0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

RKDVC 2

Teamleden

Spelers
Jordan Levy Keeper      
Jelte van der Linden Keeper      
Mitchel van de Wiel Keeper      
Tim Willemse Keeper      
Maurice Adegeest        
Bauke Bakkers        
Stijn de Bijl        
Ruud van Bokhoven        
Stijn Brokx        
Jan Bullens        
Ruud van Daelen        
Joep Fitters        
Randy van den Heuvel        
Bas van Kuik        
Stan Liefting        
Kevin Melis        
Tim Poel        
Sven Pullens        
Mark Pulles        
Mauries Spronk        
 
Overige teamleden
Hans Melis Trainer
Berry van Bladel Keeperstrainer
Martin Elshout PR

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 11:30 FC Engelen 2 Vlijmense Boys 2 19755 5-3
B 16-09-2018 12:00 TEC 2 RKDVC 2 19508 2-7
B 09-09-2018 11:30 FC Engelen 2 TEC 2 19481 2-2
B 09-09-2018 11:30 Vlijmense Boys 2 RKDVC 2 19113 1-3
B 02-09-2018 11:30 RKDVC 2 FC Engelen 2 20086 2-1
B 02-09-2018 12:00 TEC 2 Vlijmense Boys 2 19946 0-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-05-2019 12:00 Were Di 2 Sarto 2 73613 1-2
C 26-05-2019 12:00 MOC'17 2 Dongen 3 73295 6-4
C 26-05-2019 12:00 Zeelandia Middelburg 2 JEKA 3 74084 3-1
C 26-05-2019 11:30 Moerse Boys 2 WSC 2 74684 1-1
C 26-05-2019 12:00 DESK 2 Hoeven 2 74564 6-0
C 26-05-2019 12:00 RKDVC 2 Beek Vooruit 2 74516 5-0
C 26-05-2019 12:00 RCD 2 VOAB 2 73837 1-3
C 21-05-2019 20:00 JEKA 3 DESK 2 73439 1-7
C 19-05-2019 11:00 WSC 2 Zeelandia Middelburg 2 72601 0-7
C 19-05-2019 11:30 Beek Vooruit 2 RCD 2 73861 4-1
C 19-05-2019 11:45 VOAB 2 Moerse Boys 2 72945 2-2
C 19-05-2019 12:00 Hoeven 2 MOC'17 2 73799 3-1
C 19-05-2019 12:30 Sarto 2 RKDVC 2 73007 2-3
C 19-05-2019 12:00 Dongen 3 Were Di 2 73071 3-2
C 12-05-2019 10:00 Were Di 2 VOAB 2 74712 4-4
C 12-05-2019 11:30 RKDVC 2 RCD 2 73331 2-3
C 12-05-2019 11:30 DESK 2 Sarto 2 73708 0-1
C 12-05-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Dongen 3 72726 2-0
C 12-05-2019 11:45 Moerse Boys 2 Beek Vooruit 2 74456 1-4
C 12-05-2019 12:00 MOC'17 2 WSC 2 74217 2-1
C 12-05-2019 13:00 JEKA 3 Hoeven 2 73017 0-1
C 05-05-2019 12:00 Moerse Boys 2 RKDVC 2 74106 1-1
C 28-04-2019 11:30 RKDVC 2 MOC'17 2 73044 3-1
C 28-04-2019 11:45 Moerse Boys 2 Were Di 2 73819 2-2
C 28-04-2019 12:00 Dongen 3 WSC 2 73434 0-2
C 22-04-2019 11:45 VOAB 2 RKDVC 2 73030 3-5
C 22-04-2019 11:30 Beek Vooruit 2 MOC'17 2 74677 2-2
C 22-04-2019 11:00 RCD 2 Were Di 2 73886 4-0
C 22-04-2019 11:00 WSC 2 JEKA 3 74490 1-1
C 22-04-2019 12:30 Sarto 2 Moerse Boys 2 73863 2-0
C 22-04-2019 12:00 Dongen 3 DESK 2 74703 2-2
C 22-04-2019 12:00 Hoeven 2 Zeelandia Middelburg 2 72620 1-2
C 14-04-2019 11:30 DESK 2 VOAB 2 74040 4-3
C 14-04-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Beek Vooruit 2 73696 3-1
C 14-04-2019 11:45 Moerse Boys 2 RCD 2 73785 1-1
C 14-04-2019 12:00 MOC'17 2 Sarto 2 73544 1-5
C 14-04-2019 12:00 Were Di 2 RKDVC 2 73678 1-5
C 14-04-2019 12:00 Hoeven 2 WSC 2 73870 2-0
C 14-04-2019 13:00 JEKA 3 Dongen 3 74440 2-4
C 11-04-2019 20:15 Hoeven 2 RKDVC 2 151635 0-0
C 07-04-2019 11:00 RCD 2 MOC'17 2 73901 1-1
C 07-04-2019 11:00 WSC 2 DESK 2 72828 0-1
C 07-04-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Were Di 2 73904 6-3
C 07-04-2019 12:00 Dongen 3 Hoeven 2 73027 3-2
C 07-04-2019 12:30 Sarto 2 JEKA 3 73338 6-0
C 07-04-2019 11:45 VOAB 2 Zeelandia Middelburg 2 72690 3-2
C 07-04-2019 11:30 RKDVC 2 Moerse Boys 2 73840 2-1
C 31-03-2019 11:30 DESK 2 WSC 2 73059 0-2
C 31-03-2019 11:45 Moerse Boys 2 Sarto 2 74175 3-2
C 31-03-2019 12:00 Dongen 3 RCD 2 74223 0-1
C 24-03-2019 12:00 Hoeven 2 Sarto 2 74531 0-1
C 24-03-2019 13:00 JEKA 3 VOAB 2 73238 2-4
C 24-03-2019 12:00 Were Di 2 Moerse Boys 2 73978 1-2
C 24-03-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 RCD 2 72886 1-1
C 24-03-2019 11:00 WSC 2 Dongen 3 73786 0-0
C 24-03-2019 11:30 DESK 2 Beek Vooruit 2 74388 5-0
C 24-03-2019 12:00 MOC'17 2 RKDVC 2 73956 4-1
C 17-03-2019 11:00 RCD 2 Sarto 2 73755 0-4
C 17-03-2019 11:30 RKDVC 2 DESK 2 73072 2-5
C 17-03-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Dongen 3 74077 3-1
C 17-03-2019 12:00 Were Di 2 WSC 2 74412 1-6
C 17-03-2019 11:45 Moerse Boys 2 Zeelandia Middelburg 2 73612 0-2
C 17-03-2019 12:00 MOC'17 2 JEKA 3 73736 2-1
C 17-03-2019 11:45 VOAB 2 Hoeven 2 74550 2-3
C 10-03-2019 11:00 WSC 2 RCD 2 74020 1-0
C 10-03-2019 13:00 JEKA 3 Beek Vooruit 2 74660 0-2
C 10-03-2019 12:30 Sarto 2 VOAB 2 73643 2-2
C 10-03-2019 11:30 DESK 2 MOC'17 2 74410 3-2
C 10-03-2019 12:00 Hoeven 2 RKDVC 2 72805 0-0
C 10-03-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Were Di 2 72968 0-1
C 10-03-2019 12:00 Dongen 3 Moerse Boys 2 74367 3-2
C 24-02-2019 12:00 Hoeven 2 Beek Vooruit 2 73165 3-2
C 24-02-2019 11:30 DESK 2 Moerse Boys 2 73917 6-2
C 24-02-2019 12:00 Dongen 3 Sarto 2 74089 0-2
C 24-02-2019 12:00 MOC'17 2 Were Di 2 73457 4-2
C 24-02-2019 13:30 JEKA 3 RCD 2 73246 2-3
C 24-02-2019 11:00 WSC 2 VOAB 2 74373 4-0
C 21-02-2019 20:00 Zeelandia Middelburg 2 RKDVC 2 74004 0-6
C 17-02-2019 12:00 Were Di 2 JEKA 3 74547 4-2
C 17-02-2019 12:00 Moerse Boys 2 Hoeven 2 74534 2-2
C 17-02-2019 11:45 VOAB 2 Beek Vooruit 2 73146 6-2
C 17-02-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 MOC'17 2 74399 2-1
C 17-02-2019 11:30 RKDVC 2 Dongen 3 74070 3-1
C 17-02-2019 11:00 RCD 2 DESK 2 74397 2-3
C 17-02-2019 12:30 Sarto 2 WSC 2 73892 2-2
C 10-02-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Sarto 2 73415 0-1
C 10-02-2019 12:00 MOC'17 2 VOAB 2 74307 4-5
C 10-02-2019 11:30 DESK 2 Zeelandia Middelburg 2 74450 3-1
C 10-02-2019 11:00 WSC 2 RKDVC 2 72917 3-0
C 10-02-2019 12:00 Hoeven 2 Were Di 2 73836 1-3
C 10-02-2019 13:00 JEKA 3 Moerse Boys 2 74227 4-4
C 03-02-2019 11:30 RKDVC 2 JEKA 3 73104 2-2
C 03-02-2019 11:30 Beek Vooruit 2 WSC 2 74468 2-4
C 03-02-2019 12:00 Moerse Boys 2 MOC'17 2 73369 2-2
C 03-02-2019 12:30 Sarto 2 Zeelandia Middelburg 2 73492 1-0
C 03-02-2019 11:00 RCD 2 Hoeven 2 74497 0-4
C 03-02-2019 11:45 VOAB 2 Dongen 3 73796 7-0
C 03-02-2019 12:00 Were Di 2 DESK 2 74005 4-3
C 20-01-2019 12:30 Sarto 2 Hoeven 2 72637 3-2
C 20-01-2019 11:45 VOAB 2 JEKA 3 73749 4-2
C 20-01-2019 11:30 Beek Vooruit 2 DESK 2 73828 2-2
C 20-01-2019 11:00 RCD 2 Zeelandia Middelburg 2 72673 1-2
C 23-12-2018 13:00 JEKA 3 Sarto 2 74134 2-5
C 23-12-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 WSC 2 103979 2-2
C 23-12-2018 12:00 Hoeven 2 Dongen 3 73869 2-3
C 23-12-2018 12:00 Were Di 2 Beek Vooruit 2 73499 3-5
C 23-12-2018 12:00 MOC'17 2 Moerse Boys 2 73906 2-1
C 16-12-2018 12:00 Zeelandia Middelburg 2 VOAB 2 73008 2-1
C 16-12-2018 12:00 MOC'17 2 RCD 2 73477 1-0
C 09-12-2018 10:30 RCD 2 Moerse Boys 2 72782 0-4
C 09-12-2018 11:00 WSC 2 Hoeven 2 73811 1-1
C 09-12-2018 11:15 RKDVC 2 Were Di 2 73656 4-3
C 09-12-2018 11:45 VOAB 2 DESK 2 73965 1-2
C 09-12-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Zeelandia Middelburg 2 73542 4-3
C 09-12-2018 12:30 Sarto 2 MOC'17 2 74692 2-2
C 09-12-2018 12:00 Dongen 3 JEKA 3 73597 5-3
C 02-12-2018 11:15 RKDVC 2 VOAB 2 72618 4-2
C 02-12-2018 11:30 DESK 2 Dongen 3 73472 7-3
C 02-12-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Hoeven 2 73346 2-1
C 02-12-2018 12:00 MOC'17 2 Beek Vooruit 2 73232 0-6
C 02-12-2018 10:00 Were Di 2 RCD 2 74690 6-0
C 02-12-2018 13:00 JEKA 3 WSC 2 72777 0-1
C 25-11-2018 11:00 RCD 2 RKDVC 2 72941 0-2
C 25-11-2018 11:00 WSC 2 MOC'17 2 74317 2-1
C 25-11-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Moerse Boys 2 73948 1-2
C 25-11-2018 11:45 VOAB 2 Were Di 2 74078 0-2
C 25-11-2018 12:00 Dongen 3 Zeelandia Middelburg 2 74313 1-5
C 25-11-2018 12:00 Hoeven 2 JEKA 3 73767 1-4
C 25-11-2018 12:30 Sarto 2 DESK 2 74027 1-1
C 18-11-2018 11:00 WSC 2 Beek Vooruit 2 74311 4-1
C 18-11-2018 11:30 DESK 2 Were Di 2 73907 1-2
C 18-11-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Sarto 2 73874 2-0
C 18-11-2018 12:00 Dongen 3 VOAB 2 73224 2-4
C 18-11-2018 12:00 Hoeven 2 RCD 2 73488 0-2
C 18-11-2018 13:00 JEKA 3 RKDVC 2 74262 4-2
C 04-11-2018 12:00 Were Di 2 MOC'17 2 72882 4-1
C 04-11-2018 11:00 RCD 2 JEKA 3 73601 0-1
C 04-11-2018 11:30 RKDVC 2 Zeelandia Middelburg 2 72994 0-1
C 04-11-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Hoeven 2 72662 3-3
C 04-11-2018 11:45 VOAB 2 WSC 2 74423 0-2
C 04-11-2018 12:00 Moerse Boys 2 DESK 2 73806 2-1
C 04-11-2018 12:30 Sarto 2 Dongen 3 73404 1-0
C 28-10-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Moerse Boys 2 73979 3-1
C 28-10-2018 11:00 WSC 2 Were Di 2 73024 2-4
C 28-10-2018 11:30 DESK 2 RKDVC 2 72944 0-2
C 28-10-2018 12:00 Dongen 3 Beek Vooruit 2 74615 0-3
C 28-10-2018 12:00 Hoeven 2 VOAB 2 73358 1-1
C 28-10-2018 12:30 Sarto 2 RCD 2 74687 6-1
C 28-10-2018 13:00 JEKA 3 MOC'17 2 74259 1-0
C 21-10-2018 11:00 RCD 2 WSC 2 72998 1-1
C 21-10-2018 11:30 RKDVC 2 Hoeven 2 73804 6-2
C 21-10-2018 10:00 Beek Vooruit 2 JEKA 3 74441 6-1
C 21-10-2018 11:45 VOAB 2 Sarto 2 72665 0-3
C 21-10-2018 12:00 MOC'17 2 DESK 2 72770 3-2
C 21-10-2018 12:00 Moerse Boys 2 Dongen 3 74160 3-1
C 21-10-2018 12:00 Were Di 2 Zeelandia Middelburg 2 73253 4-2
C 14-10-2018 12:00 Dongen 3 MOC'17 2 73364 1-4
C 14-10-2018 11:00 WSC 2 Moerse Boys 2 73562 0-2
C 14-10-2018 11:30 Beek Vooruit 2 RKDVC 2 73726 3-2
C 14-10-2018 11:45 VOAB 2 RCD 2 72874 4-0
C 14-10-2018 12:00 Hoeven 2 DESK 2 72684 1-3
C 14-10-2018 12:30 Sarto 2 Were Di 2 73924 3-1
C 14-10-2018 13:00 JEKA 3 Zeelandia Middelburg 2 73010 0-5
C 07-10-2018 11:00 RCD 2 Beek Vooruit 2 74708 2-1
C 07-10-2018 11:30 RKDVC 2 Sarto 2 73644 0-2
C 07-10-2018 11:30 DESK 2 JEKA 3 73162 5-1
C 07-10-2018 11:30 Zeelandia Middelburg 2 WSC 2 74039 2-1
C 07-10-2018 12:00 MOC'17 2 Hoeven 2 73770 1-1
C 07-10-2018 12:00 Moerse Boys 2 VOAB 2 72877 0-5
C 07-10-2018 12:00 Were Di 2 Dongen 3 73362 6-2
C 30-09-2018 12:00 Hoeven 2 Moerse Boys 2 72969 2-2
C 30-09-2018 11:00 WSC 2 Sarto 2 73255 1-2
C 30-09-2018 11:30 DESK 2 RCD 2 73841 1-2
C 30-09-2018 11:30 Beek Vooruit 2 VOAB 2 73991 2-1
C 30-09-2018 12:00 MOC'17 2 Zeelandia Middelburg 2 73800 0-2
C 30-09-2018 12:00 Dongen 3 RKDVC 2 74570 0-0
C 30-09-2018 13:00 JEKA 3 Were Di 2 74137 3-3
C 23-09-2018 11:30 RKDVC 2 WSC 2 72962 4-1
C 23-09-2018 12:00 Zeelandia Middelburg 2 DESK 2 73778 1-0
C 23-09-2018 11:45 VOAB 2 MOC'17 2 73220 3-0
C 23-09-2018 12:00 Were Di 2 Hoeven 2 73442 1-2
C 23-09-2018 12:00 Moerse Boys 2 JEKA 3 73701 5-2
C 23-09-2018 11:00 RCD 2 Dongen 3 73153 0-1
C 23-09-2018 12:30 Sarto 2 Beek Vooruit 2 74086 3-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 2 3 3 0 0 9 12 4 8 0
2 FC Engelen 2 3 1 1 1 4 8 7 1 0
3 Vlijmense Boys 2 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
4 TEC 2 3 0 1 2 1 4 11 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto 2 26 18 4 4 58 64 28 36 0
2 Zeelandia Middelburg 2 26 17 2 7 53 57 34 23 0
3 RKDVC 2 26 14 4 8 46 66 45 21 0
4 DESK 2 26 14 3 9 45 73 43 30 0
5 Beek Vooruit 2 26 13 3 10 42 69 61 8 0
6 VOAB 2 26 11 4 11 37 70 57 13 0
7 WSC 2 26 11 7 8 37 44 37 7 3
8 Were Di 2 26 11 3 12 36 68 69 -1 0
9 Moerse Boys 2 26 8 9 9 33 48 54 -6 0
10 MOC'17 2 26 9 5 12 32 48 60 -12 0
11 Hoeven 2 26 7 7 12 28 41 54 -13 0
12 RCD 2 26 7 4 15 25 27 56 -29 0
13 Dongen 3 26 7 3 16 24 40 74 -34 0
14 JEKA 3 26 4 4 18 16 42 85 -43 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door
donderdag 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:45 - 21:30 2-A (k.gr.) 2 Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-09-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-09-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-09-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-10-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-10-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-10-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-10-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-11-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-11-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-11-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 27-11-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-12-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-12-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-12-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-12-18 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 01-01-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 08-01-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-01-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 22-01-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 29-01-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-02-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-02-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-02-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-02-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-03-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-03-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-03-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-03-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-04-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-04-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-04-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-04-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-04-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-05-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-05-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-05-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-05-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-06-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-06-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-06-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-06-19 20:10 - 21:45 Trainingsveld 2 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven