0615 Mannen Zondag reserve nacompetitie 2e ronde

RKDVC 6

Teamleden

Spelers
Tim Willemse Keeper      
Rik Blokland        
Maarten van Bokhoven        
Luuk Buijs        
Dennis Damen        
Thijs Fokker        
Joey Heeffer        
Norbert Kolen        
Michael Leijte        
Stef Muskens        
Marco Pulles        
Stefan Ritzerfeld        
Jordi Vennings        
Martin Verschuren        
Niels ten Cate Reserve ingedeeld      
Wouter van Driel Reserve ingedeeld      
Roy Klijsen Reserve ingedeeld      
Robin de Laat Reserve ingedeeld      
Oscar Wientjens Reserve ingedeeld      

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 10-06-2019 12:00 RKDVC 6 SCG'18 2 152891 0-1
n 10-06-2019 12:00 Bavel 2 WODAN 3 152897 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 02-06-2019 10:30 RKDVC 6 Gilze 3 152836 3-2
n 02-06-2019 12:00 Bavel 2 BMC 4 152837 3-1
n 02-06-2019 12:00 Zwaluw VFC 2 SCG'18 2 152879 1-4
n 02-06-2019 12:00 WODAN 3 Sarto 3 152878 3-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 10:30 RKDVC 6 Baardwijk 2 19749 1-1
B 16-09-2018 11:30 WSC 3 FC Tilburg 3 19285 2-2
B 09-09-2018 13:00 WSC 3 RKDVC 6 19770 10-1
B 09-09-2018 13:00 FC Tilburg 3 Baardwijk 2 19264 2-2
B 02-09-2018 10:30 RKDVC 6 FC Tilburg 3 19405 2-4
B 02-09-2018 12:00 Baardwijk 2 WSC 3 19137 4-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 30-05-2019 19:30 Alem 2 Baardwijk 4 152702 0-0
C 26-05-2019 11:00 OSC'45 2 BMC 4 73411 2-4
C 26-05-2019 11:00 Nemelaer 3 RKDVC 6 73709 1-3
C 26-05-2019 11:00 Zwaluw VFC 3 TEC 2 73718 0-2
C 26-05-2019 11:00 Baardwijk 4 OJC ROSMALEN 4 73451 0-0
C 26-05-2019 11:00 Den Dungen 3 Alem 2 73627 1-1
C 23-05-2019 20:00 OJC ROSMALEN 4 Zwaluw VFC 3 74101 3-0
C 23-05-2019 20:00 Baardwijk 4 SCG'18 2 74151 0-0
C 19-05-2019 12:00 TEC 2 Den Dungen 3 73746 3-2
C 19-05-2019 09:45 BMC 4 Nemelaer 3 72942 5-2
C 19-05-2019 10:30 RKDVC 6 OSC'45 2 73060 4-0
C 19-05-2019 11:00 Alem 2 Baardwijk 4 72597 0-0
C 19-05-2019 12:30 OJC ROSMALEN 4 SCG'18 2 74359 2-0
C 16-05-2019 20:00 Den Dungen 3 BMC 4 73363 5-2
C 12-05-2019 12:00 SCG'18 2 Alem 2 74471 2-3
C 12-05-2019 11:00 OSC'45 2 OJC ROSMALEN 4 74486 1-4
C 12-05-2019 10:30 RKDVC 6 TEC 2 72946 4-0
C 12-05-2019 11:00 Zwaluw VFC 3 Baardwijk 4 73966 3-0
C 05-05-2019 09:45 BMC 4 RKDVC 6 73278 0-2
C 05-05-2019 11:00 Alem 2 OSC'45 2 74392 1-1
C 05-05-2019 12:00 TEC 2 Nemelaer 3 74407 2-3
C 28-04-2019 11:00 Nemelaer 3 OSC'45 2 73953 1-1
C 14-04-2019 12:30 Den Dungen 3 Baardwijk 4 73301 3-1
C 14-04-2019 11:00 Zwaluw VFC 3 SCG'18 2 72682 3-4
C 14-04-2019 11:00 OSC'45 2 TEC 2 73583 1-2
C 14-04-2019 11:00 Nemelaer 3 Alem 2 72689 0-3
C 14-04-2019 09:45 BMC 4 OJC ROSMALEN 4 74624 2-1
C 11-04-2019 19:45 TEC 2 OSC'45 2 106638 2-4
C 07-04-2019 11:00 Alem 2 Zwaluw VFC 3 73815 6-0
C 07-04-2019 12:00 SCG'18 2 Den Dungen 3 72889 1-2
C 07-04-2019 12:30 OJC ROSMALEN 4 Nemelaer 3 74385 6-0
C 07-04-2019 14:30 Baardwijk 4 RKDVC 6 74707 1-4
C 07-04-2019 12:00 TEC 2 BMC 4 74128 2-3
C 31-03-2019 11:00 OSC'45 2 Den Dungen 3 73669 4-2
C 31-03-2019 09:45 BMC 4 Baardwijk 4 147960 4-0
C 24-03-2019 12:00 Nemelaer 3 SCG'18 2 72769 1-3
C 24-03-2019 12:30 Den Dungen 3 OJC ROSMALEN 4 74202 0-2
C 24-03-2019 10:30 RKDVC 6 Alem 2 73465 0-4
C 24-03-2019 11:00 OSC'45 2 Zwaluw VFC 3 73916 2-1
C 17-03-2019 11:00 Zwaluw VFC 3 RKDVC 6 74193 0-8
C 17-03-2019 11:00 Alem 2 OJC ROSMALEN 4 72730 1-3
C 17-03-2019 12:00 SCG'18 2 TEC 2 72749 5-1
C 17-03-2019 14:30 Baardwijk 4 Nemelaer 3 74536 2-6
C 10-03-2019 12:30 Den Dungen 3 Zwaluw VFC 3 74510 2-3
C 10-03-2019 12:00 TEC 2 Baardwijk 4 73820 3-2
C 10-03-2019 10:30 RKDVC 6 SCG'18 2 74415 1-0
C 10-03-2019 09:45 BMC 4 Alem 2 73977 4-2
C 24-02-2019 10:30 Alem 2 Nemelaer 3 74163 0-0
C 24-02-2019 12:00 Baardwijk 4 BMC 4 73844 3-3
C 17-02-2019 11:00 Zwaluw VFC 3 Nemelaer 3 73201 1-0
C 17-02-2019 12:00 SCG'18 2 BMC 4 73166 4-1
C 17-02-2019 12:30 Den Dungen 3 RKDVC 6 73909 2-1
C 17-02-2019 14:30 Baardwijk 4 OSC'45 2 73291 3-3
C 17-02-2019 12:30 OJC ROSMALEN 4 TEC 2 73029 3-0
C 10-02-2019 09:45 BMC 4 Zwaluw VFC 3 72783 3-4
C 10-02-2019 10:00 Nemelaer 3 Den Dungen 3 73445 1-2
C 10-02-2019 10:30 RKDVC 6 OJC ROSMALEN 4 72880 3-1
C 10-02-2019 11:00 OSC'45 2 SCG'18 2 74010 1-3
C 10-02-2019 12:00 TEC 2 Alem 2 74342 1-1
C 03-02-2019 09:45 BMC 4 Baardwijk 4 74063 0-0
C 20-01-2019 11:00 Nemelaer 3 BMC 4 104042 2-1
C 09-12-2018 14:30 Baardwijk 4 Den Dungen 3 72835 2-4
C 09-12-2018 12:30 OJC ROSMALEN 4 BMC 4 72795 6-1
C 09-12-2018 12:00 TEC 2 OSC'45 2 72958 1-2
C 09-12-2018 12:00 SCG'18 2 Zwaluw VFC 3 73022 2-0
C 02-12-2018 12:30 Den Dungen 3 SCG'18 2 74195 2-3
C 02-12-2018 11:00 Zwaluw VFC 3 Alem 2 74552 1-2
C 02-12-2018 10:30 Nemelaer 3 OJC ROSMALEN 4 74357 0-2
C 02-12-2018 10:30 RKDVC 6 Baardwijk 4 74272 6-2
C 02-12-2018 09:45 BMC 4 TEC 2 73456 6-1
C 25-11-2018 10:30 Alem 2 RKDVC 6 73614 3-3
C 25-11-2018 11:00 Zwaluw VFC 3 OSC'45 2 74565 3-1
C 25-11-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra 2 TEC 2 74598 0-0
C 25-11-2018 12:00 SCG'18 2 Nemelaer 3 73611 3-1
C 25-11-2018 12:30 OJC ROSMALEN 4 Den Dungen 3 72959 1-0
C 18-11-2018 09:45 BMC 4 BVV/Timmermans Infra 2 74589 0-0
C 18-11-2018 10:30 RKDVC 6 Zwaluw VFC 3 73006 4-1
C 18-11-2018 11:00 Nemelaer 3 Baardwijk 4 73302 5-1
C 18-11-2018 12:30 Den Dungen 3 OSC'45 2 72888 3-4
C 18-11-2018 12:00 TEC 2 SCG'18 2 73895 0-0
C 18-11-2018 12:30 OJC ROSMALEN 4 Alem 2 73040 4-0
C 11-11-2018 11:00 OSC'45 2 Nemelaer 3 73138 0-5
C 11-11-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra 2 OJC ROSMALEN 4 73711 0-0
C 11-11-2018 12:00 SCG'18 2 RKDVC 6 73199 2-3
C 11-11-2018 14:30 Baardwijk 4 TEC 2 73698 0-0
C 10-11-2018 17:00 Alem 2 BMC 4 73408 2-6
C 04-11-2018 09:45 BMC 4 Den Dungen 3 74521 2-0
C 04-11-2018 11:00 Alem 2 SCG'18 2 73732 3-6
C 04-11-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra 2 Nemelaer 3 73747 0-0
C 04-11-2018 12:00 TEC 2 RKDVC 6 73564 5-5
C 04-11-2018 12:30 OJC ROSMALEN 4 OSC'45 2 73923 3-1
C 04-11-2018 14:30 Baardwijk 4 Zwaluw VFC 3 74681 3-2
C 28-10-2018 10:30 RKDVC 6 BMC 4 74216 1-3
C 28-10-2018 11:00 Nemelaer 3 TEC 2 73274 4-1
C 28-10-2018 10:00 Zwaluw VFC 3 OJC ROSMALEN 4 73685 1-3
C 28-10-2018 11:00 OSC'45 2 Alem 2 73352 3-1
C 28-10-2018 12:00 SCG'18 2 Baardwijk 4 74527 2-1
C 28-10-2018 12:30 Den Dungen 3 BVV/Timmermans Infra 2 73320 0-0
C 21-10-2018 14:30 Baardwijk 4 BVV/Timmermans Infra 2 100430 0-0
C 21-10-2018 11:00 Zwaluw VFC 3 Den Dungen 3 72716 1-1
C 14-10-2018 09:45 BMC 4 OSC'45 2 73332 0-1
C 14-10-2018 10:30 RKDVC 6 Nemelaer 3 74002 3-3
C 14-10-2018 11:00 Alem 2 Den Dungen 3 73640 0-4
C 14-10-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra 2 SCG'18 2 73859 0-0
C 14-10-2018 12:00 TEC 2 Zwaluw VFC 3 74110 1-4
C 14-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN 4 Baardwijk 4 73748 2-0
C 07-10-2018 11:00 Zwaluw VFC 3 BVV/Timmermans Infra 2 74169 4-0
C 07-10-2018 11:00 Nemelaer 3 BMC 4 73430 0-0
C 07-10-2018 11:00 OSC'45 2 RKDVC 6 72922 1-3
C 07-10-2018 12:00 SCG'18 2 OJC ROSMALEN 4 73119 2-2
C 07-10-2018 12:30 Den Dungen 3 TEC 2 74662 0-1
C 07-10-2018 14:30 Baardwijk 4 Alem 2 74592 3-2
C 30-09-2018 09:45 BMC 4 SCG'18 2 73203 1-6
C 30-09-2018 11:00 Nemelaer 3 Zwaluw VFC 3 73642 0-3
C 30-09-2018 11:00 OSC'45 2 Baardwijk 4 72740 2-2
C 30-09-2018 11:00 BVV/Timmermans Infra 2 Alem 2 74709 1-2
C 30-09-2018 12:00 TEC 2 OJC ROSMALEN 4 72767 0-5
C 30-09-2018 10:30 RKDVC 6 Den Dungen 3 73574 2-1
C 23-09-2018 11:00 Zwaluw VFC 3 BMC 4 72706 1-4
C 23-09-2018 14:30 Baardwijk 4 BVV/Timmermans Infra 2 73450 0-0
C 23-09-2018 12:30 Den Dungen 3 Nemelaer 3 73515 1-0
C 23-09-2018 12:30 OJC ROSMALEN 4 RKDVC 6 72739 2-1
C 23-09-2018 12:00 SCG'18 2 OSC'45 2 73853 2-1
C 23-09-2018 11:00 Alem 2 TEC 2 73549 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bavel 2 1 1 0 0 3 4 3 1 0
2 SCG'18 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
3 WODAN 3 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
4 RKDVC 6 1 0 0 1 0 0 1 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCG'18 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 WODAN 3 1 1 0 0 3 3 0 3 0
3 Bavel 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 RKDVC 6 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 Gilze 3 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
6 BMC 4 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
7 Zwaluw VFC 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
8 Sarto 3 1 0 0 1 0 0 3 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 3 3 1 2 0 5 16 7 9 0
2 FC Tilburg 3 3 1 2 0 5 8 6 2 0
3 Baardwijk 2 3 0 3 0 3 7 7 0 0
4 RKDVC 6 3 0 1 2 1 4 15 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN 4 18 15 1 2 46 53 13 40 0
2 RKDVC 6 18 11 3 4 36 51 29 22 0
3 SCG'18 2 18 11 2 5 35 48 28 20 0
4 BMC 4 18 10 0 8 27 48 44 4 3
5 Alem 2 18 6 5 7 23 35 40 -5 0
6 Den Dungen 3 18 6 2 10 20 30 32 -2 0
7 OSC'45 2 18 6 2 10 20 29 44 -15 0
8 Zwaluw VFC 3 18 6 1 11 19 27 48 -21 0
9 Nemelaer 3 18 4 3 11 15 24 40 -16 0
10 TEC 2 18 4 3 11 13 25 52 -27 2

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:45 - 21:30 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven