0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

RKDVC 3

Teamleden

Spelers
Patrick van Drunen Keeper      
Bauke Bakkers        
Wessel Brok        
Koen Douwes        
Rick Hansen        
Maarten van Kessel        
Kjell Kooijmans        
Tom Michels        
Niek Ottema        
Wouter Rodenburg        
Simon van der Werff        
 
Overige teamleden
Stijn Turi Ass. scheids.
Kornel Rzemieniecki Trainer
Wouter Buijs Verzorger

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 26-05-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 RKDVC 3 R. (Ruud) Beerends 73454 7 - 0
C 19-05-2019 14:00 RKDVC 3 RKVVO 3 H.J. (Hendrik) de Graaff 73132 1 - 3
C 12-05-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKDVC 3 C (Coen) Spierings 73765 1 - 0
C 22-04-2019 11:45 RKDVC 3 Beerse Boys 2 G.W.C.M. (Gerard) Dekkers 73461 3 - 3
C 14-04-2019 12:00 RKDVC 3 Emplina 2 A.G.Y. (At) Wijnia 73919 2 - 3
C 07-04-2019 12:00 BMC 2 RKDVC 3 N. (Nico) Opstraat 73946 5 - 2
C 24-03-2019 14:00 RKDVC 3 SV Valkenswaard 2 R. (Rene) Hocks 73048 0 - 4
V 19-03-2019 20:00 ONI 2 RKDVC 3
C 17-03-2019 11:30 ODC 2 RKDVC 3 J (Joost) Schellekens 73288 5 - 0
C 10-03-2019 14:00 RKDVC 3 Oirschot Vooruit 2 P.T.A. (Paul) van Summeren 74542 0 - 3
V 26-02-2019 20:15 RKDVC 3 Baardwijk 2
C 24-02-2019 14:00 RKDVC 3 Haarsteeg 2 Afgeschermd 72985 1 - 2
C 17-02-2019 11:45 Helvoirt 2 RKDVC 3 B. (Bert) Aartsen 74425 5 - 0
C 10-02-2019 14:00 RKDVC 3 Rood Wit V 2 A. (Adrianus) van Doesburg 72899 2 - 0
C 03-02-2019 11:30 JEKA 2 RKDVC 3 A.P.P.M. (Arno) Mathon 72686 3 - 0
V 29-01-2019 afgelast ONI 2 RKDVC 3
C 20-01-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 RKDVC 3 Afgeschermd 73160 3 - 2
C 23-12-2018 14:00 RKDVC 3 BMC 2 J. (Jasper) de Bondt 73823 2 - 6
C 09-12-2018 11:30 Emplina 2 RKDVC 3 C.G. (Cor) Copper 73894 3 - 4
C 02-12-2018 12:00 Beerse Boys 2 RKDVC 3 G.E.H. (Frits) vanOorschot 72714 3 - 0
C 25-11-2018 13:00 RKDVC 3 OJC ROSMALEN 3 A.H.M. (Ton) Verkoeijen 73922 2 - 3
C 18-11-2018 14:00 RKDVC 3 JEKA 2 G.F. (Bert) vanRooden 73163 1 - 0
V 06-11-2018 20:00 SC Elshout O-23 RKDVC 3
C 04-11-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 3 J.H. (Hans) van denWildenberg 74455 4 - 0
C 28-10-2018 14:00 RKDVC 3 ODC 2 H.J. (Hendrik) deGraaff 72887 2 - 2
C 21-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 RKDVC 3 Afgeschermd 74526 5 - 1
C 14-10-2018 14:00 RKDVC 3 Reusel Sport/CoTrans 2 Afgeschermd 74644 1 - 2
C 07-10-2018 11:30 RKVVO 3 RKDVC 3 D.E.A. (Dyon) Noppe 72863 3 - 0
C 30-09-2018 14:00 RKDVC 3 Helvoirt 2 R.N.M. (René) Slegers 72612 2 - 0
C 23-09-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKDVC 3 P.T.A. (Paul) vanSummeren 73712 6 - 2
B 16-09-2018 14:00 RKDVC 3 WSC 2 P.H. (Peter) Hagelaars 18945 0 - 6
B 09-09-2018 10:00 Baardwijk 3 RKDVC 3 S.C.A. (Sander) Kraneveld 19282 3 - 2
B 02-09-2018 14:30 RKDVC 3 OSC'45 2 M.A. (Mario) Cavallari 20239 0 - 2
V 26-08-2018 12:00 Madese Boys 2 RKDVC 3
V 21-08-2018 19:30 Baardwijk 2 RKDVC 3 VERVALLEN
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 10:00 Baardwijk 3 OSC'45 2 18948 2-3
B 16-09-2018 14:00 RKDVC 3 WSC 2 18945 0-6
B 09-09-2018 10:00 Baardwijk 3 RKDVC 3 19282 3-2
B 09-09-2018 11:00 OSC'45 2 WSC 2 19157 2-3
B 02-09-2018 11:00 WSC 2 Baardwijk 3 20148 4-1
B 02-09-2018 14:30 RKDVC 3 OSC'45 2 20239 0-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-05-2019 12:00 Beerse Boys 2 OJC ROSMALEN 3 74091 1-0
C 26-05-2019 12:00 Helvoirt 2 Emplina 2 73903 1-1
C 26-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 Haarsteeg 2 73197 2-2
C 26-05-2019 12:00 Rood Wit V 2 SV Valkenswaard 2 73522 1-1
C 26-05-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 RKDVC 3 73454 7-0
C 26-05-2019 12:00 JEKA 2 ODC 2 74621 0-0
C 26-05-2019 12:00 RKVVO 3 BMC 2 73881 4-2
C 19-05-2019 11:30 ODC 2 Helvoirt 2 73009 3-0
C 19-05-2019 11:45 Emplina 2 Beerse Boys 2 74718 7-2
C 19-05-2019 12:00 Haarsteeg 2 JEKA 2 74625 2-0
C 19-05-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Oirschot Vooruit 2 74116 2-1
C 19-05-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Reusel Sport/CoTrans 2 72751 2-1
C 19-05-2019 14:00 RKDVC 3 RKVVO 3 73132 1-3
C 19-05-2019 12:00 BMC 2 Rood Wit V 2 72778 2-6
C 12-05-2019 12:00 Helvoirt 2 Haarsteeg 2 74256 0-1
C 12-05-2019 12:00 Rood Wit V 2 ODC 2 72824 3-2
C 12-05-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 SV Valkenswaard 2 74451 4-0
C 12-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 JEKA 2 72983 2-3
C 12-05-2019 12:00 Beerse Boys 2 BMC 2 73880 2-3
C 12-05-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKDVC 3 73765 1-0
C 12-05-2019 11:30 RKVVO 3 Emplina 2 74239 2-0
C 05-05-2019 11:30 ODC 2 OJC ROSMALEN 3 74697 4-0
C 05-05-2019 13:00 Helvoirt 2 Oirschot Vooruit 2 74321 0-0
C 05-05-2019 11:30 RKVVO 3 JEKA 2 106651 1-0
C 28-04-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 JEKA 2 73569 2-3
C 28-04-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Beerse Boys 2 73519 1-0
C 28-04-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 RKVVO 3 73159 2-1
C 22-04-2019 12:00 BMC 2 Reusel Sport/CoTrans 2 72762 1-2
C 22-04-2019 12:00 Haarsteeg 2 RKVVO 3 73086 1-2
C 22-04-2019 11:30 ODC 2 Oirschot Vooruit 2 73175 2-2
C 22-04-2019 11:30 JEKA 2 Rood Wit V 2 73761 1-0
C 22-04-2019 11:45 Emplina 2 OJC ROSMALEN 3 73989 1-1
C 22-04-2019 11:45 RKDVC 3 Beerse Boys 2 73461 3-3
C 22-04-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Helvoirt 2 73910 4-1
C 20-04-2019 18:00 Reusel Sport/CoTrans 2 RKVVO 3 73532 0-0
C 14-04-2019 11:30 RKVVO 3 SV Valkenswaard 2 72993 3-0
C 14-04-2019 12:00 Beerse Boys 2 Haarsteeg 2 73049 3-0
C 14-04-2019 12:00 RKDVC 3 Emplina 2 73919 2-3
C 14-04-2019 12:00 Helvoirt 2 JEKA 2 74136 1-0
C 14-04-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 ODC 2 73356 3-1
C 14-04-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 BMC 2 73043 4-0
C 14-04-2019 12:00 Rood Wit V 2 Oirschot Vooruit 2 74492 2-1
C 07-04-2019 11:30 JEKA 2 RKVVO 3 74247 0-1
C 07-04-2019 12:00 BMC 2 RKDVC 3 73946 5-2
C 07-04-2019 11:30 ODC 2 Beerse Boys 2 73719 3-1
C 07-04-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 Helvoirt 2 74480 1-0
C 07-04-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 OJC ROSMALEN 3 73930 5-2
C 07-04-2019 11:45 Emplina 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74264 3-1
C 07-04-2019 12:00 Haarsteeg 2 Rood Wit V 2 72859 3-2
C 31-03-2019 12:00 Beerse Boys 2 ODC 2 74378 4-0
C 31-03-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Helvoirt 2 73724 0-2
C 24-03-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 ODC 2 74276 0-6
C 24-03-2019 14:00 RKDVC 3 SV Valkenswaard 2 73048 0-4
C 24-03-2019 11:30 RKVVO 3 Oirschot Vooruit 2 73537 1-0
C 24-03-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Haarsteeg 2 73294 0-1
C 24-03-2019 12:00 Beerse Boys 2 JEKA 2 73206 1-5
C 24-03-2019 12:00 Rood Wit V 2 Helvoirt 2 73050 1-3
C 24-03-2019 11:45 Emplina 2 BMC 2 74255 0-1
C 17-03-2019 12:00 Helvoirt 2 Beerse Boys 2 73222 4-0
C 17-03-2019 12:00 Haarsteeg 2 BMC 2 73608 5-2
C 17-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74192 3-0
C 17-03-2019 11:30 ODC 2 RKDVC 3 73288 5-0
C 17-03-2019 11:30 RKVVO 3 OJC ROSMALEN 3 73510 0-1
C 17-03-2019 12:00 Rood Wit V 2 Emplina 2 73999 3-1
C 17-03-2019 11:30 JEKA 2 SV Valkenswaard 2 73774 2-0
C 10-03-2019 12:00 Beerse Boys 2 Rood Wit V 2 73090 2-2
C 10-03-2019 14:00 RKDVC 3 Oirschot Vooruit 2 74542 0-3
C 10-03-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Haarsteeg 2 73792 1-3
C 10-03-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 ODC 2 73766 2-1
C 10-03-2019 12:00 BMC 2 Helvoirt 2 72723 1-3
C 10-03-2019 11:45 Emplina 2 JEKA 2 73348 3-3
C 24-02-2019 14:00 RKDVC 3 Haarsteeg 2 72985 1-2
C 24-02-2019 11:45 Emplina 2 ODC 2 72758 2-5
C 24-02-2019 12:00 Beerse Boys 2 Oirschot Vooruit 2 72970 2-1
C 24-02-2019 12:00 BMC 2 SV Valkenswaard 2 74654 5-2
C 24-02-2019 11:30 RKVVO 3 Rood Wit V 2 73435 1-0
C 17-02-2019 12:00 Beerse Boys 2 RKVVO 3 72905 1-3
C 17-02-2019 12:00 Rood Wit V 2 OJC ROSMALEN 3 73784 1-4
C 17-02-2019 11:30 ODC 2 Haarsteeg 2 74228 3-3
C 17-02-2019 11:30 JEKA 2 Reusel Sport/CoTrans 2 72679 2-1
C 17-02-2019 11:45 Helvoirt 2 RKDVC 3 74425 5-0
C 17-02-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Emplina 2 74131 4-0
C 17-02-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 BMC 2 72844 1-2
C 10-02-2019 12:00 BMC 2 JEKA 2 73273 1-2
C 10-02-2019 11:30 RKVVO 3 ODC 2 73635 6-1
C 10-02-2019 12:00 Haarsteeg 2 SV Valkenswaard 2 73550 1-0
C 10-02-2019 12:30 OJC ROSMALEN 3 Helvoirt 2 72621 2-0
C 10-02-2019 11:45 Emplina 2 Oirschot Vooruit 2 74523 0-2
C 10-02-2019 14:00 RKDVC 3 Rood Wit V 2 72899 2-0
C 03-02-2019 12:00 Rood Wit V 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74109 2-1
C 03-02-2019 11:30 ODC 2 BMC 2 74170 1-2
C 03-02-2019 11:30 JEKA 2 RKDVC 3 72686 3-0
C 03-02-2019 12:00 Helvoirt 2 RKVVO 3 73548 2-1
C 03-02-2019 12:00 Haarsteeg 2 Emplina 2 73868 2-1
C 03-02-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 Beerse Boys 2 73762 4-2
C 03-02-2019 12:00 Oirschot Vooruit 2 OJC ROSMALEN 3 74059 4-1
C 20-01-2019 11:30 JEKA 2 Beerse Boys 2 72860 3-3
C 20-01-2019 12:15 Helvoirt 2 Rood Wit V 2 73616 5-1
C 20-01-2019 12:00 BMC 2 Emplina 2 72992 0-0
C 20-01-2019 12:00 Haarsteeg 2 Reusel Sport/CoTrans 2 73271 2-1
C 20-01-2019 12:00 SV Valkenswaard 2 RKDVC 3 73160 3-2
C 23-12-2018 12:00 Rood Wit V 2 Haarsteeg 2 74575 1-7
C 23-12-2018 14:00 RKDVC 3 BMC 2 73823 2-6
C 23-12-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 SV Valkenswaard 2 74030 3-1
C 23-12-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Emplina 2 72638 3-1
C 16-12-2018 11:30 RKVVO 3 JEKA 2 72921 0-0
C 09-12-2018 11:30 JEKA 2 Helvoirt 2 74578 0-1
C 09-12-2018 11:30 Emplina 2 RKDVC 3 73894 3-4
C 09-12-2018 11:30 ODC 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74243 1-3
C 09-12-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 RKVVO 3 73688 1-5
C 09-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Rood Wit V 2 74705 5-4
C 09-12-2018 12:00 Haarsteeg 2 Beerse Boys 2 74562 3-0
C 09-12-2018 12:00 BMC 2 OJC ROSMALEN 3 74452 2-4
C 02-12-2018 11:30 RKVVO 3 Haarsteeg 2 74267 0-0
C 02-12-2018 11:45 Helvoirt 2 SV Valkenswaard 2 72790 1-1
C 02-12-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 BMC 2 73935 1-3
C 02-12-2018 12:00 Beerse Boys 2 RKDVC 3 72714 3-0
C 02-12-2018 12:00 Rood Wit V 2 JEKA 2 74474 1-0
C 02-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 ODC 2 72606 1-0
C 02-12-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Emplina 2 74104 2-2
C 25-11-2018 11:30 JEKA 2 Oirschot Vooruit 2 74075 1-5
C 25-11-2018 11:30 ODC 2 Rood Wit V 2 73000 4-3
C 25-11-2018 11:45 Emplina 2 RKVVO 3 73205 0-2
C 25-11-2018 12:00 BMC 2 Beerse Boys 2 72815 4-0
C 25-11-2018 12:00 Haarsteeg 2 Helvoirt 2 74560 2-0
C 25-11-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Reusel Sport/CoTrans 2 73265 3-2
C 25-11-2018 13:00 RKDVC 3 OJC ROSMALEN 3 73922 2-3
C 18-11-2018 11:30 RKVVO 3 Helvoirt 2 74162 1-1
C 18-11-2018 11:45 Emplina 2 Haarsteeg 2 74556 2-6
C 18-11-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Rood Wit V 2 74327 4-3
C 18-11-2018 12:00 Beerse Boys 2 SV Valkenswaard 2 72799 0-2
C 18-11-2018 12:00 BMC 2 ODC 2 74725 1-0
C 18-11-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Oirschot Vooruit 2 74184 2-5
C 18-11-2018 14:00 RKDVC 3 JEKA 2 73163 1-0
C 04-11-2018 11:45 Helvoirt 2 Reusel Sport/CoTrans 2 73666 2-0
C 04-11-2018 11:30 JEKA 2 OJC ROSMALEN 3 74706 4-0
C 04-11-2018 11:30 ODC 2 Emplina 2 74634 4-3
C 04-11-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKVVO 3 73939 2-0
C 04-11-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 BMC 2 72842 3-1
C 04-11-2018 12:00 Haarsteeg 2 RKDVC 3 74455 4-0
C 04-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Beerse Boys 2 72900 1-1
C 28-10-2018 12:00 BMC 2 Haarsteeg 2 72604 1-3
C 28-10-2018 11:45 Emplina 2 Rood Wit V 2 74003 2-2
C 28-10-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 JEKA 2 72849 2-1
C 28-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Oirschot Vooruit 2 73905 0-5
C 28-10-2018 12:00 Beerse Boys 2 Helvoirt 2 73552 1-1
C 28-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 RKVVO 3 74299 2-2
C 28-10-2018 14:00 RKDVC 3 ODC 2 72887 2-2
C 21-10-2018 11:30 RKVVO 3 Reusel Sport/CoTrans 2 73164 2-0
C 21-10-2018 11:30 JEKA 2 Emplina 2 72737 0-0
C 21-10-2018 11:30 ODC 2 SV Valkenswaard 2 74404 2-1
C 21-10-2018 11:45 Helvoirt 2 BMC 2 72755 2-2
C 21-10-2018 12:00 Rood Wit V 2 Beerse Boys 2 73733 1-5
C 21-10-2018 12:00 Haarsteeg 2 OJC ROSMALEN 3 73702 0-0
C 21-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 RKDVC 3 74526 5-1
C 14-10-2018 11:30 ODC 2 JEKA 2 74630 2-0
C 14-10-2018 11:45 Emplina 2 Helvoirt 2 74390 2-4
C 14-10-2018 12:00 BMC 2 RKVVO 3 74283 1-4
C 14-10-2018 12:00 Haarsteeg 2 Oirschot Vooruit 2 73177 1-0
C 14-10-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Rood Wit V 2 73158 4-6
C 14-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Beerse Boys 2 74115 0-0
C 14-10-2018 14:00 RKDVC 3 Reusel Sport/CoTrans 2 74644 1-2
C 07-10-2018 11:30 RKVVO 3 RKDVC 3 72863 3-0
C 07-10-2018 11:30 JEKA 2 Haarsteeg 2 73214 3-2
C 07-10-2018 11:45 Helvoirt 2 ODC 2 73759 0-2
C 07-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 OJC ROSMALEN 3 72775 1-3
C 07-10-2018 12:00 Beerse Boys 2 Emplina 2 73573 0-1
C 07-10-2018 12:00 Rood Wit V 2 BMC 2 72641 3-2
C 07-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 SV Valkenswaard 2 74249 2-1
C 30-09-2018 12:30 OJC ROSMALEN 3 Rood Wit V 2 73406 1-2
C 30-09-2018 11:30 RKVVO 3 Beerse Boys 2 74680 2-1
C 30-09-2018 11:45 Emplina 2 SV Valkenswaard 2 73139 3-2
C 30-09-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 JEKA 2 72692 2-2
C 30-09-2018 12:00 BMC 2 Oirschot Vooruit 2 73314 1-4
C 30-09-2018 12:00 Haarsteeg 2 ODC 2 74664 0-3
C 30-09-2018 14:00 RKDVC 3 Helvoirt 2 72612 2-0
C 23-09-2018 11:30 JEKA 2 BMC 2 73693 2-0
C 23-09-2018 11:45 Helvoirt 2 OJC ROSMALEN 3 72853 2-2
C 23-09-2018 12:00 SV Valkenswaard 2 Haarsteeg 2 72640 1-1
C 23-09-2018 12:00 Rood Wit V 2 RKDVC 3 73712 6-2
C 23-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 2 Emplina 2 73914 4-1
C 23-09-2018 11:30 ODC 2 RKVVO 3 73398 2-0
C 23-09-2018 12:00 Beerse Boys 2 Reusel Sport/CoTrans 2 74611 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 2 3 3 0 0 9 13 3 10 0
2 OSC'45 2 3 2 0 1 6 7 5 2 0
3 Baardwijk 3 3 1 0 2 3 6 9 -3 0
4 RKDVC 3 3 0 0 3 0 2 11 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg 2 26 17 5 4 56 57 29 28 0
2 RKVVO 3 26 17 4 5 55 50 21 29 0
3 Oirschot Vooruit 2 26 15 4 7 49 62 31 31 0
4 ODC 2 26 13 4 9 43 59 42 17 0
5 Helvoirt 2 26 11 7 8 40 41 31 10 0
6 SV Valkenswaard 2 26 12 3 11 39 53 52 1 0
7 JEKA 2 26 11 5 10 38 40 34 6 0
8 Rood Wit V 2 26 11 3 12 36 58 65 -7 0
9 OJC ROSMALEN 3 26 10 6 10 36 43 52 -9 0
10 BMC 2 26 10 2 14 32 51 62 -11 0
11 Reusel Sport/CoTrans 2 26 9 2 15 29 41 48 -7 0
12 Beerse Boys 2 26 7 6 13 27 41 55 -14 0
13 Emplina 2 26 5 7 14 22 42 62 -20 0
14 RKDVC 3 26 4 2 20 14 30 84 -54 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 28-08-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 04-09-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 11-09-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 18-09-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 25-09-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 02-10-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 09-10-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 16-10-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 23-10-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 30-10-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 06-11-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 13-11-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 20-11-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 27-11-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 04-12-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 11-12-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 18-12-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 25-12-18 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 01-01-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 08-01-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 15-01-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 22-01-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 29-01-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 05-02-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 12-02-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 19-02-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 26-02-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 05-03-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 12-03-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 19-03-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 26-03-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 02-04-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 09-04-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 16-04-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 23-04-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 30-04-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 07-05-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 14-05-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 21-05-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 28-05-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 04-06-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 11-06-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 18-06-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
di 25-06-19 20:10 - 21:45 1-A (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vrijdag 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 24-08-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 31-08-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 07-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 14-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 21-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 28-09-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 05-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 12-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 19-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 26-10-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 02-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 09-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 16-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 23-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 30-11-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 07-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 14-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 21-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 28-12-18 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 04-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 11-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 18-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 25-01-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 01-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 08-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 15-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 22-02-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 01-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 08-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 15-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 22-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 29-03-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 05-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 12-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 19-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 26-04-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 03-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 10-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 17-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 24-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 31-05-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 07-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 14-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 21-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door
vr 28-06-19 19:45 - 21:30 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-09-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-09-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-09-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-10-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-10-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-10-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-10-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-11-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-11-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-11-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 27-11-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-12-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-12-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-12-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-12-18 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 01-01-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 08-01-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-01-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 22-01-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 29-01-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-02-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-02-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-02-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-02-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-03-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-03-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-03-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-03-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-04-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-04-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-04-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-04-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-04-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-05-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-05-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-05-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-05-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-06-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-06-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-06-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-06-19 20:10 - 21:45 2-B (k.gr.) 3 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven