0519 Mannen Zondag reserve

RKDVC 13

Teamleden

Spelers
Sjoerd Kempe Keeper      
Glenn Assmann        
Jasper van Beurden        
Imre Csizmazia        
Wesley Csizmazia        
Jan van Deventer        
Bram van Heesbeen        
Yori van den Heuvel        
Roy Klerx        
Tim Kuijs        
Sjoerd Verhoeven        
Matthijs Verhoeven        
Sjoerd Verhoeven        
Franklin Vosmeer        
Dries Vrijhoeven        
Rik Wassink        
Ben Wassink        
 
Overige teamleden
Serge Dumoulin Trainer
Christian van Hulten Trainer
Jasper van Beurden Team Manager
Matthijs Verhoeven Team Manager
Tiny Verhoeven Team Manager

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK RKDVC KK gast Aanwezig
C 24-03-2019 11:00 OSC'45 5 RKDVC 13 91980 - - 10:00
C 07-04-2019 10:30 RKDVC 13 Boxtel 9 87532 Sportpark aan de Duinweg - - 09:45
C 14-04-2019 10:00 Den Dungen 9 RKDVC 13 81230 Sportpark Jacobskamp - - 08:50
C 05-05-2019 10:30 RKDVC 13 RKKSV 5 86960 Sportpark aan de Duinweg - - 09:45
C 12-05-2019 10:00 SCG'18 9 RKDVC 13 88966 Sportpark Zegenwerp - - 09:15
C 19-05-2019 10:00 Wilhelmina 8 RKDVC 13 81957 Sportpark De Saren - - 08:55
C 26-05-2019 10:30 RKDVC 13 SV BLC 3 80564 Sportpark aan de Duinweg - - 09:45
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-03-2019 11:00 CHC 5 SCG'18 9
C 24-03-2019 12:15 Den Dungen 9 SV BLC 3
C 24-03-2019 12:00 Real Lunet 5 Essche Boys 4
C 24-03-2019 11:00 OSC'45 5 RKDVC 13
C 24-03-2019 11:00 Nemelaer 5 RKKSV 5
C 24-03-2019 10:00 Boxtel 9 Wilhelmina 8
C 31-03-2019 10:00 Real Lunet 5 RKKSV 5
C 31-03-2019 10:00 Wilhelmina 8 SV BLC 3
C 31-03-2019 11:00 OSC'45 5 SCG'18 9
C 31-03-2019 13:00 Nemelaer 5 Den Dungen 9
C 07-04-2019 12:00 Wilhelmina 8 SCG'18 9
C 07-04-2019 12:00 RKKSV 5 Den Dungen 9
C 07-04-2019 12:00 Essche Boys 4 CHC 5
C 07-04-2019 11:00 SV BLC 3 Nemelaer 5
C 07-04-2019 10:30 RKDVC 13 Boxtel 9
C 07-04-2019 10:00 Real Lunet 5 OSC'45 5
C 11-04-2019 18:30 Nemelaer 5 CHC 5
C 14-04-2019 11:00 OSC'45 5 SV BLC 3
C 14-04-2019 10:00 Boxtel 9 Essche Boys 4
C 14-04-2019 10:00 Nemelaer 5 Wilhelmina 8
C 14-04-2019 10:00 SCG'18 9 RKKSV 5
C 14-04-2019 10:00 Den Dungen 9 RKDVC 13
C 14-04-2019 11:00 CHC 5 Real Lunet 5
C 18-04-2019 18:30 CHC 5 Den Dungen 9

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 17-03-2019 10:30 RKDVC 13 Nemelaer 5 Afgeschermd 84058 3 - 1
C 10-03-2019 10:00 Real Lunet 5 RKDVC 13 Afgeschermd 85321 4 - 4
C 24-02-2019 12:00 Essche Boys 4 RKDVC 13 Afgeschermd 88521 3 - 1
C 17-02-2019 10:30 RKDVC 13 CHC 5 Afgeschermd 85860 2 - 13
C 03-02-2019 10:30 RKDVC 13 Essche Boys 4 Afgeschermd 85006 5 - 0
C 09-12-2018 10:30 RKDVC 13 Den Dungen 9 Afgeschermd 86259 0 - 3
C 02-12-2018 10:00 Boxtel 9 RKDVC 13 Afgeschermd 84992 1 - 2
C 25-11-2018 10:30 RKDVC 13 OSC\'45 5 Afgeschermd 91973 3 - 5
C 18-11-2018 11:00 Nemelaer 5 RKDVC 13 Afgeschermd 90102 3 - 1
C 11-11-2018 10:30 RKDVC 13 Real Lunet 5 Afgeschermd 84353 0 - 3
C 04-11-2018 10:30 RKDVC 13 SCG\'18 9 Afgeschermd 86221 2 - 5
C 28-10-2018 12:00 RKKSV 5 RKDVC 13 Afgeschermd 84125 0 - 1
C 21-10-2018 11:00 CHC 5 RKDVC 13 Afgeschermd 101811 10 - 1
C 14-10-2018 11:00 SV BLC 3 RKDVC 13 M.J. (Marty) Mulder 82880 0 - 2
C 07-10-2018 10:30 RKDVC 13 Wilhelmina 8 L (Luc) Vermeegen 89576 3 - 4
C 30-09-2018 11:00 CHC 5 RKDVC 13 Afgeschermd 90765 -
B 16-09-2018 10:30 RKDVC 13 RWB 7 H (Henk) vanLogten 20237 1 - 7
B 09-09-2018 10:30 FC Drunen 5 RKDVC 13 A.A. (Andre) Frietman 20346 3 - 3
B 02-09-2018 10:30 RKDVC 13 WSC 8 J.J.M. (Johan) Verhoeven 19382 3 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 10:30 RKDVC 13 RWB 7 20237 1-7
B 16-09-2018 10:30 FC Drunen 5 WSC 8 19996 0-2
B 13-09-2018 19:45 WSC 8 RWB 7 19517 3-7
B 09-09-2018 10:30 FC Drunen 5 RKDVC 13 20346 3-3
B 02-09-2018 10:30 RKDVC 13 WSC 8 19382 3-4
B 02-09-2018 12:45 RWB 7 FC Drunen 5 18816 10-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-03-2019 12:00 Essche Boys 4 OSC'45 5 91979 2-1
C 17-03-2019 12:00 RKKSV 5 Real Lunet 5 89364 0-0
C 17-03-2019 10:30 RKDVC 13 Nemelaer 5 84058 3-1
C 17-03-2019 10:00 SCG'18 9 Boxtel 9 80195 2-2
C 10-03-2019 11:00 OSC'45 5 Wilhelmina 8 91978 4-2
C 10-03-2019 10:00 Real Lunet 5 RKDVC 13 85321 4-4
C 10-03-2019 10:00 Den Dungen 9 SCG'18 9 86820 3-3
C 10-03-2019 10:00 Boxtel 9 RKKSV 5 83328 3-2
C 10-03-2019 11:00 SV BLC 3 Essche Boys 4 84846 1-2
C 24-02-2019 11:00 OSC'45 5 Real Lunet 5 91974 3-4
C 24-02-2019 10:00 Wilhelmina 8 Nemelaer 5 83108 2-1
C 24-02-2019 12:00 Essche Boys 4 RKDVC 13 88521 3-1
C 24-02-2019 11:00 SV BLC 3 Den Dungen 9 89936 0-4
C 24-02-2019 10:00 Boxtel 9 SCG'18 9 82512 0-5
C 17-02-2019 10:30 RKDVC 13 CHC 5 85860 2-13
C 17-02-2019 11:00 SV BLC 3 Real Lunet 5 89865 1-0
C 17-02-2019 10:00 Wilhelmina 8 Essche Boys 4 89874 8-3
C 17-02-2019 12:15 Den Dungen 9 Boxtel 9 84781 5-5
C 17-02-2019 12:00 RKKSV 5 OSC'45 5 91977 2-3
C 17-02-2019 10:00 SCG'18 9 Nemelaer 5 82409 4-1
C 10-02-2019 11:00 CHC 5 RKKSV 5 84191 4-0
C 10-02-2019 10:00 Boxtel 9 SV BLC 3 83949 1-3
C 10-02-2019 10:00 Real Lunet 5 Wilhelmina 8 80048 7-2
C 03-02-2019 10:00 SCG'18 9 Den Dungen 9 88396 3-2
C 03-02-2019 11:00 CHC 5 Nemelaer 5 81668 10-2
C 03-02-2019 12:00 RKKSV 5 Boxtel 9 84875 6-2
C 03-02-2019 10:30 RKDVC 13 Essche Boys 4 85006 5-0
C 27-01-2019 10:00 SCG'18 9 CHC 5 80174 0-0
C 20-01-2019 11:00 Nemelaer 5 SV BLC 3 82947 0-0
C 20-01-2019 12:00 RKKSV 5 SCG'18 9 90353 3-4
C 09-12-2018 12:00 Essche Boys 4 Boxtel 9 86755 6-2
C 09-12-2018 10:30 RKDVC 13 Den Dungen 9 86259 0-3
C 09-12-2018 10:00 Real Lunet 5 CHC 5 89053 3-5
C 09-12-2018 11:00 SV BLC 3 OSC'45 5 91975 3-1
C 02-12-2018 10:00 Boxtel 9 RKDVC 13 84992 1-2
C 02-12-2018 10:00 Den Dungen 9 RKKSV 5 89455 7-1
C 02-12-2018 11:00 CHC 5 Essche Boys 4 85940 3-1
C 02-12-2018 10:00 SCG'18 9 Wilhelmina 8 82451 3-2
C 25-11-2018 10:30 RKDVC 13 OSC'45 5 91973 3-5
C 25-11-2018 10:00 Wilhelmina 8 Boxtel 9 83943 7-0
C 25-11-2018 12:00 Essche Boys 4 Real Lunet 5 89465 2-1
C 25-11-2018 12:00 RKKSV 5 Nemelaer 5 83933 3-6
C 18-11-2018 11:00 OSC'45 5 Essche Boys 4 91972 2-1
C 18-11-2018 11:00 SV BLC 3 Wilhelmina 8 88147 3-4
C 18-11-2018 10:00 Den Dungen 9 CHC 5 80144 1-2
C 18-11-2018 11:00 Nemelaer 5 RKDVC 13 90102 3-1
C 11-11-2018 12:00 Essche Boys 4 SV BLC 3 91501 0-5
C 11-11-2018 10:30 RKDVC 13 Real Lunet 5 84353 0-3
C 11-11-2018 10:00 Wilhelmina 8 OSC'45 5 91971 1-6
C 04-11-2018 10:00 Wilhelmina 8 RKKSV 5 85493 8-0
C 04-11-2018 10:30 RKDVC 13 SCG'18 9 86221 2-5
C 04-11-2018 10:00 Real Lunet 5 Boxtel 9 88731 12-0
C 04-11-2018 11:00 SV BLC 3 CHC 5 81900 2-5
C 04-11-2018 11:00 OSC'45 5 Den Dungen 9 91970 7-3
C 04-11-2018 12:00 Essche Boys 4 Nemelaer 5 90479 1-6
C 28-10-2018 10:00 Den Dungen 9 Essche Boys 4 82249 5-1
C 28-10-2018 12:00 RKKSV 5 RKDVC 13 84125 0-1
C 28-10-2018 11:00 CHC 5 Wilhelmina 8 80203 3-3
C 28-10-2018 11:00 Nemelaer 5 Real Lunet 5 82174 3-1
C 28-10-2018 10:00 Boxtel 9 OSC'45 5 91969 1-6
C 28-10-2018 10:00 SCG'18 9 SV BLC 3 82146 4-2
C 21-10-2018 11:00 CHC 5 RKDVC 13 101811 10-1
C 14-10-2018 10:00 Wilhelmina 8 Den Dungen 9 82296 7-7
C 14-10-2018 10:00 Boxtel 9 Nemelaer 5 89841 1-2
C 14-10-2018 10:00 Real Lunet 5 SCG'18 9 84632 2-5
C 14-10-2018 11:00 SV BLC 3 RKDVC 13 82880 0-2
C 14-10-2018 11:00 OSC'45 5 CHC 5 91968 2-1
C 14-10-2018 12:00 Essche Boys 4 RKKSV 5 84664 9-4
C 07-10-2018 10:00 SCG'18 9 Essche Boys 4 91413 5-1
C 07-10-2018 10:30 RKDVC 13 Wilhelmina 8 89576 3-4
C 07-10-2018 11:00 Den Dungen 9 Real Lunet 5 83142 2-6
C 07-10-2018 11:00 CHC 5 Boxtel 9 82686 10-1
C 07-10-2018 12:00 RKKSV 5 SV BLC 3 86282 4-3
C 07-10-2018 12:00 Nemelaer 5 OSC'45 5 91967 2-5
C 30-09-2018 10:00 Boxtel 9 Den Dungen 9 90511 5-0
C 30-09-2018 10:00 Real Lunet 5 SV BLC 3 88973 5-1
C 30-09-2018 11:00 CHC 5 RKDVC 13 90765 0-0
C 30-09-2018 13:00 Nemelaer 5 SCG'18 9 80969 2-4
C 30-09-2018 12:15 Essche Boys 4 Wilhelmina 8 85105 5-5
C 30-09-2018 11:00 OSC'45 5 RKKSV 5 91966 7-1
C 23-09-2018 11:45 SCG'18 9 OSC'45 5 91965 3-4
C 23-09-2018 12:00 RKKSV 5 CHC 5 87524 0-7
C 23-09-2018 11:00 SV BLC 3 Boxtel 9 79992 6-0
C 23-09-2018 12:30 Den Dungen 9 Nemelaer 5 83062 0-3
C 23-09-2018 10:00 Wilhelmina 8 Real Lunet 5 82965 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RWB 7 3 3 0 0 9 24 4 20 0
2 WSC 8 3 2 0 1 6 9 10 -1 0
3 RKDVC 13 3 0 1 2 1 7 14 -7 0
4 FC Drunen 5 3 0 1 2 1 3 15 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OSC'45 5 13 11 0 2 33 55 27 28 0
2 SCG'18 9 13 10 2 1 32 50 26 24 0
3 CHC 5 12 10 1 1 31 73 18 55 0
4 Wilhelmina 8 14 6 4 4 22 57 47 10 0
5 Real Lunet 5 13 6 2 5 20 50 30 20 0
6 Nemelaer 5 12 6 0 6 18 32 35 -3 0
7 Essche Boys 4 14 5 1 8 16 35 53 -18 0
8 RKDVC 13 15 5 1 9 16 30 55 -25 0
9 Den Dungen 9 13 4 3 6 15 42 43 -1 0
10 SV BLC 3 13 5 0 8 15 30 32 -2 0
11 Boxtel 9 15 2 2 11 8 24 74 -50 0
12 RKKSV 5 13 2 0 11 6 26 64 -38 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 23-08-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 20-06-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door
do 27-06-19 19:45 - 21:15 1 (k.gr.), Trainingsveld 1 7-8-9 Team training gaat_door

Berichten



Zoeken op de site

RKDVC

Sportlaan 10 
5151 RK Drunen
tel. 0416 -779002
Routebeschrijving
Terug naar boven