Mannen beker reserve zondag poule

RKDVC 3

Teamleden

Spelers
Patrick van Drunen Keeper      
Bauke Bakkers        
Timo Boomsluiter        
Joran Boswinkel        
Wessel Brok        
Koen Douwes        
Thom van den Elshout        
Rick Hansen        
Issam Harit        
Maarten van Kessel        
Kjell Kooijmans        
Tom Michels        
Niek Ottema        
Wouter Rodenburg        
Sven van Selst        
Rick van de Ven        
Simon van der Werff        
 
Overige teamleden
Kornel Rzemieniecki Trainer
Wouter Buijs Verzorger
Stijn Turi Ass. scheids.
Peter de Bijl Team Manager
Hassan Harit Team Manager

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 28-10-2018 14:00 RKDVC 3 ODC 2 H.J. (Hendrik) de Graaff 72887 Sportpark aan de Duinweg - - 12:50
C 04-11-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 3 74455 Sportpark Haarsteeg - - 10:35
V 06-11-2018 20:00 SC Elshout O-23 RKDVC 3 - - 18:40
C 18-11-2018 14:00 RKDVC 3 JEKA 2 73163 Sportpark aan de Duinweg - - 12:50
C 25-11-2018 14:00 RKDVC 3 OJC ROSMALEN 3 73922 Sportpark aan de Duinweg - - 12:50
C 02-12-2018 12:00 Beerse Boys 2 RKDVC 3 72714 Sportpark De Klep - - 10:15
C 09-12-2018 11:45 Emplina 2 RKDVC 3 73894 Sportpark Empel Zuid - - 10:15
C 16-12-2018 14:00 RKDVC 3 BMC 2 73823 Sportpark aan de Duinweg - - 12:50
C 20-01-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 RKDVC 3 73160 Sportpark Den Dries - - 10:05
C 27-01-2019 14:00 RKDVC 3 Haarsteeg 2 72985 Sportpark aan de Duinweg - - 12:50
C 03-02-2019 11:30 JEKA 2 RKDVC 3 72686 Sportpark Beukenlaan - - 09:50
C 10-02-2019 14:00 RKDVC 3 Rood Wit V 2 72899 Sportpark aan de Duinweg - - 12:50
C 17-02-2019 11:45 Helvoirt 2 RKDVC 3 74425 Sportpark Burg.van Hovell - - 10:20
C 10-03-2019 14:00 RKDVC 3 Oirschot Vooruit 2 74542 Sportpark aan de Duinweg - - 12:50
C 17-03-2019 11:30 ODC 2 RKDVC 3 73288 Sportpark Molenwijk - - 09:55
C 24-03-2019 14:00 RKDVC 3 SV Valkenswaard 2 73048 Sportpark aan de Duinweg - - 12:50
C 07-04-2019 12:00 BMC 2 RKDVC 3 73946 Sportpark De Brand - - 10:25
C 14-04-2019 14:00 RKDVC 3 Emplina 2 73919 Sportpark aan de Duinweg - - 12:50
C 21-04-2019 14:00 RKDVC 3 Beerse Boys 2 73461 Sportpark aan de Duinweg - - 12:50
C 12-05-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKDVC 3 73765 Sportpark De Groote Wielen - - 11:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2018 11:45 Emplina 2 Rood Wit V 2
C 28-10-2018 14:00 RKDVC 3 ODC 2
C 28-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKVVO 3
C 28-10-2018 12:00 Beerse Boys 2 Helvoirt 2
C 28-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Oirschot Vooruit 2
C 28-10-2018 12:00 BMC 2 Haarsteeg 2
C 28-10-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 JEKA 2
C 04-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Beerse Boys 2
C 04-11-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 3
C 04-11-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 BMC 2
C 04-11-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKVVO 3
C 04-11-2018 11:45 Helvoirt 2 Reusel Sport/CoTrans 2
C 04-11-2018 11:30 ODC 2 Emplina 2
C 04-11-2018 11:30 JEKA 2 OJC ROSMALEN 3
C 18-11-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Oirschot Vooruit 2
C 18-11-2018 12:00 BMC 2 ODC 2
C 18-11-2018 12:00 Beerse Boys 2 SV Valkenswaard 2
C 18-11-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Rood Wit V 2
C 18-11-2018 11:45 Emplina 2 Haarsteeg 2
C 18-11-2018 11:30 RKVVO 3 Helvoirt 2
C 18-11-2018 14:00 RKDVC 3 JEKA 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 21-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 RKDVC 3 Afgeschermd 74526 5 - 1
C 14-10-2018 14:00 RKDVC 3 Reusel Sport/CoTrans 2 Afgeschermd 74644 1 - 2
C 07-10-2018 11:30 RKVVO 3 RKDVC 3 D.E.A. (Dyon) Noppe 72863 3 - 0
C 30-09-2018 14:00 RKDVC 3 Helvoirt 2 R.N.M. (René) Slegers 72612 2 - 0
C 23-09-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKDVC 3 P.T.A. (Paul) vanSummeren 73712 6 - 2
B 16-09-2018 14:00 RKDVC 3 WSC 2 P.H. (Peter) Hagelaars 18945 0 - 6
B 09-09-2018 10:00 Baardwijk 3 RKDVC 3 S.C.A. (Sander) Kraneveld 19282 3 - 2
B 02-09-2018 14:30 RKDVC 3 OSC'45 2 M.A. (Mario) Cavallari 20239 0 - 2
V 26-08-2018 12:00 Madese Boys 2 RKDVC 3
V 21-08-2018 19:30 Baardwijk 2 RKDVC 3 VERVALLEN
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 10:00 Baardwijk 3 OSC'45 2 18948 2-3
B 16-09-2018 14:00 RKDVC 3 WSC 2 18945 0-6
B 09-09-2018 10:00 Baardwijk 3 RKDVC 3 19282 3-2
B 09-09-2018 11:00 OSC'45 2 WSC 2 19157 2-3
B 02-09-2018 11:00 WSC 2 Baardwijk 3 20148 4-1
B 02-09-2018 14:30 RKDVC 3 OSC'45 2 20239 0-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 RKDVC 3 74526 5-1
C 21-10-2018 11:30 RKVVO 3 Reusel Sport/CoTrans 2 73164 2-0
C 21-10-2018 11:30 JEKA 2 Emplina 2 72737 0-0
C 21-10-2018 11:30 ODC 2 SV Valkenswaard 2 74404 2-1
C 21-10-2018 11:45 Helvoirt 2 BMC 2 72755 2-2
C 21-10-2018 12:00 Rood Wit V 2 Beerse Boys 2 73733 1-5
C 21-10-2018 12:00 Haarsteeg 2 OJC ROSMALEN 3 73702 0-0
C 14-10-2018 11:30 ODC 2 JEKA 2 74630 2-0
C 14-10-2018 11:45 Emplina 2 Helvoirt 2 74390 2-4
C 14-10-2018 12:00 BMC 2 RKVVO 3 74283 1-4
C 14-10-2018 12:00 Haarsteeg 2 Oirschot Vooruit 2 73177 1-0
C 14-10-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Rood Wit V 2 73158 4-6
C 14-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Beerse Boys 2 74115 0-0
C 14-10-2018 14:00 RKDVC 3 Reusel Sport/CoTrans 2 74644 1-2
C 07-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 SV Valkenswaard 2 74249 2-1
C 07-10-2018 12:00 Rood Wit V 2 BMC 2 72641 3-2
C 07-10-2018 12:00 Beerse Boys 2 Emplina 2 73573 0-1
C 07-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 OJC ROSMALEN 3 72775 1-3
C 07-10-2018 11:45 Helvoirt 2 ODC 2 73759 0-2
C 07-10-2018 11:30 JEKA 2 Haarsteeg 2 73214 3-2
C 07-10-2018 11:30 RKVVO 3 RKDVC 3 72863 3-0
C 30-09-2018 11:30 RKVVO 3 Beerse Boys 2 74680 2-1
C 30-09-2018 11:45 Emplina 2 SV Valkenswaard 2 73139 3-2
C 30-09-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 JEKA 2 72692 2-2
C 30-09-2018 12:00 BMC 2 Oirschot Vooruit 2 73314 1-4
C 30-09-2018 12:00 Haarsteeg 2 ODC 2 74664 0-3
C 30-09-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Rood Wit V 2 73406 1-2
C 30-09-2018 14:00 RKDVC 3 Helvoirt 2 72612 2-0
C 23-09-2018 11:30 JEKA 2 BMC 2 73693 2-0
C 23-09-2018 11:45 Helvoirt 2 OJC ROSMALEN 3 72853 2-2
C 23-09-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Haarsteeg 2 72640 1-1
C 23-09-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKDVC 3 73712 6-2
C 23-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Emplina 2 73914 4-1
C 23-09-2018 12:00 Beerse Boys 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74611 3-1
C 23-09-2018 11:30 ODC 2 RKVVO 3 73398 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 2 3 3 0 0 9 13 3 10 0
2 OSC'45 2 3 2 0 1 6 7 5 2 0
3 Baardwijk 3 3 1 0 2 3 6 9 -3 0
4 RKDVC 3 3 0 0 3 0 2 11 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC 2 5 5 0 0 15 11 1 10 0
2 Oirschot Vooruit 2 5 4 0 1 12 15 5 10 0
3 RKVVO 3 5 4 0 1 12 11 4 7 0
4 Rood Wit V 2 5 4 0 1 12 18 14 4 0
5 JEKA 2 5 2 2 1 8 7 6 1 0
6 Beerse Boys 2 5 2 1 2 7 9 5 4 0
7 Emplina 2 5 2 1 2 7 7 10 -3 0
8 OJC ROSMALEN 3 5 1 3 1 6 6 5 1 0
9 Helvoirt 2 5 1 2 2 5 8 10 -2 0
10 Haarsteeg 2 5 1 2 2 5 4 7 -3 0
11 Reusel Sport/CoTrans 2 5 1 1 3 4 6 11 -5 0
12 RKDVC 3 5 1 0 4 3 6 16 -10 0
13 SV Valkenswaard 2 5 0 1 4 1 9 14 -5 0
14 BMC 2 5 0 1 4 1 6 15 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 21-08-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 28-08-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 04-09-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 11-09-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 18-09-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 25-09-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 02-10-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 09-10-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 16-10-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 23-10-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 30-10-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 06-11-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 13-11-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 20-11-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 27-11-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 04-12-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 11-12-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 18-12-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 25-12-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 01-01-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 08-01-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 15-01-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 22-01-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 29-01-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 05-02-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 12-02-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 19-02-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 26-02-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 05-03-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 12-03-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 19-03-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 26-03-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 02-04-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 09-04-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 16-04-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 23-04-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 30-04-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 07-05-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 14-05-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 21-05-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 28-05-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 04-06-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 11-06-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 18-06-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
di 25-06-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vrijdag 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
vr 24-08-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 31-08-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 07-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 14-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 21-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 28-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 05-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 12-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 19-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 26-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 02-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 09-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 16-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 23-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 30-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 07-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 14-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 21-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 28-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 04-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 11-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 18-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 25-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 01-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 08-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 15-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 22-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 01-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 08-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 15-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 22-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 29-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 05-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 12-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 19-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 26-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 03-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 10-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 17-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 24-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 31-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 07-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 14-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 21-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3
vr 28-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 21-08-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 28-08-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-09-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-09-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-09-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-09-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 02-10-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 09-10-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 16-10-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 23-10-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 30-10-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 06-11-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 13-11-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 20-11-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 27-11-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-12-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-12-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-12-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-12-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 01-01-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 08-01-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-01-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 22-01-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 29-01-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 05-02-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 12-02-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 19-02-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 26-02-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 05-03-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 12-03-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 19-03-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 26-03-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 02-04-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 09-04-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 16-04-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 23-04-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 30-04-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 07-05-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 14-05-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 21-05-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 28-05-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-06-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-06-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-06-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-06-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training RKDVC 3

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven