18 1 DOSL 1 105749 2-0
B 11-11-2018 14:30 ZIGO 1 FC Engelen 1 101383 6-1
B 11-11-2018 14:30 HVV'24 1 Rood-Wit W 1 101388 4-0
B 11-11-2018 14:30 VCB 1 Nemelaer 1 101387 3-2
B 11-11-2018 14:30 Roosendaal 1 WDS'19 1 101390 5-2
B 11-11-2018 14:30 SVSSS 1 FC Tilburg 1 101389 1-3
B 11-11-2018 14:30 Nuenen Brabantia 1 101379 3-1
B 11-11-2018 14:30 EFC 1 UNA 2 101378 4-0
B 11-11-2018 14:30 Theole 1 SCR 1 101391 3-0
B 11-11-2018 14:30 RKSV Heeze 1 Geldrop 2 101382 3-2
B 11-11-2018 14:30 Victoria'03 1 Halsteren 101364 1-0
B 11-11-2018 14:30 Geldrop 1 RPC 1 101365 4-2
B 11-11-2018 14:30 Gilze 1 Rijen 1 101370 2-2
B 11-11-2018 14:30 TSV Gudok 1 Taxandria 1 101369 1-1
B 11-11-2018 14:30 Right'Oh 1 Waspik 1 101343 1-1
B 11-11-2018 14:30 WVV'67 1 Philippine 1 101377 2-3
B 11-11-2018 14:30 SC Gastel 1 Hoeven 1 101360 2-0
B 10-11-2018 20:00 Zwaluw VFC 1 Real Lunet 1 101386 1-6
B 10-11-2018 14:30 Prinsenland 1 ASWH 2 101395 3-2
B 10-11-2018 14:30 Halsteren 1 SPS 1 101375 8-0
B 10-11-2018 14:30 Rijsoord 1 Nieuw Lekkerland 1 101355 3-0
B 10-11-2018 14:30 Nivo Sparta 1 LRC 1 101357 3-3
B 10-11-2018 14:30 Wilhelmina'26 1 GDC 1 101367 4-3
B 10-11-2018 14:30 's Heer Arendskerke 1 Kloetinge 1 101344 2-2
B 10-11-2018 19:30 PSV 1 TGG 1 101381 3-2
B 10-11-2018 14:30 GPC Vlissingen 1 SSV'65 1 101342 1-7
B 10-11-2018 14:30 Haaften 1 Heukelum 1 101350 2-2
B 10-11-2018 19:30 RBC 1 Zundert 1 101393 5-1
B 10-11-2018 14:30 ZSC'62 1 De Noormannen 1 101352 4-5
B 10-11-2018 14:30 Zaamslag 1 Terneuzense Boys 1 101347 1-2
B 10-11-2018 14:30 NOAD'67 1 Kruiningen 1 101358 1-2
B 10-11-2018 15:00 Wilhelmina 1 BVV/Timmermans Infra 1 101373 1-1
B 10-11-2018 14:30 FC Dauwendaele 1 Bruse Boys 1 101335 4-7
B 10-11-2018 14:30 Klundert 1 Oranje Wit 1 101368 1-3
B 10-11-2018 14:30 Alblasserdam 1 DHV 1 101336 4-1
B 10-11-2018 14:30 RCS 1 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 101394 5-0
B 10-11-2018 14:30 Almkerk 1 Achilles Veen 101339 0-1
B 10-11-2018 14:30 VVGZ 1 De Alblas 1 101362 4-0
B 10-11-2018 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 1 Sleeuwijk 1 101354 8-0
B 10-11-2018 15:00 Ameide 1 Groot-Ammers 1 101359 1-3
B 10-11-2018 14:30 VCK 1 Arnemuiden 1 101348 1-3
B 10-11-2018 14:30 Walcheren 1 Serooskerke 1 101392 1-3
B 10-11-2018 14:30 De Zwerver 1 Sliedrecht 1 101372 0-10
B 08-11-2018 20:00 BMC 1 SBC 1 101338 2-0
B 08-11-2018 20:00 Steenbergen 1 Moerse Boys 1 101374 4-0
B 16-09-2018 14:30 RKDVC 1 DESK 1 2205 2-1
B 15-09-2018 14:30 Willem II 1 NEO'25 1 2677 1-6
B 08-09-2018 17:00 Willem II 1 RKDVC 1 2676 0-9
B 08-09-2018 17:00 NEO'25 1 DESK 1 2367 0-3
B 01-09-2018 17:00 DESK 1 Willem II 1 2357 12-0
B 01-09-2018 17:00 RKDVC 1 NEO'25 1 2204 3-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 19-05-2019 14:30 BMC 1 BVV/Timmermans Infra 1 71717 3-2
C 19-05-2019 14:30 ODC 1 Zwaluw VFC 1 69969 3-2
C 19-05-2019 14:30 VCB 1 SVSSS 1 72193 1-5
C 19-05-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 Taxandria 1 70076 1-2
C 19-05-2019 14:30 SCG'18 1 FC Engelen 1 72080 1-0
C 19-05-2019 14:30 TGG 1 RKDVC 1 72220 0-3
C 19-05-2019 14:30 Haarsteeg 1 Vlijmense Boys 1 72057 2-1
C 12-05-2019 14:00 FC Engelen 1 BMC 1 72349 0-2
C 12-05-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 ODC 1 70005 3-2
C 12-05-2019 14:30 SVSSS 1 SCG'18 1 72035 3-1
C 12-05-2019 14:30 Taxandria 1 TGG 1 71252 2-1
C 12-05-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 Haarsteeg 1 70177 5-0
C 12-05-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 VCB 1 69559 4-1
C 12-05-2019 14:30 RKDVC 1 Vlijmense Boys 1 69589 1-1
C 05-05-2019 14:30 ODC 1 Nieuwkuijk 1 72127 1-4
C 05-05-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 FC Engelen 1 72092 2-1
C 05-05-2019 14:30 VCB 1 BVV/Timmermans Infra 1 71465 2-2
C 05-05-2019 13:00 Haarsteeg 1 TGG 1 149317 6-1
C 05-05-2019 14:30 RKDVC 1 SVSSS 1 72359 0-0
C 02-05-2019 19:00 Vlijmense Boys 1 TGG 1 69595 1-1
C 28-04-2019 14:30 TGG 1 ODC 1 151632 1-1
C 28-04-2019 14:00 FC Engelen 1 BVV/Timmermans Infra 1 151609 2-3
C 28-04-2019 14:30 BMC 1 Zwaluw VFC 1 151622 1-3
C 28-04-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 Haarsteeg 1 70466 3-0
C 28-04-2019 14:30 Taxandria 1 SVSSS 1 70474 0-0
C 28-04-2019 14:30 VCB 1 RKDVC 1 151589 2-3
C 25-04-2019 18:45 TGG 1 VCB 1 71226 3-1
C 25-04-2019 20:00 Nieuwkuijk 1 Zwaluw VFC 1 69956 1-0
C 22-04-2019 14:30 TGG 1 Zwaluw VFC 1 71691 6-1
C 22-04-2019 14:30 VCB 1 FC Engelen 1 70294 4-3
C 22-04-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 BVV/Timmermans Infra 1 69750 2-2
C 22-04-2019 14:30 ODC 1 RKDVC 1 72438 0-1
C 22-04-2019 14:30 BMC 1 Taxandria 1 70509 5-0
C 22-04-2019 14:30 Haarsteeg 1 SVSSS 1 71253 0-4
C 22-04-2019 14:30 SCG'18 1 Nieuwkuijk 1 69685 2-5
C 20-04-2019 18:30 Taxandria 1 FC Engelen 1 69367 1-3
C 20-04-2019 18:30 Vlijmense Boys 1 VCB 1 69863 1-2
C 20-04-2019 18:00 TGG 1 SVSSS 1 69966 1-2
C 14-04-2019 14:30 Taxandria 1 ODC 1 69996 3-4
C 14-04-2019 14:00 FC Engelen 1 Haarsteeg 1 69689 2-1
C 14-04-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 BMC 1 70624 1-1
C 14-04-2019 14:30 SVSSS 1 TGG 1 69806 2-0
C 14-04-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 RKDVC 1 70361 1-1
C 14-04-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 Vlijmense Boys 1 71821 3-3
C 14-04-2019 14:30 VCB 1 SCG'18 1 70257 3-0
C 11-04-2019 19:15 TGG 1 BMC 1 106705 0-5
C 11-04-2019 20:00 SVSSS 1 ODC 1 149335 1-1
C 07-04-2019 14:30 ODC 1 FC Engelen 1 71620 5-3
C 07-04-2019 14:30 SCG'18 1 Taxandria 1 72542 0-2
C 07-04-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 SVSSS 1 69500 3-1
C 07-04-2019 14:30 RKDVC 1 Zwaluw VFC 1 71811 1-0
C 07-04-2019 14:30 Haarsteeg 1 BVV/Timmermans Infra 1 69448 1-3
C 07-04-2019 14:30 TGG 1 Nieuwkuijk 1 71172 2-0
C 07-04-2019 14:30 BMC 1 VCB 1 71671 1-0
C 31-03-2019 14:00 FC Engelen 1 ODC 1 72223 0-3
C 31-03-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 Haarsteeg 1 106645 3-0
C 31-03-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 RKDVC 1 69363 1-0
C 31-03-2019 14:30 SVSSS 1 Vlijmense Boys 1 71013 7-3
C 31-03-2019 14:30 Taxandria 1 SCG'18 1 71796 0-2
C 31-03-2019 14:30 VCB 1 BMC 1 69778 4-3
C 24-03-2019 14:30 SCG'18 1 BMC 1 69536 2-0
C 24-03-2019 14:30 SVSSS 1 RKDVC 1 70540 4-2
C 24-03-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 ODC 1 69390 1-1
C 24-03-2019 14:30 Taxandria 1 Haarsteeg 1 71696 1-1
C 24-03-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 Zwaluw VFC 1 69450 3-1
C 24-03-2019 14:30 VCB 1 TGG 1 70227 4-1
C 24-03-2019 14:00 FC Engelen 1 Vlijmense Boys 1 72236 2-3
C 17-03-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 SCG'18 1 71005 2-0
C 17-03-2019 14:30 SVSSS 1 Nieuwkuijk 1 69941 4-0
C 17-03-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 FC Engelen 1 70247 1-3
C 17-03-2019 14:30 Haarsteeg 1 BMC 1 69386 0-2
C 17-03-2019 14:30 ODC 1 VCB 1 71801 4-2
C 17-03-2019 14:30 RKDVC 1 Taxandria 1 70697 1-4
C 10-03-2019 14:30 TGG 1 ODC 1 71336 0-0
C 10-03-2019 14:30 SCG'18 1 Vlijmense Boys 1 69691 2-1
C 10-03-2019 14:30 VCB 1 RKDVC 1 69828 0-0
C 10-03-2019 14:00 FC Engelen 1 BVV/Timmermans Infra 1 72219 0-0
C 10-03-2019 14:30 BMC 1 Zwaluw VFC 1 70551 0-0
C 24-02-2019 14:30 SCG'18 1 ODC 1 69380 0-1
C 24-02-2019 14:30 Nieuwkuijk 1 Vlijmense Boys 1 71640 2-1
C 24-02-2019 14:30 SVSSS 1 BVV/Timmermans Infra 1 69432 2-3
C 24-02-2019 14:30 Taxandria 1 Zwaluw VFC 1 70687 1-1
C 24-02-2019 14:30 VCB 1 Haarsteeg 1 71463 4-0
C 24-02-2019 14:30 BMC 1 TGG 1 72372 1-2
C 24-02-2019 14:00 FC Engelen 1 RKDVC 1 72346 2-2
C 17-02-2019 14:30 TGG 1 SCG'18 1 69890 2-4
C 17-02-2019 14:00 FC Engelen 1 SVSSS 1 71879 2-4
C 17-02-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 Nieuwkuijk 1 72191 2-1
C 17-02-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 VCB 1 72091 4-1
C 17-02-2019 14:30 Vlijmense Boys 1 Taxandria 1 69983 0-3
C 17-02-2019 14:30 ODC 1 Haarsteeg 1 70885 3-2
C 17-02-2019 14:30 RKDVC 1 BMC 1 71524 2-3
C 10-02-2019 14:30 SVSSS 1 ODC 1 69656 1-1
C 10-02-2019 14:30 Haarsteeg 1 TGG 1 69433 3-1
C 10-02-2019 14:30 BMC 1 Vlijmense Boys 1 70967 2-3
C 10-02-2019 14:30 SCG'18 1 RKDVC 1 70391 0-1
C 03-02-2019 14:30 Haarsteeg 1 SCG'18 1 69860 4-1
C 03-02-2019 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 Taxandria 1 72159 0-0
C 03-02-2019 14:30 ODC 1 BMC 1 72518 4-0
C 03-02-2019 14:30 RKDVC 1 Nieuwkuijk 1 70414 1-6
C 03-02-2019 14:30 TGG 1 FC Engelen 1 69447 2-1
C 03-02-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 SVSSS 1 71142 1-3
C 20-01-2019 14:30 Haarsteeg 1 Taxandria 1 71087 0-0
C 20-01-2019 14:30 BMC 1 SCG'18 1 72252 3-0
C 20-01-2019 14:30 Zwaluw VFC 1 BVV/Timmermans Infra 1 69636 1-1
C 23-12-2018 14:00 RKDVC 1 ODC 1 71826 3-1
C 23-12-2018 14:00 TGG 1 BMC 1 106032 0-2
C 23-12-2018 14:00 BVV/Timmermans Infra 1 FC Engelen 1 105202 2-2
C 23-12-2018 14:00 Vlijmense Boys 1 Zwaluw VFC 1 70586 0-5
C 16-12-2018 14:15 Nieuwkuijk 1 TGG 1 70575 2-5
C 16-12-2018 14:15 BVV/Timmermans Infra 1 Haarsteeg 1 71810 0-0
C 09-12-2018 14:00 RKDVC 1 BVV/Timmermans Infra 1 69709 3-2
C 09-12-2018 14:30 BMC 1 Nieuwkuijk 1 69333 0-2
C 09-12-2018 14:30 SCG'18 1 VCB 1 72344 5-0
C 09-12-2018 14:30 ODC 1 Taxandria 1 69557 6-1
C 09-12-2018 14:30 Haarsteeg 1 FC Engelen 1 71391 2-3
C 02-12-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 TGG 1 69506 1-1
C 02-12-2018 14:00 FC Engelen 1 VCB 1 71997 6-1
C 02-12-2018 14:30 Taxandria 1 BMC 1 69782 0-4
C 02-12-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 SCG'18 1 71126 4-3
C 02-12-2018 14:30 SVSSS 1 Haarsteeg 1 72020 2-0
C 02-12-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 Vlijmense Boys 1 70543 4-3
C 25-11-2018 14:30 BMC 1 FC Engelen 1 69916 2-0
C 25-11-2018 14:30 TGG 1 Taxandria 1 70048 4-0
C 25-11-2018 14:30 ODC 1 BVV/Timmermans Infra 1 70107 1-1
C 25-11-2018 14:30 VCB 1 Nieuwkuijk 1 71185 1-2
C 25-11-2018 14:30 SCG'18 1 SVSSS 1 71319 2-1
C 25-11-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 RKDVC 1 70470 5-3
C 25-11-2018 14:30 Haarsteeg 1 Zwaluw VFC 1 72279 1-1
C 18-11-2018 14:00 FC Engelen 1 TGG 1 71786 1-0
C 18-11-2018 14:30 BMC 1 ODC 1 70297 0-1
C 18-11-2018 14:30 SCG'18 1 Haarsteeg 1 72254 2-0
C 18-11-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 RKDVC 1 71755 1-1
C 18-11-2018 14:30 Taxandria 1 BVV/Timmermans Infra 1 69949 1-1
C 18-11-2018 14:30 VCB 1 Vlijmense Boys 1 72303 0-4
C 18-11-2018 14:30 SVSSS 1 Zwaluw VFC 1 70193 5-3
C 13-11-2018 20:00 BVV/Timmermans Infra 1 VCB 1 100324 1-1
C 04-11-2018 14:30 RKDVC 1 FC Engelen 1 70939 2-3
C 04-11-2018 14:30 Haarsteeg 1 VCB 1 70394 4-3
C 04-11-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 Taxandria 1 69951 3-2
C 04-11-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 Nieuwkuijk 1 71132 1-2
C 04-11-2018 14:30 ODC 1 SCG'18 1 70020 1-1
C 04-11-2018 14:30 TGG 1 BMC 1 70667 0-0
C 04-11-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 SVSSS 1 72409 1-1
C 28-10-2018 14:30 BMC 1 Haarsteeg 1 70013 2-3
C 28-10-2018 14:30 SCG'18 1 BVV/Timmermans Infra 1 69740 1-1
C 28-10-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 SVSSS 1 70478 1-2
C 28-10-2018 14:30 Taxandria 1 RKDVC 1 71955 1-2
C 28-10-2018 14:30 TGG 1 Vlijmense Boys 1 72214 2-0
C 28-10-2018 14:30 VCB 1 ODC 1 72153 0-0
C 28-10-2018 14:00 FC Engelen 1 Zwaluw VFC 1 69397 2-1
C 21-10-2018 14:30 RKDVC 1 VCB 1 69920 4-4
C 21-10-2018 14:30 Haarsteeg 1 Nieuwkuijk 1 72546 4-0
C 21-10-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 SCG'18 1 69641 4-0
C 21-10-2018 14:30 ODC 1 TGG 1 69712 3-0
C 21-10-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 BMC 1 72370 1-1
C 21-10-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 FC Engelen 1 71466 0-0
C 21-10-2018 14:45 SVSSS 1 Taxandria 1 69918 0-3
C 14-10-2018 14:30 TGG 1 BVV/Timmermans Infra 1 70717 2-0
C 14-10-2018 14:30 VCB 1 Taxandria 1 72543 3-1
C 14-10-2018 14:30 SCG'18 1 Zwaluw VFC 1 70728 2-3
C 14-10-2018 14:30 Haarsteeg 1 RKDVC 1 70150 1-1
C 14-10-2018 14:30 BMC 1 SVSSS 1 71943 3-2
C 14-10-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 FC Engelen 1 71402 0-6
C 14-10-2018 14:30 ODC 1 Vlijmense Boys 1 71481 5-0
C 07-10-2018 14:00 FC Engelen 1 SCG'18 1 71735 2-4
C 07-10-2018 14:30 RKDVC 1 TGG 1 70025 1-1
C 07-10-2018 14:30 Zwaluw VFC 1 ODC 1 70658 2-1
C 07-10-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 Haarsteeg 1 69917 1-3
C 07-10-2018 14:30 Taxandria 1 Nieuwkuijk 1 70311 2-1
C 07-10-2018 14:30 SVSSS 1 VCB 1 72547 4-0
C 07-10-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 BMC 1 71751 3-1
C 30-09-2018 14:30 BMC 1 RKDVC 1 70937 1-0
C 30-09-2018 14:30 SCG'18 1 TGG 1 70258 2-1
C 30-09-2018 14:30 Nieuwkuijk 1 BVV/Timmermans Infra 1 69480 2-6
C 30-09-2018 14:30 Haarsteeg 1 ODC 1 72134 2-0
C 30-09-2018 14:30 Taxandria 1 Vlijmense Boys 1 72396 3-0
C 30-09-2018 14:30 SVSSS 1 FC Engelen 1 69936 3-4
C 30-09-2018 14:30 VCB 1 Zwaluw VFC 1 71520 3-3
C 23-09-2018 14:30 BVV/Timmermans Infra 1 VCB 1 70455 0-0
C 23-09-2018 14:30 RKDVC 1 SCG'18 1 71307 3-3
C 23-09-2018 14:30 TGG 1 Haarsteeg 1 71420 2-1
C 23-09-2018 14:30 Vlijmense Boys 1 BMC 1 71474 1-1
C 23-09-2018 14:30 ODC 1 SVSSS 1 71503 0-2
C 23-09-2018 14:00 FC Engelen 1 Taxandria 1 70083 4-2
C 22-09-2018 18:30 Zwaluw VFC 1 Nieuwkuijk 1 72154 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sliedrecht 1 1 1 0 0 3 10 0 10 0
2 Halsteren 1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
3 Roda Boys/Bommelerwaard 1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
4 SSV'65 1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
5 Real Lunet 1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
6 ZIGO 1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
7 RCS 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
8 IFC 1 1 0 0 3 6 2 4 0
9 Oirschot Vooruit 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
10 RBC 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
11 EFC 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
12 HVV'24 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
13 Steenbergen 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
14 VVGZ 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
15 Bruse Boys 1 1 1 0 0 3 7 4 3 0
16 GJS 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
17 Roosendaal 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
18 Alblasserdam 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
19 Baronie 1 1 0 0 3 4 1 3 0
20 JEKA 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
21 Reusel Sport/CoTrans 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
22 METO 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
23 Rijsoord 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
24 Theole 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
25 Beek Vooruit 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
26 Geldrop 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
27 Arnemuiden 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
28 Bergeijk 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
29 Groot-Ammers 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
30 Nuenen 1 1 0 0 3 3 1 2 0
31 Oranje Wit 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
32 Serooskerke 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
33 FC Tilburg 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
34 VOAB 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
35 BMC 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
36 SC Gastel 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
37 SCG'18 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
38 Unitas 1 1 0 0 3 2 0 2 0
39 De Noormannen 1 1 1 0 0 3 5 4 1 0
40 Wilhelmina'26 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
41 Arkel 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
42 Dongen 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
43 RKSV Heeze 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
44 MOC'17 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
45 Philippine 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
46 Prinsenland 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
47 PSV 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
48 Tivoli 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
49 VCB 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
50 Kruiningen 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
51 RKSV Nuenen 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
52 SVW 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
53 Terneuzense Boys 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
54 Achilles Veen 1 1 0 0 3 1 0 1 0
55 Victoria'03 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
56 Were Di 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
57 LRC 1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
58 Gilze 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
59 Haaften 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
60 Kloetinge 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
61 VC Vlissingen 1 1 0 0 3 2 2 0 0
62 Waspik 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
63 Wilhelmina 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
64 Taxandria 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
65 Nivo Sparta 1 1 0 0 1 0 3 3 0 0
66 's Heer Arendskerke 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
67 Heukelum 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
68 Rijen 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
69 Terneuzen 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
70 Right'Oh 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
71 BVV/Timmermans Infra 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
72 TSV Gudok 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
73 ZSC'62 1 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
74 GDC 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
75 ASWH 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
76 Geldrop 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
77 Nemelaer 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
78 ODC 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
79 Oosterhout 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
80 Peursum 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
81 TGG 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
82 Unitas'30 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
83 WVV'67 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
84 HSSC'61 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
85 NOAD'67 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
86 Rood Wit V 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
87 Zaamslag 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
88 Almkerk 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
89 Halsteren 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
90 Riel 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
91 Groen Wit 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
92 RPC 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
93 Ameide 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
94 Brabantia 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
95 Hapert 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
96 Klundert 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
97 RKDVC 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
98 SVSSS 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
99 VCK 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
100 Walcheren 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
101 DOSL 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
102 Hoeven 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
103 SBC 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
104 TSC 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
105 FC Dauwendaele 1 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
106 Unitas 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
107 WDS'19 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
108 Bavel 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
109 FC Cranendonck 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
110 DHV 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
111 SAB 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
112 Clinge 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
113 Nieuw Lekkerland 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
114 SCR 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
115 Madese Boys 1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
116 SV Unitas'59 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
117 Zundert 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
118 De Alblas 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
119 Moerse Boys 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
120 Rood-Wit W 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
121 UNA 2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
122 FC Engelen 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
123 Zwaluw VFC 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
124 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
125 GPC Vlissingen 1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
126 Sleeuwijk 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0
127 SPS 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0
128 De Zwerver 1 1 0 0 1 0 0 10 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS 1 25 15 4 6 49 64 35 29 0
2 BVV/Timmermans Infra 1 25 11 11 3 44 52 36 16 0
3 ODC 1 25 12 6 7 42 52 35 17 0
4 BMC 1 25 12 3 10 39 47 36 11 0
5 Nieuwkuijk 1 25 12 3 10 39 48 50 -2 0
6 FC Engelen 1 25 11 2 12 35 57 53 4 0
7 TGG 1 25 10 4 11 34 41 45 -4 0
8 RKDVC 1 25 8 9 8 33 42 47 -5 0
9 SCG'18 1 25 10 3 12 33 40 47 -7 0
10 Zwaluw VFC 1 25 8 7 10 31 48 47 1 0
11 Taxandria 1 25 8 6 11 30 35 47 -12 0
12 Haarsteeg 1 25 8 4 13 28 38 50 -12 0
13 Vlijmense Boys 1 25 7 5 13 26 44 59 -15 0
14 VCB 1 25 7 5 13 26 47 68 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 4-A, Trainingsveld 4-B 1 Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-09-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-09-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-09-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-10-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-10-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-10-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-10-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-11-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-11-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-11-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 27-11-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-12-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-12-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-12-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-12-18 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 01-01-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 08-01-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-01-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 22-01-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 29-01-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-02-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-02-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-02-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-02-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-03-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-03-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-03-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-03-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-04-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-04-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-04-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-04-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-04-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-05-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-05-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-05-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-05-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-06-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-06-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-06-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-06-19 20:10 - 21:45 2 (k.gr.) 1 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven