0519 Mannen Zondag reserve

RKDVC 8

Teamleden

Spelers
Patrick van Sambeek Keeper      
Kees van der Aa        
Nick Blok        
Nick van den Brand        
Nicky Brekelmans        
Tim ten Cate        
Luuk Dekkers        
Marc Diters        
Niek Fitters        
Jeroen Geurds        
Michael van der Heijden        
Rick van Herpt        
Joost Karssemakers        
Jeroen Krol        
Rob Muskens        
Wouter van Seeters        
Kevin Verhoeven        
Loek Vesters        
Miel van de Water        
Roel van de Wiel        
Glenn van Zutphen        
 
Overige teamleden
Jeroen van der Aa Team Manager
Rowan Csizmazia Team Manager
Michael van der Heijden Team Manager

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 28-04-2019 12:30 RKDVC 8 Baardwijk 7 86737 Sportpark aan de Duinweg - -
C 05-05-2019 12:30 RKDVC 8 SC Elshout 4 82214 Sportpark aan de Duinweg - -
C 12-05-2019 10:00 Haarsteeg 6 RKDVC 8 85497 Sportpark Haarsteeg - -
C 19-05-2019 vervallen RKDVC 8 HHC'09 4 86043 Sportpark aan de Duinweg - -
C 26-05-2019 11:00 Vlijmense Boys 6 RKDVC 8 84006 Sportpark De Hoge Heide - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-04-2019 19:00 HHC'09 4 Vlijmense Boys 6
C 28-04-2019 10:30 FC Drunen 5 Vlijmense Boys 6
C 28-04-2019 12:30 OJC ROSMALEN 14 Nieuwkuijk 6
C 28-04-2019 12:00 SC Elshout 4 RWB 5
C 28-04-2019 12:30 RKDVC 8 Baardwijk 7
C 28-04-2019 12:00 Wilhelmina 9 Haarsteeg 6
C 02-05-2019 19:00 Vlijmense Boys 6 Haarsteeg 6
C 05-05-2019 12:30 RKDVC 8 SC Elshout 4
C 05-05-2019 12:30 OJC ROSMALEN 14 Haarsteeg 6
C 05-05-2019 12:00 Nieuwkuijk 6 RWB 5
C 05-05-2019 11:00 WSC 7 Wilhelmina 9
C 05-05-2019 10:00 Baardwijk 7 Vlijmense Boys 6
C 12-05-2019 12:00 Wilhelmina 9 Nieuwkuijk 6
C 12-05-2019 11:30 SC Elshout 4 FC Drunen 5
C 12-05-2019 11:00 Vlijmense Boys 6 WSC 7
C 12-05-2019 11:00 RWB 5 Baardwijk 7
C 12-05-2019 10:00 Haarsteeg 6 RKDVC 8
C 19-05-2019 10:00 Baardwijk 7 Nieuwkuijk 6
C 19-05-2019 10:30 FC Drunen 5 Haarsteeg 6
C 19-05-2019 11:00 WSC 7 RWB 5
C 19-05-2019 11:30 SC Elshout 4 Vlijmense Boys 6
C 19-05-2019 12:30 OJC ROSMALEN 14 Wilhelmina 9

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 10:00 DESK 6 RWB 4 19485 3-6
B 16-09-2018 12:30 RKDVC 8 Uno Animo 5 20079 3-5
B 09-09-2018 10:00 Uno Animo 5 RWB 4 19690 11-1
B 09-09-2018 12:30 RKDVC 8 DESK 6 19006 3-0
B 02-09-2018 10:00 DESK 6 Uno Animo 5 19158 1-9
B 02-09-2018 12:45 RWB 4 RKDVC 8 20062 0-12
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 22-04-2019 11:00 Wilhelmina 9 SC Elshout 4 80014 0-0
C 18-04-2019 18:45 Vlijmense Boys 6 OJC ROSMALEN 14 88975 0-0
C 18-04-2019 19:30 RWB 5 FC Drunen 5 81910 9-3
C 18-04-2019 18:45 Baardwijk 7 Haarsteeg 6 89870 5-0
C 14-04-2019 10:00 Haarsteeg 6 Nieuwkuijk 6 90485 4-2
C 14-04-2019 11:00 Vlijmense Boys 6 FC Drunen 5 83065 9-0
C 14-04-2019 11:45 SC Elshout 4 OJC ROSMALEN 14 87731 3-1
C 14-04-2019 12:00 Wilhelmina 9 RWB 5 86143 2-1
C 14-04-2019 12:00 HHC'09 4 Baardwijk 7 90766 0-0
C 14-04-2019 12:30 RKDVC 8 WSC 7 88420 4-2
C 11-04-2019 18:30 HHC'09 4 Haarsteeg 6 88275 0-0
C 11-04-2019 20:00 OJC ROSMALEN 14 FC Drunen 5 86498 1-2
C 11-04-2019 20:00 WSC 7 Vlijmense Boys 6 88104 1-5
C 11-04-2019 18:45 Wilhelmina 9 Baardwijk 7 80561 6-1
C 07-04-2019 10:00 Baardwijk 7 Wilhelmina 9 80780 1-1
C 07-04-2019 12:30 OJC ROSMALEN 14 Vlijmense Boys 6 87792 1-4
C 07-04-2019 12:45 Nieuwkuijk 6 SC Elshout 4 85718 2-1
C 07-04-2019 10:30 FC Drunen 5 RKDVC 8 83212 1-4
C 07-04-2019 11:00 WSC 7 HHC'09 4 90412 0-0
C 07-04-2019 11:00 RWB 5 Haarsteeg 6 80151 6-1
C 31-03-2019 12:00 Nieuwkuijk 6 Haarsteeg 6 90904 0-3
C 31-03-2019 12:30 RKDVC 8 Wilhelmina 9 85479 3-0
C 31-03-2019 11:00 Vlijmense Boys 6 RWB 5 82721 10-2
C 31-03-2019 10:30 FC Drunen 5 Baardwijk 7 90992 3-1
C 28-03-2019 20:00 SC Elshout 4 WSC 7 85539 0-3
C 24-03-2019 12:00 HHC'09 4 RWB 5 87457 0-0
C 24-03-2019 10:30 FC Drunen 5 OJC ROSMALEN 14 81426 0-4
C 24-03-2019 10:00 Haarsteeg 6 WSC 7 91713 2-7
C 24-03-2019 12:30 RKDVC 8 Nieuwkuijk 6 88162 3-1
C 24-03-2019 14:00 Vlijmense Boys 6 Wilhelmina 9 85875 5-0
C 17-03-2019 12:00 Nieuwkuijk 6 HHC'09 4 82837 4-1
C 17-03-2019 12:30 OJC ROSMALEN 14 RKDVC 8 86300 1-3
C 17-03-2019 10:00 Baardwijk 7 WSC 7 85073 0-10
C 10-03-2019 10:00 Haarsteeg 6 Wilhelmina 9 86588 1-2
C 10-03-2019 10:30 FC Drunen 5 Nieuwkuijk 6 84339 2-1
C 10-03-2019 11:00 WSC 7 OJC ROSMALEN 14 82498 3-3
C 24-02-2019 11:00 RWB 5 HHC'09 4 85228 4-3
C 24-02-2019 10:00 Baardwijk 7 RKDVC 8 89210 1-5
C 24-02-2019 11:30 SC Elshout 4 Haarsteeg 6 83152 1-0
C 24-02-2019 12:30 OJC ROSMALEN 14 WSC 7 88149 3-2
C 24-02-2019 12:00 Nieuwkuijk 6 FC Drunen 5 85542 0-5
C 17-02-2019 12:45 Nieuwkuijk 6 Vlijmense Boys 6 84470 1-8
C 17-02-2019 12:00 Wilhelmina 9 HHC'09 4 91452 5-2
C 17-02-2019 11:00 RWB 5 RKDVC 8 88720 0-4
C 17-02-2019 11:00 WSC 7 FC Drunen 5 90977 1-4
C 17-02-2019 10:00 Baardwijk 7 OJC ROSMALEN 14 85920 1-3
C 17-02-2019 10:00 Haarsteeg 6 SC Elshout 4 82111 3-6
C 03-02-2019 11:00 RWB 5 Wilhelmina 9 80313 3-3
C 03-02-2019 12:30 RKDVC 8 FC Drunen 5 89946 4-1
C 03-02-2019 12:00 HHC'09 4 WSC 7 80912 0-0
C 03-02-2019 11:30 SC Elshout 4 Baardwijk 7 80001 7-0
C 09-12-2018 11:00 WSC 7 RKDVC 8 91671 2-4
C 09-12-2018 10:00 Baardwijk 7 HHC'09 4 82646 0-6
C 09-12-2018 11:30 OJC ROSMALEN 14 SC Elshout 4 83961 0-0
C 02-12-2018 10:00 Haarsteeg 6 RWB 5 89006 4-7
C 02-12-2018 11:30 SC Elshout 4 Nieuwkuijk 6 82244 0-0
C 25-11-2018 10:00 Baardwijk 7 SC Elshout 4 84426 1-4
C 25-11-2018 11:00 WSC 7 Haarsteeg 6 80973 4-1
C 25-11-2018 12:00 Nieuwkuijk 6 RKDVC 8 80466 0-4
C 25-11-2018 12:00 Wilhelmina 9 Vlijmense Boys 6 89406 2-3
C 18-11-2018 10:00 Haarsteeg 6 Vlijmense Boys 6 82228 1-6
C 18-11-2018 10:30 FC Drunen 5 RWB 5 83597 1-5
C 18-11-2018 11:00 WSC 7 Baardwijk 7 91627 4-0
C 18-11-2018 12:00 HHC'09 4 Nieuwkuijk 6 80408 2-2
C 18-11-2018 12:00 SC Elshout 4 Wilhelmina 9 89335 0-3
C 18-11-2018 12:30 RKDVC 8 OJC ROSMALEN 14 80223 3-2
C 11-11-2018 11:00 Vlijmense Boys 6 HHC'09 4 85971 6-4
C 11-11-2018 11:00 RWB 5 SC Elshout 4 86088 6-2
C 04-11-2018 10:00 Baardwijk 7 RWB 5 83857 1-8
C 04-11-2018 10:30 FC Drunen 5 SC Elshout 4 86583 1-2
C 04-11-2018 12:00 Nieuwkuijk 6 Wilhelmina 9 85567 2-4
C 04-11-2018 12:30 RKDVC 8 Haarsteeg 6 85639 4-2
C 04-11-2018 12:30 OJC ROSMALEN 14 HHC'09 4 84869 3-3
C 28-10-2018 10:00 Haarsteeg 6 OJC ROSMALEN 14 88667 1-3
C 28-10-2018 11:00 RWB 5 Nieuwkuijk 6 85356 8-2
C 28-10-2018 11:00 Vlijmense Boys 6 Baardwijk 7 88387 17-0
C 28-10-2018 12:00 Wilhelmina 9 WSC 7 80942 3-6
C 28-10-2018 12:00 HHC'09 4 FC Drunen 5 86795 7-0
C 21-10-2018 11:30 SC Elshout 4 RKDVC 8 91072 1-3
C 18-10-2018 20:00 Vlijmense Boys 6 SC Elshout 4 83692 5-3
C 14-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 14 RWB 5 84024 3-1
C 14-10-2018 12:30 RKDVC 8 Vlijmense Boys 6 82937 3-3
C 14-10-2018 11:30 SC Elshout 4 HHC'09 4 85577 2-6
C 14-10-2018 11:00 WSC 7 Nieuwkuijk 6 85754 2-1
C 14-10-2018 10:30 FC Drunen 5 Wilhelmina 9 91524 2-0
C 07-10-2018 11:00 RWB 5 WSC 7 84293 9-2
C 07-10-2018 10:00 Haarsteeg 6 FC Drunen 5 86146 1-3
C 07-10-2018 12:00 Nieuwkuijk 6 Baardwijk 7 84929 11-0
C 07-10-2018 12:00 HHC'09 4 RKDVC 8 91291 0-3
C 07-10-2018 12:00 Wilhelmina 9 OJC ROSMALEN 14 88062 1-0
C 30-09-2018 12:00 HHC'09 4 Wilhelmina 9 81139 6-1
C 30-09-2018 12:30 RKDVC 8 RWB 5 91016 3-2
C 30-09-2018 12:30 OJC ROSMALEN 14 Baardwijk 7 84873 14-1
C 30-09-2018 10:00 Vlijmense Boys 6 Nieuwkuijk 6 89537 12-1
C 30-09-2018 10:30 FC Drunen 5 WSC 7 82377 2-4
C 23-09-2018 10:00 Baardwijk 7 FC Drunen 5 81087 0-8
C 23-09-2018 12:45 Nieuwkuijk 6 OJC ROSMALEN 14 86997 2-6
C 23-09-2018 11:00 WSC 7 SC Elshout 4 91450 10-1
C 23-09-2018 11:00 RWB 5 Vlijmense Boys 6 91656 1-4
C 23-09-2018 12:00 Wilhelmina 9 RKDVC 8 82660 2-1
C 23-09-2018 10:00 Haarsteeg 6 HHC'09 4 85338 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Uno Animo 5 3 3 0 0 9 25 5 20 0
2 RKDVC 8 3 2 0 1 6 18 5 13 0
3 RWB 4 3 1 0 2 3 7 26 -19 0
4 DESK 6 3 0 0 3 0 4 18 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 8 16 14 1 1 43 55 21 34 0
2 Vlijmense Boys 6 13 12 1 0 37 91 16 75 0
3 WSC 7 16 9 1 6 28 63 42 21 0
4 Wilhelmina 9 15 8 2 5 26 32 29 3 0
5 RWB 5 15 8 1 6 25 68 45 23 0
6 OJC ROSMALEN 14 15 8 1 6 25 47 28 19 0
7 FC Drunen 5 16 8 0 8 24 38 46 -8 0
8 SC Elshout 4 16 6 1 9 19 32 43 -11 0
9 Nieuwkuijk 6 15 2 1 12 7 26 62 -36 0
10 Haarsteeg 6 14 2 0 12 6 24 56 -32 0
11 Baardwijk 7 15 1 1 13 4 13 101 -88 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 28-08-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 04-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 11-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 18-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 25-09-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 02-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 09-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 16-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 23-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 30-10-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 06-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 13-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 20-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 27-11-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 04-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 11-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 18-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 25-12-18 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 01-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 08-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 15-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 22-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 29-01-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 05-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 12-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 19-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 26-02-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 05-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 12-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 19-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 26-03-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 02-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 09-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 16-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 23-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 30-04-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 07-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 14-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 21-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 28-05-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 04-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 11-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 18-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door
di 25-06-19 19:45 - 21:15 Trainingsveld 3 7-8-9 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven